Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2 1.67tip storno
Futbal Alžirsko - Rakusko Rakusko vlastny gol 13tip KO
Futbal Alžirsko - Rakusko Alžisko vlastny gol 11tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12544 | 12545 | 12546 | 12547 | 12548 | 12549 | 12550 | 12551 | 12552 | 12553 > >>

slaven 15.05.2012, 16:41 | #34255
teraz frantici davali zabery z NBA v noci, super to bol zapas Bostonu, na konci same trojky hadzali ... trojky su lepsie ako dvojky, ci nie feminka ? **01**02**01
  slaven 15.05.2012, 16:42 | #67534
  a teraz davaju OKLahomu
  dske 15.05.2012, 16:44 | #67535
  To sa pytaj mňa nie jej**02**02
já hovorim že jednoznacne**02**02
  slaven 15.05.2012, 16:47 | #67538
  ty si mal poslat foto a zasa nic **02
  femina 15.05.2012, 16:49 | #67540
  ...pche! mne i dvojky dobre, kukajce, kelo razy mi uz vyhrali...**03
slaven 15.05.2012, 16:33 | #34254
Francuzi kricia Yes, Yes, Yes .. zasluzeny golik a pekny
  slaven 15.05.2012, 16:33 | #67529
  kto hral over, mate to doma ! **03
ja este cakam ...
  femina 15.05.2012, 16:35 | #67532
  jj, akurat som to pisala nizsie....**03 Tebe este dotlacime...**22
  slaven 15.05.2012, 16:39 | #67533
  dikes ... nasi by museli predviest nieco ako s Bieloruskom, kde dali za 7 minut 4 goly .... ale FRA hraju velmi dobre, verim, ze sa to nestane ... **02
ezop 15.05.2012, 16:26 | #34253
asi som si potreboval zanadavat **02**22
  ezop 15.05.2012, 16:27 | #67525
  treti banaaaaaan
  slaven 15.05.2012, 16:32 | #67526
  inak uplne vyrovnany zapas, uplne
  ezop 15.05.2012, 16:33 | #67528
  ako si povedal 3:3, uz nepozeram, idem si zabehat majte sa pekne**09**08**08**08
  femina 15.05.2012, 16:34 | #67531
  radus, pozri sa na to z tej lepsej stranky - over uz mame doma... **05
medwedik96 15.05.2012, 16:24 | #34252
LIVE CZK-NEM UNDER 3,5
kevee 15.05.2012, 16:21 | #34251
divadielko z nasej strany jak hrom
  slaven 15.05.2012, 16:23 | #67523
  hehe, ja to kukam na webe, francuzsky komentar, paradka http://www.sportlemon.tv/v-4/0/92/v-409281.html
aspon nepocuvam tie dristy nasich
  ezop 15.05.2012, 16:25 | #67524
  KATASTROFA...hraju jak po obrne baaaaszmek, nervozny som!!!
  kevee 15.05.2012, 16:32 | #67527
  no ako nasi tam pekne sracky komentuju
  kevee 15.05.2012, 16:34 | #67530
  bim slovensko 3:3 trapne
slaven 15.05.2012, 16:21 | #34250
Ake stastie nasi mali teraz ...
Sirius 15.05.2012, 16:18 | #34249
Live na slovakov 1.5 pekny kurz myslim ze to udrzime a vyhrame ak aj nedame gol francuzi musia otvorit ku koncu hru a budu musiet hrat aj powerplay ak budu chciet hrat vo stvrtfinale 8.5/10 snad to nepokazime aj ked sa trapime .. :/
slaven 15.05.2012, 16:18 | #34248
Huddersfield - Milton Keynes
neviem preco, ale stale ma to taha podat proti domacim, prave preto,z e vonku vyhrali 2:0 ...
jakto7 15.05.2012, 16:15 | #34247
Kukame live CR-Nemecko...myslite zeby CR kalkulovalo? daco v tv hovorili ze mozno radsej budu chciet rusov ako svedov...hmmm???**08
  Sirius 15.05.2012, 16:19 | #67521
  uz vyhravaju **06
  jakto7 15.05.2012, 16:23 | #67522
  mozno nam len dobre chcu nech sa kurz dvihne **02
Sirius 15.05.2012, 15:45 | #34246
Skusam live na Starace @2.75 6.5/10
  tocco 15.05.2012, 15:46 | #67515
  hrá lepšie? tiež som na to pozeral...
  tocco 15.05.2012, 15:49 | #67517
  dal som ho za výhru za ten over za stavu 0:1 a 30-40 @2.37
  Sirius 15.05.2012, 16:01 | #67520
  ja som to cekoval len podal bodov a zdalo sa mi ze ho skoro zlomil v 1sete a skoro teraz na zaciatku 2setu mu skoro zobral gem ale nepodarilo sa a uz to bude dost tazke :/
ezop 15.05.2012, 15:39 | #34245
ten Hascak co zrobil teraz???!!!!
  ezop 15.05.2012, 15:40 | #67513
  no este bude trapenka mladezi...prestali sme hrat**09
  luckyfer 15.05.2012, 15:45 | #67514
  Pri mantineloch su nasi uplne cajovi a celkovo hrame ako za starych cias, ked sme bojovali o zachranu
  ezop 15.05.2012, 15:51 | #67518
  Verim, ze zacnu hrat, lebo nejak sa nasim otupila pilka**01
slaven 15.05.2012, 15:35 | #34244
Da Costa skoro dal, moj tip, to sme mali ale stastie teraz
  slaven 15.05.2012, 15:39 | #67512
  kto to teraz dal gol ? **01**02**01
ezop 15.05.2012, 15:27 | #34243
paraaaaada banda druhy banaaaaaaan**21**21
  slaven 15.05.2012, 15:27 | #67508
  to bude skoro over **03
  tocco 15.05.2012, 15:27 | #67509
  môj overík je už doma **01
  ezop 15.05.2012, 15:28 | #67510
  to hej 2:1 sakra nahidny goool od Francuzov ...prvy a aj posledny dnes od nich
  slaven 15.05.2012, 15:29 | #67511
  nahodny ? ved to krasne volejom strelil, krasny gol, ved puk bol mozno pol metra nad klziskom
  Sirius 15.05.2012, 15:47 | #67516
  bol nahodny..tak ako ten nas prvy..
  ezop 15.05.2012, 15:54 | #67519
  Nech daju nasi aj nahodne banany, len nech vyhraju**21**22
slaven 15.05.2012, 15:24 | #34242
idu dvaja na brankara sami ... idiotskejsie si to ani nahrat nemohli **14
Michalides 15.05.2012, 15:20 | #34241
tak celkom fajn zacali...aspon sa trocha ukludnia **04
ezop 15.05.2012, 15:19 | #34240
bannaaaaaan
  ezop 15.05.2012, 15:20 | #67505
  banaaaan cislo jedna**01
  tocco 15.05.2012, 15:21 | #67506
  ešte jeden chlapci, nech je aj môj tip úspešný**01
  ezop 15.05.2012, 15:22 | #67507
  budu este 2 minimalne**22
tocco 15.05.2012, 15:09 | #34239
Slovensko - Francúzsko 1.tretina over 1,5
Myslím si, že už na začiatku začnú padať góly a minimálne dva dajú naši **04
GL**22
  ezop 15.05.2012, 15:10 | #67502
  jj**21**21
dske 15.05.2012, 14:58 | #34238
Kokos ako mi dvoječky chýbali, **02**02**02
  femina 15.05.2012, 14:59 | #67497
  femina 15.05.2012, 13:01 | #67425
Guadalajara - Celta Vigo - "dvoječka" /1 ,73/ Ladbrokes smajl

**02**02**02
  majster 15.05.2012, 15:07 | #67500
  A to s kým bankujete? ja bul v banke vžal uver a už mam aj podano**01**01
  ezop 15.05.2012, 15:11 | #67503
  si zabil teraz**02
  femina 15.05.2012, 15:13 | #67504
  **01**01**01
  majster 15.05.2012, 17:32 | #67567
  no a oplacilo še!**01
luckyfer 15.05.2012, 14:54 | #34237
bezim domov, nech stihnem zaciatok hokeja... pivecko sa uz chladi od rana **03
  femina 15.05.2012, 14:55 | #67487
  ucekaj, ucekaj, ja uz davam popcorn do mikrovlnky....**02
  slaven 15.05.2012, 14:55 | #67489
  ale pomaly, nepi ho rychlo, aby Ta hrdielko nebolelo ... **02**01**02
  majster 15.05.2012, 14:56 | #67491
  feminko poc tu rýchlo šedaj už to idze!**01 číí
  femina 15.05.2012, 14:57 | #67492
  ....ta še dakus popchajce, naj še zmescim...**04
  majster 15.05.2012, 14:57 | #67493
  a čipsy polož vedľa!**02
slaven 15.05.2012, 14:52 | #34236
Kofila ... **03
  femina 15.05.2012, 14:54 | #67485
  daj kusa, neeee? **02
  slaven 15.05.2012, 14:56 | #67490
  prepac, uz je v brusku, nehnevaj sa **01**02**01
  femina 15.05.2012, 14:58 | #67494
  ta len skus este caj odo mna pytat dakedy....**18
ezop 15.05.2012, 14:50 | #34235
Lopez by sa uz mohol prebrat a zacat hrat...**22
  luckyfer 15.05.2012, 14:50 | #67483
  uz je bohuzial neskoro **14
  Michalides 15.05.2012, 14:58 | #67495
  pekne mu zadrbkalo v tej lebeni....len co je pravda...
  ezop 15.05.2012, 15:00 | #67498
  S pánom Bohom Lopez, Lopez, ty si riadna lopata!!!**11
slaven 15.05.2012, 14:49 | #34234
Dusseldorf - Hertha Berlin - over 2.5 **02
  ezop 15.05.2012, 14:50 | #67480
  suhlasim**13
  RexXar 15.05.2012, 14:51 | #67484
  **25**25
marooon5 15.05.2012, 14:38 | #34233
ja tomu uz nechapem querrey 76 30 vyhrava a prehra set 57 co ti sibe to uz neni normalne toto
tomi0881 15.05.2012, 14:34 | #34232
Napíšte tipy na strelca za Slovensko dnes :)
  Ghe88o 15.05.2012, 14:35 | #67464
  sekera 9/10
  tom27 15.05.2012, 14:35 | #67465
  Mikus
  slaven 15.05.2012, 14:36 | #67466
  Da Costa **02
  tomi0881 15.05.2012, 14:37 | #67467
  ale ktorý Da Costa ? :)
  kevee 15.05.2012, 14:39 | #67470
  Satan mirek
  cluso 15.05.2012, 14:46 | #67476
  Kopecky, Mikus, Tatar, a do prazdnej Satan... ak nebude niekomu nahravat namiesto toho aby to tam dal **01
  pedro91 15.05.2012, 14:49 | #67479
  za francuzov Hecquefeuille **01
  luckyfer 15.05.2012, 14:50 | #67481
  podla mna Huet rozhodne golom v poslednej minute **02
  majster 15.05.2012, 14:54 | #67486
  M ako Mikuš a Miklik**01
slaven 15.05.2012, 14:34 | #34230
bufo, jasne ze 3jka moze byt ... len daj zapas **03
  bufo 15.05.2012, 14:35 | #67462
  vsak este makam v robote,zapas este nemam....**02
  femina 15.05.2012, 14:39 | #67471
  ...len taka moja skromna a nevtierava otazocka - mozem s vami do tej onej....spoluprace....? bo ja dajak normalne rozladena som, nemozem najst nic poriadne a aj slaba futbalova ponuka je dnes... **08
  bufo 15.05.2012, 14:41 | #67473
  vsak Ty si ta tretia osoba,co si uz zabudla....**01...aj jaj,sef ma zhana,takze musim ist makat.... neskor...sa majte.....**04
  femina 15.05.2012, 14:43 | #67474
  ....ta ja len, ze ci sa za tych 10 dni volaco nezmenilo....**04
  majster 15.05.2012, 15:02 | #67499
  Huddersfield:Milton Keynes, budze asi X tam vyhrali 2:0 a doma remizuju**08
stormark 15.05.2012, 14:29 | #34229
napiste tipy ako by podla vas mohol dopadnut zapas SVK - FRA (presny vysledok)
moj tip: 2:1 **04
  slaven 15.05.2012, 14:30 | #67453
  neviem, podkla mna nevyhrame o 3 goly .. bude to tesny boj ... kludne aj remiza moze byt **02
  luckyfer 15.05.2012, 14:30 | #67455
  podla mna 3:2 pre nas
  cluso 15.05.2012, 14:31 | #67456
  4:0
  tomi0881 15.05.2012, 14:31 | #67457
  6:2
  pedro91 15.05.2012, 14:34 | #67461
  3:1
  pali1234 15.05.2012, 14:35 | #67463
  3:2
  RexXar 15.05.2012, 14:38 | #67468
  3:1 /// 4:2
  kevee 15.05.2012, 14:38 | #67469
  3:3
  ezop 15.05.2012, 14:44 | #67475
  u mna jasny over**03
  ezop 15.05.2012, 14:47 | #67478
  5:1 SK
  femina 15.05.2012, 14:50 | #67482
  a ja si tiez zahram over s Radkom, nech je to sledovanie zaujimavejsie....a je tam aj pekny kurz 1,95, tak GL! nam...**22
  majster 15.05.2012, 14:55 | #67488
  neponahľame sa tak že 4:2**02
  marooon5 15.05.2012, 15:09 | #67501
  12 prehram
**04
johnnytrava 15.05.2012, 14:20 | #34228
Ooooooooooooooooooooj tak teraaz sa mi staalo nieco co tu uz asi viaceri zazili ... chcel som dat vyhru Kanady s hdc 3,5 ale dal som to na bielorusov aaale vsimol som si to az teraz ked mi to hodilooo uz nevyherny tiket ............... eeeeeech tak teda nech aspon dnes ten Lopez vyde :)
  luckyfer 15.05.2012, 14:30 | #67454
  no Feliciano zatial slabota...
luckyfer 15.05.2012, 14:17 | #34227
Pedro91, ty si kde nabral na X2 na USA kurz 2.8? to ked tak USA - Svajciarsko X2
  pedro91 15.05.2012, 14:18 | #67443
  jaaj hej sorry chybicka sa vloudila **01 .... admin prosim ta oprav mi to ak sa da
bufo 15.05.2012, 14:14 | #34226
tak co tiperi,ako vidite ten dnesny zapas s Francuzskom?...dufam,ze vyhrame...**01
  luckyfer 15.05.2012, 14:14 | #67441
  ja tiez dufam, ale skusil som za 1e dat X s kurzom nad 7 **02
  bufo 15.05.2012, 14:17 | #67442
  hadam to zvladneme,nakolko ma v robote Francuzi okupuju,ze to budeme mat velmi tazke...
  femina 15.05.2012, 14:19 | #67444
  ....ta sme krajinou vitazov, ci neee....? **08**02**03
  bufo 15.05.2012, 14:20 | #67445
  tak tak Feminka,mas pravdu,ale bolo to len raz....myslis aj tento rok by sme mohli...**02
  luckyfer 15.05.2012, 14:21 | #67446
  mna vo firme okupuju Svajciari a porazili sme ich, tak vpred proti okupantom **03
  femina 15.05.2012, 14:24 | #67447
  ...zas az takou krajinou nie sme...**02**02 ale tak so "žandarmi so San Tropez" by sme mohli hadam....**22
  slaven 15.05.2012, 14:24 | #67448
  FRA +2.5 hc vidim realne **02
  bufo 15.05.2012, 14:26 | #67449
  vidim,ze si robis z toho srandu...**02**02**02
  femina 15.05.2012, 14:27 | #67450
  cujes, slaven, co si robis z toho srandu...? **08**01**01**01
  luckyfer 15.05.2012, 14:29 | #67452
  neblazni, musime ich dat, potom zavolam sefovi do Svajciarska, nech zariadi, aby Svajciari ukradli USA bod a sme 3. **01
  femina 15.05.2012, 14:32 | #67458
  ....ta to jake prespekulovane mas, lucky....? **02
  bufo 15.05.2012, 14:32 | #67459
  tak co vy na to, ideme dnes do trojky?**02**02**02
  luckyfer 15.05.2012, 14:33 | #67460
  jasne, ze mam **03 zalezi teda uz len na nasich. ked vyhraju, Svajciari minimalne remiza, ak remizujeme alebo prehrame, tak sa mi neoplati ani volat
  femina 15.05.2012, 14:40 | #67472
  a to Tebe IIHF preplaca tie hovory do zahranicia....? **02**02
  luckyfer 15.05.2012, 14:46 | #67477
  tak hadam nebudem zo svojho vrecka platit take horibilne ucty **03
skočko 15.05.2012, 14:11 | #34225
nooo tak židia dnes majú finále pohára... žeby to bola remíza?

Hapoel Tel Aviv ma istý účasť v EL (3. predkolo)... Maccabi Haifa ako finalista je teda tiež kvalifikovaný...
<< < 12544 | 12545 | 12546 | 12547 | 12548 | 12549 | 12550 | 12551 | 12552 | 12553 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions