POLITICKÁ DISKUSIA
|
|
|
frame
|
22.12.2024, 14:01 | #16127
|
Stabilita vládnej koalície je krehká a vláda musí jasne povedať, že urobí všetko, aby nepadla, myslí si prezident Peter Pellegrini. „Zatiaľ som žiadne takéto verejné vyhlásenie nepočul,“ povedal na TA3. Dodal, že počas neoficiálnych stretnutí ho premiér Robert Fico (Smer) uistil, že „ide urobiť všetky kroky na zastabilizovanie koalície“.
Pellegrini ako zakladateľ Hlasu hovoril aj o tom, že sa pozerá s nevôľou na „eróziu v poslaneckom klube Hlasu“. Ako človeka, ktorý Hlas zakladal a dal aj rebelujúcich poslancov na kandidátnu listinu, ho mrzí, čo sa teraz v klube deje.
Nespokojnosť štvorice poslancov vníma však skôr ako hodnotové nastavenie, nie ako mocenské požiadavky. „Ak by prišli s mocenskými požiadavkami, sklamali by ma a aj ľudí,“ dodal s tým, že situácia je riešiteľná, stačí sa s nimi viac rozprávať. „Za stabilitu poslaneckého klubu je zodpovedný predseda strany,“ odkázal prezident svojmu nástupcovi vo vedení Hlasu Matúšovi Šutajovi Eštokovi.
Zároveň Pellegrini odmietol útoky predsedu SNS Andreja Danka, že sa chystá na pád vlády. „No nechystám,“ povedal prezident s tým, nech sa Danko pozrie na to, čo robil posledný trištvrte roka a či to nemohlo mať vplyv na stabilitu koalície. „Po mojom odchode začal provokovať koaličných predstaviteľov. On je pôvodcom erózie v koalícii,“ vyhlásil Pellegrini.
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 14:02 | #35867
|
| |
Prezident Peter Pellegrini kritizuje, že stretnutia s nespokojnými lekármi a učiteľmi neprebiehali aj na úrade vlády. „Ak by som bol predsedom vlády dnes ja, tie rokovania by boli na úrade vlády,“ povedal pre televíziu TA3. Pellegrini sa pýtal, čo je dôležitejšie než zdravie a vzdelanie občanov. „Už neviem, čo iné má byť premiérska téma,“ povedal prezident.
|
|
|
|
| |
Markuss
|
22.12.2024, 11:53 | #35865
|
| |
Katar zastaví prepravu plynu do Európskej únie, ak členské štáty budú prísne presadzovať novú smernicu zasahujúcu proti nútenej práci a poškodzovaniu životného prostredia
|
|
| |
Markuss
|
22.12.2024, 11:54 | #35866
|
| |
Dovoz ruského skvapalneného zemného plynu do EÚ dosiahol tento rok rekordnú úroveň napriek snahe bloku znížiť závislosť od plynu z krajiny po rozsiahlej vojne Moskvy proti Ukrajine, napísal denník Financial Times.
Podľa poskytovateľa komoditných údajov Kpler Európa doviezla k polovici decembra rekordných 16,5 milióna ton ruského LNG, čo je viac ako vlaňajší dovoz 15,18 milióna ton. Toto množstvo je tiež vyššie ako posledný rekord 15,21 milióna ton dovezených v roku 2022.
|
|
|
|
Markuss
|
21.12.2024, 20:23 | #16124
|
Tak už vieme kto vládol v krajine neobmedzených možností.
No tento senilny idiot nie.
Aj šnúrky potahovat bolo ťažké pri ňom
|
|
|
| |
Markuss
|
21.12.2024, 20:25 | #35856
|
| |
během svých čtyř let v Bílém domě svolal celou vládu jen devětkrát. Barack Obama ji v prvním čtyřletém období svolal devatenáctkrát a Donald Trump dokonce pětadvacetkrát. Biden na tom totiž nebyl duševně dobře už od prvního dne v prezidentském úřadu.
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 09:50 | #35861
|
| |
Presne tak,už sa nedá ničomu veriť
Tak isto,ako sa o dva roky dozvieme,že atentát na Fica bol vymyslený a len mu transplantovali jeho prechľastanú pečeň.Škoda,že mu nevymenili aj jeho boľševický mozog.
|
|
| |
true
|
22.12.2024, 09:52 | #35862
|
| |
Debilní progresívci. najskôr ich priaznivec ide zabiť premiéra a tí idioti potom veria tomu, že sa to vlastne nestalo.
|
|
| |
Markuss
|
22.12.2024, 10:10 | #35863
|
| |
hej hej, jeho pečeň je v hroznom stave, zdravie alkoholika tiež.
keby mal Miško takú kondičku a paru, asi si honíš na jeho instagrame.
Konšpirátor Majka
- Atentát sa nestal
- Putin má rakovinu, zomiera
- Ukrajinci drvia Russov a víťazia
- Rusi kradnú čipy z hriankovačov a plnia nimi svoje rakety
- Rusi sú v pichi a bojujú lopatami - nemajú žiadnu výzbroj
- Rusi majú desaťnásobné straty
- tretia dávka vakcíny zabezpečí, že sa nenakazíte
- Zaočkovaní majú v sebe protilátky a protilátky sú protilátky preto protilátky, lebo sú proti-látky
|
|
| |
slaven
|
22.12.2024, 10:17 | #35864
|
| |
 
|
|
|
| |
Bond007
|
21.12.2024, 20:23 | #35854
|
| |
toto pácha Izrael v Gaze, o tomto sa nikde nepíše, lebo oni môžu...
|
|
|
Redbul
|
21.12.2024, 18:46 | #16122
|
Link YouTube video Inak ked sa tak clovek zamysli,kde Rusko berie peniaze na vojnu.Ved to musi stat prachov.Druha krajina by sa uz davno zosypala.Samozrejme moj postoj je jasny, som na strane Ruska,ale zasnem.To je Železná krajina
|
|
| |
Redbul
|
21.12.2024, 18:48 | #35846
|
| |
Zeby tá vlastna sila obrovskych zdrojov surovín
|
|
|
| |
Redbul
|
21.12.2024, 18:58 | #35848
|
| |
A zevraj Fico ma cestovat pondelok do Ruska rokovat s Putinom o plyne.Bohvie ci to nie je kačica.Ja to nesledujem,ale Ukrajinici tam saskuju s plynom.Chod Robo,nic sa ti nestane.Putin je najmocnejsi muz sveta .
|
|
| |
Redbul
|
21.12.2024, 19:00 | #35849
|
| |
Momentalne urcite.Tou vojenskou silou a autoritou.
|
|
| |
Redbul
|
21.12.2024, 19:04 | #35850
|
| |
Nezlomili to Rusko.Bušili,bušili a Rusko vyhrava.To by nikto nedokazal.Ok z mojho bezvyznamne pohladu politiku cez Vianocné obdobie opustam,Max po 26 .
|
|
| |
frame
|
21.12.2024, 19:23 | #35851
|
| |
Vedeli niekoľko rokov, že tranzit sa zastaví 1. januára 2025 o 7:00h, celá Európa sa na to pripravovala a nikto nemal plynovú krízu, len maďarská mangalica a Birmovaný sa škriabali za uchom.
|
|
| |
slaven
|
21.12.2024, 19:57 | #35852
|
| |
Hej a ked mala Ukrajina problem s plynom, prvi sme im pomohli my ...
S vyzbrojou to iste Majko ... ZIADEN stat na svete nedal tolko ako my, my sme za idiota Nada dali im vsetku nasu techniku ...
A teraz nám ide šašo zastavit nam plyn?
Verim, ze to Fico vybavi, vraj ide v pondelok do Moskvy, uvidime, drzme palce.
P.S. "celá Európa sa na to pripravovala a nikto nemal plynovú krízu"
- ano, toto dokaze napisat len volic PS, ci Demokratov ... co ma na ociach klapky, alebo je slepy a nevidim co sa v Europe deje ... ziadna kriza NIC, toto je Vas pohlad na realitu ... ale bohuzial pre Europu, je v brutalnej krize, len ty o tom nevies. Nesledujes vyvoj hlavne v Nemecku.
|
|
| |
frame
|
21.12.2024, 20:17 | #35853
|
| |
Fico ide Putinovi vylízať anál a krvavé čižmy.Je to Ficovi pred do Stromovky.Fico možno pôjde aj do mauzólea.Pri Husákovj bol s Blbošom v januári,za Leninom pôjde v decembri.Fico už má aj pozývaci list.Najlepšie by bolo,keby ostal v Mordore.
Pán premiér Chu-j-lo zamlčuje jeden fakt a podlo útočí na Ukrajinu. Ruský Gasprom totiž uzavrel zmluvu s našim SPP na dodávku plynu do roku 2034. Gasprom mal s ukrajinským prepravcom ale uzavretú zmluvu len do konca roka 2024, pričom Ukrajinci s našim SPP nemajú uzavretú žiadnu zmluvu, teda nie sú povinní nám ten plyn prepravovať. Takže ak Ukrajina s pochopiteľných dôvodov nepredĺžila zmluvu s Gaspromom, tak je vecou Gaspromu plniť zmluvu a dodať nám plyn iným spôsobom. Akým, to je záležitosť Rusov a naši predstavitelia by sa im nemali klaňať, ale tvrdo na nich tlačiť, aby nám ten plyn dodali, keďže si zaň platíme.
|
|
| |
Bond007
|
21.12.2024, 20:30 | #35857
|
| |
Akým, to je záležitosť Rusov a naši predstavitelia by sa im nemali klaňať, ale tvrdo na nich tlačiť, aby nám ten plyn dodali, keďže si zaň platíme.
A kade nám ho dodajú ty ko... a ch.. v jednom?
|
|
| |
frame
|
21.12.2024, 20:33 | #35858
|
| |
"Boh stvoril Rusov,aby ukázal ostatným ľuďom,ako by nemali žiť."
Piotr Jakovlevič Čaadajev,ruský filozof 1794-1856
|
|
| |
frame
|
21.12.2024, 20:41 | #35859
|
| |
Ukrajina chce s Poľskom vytvoriť ďalšiu cestu pre dodávky plynu do Európy.
|
|
| |
Markuss
|
22.12.2024, 21:50 | #35901
|
| |
svojho
|
|
|
Markuss
|
21.12.2024, 15:35 | #16121
|
|
Vlajky UPA (Ukrajinskej povstaleckej armády, známej ako banderovci) na poľských obrnených transportéroch Rosomak, ktoré Poľsko dodalo ukrajinskej armáde, sú provokáciou, ktorá sa nemala stať. Na objasnenie veci som nariadil urgentný zásah u ukrajinského atašé vo Varšave," uviedol poľský minister obrany Władysław Kosiniak-Kamysz na sociálnej sieti X.
|
|
| |
Markuss
|
21.12.2024, 15:35 | #35844
|
| |
Kua to je prekvapenie
|
|
|
|
|
|
|
Svetonazor
|
21.12.2024, 14:54 | #16116
|
Takže lekári si vydupali vyššie platy, o ktoré vraj nešlo...
Porovnajte si to ešte raz s učiteľmi. Lekári dali rovno výpovede. Učitelia najprv protest v čiernom, potom upozornenie na štrajk atď. Kto nevidí rozdiely a tvrdí, že to organizuje jedna ruka, potom by sa mal zamyslieť ešte raz.
|
|
| |
Svetonazor
|
21.12.2024, 15:00 | #35843
|
| |
Na druhej strane sú platy lekárov nepodstatné - na pozadí toho, čo čaká Európu ako celok.
Navyše to ešte viac posilní prebudených v lepšej starostlivosti o svoje zdravie, ktorí tým pádom aktuálne chorobníctvo nebudú viac potrebovať.
|
|
|
| |
Bond007
|
20.12.2024, 21:35 | #35830
|
| |
Minimálne 11 mŕtvych, vodič zo Saudskej Arábie.... Kultúrne obohatenie
|
|
| |
Markuss
|
20.12.2024, 21:38 | #35831
|
| |
Ten Elon Musk má krystalovu guľu?
|
|
| |
frame
|
20.12.2024, 22:40 | #35832
|
| |
A ty máš krIštálový cukor
|
|
| |
Svetonazor
|
20.12.2024, 22:51 | #35833
|
| |
Uvidíme s čím prídu naše nezaujaté Denníčky. Tipujem, že: Chudák prisťahovalec, pomýlil si plyn a brzdu alebo niečo podobné.
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
20.12.2024, 23:09 | #35834
|
| |
Majka si ho este zastavat bude..to je nonsens
|
|
| |
frame
|
21.12.2024, 07:04 | #35835
|
| |
Ja som narážal na jeho hrúbku-krYstalovu guľu
|
|
| |
frame
|
21.12.2024, 07:18 | #35836
|
| |
Bol to 50-r. lekár zo Saudskej Arábie.V Nemecku žije od roku 2006.Zomreli dvaja ľudia.Krajinský premiér pritom nevylúčil, že sa počet mŕtvych vzhľadom na množstvo zranených ešte zvýši.
Čítajte viac: Link na článok na doméne sme.sk
|
|
|
| |
Bond007
|
21.12.2024, 10:19 | #35838
|
| |
Link na príspevok na doméne X.com tu je jeho profil....
Majko zas tie jednostrannéí názory z obľúbených červených denníčkov, ako sa to pri Cintulovi snažili strašne
|
|
| |
Markuss
|
21.12.2024, 11:09 | #35839
|
| |
je to pravicový extrémista - uz aj Wikipedia vie. Mozme použiť hned na zákaz AFD, a bude to vybavené
|
|
| |
Markuss
|
21.12.2024, 11:11 | #35840
|
| |
Podľa rešeršu verejnoprávnej rozhlasovej a televíznej stanice WDR bol muž na internete k islamu veľmi kritický a obával sa islamizácie Nemecka.
|
|
| |
Svetonazor
|
21.12.2024, 14:09 | #35841
|
| |
Našťastie sa to už objasnilo:
Doktorovi z cudziny bola dnes podvečer spôsobená škoda väčšieho rozsahu zapríčinená davom pripitých Nemcov, ktorí sa z dôvodu rasovej nenávisti agresívne vrhali do dráhy jeho osobného motorového vozidla počas pokojnej jazdy vianočnými trhmi.
Vlado Šnídl
Krotiteľ hougsov
DennikN
|
|
| |
RUTY
|
21.12.2024, 14:45 | #35842
|
| |
Nie, nie. Pán doktor išiel zaočkovať človeka proti Covidu a aktivisti proti očkovaniu sa mu začali hádzať protestne do cesty.
|
|
| |
frame
|
21.12.2024, 18:30 | #35845
|
| |
Tento pán doktor by ťa obliekol do zvieracej kazajky.Je to psychiater.o
|
|
| |
RUTY
|
22.12.2024, 07:14 | #35860
|
| |
Kua niekde sa stala chyba, nemal sedieť v ordinácii na druhej strane stola
|
|
|
Markuss
|
20.12.2024, 20:07 | #16114
|
Úprimná politika klaunov
Nový sýrsky vodca už nie je na zozname hľadaných. USA zrušili odmenu 10 miliónov USD na jeho hlavu
|
|
| |
Markuss
|
20.12.2024, 20:08 | #35829
|
| |
 
Šara bojoval v minulosti proti Američanom v Iraku a tí neskôr vypísali odmenu desať miliónov dolárov (9,46 miliónov eur) za informácie vedúce k jeho dolapeniu.
|
|
|
Svetonazor
|
20.12.2024, 15:26 | #16113
|
Nemocničný lekár Peter Visolajský dostane pridané a je po vojne odborárov s vládou!
Doktor Visolajský už bude po nemocnici lietať, doteraz len chodil s nosom hore, našťastie v nitrianskej nemocnici neprší, inak by sa dávno zadusil...
Šťastné a veselé, aj teroristom a vydieračom!
|
|
| |
Svetonazor
|
20.12.2024, 15:27 | #35827
|
| |
Príspevok som si požičal od komentátora p. Martišku
|
|
|
Svetonazor
|
20.12.2024, 11:14 | #16112
|
Ku koncu roka pozdravujem aj kolegyne z občianskej, ktoré podsúvajú deťom celú propagandu okolo hoaxov a dezinfo
Jedna čerstvá informácia - agentúra Reuters, jedna z trojice najväčších, cez ktoré sa premelú prakticky všetky najdôležitejšie informácie sveta, dostala od Bidenovej vlády 300 miliónov dolárov na očierňovanie a "investigatívu" proti Muskovi. A ako inak, ešte za to dostala aj Pulitzera. Na lokálnej úrovni to potom rozmetali medzi ľudí denníky typu SME a Denník N.
https://econotimes.com/Bidens-300M-Contracts-to-Reuters-Target-Elon-Musk-as-Federal-Agencies-Investi...
|
|
|
Svetonazor
|
20.12.2024, 11:10 | #16111
|
Pozdravujem kolegov dejepisárov
Viem, že často robievajú s deťmi exkurzie do koncentračného tábora Osvienčim. V rámci kritického myslenia im dúfam sprostredkujú aj informáciu, ako budú prebiehať spomienkové akcie v tomto tábore pri príležitosti 80-teho výročia jeho oslobodenia:
Nezúčastnia sa ich predstaviteľ štátu, ktorý tento tábor oslobodil a ani predstaviteľ štátu, z ktorého boli obete. Zato tam budú predstavitelia štátov, ktoré tie vraždy zorganizovali alebo ticho podporovali.
História je učiteľka a túto tvrdú lekciu nám dá na stôl znova a znova. Kým sa nepoučíme a prestaneme robiť takéto šialenosti.
|
|
|
| |
Markuss
|
20.12.2024, 08:34 | #35824
|
| |
Novovyvinuté strely Orešnik dokážu letiež až 11-krát rýchlejšie než je rýchlosť zvuku.
Aj kvôli nim rastie počet civilných obetí na Ukrajine.
|
|
| |
slaven
|
20.12.2024, 17:25 | #35828
|
| |
Tie čípy z práčiek dokážu neskutočné veci
|
|
|
frame
|
19.12.2024, 16:57 | #16109
|
Ministerstvo vnútra kupuje 200 nových kancelárskych stoličiek, pričom cena za jednu predstavuje 1 458 eur. Upozornil na to predseda mimoparlamentnej opozičnej strany Demokrati Jaroslav Naď. Celková hodnota zákazky je podľa neho 291 744 eur.
Naď v tejto súvislosti poukázal na to, že medzi podmienkami pre dodávateľov stoličiek bolo, aby operadlá mali „wave suspention system“ (odpruženie), čo je podľa neho „trademark“ konkrétneho výrobcu.
„Na túto diskrimináciu oficiálne upozornili tí, ktorí chceli súťažiť,“ povedal Naď s tým, že generálny riaditeľ sekcie verejného obstarávania rezortu vnútra aj priznal, že ide o diskriminačné kritérium Odpoveď uchádzačom však podľa Naďa zaslal len jeden a pol hodinu pred koncom lehoty na predkladanie ponúk.
