Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
marko7
|
17.05.2012, 17:39 | #34619
|
|
Zdar St Raphael - Montpellier neviete preco je na Montpellier kurz 2.5 ked su jednoznacne prvy ?
|
|
| |
cluso
|
17.05.2012, 18:00 | #68340
|
| |
asi preto ze uz maju 1. miesto iste... a vypustaju to uz... posledne 2 zapasy vonku prehrali
|
|
|
smouk
|
17.05.2012, 17:34 | #34618
|
|
Ľudia mam na vas jednu prozbu :) potreboval by som link na nejaku svk stavkovu ktora ma v kurzovom listku celkove umiestnenia teamov na MS :)
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 17:37 | #68338
|
| |
to ma napriklad aj Nike, akurat ze momentalne to stiahli, kedze sa hraju uz stvrtfinalove zapasy
|
|
| |
smouk
|
17.05.2012, 17:40 | #68339
|
| |
okey dik :)
|
|
|
kuboo33
|
17.05.2012, 17:25 | #34617
|
 OPRAVA
Granollers-Pujol M./Lopez M. - Peya A./Qureshi A. U. H. 2 sety // nie 2 sety ale 2:0*
*22
|
|
| |
medwedik96
|
17.05.2012, 17:27 | #68334
|
| |
ako silno tomu veris?
|
|
|
stormark
|
17.05.2012, 17:18 | #34616
|
skoda to RUS - NOR tipoval som 5:3, dufam ze vyde tip na SWE - CZE
|
|
| |
jakto7
|
17.05.2012, 17:27 | #68335
|
| |
jooj som na teba myslela... taka tesnotka mna by asi
|
|
| |
stormark
|
17.05.2012, 17:36 | #68337
|
| |
ale ako tak pozeram na ten tiket dal som FIN - USA 4:1, ale chcel som dat 1:4 
|
|
|
bruinsfan92
|
17.05.2012, 17:17 | #34615
|
Pridavam dnes posledny tip .
Svedsko - Cesko .....1 @1.65..... 8/10
Uz len tento potrebujem preto aby sa dnes vsetko zelenelo
|
|
| |
bruinsfan92
|
17.05.2012, 17:33 | #68336
|
| |
bruinsfan92 17.05.2012, 08:30 | #68111
podla mna :
CAN - SVK 3:2, RUS - NOR 5:2, USA - FIN 2:5, SWE - CZE 3:1
---------------------------------------------------------------------
yooo ...vysledok zapasu medzi rusmi a normi som presne trafil ....
|
|
|
ezop
|
17.05.2012, 17:16 | #34614
|
BANDA majte sa krasne!!!
Idem do robotky papa a dobry pocit pri
|
|
|
medwedik96
|
17.05.2012, 17:12 | #34613
|
|
USA NAD 2.5 + SWE NAD 2.5 kurz 3.14 je lepsie nez vyhra usa a swe Co myslite?
|
|
|
medwedik96
|
17.05.2012, 17:12 | #34612
|
|
USA NAD 2.5 + SWE NAD 2.5 VYSLEDKY 3.14 Co myslite?
|
|
|
Bajko
|
17.05.2012, 17:06 | #34611
|
live Östers 3 - 1 Brommapojkarna..polcasovy golostroj splneny, ale myslim ze v tomto zapase padnu este aspon dva goly
|
|
|
|
fcbarcelona9
|
17.05.2012, 16:52 | #34609
|
podla vas los angeles a švedsko dneska vyhrá?
|
|
| |
Ghe88o
|
17.05.2012, 16:57 | #68322
|
| |
svedi urcite a los angeles tiez si myslim , teda nemyslim si uz radsej nic o tej nhl , boli najslabsim klubom v playoff a teraz to valcuju jak nic
|
|
| |
fcbarcelona9
|
17.05.2012, 16:59 | #68323
|
| |
dufam los a svedi vyhrajúú :) a 1p/Steaua Bukur-Din.Bukurest X ?
