Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: domasa , lopja
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12532 | 12533 | 12534 | 12535 | 12536 | 12537 | 12538 | 12539 | 12540 | 12541 > >>

marko7 17.05.2012, 17:39 | #34619
Zdar St Raphael - Montpellier neviete preco je na Montpellier kurz 2.5 ked su jednoznacne prvy ?
  cluso 17.05.2012, 18:00 | #68340
  asi preto ze uz maju 1. miesto iste... a vypustaju to uz... posledne 2 zapasy vonku prehrali
smouk 17.05.2012, 17:34 | #34618
Ľudia mam na vas jednu prozbu :) potreboval by som link na nejaku svk stavkovu ktora ma v kurzovom listku celkove umiestnenia teamov na MS :)
  luckyfer 17.05.2012, 17:37 | #68338
  to ma napriklad aj Nike, akurat ze momentalne to stiahli, kedze sa hraju uz stvrtfinalove zapasy
  smouk 17.05.2012, 17:40 | #68339
  okey dik :)
kuboo33 17.05.2012, 17:25 | #34617
**16**16 OPRAVA**16**16

Granollers-Pujol M./Lopez M. - Peya A./Qureshi A. U. H. 2 sety // nie 2 sety ale 2:0*
*22**22
  medwedik96 17.05.2012, 17:27 | #68334
  ako silno tomu veris?
stormark 17.05.2012, 17:18 | #34616
skoda to RUS - NOR tipoval som 5:3, dufam ze vyde tip na SWE - CZE **01
  jakto7 17.05.2012, 17:27 | #68335
  jooj som na teba myslela...**06 taka tesnotka mna by asi **11
  stormark 17.05.2012, 17:36 | #68337
  ale ako tak pozeram na ten tiket dal som FIN - USA 4:1, ale chcel som dat 1:4 **06**06
bruinsfan92 17.05.2012, 17:17 | #34615
Pridavam dnes posledny tip .
Svedsko - Cesko .....1 @1.65..... 8/10
Uz len tento potrebujem preto aby sa dnes vsetko zelenelo**22
  bruinsfan92 17.05.2012, 17:33 | #68336
  bruinsfan92 17.05.2012, 08:30 | #68111
podla mna :
CAN - SVK 3:2, RUS - NOR 5:2, USA - FIN 2:5, SWE - CZE 3:1
---------------------------------------------------------------------
yooo ...vysledok zapasu medzi rusmi a normi som presne trafil .... **02
ezop 17.05.2012, 17:16 | #34614
BANDA majte sa krasne!!!
Idem do robotky papa a dobry pocit pri **21
medwedik96 17.05.2012, 17:12 | #34613
USA NAD 2.5 + SWE NAD 2.5 kurz 3.14 je lepsie nez vyhra usa a swe Co myslite?
medwedik96 17.05.2012, 17:12 | #34612
USA NAD 2.5 + SWE NAD 2.5 VYSLEDKY 3.14 Co myslite?
Bajko 17.05.2012, 17:06 | #34611
live Östers 3 - 1 Brommapojkarna..polcasovy golostroj splneny, ale myslim ze v tomto zapase padnu este aspon dva goly **22
abel 17.05.2012, 17:04 | #34610
sportom k vzdelaniu to sa tlieska
http://www.foxnews.com/sports/2012/05/06/it-dr-shaq-now-as-nba-great-gets-doctoral-degree/?intcmp=ob...
fcbarcelona9 17.05.2012, 16:52 | #34609
podla vas los angeles a švedsko dneska vyhrá?
**09
  Ghe88o 17.05.2012, 16:57 | #68322
  svedi urcite a los angeles tiez si myslim , teda nemyslim si uz radsej nic o tej nhl , boli najslabsim klubom v playoff a teraz to valcuju jak nic
  fcbarcelona9 17.05.2012, 16:59 | #68323
  dufam los a svedi vyhrajúú :) a 1p/Steaua Bukur-Din.Bukurest X ?
  stormark 17.05.2012, 17:00 | #68325
  svedi by mali a LA moze byt X podla mna
  tom27 17.05.2012, 17:02 | #68326
  pozor na tych svedov su doma pod tlakom...cesi nejsu slabi, uz sa rozhrali ja by som ak tak hral over.
  Ghe88o 17.05.2012, 17:03 | #68327
  tiez nadtym uvazujem kolko 5,5 ? klasika na dnes :D
  luckyfer 17.05.2012, 17:08 | #68328
  ja si tiez myslim, ze pozor na Cechov. dosiel im Erat, odvtedy hraju lepsie. je pravda, ze zaciatok MS bol z ich strany katastrofalny, hlavne co sa tyka predvedenej hry, ale koniec im uz ide. dolezite je, ze od finale sa nedostanu, aj keby presli cez Svedov, my ich dame **01**01**01
  fcbarcelona9 17.05.2012, 17:09 | #68329
  Pomeeeeeeee Švedsko a Los Angeles!!! **25**25**25**25**24
  ezop 17.05.2012, 17:11 | #68330
  bude remizka v riadnom hracom case...
  Ghe88o 17.05.2012, 17:12 | #68331
  LA - Phoenix over 4,5 ? realne ne ?
  ezop 17.05.2012, 17:14 | #68333
  ta neviem ci ne hej**04**02
ezop 17.05.2012, 16:41 | #34608
dalsi over v kapse ludkovia 4:2
  luckyfer 17.05.2012, 16:46 | #68318
  ja to iste. mne vsetky 3 dnes vysli **03
  luckyfer 17.05.2012, 16:52 | #68319
  este rozmyslam, ze by som si dal

USA - Finsko - prvy gol Finsko (1.85)
Svedsko - Cesko - pg domaci (2.5) over (1.55)
  ezop 17.05.2012, 16:57 | #68321
  svedov by som asi hral under5,5
tom27 17.05.2012, 16:36 | #34607
trosku z ineho sudku = teraz to zije hokejom ale videli ste nikto takyto dym ? :D
Link YouTube video
  Lucas17 17.05.2012, 16:40 | #68312
  to co tam palili pneumatiky? **12 **01 **01
  majster 17.05.2012, 16:42 | #68315
  parada! už som sa davno tak nezasmial, asi niekomu tam rajblo, ale dym paradny**01**01
  tom27 17.05.2012, 16:43 | #68316
  neskutocne :D
fcbarcelona9 17.05.2012, 16:35 | #34606
Švédsko-Česko 1
Los Angeles-Phoenix 1
1p/Steaua Bukur. - Din.Bukurešť X **25**25
ball8 17.05.2012, 16:35 | #34605
Švédsko - Česká rep. 1 1,75
Link na Tiket **04
  ezop 17.05.2012, 16:35 | #68307
  VORSICHT!!!
  ball8 17.05.2012, 16:53 | #68320
  čo ? **02
  ezop 17.05.2012, 16:59 | #68324
  ze bacha na ten tip**02
  ball8 17.05.2012, 17:14 | #68332
  už som podal, už len treba veriť **01
ball8 17.05.2012, 16:28 | #34604
to víťazstvo som musel zapiť **02
Hurby 17.05.2012, 16:23 | #34603
mohli mi v bwine zle vyhodnotit tiket :DD dam na remizu druhu tretinu a ze norsko vyhralo druhu tretinu :D
  cluso 17.05.2012, 16:24 | #68300
  http://www.evysledky.com/zapas/pb5cof3p/#prehlad-zapasu
zeby naozaj vyhralo norsko?
  ezop 17.05.2012, 16:29 | #68302
  Hurby Hurby **03**03**03**02
  Hurby 17.05.2012, 16:29 | #68303
  jj mas pravdu zle som stavil chcel som na dat na remizu ale dal som na tim :D
  ezop 17.05.2012, 16:35 | #68305
  vies co by som ja vsetko chcel bratu...**02**02**02
nabuduce to bude OK**02**25**25
luckyfer 17.05.2012, 16:22 | #34602
mne sa paci vyrok, co povedal Tomas Tatar v rozhovore pre hokejportal bezprostredne po zapase (hovori o nasom 3. gole v kanadskej branke):

"Mám taký pocit, že tento gól ich po psychickej stránke trošku dosť položil. Nečakali to tak, ako sme to my nečakali v zápase s Francúzmi. Nemysleli si, že im niečo takéto vykonáme. Korčuľovali sme, zrážali sme sa a ukázali sme srdce. Oni ukázali len svoje mená, o ktorých vie celý svet beztak"
  slaven 17.05.2012, 16:24 | #68299
  ja som sa smial na tomto vyroku od Getzlafa: ""He jumped inside on me," Getzlaf explained. "He's a smaller guy. All I tried to do was get a piece of him with my shoulder, which I did. It's a sick way to lose; it's a tough pill to swallow. It hurts. It hurts like hell right now. To lose in that fashion is not easy to swallow. The guys worked way too hard to be delivered something like that." "
  ezop 17.05.2012, 16:28 | #68301
  Tatar je uz teraz pan hokejista a tak ako to povedal uz niekto v tejto diskusi, pan Vujtek je pan trener s velkym T a vie to muzstvo velmi dobre poskladat a chcvalabohu, ze ho mame. nech sa dari Slovensko**21
  luckyfer 17.05.2012, 16:31 | #68304
  All I tried to do was get a piece of him with my shoulder **01**01**01 ten Getzlaf ma rameno akosi prinizko **01**01**01 mal by sa asi vratit do skoly a naucit sa nieco z anatomie ludskeho tela **03
  tom27 17.05.2012, 16:37 | #68309
  presne kanadske media pisu ze to nebol ani faul :D
  luckyfer 17.05.2012, 16:39 | #68311
  mne sa paci nadpis tohto clanku **01

http://www.hokej.sk/2012/clanok98469-Ked_bolo_treba_poskladali_sa_do_branky_ako_tetris.htm
  tom27 17.05.2012, 16:46 | #68317
  este jedna vec = mohlo sa nam to vypomstit. vela krat sme odhoravali puky na verim boha... hlavne tusim baranka ( jeden gol z toho aj padol) dobre cely zapas nastastie dopadol ale vela pukov sme superovi priam odovzdavalo
jalo14 17.05.2012, 16:19 | #34601
Waalwijk - Arnhem (2.5)
počet gólov + 1.72
homki 17.05.2012, 16:05 | #34600
Del Potro(-4.5)-Tsonga 6/10 2 **22
Li Na(-4.5)-Scheepers 8/10 1
winner 17.05.2012, 16:04 | #34599
Slovenskooooo
josse1 17.05.2012, 15:59 | #34598
Oostende - Westerlo 2 1.7
skočko 17.05.2012, 15:43 | #34597
Östers - Brommapojkarna 1 2
Cercle Brugge - K.A.A. Gent under 2.5 2.2
  skočko 17.05.2012, 15:43 | #68296
  Djurgaarden - Gefle under 2.5 4/10 1.75
Bonifac2 17.05.2012, 15:36 | #34596
2 : 2 .... pekne idú tí nóri **12
  jakto7 17.05.2012, 15:48 | #68297
  saleneho maju brankara **03
  luckyfer 17.05.2012, 16:16 | #68298
  pome, na over potrebujem este 2 goly
  luckyfer 17.05.2012, 16:35 | #68308
  este jeden by som poprosil **03
  luckyfer 17.05.2012, 16:41 | #68314
  4:2, overik je tam **03
admin 17.05.2012, 15:20 | #34595
Ohlasy medii: ORF (Rak.): "Slovensko vyšmarilo Kanadu." **02**01**02
  tom27 17.05.2012, 15:30 | #68293
  ja som pobavil na tomto prispevku
tsn.ca (Kan.): "Skorý odchod! Slovensko eliminovalo Kanadu na majstrovstvách sveta. Rozhodujúci gól Handzúša prišiel len 5 sekúnd po tom, ako kapitán Getzlaf zahral diskutabilný faul s vylúčením na Juraja Mikuša."

Beloch 17.05.2012, 15:17 | #34594
neviete či je Mikuš v poriadku alebo je zraneny **20**06
medwedik96 17.05.2012, 15:06 | #34593
LIVE davam do pozornosti zrejme maju chybu v bet 365 na futbal Valur-Leiknir stav 1:0 kurz na 1 je 6.5 a pred chvilou bol 3 za ten isty stav!
  admin 17.05.2012, 15:09 | #68284
  domaci cervena, to je ten dovod
  Bonifac2 17.05.2012, 15:12 | #68286
  Presne tak ...... Skum dnb1 ...... 2.37 ..... Mozno to poodkopavaju uz**04
  Bonifac2 17.05.2012, 15:13 | #68287
  Skusim
  medwedik96 17.05.2012, 15:14 | #68288
  aha :D tak dufam ze to valur dotiahnu
  medwedik96 17.05.2012, 15:16 | #68291
  podla mna zaujimave kurzy :D uz je 2.4
  Bonifac2 17.05.2012, 15:40 | #68295
  remíza 1 : 1 .... neurdržali , škoda ...
balboa 17.05.2012, 15:05 | #34591
luckyfer 17.05.2012, 15:00 | #68279
ja pojdem chlapcom podakovat na namestie aj za zemiakovu medajlu..... a samozrejme, posledne roky boli bieda. na druhej strane kebyze si kazdy tim moze zobrat to najlepsie, co ma, na MS, tak sme v TOP 8, teda aspon co sa tyka kvality tych hracov. jasne, nemozme lpiet na jednom uspechu, nasa 18-tka bojovala o ucast s5 do A kategorie. no treba verit, ze si zas neprerozdelia vsetky peniaze a uspechy sefovia SZLH, ale ze nieco spravia s nasou mladezou.... a nasich uspesnych hokejistov by som tiez poprosil

Prepac ale to su take kecy....nic proti tebe, ale pred rokom sme mali malo nabite TOP muzstvo? a treba verit a verit....no nejako u nas stale iba keca pri diskusnych stoloch ale realne sa nemeni nic... http://www.spojmesaprehokej.eu .... obcas tam treba mrknut...chlapci tam vidia viac ako len pod povrch....a neberte ma ako chorobneho kritika, ja som medzi prvymi ktori by si prial aby stav nasho hokeja bol taky aby bolo realitov hrat semifinale nie iba raz za 5 ci 10 rokov za pomoci stastia aj zhod okolnosti, tym nechcem znizovat vykon chlapcov, lebo tam nechavaju vsetko - az na zapas s francuzskom ktory sa doslova nedal pozerat
  slaven 17.05.2012, 15:08 | #68283
  neprides na 1/2 finale ku mne ? **03
  balboa 17.05.2012, 15:30 | #68292
  ked budeme hrat finale....tak pridem a sa rozobereme, moze byt? **05
  tom27 17.05.2012, 15:32 | #68294
  ludia aspon vidite co spravi fakt ked mame dobreho trenera, nic voci hanlonovi ale domnievam sa ze ak by sme mali vlani vujteka tak uhrame viac ale to je dnes jedno
som rad ze svk hokej sa posunul vyssie.
homki 17.05.2012, 15:03 | #34590
ako som tak pozeral na Djokovica, tak som mal fajné štastie **22
Link na Tiket
  admin 17.05.2012, 15:15 | #68290
  jj, aj Tiperka to takto mala
  ezop 17.05.2012, 16:37 | #68310
  presne som chcel povedat..**02
balboa 17.05.2012, 14:48 | #34589
dnes som dostal krasnu sms pred zapasom, porazime canadu, v semi svedov a vo finale rusom - a zas mame na 10 rokov pokoj **02
<< < 12532 | 12533 | 12534 | 12535 | 12536 | 12537 | 12538 | 12539 | 12540 | 12541 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions