Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Rakusko vlastny gol |
13 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Alžisko vlastny gol |
11 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
tomas552
|
15.05.2012, 07:34 | #34194
|
|
Slovensko-Francúzsko X 7.34 v nike .. možné to je?!
|
|
| |
dske
|
15.05.2012, 07:42 | #67366
|
| |
Možné je všetko
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 09:24 | #67376
|
| |
najmä keď si vypiješ!!
|
|
|
cluso
|
15.05.2012, 07:30 | #34193
|
Torino - Sassuolo.....1 @ 2,00....5/10
Guadalajara - Celta Vigo.....2 @ 1,75....5/10
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 09:32 | #67377
|
| |
Torino - Sassuolo, veľmi zaujímavy zápas , najme keby prehrala Pescara s Livornom, ale Torinu stačí bod, keď prehrá, tak Sassuolo postúpi bez baráži a Torino pojde do baraže,Pescara postupi z 1 alebo z 2 miesta, zaleží ako tie dva zápasy dopadnú, veľmi zaujímavý zápas    
|
|
| |
cluso
|
15.05.2012, 12:22 | #67414
|
| |
si taku analyzu hodil ze len tak kukam   ... aj tak bude remiza... ako vcera na mojich tutovkach
|
|
|
slaven
|
15.05.2012, 07:15 | #34192
|
League of Ireland XI - Manchester Utd
to je co za zapas ?
|
|
| |
alex2702
|
15.05.2012, 09:10 | #67372
|
| |
vyber irskej ligy proti Man Utd a j to priatelsky zapas
|
|
|
slaven
|
15.05.2012, 07:09 | #34191
|
dske Reaguj na príspevok | 14.05.2012, 22:36 | #34181
Slaven, NHL dnes over alebo under? smajl
petoNHL 14.05.2012, 22:49 | #67360
betonári proti betonárom, tak čo asi?
----------
skoda, vcera som nejako nemal chut tipovat a ako to byva, ten under krasne vysiel, to preto, lebo den predtym som under nalozil a dali 6 golov ... dokonca vysiel aj under 3,5 ... no yooo, klasika
|
|
| |
dske
|
15.05.2012, 07:42 | #67367
|
| |
Tiež som to nepodal
|
|
| |
peto10
|
15.05.2012, 10:37 | #67390
|
| |
ja by som to podal, no štipko ešte neprišlo
|
|
|
admin
|
15.05.2012, 07:08 | #34190
|
Dobre ranko priatelia, na webe mame novu anketu, mozete hlasovat
|
|
|
RexXar
|
15.05.2012, 06:56 | #34189
|
slovensko - francuzsko under 5,5, ked uz ma padnut nad 5,5 tak to bude do prazdnej brany. Mal by sa pomerne opatrny hokej hrat a nasi zas budu len vyckavat na chybu francuzov.. predca nam staci len jeden bod. Pokial lacova forma zotrva tak vela golov za svoj chrbat nepusti.Statistiky hovoria ze francuzi nam gola daju :) dali kazdemu skym doteraz hrali. Takze pokial je ponuka ze francuzi daju gola tak ho daju.
kanada - bielorusko over 5,5, taktiez by som dal aj handicap 0:3 ze kanada vyhra ak sa da podat, pokial viem ma nastupit 3 brankar ak sa koval nedal do poriatku co sa zranil pocas zapasu s francuzmi... treba ceknut este noviny.
