Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
Erricco
|
18.05.2012, 12:57 | #34739
|
awa vďaka za tip, Križan zataiľ ide ako valec
|
|
| |
Bonifac2
|
18.05.2012, 13:37 | #68703
|
| |
Koho myslíš Karola Križana ? ..... tak ten neviem, či vôbec ešte niekde chytáva
|
|
| |
awa
|
18.05.2012, 13:53 | #68705
|
| |
zatial mu to ide no , uvidime , ci zvladne koncovku
|
|
| |
awa
|
18.05.2012, 14:21 | #68707
|
| |
nezvladol
|
|
| |
Michalides
|
18.05.2012, 14:28 | #68710
|
| |
tak mozno sa uz zacina na nom podpisovat unava...predsa len, 5 dni dozadu v Prahe tazke finale zo Zeballosom, dva dni na to uz hral v Bordeaux prvy zapas zo Salamancom, ten zvladol v pohode, ale vcera ho vytrapil Chardy, ktoreho porazil po vyse 2 hodinach....
|
|
| |
Erricco
|
18.05.2012, 16:35 | #68740
|
| |
Dal to pekne :)
|
|
|
medwedik96
|
18.05.2012, 12:52 | #34738
|
|
Ferer vyhrate gemy pod 12.5 LIVE 1.9 co vy nato?
|
|
| |
UsainBolt
|
18.05.2012, 12:57 | #68693
|
| |
neviem,neviem zatial 4:4 ,aby nebol tajbrejk
|
|
|
UsainBolt
|
18.05.2012, 12:40 | #34737
|
|
krása
|
|
|
UsainBolt
|
18.05.2012, 12:40 | #34736
|
|
krása
|
|
|
UsainBolt
|
18.05.2012, 12:25 | #34735
|
|
no idem to otočiť radsej na japončíkov ,tí kubánci sa mi akosi nelubia kurz 3,51
|
|
| |
Lucas17
|
18.05.2012, 12:29 | #68685
|
| |
zda sa mi ze ich trochu podcenili...
|
|
| |
UsainBolt
|
18.05.2012, 12:29 | #68686
|
| |
aj mne
|
|
| |
Lucas17
|
18.05.2012, 12:36 | #68687
|
| |
jaky obrat v 2.
|
|
| |
steven
|
18.05.2012, 12:38 | #68688
|
| |
V športe píše bývalý tréner že majú finančné problémy a nemaly skoro žiadnu prípravu. Takže tipoval japoncov ale ja mám tiež Kubu takže GL nám
|
|
| |
Lucas17
|
18.05.2012, 12:40 | #68689
|
| |
pekne to zvladli chalani...kks 13 kurz tam bol ze otocia ale stihol som len 3,2
|
|
| |
UsainBolt
|
18.05.2012, 12:55 | #68692
|
| |
Steven hod sem link na ten clánok o kube ,díky
|
|
| |
steven
|
18.05.2012, 13:09 | #68695
|
| |
Starec mám len noviny a v prílohe Niké jak zvyknú kecať kadejaký kecálkovia tak dnes je tam bývalý tréner našej repre nejaký Přidal a ten tipuje. Skús pozrieť na nete v denníku šport idem skúsiť či to objavím keď nie dám citát.
|
|
|
POWER569
|
18.05.2012, 12:21 | #34734
|
|
Real Madrid-Cajasol Sevilla 153+
|
|
|
Bajko
|
18.05.2012, 12:15 | #34733
|
dnes U. Cluj - CFR Cluj 2 1,65 ak chce byt CFR Cluj majster tak by nemal zavahat
|
|
| |
yyyy
|
18.05.2012, 12:44 | #68690
|
| |
rumunov nesledujem, ale nebol tento zápas nedávno prerušený za stavu 1:1 a nejedná sa len o nejakú dohrávku? A inak CRF má o zápas menej takže mu stačí v pohode remíza /posledný zápas hrajú doma/
|
|
|
alex
|
18.05.2012, 12:01 | #34732
|
|
volejbal: USA-FRA ako to vidite? bude 1?
|
|
|
alex
|
18.05.2012, 12:01 | #34731
|
|
volejbal: USA-FRA ako to vidite? bude 1?
