POLITICKÁ DISKUSIA
|
|
| |
frame
|
23.12.2024, 20:01 | #35935
|
| |
Doterajší výkon Fica v Moskve sa dá zhrnúť takto: letel pokútne, napísal jeden status, podľa ktorého nič nevybavil, a pokútne sa vrátil.Ak by chcel dať svojim partnerom vo vláde, v parlamente či v Prezidentskom paláci najavo, že ho nezaujímajú, neurobil by to inak.Robert Fico si môže robiť, čo sa mu zachce, len preto, že mu to ostatní dovolia. A bude to robiť dovtedy, kým mu to umožnia. Rebeli z Hlasu, rozbitá SNS ani Pellegrini v paláci ho zjavne nevyrušujú. Vládnou koalíciou si je buď istý, alebo mu je to jedno.
|
|
| |
majster
|
26.12.2024, 08:36 | #35941
|
| |
ked bol rakušan v rusku tak to nikoho nesralo, teraz ked herec chce od nového roku vypnuť plyn pre nas a ide tam Fico, tak manifestácie a chujoviny že sprostí národ sa nevie spratať do kôže, okamžite vypnú 1.1. domáci progresivcom plyn a na východ elektrinu, nech je sranda, možno sa ľudia spamätajú a prídu k rozumu
|
|
|
Svetonazor
|
23.12.2024, 14:46 | #16158
|
Progresívci sa nadobro opustili, ale aj to sa dá využiť konštruktívne, bez hnevu alebo výsmechu.
Bol som so synom v meste a počúvali sme v správach, že pred Úradom vlády protestovali stovky ľudí proti ceste premiéra do Moskvy.
Syn práve preberá percentá, tak hneď dostal cvičnú otázku - koľko percent je 200 protestujúcich z 5.500.000 obyvateľov Slovenska?
Vypočítal to smiešne percento, precvičil si matiku a zároveň pochopil podstatu.
Vidíte, aj progresívci vedia byť niekedy užitoční!
|
|
| |
slaven
|
23.12.2024, 15:09 | #35923
|
| |
Dnes bola zábava riadna. Od rána škrekot a ten trápny protest bola len čerešnička na torte.
Videli ste tu zástavu? pekný grc, ale to je presne obraz ľudí čo tam boli - Link na článok na doméne pravda.sk
|
|
|
|
frame
|
23.12.2024, 14:38 | #16157
|
Kaliňák kúpil tesne pred Vianocami dve lietadlá. Bez súťaže vybral stroj obľúbený medzi politikmi i celebritami
Za stroje zaplatilo ministerstvo obrany takmer 47 miliónov dolárov.
V piatok, 20. decembra podpísalo ministerstvo obrany pod vedením Roberta Kaliňáka zo Smeru zmluvu o kúpe nového lietadla. Ďalšie rovnaké kúpilo o dva dni skôr.
Kaliňák tým nadväzuje na zvyklosti svojho straníckeho kolegu Martina Glváča, ktorý ako minister obrany koncom roku 2012 nakúpil dve menšie dopravné lietadlá L-410 Turbolet. Kontrakt za 9,8 milióna eur vtedy ministerstvo zverejnilo medzi vianočnými sviatkami. Obchod skrylo pod zmluvu „na vykonanie modernizácie“.
Práve lietadlá L-410 by pritom mali podľa najnovších zámerov vlády z armády len po desiatich rokoch od kúpy vypadnúť a nahradiť by ich mali dve luxusné lietadlá Bombardier Global 5000. Takýto zámer schválil vládny kabinet len pred mesiacom.
Čítajte viac: Link na článok na doméne sme.sk
|
|
| |
frame
|
23.12.2024, 17:43 | #35929
|
| |
Kali konsoliduje jak zbešnetý,a s vami,dezóle to ani nehne.10 ročné L-410 nedobré,7-ročné Spartany nedobré.Hlavne,že ste šťastní,ako včera vylízal Birkom Putinovi anál.
|
|
|
Svetonazor
|
23.12.2024, 14:32 | #16156
|
Progresívna mafia je znovu osobná, Demeš praje Ficovi, aby sa mu stalo politicky a aj osobne zle.
Nuž Paľko, kto komu čo praje, to sám na konci dostane.