Stoličky s podobnými parametrami len bez wave suspention system stoja podľa Naďa okolo 124 eur. V prípade kúpy 200 stoličiek by tak náklady predstavovali 24 960 eur.
„Čiže len na tejto zákazke mohlo ministerstvo vnútra, ak by tam bol zdravý rozum, ušetriť 266 784 eur,“ vyhlásil šéf Demokratov. Dodal, že predraženie zákazky tak predstavuje 91,4 percenta.
Link na článok na doméne sme.sk
|
|
|
| |
frame
|
20.12.2024, 13:13 | #35826
|
| |
Spuchnutý bradavičný alkoholik povedal pred voľbami,budeme iní,ako oni.
|
|
|
|
Markuss
|
19.12.2024, 15:11 | #16107
|
úskalia 'demokracie'. A ked nevyhovuje výsledok, zrusíme cele volby 
|
|
|
|
| |
Redbul
|
19.12.2024, 15:11 | #35815
|
| |
Toto som nevidel,tak dam.Mozno to bude obohatenie I ked ,ako to clovek za tie roky eviduje,tak Baraneka nemusim.Oyebkava sem tam Len kavu pije,fajčí I ked aj ja som fajciar,ale tie jeho vystupenia,ked ho vidiet, su dost slabe Niekedy som ho pocuval casto,ale uz sa mi zda ze sa opakuje
|
|
| |
Redbul
|
19.12.2024, 15:12 | #35818
|
| |
Povedzme ze mu uz neverim.To zbadas na clovekovi hned ,ked klame.Ale dobre,nech vyprava
|
|
| |
Redbul
|
19.12.2024, 15:15 | #35819
|
| |
Ale mal raz jednu krasnu relaciu o konoch a psoch.Len to uz bohuzial neviem nas.Toto co vyprava o politike,tak to aj ja sprosty clovek by som vedel stale opakovat.Dobre .
|
|
| |
Redbul
|
19.12.2024, 15:16 | #35820
|
| |
*neviem nájsť.
|
|
|
Svetonazor
|
19.12.2024, 15:04 | #16105
|
V súvislosti so štrajkovou pohotovosťou učiteľov ide práve v Slovenskom rozhlase relácia Z prvej ruky.
Hovorí tam aktuálne predsedníčka výboru pre školstvo z Národnej rady, istá Puškárová z Hlasu SD. Viete, čo povedala? Že žiaľ musíme dávať viac na obranu, lebo vraj máme záväzky a (dramatickým hlasom) povedala, že ak ich nenavýšime, Trump vystúpi z NATO.
Takže nielen generálny tajomník NATO Rutte nám hovorí, že máme darovať naše dôchodky do zbraní, ale už aj miestni činovníci hovoria, že sa máme vykašľať na školstvo, lebo nám treba zbrane.
Už rozumiete, prečo chceme štrajkovať? Nie my učitelia sme váš nepriateľ. Poobzerajte sa v strane Hlas SD. Menovite u Druckera a Puškárovej.
https://www.teraz.sk/slovensko/nrsr-predsednickou-skolskeho-vybor/759554-clanok.html
|
|
|
frame
|
19.12.2024, 15:02 | #16104
|
Prokuratúra napadla rozhodnutie v prípade antikampane v prezidentských voľbách zo strany Šutaja Eštoka
Okresná prokuratúra Bratislava I napadla rozhodnutie okresného úradu (OÚ) v hlavnom meste, ktorým zastavil konanie v prípade podozrení z antikampane v prezidentských voľbách zo strany ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka (Hlas). Prokuratúra ho navrhuje zrušiť, informoval komunikačný špecialista Nadácie Zastavme korupciu Norbert Chomistek
Link na článok na doméne pravda.sk
Šukaj-Coštok On sa vypracoval systematicky od základov, ako platený anonymný troll zo Súmračnej. Pod pseudonymom Tosma3 trollil po internete a obhajoval Smer a Fica. Na túto činnosť sú najímané len úplne bezcharakterný sv i ne, ktoré nemajú chrbtovú kosť a nepoznajú slovo hanba. Hlavne sa za každú cenu dostať o stupienok vyššie. Niečo, ako jeho spolutroll Gedra. Oni sú osobnostne aj morálne totožní s Ficom. Neoboľševickí kariéristi schopní všetkého.
Keby nepadol režim, tak Fico je dnes nomenklatúrn svi na úrovni Vasiľa Biľaka a títo dvaja niečo ako Mohoryta, či Stěpán. Čistý hnus.
A ešte niečo týchto smerákov spája. Každý z nich je neuveriteľne slizký.
|
|
|
Svetonazor
|
19.12.2024, 12:26 | #16103
|
Slovenský rozhlas už druhý rieši stiahnutie nemeckých vojenských opravovní späť do Nemecka
Bolo tam zamestnaných 10 ľudí a stiahnutie vyvolala nemecká strana.
Včera to bola krátka správa, no dnes si zobrali k mikrofónu generála Macka. Viete si predstaviť, aká bola jeho reakcia. Pánko vytrvalo ignoruje situáciu v Nemecku aj vo svete. Pripomína mi postavičky z knihy Tankový prápor, včera ho dávali v telke...
Ukrajina skončila. Skončili aj peňazovody. Nielen u nás, peniaze odišli napríklad aj z londýnskej burzy. Všetko smer USA.
Macko a jemu podobní si budú musieť nájsť iného zamestnávateľa a inú živnosť.
|
|
| |
Markuss
|
19.12.2024, 13:02 | #35813
|
| |
Macko zaujíma tak do sto retardov... a tolko mala aj jeho strana volicov
|
|
| |
slaven
|
19.12.2024, 13:07 | #35814
|
| |
Macko je zaujímavý jedine tak pre koho? Jáááj, už viem, pre Braňa Závodského v Exprese
|
|
|
| |
Markuss
|
19.12.2024, 12:10 | #35811
|
| |
„Všetky hviezdy sú zoradené v náš neprospech, priemysel v EÚ je pod tlakom, sme nekonkurencieschopní, fabriky sa zatvárajú.
Problémom však je, že cez klasické alebo tradičné logistické cesty je preprava zemného plynu a ropy obmedzená politicky, teda sankciami. Ohrozená je aj fyzickým zničením plynovodov a ropovodov.
|
|
| |
Markuss
|
19.12.2024, 12:33 | #35812
|
| |
Zemný plyn a elektrina sú tri- až štyrikrát drahšie ako napríklad v USA,
....
a nemcom vyjebú plynovod do luftu... a nemci na to co? NIC
a nemecké hospodárstvo ide do kolien, .... a nemci na to co? NIC
|
|
|
Svetonazor
|
18.12.2024, 22:32 | #16101
|
Počul som, že...
Ále nič, chcem som niečo napísať k potulným komediantom, ktorí sa dlhodobo hrajú na mienkotvornú elitu a vraj znova protestujú.
Nechajme ich. Ignorácia bude pre nich násobne horší trest ako čokoľvek iné.
#nekulturnystrajk
|
|
| |
slaven
|
19.12.2024, 07:18 | #35807
|
| |
Presne tak, nech si škriekaǰú. Ignorujme ich.
|
|
|
frame
|
18.12.2024, 21:06 | #16100
|
Trhlina v poslaneckom klube Hlasu je čoraz zjavnejšia, v rezortoch Hlasu to vyzerá takto: zdravotníctvu hrozí po výpovediach lekárov kolaps, učitelia hrozia ostrým štrajkom a policajti sú nespokojní.A čo na to predseda Hlasu? Na Facebooku zverejnil video, kde Sýrčania v Nemecku kričia Alahu Akbar.
Matúš Šutaj Eštok by veľmi chcel byť ako mladší Fico, ale skôr pôsobí ako Šimkovičová v nohaviciach
|
|