Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
Bonifac2
|
19.05.2012, 23:22 | #34980
|
LIVE ------ vyhrá rozstrel Chelsea @ 1,83 ...... Čech to vychytá podla mna ....
|
|
| |
mj
|
19.05.2012, 23:25 | #69271
|
| |
tiez mu verim
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 23:26 | #69272
|
| |
bohača už dve tam mohol pekne chytiť
|
|
| |
mj
|
19.05.2012, 23:27 | #69273
|
| |
ivica neda!
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 23:27 | #69274
|
| |
Krásne Petr .... bravooo
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 23:29 | #69276
|
| |
jooooooooooooooooooooo ....... nádhera
|
|
| |
mj
|
19.05.2012, 23:30 | #69277
|
| |
  
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 23:31 | #69278
|
| |
pomsta je dokonana 
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 23:31 | #69279
|
| |
aj ja som si to zahral ale len za 2e
|
|
| |
mj
|
19.05.2012, 23:31 | #69280
|
| |
maju za to, ze mi vyradili real )
|
|
| |
Beloch
|
19.05.2012, 23:33 | #69281
|
| |
ja som to podal pri kurze 3,25 ze Chelsea vyhrá po penaltách 
|
|
|
panther
|
19.05.2012, 23:21 | #34979
|
moj nočak,tak na jutro na si idem dat frtana majstri
Link na Tiket
 
|
|
|
|
|
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:52 | #34977
|
Bonifac2 Reaguj na príspevok | 19.05.2012, 21:52 | #34963
LIVE volejbal ..... Kanada - Brazilia .... Kanada @ 8 .... za dve eurá musím ten kurz vyskušať .....
Kanada včera porazila húževnatých Fínov , ktorý pred nedávnom potrápili favorizovaných Talianov a len len že s nimi nevyhrali .... a kanárici tam udajne maju nejaký B tým .... prehrali nedávno z poliakmi .... uvidíme smajl smajl smajl
Bonifac2 19.05.2012, 21:52 | #69187
inak stav je 0 : 0 ..... začínaju za pár minut .... GL smajl
Bonifac2 19.05.2012, 21:57 | #69191
uff .... ešte som tam toto objavil ..... hcp Kanada +2,5 @ 1,95 .... za 10 eur to osolím ... uvidíme ... verím že toto by mohlo byť 9 /10 ..... lepšie by bolo počkať ako začnu .... ale nevadí , hra je hra
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:54 | #69265
|
| |
toto nehral asi nikto so mnou ..... ale Kanada krásne , aj ked najtesnejším rozdielom dala hned prvý setík ..... 25 : 23
Len tak dalej javorové listy .... ked už hokej nevyšiel , aspon volejbal zamakajte ..... Getzlaf , riadne smečuj pod tou sieťou , nech odčiníš ten hokejík
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 22:57 | #69266
|
| |
vsak som ti poslal datelinku tak to muselo vyjst....tlacime dalej bonife 
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:59 | #69267
|
| |
starký všimol som si ..... dakujem krásne že si mi to potisol .... sprav si už aj ty učet na tom BETku a budeš iný pánko pri tých tvojich tipoch .... okrem iného dostaneš 50 eur zadarmo ...... ŽIADNE MANIPULAČNE POPLATKY ako v NIKE debilnej .... o trochu lepšie kurzy na skoro všetky zápasy .... a hlavne veľmi široká ponuka LIVE stávok
|
|
| |
bopo8
|
19.05.2012, 23:44 | #69285
|
| |
hram kanadu @6.3 za 2e ja som sa nechal inspirovat
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 22:48 | #34976
|
penalta kus skorej prisla
|
|
|
bopo8
|
19.05.2012, 22:47 | #34975
|
tak ta chalsea ma celu LM tolko stastia verim ze nakoniec sa aj bude tesit z vitazstva
|
|
| |
mj
|
19.05.2012, 22:52 | #69264
|
| |
to asi vyzera na live stavku - vyhra celzi, po tolkom stasti sa budem cudovat, ak to nepadne
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 22:42 | #34974
|
DObre banda, ja sa lucim ... majte sa krasne a radi a budte stastni, zajtra pokracujeme ...
ja budem na zapase MFK v KE a potom budem letiet domov hned na hokej, mozno par minut na zaciatku nestihnem
dobruuu banda
|
|
| |
femina
|
19.05.2012, 22:48 | #69259
|
| |
dobru noc, anjelicka na pomoc....