|
|
|
dske
|
18.05.2012, 11:30 | #34730
|
Femina somk dispozici k tvojim služba 
|
|
|
steven
|
18.05.2012, 11:28 | #34729
|
Ja dnes z trucu skúsim takto :
Link na Tiket
|
|
|
UsainBolt
|
18.05.2012, 11:21 | #34728
|
|
volejbal cuba za 9 min dávam do pozornosti ,tutovka
|
|
| |
Lucas17
|
18.05.2012, 11:36 | #68682
|
| |
1. set na kubu 1,5kurz...
|
|
|
Cristobal
|
18.05.2012, 11:13 | #34727
|
Wests Tigers vs. New Zealand Warriors tip 2 kurz 1.85
Gabashvili-Mahut tip2 kurz1.98
ta pomeee 
|
|
|
|
femina
|
18.05.2012, 11:08 | #34725
|
Boni, si tu.??? chcem sa nieco spytat...
|
|
| |
Bonifac2
|
18.05.2012, 11:08 | #68677
|
| |
ano som, môžeš skúsiť , neviem či splním tvoje očakávania
|
|
|
femina
|
18.05.2012, 11:01 | #34724
|
haaaaaj, los banditos.... 
tak dnesny nalozeny nocak doma a aj rohy s peknym kurzom...  
|
|
| |
Lucas17
|
18.05.2012, 11:02 | #68675
|
| |
dost tomu pomohla redka...pozeral som to chvilu ale inak gratulujem
|
|
| |
femina
|
18.05.2012, 11:05 | #68676
|
| |
...ja som tiez pozerala prvy polcas, potom som zaspala....jasne, prakticky tri stvrte zapasu hrali v predsile, ale od zaciatku ich dost tlacili, mali krasne sance,len sa za hlavy chytali...tam som predpokladala tesny vysledok - vdaka aj za tento... a nakoniec aj tie rohy, aj ked to uz s nimi vyzeralo tak vselijako... ale super, mala som to naozaj dost nalozene, aby sa mi vratili prehry z predchadzajucich dvoch dni....
|
|
| |
Lucas17
|
18.05.2012, 11:12 | #68679
|
| |
hej od zaciatku boli lepsi ale super tiez nehral zle, len pre nich bola osudna ta redka a potom bola uz ln otazka casu kedy to tam padne
|
|
|
Lucas17
|
18.05.2012, 10:57 | #34723
|
|
mozem sa vas spytat? neviete nahodou preco mi odpocitali kurz z Federera ked ten handicap normalne vysiel? Link na Tiket
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
18.05.2012, 11:09 | #68678
|
| |
si podal asi po zacati zapasu
|
|
| |
Lucas17
|
18.05.2012, 11:13 | #68680
|
| |
to sa dá?
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
18.05.2012, 11:14 | #68681
|
| |
vo fortune ano...
|
|
| |
Lucas17
|
18.05.2012, 13:04 | #68694
|
| |
nonsens ale stym uz asi nenarobim nic
|
|
|
Tiperka
|
18.05.2012, 10:52 | #34722
|
Gabashvili-Mahut 2
Sharapova-Williams V. - Sharapova(-4.5)- hcp -2
Djokovic N.-Tsonga - Djokovic N.(-3.5)-hcp-1
Ferrer-Gasquet - Ferrer(-3.5)-hcp-1
|
|
|
JM
|
18.05.2012, 10:43 | #34721
|
(NA ZAJTRA)
1. Česko-Slovensko tip 2@2,9
2.Rusko-Fínsko 1.gol.minuta 10+@1,67
3.Bayern-Chelsea tip 1@1,8 :)) mohlo by byť čo hovorite? celkovy kurz 8,72 skusim za nejake to euro :)
|
|
| |
Bonifac2
|
18.05.2012, 10:54 | #68673
|
| |
na takom BETku máš napr. na našich krásny kurz 3,5
|
|
|
cluso
|
18.05.2012, 10:41 | #34720
|
tak este tenis skusim
Ferrer - Gasquet ..... Ferrer -4,5 @ 1,65........6/10
Kerberová - Kvitová.....Kvitová -2,5 @ 1,90....6/10
Williamsová - Šarapovová......Maria Šarapovová -3,5 @ 1,85....6/10
Cibulková - Liová.....Na Li -4,5 @ 1,72..... 5/10
|
|
| |
cluso
|
18.05.2012, 10:44 | #68672
|
| |
Berdych - Nadal..... Berdych +5,5 @ 1,57.....4/10
Djokovič - Tsonga.... Tsonga +4,5 @ 1,85....4/10
Federer - Seppi.....Federer -5,5 @ 1,80.....4/10
Pennettová - Williamsová.....Williamsová -5,5 @ 1,90....4/10
|
|
| |
cluso
|
18.05.2012, 10:55 | #68674
|
| |
hlavne by som chcel upozornit na Kvitovu..... Kvitova - 2,5 za 1,90... podla mna "tutovka dna" 
|
|
| |
awa
|
18.05.2012, 11:52 | #68684
|
| |
tie tutovky uz boli 
|
|
|
Netu
|
18.05.2012, 09:51 | #34719
|
Ahojte,
stávkuje niekto na bwin?
Ako sa tam dá podať normálny kombi tiket? Ako napr v tipsporte atd.. Nech pozerám, ako pozerám.. nechápem tam tomu.
Ďakujem.
|
|
| |
slaven
|
18.05.2012, 09:53 | #68663
|
| |
cauko, podavam tam, len sola, ale minule som chcel kombik a tiez nic, takze to tam nejde ...
|
|
| |
cluso
|
18.05.2012, 09:55 | #68665
|
| |
vyberies zapasy... kliknes na system... a dole si vyberies kolko z kolko chces hrat (ked mas 5 zapasov... tak 2z5 alebo 3z5 a pod.)... ak by daco napis postu
|
|
| |
Netu
|
18.05.2012, 09:58 | #68666
|
| |
V poriadku vyskúšam teda tak. Ďakujem.
|
|
| |
slaven
|
18.05.2012, 10:06 | #68668
|
| |
cluso ma pravdu, sorry
ja som si to pomylil s maxikombi, ktore som tam chcel podat a to neslo ... klasicky jednoduchy kombinator je tak ako pisal cluso, aj ked tam je skoda, ze sa nedaju robit aj viac kombinacii naraz, t.j. aj dvojice aj trojice napr, ale musis to 2x podat
|
|
| |
cluso
|
18.05.2012, 10:15 | #68669
|
| |
potom sa da este ze vsetko - solo + 2-oj kombinacie + 3-oj kombinacie a pod. len na kazdu jednu stavku je minimalne 0,5€... a na vsetky musis dat rovanku hodnotu... maju to naprd spravene pre tipujucich... ale pre nich je to dobre
|
|
| |
slaven
|
18.05.2012, 10:27 | #68670
|
| |
toto ma super spraveny napriklad nas tipsport, krasne si vises kombinacie dat a na kazdu aj iny vklad, myslim, ze aj ifortuna toto ma ... toto je velke plus pre nich ...
|
|
|
Ghe88o
|
18.05.2012, 09:32 | #34718
|
konecne po vise 2och tyzdnoch mi vysiel tiket :) aj ked malo ale ide o princip
|
|
| |
admin
|
18.05.2012, 09:39 | #68660
|
| |
gratulujem ... preco ten tiket nevidim medzi tiketmi ?
akurat som sa siel pozriet, ze co si podal ...
|
|
| |
Ghe88o
|
18.05.2012, 09:42 | #68662
|
| |
sorry , ja som to bol podat v kamennom obchode
|
|
| |
slaven
|
18.05.2012, 09:54 | #68664
|
| |
chlape, ked v kamennom, moze mat tiez link ... a ked nie, vies odfotit a hodit to sem ... alebo napisat tipy ... a povedat ze toto, toto a toto mam na tikete ... proste toto sa u nas nrobi, ze nedas ani tipy ani tiket a potom ze hura vyhral som ... vcera si tipy nedal, este som to kontroloval: http://www.nasetipy.com/detailne-statistiky.php?meno=Ghe88o
|
|
| |
Ghe88o
|
18.05.2012, 10:02 | #68667
|
| |
sak dobre dobre klidek , aj tak som dosiel ked 1 z tych zapasov bol po termine ... nabuduce to spravim naopak teda
|
|
| |
slaven
|
18.05.2012, 10:28 | #68671
|
| |
ja som kludny, ked 1 zapas si mal po termine, nic Ti nebranilo pridat, napisat sem dalsie zapasy, ktore sa este nehrali. Asi tak. Tento web ma byt o pomoci, inspiracii dobrymi tipmi.
|
|
|
luckyfer
|
18.05.2012, 09:27 | #34717
|
dnes su tenisy poslabsie, takze ja len takto:
Ferrer - Gasquet - pg (20.5) over (1.85) 7/10
Gabashvili - Mahut 2 (1.91) 7/10
Cibulkova - Na Li - Cibulkova vyhra aspon 1 set (1.84) 6/10
Errani/Vinci - Kirilenko/Petrova 1 (1.60) 8/10
|
|
| |
luckyfer
|
18.05.2012, 09:38 | #68659
|
| |
na zajtra to potom vidim takto:
Rusko - Finsko - pg (4.5) over (1.55) 9/10
Rusko - Finsko - 1.gol padne v case 1-9 (2.09) 7/10
Slovensko - Cesko - 1. gol Slovensko (2.08) 6/10
|
|
|
Hesky
|
18.05.2012, 09:25 | #34716
|
|
Slovensko-česko under 5,5 Tréneri oboch mužstiev dobre vedia že zápasy vyhrávajú obrany a mužstvá ,ktoré urobia menej chýb víťazia,inak tomu nebude ani v tomto zápase. Bystrica-Ružomberok under 2,5 posledných 7 zápasov under
|
|
|
admin
|
18.05.2012, 09:19 | #34715
|
Priatelia, hlasujte v aktualnej ankete
|
|
|
majster
|
18.05.2012, 09:05 | #34714
|
Ahoj! už sce to vidzeli , žeby stavková prepisovala datum kedy še budze hrac??malo še hrac predvčerom prepisali na včera , zjeb...l som ich a ma še hrac dneš, to už še mi raz stalo že tri razi prepisali datum a čas, od vtedy tikety vytlačam , že by som mal poruke keby nevyšlo po 48 hodzine tak by som ich pojeb.l!
|
|
| |
slaven
|
18.05.2012, 09:11 | #68657
|
| |
klud majstre, daj si kavicku, pozri sa vonku, ako pekne slniecko svieti
|
|
| |
majster
|
18.05.2012, 11:43 | #68683
|
| |
to vidáš že svieti slniečko, ale že ráno bol mraz to si nevidel, ešte aj gaštan mi zmrzol!
|
|
| |
cluso
|
18.05.2012, 12:49 | #68691
|
| |
Ty ho volas Gastan? 
|
|
|
slaven
|
18.05.2012, 08:36 | #34713
|
Bonifac2: gratulujem, ja som ten zapas prehliadol, ten uder by som isto dal, pekne (#68603)
inak to Miami .... dske, kde si? ty sa tam chystas v lete, tak to tam potom pories, tie peniaze chceme nazad  
|
|
| |
dske
|
18.05.2012, 09:28 | #68658
|
| |
Trochu si urobim ohnisko z ich areny
|
|
|
Jupick
|
18.05.2012, 08:34 | #34712
|
Matosevic-Bautista 1 @2.09, Mathieu-Rosol 1 @1.7
|
|
| |
Jupick
|
18.05.2012, 08:52 | #68656
|
| |
Cibulkova hcp +4.5 1 @1.8, Penetta hcp + 5.5 1 @1.8, Tsonga hcp + 4.5 @1.8, Hammarby sbr 1 @1.4, FC Lustenau 1 @ 1.44 GL
|
|
|
admin
|
18.05.2012, 08:32 | #34711
|
  Priatelia, mozete tipovat 1/2 finalove zapasy v nasej sutazi  
|
|
|
Erricco
|
18.05.2012, 07:51 | #34710
|
Istres - Bastia 2 2.63
Metz - Tours 2 3.35
SV Grödig - Altach 2 2.27
kto hrá so mnou na solo ? 
|
|