Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Rakusko vlastny gol |
13 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Alžisko vlastny gol |
11 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
skočko
|
15.05.2012, 13:47 | #34224
|
Fortuna - Hertha 1 2.3
FK Tauras - FC REO Vilnius 1 2.68
|
|
|
marooon5
|
15.05.2012, 13:40 | #34223
|
|
nori valcuju zase 5 0 uz
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 13:47 | #67439
|
| |
a Thoresen uz 1+2, dotahuje sa na Malkina pomaly
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 14:14 | #67440
|
| |
Dani zacinaju otacat, 5:2.... keby zacali skor, mozno by sa aj podarilo
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 14:28 | #67451
|
| |
Thoresen uz 1+3
|
|
|
marooon5
|
15.05.2012, 13:36 | #34222
|
|
debil querrey vzdy 0 30 pri podani nieminena a furt prehra gem
|
|
|
bufo
|
15.05.2012, 13:22 | #34221
|
Ahoj ahoj Feminka,no konecne si sa objavila,uz to vypadalo,ze si emigrovala...  ....vitaj doma....
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 13:42 | #67438
|
| |
...kam by som ja od Vas isla...? dakujem, vitaaaam...
|
|
|
majster
|
15.05.2012, 13:10 | #34220
|
|
rýdziky
|
|
| |
yyyy
|
15.05.2012, 13:12 | #67430
|
| |
už tak skoro? Jedine ak zavárené z minulého roku.
|
|
|
marooon5
|
15.05.2012, 13:09 | #34219
|
|
kriste pane nori riadna trapenka...newidim to ruzovo
|
|
| |
marooon5
|
15.05.2012, 13:11 | #67429
|
| |
zakrikol som 10 ...len tak dalej norway
|
|
| |
marooon5
|
15.05.2012, 13:13 | #67431
|
| |
11 to neni mozne
|
|
| |
marooon5
|
15.05.2012, 13:14 | #67432
|
| |
sorry oprawa 20 yes
|
|
|
|
majster
|
15.05.2012, 13:09 | #34218
|
|
Niekto na rizoto s niečím kyslým ridriky, uhorky,karfiol zeleninová zmes, alebo len kyslé reči?
|
|
|
ball8
|
15.05.2012, 13:03 | #34217
|
|
Blackpool - West Ham 2 2,05
|
|
|
Beast
|
15.05.2012, 13:01 | #34216
|
|
Zdravim... Ako sa postupuje na MS pri rovnosti bodov dvoch timov? Co sa berie do uvahy, vzajomny zapas, ci celkove skore?
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 13:01 | #67426
|
| |
najprv vzajomny zapas...
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
15.05.2012, 13:02 | #67427
|
| |
ja sebe dumam,ze to,kto kelo u obalke da
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 13:05 | #67428
|
| |
...asi dachto veľo po dochtoroch beha...
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 13:14 | #67433
|
| |
a co hlavička?
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 13:40 | #67437
|
| |
majsterku, se popytaj Carneho, kadzi obalky pcha...
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 14:59 | #67496
|
| |
podľa mne je ešči mladý tak by nemal, a že mu to nemyšli to by nemalo bolec!
|
|
|
femina
|
15.05.2012, 12:43 | #34215
|
no, idzem kavej sebe zrobic, žeby še mi lepši okale rozlepili a daco opatrim na dneska, lem dufam, že som nevypadla z formy za totych dzešec dni...
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 13:01 | #67425
|
| |
Guadalajara - Celta Vigo - "dvoječka" /1 ,73/ Ladbrokes
|
|
|
Bajko
|
15.05.2012, 12:40 | #34214
|
Mioveni - CFR Cluj 2.p - tip 2 1,5
|
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 13:18 | #67434
|
| |
no hej , ale asi ich nahradzili s Ovečku a Seminom!!
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 13:21 | #67435
|
| |
piše to tam, sorry, ale sa mi páči , aký sme somary, nepíšeme ako sa píše ale ako sa po cudzom vyslovuje  , že Sjomin
|
|
|
femina
|
15.05.2012, 12:29 | #34212
|
...ta se zobudzim, zapnem telku a tam, že "my sme tou krajinou vitazov...." ta pozdravujem Vas sickych v totej vitaznej krajine...
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 12:30 | #67415
|
| |
a uz si s5 v tej nasej krajine vitazov?
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
15.05.2012, 12:30 | #67416
|
| |
ta co si se vracila 10r dozadu?
|
|
| |
ezop
|
15.05.2012, 12:31 | #67417
|
| |
Ich gruesse Dich, zuruck zu Hause
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 12:31 | #67418
|
| |
...hej, hej, bo Nemci prehrali, ta co tam budzem robic...
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 12:31 | #67419
|
| |
smiat sa im do oci
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 12:33 | #67420
|
| |
uberall gut, das beste Haus...
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 12:36 | #67421
|
| |
Carny, ta to by som chcela, by som bula esci mlada..teraz som uz lem sumna...
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
15.05.2012, 12:37 | #67422
|
| |
ja nepamatam jaky mi bul..to znas,vypadky mam
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 12:41 | #67424
|
| |
znam, znam, dze druhe konča, Čarny lem začina...
|
|
|
pali1234
|
15.05.2012, 12:01 | #34211
|
Pennetta F.-Kirilenko M. ... ZLE SOM ZADAL TIP !! 2 kurz 2,15 som chcel dat !
|
|
| |
ezop
|
15.05.2012, 12:06 | #67410
|
| |
aj ja by som skor hrsal kirilenko
|
|
| |
pali1234
|
15.05.2012, 12:15 | #67411
|
| |
verim jej ma teraz dobru formu aj ked na tvrdšom povrchu sa jej hra lepšie ale s pennettou si musi poradit aj na antuke
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 12:17 | #67412
|
| |
Pennetta ale hra doma
|
|
| |
ezop
|
15.05.2012, 12:21 | #67413
|
| |
pred domacim publikom to bude mat tazke
|
|
|
luckyfer
|
15.05.2012, 11:54 | #34210
|
|
co myslite, zavaha dnes tam Amerika so Svajciarmi? ak hej, mozme pri plnom bodovom zisku s Francuzmi byt aj 3. a hrat s Finmi...
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 11:58 | #67408
|
| |
kurzy:
USA - Svajciarsko X2 je kurz 2.45
USA - Svajciarsko vitaz zapasu Svajciarsko kurz 3.09
|
|
|
marooon5
|
15.05.2012, 11:52 | #34209
|
|
vyhra ten querrey dnes...
|
|
|
fedo
|
15.05.2012, 11:37 | #34208
|
Vdaka admin
lezim v teplotach
inac dost vyrazne nam klesa kurz na Dansko zeby Nori vypustali?
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 11:47 | #67406
|
| |
je to dost mozne, Nori uz maju postup isti a asi nepredpokladaju, ze by Cesi nevyhrali. oni su radi uz aj za to, ze postupili, takze je mozne, ze vypustia
|
|
|
marooon5
|
15.05.2012, 11:13 | #34207
|
naco davaju ze daju 3,96 eura zadarmo ked to potvrdim a na ucte ani cent...kurnik sopa...vie mi to niekto vysvetlit
|
|
| |
Ghe88o
|
15.05.2012, 11:14 | #67402
|
| |
mne to prislo , nevyuzil si uz nahodou ten bonus davnejsie ?
|
|
| |
marooon5
|
15.05.2012, 11:15 | #67403
|
| |
nie nie prvykrat...
|
|
| |
Ghe88o
|
15.05.2012, 11:16 | #67404
|
| |
tak skus iny mail nech ti poslu novy kod a ten tam skus dat
|
|
| |
pali1234
|
15.05.2012, 11:59 | #67409
|
| |
mozes v pohode viac poukazok na ucet .. ja uz som teraz využil tretiu len teraz som sa isiel prihlasit a vyskočilo mi že mam bloknuty učet . ale ďakujem admin za poukazku
|
|
|
admin
|
15.05.2012, 11:05 | #34206
|
|
Zatial nic neslubujem, ale vyzera to ze od juna mozno zasa rozbehneme sutaz, kde prvi traja budu aj odmeneni nejakou financnou cistkou u sponzora. Snad to klapne.