Bez lacných energií dopadneme ako Nemecko. Vidíte hádam dobre, čo sa tam už nejaký rok deje. Všetky ostatné reči sú nepodstatné.
|
|
| |
StanoDianiska
|
23.12.2024, 16:44 | #35927
|
| |
Ukáž, kde Demeš praje zle Ficovi politicky aj osobne.
|
|
| |
frame
|
23.12.2024, 18:51 | #35931
|
| |
Dnes v Pravde,Pavol Demeš-Fico rokovaním s Putinom na zlatú nedeľu nadelil Slovensku mimoriadne nevhodný darček, ktorý vyvolal podľa neho nebývalú a oprávnenú vlnu rozhorčenia a odsúdenia. Očakáva preto, že Slovensko pocíti dôsledky Ficovho výletu do Moskvy.
„Padajú slová ako zrada, vlastizrada, hanba. Jeho utajovaná a nepochopiteľná cesta do Kremľa za medzinárodne izolovaným autokratickým vládcom Vladimírom Putinom, ktorý Slovensko označuje za nepriateľskú krajinu, bude mať ďalekosiahle dôsledky pre našu domácu a zahraničnú politiku,“ uviedol pre Pravdu Demeš.Exminister vníma, že premiér sa za rok svojho štvrtého mandátu veľmi zmenil – politicky i ľudsky. Kým v minulosti bol Fico podľa Demeša štandardným a čitateľným slovenským a európskych politikom, ktorý vedel, kam Slovensko patrí, a čo mu pomáha pri jeho modernizácii a budovaní ekonomickej a sociálnej prosperity, dnes je iný.
„Vnímal parametre demokratickej európskej a transatlantickej politiky a bol predvídateľný. Dnes sa z neho stal na seba orientovaný politik, ktorý rozdeľuje a rozoštváva spoločnosť a dostáva nás u našich partnerov a spojencov do izolácie,“ uviedol exporadca Kováča. Podotkol, že v spoločnosti podľa neho klesá súdržnosť a dôvera a mnohí mladí ľudia uvažujú o odchode zo Slovenska. „Znižuje tým náš rozvoj, konkurencieschopnosť a spôsobuje našej krajine vážne reputačné problémy,“ pokračoval.
Link na článok na doméne pravda.sk
|
|
| |
frame
|
23.12.2024, 18:59 | #35933
|
| |
Chcem vidieť link kde Demeš praje Ficovi,aby sa mu stalo politický a aj osobne zle!
Nemáš čas,počítaš so synom percentá?
|
|
|
frame
|
23.12.2024, 14:23 | #16155
|
Radiatórový prezident očakáva od Roberta Fica, že ho bude informovať o výsledkoch rokovania s Putinom. Prezident verí, že návšteva Moskvy nebola len politicky samoúčelným krokom, ktorý môže výrazne poškodiť Slovensko v očiach EÚ a NATO.
„Je nespochybniteľnou povinnosťou predsedu vlády obhajovať slovenské národné záujmy vrátane dodávok ropy a plynu pre potreby SR a partnerov potrubím cez Ukrajinu, ako aj dodávok jadrového paliva,“ uviedol Pellegrini.
Na druhej strane však má podľa neho rokovanie s ruským prezidentom v čase vojny vedenej proti Ukrajine mimoriadne silný zahraničnopolitický rozmer, a to vzhľadom na členstvo Slovenska v EÚ a Severoatlantickej aliancii.
Cicero z Revúcej kritizuje prezidenta Pellegriniho za vyjadrenia o Ficovej ceste a hovorí o jeho dvojtvárnosti. „Pýtať si od premiéra vysvetlenie, čo robil v Moskve, mi pripomína asi nepochopenie situácie alebo nevnímanie situácie, že Slovensko je ohrozené na dodávkach plynu, a v Prezidentskom paláci to nejako neregistrujete,“ povedal predseda SNS
|
|
| |
Svetonazor
|
23.12.2024, 14:48 | #35922
|
| |
Nemáte úctu k ničomu. Ani k prezidentovi, ani k Slovensku ako takému. Je to odporné. Boh ochraňuj našu krásnu krajinu pred progresívnym morom!
|
|
| |
frame
|
23.12.2024, 15:16 | #35924
|
| |
Odsudzovali si aj Blahu keď burcoval dav,že prezidentka je americká ku***?Vtedy aj Beňová ohlúchla.
|
|
| |
Svetonazor
|
23.12.2024, 15:24 | #35925
|
| |
Odsúdiť ho? Veď Čaputová je US bitch. Veď kto ju podporoval najviac? US a Izrael. To sú známe fakty (NIE HOAXY) a naviac ona nemá rada Slovensko, nerozumie mu, teda "tejto krajine".
|
|
| |
StanoDianiska
|
23.12.2024, 16:39 | #35926
|
| |
Boh ochraňuj Slovensko pred takými učiteľmi ako Svetonazor!
|
|
| |
slaven
|
23.12.2024, 17:04 | #35928
|
| |
Presne tak Stano. Radšej nechajme na školách učiť progresívnych učiteľov o 72 pohlaviach, o tom, že vlastne Rusi nás od Hitlera nezachránili a iné zvrátené veci...
|
|
| |
StanoDianiska
|
23.12.2024, 18:57 | #35932
|
| |
To tvrdíš ty.
|
|
| |
Svetonazor
|
23.12.2024, 20:34 | #35938
|
| |
Takže Boh ochraňuj predomnou. Dobre. Chceš naozaj tú chorú zmenu ktorú presadzuje hlavne strana PS? Podporuješ Šnídla z Denníka N ako chodí po školách?
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Markuss
|
23.12.2024, 13:42 | #35917
|
| |
Česko získava ruský plyn sprostredkovane cez Slovensko, Maďarsko a donedávna aj Rakúsko, nie teda prostredníctvom priameho kontaktu s ruským exportérom Gazpromom.
|
|
| |
Markuss
|
23.12.2024, 13:45 | #35919
|
| |
Dovoz ruského zemného plynu do Česka vzrástol medziročne o približne 530 percent, a to aj napriek tomu, že minulý rok česká vláda deklarovala, že na území Česka sa ruský plyn nenachádza.
|
|
|
|
|
|
Lajos
|
23.12.2024, 13:40 | #16146
|
KEĎ VLASTIZRADCOVIA Z PS NIEČO HOVORIA O ZRADE - HOĎTE NA NICH SIEŤ ????
Zaujímalo by ma, ako sa cíti priemerný slniečkar, keď vidí, že Robert Fico má pod svojím statusom o rokovaní s Vladimírom Putinom za pár hodín vyše 50 tisíc lajkov.
1. Mimochodom, na tlačovku PS, na ktorej premiérovu cestu do Moskvy ostro odsúdilo, dalo lajk až 263 ľudí. Gratulujeme
2. Slováci stoja za premiérom. A PS-kári sú na smiech. Korčok sa hrá na diplomata, no vyjadruje sa ako podgurážený pohonič po šiestej slivovičke.
3. Prepáčte, ale ak je zradou národných záujmov, že premiér bojuje za lacnejší plyn pre slovenské domácnosti, tak Korčok by mal čím skôr navštíviť Pinelovu nemocnicu.
4. Ale jasné, poďme vyhukovať, že Putin je Hitler a s Hitlerom sa predsa nikto nestretával, len Tiso. Takéto nebotyčné sprostosti šíri liberálna kaviareň
5. Ja len, že ak je Putin Hitler, čo je potom Trump, ktorý sa včera vyjadril, že už sa teší na stretnutie s ruským prezidentom? Podľa tejto logiky je predsa americký prezident nový Mussolini
6. No jasné! Slniečkari na to došli. A šéf OSN Guterres je Quisling! Veď aj ten bol s Putinom!
7. A predstavte si, nemecký kancelár Scholz s Putinom telefonoval. Rakúsky kancelár bol v Moskve. Maďarský premiér takisto. Opakovane.
8. Ale to všetko sú vraj Hitlerovci. Ako inak. Göring, Goebbels a Himmler osobne. Všetko je jasné. Slniečkari to odhalili
9. Všetci sú fašisti, len Korčok je lietadlo. Takto vidia svet panáčikovia z kaviarní Ale seriózne. Na slovenskú opozíciu je smutný pohľad. Kto týchto hlupáčikov ešte berie vážne?
10. Kým oni doma porcujú kapre a škodia Slovensku, ako sa len dá, Robert Fico išiel bojovať za plyn pre Slovákov. Taká je pravda.
11. S Vladimírom Putinom rokuje každý významný svetový štátnik. Vrátane Donalda Trumpa či Si Tin-pchinga.
12. A nikoho nezaujíma, čo si o tom myslí nejaký mončičák na Slovensku. Alebo slizký Korčok. Had na šesť.
13. A už vôbec nikoho nezaujíma, čo si o tom myslí dosluhujúca česká extrémne pravicová vláda. Podpora od bežných Čechov žiadna, ale vojnových rečí ako koza bobkov.
14. Najlepšie sú Pekárová a Nerudová. Možno, že by mohli v Hollywoode natočiť genderovo vyvážené pokračovanie slávnej komédie - Blbá a blbšia.
15. Slovensko si ide svojou vlastnou suverénou cestou. Je to cesta mieru. A zdravého rozumu. Vojnoví štváči zo Západu sa môžu aj rozkrájať - my neuhneme.
Judáši z PS na čele s Korčokom a Čaputovou tu kedysi prijímali okupačnú dohodu s USA - títo nech láskavo netárajú o zrade a nech radšej chodia po kanáloch.
Premiér Robert Fico, Slovensko ďakuje!
~ Ľ. Blaha
|
|
|
frame
|
23.12.2024, 12:28 | #16145
|
Dvaja bezmocní šašovia sa stretli kvôli niečomu, k čomu absolútne nemajú čo povedať
Kolaborant sa poza chrbát svojich spojencov stretol s vrahom a nepriateľom vlastnej krajiny. A okrem toho, ak naozaj chceli hovoriť o tom, ako dostať plyn na Slovensko, tak si akosi zabudli pozvať aspoň jedného človeka, ktorý by mal vôbec moc s tým niečo urobiť.
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/0/89/8964140/8964140_625x.jpg?rev=2
|
|
| |
slaven
|
23.12.2024, 12:35 | #35912
|
| |
Pohľad SME odpadu na vec, OK, beriem. Next slajd please
|
|
| |
Redbul
|
23.12.2024, 13:22 | #35915
|
| |
Ta nejak vytocila Ficova navsteva.Boze je mi Ta normalne luto.Budes to musiet nejak zvladnut.Historicky, co som si ťa tu vsimol,tak je evidetne,ze si cisty konzument bludov.
|
|
| |
Redbul
|
23.12.2024, 13:57 | #35920
|
| |
To ze tam bol,dal jasny psychologicky signal,ze ma rad Rusko.Ja som takto pochopil jeho nastvevu u Putina .Ma plusove body.Moze sa to Slovensku hodit v buducnosti.Kedze to nesledujem technicky,asi po technickej stranke zbytocna nastveva.Ale taka zo psychologickeho hladiska spravit si očko u Putina,tak to sa hodi .
|
|
| |
Redbul
|
23.12.2024, 14:14 | #35921
|
| |
Ja to nesledujem technicky s tym plynom.Mna to nezaujma.Ale mne to tak prislo,ze tam chcel Fico proste ísť.Vela krat uz vyslal signaly na koho je strane z jeho individualneho sukromneho pohladu cloveka.Parada.Nech len nadavaju vsetci.Tlieskam este raz pan Fico.
|
|
|
|
Redbul
|
23.12.2024, 11:14 | #16143
|
|
Keďže až zajtra začínajú Vianoce,tak ešte zatlieskam veľkému štátnikovi Robertovi Ficovi.Tlieskam Vám pán priemer.Prestituti teraz môžu vrieskať a trhať si vlasy.Aky agresor že je Rusko?. Odpoviem si sam-ziadny.Vyprovokovana vojna proti Rusku nič viac.Tlieskam Vám pán Fico,že ste navštívili asi najlepšieho politika na svete pána Putina.
|
|
|
| |
frame
|
23.12.2024, 12:23 | #35909
|
| |
Fico je iba tretím lídrom Európskej únie, ktorý od začiatku plnoformátovej vojny proti Ukrajine navštívil Moskvu. Ako prvý bol v Kremli rakúsky kancelár Karl Nehammer ešte v apríli 2022. Putinovi vtedy povedal, že všetci ruskí predstavitelia páchajúci vojnové zločiny budú čeliť spravodlivosti. Napriek tomu za svoju cestu čelil kritike.
Tento rok do Moskvy vycestoval aj maďarský premiér Viktor Orbán, a to krátko po tom, čo navštívil aj Kyjiv. Označil to za súčasť svojej „mierovej misie“, v tom čase bol pritom lídrom krajiny predsedajúcej Rade Európskej únie.
Ukrajinského komentátora Vitalija Portnykova zaujalo, že Fico sa s Putinom na rozdiel od Viktora Orbána nerozprával o ukončení vojny. Naopak, Fico podľa neho ukázal, že žiadne „mierotvorecké“ambície nemá.
Aj ukrajinská Radio Svoboda píše, že Ficova cesta sa týkala témy ruského plynu. Konštatuje však, že ukrajinský premiér Denys Śmyhal už v októbri po stretnutí so slovenským predsedom vyhlásil, že Kyjiv nepredĺži dohodu o jeho tranzite.
Výsledok Ficovej cesty je však veľmi otázny. Premiér na svojom Facebooku iba potvrdil, že Rusko je pripravené pokračovať v dodávkach a všetko závisí od Kyjiva. Nie je jasné, prečo na to potreboval rokovať v Moskve.
|
|
| |
admin
|
23.12.2024, 12:24 | #35910
|
| |
Upravil som to kúsok, lebo sa to dodrbalo, keď bol v jednom príspevku dlhší text, link a zasa text ...
|
|
| |
frame
|
23.12.2024, 12:29 | #35911
|
| |
OK
|
|
|
frame
|
22.12.2024, 22:12 | #16142
|
Fico na stretnutí s Putinom hovoril o vojne na Ukrajine a vzťahoch medzi Slovenskom a Ruskom, ktoré chce premiér „štandardizovať“. „Putin potvrdil pripravenosť Ruskej federácie dodávať plyn aj naďalej na západ a na Slovensko, čo je vzhľadom na postoj ukrajinského prezidenta po 1. januári 2025 prakticky nemožné,“ napísal Fico.
„Dnes som sa v Moskve pracovne stretol s prezidentom Ruskej federácie Vladimirom Putinom. Znova pripomínam, že presadzujem suverénnu politiku na všetky štyri strany. Najvyšší predstavitelia EÚ boli o mojej ceste a jej účele informovaní už v piatok. Moje dnešné stretnutie bolo reakciou na ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ktorý mi vo štvrtok na moju osobnú otázku odpovedal, že je proti akémukoľvek tranzitu plynu cez Ukrajinu na naše územie,“ napísal Fico na Facebooku
Ukrajinský prezident je rovnako za sankcie proti ruskému jadrovému programu. Takýmito postojmi finančne poškodzuje Slovensko a ohrozuje výrobu elektriny v atómových elektrárňach na Slovensku, čo je neakceptovateľné,“ dodal Fico.
Premiérovu cestu do Moskvy kritizuje opozícia aj viacerí zahraniční politici.
|
|
|
|
| |
true
|
23.12.2024, 10:37 | #35905
|
| |
namiesto toho aby si sa smial z Brazilie a ich chyby, tak sa vysmievas z Ruska? Ty si pekny chuj a ešte zdieľaš hovná Zomri. Dva v jednom     
|
|
| |
true
|
23.12.2024, 10:38 | #35906
|
| |
Tých Tvojich kritizujúcich zahraničných politikov teraz Fico dal do vačku. Všetkých naraz    
|
|
| |
Michalides
|
23.12.2024, 10:46 | #35907
|
| |
A v čom ich dal do vačku? Čo vybavil?
|
|
| |
true
|
23.12.2024, 12:46 | #35913
|
| |
Minimálne krajšie Vianoce pre národne cítiacich Slovákov. Pre podporovateľov koalície a ľudí, ktorým záleží viac na Slovensku ako na EU, Ukrajine a podobne.
|
|
| |
true
|
23.12.2024, 12:47 | #35914
|
| |
Ten plač liberálov, BA kaviarne, zopár hercov naozaj stojí za to chlape    
|
|
| |
Michalides
|
23.12.2024, 13:41 | #35916
|
| |
Takže sa držíte takej krásnej vlastnosti že keď ma sused kozu ty ju nechceš tiež, ty chceš aby mu zdochla... Váš zmysel života je len nenávidieť ... Také pekné si to priznať ...
|
|
|
|
Markuss
|
22.12.2024, 21:15 | #16140
|
|
Inak rakusania hodnotia celkom neutrálne. A pripomínajú, že aj Nehammer sa s Putinom stretol. Klobúk dole. Tak sa robí žurnalistika
|
|
|
|
|
Lajos
|
22.12.2024, 20:42 | #16138
|
TLIESKAM PREMIÉROVI ROBERTOVI FICOVI - JE TO FRAJER
Lepšiu facku Zelenskyj za svoju aroganciu ani nemohol dostať. Premiér Robert Fico ukázal celému svetu, že zo Slovenskom si nikto vytierať podlahu nebude.
