Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
ball8
|
17.05.2012, 22:28 | #34679
|
to nie je normálne
|
|
| |
Beloch
|
17.05.2012, 22:28 | #68482
|
| |
mna porazí
|
|
| |
ball8
|
17.05.2012, 22:29 | #68483
|
| |
mňa tiež .. ako hrám za málo ale takto sa do plusu nepohnem
|
|
| |
Sirius
|
17.05.2012, 22:31 | #68485
|
| |
beloch si mal xku?
|
|
| |
Beloch
|
17.05.2012, 22:34 | #68487
|
| |
nie ... ale ja čechov nemusím a mal som švédov
|
|
| |
stormark
|
17.05.2012, 22:37 | #68492
|
| |
tak ja som tipol spravny vysledok 20 doma, alesvedov mi je velmi luto  
|
|
| |
bruinsfan92
|
17.05.2012, 23:49 | #68553
|
| |
Viem ze co citis ,lebo som v podobnej situacii. Ja som hral tiez svedov Asi budem musiet skoncit s tipovanim minimalne na mesiac..... Pome plakat spolu.
|
|
|
femina
|
17.05.2012, 22:28 | #34678
|
Cesi goool....
|
|
|
believe
|
17.05.2012, 22:27 | #34677
|
|
Ešte aj Tí česi!
|
|
|
slaven
|
17.05.2012, 22:27 | #34676
|
|
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL
|
|
| |
panther
|
17.05.2012, 22:28 | #68481
|
| |
tak tomu sa povie pech
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 22:29 | #68484
|
| |
kks, nech to udrzia, bo to Westerlo ma odrovnalo....
|
|
| |
Erricco
|
17.05.2012, 23:18 | #68518
|
| |
jj,Westerlo bol zlý tip .... Ale Cesi mi priniesli korunky späť Len sa bojím toho duelu, také štastie ako dnes s Kanadou už mať nebudeme ... Jagr, štesti, nahoda nas pravdepodobne zožerú ...
|
|
|
pacigala
|
17.05.2012, 22:27 | #34675
|
|
to je onoooo
|
|
|
|
femina
|
17.05.2012, 22:17 | #34673
|
kks, vidim, ze Westerlo v prdeli...
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 22:21 | #68473
|
| |
|
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 22:17 | #68469
|
| |
ale ja umeliny velmi nemusim, ja radsej prirodu, prechadzky a tak ...  
|
|
| |
dske
|
17.05.2012, 22:18 | #68470
|
| |
To je jedno bradavky ven 
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 22:21 | #68472
|
| |
skus niekedy sa len tak zastavit ... a zamysliet sa nad zmyslom zivota a vychutnat si ho ... nie len bohapustu jeba*** .. zivot je aj o inom  
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 22:21 | #68475
|
| |
...toto ja radsej nebudzem komentovac, bo napisem daco glupe asi....  
|
|
| |
dske
|
17.05.2012, 22:22 | #68476
|
| |
   si ma zabil teraz slaven   že bohapustu jeba***   
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 22:24 | #68478
|
| |
prepac mi  
|
|
|
slaven
|
17.05.2012, 22:14 | #34671
|
|
Gooool
|
|
|
dske
|
17.05.2012, 22:11 | #34670
|
Slaven, nevieš kto to je na Skype že Molekula a nejaké čísla 
Bo sa ma pokúša zviesť  
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 22:12 | #68466
|
| |
molekuly su take male castice a cisla znamenaju pocet castic v 1kg cukru, alebo piesku 
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 22:14 | #68467
|
| |
 ...ja Vas oboch nakopem do zadku asi...
|
|
| |
dske
|
17.05.2012, 22:16 | #68468
|
| |
By si si nožičku zlomila 
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 22:20 | #68471
|
| |
nesplitaj... takym fajnym vyskokym opatkom asi schytas....
|
|
| |
dske
|
17.05.2012, 22:21 | #68474
|
| |
A ty potom takým fajnym tvrdym vysokým dostaneš, ale opätok to nebude     
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 22:24 | #68477
|
| |
...znas co, buchni me radsi, naj takoj zaspim, bo taky nerv som lapila uz... ta co to toto, druhy dzen se mi nijak raz nedari... dufam, ze nocak budze OK.... kuaaa...
|
|
| |
dske
|
17.05.2012, 22:25 | #68479
|
| |
ano ano a teraz by som poprosil po slovensky  
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 22:26 | #68480
|
| |
  ...uz by si se mohnul naucic...
|
|
|
slaven
|
17.05.2012, 22:07 | #34669
|
Cesi presilovka, podmeeeeeeeeeeee
|
|
|
panther
|
17.05.2012, 22:03 | #34668
|
18.05. 17:00
Volejbal / Svetová liga muži sk. C - (Taliansko)
USA-Francúzsko tip 1 @1,5
|
|
|
slaven
|
17.05.2012, 21:59 | #34667
|
|
ty kokso .... za necelu minutu Svedi gol ... takze za necele 2 minuty 2 goly SWE ...
|
|
| |
ball8
|
17.05.2012, 22:00 | #68447
|
| |
jo ešte podme SWE 
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 22:01 | #68449
|
| |
kam maju ist ? ved su doma  
|
|
| |
ball8
|
17.05.2012, 22:03 | #68452
|
| |
myslel som to tak že nech pridajú zo 2 goly ešte
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 22:04 | #68457
|
| |
ale to nie je dobre, ved Cesi by vypadli a ja s bonifacom tiez  
|
|
| |
ball8
|
17.05.2012, 22:06 | #68461
|
| |
Česší musia vypadnúť, nemám ich rád a mám podané na Švédov
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 22:08 | #68463
|
| |
Jo, a dalsi overik doma dnes najspokojnejsi, ako len mozem byt. Slovaci postupili a mojich 5 tipov na stvrtfinalove zapasy vsetky OK (nie, nedal som ich vsetky do statistik, ale kto sledoval diskusiu, najde si ich tam)
|
|
|
cluso
|
17.05.2012, 21:59 | #34666
|
|
poondiaty rumuni... a ja tiez... uz x krat som si povedal ze nedam ten isty zapas na viac tiketov... a dnes to porusim... a samozrejme ze vsetko vynde... len rumuni to pokaslu... a vsetko KO... ach jaj... no nic... zajtra piatok... aspon ze svedi to hadam dotiahnu
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 22:01 | #68450
|
| |
poondiati ...
jj, zakladna chyba
|
|
| |
cluso
|
17.05.2012, 22:03 | #68454
|
| |
jaaj.. este aj klasicku hrubku spravim... by mi slovencinarka dala... vlastne nedala... ... furt sa smejem ked dakto to zle napise a ho opravujete... a teraz ja... uz asi by som mal ist spat
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 22:04 | #68460
|
| |
dobru noc   a tu Slovencinarku mozno raz das  
|
|
| |
dske
|
17.05.2012, 22:06 | #68462
|
| |
Chlapci chlapci zase vás to musím naučiť.
Poondiati rumuni - vzor pekný , nominativ množného čísla I - pekní rumuni - poondiati rumuni  
|
|
| |
cluso
|
17.05.2012, 22:09 | #68464
|
| |
uz ozaj idem spat... pozeram ze ten Ericsson je daky divny... raz je Ericsson... a potom je Eriksson  ... a ono su to dvaja rozni
|
|
|
ball8
|
17.05.2012, 21:56 | #34665
|
zajtra:
Kerber A. - Kvitová P. 2 1.62 .... 8/10
|
|
| |
panther
|
17.05.2012, 22:04 | #68459
|
| |
skusim
|
|
| |
ball8
|
17.05.2012, 22:12 | #68465
|
| |
obidve dobré na antuke, tohtoročná bilancia na antuek 7/2 Kerber ... a 5/2 Kvitová ... 11. hráčka proti 4. na svete .... Kvitová je o 10 cm vyššia, pri podaniach jej to môže pomôcť
|
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 21:56 | #68446
|
| |
 
|
|
|
femina
|
17.05.2012, 21:43 | #34663
|
....no, sluchajce, ked uz je prestavka, ta vam zaspivam jednu spivanku o Tomášovi a Judášovi..... chcece...?? 
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 21:47 | #68440
|
| |
o daj ...
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 21:50 | #68443
|
| |
...cekaj, esci se poklonim... no, idzem:
"Dievča, dievča, čože TO MÁŠ,
ružu, ružu, komu JU DAŠ...?"
  
|
|
| |
dske
|
17.05.2012, 21:51 | #68444
|
| |
Dske dske čože to máš?
To čo ty dievča nemáš.
A komu to dáš?
Do teba to hneď dám   
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 21:54 | #68445
|
| |
....dilino.. 
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 22:00 | #68448
|
| |
... az sa trasiem
|
|
| |
dske
|
17.05.2012, 22:02 | #68451
|
| |
čo femina bude zo mňa básnik?  
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 22:03 | #68453
|
| |
dske, si teraz na Skype...?
|
|
| |
dske
|
17.05.2012, 22:03 | #68455
|
| |
Ja som tam v kuse
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 22:04 | #68458
|
| |
cekaj, zaraz som tam....
|
|
|
dske
|
17.05.2012, 21:39 | #34662
|
Dnes to vidím na Miami
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 21:40 | #68436
|
| |
napis analyzu  
|
|
| |
dske
|
17.05.2012, 21:48 | #68442
|
| |
Hej ja čo poznám odtiaľ 2 hráčov a basketbalu rozumiem asi tak ako vy vodnému pólu 
|
|
|
Bonifac2
|
17.05.2012, 21:36 | #34661
|
Vidím v tomto kurze ešte peknu hodnotu .... Bracialli/Seppi - Bhupati/Bhopana .... 1 @ 3,25 .... za par očí , si to isto zahrám .... začínaju za malý moment ..... GL
|
|
| |
Bonifac2
|
17.05.2012, 21:37 | #68434
|
| |
už to skočilo dokonca na 3,4 ..... za 4 ečka skusime
|
|
| |
Bonifac2
|
17.05.2012, 21:40 | #68435
|
| |
3,75 akurat začínaju ..... ešte dve eurá som prihodil
Švedi pridáááááááť
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 21:41 | #68437
|
| |
Gol do satne, pridali
|
|
| |
Bonifac2
|
17.05.2012, 21:44 | #68439
|
| |
pre našu remízku len dobre .... každopádne to bude ešte zaujímavý zápas ... pre oko diváka , hlavne teda nestranného , najlepšie že znížili ..... jasné že teba to nepotešilo ked hráš , čechúrov - mechúrov
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 21:48 | #68441
|
| |
jj, cesi nedali tutovku, potom neuznany gol, cio mohol byt gol
uz mohlo byt rozhodnute
|
|
| |
Sirius
|
17.05.2012, 22:04 | #68456
|
| |
aj ja si myslim že ten kurz na talianov je prepisknuty ale proti tym indom hrat nebudem..
|
|
|
slaven
|
17.05.2012, 21:33 | #34660
|
Skoda, ten gol mohol byt uznany
|
|
|
Bajko
|
17.05.2012, 21:33 | #34659
|
Keďže to tí Kanadania poobede zmeškali, tak spolu s Američanmi budú mať hromadnú zľavu na cestu z Európy domov  
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 21:33 | #68433
|
| |
pojdu este pozriet sa na rezervaciu na Luniku IX  
|
|
|
luckyfer
|
17.05.2012, 21:31 | #34658
|
|
Svedi mi pripadaju ako jedna velka tragedia. Hraju nervozne od prehry s Rusmi. Su to stroje, ktore sa prave zasekli. Narozdiel od nich my a Cesi hrame so srdcom
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 21:42 | #68438
|
| |
Cechom ten rozhodca uz prepacil tolko faulov, ze to ani neviem spocitat. Len pred chvilou, co bola mela pred ceskou branou, tam boli 2 fauly + umyselne posunutie branky, mohol si rozhodca vybrat
|
|
|
Bonifac2
|
17.05.2012, 21:29 | #34657
|
Bonifac2 Reaguj na príspevok | 17.05.2012, 19:48 | #34637
LIVE ..... Sharapova za krásny kurz @ 1,9 ..... prehráva v prvom sete 0 : 2 na gemy .... GL
|
|
| |
Bonifac2
|
17.05.2012, 21:31 | #68432
|
| |
Marika potešila ..... o5 nesklamala .... to je bojovníčka na pohladanie .... oproti takej kurnikovovej , je tiež isto krásna , ale za to oveľa s vačším hrá ten tenis ....
Ešte tri korunky nech sa dotiahnu a bude fajn
|
|
|
pbpb
|
17.05.2012, 21:26 | #34656
|
Dneska by malo Miami zabrať naplno.
Indiana-Miami 2@1,9
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 21:28 | #68430
|
| |
slaven Reaguj na príspevok | 17.05.2012, 20:10 | #34641
Dnes banda v NBA to vidim na Miami ... vratia im poslednu prehru
GL
|
|
|
slaven
|
17.05.2012, 21:25 | #34655
|
Gooooooooooooooool  
|
|
| |
tocco
|
17.05.2012, 21:28 | #68429
|
| |
Yessssssssss
|
|
| |
femina
|
17.05.2012, 21:30 | #68431
|
| |
 
|
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 21:24 | #68428
|
| |
na bet365 drop z 9 na 19
|
|
|
saigon
|
17.05.2012, 21:05 | #34653
|
Hádam sa Švédi oklepú a hlavne brankár Fasth...tomu vypadávajú puky jedna radosť...ale verím v remízu
|
|
| |
Bonifac2
|
17.05.2012, 21:09 | #68423
|
| |
tlačíme Saigonko
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 21:14 | #68425
|
| |
nie nie banda, nerobit dobre  
|
|
| |
luckyfer
|
17.05.2012, 21:15 | #68426
|
| |
Jj, ako som pisal nizsie, je najslabsim clankom svedskej repre. On nie je brankar na rozhodujuce zapasy. Minuly rok Svedi prehrali vo finale s Finmi aj jeho vinou, ked neuniesol psychicky tlak. Rovnako chyboval aj proti Rusom a aj teraz s Cechmi slabota
|
|
| |
slaven
|
17.05.2012, 21:18 | #68427
|
| |
sakra, cesi tutovku nedali
|
|
|
leaded
|
17.05.2012, 21:00 | #34652
|
|
admin ? prečo zmazany ?
|
|
| |
admin
|
17.05.2012, 21:01 | #68418
|
| |
pretoze tikety sa pridavaju minimalne 5 minut pred zaciatko,m udalosti na tikete ...
je to take tazke toto pochopit ???
|
|
| |
leaded
|
17.05.2012, 21:02 | #68420
|
| |
ja som pridal do statistik uz skor moj tip. Tak sa ospravedlnujem
|
|
| |
admin
|
17.05.2012, 21:04 | #68421
|
| |
precitaj si nase pravidla, dakujem.
|
|
|
luckyfer
|
17.05.2012, 20:50 | #34651
|
|
No zatial Fasth je najslabsim clankom svedskej masinerie. Tak ako proti Rusom, aj tu je neisty a robi kiksy
|
|
|
medwedik96
|
17.05.2012, 20:49 | #34650
|
|
bolo by zaujimave kebyze cesko vyhra 4:3 a goli z presilovky :D
|
|