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 11:25 | #67405
|
| |
.... a keby boli ti vyhercovia dost inteligentni, mohli by vyhru darovat na chod tejto stranky
|
|
|
admin
|
15.05.2012, 10:40 | #34205
|
  Dnes po skonceni zakladnej casti pokracujeme v tipovacej sutazi, budu sa tipovat 1/4 fnalove zapasy  
|
|
|
dassler
|
15.05.2012, 10:39 | #34204
|
Kanada - Bielorusko Nad 6,5 PG 1,90
Nórsko - Dánsko 1 1,70
Garcia-Lopez G. - Andujar P. 1 1,90 tak čo poviete ? hadam to tak bude :D
|
|
| |
tocco
|
15.05.2012, 10:40 | #67392
|
| |
ja rozmýšľam, či nemá väčšiu hodnotu kurz, že Kanada vyhrá min. o 4 góly, predsa si myslím, že tí Bielorusi moc gólov dnes nedajú
|
|
| |
dassler
|
15.05.2012, 10:47 | #67394
|
| |
včera som pozeral ten zapas s Francúzkom aa presvedčil som sa o tom ze by mohli dostat podobnu nadielku ako Nemci. Dvovd neskúseny brankar myslim ze dnes nebude stacit na Kanadanov predsa su o 2 ked nie o 3 triedy lepsi ako Francuzi a druhy dvovd bratia Kostitsynovci mi pridu skor ako nevyhoda ako posila. :D a celkovo bolo videt na tych bielorusoch taky nezaujem hrat hokej. Moj nazor samozrejme moze to skoncit hociako
|
|
| |
tocco
|
15.05.2012, 10:54 | #67396
|
| |
ono ten tretí brankár nemusí byť vždy len nevýhodou, sú to MS, bude sa chcieť ukázať, takže odovzdane do tej bránky nepôjde si myslím. Ja sa len bojím, aby sa tí Kanaďania nešetrili, aj keď to moc nemajú v povahách, neviem, ešte mám 20 minút na rozmyslenie
|
|
| |
dassler
|
15.05.2012, 11:13 | #67401
|
| |
sak ano mozno ze sa budu setrit uvidime , necham sa prkvapit ,, aa co teda jak si nakoniec zahrl ?
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 11:49 | #67407
|
| |
odovzdane hra cely tim, brankar sa potom moze snazit kolko chce
|
|
|
tocco
|
15.05.2012, 10:29 | #34203
|
Ja si zahrám, že v dnešnom zápase Kanady s Bieloruskom dá Skinner gól, @2.6, veľmi šikovný útočník, ktorý si robil čo chcel v zápase s Fínmi, verím, že dnes jeden tiež struhne proti Bielorusom, a celkovo si Kanaďania s chuťou zastrieľajú
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
15.05.2012, 11:00 | #67399
|
| |
ja hram eberleho
|
|
|
luckyfer
|
15.05.2012, 10:21 | #34202
|
moje tipy na dnes su:
Garcia-Lopez - Andujar 2 (1.74) 8/10
Lopez - Granollers 1 (1.50) 9/10
Cabal/Swank - Cermak/Polasek 2 (1.80) 6/10 - no dam cesko/slovenskemu paru este jednu sancu
Clement - De Voest 1 (1.55) 7/10
a mam tu este jedno prekvapko:
Nalbandian - Murray 1 (3.06) 5/10 - Murraymu velmi antuka nevonia, Nalbandian hra dobre, tak uvidime
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 10:26 | #67388
|
| |
inak tiez skusam Slovensko - Francuzsko X, za kurz cez 7 sa to oplati. nasim to bude stacit na postup, bez Granaka im to tam nemusi velmi padat (nas najlepsie bodujuci obranca), ale zato mame najlepsieho brankara a najlepsiu obranu na MS, takze ani by sme nemali vela dostat
|
|
|
|
fedo
|
15.05.2012, 09:44 | #34200
|
dnes skusam Canadu +3.5 za 1.90 myslim ze ten 3 brankar z BL si moc dnes nezachyta
|
|
| |
tocco
|
15.05.2012, 10:23 | #67385
|
| |
hm, aby dnes nedali 4 góly? Ten kurz ma hodnotu, idem to mrknúť aj ja čo sa s tým dá robiť
|
|
| |
tocco
|
15.05.2012, 10:24 | #67386
|
| |
aha, tak to je hcp Kanada - 3,5, nie +3,5, myslel som, že to je stávka na počet gólov, zdal sa mi ten kurz nejaký vysoký
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 10:30 | #67389
|
| |
+3.5 znamena ze daju 4 goly a viac
inak fedo, tipy davaj aj do statistik
|
|
| |
tocco
|
15.05.2012, 10:38 | #67391
|
| |
však viem čo to znamená, len napísal hlúposť, pretože + 3,5 a kurz 1.9 to by som nakladal zrejme lopatou on myslel hcp, aj ten kurz tak vychádza...
|
|
| |
fedo
|
15.05.2012, 10:42 | #67393
|
| |
uz sa stalo ... jj je to Handicap...
