Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Rakusko vlastny gol |
13 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Alžisko vlastny gol |
11 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
awa
|
14.05.2012, 20:45 | #34164
|
|
Isner J.- Kohlschreiber P. tip1 @1,60
|
|
|
medwedik96
|
14.05.2012, 20:27 | #34163
|
|
LIVE RUSKO-TALIANSKO 1.TRETINA POD 1,5
|
|
|
medwedik96
|
14.05.2012, 20:18 | #34162
|
čo poviete ?:D
Boston-Philadelphia 2.z.
1
St.Louis-Chicago Cubs počet bodov -7.5
Washington-San Diego zápas 1
|
|
|
medwedik96
|
14.05.2012, 20:17 | #34161
|
čo poviete ?:D
Boston-Philadelphia 2.z.
1
St.Louis-Chicago Cubs počet bodov -7.5
Washington-San Diego zápas 1
|
|
|
gtips
|
14.05.2012, 19:58 | #34160
|
|
no tak kaz-fin zatial vyrovnane...x by bola krasna pre nas
|
|
| |
Majky88
|
14.05.2012, 20:24 | #67325
|
| |
:) fíni dajú debakel :)
|
|
|
razdvatri
|
14.05.2012, 19:56 | #34159
|
|
caute, tipuje tu niekto aj NBA? co vravite na OKLAHOMA vs LAKERS tip 2?
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 19:57 | #67318
|
| |
X
|
|
| |
slaven
|
14.05.2012, 19:58 | #67319
|
| |
toto je 1.zapas serie ... podla mna tesny zapas, kde koncovku zvladnu domaci ...
2jku by som nedaval, uz ked tak 2 s hendikepom ...
|
|
| |
razdvatri
|
14.05.2012, 19:59 | #67320
|
| |
x-ka? basket? ved to je ako davat LOTTO :D, ci?
|
|
| |
yyyy
|
14.05.2012, 20:17 | #67324
|
| |
radšej:
Kobe B over 28,0 @2,16
Westbroock over 24,0 @1,877
pinna /do štatistík pridám neskôr-nestíham/
|
|
|
awa
|
14.05.2012, 19:34 | #34158
|
1,45 na to , ze da Malkin gol ? to je teple
|
|
| |
dske
|
14.05.2012, 19:37 | #67317
|
| |
 
|
|
| |
Majky88
|
14.05.2012, 20:10 | #67321
|
| |
dal som, že dá aj s Popovom gól keď bol kurz 1,7 naňho sa mi zdá
|
|
|
dske
|
14.05.2012, 19:32 | #34157
|
Slaven, ty nechceš vyskúšať Arnoldov plánik? 
|
|
| |
dske
|
14.05.2012, 19:33 | #67313
|
| |
Si sa mi tu ratoval že začneš cvičiť a akosi si zišiel rýchlo z toho . Si ber príklad z takého Hansiho 
|
|
| |
slaven
|
14.05.2012, 19:34 | #67314
|
| |
no yoo, sorry, ale teraz mam ine problemy a na cvicenie vazne nemam chut
|
|
| |
dske
|
14.05.2012, 19:34 | #67315
|
| |
viem, viem
|
|
|
America
|
14.05.2012, 19:22 | #34156
|
ZAJTRA:
Slovensko- Francúzsko prvá presil. 2
Výsledok 4:3
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 19:23 | #67309
|
| |
pekne to supni aj do statistik, dik
|
|
| |
America
|
14.05.2012, 19:26 | #67310
|
| |
zajtra-
|
|
|
leaded
|
14.05.2012, 19:06 | #34155
|
Majky88 : Aj ja som podal na Malkina tak uvidime
|
|
|
saigon
|
14.05.2012, 18:55 | #34154
|
Zajtra už "galský kohút" dokikiríka..nie je možné aby Francúzi predvádzali takéto výkony, zajtra už nebudú vládať a naši by to po dni voľna mali využiť...verím a dúfam v to že postúpime!! Môj tip 4:1
|
|
| |
Beloch
|
14.05.2012, 19:10 | #67306
|
| |
musíme inak to bude velke sklamanie po tak dobre rozohratom šampionáte
|
|
|
dske
|
14.05.2012, 18:55 | #34153
|
Dnes som isiel superserie (supersety) podla Arnolda - chrbat/prsia.
Fuu brutalka som isiel odtial zničeny ako kon, prepoteny všetko. Prsia a latissimi napumpovane jak hovado a to som ani ziadnu pumpu ani nic nemal, proste paráda ale dost hard core.
ZAUJEMCOVIA o planik pište emaily do pošty
|
|
| |
tocco
|
14.05.2012, 18:56 | #67300
|
| |
a takto radsej par klikov nebude stacit
|
|
| |
dske
|
14.05.2012, 19:02 | #67302
|
| |
Mne nie ale keď tebe stacia tak v pohode
|
|
| |
leaded
|
14.05.2012, 19:02 | #67303
|
| |
ahoj, ja by som sa inšpiroval rad :)
|
|
| |
tocco
|
14.05.2012, 19:05 | #67304
|
| |
ja mam dost kil, takze mne aj vlastna vaha staci na cvicenie, a objem zvacsovat nepotrebujem, takze v pohode ale rad by som sa na to mozno pozrel...
|
|
| |
America
|
14.05.2012, 19:05 | #67305
|
| |
aha, dal si si plán stať sa chlapom týždna ?
|
|
| |
dske
|
14.05.2012, 19:14 | #67307
|
| |
Eśte raz opakujem, pošlite mi EMAIL DO POŠTY Tam vám to pošlem, cez poštu vám to písať nebudem.
Každopádne nebude to hneĎ, ešte to musím spísať.
tocco-ja tiež nemám zrovna 5kg, ale vlastná váha mi nestačí, tá je dobrá tak na prvý mesiac začiatkov cvičenia, potom sa s ňou už veľmi ďalej neposunieš
America-ja už cviČím "nejaký ten Piatok", ale teraz skúšam rôzne "lahôdky" od Arnolda a podobných pánov, ktoré tu potom recenzujem a prípadne rozširujem ďalej
|
|
| |
tocco
|
14.05.2012, 19:17 | #67308
|
| |
jasné, však každému čo mu chutí neposunieš sa, čo sa týka objemu možno, avšak takisto sa posúvaš, ako vieš ty napr. robiť série na lavičke so 100kg činkou, nespravíš na jeden kráť napr. 100klikov...neviem či si ma pochopil....
|
|
| |
dske
|
14.05.2012, 19:27 | #67311
|
| |
Asi som pochopil ale nemôžem súhlasiť Cvičenie s vlastnou váhou vedie k omnoho pomalšiemu nebratiu sily takže si dal zlý príklad s tými klimi, ver tomu že 100 klikov dá ten čo dvíha 100 na bench (dajme tomu), ale ty keď spravíš 100 klikov tak tých 100 na bench by som si nebol istý či by si dával
Každopádne každé cvičenie lepšie ako žiadne cvičenie.
Koľko máš rokov ak sa môžem spýtať (len pre info, že čo ťa odrádza od posilky, žiadne narážky nič, môžeš aj poštu)
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 19:32 | #67312
|
| |
dske, uz vela lamentujes, radsej uz konecne posli foto, ze ta dame na chlapa tyzdna   
|
|
| |
dske
|
14.05.2012, 19:35 | #67316
|
| |
Nelamentujem iba sa snažím pomôcť/poradiť/posunúť skúsenosti iným
|
|
| |
tocco
|
14.05.2012, 20:15 | #67322
|
| |
Mne zase nedá súhlasiť s tebou, samozrejme, že porovnáme dve rozdielne veci, ak si zoberieš do úvahy, že ak ja mám 70kg(co síce nemám) a urobím naraz 100klikov, nie je zaručené že sa pohrám so 100 kilovou činkou, čo skôr nie. Ale ja si práveže myslím, že to že ty dvihneš 100 kilo na bench, tak 100klikov naraz nespravíš, a to sa už môžme baviť oveľa porovnateľnejšie. Tebe ten sval skrátka toľko nevydrží ani keby si chcel....samozrejme, že ten môj sval nemusí udržať 100kilovú činku, ale môj názor je taký, že ja sa aj obyčajnými klikmi dokážem pripraviť na lepší bench....čo si ty usudzujem z tvojho príspevku vonkoncom nemyslíš
To že máme odlišné názory, je v pohode, je milion diskusií asi všade
Mimochodom, mám 20, a od posilky ma neodrádza nič, možno niekedy čas, len ma skrátka baví viac cvičiť s vlastnou váhou ako s činkami...zhyby, kliky ( tých je milión foriem) a podobne
|
|
| |
tocco
|
14.05.2012, 20:15 | #67323
|
| |
Mne zase nedá súhlasiť s tebou, samozrejme, že porovnáme dve rozdielne veci, ak si zoberieš do úvahy, že ak ja mám 70kg(co síce nemám) a urobím naraz 100klikov, nie je zaručené že sa pohrám so 100 kilovou činkou, čo skôr nie. Ale ja si práveže myslím, že to že ty dvihneš 100 kilo na bench, tak 100klikov naraz nespravíš, a to sa už môžme baviť oveľa porovnateľnejšie. Tebe ten sval skrátka toľko nevydrží ani keby si chcel....samozrejme, že ten môj sval nemusí udržať 100kilovú činku, ale môj názor je taký, že ja sa aj obyčajnými klikmi dokážem pripraviť na lepší bench....čo si ty usudzujem z tvojho príspevku vonkoncom nemyslíš
To že máme odlišné názory, je v pohode, je milion diskusií asi všade
Mimochodom, mám 20, a od posilky ma neodrádza nič, možno niekedy čas, len ma skrátka baví viac cvičiť s vlastnou váhou ako s činkami...zhyby, kliky ( tých je milión foriem) a podobne
|
|
|
believe
|
14.05.2012, 18:48 | #34152
|
|
NY Rangers-New Jersey over 4.5 @1.8
|
|
|
FlukieMC
|
14.05.2012, 18:31 | #34151
|
Nejaky nocny zapas za 5 € ?
Dakujem
|
|
| |
saigon
|
14.05.2012, 18:57 | #67301
|
| |
NY Rangers - New Jersey X 3.7
|
|
|
admin
|
14.05.2012, 18:14 | #34150
|
Vyhodnotil som posledne zapasy v sutazi, mozete si pozriet aktualny rebricek
|
|
| |
Majky88
|
14.05.2012, 18:30 | #67298
|
| |
škoda, že som nezatipoval úvodné tri zápasy
|
|
|
Majky88
|
14.05.2012, 17:19 | #34149
|
Super francúzsko !!! 4.2 keď som podával síce len ale vyšlo :) ešte pár zápasikov a bude to OK 
|
|
|
| |
Majky88
|
14.05.2012, 18:06 | #67290
|
| |
:) hmm načo to dávať do štatistík?:D
|
|
|
|
believe
|
14.05.2012, 17:19 | #34148
|
|
Francúzi 2:1
|
|
| |
Beloch
|
14.05.2012, 17:19 | #67284
|
| |
no zajtra to budu nervy ách už to vidím ako nepostúpime
|
|
| |
Sirius
|
14.05.2012, 17:22 | #67285
|
| |
to je sila co ty francuzi predvadzaju
|
|
| |
RexXar
|
14.05.2012, 17:26 | #67286
|
| |
pekne pekne :) predpokladany tip vysiel http://prntscr.com/97j8l a zajtra sa mozeme trapit s francuzama. V tom je slovenska repre. dobra.
|
|
| |
kevee
|
14.05.2012, 18:15 | #67292
|
| |
francuzi by nam museli pekne nalozit aby sme nepostupili.
Myslim,ze nasim sa zajtra konecne podari remizka
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 18:20 | #67295
|
| |
preco by nam mali nalozit, ked rozhoduje vzajomny zapas ?
|
|
| |
kevee
|
14.05.2012, 18:31 | #67299
|
| |
teraz som to nasiel zajtra nasi musia uhrat aspon bod
|
|
|
matko-626
|
14.05.2012, 16:50 | #34147
|
Slovensko vs Francuzsko over 6.5 -2,32 co myslite?
|
|
| |
Palindel
|
14.05.2012, 18:18 | #67294
|
| |
nemyslim si..
|
|
|
bufo
|
14.05.2012, 16:47 | #34146
|
|
VEF Riga-Ventspils, Hcp: 0:9,5 VEF Riga...1.80
|
|
|
matko-626
|
14.05.2012, 16:44 | #34145
|
Pivo6- vedel by si neco doporucit na zajtra?
|
|
| |
Pivo6
|
14.05.2012, 16:49 | #67282
|
| |
No já netipuji den dopředu, protože nemám k dispozici aktuální a všechny statistiky, takže to nedělám, max. NBA nebo NHL, ale to začnu tipovat až asi za hoďku ...
|
|
| |
matko-626
|
14.05.2012, 16:51 | #67283
|
| |
aha diky
|
|
|
matko-626
|
14.05.2012, 16:38 | #34144
|
som tu novy, davate aj tipy na den dopredu??
|
|
| |
Pivo6
|
14.05.2012, 16:40 | #67280
|
| |
Do Statistik ano...
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 18:15 | #67293
|
| |
95% tipov sa u nas dava na konkretny den, sem tam niekto da nieco aj dopredu.
Vsetko to vidis v statistikach, kde vidis aj datumy, edy sa zapasy hraju, aj ked ludia casto ich zadaju zle, t.j. nechaju tam dnesny adtum, aj kd sa hra napr. zajtra
|
|
|
Majky88
|
14.05.2012, 16:36 | #34143
|
|
francúzsko otočiť.. nerozchytaný brankár :) to by ste mohli!:) !! GO GO GO
|
|
|
ball8
|
14.05.2012, 16:04 | #34142
|
Link na Tiket ... o 16 stotín od včera klesol kurz
|
|
|
Pivo6
|
14.05.2012, 15:59 | #34141
|
FC Nordsjaelland v Odense BK 1 za 1,53 10/10 ...
|
|
|
FlukieMC
|
14.05.2012, 15:56 | #34140
|
Dnes
Kazachstan-Fínsko pg Finsko 5.5 under (2.06)
Lotyšsko-Dánsko pg 5.5 under (1.57)
Celkovy kurz 3.23 za 50 €
|
|
| |
Yves
|
14.05.2012, 16:24 | #67278
|
| |
nerealne hlavne to finsko over jasny
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 16:31 | #67279
|
| |
FlukieMC |ty si nový ako ja? lebo som ešte nestihol prečitať pravidla tejto stranky , že tipy sa pridavaju minimalne 5 minut pred začiatkom stretnutia, dúfam že o tom vieš a dodržuješ to , aby tu nebol bordel!
práve som predal psa a idem niečo podať!! Ale keď nevieš čítať , nevadí, daj prečitať susedke!!
|
|
| |
FlukieMC
|
14.05.2012, 16:44 | #67281
|
| |
Majster ja som podal 20 minut pred zacatim zapasu.
Yves ved uvidime. Ale kazachovia to len tak nepustia a budu tazsi super ako francusko a Lotyssko - Dansko prva tretina 0:0 a nemyslim ze sa tam pretrhne vrece s golmi.
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 18:25 | #67296
|
| |
FlukieMC: je to OK. majster sa asi pomylil
|
|
| |
FlukieMC
|
14.05.2012, 18:27 | #67297
|
| |
Uz iba finsko ! :)
|
|
|
majster
|
14.05.2012, 15:51 | #34139
|
a čo tak skusiť , aby bolo aspoň na mlieko pre psa a mačičku Link na Tiket
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 15:54 | #67271
|
| |
alebo veľo peňazi a malo muziky Link na Tiket
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 15:55 | #67273
|
| |
tipuje niekto na Tipsporte? v akej lige hra???
|
|
|
Pivo6
|
14.05.2012, 15:43 | #34138
|
IFK Goteborg v Malmo FF X2 1,53 8/10 .
|
|
|
Pivo6
|
14.05.2012, 15:32 | #34137
|
Sheff Utd v Stevenage 1 1,72 5/10
.
|
|
| |
FlukieMC
|
14.05.2012, 16:11 | #67276
|
| |
Ja som dal over 2.5 kurz 1.91
|
|
| |
Pivo6
|
14.05.2012, 16:14 | #67277
|
| |
To by mohlo být...
|
|
|
maTAKtik
|
14.05.2012, 15:30 | #34136
|
ale francuzi co robiteeeeee, hrame hrame
|
|
| |
Majky88
|
14.05.2012, 15:57 | #67274
|
| |
aj ty si dal na francúzov?:)
|
|
|
majster
|
14.05.2012, 15:27 | #34135
|
som tu skoro nový! potreboval by som dobrý tip , lebo už som prehral auto, ženu aj dom , nechcem prísť o milenku, dobreho tipa za dobrý kurz, vďaka  
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 15:27 | #67263
|
| |
hladas 10/10 ? si tu na spravnej adrese  
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 15:30 | #67264
|
| |
može byž aj 11/10 , a za koľko? , mam ešte psa a mačku!
|
|
| |
luckyfer
|
14.05.2012, 15:34 | #67265
|
| |
pridaj mys a mas ho
|
|
| |
Sirius
|
14.05.2012, 15:43 | #67266
|
| |
predam ti 100% tipy !! prvy mas zdarma dostihy v nike overeny tip mam tam chlapika! kôň čislo 4 1-3!!    ale za dalsi mi musis dat 54eur a 28centov!
|
|
| |
Sirius
|
14.05.2012, 15:45 | #67267
|
| |
o 16tej ide ten dostih mozes sa spolahnut  
|
|
| |
luckyfer
|
14.05.2012, 15:45 | #67268
|
| |
jeden tip zadara
Cilic - Almagro - bud 1 alebo 2, X urcite nebude, to mas 50% sancu, to je fajn podla mna
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 15:48 | #67270
|
| |
myš sakra zožrala mačka a radšej skusím tie dostihy do X, diky!!
|
|
| |
Sirius
|
14.05.2012, 15:55 | #67272
|
| |
V nike je hned na tu 4vku najnizsi kurz asi cekuju nase forum
|
|
| |
Sirius
|
14.05.2012, 16:01 | #67275
|
| |
aaa 4ka bola prva!!!!!! za dalsi tip si prosim 54ecok :D :D :D:
|
|