Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12519 | 12520 | 12521 | 12522 | 12523 | 12524 | 12525 | 12526 | 12527 | 12528 > >>

Michalides 20.05.2012, 11:15 | #35010
Brondby - Nordsjaelland 2@1,87
Stabaek - Haugesund 2@1,9
Utsiktens - Orgryte 2@1,75
U. De Concepcion - U. Catolica 2@1,91
dske 20.05.2012, 11:11 | #35009
Tak dnes bude mať Zdenko iny ice time, nie je niekde stávka na to aky bude mať ice time?**01
  dske 20.05.2012, 11:13 | #69331
  Sarky včera:... "nastastie je Zdeno zvyknutí na 30 minut z Bostonu"...**01 to je zviera toto vyšší ice time majú už len brankari**01**01
  Hajty 20.05.2012, 11:30 | #69333
  A rozhodcovia **01**02
saigon 20.05.2012, 11:10 | #35008
Dnes si chcem opäť po 10 rokoch zakričať: "SME MAJSTRI SVETA"!! **04**04
zuzubi 20.05.2012, 11:02 | #35007
Rusko - Slovensko ,vitaz 2 tretiny rusko Kurz 1,9 doxbett
Nasi uz dokazali nemozne.Stalo ma to uz dost.
  tommy 20.05.2012, 11:04 | #69326
  ked hras proti nasim
necudujem sa **12
  tocco 20.05.2012, 11:08 | #69329
  tak ti treba**01 takisto aj xavimu...
  TITIT 20.05.2012, 11:12 | #69330
  no a ako kukam este ta to aj nieco bude stat :-)
  zuzubi 20.05.2012, 11:19 | #69332
  bodaj by ste mali po konecnom hvizde pravdu.Tie emocie a radost stoja za tie vyhodene peniaze.**04
Tomasso 20.05.2012, 11:01 | #35006
Brondby - Nordsjaelland 2 1.87
Stabaek - Haugesund 2 1.9
Murcia - Gimnastic 1 1.86
Ranheim - Kongsvinger 1 1.96
Inti Gas - Cobresol over 2.5 1.83
kinly79 20.05.2012, 10:48 | #35005
ak nasi dnes vyhraju aj chlieb bude lacnejsi
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/301752_3275576407845_1220509253_32561801_145086...
**01
Hesky 20.05.2012, 10:36 | #35004
Tak česko s tím kurzom sa musí zahrať ,na Slovensko krásny kurz a však dnes neverím aj ked by som chcel uveriť že spanila jazda bude pokračovať odohrali sme 2 vyčerpávajúce zápasy ,zostali nám 5 obrancovia a máme len 24h na regeneráciu to je pre nás privelký handicap,kurz na Rusko nemá hodnotu radšej sa tomu zápasu vyhnem,dnes treba skúsiť Lučenec-Dubnica 2 kurz 2-gl
  tocco 20.05.2012, 10:52 | #69324
  Tej Dubnici ako veríš?**04
  Hesky 20.05.2012, 17:16 | #69497
  Dubnici 9,5 /10
kinly79 20.05.2012, 10:35 | #35003
FC Sochaux - Olympique Marseille 1 (2,10)
Dudo 20.05.2012, 10:24 | #35002
ruzomberok neska vyhra:)
  believe 20.05.2012, 10:25 | #69319
  Trnava tiež
  kuboo33 20.05.2012, 10:29 | #69321
  ako si na to došol ?**26
Beloch 20.05.2012, 10:16 | #35001
Jednoznačne si zahrám vz/SLOVENSKO - 5,25 **03**03 to sa musí hrať **02
  tocco 20.05.2012, 10:18 | #69318
  **26**26 tak tak
  Beloch 20.05.2012, 10:28 | #69320
  ešte aj vz/PHOENIX - 2,90 **03 neverím že ich dajú 4-0 dajú do toho všetko **22
  Ghe88o 20.05.2012, 10:52 | #69325
  k tej NHLke , LA bol outsider celej PO a valcuje vsetko co im pride do cesty , daj skor pocet golov ako na vitaza
tocco 20.05.2012, 10:16 | #35000
Slaven kde si mal kurz o pol desiatej na Čechov 3.48**20**01
  tommy 20.05.2012, 10:47 | #69322
  v Pinne bolo napr aj 3.71 a postupe to upravovali a teraz je 3.39 cize tam bol 3.48 **26
  tocco 20.05.2012, 10:51 | #69323
  09.19 pridaval ten tip, vtedy už bol v pinna 3.38...pozri si to http://www.oddsportal.com/hockey/world/world-championship-2012/finland-czech-republic-1317127/
  tommy 20.05.2012, 11:06 | #69327
  podla oddsportalu sa neriad tie casy su v tolerancii plus minus 10min ...
  tommy 20.05.2012, 11:07 | #69328
  neviem kde inde by to mohl hrat **01
TITIT 20.05.2012, 10:02 | #34999
LIVE - Kubam - Rusko 3set Kuba @2,25
  tocco 20.05.2012, 10:03 | #69309
  to kde máš taký kurz????
  TITIT 20.05.2012, 10:06 | #69310
  na fortune ale ako som isiel podat tak klesol na @1,8
  tocco 20.05.2012, 10:07 | #69311
  lebo na bet365 bol aj vtedy ako si písal 1.85
  tocco 20.05.2012, 10:07 | #69312
  dik za ten druhý set, 5**25 doma, za výhru si dám, že Kuba v 3.sete dosiahne prvá 5 bodov
  TITIT 20.05.2012, 10:08 | #69313
  Link na Tiket