|
|
| |
admin
|
15.05.2012, 10:50 | #67395
|
| |
hendikep ? ved si to nenapisal, napisal si Kanada +3.5 ... to aky hendikep ma byt ? ved Kanada je favorit, tak ked hendikep, tak snad Kanada -3.5 .. nechapem co si napisal
|
|
| |
fedo
|
15.05.2012, 10:55 | #67397
|
| |
jo jo aj v stats som sa sekol
jasne ze ma byt minuska
sorac
|
|
| |
admin
|
15.05.2012, 11:06 | #67400
|
| |
Kanada -3.5hc 1
toto je spravny zapis, dal som Ti to tam
|
|
|
gilleseraise
|
15.05.2012, 09:40 | #34199
|
Moje tipy na dnes
Norsko - Dansko 5,5 viac 1,95
Kanada - Bielorusko 6,5 viac 1,91
Slovensko - Francuzsko 1. gol minuta 10+ 1,85
Cesko - Nemecko 1. gol minuta 10+ 1,85
kurzy v IF.. Vase nazory??
|
|
| |
gilleseraise
|
15.05.2012, 10:12 | #67384
|
| |
Este rozmyslam... Kanada Bielorusko 1. tretina ze bude viac ako 2,5 golu... kurz 2,50.. co myslite?
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 10:25 | #67387
|
| |
Bielorusi dostanu nakladacku, 3. brankar nic moc, Kanada si z chuti zastriela a roztrenuju sa, aby boli na nas pripraveni
|
|
|
Michalides
|
15.05.2012, 09:33 | #34198
|
Muzi:
Arnaud Clement vs Rik De Voest 1@1,5
Lukasz Kubot vs Potito Starace 2@1,6
Feliciano Lopez - Marcel Granollers 1@1,38
Zeny:
Flavia Pennettová - Maria Kirilenková 1@1,72
Petrovova vs Hlavackova 1@1,55
|
|
|
majster
|
15.05.2012, 09:14 | #34197
|
Ahoj! kedže včera som všetko popredal , dnes nejeky strelci Link na Tiket určite dvaja dajú tak som dal od trojíc
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 09:16 | #67373
|
| |
samozrejme nejake X , kde sú vyrovnane kurzy, ale X vychádzajúcu, keď je na 1 kurz okolo 1.5 Link na Tiket
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 09:19 | #67374
|
| |
a jeden za malo pre malo Link na Tiket v noci krásne St.Louis, až by ho!! nehovoriac o Karsluhe, sakra
|
|
|
fedo
|
15.05.2012, 08:41 | #34196
|
Inac admin to od kedy je antuka oranzova?
Existují dva různé druhy antuky. Červená antuka je vyrobena z rozdrcených cihel a zejména střešních tašek, je pomalejší a méně tvrdá než zelená antuka, neboli Har-Tru, umělá „americká“ antuka, s vynikajícími hydroskopickými vlastnostmi.
|
|
| |
admin
|
15.05.2012, 08:48 | #67371
|
| |
som len laik ... pre mna je antuka oranzova
apropo, anketa, jej pointa je hlavne v tom, ze v Madride bola modra
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 09:23 | #67375
|
| |
ja tomu nerozumiem , ale aj podľa mňa nieje červena , len sa jej tak hovorí! , tak iste ako celé cehly nie sú červené , ale oranžové!, a zelena antuka je z čoho? není to náhodou umela tráva nemyslím marišku ale akože tráva, ta je najpomalšia!!  
|
|
| |
admin
|
15.05.2012, 09:34 | #67378
|
| |
u nas je klasika antuka, z tych tehal, ako pise fedo. v USA je ina, nejaka umelina, teda umelo vytvoreny material.
|
|
| |
majster
|
15.05.2012, 09:37 | #67380
|
| |
no viem , že na farbe antuky sú rôzne odtiene oranžovej!
|
|
| |
fedo
|
15.05.2012, 09:43 | #67381
|
| |
ja som sa len opytal ze ako si prisiel k tej oranzovej inac to je jedno
|
|
| |
admin
|
15.05.2012, 10:57 | #67398
|
| |
treba si davat pozor ...
zmenil som ti to na spravny zapasi tipu, teda: Kanada -3,5hc 1
|
|
|
Tiperka
|
15.05.2012, 08:16 | #34195
|
Cibulková-Lucic - Cibulková(-6.5)- hcp -2
Roger Vasselin-Gabashvili 1
Lopez F.-Granollers M. 1
Nieminen J.-Querrey - Nieminen vyhrá aspoň jeden set
|
|
| |
kajo7777
|
15.05.2012, 08:26 | #67369
|
| |
Co hovoris na zapasy:
Gasquet - Melzer 1
Paire - Serra 1
Zeballos - Phau 1
Matosevic - Ilhan 1
|
|
| |
Tiperka
|
15.05.2012, 08:31 | #67370
|
| |
Finalistov nehrávam hneď...to je Zeballos a Matosevic...nemusia vyhrať...Paire by mal a Gasquet ak sa dobre vyspí tak tiež
|
|