Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: domasa
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12531 | 12532 | 12533 | 12534 | 12535 | 12536 | 12537 | 12538 | 12539 | 12540 > >>

Beloch 17.05.2012, 20:49 | #34649
čechov nedame v semifinale podla mna ...my to snimi nevieme takže GO SWEDEN GO **03
  cori18 17.05.2012, 20:56 | #68413
  súhlasím s tebou, i ja držím Švédom
  slaven 17.05.2012, 20:57 | #68414
  nesuhlasim, lebo mampodanu 2 a je mi jedno koho dame dole v semifinale **02**01**02
  luckyfer 17.05.2012, 20:59 | #68416
  Mame ceskeho trenera, ten bude vediet, co na nich plati... A verte alebo nie, ale ten tzv cesky syndrom je uplna blbost, neexistuje, len si vzdy tymto "syndromom" ospravedlnujeme to, ze Cesi su proste lepsi
  tocco 17.05.2012, 21:02 | #68419
  Beloch to uz je davno zabudnute, prestante s tym...
  Beloch 17.05.2012, 21:07 | #68422
  len ja mam podane na svedov **01 ale krajšie by bolo zase postúpiť po nájazdoch zo švídmi ako v 2002 **02**02
  luckyfer 17.05.2012, 21:11 | #68424
  A podla mna este krajsie postupit vyhrou uz v riadnom hracom case**03
medwedik96 17.05.2012, 20:47 | #34648
čo poviete dať čechov za vitazov alebo ze daju nad 3.5 golu ? kurz je ten isty 2.5
Bonifac2 17.05.2012, 20:46 | #34647
Tak Majka pekne prvý set ..... síce LTT až v tie brejku , ale hlavne že to otočila z 5 : 3 na 6 : 7 ..... musí pridať ale do druhého setu , lebo nie je o veľa lepšia od Aničky **01

**21 Šlapeme Marikááááá **21
slaven 17.05.2012, 20:44 | #34646
Cesi YEEEEEES **02
  femina 17.05.2012, 20:45 | #68411
  **02**02**02
  bufo 17.05.2012, 20:50 | #68412
  len tak dalej....
  Bonifac2 17.05.2012, 20:57 | #68415
  kríž tam bude ako vyšitý **05 .... švédi sa tak ľahko nevzdaju ...
  tocco 17.05.2012, 21:00 | #68417
  Klidek, sice prvy utok jagr stesti nahoda nie je v kompletnom zlozeni, stale su tam dvaja ich najudernejsi hraci... **01.a cesi su schodnejsia cestaw
tocco 17.05.2012, 20:26 | #34645
Live na Cechov 4.25 vklad 30. Podme pepani**16**16
RexXar 17.05.2012, 20:14 | #34644
fandime vsetci- SVEDSKO!! do-to-ho!
  slaven 17.05.2012, 20:15 | #68401
  CESI do toho **16 **01**02**01
ten kurz by bolo hriech nehrat **22
  bufo 17.05.2012, 20:17 | #68404
  ja drzim Cechom,ako vzdy...a bolo by dobre ich aj vo finale porazit...ha ha ha...
  admin 17.05.2012, 20:18 | #68406
  bufo ... ale my s nimi budeme hrat v semifinale, ked vyhraju **03
  bufo 17.05.2012, 20:19 | #68408
  jasne,som uz akosi mimo z toho vsetkeho...aj majster tesar sa utne...**02
  RexXar 17.05.2012, 20:27 | #68410
  goool
admin 17.05.2012, 20:14 | #34643
basseball tips: tikety mozes pisat do diskusie, ale je potrebne ich pridavat aj do sekcie Nase tikety, sem: http://www.nasetipy.com/tikety

Nezabudaj, ze treba tikety a tipu pridavat minimalne 5minut pred zaciatkom zapasov ! na tvojom tikete vidim zapas, co zacal 19:05 ... takze toto sa nesmie opakovat.
  basseball tips 17.05.2012, 20:16 | #68403
  v pohode no viem začal sa o 19, ale ja som nevedel že to vadí keď sa jeden začne :) .. nabudúce si zapametám .)
  admin 17.05.2012, 20:19 | #68407
  samozrejme, ze to vadi ... takze nabuduce si treba dat pozor a tikety treba pridavat cim skor, aj tipy ... nech sa ludia mozu inspirovat, presne to je pointa ...