|
|
| |
stormark
|
17.05.2012, 17:00 | #68325
|
| |
svedi by mali a LA moze byt X podla mna
|
|
| |
tom27
|
17.05.2012, 17:02 | #68326
|
| |
pozor na tych svedov su doma pod tlakom...cesi nejsu slabi, uz sa rozhrali ja by som ak tak hral over.
|
|
| |
Ghe88o
|
17.05.2012, 17:03 | #68327
|
| |
tiez nadtym uvazujem kolko 5,5 ? klasika na dnes :D
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 17:08 | #68328
|
| |
ja si tiez myslim, ze pozor na Cechov. dosiel im Erat, odvtedy hraju lepsie. je pravda, ze zaciatok MS bol z ich strany katastrofalny, hlavne co sa tyka predvedenej hry, ale koniec im uz ide. dolezite je, ze od finale sa nedostanu, aj keby presli cez Svedov, my ich dame  
|
|
| |
fcbarcelona9
|
17.05.2012, 17:09 | #68329
|
| |
Pomeeeeeeee Švedsko a Los Angeles!!!    
|
|
| |
ezop
|
17.05.2012, 17:11 | #68330
|
| |
bude remizka v riadnom hracom case...
|
|
| |
Ghe88o
|
17.05.2012, 17:12 | #68331
|
| |
LA - Phoenix over 4,5 ? realne ne ?
|
|
| |
ezop
|
17.05.2012, 17:14 | #68333
|
| |
ta neviem ci ne hej
|
|
|
ezop
|
17.05.2012, 16:41 | #34608
|
|
dalsi over v kapse ludkovia 4:2
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 16:46 | #68318
|
| |
ja to iste. mne vsetky 3 dnes vysli
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 16:52 | #68319
|
| |
este rozmyslam, ze by som si dal
USA - Finsko - prvy gol Finsko (1.85)
Svedsko - Cesko - pg domaci (2.5) over (1.55)
|
|
| |
ezop
|
17.05.2012, 16:57 | #68321
|
| |
svedov by som asi hral under5,5
|
|
|
tom27
|
17.05.2012, 16:36 | #34607
|
trosku z ineho sudku = teraz to zije hokejom ale videli ste nikto takyto dym ? :D
Link YouTube video
|
|
| |
Lucas17
|
17.05.2012, 16:40 | #68312
|
| |
to co tam palili pneumatiky?
|
|
| |
majster
|
17.05.2012, 16:42 | #68315
|
| |
parada! už som sa davno tak nezasmial, asi niekomu tam rajblo, ale dym paradny
|
|
| |
tom27
|
17.05.2012, 16:43 | #68316
|
| |
neskutocne :D
|
|
|
fcbarcelona9
|
17.05.2012, 16:35 | #34606
|
Švédsko-Česko 1
Los Angeles-Phoenix 1
1p/Steaua Bukur. - Din.Bukurešť X 
|
|
|
ball8
|
17.05.2012, 16:35 | #34605
|
Švédsko - Česká rep. 1 1,75
Link na Tiket
|
|
| |
ezop
|
17.05.2012, 16:35 | #68307
|
| |
VORSICHT!!!
|
|
| |
ball8
|
17.05.2012, 16:53 | #68320
|
| |
čo ?
|
|
| |
ezop
|
17.05.2012, 16:59 | #68324
|
| |
ze bacha na ten tip
|
|
| |
ball8
|
17.05.2012, 17:14 | #68332
|
| |
už som podal, už len treba veriť
|
|
|
ball8
|
17.05.2012, 16:28 | #34604
|
to víťazstvo som musel zapiť
|
|
|
Hurby
|
17.05.2012, 16:23 | #34603
|
|
mohli mi v bwine zle vyhodnotit tiket :DD dam na remizu druhu tretinu a ze norsko vyhralo druhu tretinu :D
|
|
|
| |
ezop
|
17.05.2012, 16:29 | #68302
|
| |
Hurby Hurby   
|
|
| |
Hurby
|
17.05.2012, 16:29 | #68303
|
| |
jj mas pravdu zle som stavil chcel som na dat na remizu ale dal som na tim :D
|
|
| |
ezop
|
17.05.2012, 16:35 | #68305
|
| |
vies co by som ja vsetko chcel bratu... 
nabuduce to bude OK 
|
|
|
luckyfer
|
17.05.2012, 16:22 | #34602
|
mne sa paci vyrok, co povedal Tomas Tatar v rozhovore pre hokejportal bezprostredne po zapase (hovori o nasom 3. gole v kanadskej branke):
"Mám taký pocit, že tento gól ich po psychickej stránke trošku dosť položil. Nečakali to tak, ako sme to my nečakali v zápase s Francúzmi. Nemysleli si, že im niečo takéto vykonáme. Korčuľovali sme, zrážali sme sa a ukázali sme srdce. Oni ukázali len svoje mená, o ktorých vie celý svet beztak"
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 16:24 | #68299
|
| |
ja som sa smial na tomto vyroku od Getzlafa: ""He jumped inside on me," Getzlaf explained. "He's a smaller guy. All I tried to do was get a piece of him with my shoulder, which I did. It's a sick way to lose; it's a tough pill to swallow. It hurts. It hurts like hell right now. To lose in that fashion is not easy to swallow. The guys worked way too hard to be delivered something like that." "
|
|
| |
ezop
|
17.05.2012, 16:28 | #68301
|
| |
Tatar je uz teraz pan hokejista a tak ako to povedal uz niekto v tejto diskusi, pan Vujtek je pan trener s velkym T a vie to muzstvo velmi dobre poskladat a chcvalabohu, ze ho mame. nech sa dari Slovensko
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 16:31 | #68304
|
| |
All I tried to do was get a piece of him with my shoulder   ten Getzlaf ma rameno akosi prinizko   mal by sa asi vratit do skoly a naucit sa nieco z anatomie ludskeho tela
|
|
| |
tom27
|
17.05.2012, 16:37 | #68309
|
| |
presne kanadske media pisu ze to nebol ani faul :D
|
|
|
| |
tom27
|
17.05.2012, 16:46 | #68317
|
| |
este jedna vec = mohlo sa nam to vypomstit. vela krat sme odhoravali puky na verim boha... hlavne tusim baranka ( jeden gol z toho aj padol) dobre cely zapas nastastie dopadol ale vela pukov sme superovi priam odovzdavalo
|
|
|
jalo14
|
17.05.2012, 16:19 | #34601
|
Waalwijk - Arnhem (2.5)
počet gólov + 1.72
|
|
|
homki
|
17.05.2012, 16:05 | #34600
|
Del Potro(-4.5)-Tsonga 6/10 2
Li Na(-4.5)-Scheepers 8/10 1
|
|
|
winner
|
17.05.2012, 16:04 | #34599
|
|
Slovenskooooo
|
|
|
josse1
|
17.05.2012, 15:59 | #34598
|
|
Oostende - Westerlo 2 1.7
|
|
|
skočko
|
17.05.2012, 15:43 | #34597
|
Östers - Brommapojkarna 1 2
Cercle Brugge - K.A.A. Gent under 2.5 2.2
|
|
| |
skočko
|
17.05.2012, 15:43 | #68296
|
| |
Djurgaarden - Gefle under 2.5 4/10 1.75
|
|
|
Bonifac2
|
17.05.2012, 15:36 | #34596
|
2 : 2 .... pekne idú tí nóri
|
|
| |
jakto7
|
17.05.2012, 15:48 | #68297
|
| |
saleneho maju brankara
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 16:16 | #68298
|
| |
pome, na over potrebujem este 2 goly
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 16:35 | #68308
|
| |
este jeden by som poprosil
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 16:41 | #68314
|
| |
4:2, overik je tam
|
|
|
admin
|
17.05.2012, 15:20 | #34595
|
Ohlasy medii: ORF (Rak.): "Slovensko vyšmarilo Kanadu."  
|
|
| |
tom27
|
17.05.2012, 15:30 | #68293
|
| |
ja som pobavil na tomto prispevku
tsn.ca (Kan.): "Skorý odchod! Slovensko eliminovalo Kanadu na majstrovstvách sveta. Rozhodujúci gól Handzúša prišiel len 5 sekúnd po tom, ako kapitán Getzlaf zahral diskutabilný faul s vylúčením na Juraja Mikuša."
|
|
|
Beloch
|
17.05.2012, 15:17 | #34594
|
neviete či je Mikuš v poriadku alebo je zraneny 
|
|
|
medwedik96
|
17.05.2012, 15:06 | #34593
|
|
LIVE davam do pozornosti zrejme maju chybu v bet 365 na futbal Valur-Leiknir stav 1:0 kurz na 1 je 6.5 a pred chvilou bol 3 za ten isty stav!
|
|
| |
admin
|
17.05.2012, 15:09 | #68284
|
| |
domaci cervena, to je ten dovod
|
|
| |
Bonifac2
|
17.05.2012, 15:12 | #68286
|
| |
Presne tak ...... Skum dnb1 ...... 2.37 ..... Mozno to poodkopavaju uz
|
|
| |
Bonifac2
|
17.05.2012, 15:13 | #68287
|
| |
Skusim
|
|
| |
medwedik96
|
17.05.2012, 15:14 | #68288
|
| |
aha :D tak dufam ze to valur dotiahnu
|
|
| |
medwedik96
|
17.05.2012, 15:16 | #68291
|
| |
podla mna zaujimave kurzy :D uz je 2.4
|
|
| |
Bonifac2
|
17.05.2012, 15:40 | #68295
|
| |
remíza 1 : 1 .... neurdržali , škoda ...
|
|
|
balboa
|
17.05.2012, 15:05 | #34591
|
luckyfer 17.05.2012, 15:00 | #68279
ja pojdem chlapcom podakovat na namestie aj za zemiakovu medajlu..... a samozrejme, posledne roky boli bieda. na druhej strane kebyze si kazdy tim moze zobrat to najlepsie, co ma, na MS, tak sme v TOP 8, teda aspon co sa tyka kvality tych hracov. jasne, nemozme lpiet na jednom uspechu, nasa 18-tka bojovala o ucast s5 do A kategorie. no treba verit, ze si zas neprerozdelia vsetky peniaze a uspechy sefovia SZLH, ale ze nieco spravia s nasou mladezou.... a nasich uspesnych hokejistov by som tiez poprosil
Prepac ale to su take kecy....nic proti tebe, ale pred rokom sme mali malo nabite TOP muzstvo? a treba verit a verit....no nejako u nas stale iba keca pri diskusnych stoloch ale realne sa nemeni nic... http://www.spojmesaprehokej.eu .... obcas tam treba mrknut...chlapci tam vidia viac ako len pod povrch....a neberte ma ako chorobneho kritika, ja som medzi prvymi ktori by si prial aby stav nasho hokeja bol taky aby bolo realitov hrat semifinale nie iba raz za 5 ci 10 rokov za pomoci stastia aj zhod okolnosti, tym nechcem znizovat vykon chlapcov, lebo tam nechavaju vsetko - az na zapas s francuzskom ktory sa doslova nedal pozerat
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 15:08 | #68283
|
| |
neprides na 1/2 finale ku mne ?
|
|
| |
balboa
|
17.05.2012, 15:30 | #68292
|
| |
ked budeme hrat finale....tak pridem a sa rozobereme, moze byt?
|
|
| |
tom27
|
17.05.2012, 15:32 | #68294
|
| |
ludia aspon vidite co spravi fakt ked mame dobreho trenera, nic voci hanlonovi ale domnievam sa ze ak by sme mali vlani vujteka tak uhrame viac ale to je dnes jedno
som rad ze svk hokej sa posunul vyssie.
|
|
|
homki
|
17.05.2012, 15:03 | #34590
|
ako som tak pozeral na Djokovica, tak som mal fajné štastie
Link na Tiket
|
|
| |
admin
|
17.05.2012, 15:15 | #68290
|
| |
jj, aj Tiperka to takto mala
|
|
| |
ezop
|
17.05.2012, 16:37 | #68310
|
| |
presne som chcel povedat..
|
|
|
balboa
|
17.05.2012, 14:48 | #34589
|
dnes som dostal krasnu sms pred zapasom, porazime canadu, v semi svedov a vo finale rusom - a zas mame na 10 rokov pokoj
|
|