Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: jozo121 , Lajos , mistral
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12530 | 12531 | 12532 | 12533 | 12534 | 12535 | 12536 | 12537 | 12538 | 12539 > >>

ball8 17.05.2012, 22:28 | #34679
to nie je normálne **15
  Beloch 17.05.2012, 22:28 | #68482
  mna porazí
  ball8 17.05.2012, 22:29 | #68483
  mňa tiež .. ako hrám za málo ale takto sa do plusu nepohnem **17
  Sirius 17.05.2012, 22:31 | #68485
  beloch si mal xku?
  Beloch 17.05.2012, 22:34 | #68487
  nie ... ale ja čechov nemusím a mal som švédov
  stormark 17.05.2012, 22:37 | #68492
  tak ja som tipol spravny vysledok 20 **25 doma, alesvedov mi je velmi luto **17**17**17
  bruinsfan92 17.05.2012, 23:49 | #68553
  Viem ze co citis ,lebo som v podobnej situacii. Ja som hral tiez svedov**14 Asi budem musiet skoncit s tipovanim minimalne na mesiac.....**06 Pome plakat spolu.
femina 17.05.2012, 22:28 | #34678
Cesi goool....
believe 17.05.2012, 22:27 | #34677
Ešte aj Tí česi!
slaven 17.05.2012, 22:27 | #34676
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL
  panther 17.05.2012, 22:28 | #68481
  tak tomu sa povie pech**03
  femina 17.05.2012, 22:29 | #68484
  kks, nech to udrzia, bo to Westerlo ma odrovnalo....**08
  Erricco 17.05.2012, 23:18 | #68518
  jj,Westerlo bol zlý tip .... **17 Ale Cesi mi priniesli korunky späť **25 Len sa bojím toho duelu, také štastie ako dnes s Kanadou už mať nebudeme ... Jagr, štesti, nahoda nas pravdepodobne zožerú ...
pacigala 17.05.2012, 22:27 | #34675
to je onoooo
panther 17.05.2012, 22:26 | #34674
http://www.haluze.cz/fotky/big/vtipne-obrazky-715-2.jpg1.235693.jpg
he he moja fotka z mladosti
**01**01**01
femina 17.05.2012, 22:17 | #34673
kks, vidim, ze Westerlo v prdeli...**18
  slaven 17.05.2012, 22:21 | #68473
  **11
dske 17.05.2012, 22:15 | #34672
Link na článok na doméne aktuality.sk óó konečne niečo pre nás že Slavenko **02**02
  slaven 17.05.2012, 22:17 | #68469
  ale ja umeliny velmi nemusim, ja radsej prirodu, prechadzky a tak ... **01**02**01
  dske 17.05.2012, 22:18 | #68470
  To je jedno bradavky ven **02**02
  slaven 17.05.2012, 22:21 | #68472
  skus niekedy sa len tak zastavit ... a zamysliet sa nad zmyslom zivota a vychutnat si ho ... nie len bohapustu jeba*** .. zivot je aj o inom **01**01**01
  femina 17.05.2012, 22:21 | #68475
  ...toto ja radsej nebudzem komentovac, bo napisem daco glupe asi....**08**02**02**02
  dske 17.05.2012, 22:22 | #68476
  **01**01**01**01 si ma zabil teraz slaven **01**01**01 že bohapustu jeba*** **01**01**01**01
  slaven 17.05.2012, 22:24 | #68478
  prepac mi **01**01**01
slaven 17.05.2012, 22:14 | #34671
Gooool
dske 17.05.2012, 22:11 | #34670
Slaven, nevieš kto to je na Skype že Molekula a nejaké čísla**20 **02**02
Bo sa ma pokúša zviesť **08 **02**02**02
  slaven 17.05.2012, 22:12 | #68466
  molekuly su take male castice a cisla znamenaju pocet castic v 1kg cukru, alebo piesku **01**02
  femina 17.05.2012, 22:14 | #68467
  **08**08 ...ja Vas oboch nakopem do zadku asi...
  dske 17.05.2012, 22:16 | #68468
  By si si nožičku zlomila **02**02
  femina 17.05.2012, 22:20 | #68471
  nesplitaj... takym fajnym vyskokym opatkom asi schytas....**08
  dske 17.05.2012, 22:21 | #68474
  A ty potom takým fajnym tvrdym vysokým dostaneš, ale opätok to nebude **02**02**02**02**02**02
  femina 17.05.2012, 22:24 | #68477
  ...znas co, buchni me radsi, naj takoj zaspim, bo taky nerv som lapila uz... ta co to toto, druhy dzen se mi nijak raz nedari... dufam, ze nocak budze OK.... kuaaa...
  dske 17.05.2012, 22:25 | #68479
  ano ano a teraz by som poprosil po slovensky **01**01**01
  femina 17.05.2012, 22:26 | #68480
  **02**02**02...uz by si se mohnul naucic...**08
slaven 17.05.2012, 22:07 | #34669
Cesi presilovka, podmeeeeeeeeeeee **02
panther 17.05.2012, 22:03 | #34668
18.05. 17:00
Volejbal / Svetová liga muži sk. C - (Taliansko)
USA-Francúzsko tip 1 @1,5
slaven 17.05.2012, 21:59 | #34667
ty kokso .... za necelu minutu Svedi gol ... takze za necele 2 minuty 2 goly SWE ...
  ball8 17.05.2012, 22:00 | #68447
  jo **16 ešte podme SWE **16**02
  slaven 17.05.2012, 22:01 | #68449
  kam maju ist ? ved su doma **01**02**01
  ball8 17.05.2012, 22:03 | #68452
  myslel som to tak že nech pridajú zo 2 goly ešte **02
  slaven 17.05.2012, 22:04 | #68457
  ale to nie je dobre, ved Cesi by vypadli a ja s bonifacom tiez **01**02**01
  ball8 17.05.2012, 22:06 | #68461
  Česší musia vypadnúť, nemám ich rád **02 a mám podané na Švédov **04
  luckyfer 17.05.2012, 22:08 | #68463
  Jo, a dalsi overik doma**03 dnes najspokojnejsi, ako len mozem byt. Slovaci postupili a mojich 5 tipov na stvrtfinalove zapasy vsetky OK (nie, nedal som ich vsetky do statistik, ale kto sledoval diskusiu, najde si ich tam)
cluso 17.05.2012, 21:59 | #34666
poondiaty rumuni... a ja tiez... uz x krat som si povedal ze nedam ten isty zapas na viac tiketov... a dnes to porusim... a samozrejme ze vsetko vynde... len rumuni to pokaslu... a vsetko KO... ach jaj... no nic... zajtra piatok... aspon ze svedi to hadam dotiahnu
  slaven 17.05.2012, 22:01 | #68450
  poondiati ...
jj, zakladna chyba
  cluso 17.05.2012, 22:03 | #68454
  jaaj.. este aj klasicku hrubku spravim... by mi slovencinarka dala... vlastne nedala... **01 ... furt sa smejem ked dakto to zle napise a ho opravujete... a teraz ja... uz asi by som mal ist spat
  slaven 17.05.2012, 22:04 | #68460
  dobru noc **02**02**02 a tu Slovencinarku mozno raz das **01**01**01
  dske 17.05.2012, 22:06 | #68462
  Chlapci chlapci zase vás to musím naučiť.
Poondiati rumuni - vzor pekný , nominativ množného čísla I - pekní rumuni - poondiati rumuni **02**02**02
  cluso 17.05.2012, 22:09 | #68464
  uz ozaj idem spat... pozeram ze ten Ericsson je daky divny... raz je Ericsson... a potom je Eriksson **12**12 ... a ono su to dvaja rozni**02
ball8 17.05.2012, 21:56 | #34665
zajtra:
Kerber A. - Kvitová P. 2 1.62 .... 8/10
  panther 17.05.2012, 22:04 | #68459
  skusim**22
  ball8 17.05.2012, 22:12 | #68465
  obidve dobré na antuke, tohtoročná bilancia na antuek 7/2 Kerber ... a 5/2 Kvitová ... 11. hráčka proti 4. na svete .... Kvitová je o 10 cm vyššia, pri podaniach jej to môže pomôcť **04
believe 17.05.2012, 21:55 | #34664
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/579472_317508438324233_151782214896857_706272_9142859...

toto si nemôžem odpustiť **01
  femina 17.05.2012, 21:56 | #68446
  **02**02**02
femina 17.05.2012, 21:43 | #34663
....no, sluchajce, ked uz je prestavka, ta vam zaspivam jednu spivanku o Tomášovi a Judášovi..... chcece...?? **08**02
  slaven 17.05.2012, 21:47 | #68440
  o daj ... **02
  femina 17.05.2012, 21:50 | #68443
  ...cekaj, esci se poklonim...**03 no, idzem:
"Dievča, dievča, čože TO MÁŠ,
ružu, ružu, komu JU DAŠ...?"

**02**02**02**02
  dske 17.05.2012, 21:51 | #68444
  Dske dske čože to máš?
To čo ty dievča nemáš.
A komu to dáš?
Do teba to hneď dám **02**02**02**02
  femina 17.05.2012, 21:54 | #68445
  ....dilino..**01**01**01
  slaven 17.05.2012, 22:00 | #68448
  ... az sa trasiem
  dske 17.05.2012, 22:02 | #68451
  čo femina bude zo mňa básnik? **01**01**02
  femina 17.05.2012, 22:03 | #68453
  dske, si teraz na Skype...?
  dske 17.05.2012, 22:03 | #68455
  Ja som tam v kuse **01
  femina 17.05.2012, 22:04 | #68458
  cekaj, zaraz som tam....
dske 17.05.2012, 21:39 | #34662
Dnes to vidím na Miami **02
  slaven 17.05.2012, 21:40 | #68436
  napis analyzu **01**02**03
  dske 17.05.2012, 21:48 | #68442
  Hej ja čo poznám odtiaľ 2 hráčov a basketbalu rozumiem asi tak ako vy vodnému pólu **01**01
Bonifac2 17.05.2012, 21:36 | #34661
Vidím v tomto kurze ešte peknu hodnotu .... Bracialli/Seppi - Bhupati/Bhopana .... 1 @ 3,25 .... za par očí , si to isto zahrám .... začínaju za malý moment ..... GL **22
  Bonifac2 17.05.2012, 21:37 | #68434
  už to skočilo dokonca na 3,4 ..... za 4 ečka skusime **04
  Bonifac2 17.05.2012, 21:40 | #68435
  3,75 akurat začínaju ..... ešte dve eurá som prihodil **08

Švedi pridáááááááť **01
  slaven 17.05.2012, 21:41 | #68437
  Gol do satne, pridali
  Bonifac2 17.05.2012, 21:44 | #68439
  pre našu remízku len dobre .... každopádne to bude ešte zaujímavý zápas ... pre oko diváka , hlavne teda nestranného , najlepšie že znížili ..... jasné že teba to nepotešilo ked hráš , čechúrov - mechúrov **01
  slaven 17.05.2012, 21:48 | #68441
  jj, cesi nedali tutovku, potom neuznany gol, cio mohol byt gol
uz mohlo byt rozhodnute
  Sirius 17.05.2012, 22:04 | #68456
  aj ja si myslim že ten kurz na talianov je prepisknuty ale proti tym indom hrat nebudem.. **02
slaven 17.05.2012, 21:33 | #34660
Skoda, ten gol mohol byt uznany **11
Bajko 17.05.2012, 21:33 | #34659
Keďže to tí Kanadania poobede zmeškali, tak spolu s Američanmi budú mať hromadnú zľavu na cestu z Európy domov **01**01**01
  slaven 17.05.2012, 21:33 | #68433
  pojdu este pozriet sa na rezervaciu na Luniku IX **02**01**02
luckyfer 17.05.2012, 21:31 | #34658
Svedi mi pripadaju ako jedna velka tragedia. Hraju nervozne od prehry s Rusmi. Su to stroje, ktore sa prave zasekli. Narozdiel od nich my a Cesi hrame so srdcom
  luckyfer 17.05.2012, 21:42 | #68438
  Cechom ten rozhodca uz prepacil tolko faulov, ze to ani neviem spocitat. Len pred chvilou, co bola mela pred ceskou branou, tam boli 2 fauly + umyselne posunutie branky, mohol si rozhodca vybrat
Bonifac2 17.05.2012, 21:29 | #34657
Bonifac2 Reaguj na príspevok | 17.05.2012, 19:48 | #34637
LIVE ..... Sharapova za krásny kurz @ 1,9 ..... prehráva v prvom sete 0 : 2 na gemy .... GL **22
  Bonifac2 17.05.2012, 21:31 | #68432
  Marika potešila ..... o5 nesklamala .... to je bojovníčka na pohladanie .... oproti takej kurnikovovej , je tiež isto krásna , ale za to oveľa s vačším **21 hrá ten tenis ....
Ešte tri korunky nech sa dotiahnu a bude fajn **05
pbpb 17.05.2012, 21:26 | #34656
Dneska by malo Miami zabrať naplno.
Indiana-Miami 2@1,9 **05
  slaven 17.05.2012, 21:28 | #68430
  slaven Reaguj na príspevok | 17.05.2012, 20:10 | #34641
Dnes banda v NBA to vidim na Miami ... vratia im poslednu prehru
GL
slaven 17.05.2012, 21:25 | #34655
Gooooooooooooooool **02**02**02
  tocco 17.05.2012, 21:28 | #68429
  Yessssssssss**03
  femina 17.05.2012, 21:30 | #68431
  **02**02**03
dske 17.05.2012, 21:19 | #34654
http://www.evysledky.com/zapas/QZM4Bdk6/#prehlad-zapasu
  slaven 17.05.2012, 21:24 | #68428
  **12 na bet365 drop z 9 na 19 **12
saigon 17.05.2012, 21:05 | #34653
Hádam sa Švédi oklepú a hlavne brankár Fasth...tomu vypadávajú puky jedna radosť...ale verím v remízu **22 **04
  Bonifac2 17.05.2012, 21:09 | #68423
  tlačíme Saigonko **04
  slaven 17.05.2012, 21:14 | #68425
  nie nie banda, nerobit dobre **01**02**01
  luckyfer 17.05.2012, 21:15 | #68426
  Jj, ako som pisal nizsie, je najslabsim clankom svedskej repre. On nie je brankar na rozhodujuce zapasy. Minuly rok Svedi prehrali vo finale s Finmi aj jeho vinou, ked neuniesol psychicky tlak. Rovnako chyboval aj proti Rusom a aj teraz s Cechmi slabota
  slaven 17.05.2012, 21:18 | #68427
  sakra, cesi tutovku nedali
leaded 17.05.2012, 21:00 | #34652
admin ? prečo zmazany ?
  admin 17.05.2012, 21:01 | #68418
  pretoze tikety sa pridavaju minimalne 5 minut pred zaciatko,m udalosti na tikete ...
je to take tazke toto pochopit ???
  leaded 17.05.2012, 21:02 | #68420
  ja som pridal do statistik uz skor moj tip. Tak sa ospravedlnujem
  admin 17.05.2012, 21:04 | #68421
  precitaj si nase pravidla, dakujem.
luckyfer 17.05.2012, 20:50 | #34651
No zatial Fasth je najslabsim clankom svedskej masinerie. Tak ako proti Rusom, aj tu je neisty a robi kiksy
medwedik96 17.05.2012, 20:49 | #34650
bolo by zaujimave kebyze cesko vyhra 4:3 a goli z presilovky :D
<< < 12530 | 12531 | 12532 | 12533 | 12534 | 12535 | 12536 | 12537 | 12538 | 12539 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions