Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2 1.67tip storno
Futbal Alžirsko - Rakusko Rakusko vlastny gol 13tip KO
Futbal Alžirsko - Rakusko Alžisko vlastny gol 11tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12545 | 12546 | 12547 | 12548 | 12549 | 12550 | 12551 | 12552 | 12553 | 12554 > >>

skočko 15.05.2012, 13:47 | #34224
Fortuna - Hertha 1 2.3
FK Tauras - FC REO Vilnius 1 2.68
marooon5 15.05.2012, 13:40 | #34223
nori valcuju zase 5 0 uz
  luckyfer 15.05.2012, 13:47 | #67439
  a Thoresen uz 1+2, dotahuje sa na Malkina pomaly
  luckyfer 15.05.2012, 14:14 | #67440
  Dani zacinaju otacat, 5:2.... keby zacali skor, mozno by sa aj podarilo
  luckyfer 15.05.2012, 14:28 | #67451
  Thoresen uz 1+3
marooon5 15.05.2012, 13:36 | #34222
debil querrey vzdy 0 30 pri podani nieminena a furt prehra gem
bufo 15.05.2012, 13:22 | #34221
Ahoj ahoj Feminka,no konecne si sa objavila,uz to vypadalo,ze si emigrovala...**01**04**21....vitaj doma....**22
  femina 15.05.2012, 13:42 | #67438
  ...kam by som ja od Vas isla...? **02 dakujem, vitaaaam...**04
majster 15.05.2012, 13:10 | #34220
rýdziky
  yyyy 15.05.2012, 13:12 | #67430
  už tak skoro? Jedine ak zavárené z minulého roku.
marooon5 15.05.2012, 13:09 | #34219
kriste pane nori riadna trapenka...newidim to ruzovo
  marooon5 15.05.2012, 13:11 | #67429
  zakrikol som 10 ...len tak dalej norway
  marooon5 15.05.2012, 13:13 | #67431
  11 to neni mozne
  marooon5 15.05.2012, 13:14 | #67432
  sorry oprawa 20 yes**22
  admin 15.05.2012, 13:31 | #67436
  http://www.nasetipy.com/detailne-statistiky.php?meno=marooon5
nejako si zabudol tip pridat do statistik. Precitaj si nase pravidla a rob veci poriadne **16
majster 15.05.2012, 13:09 | #34218
Niekto na rizoto s niečím kyslým ridriky, uhorky,karfiol zeleninová zmes, alebo len kyslé reči?
ball8 15.05.2012, 13:03 | #34217
Blackpool - West Ham 2 2,05
Beast 15.05.2012, 13:01 | #34216
Zdravim... Ako sa postupuje na MS pri rovnosti bodov dvoch timov? Co sa berie do uvahy, vzajomny zapas, ci celkove skore?
  luckyfer 15.05.2012, 13:01 | #67426
  najprv vzajomny zapas...
  Ciernokoseliar 15.05.2012, 13:02 | #67427
  ja sebe dumam,ze to,kto kelo u obalke da
  femina 15.05.2012, 13:05 | #67428
  ...asi dachto veľo po dochtoroch beha... **08
  majster 15.05.2012, 13:14 | #67433
  a co hlavička?
  femina 15.05.2012, 13:40 | #67437
  majsterku, se popytaj Carneho, kadzi obalky pcha...**02**02
  majster 15.05.2012, 14:59 | #67496
  podľa mne je ešči mladý tak by nemal, a že mu to nemyšli to by nemalo bolec!
femina 15.05.2012, 12:43 | #34215
no, idzem kavej sebe zrobic, žeby še mi lepši okale rozlepili a daco opatrim na dneska, lem dufam, že som nevypadla z formy za totych dzešec dni...**08**22
  femina 15.05.2012, 13:01 | #67425
  Guadalajara - Celta Vigo - "dvoječka" /1 ,73/ Ladbrokes **22
Bajko 15.05.2012, 12:40 | #34214
Mioveni - CFR Cluj 2.p - tip 2 1,5 **22
luckyfer 15.05.2012, 12:38 | #34213
aj nasi by mohli mat raz taki kader, aby si mohli dovolit poslat takychto dvoch hracov domov z MS **01

http://www.hokejportal.net/?q=clanok/tarasenko-a-burmistrov-opustili-rusku-reprezentaciu/40035
  majster 15.05.2012, 13:18 | #67434
  no hej , ale asi ich nahradzili s Ovečku a Seminom!!
  majster 15.05.2012, 13:21 | #67435
  piše to tam, sorry, ale sa mi páči , aký sme somary, nepíšeme ako sa píše ale ako sa po cudzom vyslovuje**01**01**01, že Sjomin**01**01
femina 15.05.2012, 12:29 | #34212
...ta se zobudzim, zapnem telku a tam, že "my sme tou krajinou vitazov...." **21 ta pozdravujem Vas sickych v totej vitaznej krajine...**02**02
  luckyfer 15.05.2012, 12:30 | #67415
  a uz si s5 v tej nasej krajine vitazov? **03
  Ciernokoseliar 15.05.2012, 12:30 | #67416
  ta co si se vracila 10r dozadu?**02**02
  ezop 15.05.2012, 12:31 | #67417
  Ich gruesse Dich, zuruck zu Hause**02
  femina 15.05.2012, 12:31 | #67418
  ...hej, hej, bo Nemci prehrali, ta co tam budzem robic... **02
  luckyfer 15.05.2012, 12:31 | #67419
  smiat sa im do oci **02
  femina 15.05.2012, 12:33 | #67420
  uberall gut, das beste Haus...**03
  femina 15.05.2012, 12:36 | #67421
  Carny, ta to by som chcela, by som bula esci mlada..teraz som uz lem sumna...**02
  Ciernokoseliar 15.05.2012, 12:37 | #67422
  ja nepamatam jaky mi bul..to znas,vypadky mam**02
  femina 15.05.2012, 12:41 | #67424
  znam, znam, dze druhe konča, Čarny lem začina...**02
pali1234 15.05.2012, 12:01 | #34211
Pennetta F.-Kirilenko M. ... ZLE SOM ZADAL TIP !! 2 kurz 2,15 som chcel dat ! **03
  ezop 15.05.2012, 12:06 | #67410
  aj ja by som skor hrsal kirilenko**03
  pali1234 15.05.2012, 12:15 | #67411
  verim jej ma teraz dobru formu aj ked na tvrdšom povrchu sa jej hra lepšie ale s pennettou si musi poradit aj na antuke **03
  luckyfer 15.05.2012, 12:17 | #67412
  Pennetta ale hra doma
  ezop 15.05.2012, 12:21 | #67413
  pred domacim publikom to bude mat tazke**02
luckyfer 15.05.2012, 11:54 | #34210
co myslite, zavaha dnes tam Amerika so Svajciarmi? ak hej, mozme pri plnom bodovom zisku s Francuzmi byt aj 3. a hrat s Finmi...
  luckyfer 15.05.2012, 11:58 | #67408
  kurzy:
USA - Svajciarsko X2 je kurz 2.45
USA - Svajciarsko vitaz zapasu Svajciarsko kurz 3.09
marooon5 15.05.2012, 11:52 | #34209
vyhra ten querrey dnes...
fedo 15.05.2012, 11:37 | #34208
Vdaka admin
lezim v teplotach
inac dost vyrazne nam klesa kurz na Dansko zeby Nori vypustali?
  luckyfer 15.05.2012, 11:47 | #67406
  je to dost mozne, Nori uz maju postup isti a asi nepredpokladaju, ze by Cesi nevyhrali. oni su radi uz aj za to, ze postupili, takze je mozne, ze vypustia
marooon5 15.05.2012, 11:13 | #34207
naco davaju ze daju 3,96 eura zadarmo ked to potvrdim a na ucte ani cent...kurnik sopa...vie mi to niekto vysvetlit
  Ghe88o 15.05.2012, 11:14 | #67402
  mne to prislo , nevyuzil si uz nahodou ten bonus davnejsie ?
  marooon5 15.05.2012, 11:15 | #67403
  nie nie prvykrat...
  Ghe88o 15.05.2012, 11:16 | #67404
  tak skus iny mail nech ti poslu novy kod a ten tam skus dat
  pali1234 15.05.2012, 11:59 | #67409
  mozes v pohode viac poukazok na ucet .. ja uz som teraz využil tretiu **04 len teraz som sa isiel prihlasit a vyskočilo mi že mam bloknuty učet **01. ale ďakujem admin za poukazku
admin 15.05.2012, 11:05 | #34206
Zatial nic neslubujem, ale vyzera to ze od juna mozno zasa rozbehneme sutaz, kde prvi traja budu aj odmeneni nejakou financnou cistkou u sponzora. Snad to klapne.
  luckyfer 15.05.2012, 11:25 | #67405
  .... a keby boli ti vyhercovia dost inteligentni, mohli by vyhru darovat na chod tejto stranky **01
admin 15.05.2012, 10:40 | #34205
**16**16**16 Dnes po skonceni zakladnej casti pokracujeme v tipovacej sutazi, budu sa tipovat 1/4 fnalove zapasy **16**16**16
dassler 15.05.2012, 10:39 | #34204

Kanada - Bielorusko Nad 6,5 PG 1,90
Nórsko - Dánsko 1 1,70
Garcia-Lopez G. - Andujar P. 1 1,90 tak čo poviete ? hadam to tak bude :D
  tocco 15.05.2012, 10:40 | #67392
  ja rozmýšľam, či nemá väčšiu hodnotu kurz, že Kanada vyhrá min. o 4 góly, predsa si myslím, že tí Bielorusi moc gólov dnes nedajú
  dassler 15.05.2012, 10:47 | #67394
  včera som pozeral ten zapas s Francúzkom aa presvedčil som sa o tom ze by mohli dostat podobnu nadielku ako Nemci. Dvovd neskúseny brankar myslim ze dnes nebude stacit na Kanadanov predsa su o 2 ked nie o 3 triedy lepsi ako Francuzi a druhy dvovd bratia Kostitsynovci mi pridu skor ako nevyhoda ako posila. :D a celkovo bolo videt na tych bielorusoch taky nezaujem hrat hokej. Moj nazor samozrejme moze to skoncit hociako
  tocco 15.05.2012, 10:54 | #67396
  ono ten tretí brankár nemusí byť vždy len nevýhodou, sú to MS, bude sa chcieť ukázať, takže odovzdane do tej bránky nepôjde si myslím. Ja sa len bojím, aby sa tí Kanaďania nešetrili, aj keď to moc nemajú v povahách, neviem, ešte mám 20 minút na rozmyslenie**01
  dassler 15.05.2012, 11:13 | #67401
  sak ano mozno ze sa budu setrit uvidime , necham sa prkvapit ,, aa co teda jak si nakoniec zahrl ?
  luckyfer 15.05.2012, 11:49 | #67407
  odovzdane hra cely tim, brankar sa potom moze snazit kolko chce
tocco 15.05.2012, 10:29 | #34203
Ja si zahrám, že v dnešnom zápase Kanady s Bieloruskom dá Skinner gól, @2.6, veľmi šikovný útočník, ktorý si robil čo chcel v zápase s Fínmi, verím, že dnes jeden tiež struhne proti Bielorusom, a celkovo si Kanaďania s chuťou zastrieľajú **02
  Ciernokoseliar 15.05.2012, 11:00 | #67399
  ja hram eberleho
luckyfer 15.05.2012, 10:21 | #34202
moje tipy na dnes su:

Garcia-Lopez - Andujar 2 (1.74) 8/10
Lopez - Granollers 1 (1.50) 9/10
Cabal/Swank - Cermak/Polasek 2 (1.80) 6/10 - no dam cesko/slovenskemu paru este jednu sancu
Clement - De Voest 1 (1.55) 7/10


a mam tu este jedno prekvapko:
Nalbandian - Murray 1 (3.06) 5/10 - Murraymu velmi antuka nevonia, Nalbandian hra dobre, tak uvidime
  luckyfer 15.05.2012, 10:26 | #67388
  inak tiez skusam Slovensko - Francuzsko X, za kurz cez 7 sa to oplati. nasim to bude stacit na postup, bez Granaka im to tam nemusi velmi padat (nas najlepsie bodujuci obranca), ale zato mame najlepsieho brankara a najlepsiu obranu na MS, takze ani by sme nemali vela dostat
Ciernokoseliar 15.05.2012, 09:48 | #34201
Link YouTube video kalap dolu
fedo 15.05.2012, 09:44 | #34200
dnes skusam Canadu +3.5 za 1.90 myslim ze ten 3 brankar z BL si moc dnes nezachyta **25
  tocco 15.05.2012, 10:23 | #67385
  hm, aby dnes nedali 4 góly? Ten kurz ma hodnotu, idem to mrknúť aj ja čo sa s tým dá robiť**01
  tocco 15.05.2012, 10:24 | #67386
  aha, tak to je hcp Kanada - 3,5, nie +3,5, myslel som, že to je stávka na počet gólov, zdal sa mi ten kurz nejaký vysoký**01
  slaven 15.05.2012, 10:30 | #67389
  +3.5 znamena ze daju 4 goly a viac
inak fedo, tipy davaj aj do statistik
  tocco 15.05.2012, 10:38 | #67391
  však viem čo to znamená, len napísal hlúposť, pretože + 3,5 a kurz 1.9**20**01 to by som nakladal zrejme lopatou **02 on myslel hcp, aj ten kurz tak vychádza...
  fedo 15.05.2012, 10:42 | #67393
  uz sa stalo ... jj je to Handicap...