saigon 17.05.2012, 20:11 | #34642
Link na Tiket inšpiroval som sa **22
  slaven 17.05.2012, 20:12 | #68397
  no nie mnou **02**02**02**02
  Bonifac2 17.05.2012, 20:13 | #68398
  GL nám bratku ..... ja verím že by to mohlo padnuť , dneska remíza ešte nebola .... už na USA - Fin som lutoval , že som nedal , ale hrešil by som kedže 8 sekund pred koncom dali .... takže tuna verím v remízu , uvidíme **22
  saigon 17.05.2012, 20:14 | #68399
  gl aj tebe Bonifac...máš pravdu remíza by mohla klapnúť **22
slaven 17.05.2012, 20:10 | #34641
Dnes banda v NBA to vidim na Miami ... vratia im poslednu prehru
GL **22
Bonifac2 17.05.2012, 20:04 | #34640
Takže skusime takto , ako som si dal aj do štatistík **04

https://tipkurz.etip.sk/CouponDetail.aspx?Identifier=2f26103217a4b265c94955f69f5f4447
  slaven 17.05.2012, 20:05 | #68390
  nepoprajem GL, lebo idem do 2jky **02
  Bonifac2 17.05.2012, 20:08 | #68393
  všimol som si vedúci **04 ..... tak potom GL nám , nech nie je 1tka **01 **22 **22 **22
bufo 17.05.2012, 19:53 | #34639
Caute,tak tieto 2 zapasy by uz mali vyjst,Dodgers 2 prehry po sebe Frisco podobne,takze skusim:
San Francisco-St.Louis...1...1.82
San Diego-L.A.Dodgers... 2...1.96
  bufo 17.05.2012, 20:07 | #68391
  vidim,ze sa nasa trojka rozpadla,ani sa necudujem po tych vysledkoch...**10
  basseball tips 17.05.2012, 20:08 | #68392
  :) ahoj ... dole som dal tiket na MBL :) mám dva len neviem, či to tu môžem dávať...
  femina 17.05.2012, 20:09 | #68394
  aaale coby...nic sa nerozpadlo, akurat "aj muzi maju svoje dni..." **02**02**02
  bufo 17.05.2012, 20:10 | #68395
  tak to teda maju,ale ten cyklus trva akosi dlho...**02
  bufo 17.05.2012, 20:11 | #68396
  tikety mozes pridavat...
  femina 17.05.2012, 20:14 | #68400
  ...aj nase dni trvaju niekedy dlho....aj 5 dni...a to este neratam "predmenstruacny syndrom" **08**01**01**01
  bufo 17.05.2012, 20:16 | #68402
  tak to viem aj unas doma s tymi syndromami...niekedy hroza....**03
  femina 17.05.2012, 20:17 | #68405
  ...trebalo sebe synov zrobic...**04**02**03
  bufo 17.05.2012, 20:20 | #68409
  uz je neskoro....zazit tie dlhe noci...**02
tiperiq 17.05.2012, 19:51 | #34638
dneska to ide **25**25 dufam ze aj vam to dnes vijde GL **22
  admin 17.05.2012, 19:52 | #68374
  ahojko, snad budes mat aj nejake tipy, zatial si nepridal ani jeden
tak GL !
  tiperiq 17.05.2012, 19:54 | #68378
  daval som na nastenku ci to musim pridat do statistik? **05
  admin 17.05.2012, 19:56 | #68381
  http://www.nasetipy.com/pravidla
bod 7. napr **02
  tiperiq 17.05.2012, 19:57 | #68384
  sory potom estee som tu novy tak sa musim otukat **02 drzim palcee **22
  admin 17.05.2012, 19:58 | #68386
  v pohodke, treba si davat na to pozor do buducna
tie statistiky su peknym ukazovatelom kvality jednotlivych tiperov **03
Bonifac2 17.05.2012, 19:48 | #34637
LIVE ..... Sharapova za krásny kurz @ 1,9 ..... prehráva v prvom sete 0 : 2 na gemy .... GL **22
  Bonifac2 17.05.2012, 19:51 | #68373
  0 : 3 ..... @ 2,37 .... prihodil som ešte 5 ojro .... dúfam že už začne hrať, lebo deska v prdeli **01
  Erricco 17.05.2012, 19:54 | #68379
  hrám s tebou za 5 ojro **22
  razdvatri 17.05.2012, 19:57 | #68382
  a co hrate, cely match ci prvy set?
  Bonifac2 17.05.2012, 19:57 | #68383
  zobrala jej podanie konečne ..... 1 : 3 , dufam že potvrdí teraz a už sa rozbehne ..... GL ním Eríčku **04 **01 **22
  Bonifac2 17.05.2012, 19:58 | #68385
  ja hrám celý zápas razdvatri ... prvý set môže kludne prehrať napr. , toto ja nehrávam takéto stávky ...
  razdvatri 17.05.2012, 19:59 | #68387
  aha, tak idem aj ja skusit dat, za daky cent
  Erricco 17.05.2012, 20:03 | #68389
  tiež hrám celý match ... na istotu **01**25
slaven 17.05.2012, 19:45 | #34636
4.6 na CZ ... lákavá ponuka **02 este dumem
  Bonifac2 17.05.2012, 19:47 | #68368
  bude remíza podla mna ..... nebola ešte ani jedna dnes ...
  slaven 17.05.2012, 19:56 | #68380
  Selection 1: World Championships, Hockey
Czech Republic 17-May-2012 11:15 AM PST
Money Line for Game 4.730
-----------
za par koruniek skusim a kurz na pinnacle uz siel dole, bol pred par minutami 4.85 nestihol som
RexXar 17.05.2012, 19:41 | #34635
hahaha usa uz volaju kanadanom nech ich cakaju xDDDD
  slaven 17.05.2012, 19:41 | #68365
  pojdu jednym lietadlom ? **02
  RexXar 17.05.2012, 19:48 | #68371
  su to "bratia" je to snad jasnacka ze kanadania ich pockaju xDD
Erricco 17.05.2012, 19:38 | #34634
ci panaaaa, ci panaaaa ... bet 365 fini vyhraju 3:2 kurz 7,50 a fini daju posledny gol v zapase 7,50 .... mame domaaaaa **22**25 takto som ešte nezarobil na live zapase jak dnes **02
  pali1234 17.05.2012, 19:39 | #68361
  **22
  Erricco 17.05.2012, 19:40 | #68362
  oprava .. fini 3:2 kurz 9 **03
  slaven 17.05.2012, 19:40 | #68363
  slaven 17.05.2012, 19:35 | #68356
nemam pocit ... len Ti hovorim, ze toto sa na nasom webe nerobi, tu sa nedavaju tipy dozadu, ale dopredu a LIVE tipy v tom case podania. takze verim, ze sa to uz nebude opakovat smajl
-----------
este raz a zasiahnem ... toto vazne NIE **11
keby si to napisal ked si podal, bolo by to OK, a ty to napises po zapase, posledny takyto prispevok **16
  Erricco 17.05.2012, 19:47 | #68369
  ved ale toto je diskusia ... nie štatistika. To sa nemôže ? Potom sry, nevedel som že podeliť sa o radosť je zakázané ...
  slaven 17.05.2012, 19:50 | #68372
  Ano, toto sa nemoze a nie je to tolerovane. Precitaj si nase pravidla este raz. Dakujem
  believe 17.05.2012, 19:53 | #68376
  gg
  believe 17.05.2012, 19:54 | #68377
  gg
slaven 17.05.2012, 19:36 | #34633
8s pred koncom Fini gol **03
  bufo 17.05.2012, 19:37 | #68358
  vidime to ...
  majster 17.05.2012, 19:37 | #68359
  no smola X v prdeli
  slaven 17.05.2012, 19:38 | #68360
  pekna smolna prehra pre USA. Podla mna neregulerny gol na 2:2 a teraz toto ...
  Beloch 17.05.2012, 19:41 | #68364
  ten gol bol regulerny on len šikovne nastavil nohu ale žiadny pohyb smerom k brane neurobil a korčulu mal celu na lade takže bolo to v pohode
  slaven 17.05.2012, 19:42 | #68366
  potom OK, neviem ake su presne pravidla, ale podla mna take goly by platit nemali
to je ako keby dal vo futbale niekto gol rukou **14
believe 17.05.2012, 19:36 | #34632
bože tí fíni. :(
basseball tips 17.05.2012, 19:31 | #34631
Dobrý večer priatelia :) ... takže som tu nový ... tipujem prevažne MLB,hádzanú a sem tam futbal a hokej no ten mi moc nejde... ak by sa našla dobrá duša... mohli by sme pomeniť nejako tie tipy tak aby obe strany boli spokojné
  slaven 17.05.2012, 19:36 | #68357
  Vitaj a cit sa tu prijemne. Nezabudaj na nase pravidla a dodrzuj ich. Tipy pekne pis do diskusie a naj 3 tipy denne do statistik **03
  basseball tips 17.05.2012, 19:44 | #68367
  ty si admin? ak áno nevieš prečo sa mi nedalo prihlásiť na účet baseball tips tak som si musel urobiť nový :) tak ak tak ten druhý zmaž.... Ďakujem a vitám :) hah
  basseball tips 17.05.2012, 19:53 | #68375
  Link na Tiket sem môžem dávať tikety, či nie?
Erricco 17.05.2012, 19:27 | #34630
heh, bet365 ... finsko da gol v 50-60 min. 2,75 ... stihol som to ltt :D
  slaven 17.05.2012, 19:28 | #68353
  toto si mal napisat pred 5 minutami chlape nie teraz
  Erricco 17.05.2012, 19:30 | #68354
  teraz som došiel z obchodu a naštartoval PC ... hned mi to padlo do oka, stavil som a bum ... tak to pišem sem. Máš pocit že tam bolo 5 min času ? **01
  awa 17.05.2012, 19:35 | #68355
  **01
  slaven 17.05.2012, 19:35 | #68356
  nemam pocit ... len Ti hovorim, ze toto sa na nasom webe nerobi, tu sa nedavaju tipy dozadu, ale dopredu a LIVE tipy v tom case podania. takze verim, ze sa to uz nebude opakovat **02
stormark 17.05.2012, 19:21 | #34629
stale ma vrta v hlave ako by mohol dopadnut zapas SWE - CZE **08
  slaven 17.05.2012, 19:24 | #68350
  my sme prekvapili ... mozno aj USa prekvapi ... a CZE tiez prekvapi ne ? **02**01**02
  slaven 17.05.2012, 19:25 | #68351
  pekna smola USA teraz ... gol korculou, toto nemozu uznat
  slaven 17.05.2012, 19:26 | #68352
  tak nic, uznany
marko 17.05.2012, 19:06 | #34628
slaven ? to kde si pozriem svoje tipy na štvťfinále?
  marko 17.05.2012, 19:06 | #68347
  aha, pardon, som slepý **02**02
  slaven 17.05.2012, 19:07 | #68348
  http://www.otvoroci.sk/ **02
  marko 17.05.2012, 19:10 | #68349
  **02**02**02
Bajko 17.05.2012, 19:02 | #34627
skúsim Cercle Bruggy-Gent 1 2,8 s nizsou doverou.. **22
saigon 17.05.2012, 18:54 | #34626
Švédsko - Česko 2 prečo nie? semifinále s našimi bratmi by bolo ozdobou MS **04
  slaven 17.05.2012, 18:57 | #68344
  "prohrajeme .. na Švédy neumíme hrát .. a nemáme TRENÉRA"
  mj 17.05.2012, 18:57 | #68345
  a ak by to tak bolo, dufam, ze nasi prelomia ten komplex z cechov..
  saigon 17.05.2012, 18:57 | #68346
  ale raz to zlomiť musia **04 dvakrát s nimi na MS neprehrajú
Bajko 17.05.2012, 18:46 | #34625
Tak mi je tých Kanadanov luto....**15 oni to liatadlo o tretej nestihli.. **01**02**01
  slaven 17.05.2012, 18:47 | #68343
  **01**02**01
slaven 17.05.2012, 18:40 | #34624
Krasa .... Fini 1:0 a z protiutoku 1:1 **03
femina 17.05.2012, 18:29 | #34623
moja "dvojecka" na dnes: Oostende - Westerlo - 2 /1,73/ bet365 **22
  medwedik96 17.05.2012, 18:35 | #68342
  nalozene 20 gl nam **22**22**22
  josse1 17.05.2012, 19:59 | #68388
  Krížim prsty... **22**22**22
slaven 17.05.2012, 18:28 | #34622
skoro pol zapasu a prvy faul ... Fini presilovka **02
femina 17.05.2012, 18:24 | #34621
http://www.evysledky.com/zapas/vwR8AG4C/#prehlad-zapasu

**02**02..asi sa budu predbiehat v penaltach...
admin 17.05.2012, 18:11 | #34620
Jeden znamy z Ciech tu somnou debatuje, gratuluje, ale nechape, ze preco sme nehrali 5:3 na konci zapasu ... "nechápu ten Váš rozhodující gól .. podle mě měli Kanaďané být jen 3 .. měla to být přesilovka 5 na 3 ... a podle záběrů tam jsou 4" ... "Vy jste hráli přesilovku 5 na 4 když ten getzlaf fauloval .. a zbývalo ještě 12 sekund
to mám podle záběrů z TV" ... "i podle tohoto( http://online.hokej.cz/detail.php?sezona=2011&datum=2012-05-17&id_zapasu=74852 )zápisu jste měli hrát 5 na 3" ... "a nikdo si toho ani nevšimnul"

Vas nazor ? **01**02**03
  medwedik96 17.05.2012, 18:16 | #68341
  ja som tiez kukala preco tam su 4 myslimze par sekund mal byt este 1 kanadan mimo aj som to pisala na fb :D asi to je v pravidlach pri 5min. treste
<< < 12531 | 12532 | 12533 | 12534 | 12535 | 12536 | 12537 | 12538 | 12539 | 12540 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions