Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
delvin
|
19.05.2012, 20:37 | #34950
|
Norrby - Lunds 2 OK tip
Celta Vigo - Alcoyano over 3,5 OK tip
Elche - Guadalajara over 2,5 OK tip
dnes sa vsetci zelename 
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 20:52 | #69153
|
| |
gratulacia ....pekne tipy
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 20:57 | #69154
|
| |
klobuk dolu...
|
|
|
medwedik96
|
19.05.2012, 20:29 | #34949
|
|
LIVE na Federera ze vyhra 1. set
|
|
|
panther
|
19.05.2012, 20:18 | #34948
|
tak chlapi stretko na letisku a feminka bude v cele nasho vitacieho webu....parada slovensko je vo finale....neskutocne
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 20:19 | #69148
|
| |
kedy priletia do kosic, uz vies ?  
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 20:20 | #69149
|
| |
najskor to zoberu cez ZILINU,tam ich privita janko slota 
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 20:44 | #69152
|
| |
hadam pojdu aj cez Trnavu....
|
|
|
stormark
|
19.05.2012, 20:18 | #34947
|
co som vravel 3:1 SLOVENSKOOOOOOOOO
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 20:26 | #69150
|
| |
mal si si podať presny vysledok zápasu ...... aspon za euríčko , isto by si tam mal kurz okolo 15 až 20
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 20:36 | #69151
|
| |
doxxbet 28
|
|
| |
stormark
|
19.05.2012, 21:35 | #69173
|
| |
podal som kurz 31 za 1
|
|
|
dske
|
19.05.2012, 20:14 | #34946
|
|
Vám to už s prepacenim drbe s tým Demitrom? Já Ho uznávám bol to pan hokejista aj clovek ale co je moc to je moc, nemyslite? Veď Ho nechajte už napokoji pre boha
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 20:17 | #69146
|
| |
nikomu nedrbe a nenadavaj ... jeden clovek spomenul Demitru a ty pises o nas ? hovorim, toto si nechaj na sukromnu postu
|
|
|
balboa
|
19.05.2012, 20:05 | #34945
|
zajtra budeme majstri sveta a je uplne jedno aki rusi proti nam budu stat, povedal som to v praci v piatok a smiali sa mi kolegovia.....nooo ja v to verim.....je neskutocny nadplan a krasne sa ukazuje ako strasne vela robi ak je srdce a partia.....neskutocne.....neskutocne aka je to reklama pre celu krajinu, bodaj by sa to odrzkadlilo na nasej hokejovej infrastrukture, bodaj by toto si zelam najviac....nech to nie je posledne finale na dlhe roky.....no mame istu stvrtu medailu z MS, skoda ze pritom nemoze byt Palo, no verim ze sa v nebi tesi z toho
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 20:18 | #69147
|
| |
  
heja heja
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 20:01 | #34944
|
Ziadne nadavky ani porusenie pravidiel ... vyhrali sme krasny zapas, ale ovladajte sa.
dik - osobne cez postu si mozete vybavit co len chcete
|
|
|
jasan1122
|
19.05.2012, 19:51 | #34943
|
dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 19:48 | #34942
|
slaven Reaguj na príspevok | 19.05.2012, 13:04 | #34875
Tak drevo porezane a poukladane .. mozem ist na maly vylet, uff smajl
P.S. aj ked velmi neverim, ze vyhrame, lebo proste Cesi su Cesi ... ale ten kurz na nasich proste musim skusit, to sa neodmieta, 3.81 pinnacle vidim a ide hore, este pockam smajlsmajlsmajl
Zelam vam krasny slnecny den banda
------------
krajsi den ani nemohol byt   
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 20:02 | #69145
|
| |
slaven Reaguj na príspevok | 19.05.2012, 13:04 | #34875
Tak drevo porezane a poukladane .. mozem ist na maly vylet, uff
P.S. aj ked velmi neverim, ze vyhrame, lebo proste Cesi su Cesi ... ale ten kurz na nasich proste musim skusit, to sa neodmieta, 3.81 pinnacle vidim a ide hore, este pockam
Zelam vam krasny slnecny den banda
bufo 19.05.2012, 13:09 | #69006
4/3 ludi tipiju vitazov Cechov...ale ako Slovak predsa s tym nemozem suhlasit,nehram tento zapas,ale verim nasim,vsak sa dostali velmi vysoko s novym muzstvom a aki superi zostali za nami,ja beriem len vitazstvo...a Cesi su na tom takisto ako my,kazdy zapas je iny...ved ake boli ohlasy pred zapasom s Kanadou, a napreik tomu sa nam podarilo vyhrat...
slaven 19.05.2012, 13:10 | #69007
4/3 je dost vela
bufo 19.05.2012, 13:12 | #69008
vsetci,s ktorymi som sa rozpraval,veria nasim...a o tom to je Slavenko..ale Ty tomu urcite rozumies...
slaven 19.05.2012, 13:17 | #69010
ja len ze si asi myslel 3/4 a nie 4/3
bufo 19.05.2012, 13:19 | #69013
ebenci....
Nadhera,ako to dopadlo,milujem tychto nasich chalanov,infarktove stavy...krasa...bolo to na konci doplacu od stastia...    
|
|
|
jasan1122
|
19.05.2012, 19:45 | #34941
|
dikkkkkk paloooooooooooooooo 38
|
|
| |
Erricco
|
19.05.2012, 19:49 | #69142
|
| |
Kurnik dajte už Paľovi pokoj, čo ste 12 ročne pipiny ?!
|
|
| |
Palindel
|
19.05.2012, 21:00 | #69155
|
| |
ludom je*e
|
|
|
Erricco
|
19.05.2012, 19:43 | #34940
|
tak nesklamali
|
|
|
jasan1122
|
19.05.2012, 19:43 | #34939
|
|
laco je krallllllllllll
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 19:43 | #34938
|
Je to tam, nadhera YEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSS
huraaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa
SLOVENSKOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
|
|
|
jasan1122
|
19.05.2012, 19:43 | #34937
|
|
jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
|
|
|
jasan1122
|
19.05.2012, 19:41 | #34936
|
|
my sme tu domaaaaaaaaaaaaaaa mame toooo dikes pani za dukatyyyyyyyyyyyy
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 19:34 | #34935
|
5 minut, chlapci, vydrzat .... a moj 3.81 bude doma, ale to nie je podstatne toto  
bojujme chlapci !!!!
|
|
|
bopo8
|
19.05.2012, 19:33 | #34934
|
|
to je hokej
|
|
| |
Erricco
|
19.05.2012, 19:34 | #69138
|
| |
to teda hej Len nech to udržia chlapci, žiadne zbytočne chyby !!!
|
|
| |
bopo8
|
19.05.2012, 19:38 | #69139
|
| |
necele 4 minutky nas delia od minimalne striebolnej medaily
pekne chlapci
|
|
| |
bopo8
|
19.05.2012, 19:42 | #69141
|
| |
finale je nase!!!!
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 19:23 | #34933
|
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ja som veceral a dosiel som a 3:1     
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 19:24 | #69137
|
| |
trebalo ich len povzbudit   
|
|
|
Erricco
|
19.05.2012, 19:23 | #34932
|
Česi fičia na Shell V power 100 ... naši na Tesco 95
Ak čoskoro nevymenia čerpačku, ešte môžme plakať ....
|
|
|
Erricco
|
19.05.2012, 19:17 | #34931
|
|
3:1 !!!!!!!!!!!!!!§§§§§
|
|
|
Bonifac2
|
19.05.2012, 19:14 | #34930
|
LIVE volejbal ...... J. Korea - USA ..... J . Korea @ 2,6 ..... začína rozhodujuci 5 set .... 0 : 0 ....
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 19:40 | #69140
|
| |
..... F.U.C.K ..... 15 : 17 zase o chlp
|
|
|
hardluckwoman
|
19.05.2012, 19:11 | #34929
|
tam je
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 18:59 | #34928
|
Tak, kto da nas gol na 2:1 ? ja tipnem, ze Kopecky  
|
|
| |
dske
|
19.05.2012, 19:03 | #69126
|
| |
No ak budeme hrat tak ako 2 tr tak jedine žeby si dal vlastny sú proste lepší
|
|
| |
Erricco
|
19.05.2012, 19:03 | #69127
|
| |
SATAN 
|
|
| |
stormark
|
19.05.2012, 19:05 | #69128
|
| |
vyhrame 3:1 (ten na 3:1 bude do prazdnej brany)  
|
|
| |
stormark
|
19.05.2012, 19:06 | #69129
|
| |
a gol na 2:1 da Hudacek
|
|
| |
zuzubi
|
19.05.2012, 19:08 | #69130
|
| |
no ak to bude pokracovat v duchu 2 tretiny,dobre to s nami nedopadne.Fyzicky to nemozu vydrzat.
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 19:08 | #69131
|
| |
môj tip vyhrame na sn rozhodne Tatarov alebo Handzusov najazd
|
|
| |
Erricco
|
19.05.2012, 19:10 | #69132
|
| |
čo som vraveeeeeeel, čo som vraveeeeeeel !!!!!!
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 19:11 | #69133
|
| |
Sirki no nás by veľmi potešila tá remíza ..... lebo tí rusi , to teda prestrielali
2 : 1 ..... uvidíme
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 19:12 | #69134
|
| |
Boni ked tak tak hlavne aby naši vyhrali finale LM nam to snád vráti
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 19:14 | #69135
|
| |
jasné nech vyhraju , ale po predlžení
Dávam LIVE stávku , že daju češi 4 gol .....
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 19:18 | #69136
|
| |
3 : 1 ..... pekne .... uvidíme , čo sa bude diať dalej
|
|
|
dske
|
19.05.2012, 18:58 | #34927
|
2. Tretinu sme 1 poriadnu sancu nemali. Kurva tam nás tlačili ako zito, mozme byť rádi že iba 1 gól sme dostali
|
|
|
luckyfer
|
19.05.2012, 18:28 | #34926
|
|
No super, uz mame len 5 obrancov. Este par zapasov kebyze hrame, tak sme bez obrancov, pixi
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 18:32 | #69122
|
| |
teraz nam na nich budu polovat
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 18:52 | #69123
|
| |
a zasa to nase klasicke, vylucenie za vylucenim
skoda, Cesi nam teraz paradne davaju, no uvidime ako to skonci
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 18:54 | #69124
|
| |
kebyze nesom Slovak a pozeram ten holej, na 100% by som teraz dal LIVE na CZ, 2.3 kurz, ale nespravim to ...
|
|
| |
Erricco
|
19.05.2012, 18:55 | #69125
|
| |
lebo naši patlaci sa radšej s nimi handrkuju a puk uplne ignoruju ... uteká im pomedzi nohy, hlavne nech si udrú
|
|
|
Erricco
|
19.05.2012, 18:19 | #34925
|
po našom gole som si v nike stavil live na zvyšok 1. tretiny ... prečo mi to neuznali ?
Link na Tiket
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 18:21 | #69118
|
| |
no hadaj..kto vyhral zvysok?
|
|
| |
Erricco
|
19.05.2012, 18:23 | #69119
|
| |
Ved naši, nie ? Alebo som to zle pochopil ? To 0:1 v zatvorke bol aktualny stav, či o gol museli vyhrat aby to vyšlo ? Pišu to jak u tatarov ... navyše tam už 5 minut nejde pridať žiadnu stavku ... fakt je to "nike"
|
|
| |
11nike11
|
19.05.2012, 18:23 | #69120
|
| |
zvyšok zapasu bola remiza..vyšlo by ti to iba vtedy ak by slovaci dali aj druhý gol v prvej tretine
|
|
| |
Erricco
|
19.05.2012, 18:26 | #69121
|
| |
heh, dik za vysvetlenie
Českí šmatlak, jak zrušil Starostu ... umyselne a okato !!!
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 17:56 | #34924
|
|
gooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllll
|
|
| |
Olafko
|
19.05.2012, 18:06 | #69117
|
| |
like :D
|
|
|
11nike11
|
19.05.2012, 17:53 | #34923
|
18:00 Girona - Cordoba
tip.1
koef.2.50
|
|
|
panther
|
19.05.2012, 17:32 | #34922
|
Futbal / Uruguaj Clausura
CA Cerro-Danubio tip 2 @1,9
 
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 17:32 | #69116
|
| |
slovenskooooo do toho
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 17:09 | #34921
|
Uz som v Raji
jaj Rusi ... toto bolo uplne zadarmo 2 kurz, resp. kusok nizsi ... dske, vidis, toto proste inak skoncit nemohlo ... skoda, ze som to nedal za viac, ale to uz je neskoro take pisat    idem podat na Slovakov
|
|