  admin 15.05.2012, 10:50 | #67395
  hendikep ? ved si to nenapisal, napisal si Kanada +3.5 ... to aky hendikep ma byt ? ved Kanada je favorit, tak ked hendikep, tak snad Kanada -3.5 .. nechapem co si napisal
  fedo 15.05.2012, 10:55 | #67397
  jo jo aj v stats som sa sekol
jasne ze ma byt minuska
sorac
  admin 15.05.2012, 11:06 | #67400
  Kanada -3.5hc 1
toto je spravny zapis, dal som Ti to tam
gilleseraise 15.05.2012, 09:40 | #34199
Moje tipy na dnes
Norsko - Dansko 5,5 viac 1,95
Kanada - Bielorusko 6,5 viac 1,91
Slovensko - Francuzsko 1. gol minuta 10+ 1,85
Cesko - Nemecko 1. gol minuta 10+ 1,85
kurzy v IF.. Vase nazory??
  gilleseraise 15.05.2012, 10:12 | #67384
  Este rozmyslam... Kanada Bielorusko 1. tretina ze bude viac ako 2,5 golu... kurz 2,50.. co myslite?
  luckyfer 15.05.2012, 10:25 | #67387
  Bielorusi dostanu nakladacku, 3. brankar nic moc, Kanada si z chuti zastriela a roztrenuju sa, aby boli na nas pripraveni
Michalides 15.05.2012, 09:33 | #34198
Muzi:
Arnaud Clement vs Rik De Voest 1@1,5
Lukasz Kubot vs Potito Starace 2@1,6
Feliciano Lopez - Marcel Granollers 1@1,38
Zeny:
Flavia Pennettová - Maria Kirilenková 1@1,72
Petrovova vs Hlavackova 1@1,55
majster 15.05.2012, 09:14 | #34197
Ahoj! kedže včera som všetko popredal , dnes nejeky strelci Link na Tiket určite dvaja dajú tak som dal od trojíc**01
  majster 15.05.2012, 09:16 | #67373
  samozrejme nejake X , kde sú vyrovnane kurzy, ale X vychádzajúcu, keď je na 1 kurz okolo 1.5 Link na Tiket **08
  majster 15.05.2012, 09:19 | #67374
  a jeden za malo pre malo Link na Tiket **04 v noci krásne St.Louis, až by ho!! nehovoriac o Karsluhe, sakra
fedo 15.05.2012, 08:41 | #34196
Inac admin to od kedy je antuka oranzova?**12

Existují dva různé druhy antuky. Červená antuka je vyrobena z rozdrcených cihel a zejména střešních tašek, je pomalejší a méně tvrdá než zelená antuka, neboli Har-Tru, umělá „americká“ antuka, s vynikajícími hydroskopickými vlastnostmi.
  admin 15.05.2012, 08:48 | #67371
  som len laik ... pre mna je antuka oranzova **02
apropo, anketa, jej pointa je hlavne v tom, ze v Madride bola modra **03
  majster 15.05.2012, 09:23 | #67375
  ja tomu nerozumiem , ale aj podľa mňa nieje červena , len sa jej tak hovorí!**08, tak iste ako celé cehly nie sú červené , ale oranžové!, a zelena antuka je z čoho? není to náhodou umela tráva nemyslím marišku ale akože tráva, ta je najpomalšia!! **01**01**01
  admin 15.05.2012, 09:34 | #67378
  u nas je klasika antuka, z tych tehal, ako pise fedo. v USA je ina, nejaka umelina, teda umelo vytvoreny material.
  majster 15.05.2012, 09:37 | #67380
  no viem , že na farbe antuky sú rôzne odtiene oranžovej!
  fedo 15.05.2012, 09:43 | #67381
  ja som sa len opytal ze ako si prisiel k tej oranzovej inac to je jedno **03
  admin 15.05.2012, 10:57 | #67398
  treba si davat pozor ...
zmenil som ti to na spravny zapasi tipu, teda: Kanada -3,5hc 1
Tiperka 15.05.2012, 08:16 | #34195
Cibulková-Lucic - Cibulková(-6.5)- hcp -2
Roger Vasselin-Gabashvili 1
Lopez F.-Granollers M. 1
Nieminen J.-Querrey - Nieminen vyhrá aspoň jeden set
  kajo7777 15.05.2012, 08:26 | #67369
  Co hovoris na zapasy:
Gasquet - Melzer 1
Paire - Serra 1
Zeballos - Phau 1
Matosevic - Ilhan 1**04
  Tiperka 15.05.2012, 08:31 | #67370
  Finalistov nehrávam hneď...to je Zeballos a Matosevic...nemusia vyhrať...Paire by mal a Gasquet ak sa dobre vyspí tak tiež **01
<< < 12545 | 12546 | 12547 | 12548 | 12549 | 12550 | 12551 | 12552 | 12553 | 12554 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions