Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: domasa , lopja
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12534 | 12535 | 12536 | 12537 | 12538 | 12539 | 12540 | 12541 | 12542 | 12543 > >>

ezop 17.05.2012, 14:06 | #34558
gioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllll
majster 17.05.2012, 14:06 | #34557
gol
  majster 17.05.2012, 14:07 | #68238
  ešte jeden
slaven 17.05.2012, 14:06 | #34556
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ezop 17.05.2012, 14:06 | #34555
ci pana **02**02
slaven 17.05.2012, 14:06 | #34554
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
ezop 17.05.2012, 14:06 | #34553
5MINUT bitte!!!
slaven 17.05.2012, 14:06 | #34552
Getzlaf, odchod !
kua, 5 minuty presilovka !
slaven 17.05.2012, 14:04 | #34551
a dalsia presilovka,aj ked sme tuto hrali otrasne
ezop 17.05.2012, 14:02 | #34550
CHLOPI A TERAZ TO PRIIIIDE TEN BANAAAAAAAAN
**22**22**22
  ezop 17.05.2012, 16:41 | #68313
  co som povedal! ja som dneska jak Nostradamus, keby mi tak aj tikety vychadzali**04
slaven 17.05.2012, 14:02 | #34549
a podme esteeeeeeeeee, presilovkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
slaven 17.05.2012, 13:59 | #34548
jezis, Satan co nedal **11**11**11
sakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  slaven 17.05.2012, 14:01 | #68237
  jaka zrdkaaaaaaaaaaaaa
ezop 17.05.2012, 13:58 | #34547
a musime to vyhrat chlopiiiiii
dske 17.05.2012, 13:57 | #34546
Co ti jebeeeeeee
slaven 17.05.2012, 13:57 | #34545
YEEEEEEEEEEEEEEES, aj moj 4 kurz na next goal mam doma **16 **25**25**25
ezop 17.05.2012, 13:57 | #34544
ajkurat som naopisall
  ezop 17.05.2012, 13:57 | #68233
  a je taaaaaam, to bol citacik
slaven 17.05.2012, 13:57 | #34543
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
kevee 17.05.2012, 13:56 | #34542
to co je toto za hokej
  kevee 17.05.2012, 13:57 | #68232
  gooool
slaven 17.05.2012, 13:50 | #34541
Podme, dame ho **16**16**16
  alex 17.05.2012, 13:56 | #68228
  neverim tomu
  alex 17.05.2012, 13:56 | #68229
  neverim tomu
  dske 17.05.2012, 13:56 | #68230
  Takou hrou? Nesranduj**01 sak to vyzerá ako keby sme vyhrávali a ten zapas už len dohrávali
  ezop 17.05.2012, 13:57 | #68231
  dame jeden
  ezop 17.05.2012, 13:58 | #68234
  vsimnite si kedy som napisal ahned nato padol na 3:3**13
  slaven 17.05.2012, 13:58 | #68235
  mali ste mi verit **21**21**21
  ezop 17.05.2012, 13:59 | #68236
  ja som veril bratu**04
hellman 17.05.2012, 13:31 | #34540
to je v pi** vyhravame 2:0 otvaram flasku, pri telke atmosfera jak na stadione, obijmanie sa .........prehravame 3:2 nadavky, buchot, flasa rozj***na o stenu.


To už nemohli vydrzat disciplinovane az do konca!
Nechapem zaciatok svetovy uzastny famozny, utocime, tlacime nasledne obrovsky tlak kanady skoro ziadny nas utok, zbytocne vylucenia, dostaneme 3 goly sa citim jak v nocnej more
  kevee 17.05.2012, 13:35 | #68224
  teraz uz len verit,ze zahraju tak ako 1 tretinu
  marko 17.05.2012, 13:35 | #68225
  welcome in slovakia team **14
  dske 17.05.2012, 13:39 | #68226
  **01 to tak bývá keď sa niekto raduje s vitazstva po 15 minutach hry
  cori18 17.05.2012, 13:39 | #68227
  Kanada je Kanada, ale i tak ešte máme šancu**22
slaven 17.05.2012, 13:28 | #34539
Djokovic sa zle vyspal, ci co ? **12
  dske 17.05.2012, 13:29 | #68221
  Drb na celého Djokovica teraz
  marko 17.05.2012, 13:31 | #68222
  jak som prepinal, všimol som si asi 3 vymeny.. jedna ma rozosmiala : Monaco daaleko za bočnou čiarou vratiť Djokovi a ten na druhu stranu totalne mimo asi 2 metre **02
slaven 17.05.2012, 13:26 | #34538
Chlapci, skusme to, zabojujte ... drzime palce, sme v tom s Vami ...
staci 1 gol a budeme nazad v zapase **16
**22**22**22
  ezop 17.05.2012, 13:26 | #68220
  **21 do toho a **22, nic viac nam netreba GL
drzime vam vsetci palce**13
  slaven 17.05.2012, 13:33 | #68223
  naj nezerem, dalsi gol Slovensko, LIVE ... gogo !
slaven 17.05.2012, 13:13 | #34537
**14
  ezop 17.05.2012, 13:14 | #68217
  do ....**11
Bonifac2 17.05.2012, 13:05 | #34536
Nedáš ..... dostaneš **16

Podmeeeeeee **01
  Bonifac2 17.05.2012, 13:06 | #68215
  Surovýýýýý , škoda **12
  ezop 17.05.2012, 13:07 | #68216
  **17**17
  kevee 17.05.2012, 13:15 | #68218
  teraz mi zacina byt luto Laca,ved nas tam tocia jak keby maju presilovku
  prs 17.05.2012, 13:16 | #68219
  Skinnerovy vysokou hokejkou a bude to ok ; )
ezop 17.05.2012, 13:00 | #34535
ked to prezijeme teraz, tak vyhrame**21**21
  femina 17.05.2012, 13:02 | #68212
  ..len ci my tu toto prezijeme...**08
  ezop 17.05.2012, 13:06 | #68214
  sak toto, Boze chlapci vyhrajte, nech sa mi ide dobre do nocnej**21
slaven 17.05.2012, 12:54 | #34534
Sila, ide sam na branu, on ho vychyta a potom blba dorazka **14
  Bonifac2 17.05.2012, 12:57 | #68207
  no nič v zlom ...... ale biju nas tam ako žito .... je len otázko času , kedy to bude 3 : 2 **08
  fedo 17.05.2012, 12:59 | #68208
  netrep pls **13
  kevee 17.05.2012, 12:59 | #68209
  ako ja nechapem co to hrame 2 tretinu???
  slaven 17.05.2012, 13:00 | #68211
  LOOOL, im drbe ? pred par minutami som chcel napisat, ze nasi aj super hraju, ze vylucenia nemaju a teraz co robia ? presilovka a terz dalsia a hned dalsi hrac von
uplne ZBYTOCNE, to nasi nehrali tento sampionat a zasa je to tu
  kevee 17.05.2012, 13:05 | #68213
  tak ako zasa toto oslabenie ina nadhera
ezop 17.05.2012, 12:52 | #34533
Link na Tiket
mohlo by zaprsat
**22**22**22
slaven 17.05.2012, 12:48 | #34532
toten Sersen to je Sved, ci Fin ? **01
slaven 17.05.2012, 12:46 | #34531
ja ale fandim nasim, viem, ze mi neverite, preto ste sa spikli voci mne **02
ja som na Kanadu nepodal!!! **01**02**01
alex 17.05.2012, 12:38 | #34530
1,95 kurz na Kanadu na LIVE **01 keby som nebol slovak tak urcite to hram **01
alex 17.05.2012, 12:38 | #34529
1,95 kurz na Kanadu na LIVE **01 keby som nebol slovak tak urcite to hram **01
  luckyfer 17.05.2012, 12:40 | #68201
  Vsak kludne to hraj, nikto sa nebude na teba hnevat. Pri tipovani narodniarstvo bokom...
  alex 17.05.2012, 12:42 | #68202
  ale nie **01 drzim nasim tak nebudem ist proti nim **01
  Ciernokoseliar 17.05.2012, 12:44 | #68204
  tomuto nikdy nepochopim**01
  slaven 17.05.2012, 12:50 | #68206
  jasne ze ty ne, ty drzis Michalovciam, no v kuse bijes proti nim **02
  femina 17.05.2012, 12:59 | #68210
  ...tak toto bolo vystizneeeee.....**02**02**02
<< < 12534 | 12535 | 12536 | 12537 | 12538 | 12539 | 12540 | 12541 | 12542 | 12543 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions