Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Rakusko vlastny gol |
13 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Alžisko vlastny gol |
11 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
dske
|
13.05.2012, 23:02 | #34102
|
|
Fuuu to dnes aké zavery v posledních kolach lig, fuu. Montpelier, city...
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 23:03 | #67141
|
| |
sa skoncentruj... vo Francúzsku je ešte jedno kolo budúci týždeň :D
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 23:09 | #67146
|
| |
Aha 
|
|
|
panther
|
13.05.2012, 23:00 | #34101
|
| 13.05.2012, 21:50 | #34082
13.05.2012, 18:13 | #34033
vyskusam si este preliezku
Futbal / Francúzsko I. liga 1.polč. a konečný výsled
Montpellier-Lille tip X/1 @5,5 21:00
-----------------------------------------------------------
http://www.evysledky.com/zapas/MXpLS9jK/#prehlad-zapasu
polcasik ok
chlopi potlacte mi este ten montpelier az sa vezieme na vitaznej vlne s nasimi hokejistami
-------------------------------------------------------------------
yes je to tammmmmm 93.minuta...win win
    
    
|
|
| |
ezop
|
14.05.2012, 07:38 | #67164
|
| |
gratulujem
|
|
|
jasan1122
|
13.05.2012, 22:55 | #34100
|
90+ GÓL
Montpellier
1 - 0
Lille
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 22:57 | #67131
|
| |
paradicka :)
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 22:58 | #67134
|
| |
MSC posledné kolo u posledného AJ Auxerre, ktoré vypadáva.
|
|
| |
Sirius
|
13.05.2012, 23:00 | #67136
|
| |

|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 23:02 | #67139
|
| |
? nehral si montpelier? ... nepovedz ze Xku si mal
|
|
| |
Sirius
|
13.05.2012, 23:25 | #67150
|
| |
ale len na takom rozpise som mal Lille sbr2 posledny zapas skupiny...boli by 3skupiny/4 OK
|
|
|
skočko
|
13.05.2012, 22:49 | #34099
|
90+1' Gouffran Y. (Penalta) 1-0 Bordeaux - Lorient...
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 22:56 | #67128
|
| |
90 + 4 Ait Fana Montpelier :) ... neskutocne zavery dnes :)
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 23:00 | #67137
|
| |
tak treba skúšať... ak vieš aký je to dôležitý zápas... boli tam určite pekné kurzy aj na ten MSC
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 23:03 | #67142
|
| |
jasne sak je to o skusani , no montpelier som mal v kopke, a hral som za 2.45kurz urcite sa oplatilo
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 23:13 | #67148
|
| |
myslel som LIVE kurzy že boli pekné...
|
|
|
EK13
|
13.05.2012, 22:42 | #34097
|
|
NEAPOL KONIEC .. TAM JEEEE ! TAM JE ! TAM JE ! :)
|
|
| |
Sirius
|
13.05.2012, 22:54 | #67126
|
| |
gratulacia mala zavisť
|
|
|
luckyfer
|
13.05.2012, 22:34 | #34096
|
ale chlapci, Granak nam na MS skoncil, zlomena lava ruka, to je v prdeli. kto tam bude teraz davat goly?
|
|
| |
11nike11
|
13.05.2012, 22:42 | #67118
|
| |
a marcel hossa zlomena prava ruka
|
|
| |
luckyfer
|
13.05.2012, 22:45 | #67121
|
| |
lenze Marcelka mi chybat nebude
|
|
| |
jasan1122
|
13.05.2012, 22:49 | #67123
|
| |
to fakt domino koniec----(((((((((äcozeeeee
|
|
|
maTAKtik
|
13.05.2012, 22:33 | #34095
|
|
akoze aj montpelier by mohol dat golik ne ?:-p
|
|
|
jasan1122
|
13.05.2012, 22:30 | #34094
|
|
cozeeeeeeee nemecko-norsko 4.12 to sa daaaa----)))))))))))ň
|
|
| |
luckyfer
|
13.05.2012, 22:34 | #67113
|
| |
a ja ze tu uz pises kurz
|
|
| |
jasan1122
|
13.05.2012, 22:43 | #67119
|
| |
 
|
|
|
medwedik96
|
13.05.2012, 22:29 | #34093
|
|
Indiani zatial pekne dufam ze sa niekto inspiroval :D
|
|
|
skočko
|
13.05.2012, 22:20 | #34091
|
Zaujímavo to však vyzerá vo Francúzsku... teda Ligue 1: Bordeuax v prípade výhry nad Lorientom by sa dostalo do EL... pretože momentálne Rennes a Etienne, ktoré sú pred ním prehrávajú...
no ale Bordeaux hrá zatial 0-0... no myslím, že túto šancu budú chcieť využiť...
tak snáď Live 1ku
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 22:25 | #67106
|
| |
kašli na to nedaju...
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 22:25 | #67107
|
| |
kašli na to nedaju...
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 22:26 | #67108
|
| |
Nancy - St. Etienne 3-2... 70. minuta... to ešte bude napínavé
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 22:26 | #67109
|
| |
nejaká ženská mi tu bude do toho kecať :D
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 22:28 | #67111
|
| |
no uvidime :D
|
|
|
ball8
|
13.05.2012, 22:16 | #34089
|
zajtra:
Lotyšsko - Dánsko 1 2.00
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 22:21 | #67100
|
| |
presne tak :)
|
|
| |
ball8
|
13.05.2012, 22:23 | #67103
|
| |
ale ťažký zápas to bude .. Dáni hrajú ešte o záchranu .. Lotyši môžu postúpiť ešte ked vyhrajú ... aj under 5,5 s dá hrať podľa mňa ... ale malý kurz .. okolo 1,6
|
|
|
plecho483
|
13.05.2012, 22:10 | #34088
|
Toto už čo je Nemecko-Nórsko :D :D
3:11
|
|
|
skočko
|
13.05.2012, 22:07 | #34087
|
|
Inter tiež superdôležitý zápas hraje... a 1-1 pre neho znamená pre budúcu sezónu momentálne žiadnu miestenku v európskych pohároch...
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 22:11 | #67097
|
| |
2-1... takto sa v nasledujúcej sezóne Inter do žiadneho európskeho pohára nepozrie
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 22:14 | #67098
|
| |
beriem nas5: Inter by si mal aj v prípade šiesteho miesta zabezpečiť účasť v EL, nakoľko vo finále pohára proti sebe nastúpia... Juve - Neapol
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 22:39 | #67114
|
| |
Lazio - Inter 3-1...
|
|
|
medwedik96
|
13.05.2012, 22:03 | #34086
|
|
PSG GOOL :)
|
|
|
medwedik96
|
13.05.2012, 22:03 | #34085
|
LIVE
MIA-INDIANA ZAPAS 2 KURZ 3.7
|
|
|
medwedik96
|
13.05.2012, 22:00 | #34084
|
ak chcete tak sa inspirujte/vyjadrite :D
L.A.Dodgers-Colorado 1
Phoenix-L.Angeles 1.z.
under 4,5
Arizona-San Francisco
under 8,5
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 22:04 | #67095
|
| |
colorado by som asi zahral s hcp, arizona moze byt a ten hokej no ... moze byt :)
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 22:09 | #67096
|
| |
uvidime .. dnes to vynecham dala som na nba a ked nepodam urcite to vyjde :D
|
|
|
maTAKtik
|
13.05.2012, 21:59 | #34083
|
nemecko dava druhy gol , bude to este napinave
|
|
|
panther
|
13.05.2012, 21:50 | #34082
|
13.05.2012, 18:13 | #34033
vyskusam si este preliezku
Futbal / Francúzsko I. liga 1.polč. a konečný výsled
Montpellier-Lille tip X/1 @5,5 21:00
-----------------------------------------------------------
http://www.evysledky.com/zapas/MXpLS9jK/#prehlad-zapasu
polcasik ok
chlopi potlacte mi este ten montpelier az sa vezieme na vitaznej vlne s nasimi hokejistami
 
|
|
|
skočko
|
13.05.2012, 21:50 | #34081
|
|
Villareal vypadáva.... tak to pekne zakončili tu mizernu sezónu... pád z vrcholu na dno
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 21:56 | #67092
|
| |
skoda ich , ale posrali si to sami ... ked pozriem na posledne zapasiky tak s RC a poslednym santanderom dostali gol v poslednych minutach na remizu... mohli mat o 4 body viac
|
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 21:56 | #67094
|
| |
a sak aj dnes dostali gol v poslednych minutach ... smola no
|
|
|
|
marko
|
13.05.2012, 21:39 | #34079
|
slovensko nesklamalo, Laco bezchybny, 3 body doma a ideme do štvrťfinále
ešte potvrdiť úlohu favorita proti Francúzom a bude to krajšie
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 21:40 | #67086
|
| |
vo 1/4 finale este nie sme ... ale to uz by sme museli prehrat s FRA a oni aj zajtra vyhrat s BLR
|
|
| |
marko
|
13.05.2012, 21:42 | #67087
|
| |
verím našim, azda to nebude ťažký oriešok
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 21:39 | #34078
|
2 zlomeniny ruk ... dost zle
tak nech sa vyliecia a je vsetko OK
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 21:43 | #67088
|
| |
aj Graňák aj Hossa?
pri Dominovi som si ani nevšimol ten zákrok...
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 21:45 | #67090
|
| |
ano, obaja ruky zlomene ... jeden lavu, druhy pravu
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 21:48 | #67091
|
| |
ufff... to je nepríjemné... chalanom skoré uzdravenie takto na diaľku prajem...
Takže ostali sme zo 6ticou obrancov.... ak teda Zdena nepočítame za dvoch.
|
|
|
medwedik96
|
13.05.2012, 21:37 | #34077
|
MLB L.A.Dodgers-Colorado 1
NAZORY?
|
|
|
dske
|
13.05.2012, 21:33 | #34076
|
winner 13.05.2012, 21:22 | #67071
chodte do p... s tym stastim teste sa parada dakujeme chlapci
-----------------------
Ty si iný inteligent neviem, ten kto tvrdí že sme nemali šťastie ako neviem čo tak ten už asi není normálny alebo čo...
|
|
|
maTAKtik
|
13.05.2012, 21:31 | #34075
|
|
som zvedavy kolko tym nemcom nalozia :D 0:9 :-p a pokracujeme
|
|
| |
Palindel
|
13.05.2012, 21:31 | #67082
|
| |
dnes vsetky zapasy na nulu
|
|
|
Palindel
|
13.05.2012, 21:30 | #34074
|
nemecko 0:9?    
|
|
|
winner
|
13.05.2012, 21:30 | #34073
|
Granak a Hossa vyradeni z dalsich bojov
|
|
| |
Palindel
|
13.05.2012, 21:31 | #67081
|
| |
Hossa sa nahradi..horsie Granak
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 21:33 | #67083
|
| |
Hossa chýbať nebude ani minimálne, s Graňákom to je už horšie, čo mu je?
|
|
| |
winner
|
13.05.2012, 21:44 | #67089
|
| |
zlomene ruky
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 21:25 | #34072
|
na noc som sa rozhodol, ze tu bude v 60min menej ako 4.5g: Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings
GL a dobruuu banda  
|
|
|
Sirius
|
13.05.2012, 21:24 | #34071
|
|
Možem sa spytať ake je prve kriterium v tabulke na MS pri rovnosti bodov? vzajomny zapas alebo rozdiel golov?
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 21:25 | #67076
|
| |
vz. zapas
|
|
| |
Sirius
|
13.05.2012, 21:39 | #67085
|
| |
do riti to snad neni možne...https://www.nike.sk/app/ulozenyTiket/1583931969/6885
|
|
|
dske
|
13.05.2012, 21:23 | #34070
|
Všetci svätý stály pri nás
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 21:24 | #67074
|
| |
asi tak ... gratulujem k vitazstvu nasim chlapcom
|
|
|