usa - svajciarsko co dodat... svajciari su hotovy a budu sa snazit uhrat zapas cim lepsie vysledkovo, ale pozor! usa moze taktizovat. polozte si otazku chce v stvrtfinali dostat kanadu, alebo finov? samozrejme zalezi ci slovaci vyhraju nad francuzama :) Pokial neberem do uvahy tabulku usa vyhra.Moj tip je 1
toto dneska asi podam za 10e :)) je to len moja domienka ako budu dneska vyzerat tipy. cize neni to "tutovka" 10/10
|
|
| |
mutu207
|
15.05.2012, 10:05 | #67383
|
| |
k tomu USA-SUI ak by amici taktizovali, tak sa moze stat ze vyhraju po predlzeni a pri predpoklade ze my vyhrame nad francuzmi, tak FIN,USA a SVK budu mat po 15 bodov a taulka bude vyzerat nasledovne 1.CAN, 2.USA, 3.SVK, 4.FIN ... ale zas nastava otazka, ci bude USA riskovat pripadnu prehru a potom v 1/4 finale CAN. Kazdopadne asi okostujem za par drobnych X
|
|
| |
RexXar
|
15.05.2012, 12:40 | #67423
|
| |
nemozme obehnut finov... vzajomny zapas hovori pre finov :)
|
|
|
skočko
|
15.05.2012, 01:14 | #34188
|
|
Rangers - Devils D. Zubrus (NJD) dá gól 1 /10 4.42
|
|
|
| |
Mik98
|
14.05.2012, 23:57 | #67363
|
| |
Za mensi peniaz.. ale tak aby bolo co sledovat
|
|
|
jasan1122
|
14.05.2012, 23:31 | #34186
|
pani zajtra norsko-dansko 1 tam nieje ocom-)))))))))))
|
|
| |
awa
|
15.05.2012, 08:11 | #67368
|
| |
10/10
|
|
|
zuzubi
|
14.05.2012, 22:52 | #34185
|
Slovensko - Francie under 5,5
Necakam zajtra nejaku golovu prestrelku.A ak aj nahodou bude v nasej rezii, o to lepsie, aspon si zakricime.
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 09:34 | #67379
|
| |
ako može byť under keď skončí 5:2??
|
|
|
|
| |
dske
|
14.05.2012, 22:41 | #67359
|
| |
     to je dobry debil    
|
|
| |
Bonifac2
|
14.05.2012, 23:25 | #67362
|
| |
škodoradosť , najvačšia radosť , že chalani ...
Ale toto už srandy nie su podla mna ..... aj ked to je možno nejaký debílek a dilinko ... kludne mohol prísť o zrak ...
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 07:11 | #67365
|
| |
suhlasim s Bonifacom ... toto napr. pre mna nie je vobec sranda
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
15.05.2012, 09:45 | #67382
|
| |
tak ak nejaky svojpravny jedinec ide zapalovat benga takymto sposobom,je to na zasmiatie..keby mu to nahodne drblo,som ticho,ale toto je zasmiatie na hluposti cloveka
|
|
|
Sirius
|
14.05.2012, 22:37 | #34182
|
Isner-Kohlschreiber na insera bol az 10kurz skoro! ja som si to este zahral pri 5 a riadne zamakal tak podme dotlacime ho tam
|
|
| |
Sirius
|
14.05.2012, 22:58 | #67361
|
| |
je to doma !! sice len 13 oci ale potesi
|
|
|
dske
|
14.05.2012, 22:36 | #34181
|
Slaven, NHL dnes over alebo under?
|
|
| |
peto10
|
14.05.2012, 22:49 | #67360
|
| |
betonári proti betonárom, tak čo asi?
|
|
|
dske
|
14.05.2012, 22:24 | #34180
|
Ľudia čo ste mi napísali tie emaily do pošty tak zajtra vám ten plán pošlem.
Ak chce ešte niekto plán - Arnoldove supersérie (supersety) chrbát/prsia tak môžte ešte písať...
|
|
|
FlukieMC
|
14.05.2012, 22:05 | #34179
|
NY Rangers-N.Jersey pocet golov 4.5 over (1.80)
Za 5€.
|
|
| |
bruinsfan92
|
14.05.2012, 22:15 | #67358
|
| |
Tak GL nam 
|
|
|
ball8
|
14.05.2012, 22:01 | #34178
|
|
Huddersfield - MK Dons obaja dajú gól - áno 1.72
|
|
|
bruinsfan92
|
14.05.2012, 21:58 | #34177
|
ja na zajtra
Nórsko - Dánsko .......1@1,70 ....6/10
Kanada - Bielorusko 5.5 over @1.55.... 7/10
GL !
|
|
| |
bruinsfan92
|
14.05.2012, 22:14 | #67357
|
| |
A este na noc nieco :
NY Rangers - NJ Devils over 4.5 za kurz 1.80 sa to oplati podat.Základnej casti v 6 vzajomnych zapasoch 4x strelili viac ako 4 goly.Tak im verim ze sa to podari aj dnes resp.zajtra.
|
|
|
dske
|
14.05.2012, 21:55 | #34176
|
TOCCO jasné že vydrží, ty nevies ako já cvicim, mavam pravidelne dynamické treningy na vytrvalost keďže hravam vodné polo a to je o dynamike.
inac tých 100 na bench som dal ako priklad, dám viac ale to je nepodstatné. 100 klikov mi nerobí problém, mavam ich pravidelne na rozcvicku pred treningom.
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 21:56 | #67354
|
| |
mne robi problem aj 30 klikov   
|
|
| |
ball8
|
14.05.2012, 22:10 | #67356
|
| |
ja dám tých 40 .. poto muž to ide ťažko, veľmi ťažko ked človek číta ako dokážu iní ľudia viac tak ho to až tak motivuje
|
|
| |
tocco
|
15.05.2012, 06:30 | #67364
|
| |
Ok,tak si trosku specificky priklad, ale stavim sa s tebou ze ked vytiahnem 10 chalanov z posilky co tlacia to kilo tak 8z nich tych 100 klikov na jeden krat nespravia
|
|
|
yyyy
|
14.05.2012, 21:44 | #34175
|
pridaní strelci na nočnú NBA:
Kobe B over 28,0 @2,14
Westbrook over 24,0 @1,877
Garnet over 18,0 @2,10
kurzy podľa pinna.
Krátke preview k tipom:
-ak Kobe B vychytí svoj deň tak ho treba zastreliť, inak ho neubráni ani 4-tý ukrajinský front maršala Koneva. Mohli by o tom vyprávať z minulosti daleko väčšie hviezdy ako súčasný SG Oklahomy. Problémom môže byť únava, LAL ťahali 7-zápasovú sériu s Denverom kedy sa v postate rozhodlo až v 4Q posledného zápasu a hráči mali len jeden deň oddychu + cestovanie, preto nižšia dôvera 6/10
-Svetový mier dnes dokonale otrávi život domácemu KD35 a časť jeho bodov zoberie na seba Westbrook, dôvera 8/10
-veterán Kevin Garnet hrá v play-off ako zamlada. Ďaľší skórer Pierce má nejaké zdravotné problémy s kolenom /je otázne či dostane dnes plnú minutáž/ takže Boston bude hrať pravdepodobne väčšinu akcii cez KG. I keď to nebude overový zápas tak tú hranicu 18 bodov by mal dať v pohode, navyše je celkom reálne aj OT. Dôvera 8/10
GL
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 21:45 | #67352
|
| |
supni to kludne medzi preview, co si sem napisal ... uplne v pohodke
GL !
|
|
| |
Xavi
|
14.05.2012, 21:46 | #67353
|
| |
Čiže očakávaš, že Boston-Philadelphia bude under??? Videl si 1.zápas?
|
|
| |
yyyy
|
14.05.2012, 22:06 | #67355
|
| |
to admin,
do preview inokedy, toto je len "srandatext"
to Xavi,
čakám under, ale lajna u/o 173,5 u pinny je nastavená dobre - netipujem to. Za málo 2/10 skúšam Phila under 84,5 kurz tiež podľa pinny. Inak celý 1. zápas som nevidel, len krátke pasáže keď som mal čas nakuknúť.
|
|
|
Pivo6
|
14.05.2012, 21:41 | #34174
|
NYR x NJD
2,20 Under 4,5 5/10
|
|
|
Pivo6
|
14.05.2012, 21:32 | #34173
|
OKC Thunder @ 1.23
BOS Celtics @ 1.50
AKU
|
|
|
voter
|
14.05.2012, 21:20 | #34172
|
NY Rangers - New Jersey 1.gól min. 10+ / 1.88
Nórsko - Dánsko 1.gól 1 / 1.56
Kanada - Bielorusko góly 5.5+ / 1.55
|
|
|
admin
|
14.05.2012, 21:11 | #34171
|
Pivo6 Reaguj na príspevok | 14.05.2012, 15:59 | #34141
FC Nordsjaelland v Odense BK 1 za 1,53 10/10 ...
---------
0:0 a zas a zas a zasa , v kuse dokola 10/10 su KO ...
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 21:13 | #67336
|
| |
he-he aj mne ušiel, ale remizky by boli dve, ale vklad ešte nevratili
|
|
| |
bufo
|
14.05.2012, 21:13 | #67338
|
| |
tak to nechapem ani ja...na 100% predsa kto tipuje,tomu nemoze verit...jaj,jaj chlapi...
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 21:16 | #67341
|
| |
no mne sa pačil maly kurz a keby bola 1 tak domaci mohli byť prvý!!!ja som tiket podal ešte nebolo 10/10  
|
|
| |
saigon
|
14.05.2012, 21:18 | #67344
|
| |
a vo Fortune dali tento zápas dokonca aj do Experta !! špekulanti
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 21:19 | #67346
|
| |
no nemal by som , ale pre istotu pre seba som dal že domaci nedaju gola     
|
|
| |
Sirius
|
14.05.2012, 21:29 | #67350
|
| |
ja som to hral tiez,ale v 60minute som si to poistil X2 takze som nic neprehral...
|
|
| |
Pivo6
|
14.05.2012, 21:43 | #67351
|
| |
No jo, co se dá dělat...
|
|
|
bufo
|
14.05.2012, 21:09 | #34170
|
|
a kde ja nasa Femina?????
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 21:10 | #67334
|
| |
momentalne mimo republiky ... ale uz skoro sa tu objavi
|
|
| |
bufo
|
14.05.2012, 21:11 | #67335
|
| |
  ...ale akosi dlho....
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 21:14 | #67339
|
| |
šla do Nemecka na pivný festival 
|
|
| |
bufo
|
14.05.2012, 21:15 | #67340
|
| |
vsak ten je az na jesen....
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 21:17 | #67342
|
| |
však tam padali krupi , asi mali zimu!
|
|
| |
majster
|
14.05.2012, 21:18 | #67345
|
| |
pardon padali krúpy
|
|
|
Majky88
|
14.05.2012, 20:59 | #34169
|
|
loool francúzi minútu do konca my zachránili tiket... malmo 91 minútu vyrovnalo na 2-2 zachránilo tiket :) ešte Malkin a Popov gólik a je Karlshure výhra a je to doma :)
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 21:02 | #67326
|
| |
admin 14.05.2012, 18:02 | #67289
http://www.nasetipy.com/detailne-statistiky.php?meno=Majky88
ziadne tipy od teba nevidim ... takze pekne ich zapisuj do statistik, aby bol poriadok.
---------
ani ziaden tiket tu od teba nevidim v sekcii Nase Tikety ..
takze pisem Ti 2.krat ... uz pisat nabuduce nebudem, to len aby si vedel, ze preco sa zrazu k nam nebudes vediet prihlasit. A druhy krat Ti pisem: precitaj si nase pravidla a dodrzuj ich: http://www.nasetipy.com/pravidla
|
|
| |
Majky88
|
14.05.2012, 21:04 | #67329
|
| |
nik tu nedáva svoje všetky tikety.. podal som dneska v stávkovej ... píšem sem tipy nie! :) píšem len výsledky.. tipy som pridal do štatistík ... tak už nepíš bereš to moc vážne
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 21:05 | #67331
|
| |
ok, ako myslis ...
ked sem nepridavas tikety, tak ich ani nekomentuj
je to tazke pochopit ? tie poravidla si precitaj, lebo evidentne si ich necital, aj ked som Ti to 2x napisal
|
|
| |
Michalides
|
14.05.2012, 21:13 | #67337
|
| |
Majky88 Reaguj na príspevok | 14.05.2012, 16:36 | #34143
francúzsko otočiť.. nerozchytaný brankár :) to by ste mohli!:) !! GO GO GO
Majky88 Reaguj na príspevok | 14.05.2012, 17:19 | #34149
Super francúzsko !!! 4.2 keď som podával síce len ale vyšlo :) ešte pár zápasikov a bude to OK
Majky88 Reaguj na príspevok | 14.05.2012, 20:59 | #34169
loool francúzi minútu do konca my zachránili tiket... malmo 91 minútu vyrovnalo na 2-2 zachránilo tiket :) ešte Malkin a Popov gólik a je Karlshure výhra a je to doma :)
TAKZE MAJKY, TOTO SU TVOJE DNESNE PRISPEVKY. CHRONOLOGICKY PODLA CASU PRIDANIA. NEVIDIM TAM NIKDE TVOJ TIP NA FRANCUZOV, MALMO, KARLSHURE,MALKINA A POPOVA...AK TI TOTO NEDOCHADZA TAK BYT ADMINOM UZ TU NIE SI. STRANKA NEMA ZMYSEL, KED SI TU BUDEME PISAT, CO SME PODALI A AKO NAM TO PEKNE VYCHADZA. JE TO STRANKA O TIPOVANI,TIPOCH A DISKUII. JA TI SEM POPISEM X ZAPASOV CO SOM DNES HRAL A MAS Z TOHO AKURAT TAK VELKE NIC. POKIAL JE TOTO NAD TVOJE POCHOPENIE NECHOD SEM
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 21:17 | #67343
|
| |
Michalides, nechces ist do dozornej rady nasetipy.com ?  
dik, hehe
|
|
| |
Michalides
|
14.05.2012, 21:22 | #67347
|
| |
Admin, uplne v pohode ked budes potrebovat pomocnika na cistenie diskusie, vyhodnocovanie zapasov a podobne, hlasim sa
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 21:25 | #67348
|
| |
posli mi email chlape, howk
|
|
| |
Michalides
|
14.05.2012, 21:28 | #67349
|
| |
vybavene
|
|
|
bufo
|
14.05.2012, 20:59 | #34168
|
|
ku.va,to uz nie je mozne s tym basketom,vyhravaju o 15 bodov a poseru to...
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 21:03 | #67328
|
| |
|
|
| |
bufo
|
14.05.2012, 21:08 | #67332
|
| |
ani mi nehovor...tieto zapasy v play off uz asi skoncim...bud tenis alebo pauza,uvidim,ako to dlho vydrzim....
|
|
|
saigon
|
14.05.2012, 20:57 | #34167
|
Fíni už strelecky koncertujú....veril som Kazachom že tú remízku by mohli uhrať aj keď snahu im nemožno uprieť...brankár Kolesnik robí čo môže ale Suomi sú Suomi to darmo
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 21:04 | #67330
|
| |
Tak po tych debakloch Fini museli uz zahrat, to uz by bola sila, keby to aj dnes pustili
|
|
| |
saigon
|
14.05.2012, 21:08 | #67333
|
| |
veru...no nič, zajtra naši bodovať naplno lebo sa hovorí že nám stačí aj bod ale na remízu hrať v žiadnom prípade nemôžme, Francúzi sú nevyspytateľné mužstvo a už ukázali sboju silu.. a hlavne sa nemôžeme nechať vylučovať lebo nás zničia presilovkami..tie majú smrtiace
|
|
|
admin
|
14.05.2012, 20:55 | #34166
|
|
Poprosim vsetkych, ale hlavne nove nicky: zapisujte zapasy poriadne. Ved to tam mate jasne napisane, z zapas je zaps a tip je tip. Naozaj nam len stazujete robotu :(
|
|
|
medwedik96
|
14.05.2012, 20:48 | #34165
|
ak chcete inspirujte sa :D
Link na Tiket
|
|
| |
admin
|
14.05.2012, 21:02 | #67327
|
| |
tiket pridaj aj do sekcie na to urcenej, dakujem.
|
|