1. Rusko nie je náš nepriateľ, nie sme s ním v žiadne vojne a naopak, väčšina slovenského národa pociťuje k Rusku silné sympatie.
2. Žiaden iný národ sa tak neobetoval v druhej svetovej vojne v boji proti západoeurópskemu fašizmu.
3. Aj vďaka tejto obete ruského národa a ďalších sovietskych národov sme získali to najcennejšie - slobodu a mier.
4. Je úplne prirodzené, že ľudia na Slovensku, ktorým nevymyla mozgy západná vojnová propaganda, majú Rusko v úcte.
5. A pre štátnika formátu Roberta Fica je úplne prirodzené, že bojuje za naše národné záujmy aj v Rusku - aj proti vôli vojnových štváčov v Bruseli.
6. Robert Fico takmer prišiel o život - iba preto, že sa odmietal poklonkovať Západu a Ukrajine. A neohol chrbát - klobúk dole!
7. Odmietame byť vazali Západu. Odmietame skákať, ako Brusel píska. Odmietame nenávisť voči Rusom, odmietame vojnu.
8. A Robert Fico celému svetu ukázal, že Slovensko je jeden sebavedomý a múdry národ, ktorý sa nebojí ísť si svojou cestou.
9. Jasné, slniečkari dnes vykúpia lekárne, lexaurín pôjde na dračku. A z Bruselu pôjdu tony nenávisti. Čert ich ber.
10. Už to vidím. Šimečka od samej hystérie bude udierať hlavou o stenu. A jeho partnerka si bude myslieť, že ide len o novú tanečnú kreáciu.
11. Ale toto všetko je úplne jedno. Môžeme z vysoka kašľať na to, čo si myslia ľudia vojny.
12. Ani počas druhej svetovej vojny sa hrdinovia SNP nepýtali, čo si o nich myslí Šano Mach či Adolf Hitler. Ani nás nezaujíma, čo si myslia liberálni fašisti.
13. Dôležité je, čo si myslia ľudia na Slovensku. A vo svete. Nie v bruselských salónoch či v newyorských liberálnych kruhoch. A už vôbec nie v retardovanom Sme či N-ku.
14. S výnimkou malej geografickej machulky na okraji Ázie si už prakticky nikto na svete neželá vojnu s Ruskom.
15. A našou úlohou je prebrať z delíria aj tú našu čoraz viac izolovanú európsku sebastrednú machulku.
Vladimír Putin je štátnik, s ktorým sa oplatí stretávať. A ja som hrdý na nášho premiéra, že je dnes v Moskve a píše históriu
~ Ľ. Blaha
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 21:20 | #35898
|
| |
Fico návštevou v Moskve nezískal pre Slovensko žiadnu výhodu, žiadny prospech. Opäť raz ukázal, že jeho slovenská suverénna zahraničná politika je o zrádzaní spojencov, urážaní partnerov a poklonkovaní diktátorom.
Keď si už človek myslí, že táto prepitá, strelená, bradavičnatá kreatúra dosiahla politické a morálne dno, tak on prekvapí a dosiahne nové. Má vôbec tento pokrytec, farizej, klamár a zbabelec vôbec nejaké dno ?
|
|
| |
Markuss
|
22.12.2024, 21:46 | #35900
|
| |
Zvolený americký prezident Donald Trump sa teší na stretnutie s ruským prezidentom Vladimirom Putinom, na ktorom bude rokovať o riešení konfliktu na Ukrajine
|
|
| |
frame
|
23.12.2024, 08:47 | #35904
|
| |
Retardovaný Cicero z Revúcej-Sme radi, že sa predmetnú návštevu podarilo do poslednej minúty utajiť tak, aby ju nezmarili predstavitelia EÚ,“ uviedla strana SNS. Fico pritom tvrdil, že predstaviteľov EÚ informoval o svojej ceste už v piatok.
|
|
|
Lajos
|
22.12.2024, 20:40 | #16137
|
Robert Fico si podáva ruku s Vladimírom Putinom a prvé na čo sa zmôže slovenská opozícia je, že to Slovensko stiahne do medzinárodnej izolácie...
Videli títo idioti niekedy rokovania BRICS? A z ničoho nič migaľovci a huliakovci nie sú téma!
|
|
| |
Lajos
|
22.12.2024, 20:42 | #35895
|
| |
~ R. Martiška
|
|
|
Markuss
|
22.12.2024, 20:32 | #16136
|
|
Multitasking Putin. Aj toho araba v Magdeburgu nabuzeroval. Tak už je vopred jasné, že AfD vyhrá s pomocou Ruska. A teda budú voľby neplatné. Tak ako v Rumunsku
|
|
| |
Markuss
|
22.12.2024, 20:32 | #35893
|
| |
Rusko by sa v rámci svojich hybridných útokov mohlo pokúsiť ovplyvniť parlamentné voľby v Nemecku, ktoré sú plánované na koniec februára. V nemeckých médiách to uviedol minister obrany a sociálnodemokratický politik Boris Pistorius. Podľa neho sa Rusko svojimi aktivitami snaží rozdeliť nemeckú spoločnosť a podkopať dôveru v štát, informovala dnes agentúra DPA.
|
|
|
| |
slaven
|
22.12.2024, 18:05 | #35875
|
| |
Ups, Lexaurany a Xanaxy u libtardov pojdu na dracku teraz, ale brutalne  
|
|
| |
Michalides
|
22.12.2024, 18:09 | #35876
|
| |
A čo tam chce ako vyjednať to ten plyn príde po Dunaji?
|
|
| |
Lajos
|
22.12.2024, 18:19 | #35877
|
| |
Príde frame a určite nám to napíše o čo ide.
|
|
| |
slaven
|
22.12.2024, 18:35 | #35878
|
| |
Tešim sa aj ja na jeho komentáre. Pardón, to čo skopíruje z Denníka Nenávisť a SMEtiach. Ten odpad sem zasa nakydá.
|
|
| |
slaven
|
22.12.2024, 18:59 | #35880
|
| |
Škrekot a nárek liberálov je brutálny aktuálne teraz. Vyjadrujú sa k tomu všetci.
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 19:07 | #35881
|
| |
Nejaký ruský jasnovidec napísal román IDIOT(Fico)
|
|
| |
Redbul
|
22.12.2024, 19:27 | #35882
|
| |
Tam aj nech zostane.Ak by náhodou niečo vypuklo ,tam je v bezpečí.Moskva najviac strážené mesto na svete
|
|
| |
Redbul
|
22.12.2024, 19:31 | #35883
|
| |
Ja by hned isiel napr., žiť do takého Petrohradu.Krasne mesto.
|
|
| |
Redbul
|
22.12.2024, 19:33 | #35884
|
| |
Na dobrý hokej.A na dobrý futbal brazílčanov v Zenite.Co im chýba nic  .
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 19:39 | #35885
|
| |
Bude to spása pre milióny chudobných Rusov? Potravinové karty môžu byť v krajine zavedené od roku 2025
Ruskí maloobchodníci sa už môžu poučiť z kubánskych a venezuelských skúseností
https://www.fontanka.ru/2024/12/21/74906183/
|
|
| |
Redbul
|
22.12.2024, 19:54 | #35886
|
| |
Ale dalo by sa žiť aj niekde v Severnej Amerike.Aj tam by sa niečo našlo pre Dezolatov.Nie všetko je zle Amerike.
|
|
| |
Redbul
|
22.12.2024, 20:05 | #35887
|
| |
Aké musel by tam byť dobrý hokej,basket a NFL.Cize Dallas .
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 20:13 | #35888
|
| |
Plyn z Ruska je vybavený do roku 2034.
Dovtedy je platná zmluva s Gazpromom.
Gazprom má zmluvu na tranzit plynu s Ukrajinou do 1.2.2025 7:00
Išiel vyrokovať tranzit plynu cez Ukrajinu?S Putinom?
|
|
| |
slaven
|
22.12.2024, 20:19 | #35889
|
| |
Ideeeeeeeeeeeeš
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 20:20 | #35890
|
| |
1.1.2025
|
|
| |
slaven
|
22.12.2024, 20:28 | #35891
|
| |
Erik Kaliňák: V piatok definitívne stroskotali rokovania s Ukrajinou ohľadom tranzitu plynu na nelegitímnom prezidentovi Zelenskom.
Hneď v nedeľu (dva dni pred Vianocami!) R. Fico vycestoval riešiť slovenskú energetickú bezpečnosť do Ruska.
Nenávistné médiá s opozíciou, ktoré tu mesiace vykrikujú ako treba riešiť drahé potraviny a energie zrazu označujú Fica za kolaboranta či dokonca fašistu, len za to, že robí, čo treba.
Atentát s nimi zjavne nepomohol ani o milimeter, jediné čoho sú schopní je nenávisť.
--------------------------
A LIBTARDI sa budú pýtať, reagovať, že mal rokovať s UA stranou, asi tak ....
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 20:31 | #35892
|
| |
Strana Hlas nebude reagovať na návštevu premiéra Roberta Fica (Smer) v Moskve, oznámila hovorkyňa vládnej strany Michaela Eliášová. Nie je jasné, či koaliční partneri vopred vedeli o stretnutí predsedu vlády s Putinom. Líder Hlasu a minister vnútra Matúš Šutaj a Eštok namiesto reakcie na Ficovu návštevu zverejnil status, že už majú doma ozdobený vianočný stromček.
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 20:59 | #35896
|
| |
Čína,Brazília,Rusko,najbližšie KĽDR,Venezuela,Kuba?
|
|
| |
StanoDianiska
|
22.12.2024, 21:21 | #35899
|
| |
Aká príjemná vianočná atmosféra tu. Ľudia sa tu označujú za libtardov. To označujú tí, ktorí vraj vyznávajú tradičné hodnoty... čiže sviatky lásky, pokoja...
|
|
|
true
|
22.12.2024, 17:35 | #16134
|
Rumunská daňová agentúra ANAF zistila, že kampaň Georgesca na TikToku, ktorý sa stal víťazom zrušeného 1. kola rumunských prezidentských volieb, nezaplatili Rusi, ako tvrdila rumunská rozviedka (čo bol formálny dôvod zrušenia výsledkov 1.kola), ale proeurópska Národna liberálna strana Rumunska.
Podľa publikácie HotNews daňová agentúra zistila, že Georgescovu kampaň zaplatili liberáli, ktorých cieľom bolo odtiahnuť voličov od ich rivalov - sociálnych demokratov. Firma Kensington najatá liberálmi na základe otázok investigatívnej webstránky Snoop priznala, že kampaň bola platená NLP, no tvrdí, že to bola súčasť rozsiahlejšej kampane uskutočnenej na príkaz Národnej liberálnej strany s cieľom zvýšiť povedomie verejnosti.
Takže sa oficiálne potvrdilo, že dôležité rumunské volby boli zrušené pod vymyslenou zámienkou, a to hlavne preto, že zvolený kandidát ohrozuje plány Anglosasov! Týmto v podstate zmizol aj hlavný argument, na základe ktorého boli zrušené výsledky 1.kola prezidentských volieb.
|
|
|
|
Lajos
|
22.12.2024, 14:26 | #16133
|
|
Dobré rady pred Vianocami z Denníka N - Link FB príspevok
|
|
|
| |
Markuss
|
22.12.2024, 14:21 | #35869
|
| |
34 rokov, to už je rizikový vek... Hlavne v dnešnej dobe
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 15:20 | #35870
|
| |
Čím to je, že proruskí dezoláti si tak rýchlo spravia záver? Inokedy precízni hľadači pravdy zrazu hneď vedia na čo človek zomrel. Nepoznajú jeho zdravotnú anamnézu ale oni stopercentne vedia čo je za tým. To ma len utvrdzuje v ich pomýlenom vnímaní sveta.
|
|
| |
true
|
22.12.2024, 17:31 | #35871
|
| |
Čím to je, že proruskí dezoláti si tak rýchlo spravia záver? Inokedy precízni hľadači pravdy zrazu hneď vedia na čo človek zomrel. Nepoznajú jeho zdravotnú anamnézu, ale oni stopercentne vedia čo je za tým.
Reagovať | Nahlásiť
Bez fotky benito
13256088 dnes
15:23
|
|
| |
true
|
22.12.2024, 17:32 | #35872
|
| |
Takže si kokotko benito z pravdy.sk alebo kopirujes uz aj ztamadial?       
|
|
|
| |
frame
|
22.12.2024, 18:59 | #35879
|
| |
Ja som tu písal článok o 15:20
|
|
| |
Markuss
|
22.12.2024, 20:34 | #35894
|
| |
K tomu len toľko: Zaočkovaní majú v sebe protilátky a protilátky sú protilátky preto protilátky, lebo sú proti-látky
|
|
|
|