Link na Tiket

aby si mi veril :-)
  tocco 20.05.2012, 10:10 | #69314
  Ja ti verím, pohodička**04
  TITIT 20.05.2012, 10:12 | #69315
  Kuba prva 5 bodov :-)
  tocco 20.05.2012, 10:13 | #69316
  tak na voleybale 8,5**25 už doma, dobrá je ta Kuba celkom, ešte niečo zahrám**26
TITIT 20.05.2012, 09:41 | #34998
LIVE - Kubam - Rusko 2set Kuba @2,25
  tocco 20.05.2012, 09:43 | #69307
  skúsim teda**03
  tocco 20.05.2012, 09:44 | #69308
  ale už len @1.7
believe 20.05.2012, 09:40 | #34997
Dobré ránko. Dnešok - futsal.

Sala 10 Zaragoza-ElPozo Murcia tip 1 .. @ 5.54
Modicus - S-Operário tip 1 .. @ 1.40

**22**22
  believe 20.05.2012, 09:43 | #69306
  až mi je zle keď sa pozerám že toto som chcel včera podať a nepodal som.
Link na Tiket
balboa 20.05.2012, 09:21 | #34996
http://www.iihf.com/competition/272/news/news-singleview-2012/recap/6979.html?tx_ttnews%5BbackPid%5D...
uz su zname skupiny na OH v Soci **04
  slaven 20.05.2012, 09:23 | #69304
  takze Rusov dame dole dnes aj v Soci v skupine, rozumiem **01**02**03
  JM 20.05.2012, 10:14 | #69317
  zaujímave že tá krajina Qualifier hrá vo všetkých 3 skupinách!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ale ne srandu si robim :D
zmiso 20.05.2012, 09:19 | #34995
co dnes Djokovic??
  Michalides 20.05.2012, 11:33 | #69334
  to iste, co vcera Federer **18 netipovatelny zapas....
jakto7 20.05.2012, 09:15 | #34994
Suhlasim s nazorom ze Fini neukazali nic hviezne na ms ale predsa len su domaci a proti rusom hrali celkom dobre/kym ich nezlomili/ces nemaju take muzstvo na lamanie finov a odskocenie na viacero golov takze si myslim ze vyhraju ajked nie su lepsi...co sa tyka nas dufam ze neprehrame vysokym rozdielom pre mna bude toto nas uspech...samozrejme **21 veliii SLOVENSKOOOOO **05
TITIT 20.05.2012, 09:12 | #34993
LIVE - Kubam - Rusko 1set Kuba @2,06
  zmiso 20.05.2012, 09:16 | #69301
  no Kuba nejak straca
  TITIT 20.05.2012, 09:17 | #69302
  no sak toto,ale snad to este dobojuju :-)
tocco 20.05.2012, 09:09 | #34992
Takže dnes zápas číslo jedna pre mňa ako som avizoval, Česko - Fínsko, tip 1, @3.2/bet365/
Ten kurz zahrať musím, aspoň za dvadstku to skúsiť musím, Češi sú herne na to oveľa lepšie ako Fíní, tí budú navyše zlomení z nakladačky od Rusov a len ťažko sa namotivujú na zápas o bronz.
Jedine čo mi nehrá do karát, že Češi tiež vedia zápas o bronz vypustiť, ale dnes budem veriť, že si nejaký kov z turnaju odnesú
  slaven 20.05.2012, 09:12 | #69300
  slaven Reaguj na príspevok | 19.05.2012, 21:41 | #34959
apropo ja zajtra fandim Cechom, je tam cez 3 kurz, zblaznili sa ? LOOOOL
  ezop 20.05.2012, 09:21 | #69303
  ja hovorim, ze Fini ich sklepu dole, lebo nebudu vediet rozchodit tu prehru proti nasim este aj dnes, moj tip Finsko**26**21
tocco 20.05.2012, 08:38 | #34991
Niekto tu niekedy písal, že chce tutovku, ponúkam ju dnes**16**16**16
T.Tatar dá prvý gól, a Slovensko vyhrá 4:2, @601
Zahrám si to za 0,55**25 uvidíme, ako to dopadne**01
admin 20.05.2012, 08:34 | #34990
**16 Este stale mozete tipovat finalove zapasy **16 - http://www.nasetipy.com/ms2012-tipujeme **03
tocco 20.05.2012, 08:23 | #34989
Už pomaličky vyrážam do baru, takže ešte tipy na dnešný zápas
Mimo štatisík : Slovensko - Česko tip 1, @3.75
Slovensko - Česko . 1tr. over 1.5, @2.1
Slovensko- Česko - Slovensko +2.5 gólu 2.35
Dnes to vidím a cítim takto...GL
-----------------------------------------
Videl a cítil som to výborne, až na ten over v 1.tretine všetko OK, takže za včera veľká spkojnosť**04
Dnes si našich zahrám tiež, je to finále, a ten kurz sa hrať musí preboha**16**16**16
bufo 20.05.2012, 07:33 | #34988
Caute,pre mna jednoznacne na dnes:
Česko-Fínsko , zapas bez remizy: Česko.....2.28
  ezop 20.05.2012, 08:38 | #69293
  bufo, nic proti, pre mna jednoznacne dnes finsko, Bramboraci, nech si vezmu domov bramborovou medailu**02, takze vitazstvo Finska**22**22
  tocco 20.05.2012, 08:39 | #69294
  Radus a prečo by mali vyhrať? celý turnaj nič nehrajú, Češi sú určite lepší....
  ezop 20.05.2012, 08:41 | #69296
  Neviem, preco proste to tak dneska citim a uz aj bezim do Nike fuknut tiketik**13**02**22
  TITIT 20.05.2012, 08:42 | #69297
  pre mna tiez jednoznacne Cesi :-)
  tocco 20.05.2012, 08:54 | #69298
  Tipujete hluposti a potom vyplakavate ze nic nevychadza.... Herne pre Finov nehraje absoluyne nic, cesi hraju ovela lepsie, navyse co je jeden z hlavnych dovodov kurz na Finov nema ziadnu hodnotu, keby bol vyrovnany, tak si to zahraj..ale pri postaveni kurzov sa pytaju hratcesi JEDNOZNACNE
  ezop 20.05.2012, 09:23 | #69305
  tocco ved si hraj co chces, ja hovorim za seba, ze budem hrat Finov, tak neviem preco tu teraz ty places, ked tu ma niekto iny nazor na vec ako ty!!! **18
Erricco 20.05.2012, 04:22 | #34987
takto som to vymyslel na dnes :

Skupina A Kurz: 2.97
Fínsko - Česká rep. 2 2.97
Skupina B Kurz: 4.07
Rusko - Slovensko 2 4.07
Skupina C Kurz: 3.04
Egypt - Kamerun 2 3.04
Skupina D Kurz: 2.50
Prešov - ŠK Slovan 2 2.50
Skupina E Kurz: 3.24
Lučenec - Dubnica 2 1.80
Ruch Radzion. - KS Polkowice 1 1.80
Skupina F Kurz: 4.10
Zalaegerszeg - Paks 2 2.05
Oostende - Waasl.-Bever. 2 2.00
Skupina G Kurz: 6.62
Evian TGFC - Brest 1 2.76
Toulouse - Ajaccio 1 2.40
Skupina H Kurz: 1.95
YB Bern - FC Sion 1 1.95
Bonifac2 20.05.2012, 00:52 | #34986
Tak volejbalík krásne dneska .... ked už hokej total KO .... futbalik potešil , aj ked zo šťastím , volejbal vrátil všetko prehraté a ešte aj do plusu išli nejaké drobáčiky ........ Kanada po tuhom boji zdolala Brazíliu 3 : 2 .... v treťom sete pekne 15 : 10 a kurz @ 8,0 **16 ... je doma .... sú to pašáci **03 ..... Ďakujem javorové listy **26
  Sirius 20.05.2012, 01:03 | #69289
  cg ti **04 **26
  Bonifac2 20.05.2012, 01:08 | #69290
  Sirki vdaka ......... zahral si si , či nem **05
dske 20.05.2012, 00:02 | #34985
Link FB príspevok by som zabil toho debila čo tú stránku vytvoril a tak isto aj všetkých čo dali like, fakt UBOHOSŤ
  Sirius 20.05.2012, 00:08 | #69287
  primitivy ubohy..**14**14
  hardluckwoman 20.05.2012, 00:10 | #69288
  hnus
primitiv
  ezop 20.05.2012, 08:40 | #69295
  ved jemu sa to vrati aj s urokami, bozie mlyny melu pomaly, ale....
dske 19.05.2012, 23:38 | #34984
Nenormalne, Chelsea. sama nevie ako sa vlastne dostala do finále, Bayern celý čas lepší, penaltu v predlzeni zahodil, na penalty vyhraval a nic. Strasne som im fandil, chelsea si to nezasluzi
  dske 19.05.2012, 23:39 | #69283
  Inac ten Robben toho by som hned poslal preč už dávno to jeho sepcenie to je až choré
  mj 19.05.2012, 23:41 | #69284
  hlavne ten dilino nemal vystriedat Mullera..
  Sirius 19.05.2012, 23:44 | #69286
  normalne placem od stastia :))))))
  Erricco 20.05.2012, 04:02 | #69291
  jaaaaaj zase luckerská Chelsea ... to zato že je tam Čech, lebo len česi maju take štastie vo všetkom ... **18
bopo8 19.05.2012, 23:33 | #34983
domacemu tymu nieje sudene vyhrat usatu trofej aj nadalej **02
Bonifac2 19.05.2012, 23:32 | #34982
Tak priatelia ..... toto je fenomén menom ŠPORT .....

Slzy sa mi tlačia do očí, ked to tam vidím ako sa radujú hráči Chelsea ..... a na druhej strane smútok nemcov ....... doslova ako sa ľudovo hovorí ... " z hovna , uplietli bič " .... celý zápas jasné lepší Bayern , ešte aj na jedenástky vyhrávali ..... a aj tak vyhrala Chelsea ... **07
  Sirius 19.05.2012, 23:34 | #69282
  až som doma klacal pred telkou ako Drogba pred rozhodujucou penaltou :P I love luck I love Chelsea!!!**21**22**21**22**21**22
  Erricco 20.05.2012, 04:28 | #69292
  Nenávidim Chelsea ... je to jeden úbohý tím ktorý sa vždy s obrovskou dávkou štastia dostane do každej ri..i !!! Nech zrušia víza tomu uhoľnému prisťahovalcovi konečne čo nevie nič ine len simulovať !!! **18
mj 19.05.2012, 23:29 | #34981
teraz na to divaj
  mj 19.05.2012, 23:29 | #69275
  aaaaaaa, som nereagoval na prispevok, ja biedny zemepan
<< < 12519 | 12520 | 12521 | 12522 | 12523 | 12524 | 12525 | 12526 | 12527 | 12528 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions