Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
Michalides
|
20.05.2012, 11:15 | #35010
|
Brondby - Nordsjaelland 2@1,87
Stabaek - Haugesund 2@1,9
Utsiktens - Orgryte 2@1,75
U. De Concepcion - U. Catolica 2@1,91
|
|
|
dske
|
20.05.2012, 11:11 | #35009
|
Tak dnes bude mať Zdenko iny ice time, nie je niekde stávka na to aky bude mať ice time?
|
|
| |
dske
|
20.05.2012, 11:13 | #69331
|
| |
Sarky včera:... "nastastie je Zdeno zvyknutí na 30 minut z Bostonu"... to je zviera toto vyšší ice time majú už len brankari
|
|
| |
Hajty
|
20.05.2012, 11:30 | #69333
|
| |
A rozhodcovia 
|
|
|
saigon
|
20.05.2012, 11:10 | #35008
|
Dnes si chcem opäť po 10 rokoch zakričať: "SME MAJSTRI SVETA"!! 
|
|
|
zuzubi
|
20.05.2012, 11:02 | #35007
|
Rusko - Slovensko ,vitaz 2 tretiny rusko Kurz 1,9 doxbett
Nasi uz dokazali nemozne.Stalo ma to uz dost.
|
|
| |
tommy
|
20.05.2012, 11:04 | #69326
|
| |
ked hras proti nasim
necudujem sa
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 11:08 | #69329
|
| |
tak ti treba takisto aj xavimu...
|
|
| |
TITIT
|
20.05.2012, 11:12 | #69330
|
| |
no a ako kukam este ta to aj nieco bude stat :-)
|
|
| |
zuzubi
|
20.05.2012, 11:19 | #69332
|
| |
bodaj by ste mali po konecnom hvizde pravdu.Tie emocie a radost stoja za tie vyhodene peniaze.
|
|
|
Tomasso
|
20.05.2012, 11:01 | #35006
|
Brondby - Nordsjaelland 2 1.87
Stabaek - Haugesund 2 1.9
Murcia - Gimnastic 1 1.86
Ranheim - Kongsvinger 1 1.96
Inti Gas - Cobresol over 2.5 1.83
|
|
|
|
Hesky
|
20.05.2012, 10:36 | #35004
|
|
Tak česko s tím kurzom sa musí zahrať ,na Slovensko krásny kurz a však dnes neverím aj ked by som chcel uveriť že spanila jazda bude pokračovať odohrali sme 2 vyčerpávajúce zápasy ,zostali nám 5 obrancovia a máme len 24h na regeneráciu to je pre nás privelký handicap,kurz na Rusko nemá hodnotu radšej sa tomu zápasu vyhnem,dnes treba skúsiť Lučenec-Dubnica 2 kurz 2-gl
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 10:52 | #69324
|
| |
Tej Dubnici ako veríš?
|
|
| |
Hesky
|
20.05.2012, 17:16 | #69497
|
| |
Dubnici 9,5 /10
|
|
|
kinly79
|
20.05.2012, 10:35 | #35003
|
|
FC Sochaux - Olympique Marseille 1 (2,10)
|
|
|
Dudo
|
20.05.2012, 10:24 | #35002
|
|
ruzomberok neska vyhra:)
|
|
| |
believe
|
20.05.2012, 10:25 | #69319
|
| |
Trnava tiež
|
|
| |
kuboo33
|
20.05.2012, 10:29 | #69321
|
| |
ako si na to došol ?
|
|
|
Beloch
|
20.05.2012, 10:16 | #35001
|
Jednoznačne si zahrám vz/SLOVENSKO - 5,25  to sa musí hrať
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 10:18 | #69318
|
| |
 tak tak
|
|
| |
Beloch
|
20.05.2012, 10:28 | #69320
|
| |
ešte aj vz/PHOENIX - 2,90 neverím že ich dajú 4-0 dajú do toho všetko
|
|
| |
Ghe88o
|
20.05.2012, 10:52 | #69325
|
| |
k tej NHLke , LA bol outsider celej PO a valcuje vsetko co im pride do cesty , daj skor pocet golov ako na vitaza
|
|
|
tocco
|
20.05.2012, 10:16 | #35000
|
Slaven kde si mal kurz o pol desiatej na Čechov 3.48
|
|
| |
tommy
|
20.05.2012, 10:47 | #69322
|
| |
v Pinne bolo napr aj 3.71 a postupe to upravovali a teraz je 3.39 cize tam bol 3.48
|
|
|
| |
tommy
|
20.05.2012, 11:06 | #69327
|
| |
podla oddsportalu sa neriad tie casy su v tolerancii plus minus 10min ...
|
|
| |
tommy
|
20.05.2012, 11:07 | #69328
|
| |
neviem kde inde by to mohl hrat
|
|
|
TITIT
|
20.05.2012, 10:02 | #34999
|
|
LIVE - Kubam - Rusko 3set Kuba @2,25
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 10:03 | #69309
|
| |
to kde máš taký kurz????
|
|
| |
TITIT
|
20.05.2012, 10:06 | #69310
|
| |
na fortune ale ako som isiel podat tak klesol na @1,8
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 10:07 | #69311
|
| |
lebo na bet365 bol aj vtedy ako si písal 1.85
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 10:07 | #69312
|
| |
dik za ten druhý set, 5 doma, za výhru si dám, že Kuba v 3.sete dosiahne prvá 5 bodov
|
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 10:10 | #69314
|
| |
Ja ti verím, pohodička
|
|
| |
TITIT
|
20.05.2012, 10:12 | #69315
|
| |
Kuba prva 5 bodov :-)
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 10:13 | #69316
|
| |
tak na voleybale 8,5 už doma, dobrá je ta Kuba celkom, ešte niečo zahrám
|
|
|
TITIT
|
20.05.2012, 09:41 | #34998
|
|
LIVE - Kubam - Rusko 2set Kuba @2,25
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 09:43 | #69307
|
| |
skúsim teda
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 09:44 | #69308
|
| |
ale už len @1.7
|
|
|
believe
|
20.05.2012, 09:40 | #34997
|
Dobré ránko. Dnešok - futsal.
Sala 10 Zaragoza-ElPozo Murcia tip 1 .. @ 5.54
Modicus - S-Operário tip 1 .. @ 1.40

|
|
| |
believe
|
20.05.2012, 09:43 | #69306
|
| |
až mi je zle keď sa pozerám že toto som chcel včera podať a nepodal som.
Link na Tiket
|
|
|
| |
slaven
|
20.05.2012, 09:23 | #69304
|
| |
takze Rusov dame dole dnes aj v Soci v skupine, rozumiem  
|
|
| |
JM
|
20.05.2012, 10:14 | #69317
|
| |
zaujímave že tá krajina Qualifier hrá vo všetkých 3 skupinách!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ale ne srandu si robim :D
|
|
|
zmiso
|
20.05.2012, 09:19 | #34995
|
|
co dnes Djokovic??
|
|
| |
Michalides
|
20.05.2012, 11:33 | #69334
|
| |
to iste, co vcera Federer netipovatelny zapas....
|
|
|
jakto7
|
20.05.2012, 09:15 | #34994
|
Suhlasim s nazorom ze Fini neukazali nic hviezne na ms ale predsa len su domaci a proti rusom hrali celkom dobre/kym ich nezlomili/ces nemaju take muzstvo na lamanie finov a odskocenie na viacero golov takze si myslim ze vyhraju ajked nie su lepsi...co sa tyka nas dufam ze neprehrame vysokym rozdielom pre mna bude toto nas uspech...samozrejme veliii SLOVENSKOOOOO
|
|
|
TITIT
|
20.05.2012, 09:12 | #34993
|
|
LIVE - Kubam - Rusko 1set Kuba @2,06
|
|
| |
zmiso
|
20.05.2012, 09:16 | #69301
|
| |
no Kuba nejak straca
|
|
| |
TITIT
|
20.05.2012, 09:17 | #69302
|
| |
no sak toto,ale snad to este dobojuju :-)
|
|
|
tocco
|
20.05.2012, 09:09 | #34992
|
Takže dnes zápas číslo jedna pre mňa ako som avizoval, Česko - Fínsko, tip 1, @3.2/bet365/
Ten kurz zahrať musím, aspoň za dvadstku to skúsiť musím, Češi sú herne na to oveľa lepšie ako Fíní, tí budú navyše zlomení z nakladačky od Rusov a len ťažko sa namotivujú na zápas o bronz.
Jedine čo mi nehrá do karát, že Češi tiež vedia zápas o bronz vypustiť, ale dnes budem veriť, že si nejaký kov z turnaju odnesú
|
|
| |
slaven
|
20.05.2012, 09:12 | #69300
|
| |
slaven Reaguj na príspevok | 19.05.2012, 21:41 | #34959
apropo ja zajtra fandim Cechom, je tam cez 3 kurz, zblaznili sa ? LOOOOL
|
|
| |
ezop
|
20.05.2012, 09:21 | #69303
|
| |
ja hovorim, ze Fini ich sklepu dole, lebo nebudu vediet rozchodit tu prehru proti nasim este aj dnes, moj tip Finsko
|
|
|
tocco
|
20.05.2012, 08:38 | #34991
|
Niekto tu niekedy písal, že chce tutovku, ponúkam ju dnes 
T.Tatar dá prvý gól, a Slovensko vyhrá 4:2, @601
Zahrám si to za 0,55 uvidíme, ako to dopadne
|
|
|
|
tocco
|
20.05.2012, 08:23 | #34989
|
Už pomaličky vyrážam do baru, takže ešte tipy na dnešný zápas
Mimo štatisík : Slovensko - Česko tip 1, @3.75
Slovensko - Česko . 1tr. over 1.5, @2.1
Slovensko- Česko - Slovensko +2.5 gólu 2.35
Dnes to vidím a cítim takto...GL
-----------------------------------------
Videl a cítil som to výborne, až na ten over v 1.tretine všetko OK, takže za včera veľká spkojnosť
Dnes si našich zahrám tiež, je to finále, a ten kurz sa hrať musí preboha 
|
|
|
bufo
|
20.05.2012, 07:33 | #34988
|
Caute,pre mna jednoznacne na dnes:
Česko-Fínsko , zapas bez remizy: Česko.....2.28
|
|
| |
ezop
|
20.05.2012, 08:38 | #69293
|
| |
bufo, nic proti, pre mna jednoznacne dnes finsko, Bramboraci, nech si vezmu domov bramborovou medailu , takze vitazstvo Finska
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 08:39 | #69294
|
| |
Radus a prečo by mali vyhrať? celý turnaj nič nehrajú, Češi sú určite lepší....
|
|
| |
ezop
|
20.05.2012, 08:41 | #69296
|
| |
Neviem, preco proste to tak dneska citim a uz aj bezim do Nike fuknut tiketik 
|
|
| |
TITIT
|
20.05.2012, 08:42 | #69297
|
| |
pre mna tiez jednoznacne Cesi :-)
|
|
| |
tocco
|
20.05.2012, 08:54 | #69298
|
| |
Tipujete hluposti a potom vyplakavate ze nic nevychadza.... Herne pre Finov nehraje absoluyne nic, cesi hraju ovela lepsie, navyse co je jeden z hlavnych dovodov kurz na Finov nema ziadnu hodnotu, keby bol vyrovnany, tak si to zahraj..ale pri postaveni kurzov sa pytaju hratcesi JEDNOZNACNE
|
|
| |
ezop
|
20.05.2012, 09:23 | #69305
|
| |
tocco ved si hraj co chces, ja hovorim za seba, ze budem hrat Finov, tak neviem preco tu teraz ty places, ked tu ma niekto iny nazor na vec ako ty!!!
|
|
|
Erricco
|
20.05.2012, 04:22 | #34987
|
takto som to vymyslel na dnes :
Skupina A Kurz: 2.97
Fínsko - Česká rep. 2 2.97
Skupina B Kurz: 4.07
Rusko - Slovensko 2 4.07
Skupina C Kurz: 3.04
Egypt - Kamerun 2 3.04
Skupina D Kurz: 2.50
Prešov - ŠK Slovan 2 2.50
Skupina E Kurz: 3.24
Lučenec - Dubnica 2 1.80
Ruch Radzion. - KS Polkowice 1 1.80
Skupina F Kurz: 4.10
Zalaegerszeg - Paks 2 2.05
Oostende - Waasl.-Bever. 2 2.00
Skupina G Kurz: 6.62
Evian TGFC - Brest 1 2.76
Toulouse - Ajaccio 1 2.40
Skupina H Kurz: 1.95
YB Bern - FC Sion 1 1.95
|
|
|
Bonifac2
|
20.05.2012, 00:52 | #34986
|
Tak volejbalík krásne dneska .... ked už hokej total KO .... futbalik potešil , aj ked zo šťastím , volejbal vrátil všetko prehraté a ešte aj do plusu išli nejaké drobáčiky ........ Kanada po tuhom boji zdolala Brazíliu 3 : 2 .... v treťom sete pekne 15 : 10 a kurz @ 8,0 ... je doma .... sú to pašáci ..... Ďakujem javorové listy
|
|
| |
Sirius
|
20.05.2012, 01:03 | #69289
|
| |
cg ti
|
|
| |
Bonifac2
|
20.05.2012, 01:08 | #69290
|
| |
Sirki vdaka ......... zahral si si , či nem
|
|
|
dske
|
20.05.2012, 00:02 | #34985
|
|
Link FB príspevok by som zabil toho debila čo tú stránku vytvoril a tak isto aj všetkých čo dali like, fakt UBOHOSŤ
|
|
| |
Sirius
|
20.05.2012, 00:08 | #69287
|
| |
primitivy ubohy..
|
|
| |
hardluckwoman
|
20.05.2012, 00:10 | #69288
|
| |
hnus
primitiv
|
|
| |
ezop
|
20.05.2012, 08:40 | #69295
|
| |
ved jemu sa to vrati aj s urokami, bozie mlyny melu pomaly, ale....
|
|
|
dske
|
19.05.2012, 23:38 | #34984
|
|
Nenormalne, Chelsea. sama nevie ako sa vlastne dostala do finále, Bayern celý čas lepší, penaltu v predlzeni zahodil, na penalty vyhraval a nic. Strasne som im fandil, chelsea si to nezasluzi
|
|
| |
dske
|
19.05.2012, 23:39 | #69283
|
| |
Inac ten Robben toho by som hned poslal preč už dávno to jeho sepcenie to je až choré
|
|
| |
mj
|
19.05.2012, 23:41 | #69284
|
| |
hlavne ten dilino nemal vystriedat Mullera..
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 23:44 | #69286
|
| |
normalne placem od stastia :))))))
|
|
| |
Erricco
|
20.05.2012, 04:02 | #69291
|
| |
jaaaaaj zase luckerská Chelsea ... to zato že je tam Čech, lebo len česi maju take štastie vo všetkom ...
|
|
|
bopo8
|
19.05.2012, 23:33 | #34983
|
domacemu tymu nieje sudene vyhrat usatu trofej aj nadalej
|
|
|
Bonifac2
|
19.05.2012, 23:32 | #34982
|
Tak priatelia ..... toto je fenomén menom ŠPORT .....
Slzy sa mi tlačia do očí, ked to tam vidím ako sa radujú hráči Chelsea ..... a na druhej strane smútok nemcov ....... doslova ako sa ľudovo hovorí ... " z hovna , uplietli bič " .... celý zápas jasné lepší Bayern , ešte aj na jedenástky vyhrávali ..... a aj tak vyhrala Chelsea ...
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 23:34 | #69282
|
| |
až som doma klacal pred telkou ako Drogba pred rozhodujucou penaltou :P I love luck I love Chelsea!!!    
|
|
| |
Erricco
|
20.05.2012, 04:28 | #69292
|
| |
Nenávidim Chelsea ... je to jeden úbohý tím ktorý sa vždy s obrovskou dávkou štastia dostane do každej ri..i !!! Nech zrušia víza tomu uhoľnému prisťahovalcovi konečne čo nevie nič ine len simulovať !!!
|
|
|
mj
|
19.05.2012, 23:29 | #34981
|
|
teraz na to divaj
|
|
| |
mj
|
19.05.2012, 23:29 | #69275
|
| |
aaaaaaa, som nereagoval na prispevok, ja biedny zemepan
|
|