Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
laci331
|
15.05.2012, 22:21 | #34317
|
Pekny vecer prajem neake tipy na MLB???
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 22:28 | #67707
|
| |
za menej: Los Angeles Angels - Oakland Athletics 1
pre odvaznych (aj mna) -1.5hc 1
GL !
|
|
|
Cristobal
|
15.05.2012, 22:16 | #34316
|
zdravim,aj ja som tu novy ,tak nech sa dri mne aj vam v tipovani 
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 22:18 | #67699
|
| |
Vitaj a cit sa prijemne a rovnako nezabudaj na nase pravidla
|
|
| |
Cristobal
|
15.05.2012, 22:21 | #67702
|
| |
dikes, cital som ich,len som si myslel,ze zapasy sa budu dat vyberat ako z nejakeho kurzoveho listku a nie ich tam sam vypisovat,ale inac je tato stranka fajn
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 22:25 | #67704
|
| |
Cristobal, to by bolo prilis narocne z casoveho hladiska
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 22:25 | #67705
|
| |
ach, vela by si od nas chcel  
|
|
| |
Cristobal
|
15.05.2012, 22:29 | #67708
|
| |
sledujem vas uz trosku dlhsie a dobra praca ,ok, nic sa nedeje, nerobi mi problem to tam napisat
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 22:30 | #67710
|
| |
nezabudaj co je tip a co zapas ... novacikovia zvyknu do kolonky zapas pisat aj tip, to sa nesmie, ziaden strelec, hendikep, polcas a ine do kolonky zapas nepatri
|
|
| |
Cristobal
|
15.05.2012, 22:33 | #67711
|
| |
je mi to jasne
|
|
| |
luckyfer
|
15.05.2012, 22:37 | #67713
|
| |
a hlavne pridat do statistik minimalne 5 minut pred oficialnym zaciatkom zapasu
|
|
|
choresrdce
|
15.05.2012, 22:08 | #34315
|
caute ludkovia som tu novy a nasiel som vas vdaka tomu ze som si nevedel najst vysledok futsalu- barca vs murcia,.. dakujem believe ze si oznamil vysledok,.. ja som to tipoval na barcu

|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 22:10 | #67694
|
| |
Vitaj, snad sa vyliecis  
kazdopadne, precitaj si este raz nase pravidla, tipy davame pekne vopred, minimalne 5minut pred zaciatkom, to iste tikety, popripade analyzy
|
|
| |
choresrdce
|
15.05.2012, 22:14 | #67697
|
| |
sorac uprimne povedane som tie pravidla preskocil idem nato teraz
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 22:20 | #67701
|
| |
v pohodke ... ja len ze tie pravidla su presne na to, aby tu nechodili ludia a nepisali, co podavali, ked ziadne tipy nedali atd atd .. chapes ...
|
|
| |
choresrdce
|
15.05.2012, 22:30 | #67709
|
| |
uz ano
|
|
|
slaven
|
15.05.2012, 22:08 | #34314
|
slaven Reaguj na príspevok | 15.05.2012, 14:49 | #34234
Dusseldorf - Hertha Berlin - over 2.5
--------
snad ste sa inspirovali, uz to mame doma
|
|
| |
dassler
|
15.05.2012, 22:10 | #67695
|
| |
to jo dikes
|
|
| |
dske
|
15.05.2012, 22:21 | #67703
|
| |
jj
|
|
| |
ezop
|
16.05.2012, 08:17 | #67761
|
| |
|
|
|
| |
cluso
|
15.05.2012, 22:14 | #67696
|
| |
velmi pekny tiket...Serena by to mala zvladnut... ak nepokazi prvy set
|
|
| |
dassler
|
15.05.2012, 22:15 | #67698
|
| |
noo uz netrpezlivo nato cakam tak snad to padne konecne
|
|
|
dske
|
15.05.2012, 22:05 | #34312
|
|
Banda, tý ktorý ste chceli ten plán tak uź by ste si ho mali nájsť v emaily. Ak som na niekoho zabudol tak napíšte
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 22:06 | #67692
|
| |
tí ...  
|
|
|
dske
|
15.05.2012, 22:00 | #34311
|
Hŕame slaven under na NHl dnes?
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 22:01 | #67691
|
| |
no yoo, som to tu niekde pisal ... under 4.5 myslis, yo ? asi ano, kua ...
|
|
|
admin
|
15.05.2012, 21:57 | #34310
|
Priatelia mozete tipovat 1/4 finale
|
|
|
bruinsfan92
|
15.05.2012, 21:52 | #34309
|
Na noc chlapci : PHX - LA Kings pocet golov 5.5 under @ 1.5... 6/10
VS
|
|
|
cluso
|
15.05.2012, 21:44 | #34308
|
no dajte este niekto NBA... strelcov... overy... hcp... hoco... nak mozem ist spat... bo to kukam... a kukam... a neviem sa rozhodnut... a mincu nemam po ruke
|
|
| |
cluso
|
15.05.2012, 22:07 | #67693
|
| |
nikto nic... tak si dam sam... dnes to vyzera na zeleny den... zatial - Torino 2:0, Celta Vigo 0:2, Livorno 0:2... tak skusim Miami -6,5 a San Antonio -11,5... GL a dobru noc
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 22:18 | #67700
|
| |
nestiham, sorry
|
|
|
femina
|
15.05.2012, 21:42 | #34307
|
  ...idem ja este dospat svoj spankovy deficit po precestovanej noci...dobru vam a zelene rano, ak hrate so mnou nocak... 
|
|
|
dske
|
15.05.2012, 21:41 | #34306
|
|
Bohača prečo mám ten bufov basket ako KO?
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 21:42 | #67685
|
| |
...nizsie sa o tom bavime, kde si to podaval..?
|
|
| |
dske
|
15.05.2012, 21:45 | #67686
|
| |
sportingbet osprarostený idem odtial hneď aj preč
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 21:47 | #67687
|
| |
sportingbet je v pohode stavkova, ale pre Boha, nie na over !!! ved oni su zahranicni, jeden z mala, co neberu predlzenie, tam sa tiez oplati undery davat
|
|
| |
dske
|
15.05.2012, 21:50 | #67688
|
| |
Piče lebo ja som to vedel
|
|
|
femina
|
15.05.2012, 21:39 | #34305
|
kks, Celta nepremenili penaltu, uz mohlo byt 0:2
|
|
|
slaven
|
15.05.2012, 21:38 | #34304
|
|
Inak ten Huddersfield, si pozrite aky ma stadion, to je nadhera .. a pritom je to aka liga ? tretia ... to je proste iny level, futbal v Anglicku ...
|
|
|
believe
|
15.05.2012, 21:30 | #34303
|
Barcelona 6:3 Murcia
jeden velký fail pre murciu ten zápas.
|
|
| |
RexXar
|
15.05.2012, 21:38 | #67684
|
| |
co uz... dufam ze v nemecku padne este jeden gol
|
|
|
slaven
|
15.05.2012, 21:28 | #34302
|
|
Akurat som si zapol live na Huddersfield a akurat dostali gol ... no som zvedavy, ked tam ta moja avizovana 2jka bude, budem nastvany ... ze som nepodal
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 21:30 | #67672
|
| |
teraz cista penalta proti domacim neodpiskana ...
|
|
| |
Bonifac2
|
15.05.2012, 21:32 | #67678
|
| |
dal som si DNB 2 ..... @ 1,83 iba , ale su lepší hostia , uvidíme
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 21:38 | #67683
|
| |
jasne ze su, ved ich koncom polcasu uplne zatlacili
|
|
|
Bonifac2
|
15.05.2012, 21:25 | #34301
|
Bonifac2 15.05.2012, 18:40 | #34273
LIVE ......... Nalbandian otočka @ 13 .... za dve oči
|
|
| |
Bonifac2
|
15.05.2012, 21:26 | #67664
|
| |
http://www.vysledky.cz/zapas/dMGckJ1E/#prehled-zapasu
Nepozeral som to , nebol som doma .... ale pozerám že tesný zápas a zas KO nakoniec ..... neviem , možno mal ozaj navrch brit .... neznášam preto tento tenis ..... " nepravodlivejší " šport ani hádam nepoznám .... preto už nedávam v takej miere tenisy .... grc
|
|
| |
cluso
|
15.05.2012, 21:29 | #67669
|
| |
jednym ockom som to pozeral... dost vyrovnane... ale Andy mal trochu navrch... si myslim... Nalbandian potreboval trochu stastia naviac... a dal by ho... skoda
|
|
| |
Bonifac2
|
15.05.2012, 21:31 | #67673
|
| |
škoda no , ved za veľa som to nehral .... ale tak potešilo by taky kurzík chytiť .... dával som to za stavu 0 : 1 pre Brita v druhom sete .... škoda , neva , o život nejde ...
|
|
|
bufo
|
15.05.2012, 21:24 | #34300
|
tak mili moji,stasticko v baskete opat proti mne...dnes KO pokracuje...
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 21:26 | #67665
|
| |
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 21:28 | #67666
|
| |
kua, ved bola remiza chlape Kalev, ved to pekne vyslo, ci kde si to podal?
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 21:29 | #67667
|
| |
pockaj, pockaj, Bufi, sak Kalev po predlzeni 163 bodov, ja mam over148,5 na bet365 vyhodnoteny ako OK... kde si to podaval...?
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 21:29 | #67668
|
| |
....akurat som to iste pisala, ze tiez nechapem...
|
|
| |
yyyy
|
15.05.2012, 21:29 | #67670
|
| |
nesťažuj sa, máš to dnes šul-nul. Keby Kalev nebola remíza 70:70, tak ti bez OT ujde aj druhý tip
|
|
| |
bufo
|
15.05.2012, 21:30 | #67671
|
| |
ja to mam vyhodnotene ako KO 70:70...blba Fortuna...
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 21:32 | #67675
|
| |
over tipujes v stavkovej, kde sa berie len riadny hraci cas ? joj chlape .. chyba
jedine undery sa tam oplatia, vyhnes sa predlzeniu
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 21:32 | #67677
|
| |
ach yo.... preco nepodavas basket v tych stavkovkach, kde sa rata aj predlzenie...?
|
|
| |
bufo
|
15.05.2012, 21:33 | #67679
|
| |
v tom mas pravdu...
|
|
| |
femina
|
15.05.2012, 21:34 | #67680
|
| |
tu do Teba so Slavenom hustime to iste... ma stve, ze tip, ktory si daTy, nam vysiel a prave Tebe nie...
|
|
| |
bufo
|
15.05.2012, 21:36 | #67682
|
| |
mate pravdu...mrzelo by ma,keby to ani vam nevyslo....polepsim sa...
|
|
|
Beast
|
15.05.2012, 21:19 | #34299
|
Tak vo stvrtok to bude Kanada... Ako tak pozeram na program MS, vyzera to rovnako ako pred 10 rokmi V stvrtfinale rozbijeme Kanadu, Svedov po najazdoch v semifinale a na finale nam ostane Rusko  
|
|
| |
Xavi
|
15.05.2012, 21:21 | #67663
|
| |
Len škoda, že nemáme takých hráčov ako pred 10 rokmi
|
|
| |
RexXar
|
15.05.2012, 21:54 | #67690
|
| |
kde je pisane ze sa neda zvladnut aj stimto kadrom co mame teraz
|
|
|
Xavi
|
15.05.2012, 21:09 | #34298
|
|
Niekto na NBA?? Tim Duncan over 15,5 ?
|
|
|
admin
|
15.05.2012, 21:06 | #34297
|
OK priatelia, tipovacka na 1/4 finale bude za chvilku na webe, uz ju len testujem
nezabudnite, ze zasa musite vsetky 4 zapasy NARAZ tipnut ...
|
|
|
slaven
|
15.05.2012, 21:04 | #34296
|
To kedy ten T. Aviv dal gol ?
|
|
|
| |
cluso
|
15.05.2012, 21:08 | #67658
|
| |
toto som pozeral... a som si nebol isty... je to dohravka... povodny zapas bol preruseny za v 30. minute za stavu 0:2... a som dneska buchol 2-jku ... kurz 1,90... len teraz neviem ze ci aj ked nikto neda gol a skonci to 0:2... mi to uznaju... ale mali by... nie?
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 21:10 | #67659
|
| |
uznaju, hehe ... raz bol taky zapas v Grecku, rok, ci dva dozadu, nevedel som , ze dohravka a dal som over 2,5 .. no v nejakej 94 mionute ten gol dali, to som mal nalozene, lebo som nechjapal, preco taky kurz tam je
|
|
| |
Beloch
|
15.05.2012, 21:16 | #67661
|
| |
1,53 kurz je teraz na to Livorno LIVE ... oplatí sa ?
|
|
| |
cluso
|
15.05.2012, 21:32 | #67676
|
| |
tak este je tam skoro cely polcas... ale zatial drzia... sice to nepozeram tak neviem zhodnotit... maju jednu zltu... ale kurz pomaly klesa... uvidime
|
|
| |
Bonifac2
|
15.05.2012, 21:34 | #67681
|
| |
to tam bol akože taký kurz veľký pri dohrávke na dvojku , za stavu 0 : 2
|
|
| |
cluso
|
15.05.2012, 21:50 | #67689
|
| |
hej bol... tak ono... Pescara je prva... hra doma... z poslednych zapasov forma ako hrom... Livorno je 18. a forma ako z Hornej-Dolnej... aj ked vonuhrali viac bodov ako doma
|
|
|
marooon5
|
15.05.2012, 20:55 | #34294
|
joooooj 3 1 usa....preto som chcel aby svajciari zabrali lebo neuvidim zapas nasi budu hrat uz o 12stej vo stvrtok a ja budem v praci.... ...uz 4 1
|
|
| |
Beloch
|
15.05.2012, 21:00 | #67652
|
| |
o 13:00 sa hrá
|
|
| |
cluso
|
15.05.2012, 21:01 | #67653
|
| |
malo by to byt o 13:00 miestneho casu.... a Helsinky su posunute o hodinu... takze o 12:00 nasho casu... pokial sa nemylim
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 21:04 | #67656
|
| |
jj 12:00, potom 14:45, 17:30 a 20:15
|
|
| |
Ghe88o
|
15.05.2012, 21:04 | #67657
|
| |
nj dpc neviem preco som to debil nedal na prvu tretinu tu remizu :(((
|
|
|
believe
|
15.05.2012, 20:34 | #34293
|
dusseldorf 1 minuta gol,
|
|
| |
RexXar
|
15.05.2012, 20:38 | #67646
|
| |
pekne.. pekne.. este 2 a je to doma :)
|
|
| |
RexXar
|
15.05.2012, 20:55 | #67650
|
| |
goool!
|
|
|
josse1
|
15.05.2012, 20:33 | #34292
|
15.5.2012
Gudalajara - Celta Vigo 2 1.53
16.5.2012
Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays 2 1.86
San Francisco Giants - Colorado Rockies 1 1.61
|
|
|
slaven
|
15.05.2012, 20:32 | #34291
|
|
milton bolo 3,67, uz to vsade klesa, uz je len 3,25, sila ... nedal som to, ale uz nedavam, tak nech to vyjde
|
|
|
marooon5
|
15.05.2012, 20:15 | #34290
|
|
podme svajciari vyhrajte to a nasi sa vyhnu kanade...
|
|
| |
Sirius
|
15.05.2012, 20:19 | #67637
|
| |
radcsej kanadu amikov 2x neporazime
|
|
| |
Beloch
|
15.05.2012, 20:24 | #67638
|
| |
budeme hrať s Fínskom ked USA prehrá dneska alebo remizuje aspon
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 20:26 | #67639
|
| |
uz prehravaju
|
|
| |
Sirius
|
15.05.2012, 20:29 | #67640
|
| |
nie budeme hrat s kanadou ved budeme posledny z postupujucich s finmi mame horsi vzajomny zapas
|
|
| |
Beloch
|
15.05.2012, 20:31 | #67642
|
| |
no ked USA vyhrá tak áno, ale ak nie tak nebudeme posledný , posledná bude USA
|
|
| |
marooon5
|
15.05.2012, 20:35 | #67643
|
| |
tak to vyzera,ze to doklepnu....
|
|
|
| |
believe
|
15.05.2012, 20:37 | #67644
|
| |
mne to neide
|
|
| |
Beloch
|
15.05.2012, 20:38 | #67645
|
| |
mne hej, škoda tej penalty na 1:1 a potom hned dostali na 2:1
|
|
| |
Beloch
|
15.05.2012, 20:38 | #67647
|
| |
a už je 3:1
|
|
| |
believe
|
15.05.2012, 20:50 | #67649
|
| |
otočia
|
|
| |
believe
|
15.05.2012, 20:56 | #67651
|
| |
3:2 banan
|
|
| |
cluso
|
15.05.2012, 21:03 | #67655
|
| |
no daco uz ujde... 2-jka alebo under
|
|
| |
believe
|
15.05.2012, 21:12 | #67660
|
| |
pome murcia!!
|
|
| |
Ghe88o
|
15.05.2012, 21:18 | #67662
|
| |
MURCA MUSI VYHRAT !!! SLAPEME SLAPEME TLACIME VSETCI !!!     
|
|
|
slaven
|
15.05.2012, 20:06 | #34288
|
Prisiel mi teraz email: Teraz mőžeš získať najúčinnejší sprej sveta na zvýšenie sexuálneho výkonu
AK chceš:
OKAMŽITÚ erekciu VŽDY, KEĎ SA TI ZACHCE MILOVAŤ SA tak na čo čakáš?
3Pshsht! Pre obrovskú a impozantnú erekciu!
Nikdy viac už nesklameš!
----
naozaj sa nesklamem, mam tomu verit banda ?  
|
|
| |
slaven
|
15.05.2012, 20:08 | #67635
|
| |
dske, tebe to mozem preposlat, minule si pisal, ze nevladzes  
|
|