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:49 | #69261
|
| |
dobruuu, este kuknem tu penaltu a idem ...
|
|
|
Sirius
|
19.05.2012, 22:39 | #34973
|
Môj pes sa vola Chelsea a je to nemceky oviack za tento darcek ju idem vyvencit   za 15min som tu chelsea vyhra na penalty
|
|
| |
femina
|
19.05.2012, 22:40 | #69249
|
| |
...a moj keby se volal Bayern a nie Benny, ta zajtra zrac nedostane... 
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 22:43 | #69253
|
| |
chudacik,nechala by si ho hladneho?
|
|
| |
femina
|
19.05.2012, 22:49 | #69260
|
| |
a co, sak ja kelo razy hladujem, kec po piatej vecer nejem....
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 23:06 | #69268
|
| |
jej tak som môjho psíka vyobíímal :***
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 23:18 | #69270
|
| |
tak to má byť Sirki ...... pes je totiž jediný tvor na svete , ktorý ma radšej svojho majitela , ako seba ...
|
|
|
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:39 | #34972
|
Bonifac2 Reaguj na príspevok | 19.05.2012, 11:44 | #34864
Dneska som si " naložil " toto :
SVK - CZ ........... remíza @ 4,5
FIN - RUS .......... remíza @ 4,5
Neverím , že aspon jeden zápas sa nebude rozhodovať v predlžení alebo v nájazdoch ako to už býva v takýchto dôležitých zápasoch .... bude sa hrať opatrne ... vyčkávať na chybu supera .... nečudoval by som sa keby , to boli obidve remízy .... uvidíme smajl
Bonifac2 19.05.2012, 11:49 | #68983
+ si zahrám určite okrem iného ešte toto :
Bayern - Chelsea ....... polčas ........ remíza @ 2,2
.............................. konečný ..... remíza @ 4,0 ....
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:40 | #69248
|
| |
Tak hokej uplne od veci tipy ..... a hlavne rusi to tam riadne postrieľali do tej fínskej bránky .... CZ - SVK ešte ako tak , tam ta remiza kludne mohla byť , keby dali česi gola z toho tlaku , za stavu 1 : 2 .... inak total KO tipy
Aspon že ten futbalík pekne vyšiel ..... Sirius paráda , gratulujem k výhre , a že aspon jeden pekný tiketík ti dneska vyšiel
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:40 | #69250
|
| |
co sa tyka CZ - SK, ano, remiza realna, ale ja som hral 2 jku, zasa si siel proti mne
co as tyka FIN-RUS ... nerealne, hral som 2 jku,z asa si siel proti mne, Fini proste nemali narok, nevidel si ako hraju , hrali perdtym ? ... toto lutujem, ze som to neosolil za viac ten zapas, to bol kurz 2 ako bonbonik, ako dezertik od stavkovych pre nas ...
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:44 | #69255
|
| |
však v poriadku Slaven ... ja som mal také pocity , že to tak bude .... to tu hovoríš takým štýlom , že som šiel proti tebe , ako keby si mal nejaku 90 % uspešnosť pri tipovaní ( nič v zlom , len čisto konštatovanie ) .... a keby to tak naozaj bolo , že taku maš , ver mi že by som s veľmi málo tipmi išiel proti tvojim
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:46 | #69257
|
| |
ja to tak ale nemyslim, ako si to pochopil, uz na CZE-SWE som sa na tom smial, ty si sa smial tiez, tak sa smej aj teraz, ako ja ...
ja len ze vazne dnes akoze verit Finom, no neviem, podla mna hlupost (nic v zlom)
zajtra verim, ze na Finov nedas zasa, naozaj verim. Uz som tu pisal o tom, ze na CZ je 3 kurz, ze ci im drbe, ci co
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:50 | #69263
|
| |
nikto tu nehovorí , že som veril fínom , hral som predsa remízu
a vedel som veľmi dobre aká je sila na strane rusov, hlavne v utoku ...... ale myslel som že by to mohol byť podobný zápas napr. ako teraz LM že Bayern celý zápas lepší a angličania z ojedinelej akcie vyrovnali ..... možno také niečo ako ked my sme hrali s Kanadou ..... že favorit veľký bol Kanada, podla hráčov akých tam mali , a aj tak sa nám ich podarilo " so šťastím " vytrepať tesne
|
|
|
femina
|
19.05.2012, 22:30 | #34971
|
kks, tolko nrohovych z jednej strany, ze dakedy v troch zapasoch tolko dokopy nepadne a Chelsea jeden a z neho gol...
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:32 | #69232
|
| |
to si vystihla vedúca .... akože tiež len oči otváram
|
|
| |
bopo8
|
19.05.2012, 22:32 | #69233
|
| |
chelsea dala gol zo svojho 2 rohoveho kopu
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:32 | #69234
|
| |
no vidis, dali stastny gol, jak by povedal Sirius, ved brankar to skoro mal, ako predtym Cech  
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 22:33 | #69235
|
| |
na to možem povedat len toto asi je to osud Chelsea to vyhra...
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:33 | #69236
|
| |
feminka, dufam, ze si tiez mala na nasich, tu lahôdku 3.81  
|
|
| |
femina
|
19.05.2012, 22:35 | #69238
|
| |
hej, hrala som ich - ja som spravna patriotka totizto... ale tak aj Nemcov hram a kukaj tu na nich - ja uz do Mnichova v zivoce neidzem....
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 22:35 | #69239
|
| |
tak ti Nemci co vykonali...
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:36 | #69241
|
| |
nemci
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 22:37 | #69242
|
| |
boni mame to doma 
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 22:38 | #69243
|
| |
fasisti smatlavy  ,,,bodaj by prehrali
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:38 | #69244
|
| |
vidis Sirius, ako je stastie vrtkave, v jednu minutu nadavas a o druhu sa radujes  
|
|
| |
femina
|
19.05.2012, 22:38 | #69245
|
| |
...a my to mame v prdeli...
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:39 | #69247
|
| |
slaven 19.05.2012, 22:04 | #69194
kua, bayern, to dnes hraju finale LM ???
slaven 19.05.2012, 22:08 | #69196
uz to vidim, ale je mi to nejako ukradnute dnes  
|
|
| |
femina
|
19.05.2012, 22:41 | #69251
|
| |
slaven, neseeeer me teraz, kec mi uceklo...
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:43 | #69252
|
| |
Slaven ale Sirius hrešil najmä preto , lebo tam ozaj nebolo asi ani 5 % šance , že to vyrovnaju podla toho priebehu zápasu .... toto sa malokedy stane, takéto šťastie pri tipoch, aspon mne veru ... skôr je to opačne , ako teraz Feminke , že hrala jednotku a oni z ozaj ojedinelej akcie vyrovanli ...
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:43 | #69254
|
| |
ja som ani nevedel, ze hraju ... cele doobedu som robil,ani nevidel ponuku, potom len Rusko podal a letel na zapad ... potom podal SK a vyteseny som
len ma stve ze NHl som zasa vynechal a nadherne vysla
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:45 | #69256
|
| |
Boni yooo, chapem ... feminka ma toho stastia asi tolko ako my vsetci tu dokopy, tie jej goly v 90+ su uz zname na nasom webe   ... no dnes jej to nevyslo, skoda
|
|
| |
femina
|
19.05.2012, 22:49 | #69262
|
| |
  ..tiez pravda...
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 22:30 | #34970
|
1:1
|
|
| |
mj
|
19.05.2012, 22:30 | #69227
|
| |
yeah, oba timy daju gol )) 
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:30 | #69229
|
| |
jooooooooo ...... Sirki , žijemeeeee ..... za šťastie
|
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 22:31 | #69231
|
| |
JO JO JO JOJ OJ O JO O!!!!ANOOOOOOO!!!  
|
|
| |
mj
|
19.05.2012, 22:34 | #69237
|
| |
slaven: oh, my apology, uz sa to nestane.. pisal som to cez tyzden v nejakom komente "ako tipujete finale"..
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:36 | #69240
|
| |
mj: fajn ... precitaj si nase pravidla este raz, aby si vedel o com pisem
|
|
| |
mj
|
19.05.2012, 22:38 | #69246
|
| |
uz budem najposlusnejsi
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:47 | #69258
|
| |
ked takto ludia pisu ako ty, vacsinou si robia prdel a za par dni uz tu nebudu
tak uvidime, ci je to aj tvoj pripad
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 22:24 | #34969
|
Bayer gol
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 22:25 | #69215
|
| |
piči to bol stasny gol.....
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 22:25 | #69216
|
| |
este jeden 
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:25 | #69217
|
| |
co tam bolo stastne? - potiahol, pekny center, pekna hlavicka, gol
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:26 | #69219
|
| |
Bonifac2 19.05.2012, 22:26 | #69218
bohužial sa tam nedalo iné čakať .... bili ich ako žito ... ked to nejde , tak to nejde proste ...
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 22:26 | #69220
|
| |
no bolo to stastie ta hlavicka ledva ledva tam skoncila cech ju mal skoro na ruke..
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 22:28 | #69223
|
| |
k*rva ja mam take stastie dnes vsetkych 12tikotov KO Link na Tiket
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 22:29 | #69225
|
| |
stastie mali anglani doteraz....mozu byt radi ze len 1-0
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 22:30 | #69228
|
| |
ANOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
| |
dske
|
19.05.2012, 22:28 | #69222
|
| |
Fuu asi navstivim Finsko
|
|
|
Sirius
|
19.05.2012, 22:11 | #34967
|
Boni musime dotlacit tu remizu LM  
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:17 | #69204
|
| |
musíme veru starký ..... lebo tie hokejové remízy , čisté odveci tipy .... dufam že aspon toto klapne a aspon vklady sa mi vrátia , lebo tie hokeje som mal o polovičku viac naložené
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:21 | #69208
|
| |
tak ked tipujem na CZE a ty tipnes remizu, sa necuduj, ze odveci tip to bol minule  
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:22 | #69210
|
| |
no viem že vyhrali česi golom 30 sekund pred koncom ... 4 : 3 .... len trošku nechápem tento tvoj komentár .... vysvetli , ď
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:24 | #69212
|
| |
"lebo tie hokejové remízy , čisté odveci tipy" - tipoval si X, ja som tipoval 2
co nechapes ? si siel proti mne = odveci
usmej sa  
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 22:24 | #69213
|
| |
je to mozne!!!!!!????????????!!!!!!!!!!!! kurnik bayern...
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:26 | #69218
|
| |
bohužial sa tam nedalo iné čakať .... bili ich ako žito ... ked to nejde , tak to nejde proste ...
|
|
|
Palindel
|
19.05.2012, 22:10 | #34966
|
dnes tatran presov majstri slovenska v hadzanej
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:11 | #69199
|
| |
hehehe, s naskokom 100 bodov nie ?  
maju oni este nejaku motivaciu vlastne ?
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 22:15 | #69202
|
| |
mam taky pocit ze nam ti vychodnari zbieraju vsetky mozne tituly,esteze ten fotbalovy ostane v ziline
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 22:16 | #69203
|
| |
za mladsi dorast som par krat hral proti presovu no este možno budem ale to boli nakladacky od nich..su vymakany...
|
|
| |
Palindel
|
19.05.2012, 22:18 | #69205
|
| |
myslim, ze motivacia je vzdy..liga majstrov, pohar EHF atd
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:19 | #69206
|
| |
v LM to pokaslali tohoto roku ....
inak ja som na nich bol, asi pred 2 rokmi ... kamos hra za Karvinu a Karvina dosla, tak som bol kuknut, Karvina dostala samozrejme na prdel  
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:20 | #69207
|
| |
Sirius: vymakaní ...
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 22:23 | #69211
|
| |
ja som minuly rok cez zimu bol na turnaji starsich ziakov este niekde v cesku hral som za blavu mi sme tam mali velllliiiikee stastie do vyradovacej fazy sme sa dostali o jeden gol sme v rovnocti bodov mali viac ako Hranice alebo praha neviem co to bolo vo vyradovacej fazy sme vyhrali nad domacimi a zubri porazili Presov :D zahral som si finale proti Zubri a dostali sme riadnu nakladacku :D
|
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 22:03 | #69192
|
| |
este ten bayern zabrat kurna
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:04 | #69194
|
| |
kua, bayern, to dnes hraju finale LM ???
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:08 | #69196
|
| |
uz to vidim, ale je mi to nejako ukradnute dnes  
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 22:11 | #69200
|
| |
necudujem sa ....ale ten beton chelsey je poriadny asi hraju na penalty
|
|
|
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 21:59 | #34964
|
slaven,co mas proci mihalovcom..my uz titul mame..5ty 
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:04 | #69193
|
| |
ja nic, len ked si spomeniem na tie reci o postupe ... a potom tote tvoje pripomienky, ze budete hrat s MFK Kosice, ked vypadnu a podobne   dajako nevydalo ...
heh, sem tam kuknem na diskusiu na ich futbalovom webe, tam su vazne magori nejaki fandovia, ved tam sa viac nadava a uraza ako debatuje
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 22:08 | #69197
|
| |
preco nevydalo?myslis ze kosice ostanu v lige?
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:12 | #69201
|
| |
nie, neostanu, presne ako minuly rok neostali, ani rok predtym ...
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 22:28 | #69224
|
| |
no..sam kozak povedal,ze nevie co bude dalej..ani licenciu ako jediny nemate
|
|
|
Bonifac2
|
19.05.2012, 21:52 | #34963
|
LIVE volejbal ..... Kanada - Brazilia .... Kanada @ 8 .... za dve eurá musím ten kurz vyskušať .....
Kanada včera porazila húževnatých Fínov , ktorý pred nedávnom potrápili favorizovaných Talianov a len len že s nimi nevyhrali .... a kanárici tam udajne maju nejaký B tým .... prehrali nedávno z poliakmi .... uvidíme
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 21:52 | #69187
|
| |
inak stav je 0 : 0 ..... začínaju za pár minut .... GL
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 21:57 | #69191
|
| |
uff .... ešte som tam toto objavil ..... hcp Kanada +2,5 @ 1,95 .... za 10 eur to osolím ... uvidíme ... verím že toto by mohlo byť 9 /10 ..... lepšie by bolo počkať ako začnu .... ale nevadí , hra je hra
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 22:21 | #69209
|
| |
drzim ti palce bonife urcite by som to hral tiez
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:24 | #69214
|
| |
starký dakujem krásne ..... ty ako dneska ....... išli futbaliky ?
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 22:27 | #69221
|
| |
50/50 este bayern staci ked vyhra tak som v pluse...dva goliky bayernu bonus navyse
|
|
|
Sirius
|
19.05.2012, 21:50 | #34962
|
ach Federer zase som nemal stastie Link na Tiket
|
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 21:52 | #69188
|
| |
este som napitý stale nemozem veriť ze sme vo finale  
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 21:54 | #69189
|
| |
od vyhry 2900ecok ma mozno delili len 2 zapasy :/ Link na Tiket
|
|
| |
Michalides
|
20.05.2012, 09:08 | #69299
|
| |
toto som ti vcera pisal....
Michalides 19.05.2012, 11:19 | #68978
"blbsi" zapas si si z toho mnozstva vybrat nevedel absolutne netipovatelny zapas......rozhodovat budu uplna malickosti, ani jeden nepojde totalne na doraz, buduci tyzden ich caka French open, tak nebudu riskovat zranenie...federer ma vacsiu motivaciu, kedze sa moze v rebricku priblizit Nolemu...Nole zasa bude branit prve miesto.
Bufo : to, ze Fedex vycapal Seppiho absolutne nic neznamena...ze sa vobec Seppimu podarilo prejstl cez Isnera a Wawrinku bol maly "zazrak", velmi tazke zapasy, kde sa totalne vycerpal a na Fedexa uz bol fyzicky uplne mimo...
|
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 21:44 | #34960
|
Rangers 3:0, sakra .... zasa som na nieco zabudol  
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 22:07 | #69195
|
| |
Bonifac2 Reaguj na príspevok | 19.05.2012, 01:31 | #34831
Rangers - Devils .......... klasika ......... under 4,5 @ 2,05 ... smajl
Bonifac2 19.05.2012, 01:58 | #68944
ach ja trúba smajl ...... ja som si až teraz všimol , že to hraju až o 19 00 ... a tam to zvykne padať v týchto podvečerných zápasoch .... ale tak hádam to nepopadá teraz smajl
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 22:08 | #69198
|
| |
tak ty si to stihol podat, kuaaaaaaa, grcka
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 21:41 | #34959
|
Nemate niekto youtube video ceskych komentatorov ?
apropo ja zajtra fandim Cechom, je tam cez 3 kurz, zblaznili sa ? LOOOOL
|
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 21:51 | #69185
|
| |
tak to je krasny kurz,podla mna su favoriti Cesi...
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 21:55 | #69190
|
| |
ved preto pisem, ze ci sa zblaznili ...
|
|
|
| |
alex
|
19.05.2012, 21:31 | #69170
|
| |
v slovenskych stavkovych pojde urcite dole
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 21:32 | #69171
|
| |
ale no slaven..neprehanaj to uz nedame
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 21:36 | #69174
|
| |
musis verit...
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 21:39 | #69176
|
| |
možno tak po predlžení ...... ale s vačším ako obrovským šťastím .... je na našej strane jednoznačne a sila kolektívu .... ale individuality , ktoré vedia rozhodnuť ťažké zápasy na strane Ruska , hlavne teda v útoku ...... + ku tomu naš " lazaret " v obranných radoch
|
|
| |
tommy
|
19.05.2012, 21:39 | #69177
|
| |
presne tak treba verit inac nikdy nic nedokazes
a 6.5 uz teraz je lakavy
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 21:40 | #69178
|
| |
koseliar a preco to nemame dat ? kto iny moze dat dole Rusov ak nie my ?
akoze ani cechov sme nemali dat, boze 3.8 kurz ... a bum 3:1 a Rusi co? staci , ze im nevyjde den, ze nas podcenia, ze laco zasa zachyta na 1ku ... a ? mozeme aj vyhrat ...
je to finale, toto uz naozaj nebdue len o sile muzstva, ale aj o stasti, o srdci, bojovnosti ... a aj velke hviezdy ako malkin, oveckin a spol mozeme polozit, ver mi ...
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 21:42 | #69179
|
| |
tak skus sa zasmysliet ..co hra pre nas a co proti...teraz neber kurz do uvahy
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 21:45 | #69180
|
| |
ale Slovaci, to nesu Michalovce, ze doma furt pustia perie  
|
|
| |
tommy
|
19.05.2012, 21:45 | #69181
|
| |
jj presne ako Slaven pise, hviezdy bolo aj v Kanadskom Teame pozri kde su.
zapas sa zacina 0:0 a videl som zapas s norskom kde 2tr. si rusi nevedeli prist na chut, a v 3tr. Norsky brankar pustil velmi lacneho gola a uz sa to pokaslalo, bol by som zvedavy ako by ten zapas dopadol.
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 21:47 | #69182
|
| |
tak ruski nechodia dovolenkovat ako kanadania
|
|
|
basseball tips
|
19.05.2012, 21:18 | #34957
|
|
vyhodnotilo vám 3 nórsku ligu? alebo neviete čo je zo zápasom Elverum - Valdres FK .... kedžeee posledný zápas na tikete... tak neviem, či sa tešiť, či nie :/
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 21:25 | #69167
|
| |
3;1
|
|
|
basseball tips
|
19.05.2012, 21:16 | #34956
|
|
Niekto nejaké nočné tipy :)?
|
|
| |
alex
|
19.05.2012, 21:19 | #69164
|
| |
skusil by som colo colo, domacim bude chybat 6 hracov a hostom len 1
|
|
| |
basseball tips
|
19.05.2012, 21:20 | #69165
|
| |
dík vyskúšam... ak ešte niečo by si našiel tak hoď .. rád sa inšpirujem :)
|
|
| |
alex
|
19.05.2012, 21:29 | #69169
|
| |
z AHL by som dal Norfolk
|
|
| |
basseball tips
|
19.05.2012, 21:34 | #69172
|
| |
to colo colo na NIKE neni asi nikde to nevidím.. ten norfolk skúsim :)
|
|
| |
alex
|
19.05.2012, 21:38 | #69175
|
| |
je tam Chile liga
|
|
|
Bajko
|
19.05.2012, 21:11 | #34955
|
O rok s Ceskom, USA a Finskom...omnoho lahsia skupina ako druha kde su Rusi Kanada Svedi ale aj Nori ci Svajciari...http://hokej.sme.sk/c/6383075/hokej-ms12-slovensko-na-buducorocnom-sampionate-v-skupine-s-ceskom.html
|
|
|
Bajko
|
19.05.2012, 20:58 | #34954
|
Zleteli orly z Tatry, tiahnu na Helsinki,
ponad tisíc jazier, medzi blonďavé Fínky,
preleteli cez more, cez tú slanú vodu,
prišli spraviť radosť slovenskému rodu.
Duní hala a útok za útokom sa valí,
Slováci šalejú v gólovom ošiali.
Ukážeme svetu, že hoc sme národ malý,
nechceme sa predsa vrátiť domov smutní, bez medailí.
A tí, javorovým listom čo nad nami vládli,
kdeže sú? — My stojíme; ale oni padli.
Dal nám Boh zas dobrý deň, zlomili sme jarmo.
o gól sme boli lepší, trošku šťastia, raz darmo.
Pokraj bránky stojí Laco na ľadovom dvorci,
okol neho mocná stráž, tuhí to paholci.
Rastom sú ako jedle, pevní ako skala,
zdalo by sa ti, že ich jedna mater mala.
Ale zdanie klame, jeden vytŕča tam z radu,
nie je to však žiaden chlapec iba na parádu.
Je to náš kapitán, chrabré kúsky stvára,
dáva chlapcom odvahu, obor Zdeno Chára.
Hoj, rozoviera tá krv slovenská divoko,
a Šatan súperovi pozrel okom v oko;
a z hokejky ti mu prudká zablysla sa strela,
ruka od radosti do výšav vyletela.
A jedným veľkým citom srdcia im zahrali;
a jeden strašný ohlas ústa im vydali:
„Mor ho!“ kríkla družina slovenská odrazu
a hokejka zasvietila v pästi každému víťazu.
A čo i tam dušu dáme v obrane drvení:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť porazený!
„Mor ho!“ kríkla a razom na súpera sa metá.
Do éteru Ňiňaj kričí: sme majstri sveta!  
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 21:04 | #69158
|
| |
super basnicka ....vsetci povinne naucit  
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 21:13 | #69162
|
| |
vsetci by to mali vediet..nie teraz sa ucit..hejslovaci
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 21:24 | #69166
|
| |
jaj,ci to upravena verzia..som len prvy odstavec precital
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 21:48 | #69183
|
| |
I like this 
|
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 21:28 | #69168
|
| |
hehe, ja som tie 2 goly nevidel, az teraz som to videl, tak to boli nadherne goly, najma ten Satan ... Cesky komentar nemas ?  
|
|
|
bufo
|
19.05.2012, 20:54 | #34952
|
Caute,tak ja pokracujem s MLB:
Washington-Baltimore...1...1.85
Tampa Bay-Atlanta...1...1.85
|
|
|
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 21:08 | #69160
|
| |
pravdupovediac,mas tam toho dost...ja vyberam max. 2 zapasy...ale nech Ti vyjde...
|
|
| |
basseball tips
|
19.05.2012, 21:10 | #69161
|
| |
díky aj tebe držím včera s 5 ušiel jeden :/ ... Minnesota vonku dobre hrá ... dúfam, že aspoň jeden sa zadarí :)! je to tam dosť kadejaké :)
|
|
|
|
admin
|
19.05.2012, 20:37 | #34951
|
  Priatelia, mozete tipovat zajtrajsie finalove zapasy  
P.S. dakujeme chlapci
|
|