Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
tocco
|
19.05.2012, 14:13 | #34890
|
|
LIVE Rusko - Finsko, v druhej tretine over 1.5, @1.85
|
|
|
tocco
|
19.05.2012, 14:07 | #34889
|
|
Mirec888 ten surebet si tu dal úplne super, do toho idem, idem kuknúť ako som na tom s peniazmi, ale to treba zahrať, slaven co hovoríš?
|
|
| |
tocco
|
19.05.2012, 14:12 | #69034
|
| |
je to v nike alebo fortuna, kurz na cechov 2.2 a na neprehru slovenska 2.1, len ten MP tam robí to za čo by sa to oplatilo hrať, pri vklade po 100eur na stávku to robí len 7,5e
|
|
| |
števo
|
19.05.2012, 14:17 | #69035
|
| |
kde máš na neprehru slovenska 2,1??
|
|
| |
tocco
|
19.05.2012, 14:18 | #69036
|
| |
bet365
|
|
|
dske
|
19.05.2012, 14:02 | #34888
|
|
Ten Malkin je sialenec
|
|
|
dske
|
19.05.2012, 13:51 | #34887
|
Inac všetci riesia iba hokej a na finále LM sa úplne zabuda
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 13:53 | #69032
|
| |
vsak Slvensko nehra este vo finale...
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 13:42 | #34886
|
Sranda, Rusi zatial nic nehraju, prave dostali gol ...
ale smial som sa na tych nasich komentatorov, ze super obranca, ze horne casti brany atd atd ... 3x zopakovali ten gol, ale asi boli slepi, ked nespomenuli, ze ten puk hore nesiel, ale Rusky hrac ho tecoval hore ... bez toho tecu by to gol nebol ... takze asi tak ... ale zasluzene 1:0
|
|
| |
dske
|
19.05.2012, 13:45 | #69029
|
| |
A preto všetko hokej vratane našich zapasov pozeram na CT4
|
|
| |
tipmatchbets
|
19.05.2012, 14:18 | #69037
|
| |
No chybelo 5 cm a vyslo to :)
|
|
|
panther
|
19.05.2012, 13:38 | #34885
|
Futbal / Liga majstrov - (Mníchov) finále počet gólov - domáci
Bayern Mních.-Chelsea tip +1,5g Bayern @1,8
 
bluesmani su oslabeny hlavne v obrane Terry, Meireles, Ramires, Ivanovic,myslim ze nemecky utok v dvoch vlnach bude smrtiaci
poskulujem aj po +2,5 Bayern @3,6....za drobne
|
|
| |
Mirec888
|
19.05.2012, 13:39 | #69028
|
| |
ale nemcom tiež chýba prakticky celá obrana..čiže dáky overík aj celkový si asi dám..tebe GL
|
|
| |
dske
|
19.05.2012, 13:46 | #69030
|
| |
Celá obrana? Pokial viem tak dokopy im chybaju 2 hráči
|
|
| |
panther
|
19.05.2012, 13:54 | #69033
|
| |
u chelsey je to citelnejsia strata ,prave tato obrana ma levi podiel na postupe,treba pripomenut ze bayern hra prakticky doma a nemecky trener Heynckes je skusenejsi ako Mateo ....overik by tiez mal padnut
|
|
|
|
tocco
|
19.05.2012, 13:26 | #34883
|
|
Do tiketov nestíham, tak len Link na Tiket
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 13:28 | #69024
|
| |
yoyo, GL, sme na rovnakej lodi
|
|
| |
Mirec888
|
19.05.2012, 13:28 | #69025
|
| |
presne tak
|
|
|
dske
|
19.05.2012, 13:24 | #34882
|
Okej, hrám proti väčšine:
Rusko-Fínsko 2 @3.8 bwin 4/10
|
|
| |
tocco
|
19.05.2012, 13:25 | #69021
|
| |
mňa by iba zaujímalo, čo ťa k tomu vedie, nehovorím, že to tak skončiť nemôže, ale ešte nič nepredviedli tí Fíni....
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 13:27 | #69022
|
| |
zle robis dske, zle ...
ja hram na nasich, tiez ten kurz, ale nasi podla mna mozu prekvapit, hrame dobre, so srdcom
ale co hraju Fini ? NIC ... s USA so stastim postupili, stupidnym golom na 2:2 co podla mna nemal platit a potom stastnym golom par s. pred koncom, predtym tiez nic nehrali
|
|
| |
dske
|
19.05.2012, 13:29 | #69026
|
| |
Tak práve teraz môžu zahrať a prekvapiť. Nenakladám to, len tak za drobné
|
|
|
UsainBolt
|
19.05.2012, 13:20 | #34881
|
|
prosím Vás poradte mi obraz na atletiku ,nikde ho nemozem nájsť ,díky
|
|
|
tocco
|
19.05.2012, 13:20 | #34880
|
V spotenej fortune @2 na Rusko? hm, to sa neodmieta, aj ked je tam MP, kurz na hcp -1,5 v bet365 len @2.25, za 2 kurz to beriem....dúfam, že to bude darček a potom otočím za výhru na nás, kurz pôjde hore (aj slaven o tom písal) a bude dobre, aspoň zaplatím účet v bare
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 13:20 | #69016
|
| |
zaplatis mi ucet v bare? si zlaty  
|
|
| |
dske
|
19.05.2012, 13:22 | #69018
|
| |
Len aby si nebol prekvapený a nemusel si otáčať prehru späť do zisku na naších 
|
|
| |
tocco
|
19.05.2012, 13:22 | #69019
|
| |
vidím, že si musím dávať pozor na slovíčka zaplatím SI účet v bare
|
|
|
repinho10
|
19.05.2012, 13:19 | #34879
|
|
davam do pozornosti chybu na nowwin.com , na finale FA cupu v Škotsku hcp 1:0 , kurz na Hibernian 28 , skusil som to aspon za 10 :)
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 13:20 | #69014
|
| |
taketo chyby su vacsionou storno
|
|
| |
repinho10
|
19.05.2012, 13:20 | #69015
|
| |
pardon noxwin.com
|
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 13:19 | #69011
|
| |
ano ano ano, suhlas, zahram si to
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 13:19 | #69012
|
| |
na bwin 1.62 LOOOOL
|
|
| |
Mirec888
|
19.05.2012, 13:23 | #69020
|
| |
už sem nestihnem dať screnn, ale hrám tip čo sem hodil aj Panther:
Hallescher - RB Leipzig 1 1,65 začiatok o 13,30 expekt
|
|
|
|
awa
|
19.05.2012, 13:12 | #34877
|
|
Rusko - FInsko tip1 @1,8
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 13:13 | #69009
|
| |
velmi velmi tazky zapas...
|
|
| |
tocco
|
19.05.2012, 13:20 | #69017
|
| |
nemyslím si práveže, Fíni ešte nič moc neukázali, Rusi ich dnes položia do kolien..
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 13:27 | #69023
|
| |
Rusi su uz teraz majstri sveta...
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 13:07 | #34876
|
Inak poprosim vsetkych novych .. naozaj, precitajte si nase pravidla ... zakladom je to, aby ste tipy [pridavali do diskusie a aj do statistik ... samozrejme minimalne 5 minut pred zaciatkom zapasu .. a tikety to iste ... lebo stale tu musime mazat tikety, ktore boli pridane v case ked sa uz na tikete nieco zacalo, alebo dokonca aj skoncilo ... treba si davat pozor ... Tie pravidla tu nemame len tak na ozdobu ... http://www.nasetipy.com/pravidla
|
|
|
slaven
|
19.05.2012, 13:04 | #34875
|
Tak drevo porezane a poukladane .. mozem ist na maly vylet, uff
P.S. aj ked velmi neverim, ze vyhrame, lebo proste Cesi su Cesi ... ale ten kurz na nasich proste musim skusit, to sa neodmieta, 3.81 pinnacle vidim a ide hore, este pockam  
Zelam vam krasny slnecny den banda
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 13:09 | #69006
|
| |
4/3 ludi tipiju vitazov Cechov...ale ako Slovak predsa s tym nemozem suhlasit,nehram tento zapas,ale verim nasim,vsak sa dostali velmi vysoko s novym muzstvom a aki superi zostali za nami,ja beriem len vitazstvo...a Cesi su na tom takisto ako my,kazdy zapas je iny...ved ake boli ohlasy pred zapasom s Kanadou, a napreik tomu sa nam podarilo vyhrat...
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 13:10 | #69007
|
| |
4/3 je dost vela  
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 13:12 | #69008
|
| |
vsetci,s ktorymi som sa rozpraval,veria nasim...a o tom to je Slavenko..ale Ty tomu urcite rozumies... 
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 13:17 | #69010
|
| |
ja len ze si asi myslel 3/4 a nie 4/3  
|
|
| |
bufo
|
19.05.2012, 13:19 | #69013
|
| |
ebenci.... 
|
|
|
pedro91
|
19.05.2012, 12:56 | #34874
|
Bautista - Klizan 1 @ 1,83 ..... 7/10
Rusko(-1,5 hcp) - Finsko 1 2,25 ..... 6/10
GL
|
|
|
Erik52
|
19.05.2012, 12:55 | #34873
|
|
ahoj, ak som dal na oba dnešné tikety že zápas Sereny s Na Li bude pod 20,5 setu a serena sa vzdala bez boja, tak ako to fortuna vyhodnotí? Vďaka
|
|
| |
Mirec888
|
19.05.2012, 13:01 | #69004
|
| |
kurz 1,0
|
|
| |
slaven
|
19.05.2012, 13:05 | #69005
|
| |
undery overy, jasne, kurz 1 ... aj keby zacali hrat a nedohralo by sa, tiez kurz 1 sa dava
|
|
|
panther
|
19.05.2012, 12:55 | #34872
|
NEMECKO: Regionálna liga Sever 13:30
Hallescher-RB Lipsko tip 1 @1,57
 
|
|
|
Sirius
|
19.05.2012, 12:47 | #34871
|
|
Live Vatutin proti Mchalickovi 1 @6 bolo to v druhom sete uz 1:4 a momentalne je zhoda pri podani vatutina 3:4
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 12:49 | #68995
|
| |
tak nakoniec to asi ryhclo skonci a vyhra Michalicek
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 12:53 | #68999
|
| |
jo vatutin pralumuje podanie Michalickovy zo stavu 3:5 ..4:5 a vracia sa do zapasu! len teraz aby zase nevypustil svoje podanie..
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 12:57 | #69002
|
| |
pridavam do hry dalsi dve ecka pri kurze 5 
|
|
|
basseball tips
|
19.05.2012, 12:47 | #34870
|
kto tipuje českú?:)
Link na Tiket treba len to štastíčko :)
|
|
|
Mirec888
|
19.05.2012, 12:45 | #34869
|
Ak by si chcel niekto trošku zarobiť pred zápasom s našimi:
Česko - Slovensko 1 (fortuna) 2,15 /po odpočítaní MP 2,03
Česko - Slovensko X2 (bet365) 2,1
celkom slušný surebet..
|
|
| |
Mirec888
|
19.05.2012, 12:47 | #68993
|
| |
a tip 3,88 na našich pinnacle a bet365 na X2 za 2,1 :)
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 12:48 | #68994
|
| |
Ciernokoseliar 19.05.2012, 11:15 | #68975
na cechov 2,15..na nas alebo remizu 2,1...
|
|
| |
Mirec888
|
19.05.2012, 12:49 | #68996
|
| |
aha, to som si veru nevšimol..takže GL
|
|
| |
dske
|
19.05.2012, 12:49 | #68997
|
| |
super kurz na česko, zahraničné Sk majú najvyšší 1.9
|
|
| |
Mirec888
|
19.05.2012, 12:51 | #68998
|
| |
ako fortuna sa dnes hecla aj na rusov maju 2,0 (čo je po odpočítaný MP cca 1,9) a taký bwin 1,65
|
|
| |
dske
|
19.05.2012, 12:54 | #69000
|
| |
Interwetten má 1.9 , ostatný pod 1.8 a väčšinou okolo 1.7-1.75
|
|
| |
Mirec888
|
19.05.2012, 12:56 | #69001
|
| |
tak tak ako vravíš, ale na Interwetten som ešte pekné slovo nepočul, tak tam som si učet ani nezakladal..
|
|
| |
dske
|
19.05.2012, 13:01 | #69003
|
| |
Vieš čo, chvílu som tam podával ale išiel som odtiaľ preč sú aj oveľa lepšie SK
|
|
|
|
dske
|
19.05.2012, 12:30 | #34867
|
Dnes na obed sushi, dobrú chuť
|
|
|
saigon
|
19.05.2012, 12:27 | #34866
|
Česko - Slovensko 2 2.88 kurz vo Fortune...dnes už konečne prelomíme to prekliatie na šampionátoch s našimi "bratmi" a vyhráme...verím v to a pevne dúfam
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.05.2012, 12:34 | #68990
|
| |
to com take kurzy trepete?vidim u viacerych
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 12:47 | #68992
|
| |
V BET365 ............ SVK @ 3,75
Sportingbet .......... SVK @3,8 ... atd, atd ...
|
|
|
Tiperka
|
19.05.2012, 12:06 | #34865
|
Hmm, tento májový mesiac zatiaľ bieda  , podala som Li Na v hcp +5,5 a o 5 min na to nabehlo, že postúpila bez boja...no nevadí, idem vybrať ešte niečo iné...
|
|
| |
Tiperka
|
19.05.2012, 12:11 | #68986
|
| |
Nadal-Ferrer počet gamov 1.set /9,5/ - viac
Chang-Davis 2
Bautista-Klizan 1
|
|
|
Bonifac2
|
19.05.2012, 11:44 | #34864
|
Dneska som si " naložil " toto :
SVK - CZ ........... remíza @ 4,5
FIN - RUS .......... remíza @ 4,5
Neverím , že aspon jeden zápas sa nebude rozhodovať v predlžení alebo v nájazdoch ako to už býva v takýchto dôležitých zápasoch .... bude sa hrať opatrne ... vyčkávať na chybu supera .... nečudoval by som sa keby , to boli obidve remízy .... uvidíme
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 11:49 | #68983
|
| |
+ si zahrám určite okrem iného ešte toto :
Bayern - Chelsea ....... polčas ........ remíza @ 2,2
.............................. konečný ..... remíza @ 4,0 ....
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 12:10 | #68985
|
| |
skusim si to zahrat s tebou  
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 12:11 | #68987
|
| |
GL nám Sirki ...... uvidíme ako to dopadne .... mne to nedá proste , takto mi to vniklo do hlavy už včera
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 12:27 | #68988
|
| |
ja si myslim že hlavne Rusko - Finsko bude remiza..finsky brankari snad potvrdia svoje kvality aspon 1xka nech niesme v minuse 
|
|
| |
Sirius
|
19.05.2012, 12:32 | #68989
|
| |
tak ked sa pozrieme na vcerajsok skoro boli 3predlzenia..
|
|
| |
Bonifac2
|
19.05.2012, 12:38 | #68991
|
| |
aj prave preto myslím že dneska aspon jedno bude ..... hral som len SWE - CZE , tam to bola škoda .... 30 sekund pred koncom gol .... a USA - FIN ani nehovorím ..... 8 sekund chybalo do remízy ...
|
|
|
Manhunt
|
19.05.2012, 11:38 | #34863
|
|
Dnes celkom zaujimavy zapas futbal Svedska III.liga JUH- Norrby IF - Lunds BK , je odohranych sice len 5 zapasov ale hostia maju vynikajucu formu 5/5 vitazstiev a skore 12:0 domaci maju po 5 zapasoch len 4body a skore 7:12 .. myslim si ze hostia pri tejto forme by to mohli zvladnut za kurz 1,85 sa to oplati skusit
|
|
|
dubc3k
|
19.05.2012, 11:34 | #34862
|
SLOVENSKOOOOOOOOOOOOOOOO     
|
|
|