Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12518 | 12519 | 12520 | 12521 | 12522 | 12523 | 12524 | 12525 | 12526 | 12527 > >>

pedro91 20.05.2012, 13:43 | #35041
nepoznate nejaku stavkovu kde je prva stavka zadarmo resp. prvy vklad vam vratia? okrem betclic
  dske 20.05.2012, 13:54 | #69392
  Expekt bet770
  pedro91 20.05.2012, 13:57 | #69394
  dik
Beloch 20.05.2012, 13:38 | #35040
goool 1:1 Minsk **03
cluso 20.05.2012, 13:38 | #35039
Hudacek o Malkinovi a Oveckinovi... "Zatiaľ som s nimi hrával na PlayStation a teraz už konečne aj naživo," zavtipkoval. **01
razdvatri 20.05.2012, 13:32 | #35038
dnes NEAPOL? ci?
Mirec888 20.05.2012, 13:31 | #35037
dnes takto:

https://www.doxxbet.com/pages/index.aspx?Module=Ticket&Page=HistoryTicket&TicketCode=1C6C278E38
Michalides 20.05.2012, 13:27 | #35036
hmmm rozmyslam, co s tym Livornom a Empoli...obaja na dialku suboj o zachranu ...a samozrejme "musia" **06
bufo 20.05.2012, 13:20 | #35035
Nadal-Djokovic N....1...1.65 **22
  tommy 20.05.2012, 13:22 | #69388
  za taky kurz by som radsej hral Noleho.
Nadal sa uz trapil s Ferrerom, s Berdom, myslim ze dnes mu to Nole zrata **04
  femina 20.05.2012, 13:25 | #69389
  ja hram over..
  bufo 20.05.2012, 13:30 | #69390
  Nadal mal tazkych superov,ale videl som ho hrat s Ferrerom,ten mu odolaval len prvy set,v druhom sete mu dal kanara 6:0.tak z tejto dvojice si davam Nadal....feminka moze byt aj over...tak nech nam vyjde...**22
  Michalides 20.05.2012, 13:34 | #69391
  trapil ako trapil, Ferrero ako spravny spaniel je antukar, poznaju sa s Nadalom, takze vedel ako nanho hrat, Berdych ho potrapil ako vzdy, len zlyhava jeho hlava. V poslednom spolocnom finale Nadal vyplieskal Noleho hladko 2:0...ako som pisal, obom ide o French open, takze na pol plynu...Nadal si je vedomy toho, ze Nole po no pojde vo Francuzsku, kde obhajuje a Nole ho chce porazit a upevnit si prve miesto, plus samozrejme vyhrat vsetky 4 grandslamy...
  tommy 20.05.2012, 14:13 | #69401
  jj vyplieskal ale len z toho dovodu ze Nole bol duchom uplne niekde inde... videl som ten zapas.. dnes to moze byt uplne naopak Nole ho moze tiez vyplieskat, ked bude chciet. a obhajuje vlanajsie vytazstvo... uvidime ale ako si napisal obaja sa budu sustredit hl. na RG. ja len ze taky kurz by som nehral to skor Noleho..
Bonifac2 20.05.2012, 13:01 | #35034
Ten Minsk čo ako ? ? ? **12 **12 **12

...... desať euro na to naložím , že to je pekný zápas a ešte aj prehrávaju ..... idem radšej do posilky , lebo zas si tu robiť nervy pri tipovaní ... **18
  dske 20.05.2012, 13:19 | #69386
  **26**26**26
Hajty 20.05.2012, 12:59 | #35033
Košice - FK Senica 2 2.40
Auxerre - Montpellier 2 1.57
Lyon - Nice 1 1.80
Lorient - Paríž St.G.
superšanca 2 1.75
Fínsko - Česká rep. vz1 1.65
Nitra - Trnava 2 1.46
Dun. Streda - Žilina 2 1.20
Xerez - La Coruna 2 1.75
**22**22**22
medwedik96 20.05.2012, 12:58 | #35032
Sharapova M. vs. Li N. 1
  Hajty 20.05.2012, 13:00 | #69382
  9/10 **25
medwedik96 20.05.2012, 12:57 | #35031
Hadzana Gummersbach - Flensburg-H. 2 9/10 1.5
medwedik96 20.05.2012, 12:43 | #35030
Blokhus - Viborg 2
1.40
13:00
pedro91 20.05.2012, 12:40 | #35029
Hadam Klizan nesklame **05**22

http://imageshack.us/photo/my-images/27/imag0003oj.jpg/
medwedik96 20.05.2012, 12:38 | #35028
Nadal alebo Djoko :D ?
  Michalides 20.05.2012, 12:42 | #69372
  ako som uz pisal nizsie...to iste ako vcera Federer vs Djokovic....netipovatelny zapas....hod mincou a podaj...neplati absolutne nic, forma, vzajomne zapasy, povrch,atd...teoreticky je Nadal silnejsi, lebo sa hra antuke, ale to je tak vsetko....obaja su sustreduju na French open, ten je pre nich daleko dolezitejsi...Nadal obhajuje, Nole ho chce porazit resp. vyhrat vsetky 4 grandslamy...
  ezop 20.05.2012, 12:47 | #69376
  som za Nadala dnes**2
**22
  Michalides 20.05.2012, 12:48 | #69378
  uplne kludne **04 aj vcera boli za Federera a ako to dopadlo **02 drzim palce...
  Bonifac2 20.05.2012, 12:51 | #69380
  over 22,5 @ 1,82 .... **04
panther 20.05.2012, 12:35 | #35027
Gabashvili by mal hrat od pondelka kvalifikaciu na roland garos takze dneska nebude to nebude asi 100% vykon
  tocco 20.05.2012, 12:36 | #69369
  hm, to si myslím, že je hlúpa dedukcia, môže prehrať nehovorím, ale určite dá do toho všetko, pondelok je až zajtra, a v kvalde môže vypadnúť, ale turnaj môže vyhrať, nevypustí to určite...
  tommy 20.05.2012, 12:39 | #69370
  kamo ale zajtra je len vyzrebovanie hra sa od utorka.
  panther 20.05.2012, 12:41 | #69371
  len tak premyslam ze nebude moc tlacit na pilu,chalenger sa da vypustit a sustredit sa na hlavny turnaj ATP/hlavne prejst kvaldou/ **08
  Michalides 20.05.2012, 12:47 | #69377
  tazko povedat, ked je uz vo finale, preco by to vypustal...mohol skor pustit a mat viac casu na oddych...na French open vela vody nenamuti...papierovo samozrejme, zazraky sa deju **03
tocco 20.05.2012, 12:29 | #35026
Opäť nestíham do tiketov tak len sem to hodím, tomu Minsku verím už do polčasu že budú vyhrávať
https://www.sportingbet.cz/BetPrintReceipt.mvc/Display?
  dske 20.05.2012, 12:45 | #69374
  Nic si nepridal, daj screen
  tocco 20.05.2012, 12:49 | #69379
  Uz som len na mobile... V pc ked som to otvoril tak mi ukazalo tu stavku... Neviem precl to teraz nejde
Pivo6 20.05.2012, 12:24 | #35025
LAK x PHO 2,00 7/10 Under 4,5 **22 GL**16
  Bonifac2 20.05.2012, 12:25 | #69361
  presne tak ......... SLAVEN nezabudni **16 ... ako sa ti to poslednu dobu stalo už dvakrát myslím **01 .... alebo vieš čo , radšej to ty nehraj, lebo zas to bude ako na potvoru KO **01 **01 **01
  dske 20.05.2012, 12:25 | #69362
  **01**01**01**26
jasan1122 20.05.2012, 12:20 | #35024
cauko pani ja to dnes vidim asi akto.psg 2,monpelier2,finsko1,svk verim nasim hraju so srdcom a samopzrejme aj pre pala maju vyznikajuci tim kedze som ja osobne hraval dlhe roky hokej ale zrranenie mi povedalo stop partia je tzam super su tamm aldi chalani ktori hraju uvolnene a dovovalia si aj nemozen co sa tyka ruska tak tam su osobnosti hokeja resp sveta ako je malkin,moj oblibeny hrac oweckin,senim datctuk atd.verim nasim dam na tiket urcite nasich som sloavka hokeju sa tak poveddiac dost resp trosku rozumin ale dnes vyhraju rusi kvalita hrCOU AJ KED AKO SA HOVORI NIKDY NEHOVOR NIKDYYY-))))))))
  Ghe88o 20.05.2012, 12:29 | #69364
  ty si najprv sformuluj v hlave co chces povedat , lebo jedno vylucuje druhe
  femina 20.05.2012, 12:29 | #69366
  ....a hlavne, ze: cauko pani...**20**08
  tommy 20.05.2012, 12:36 | #69368
  ahoj dama **01
  jasan1122 20.05.2012, 12:42 | #69373
  ghe-pocuj zobrak sa cim skor spametaj dobreeeeeeeee
  femina 20.05.2012, 12:45 | #69375
  cujes, fesi, to Ty chces ochutnac z totych kolackoch, co napecem na cestu...? bo se mi vidzi, ze asi nee.... **02**02**02
  tommy 20.05.2012, 12:56 | #69381
  ako vies ze som fesi? ale dobre si uhladla**01**01 kolacky? tha na co? nic nepec sak daco sebe kupime **02**02
PS. u cerkvi si bula ? **05
  femina 20.05.2012, 13:08 | #69384
  a ako vies, ze to Tebe pisem? **02**02 ...ta dajaku totu babovecku snad zvladnem...**03 v cerkvi..? mne staci, kec oblak otvorim, sicko cujem...**05
  tommy 20.05.2012, 13:12 | #69385
  tha komu inemu, ved nik z partie to neni **01**01 no ty si ina pastroka to mas potom prijemnu bohosluzbu **01
vcera si tis ztarhla zo sebe tricko? **01**01 kec sme poslali cechov do boja o brondz ?
priznaj sa bo ja som ce vydzel co si robila **01**01
  femina 20.05.2012, 13:21 | #69387
  ...tha Ty jaky mas dobry postreh...**02**02**02 jak som mohla tricko zo sebe tarhac, kec az zajtra mi ho vyrobic das...? **01**01**01**01
karco 20.05.2012, 12:14 | #35023
Link na Tiket**22
tocco 20.05.2012, 12:12 | #35022
Naftan - FC Minsk hrajú o 12:30**16**16**16
tip 2, @2.05
Je to finále bieloruského poháru ktoré sa hrá v Minsku, takže domáci budú mať vlastne výhodu domáceho prostredia, navyše posledné zápasy skončili v prospechu FC Minsk, a verím, že pohár dnes vyhrajú už po 90minútach. GL
  basseball tips 20.05.2012, 12:14 | #69356
  nápodobne podané :) viz dole písané už dávnejšie
  tocco 20.05.2012, 12:14 | #69358
  nečital som, sorry**04
Pivo6 20.05.2012, 12:06 | #35021
Xerez v D Coruna 2 8/10 1,66
BK Hacken v Djurgarden 1 8/10 1,57 **22

Měly by určo vyjít! **03
  basseball tips 20.05.2012, 12:14 | #69357
  :) BK Hacken 9/10 by som dal... každopádne zahrám
femina 20.05.2012, 12:06 | #35020
Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes - under4,5 /1,9/ **22
  Bonifac2 20.05.2012, 12:27 | #69363
  presne tak ......... SLAVEN nezabudni **16 ... ako sa ti to poslednu dobu stalo už dvakrát myslím **01 .... alebo vieš čo , radšej to ty nehraj, lebo zas to bude ako na potvoru KO **01 **01 **01
panther 20.05.2012, 12:04 | #35019
Tenis / Challenger Bordeaux - antuka
Kližan/Zelenay-Charroin/J.Marray tip 2 @1,8
neviem neviem ci sa Klizan este vschopi aj vo stvorhre po zapase s Gabashvili....priorita bude pre neho dvojhra
Bonifac2 20.05.2012, 11:59 | #35018
Chalan má tiež formu na krásne golíky poslednú dobu ....
Link YouTube video
  Bonifac2 20.05.2012, 12:01 | #69348
  jeho golík pekný z finále Europskej ligy nemusím pripomínať , ale kto nevidel je tuna **04
Link YouTube video
  tocco 20.05.2012, 12:01 | #69349
  boni čo hovoríš na toho Kližana? dnes by mal prehrať, či?**04
  femina 20.05.2012, 12:02 | #69350
  grtka Ti, Boni, vcera si ten osmickovy volejbal pekne vychytal...**04**26
  panther 20.05.2012, 12:10 | #69354
  tak tak bonimu teraz ide karta**26
  Bonifac2 20.05.2012, 12:24 | #69360
  nesledujem už moc tenis tocco , nešlo mi to vôbec tak to nedávam už ...... ozaj " nespravodlivejší " šport na počítanie bodou nepoznám .... princíp tenisu a volejbalu je rovnaký , nemôže byť remíza , takže je to 50 na 50 .... s tým rozdielom , že ked mužstvo zahrá dobrý bod vo volejbale už ho maju započítaný na stálo , kdežto v tenise môže vyhrávať aj 40 : 0 .... a ešte kludne môže ten gem prehrať ...

Dakujem vám pekne , moji drahí , bodaj by nám to tak išlo spolu fajne a ešte aj lepšie ako doteraz **04
  Bonifac2 20.05.2012, 12:29 | #69365
  * bodov

+ som zabudol dodať , dalšia nevyhoda tenisu , že je to šport jednotlivca , kde ked hráč a zvlášť hráčka nemá dobrý den ...... tak môže robiť hocičo a nič z toho .... v kolektívnom športe ked sa niekomu nedarí , vystrieda ho trener a idú dalej **03
  Hajty 20.05.2012, 13:01 | #69383
  **26**26**26
alex 20.05.2012, 11:57 | #35017
Dobrá správa z Helsínk, Starosta by mal nastúpiť na finále
basseball tips 20.05.2012, 11:56 | #35016
FC Minsk - Novopolock
Futbal | Bielorusko pohár 1 2,20
CLB Thanh Hoa - Hoang Anh
Futbal | Vietnam I. liga 1 2,10

skúsime za 1 :)
basseball tips 20.05.2012, 11:54 | #35015
Zdravím...

HBT Vlašim - KP Praha (2-1) neviete, aký je stav?:)
Hajty 20.05.2012, 11:40 | #35014
Košice - Senica 2 /2.40/
Fínsko - Česká Rep. 1 /2.20/
Auxerre - Montpellier 2 /1.57/
GL**22
  ezop 20.05.2012, 11:50 | #69338
  dobry tiket**26
femina 20.05.2012, 11:34 | #35013
Lyon - Nice - 1 /1,83/ Ladbrokes **22
  femina 20.05.2012, 11:36 | #69335
  Lorient - PSG - 2 /1,75/ Sportingbet **22
  dske 20.05.2012, 11:44 | #69336
  Montpelier 2?
  femina 20.05.2012, 11:50 | #69339
  ...moze byt, aj ked tam par vybornych hracov dnes bude absentovat ale tak maju o co hrat, nemozu sa spoliehat na to, ako bude hrat PSG, navyse patria medzi najlepsie timy hrajuce vonku... **22
  tocco 20.05.2012, 11:52 | #69340
  pozor na to, hrá posledný s prvým, vačšinou také zápasy končia xkou, navyše ten kurz nie je bohvieaký...
  femina 20.05.2012, 11:54 | #69341
  ...na tom som si uz tiez zopar razy "vylamala zuby"... ja osobne to nehram ale tak vsetko nasvedcuje tomu, ze by tam ta dvojka padnut mohla...
  dske 20.05.2012, 11:54 | #69342
  s tebou sa nerozprávam pokiaľ mi nepošleš nejaký suvenír **02**02**02 ale nie, tiež pravda. Kebyže Mantpelier zaváha a PSG vyhrá, mali by rovnako bodov. Ako majú vzájomné zápasy, neviete?
  tocco 20.05.2012, 11:55 | #69343
  tri suveníry ti poslali naši čo viac ešte chceš**01**01
  femina 20.05.2012, 11:58 | #69345
  hej, presne tak, nebuc nenasytny, dske...**02 teraz mi syn toto povedal, ze vraj: Kanada hrala v cervenom - porazili sme ich, Cesi hrali v cervenom - porazili sme ich, snad Rusi dnes tiez nastupia v cervenych dresoch....**22
  dske 20.05.2012, 12:08 | #69353
  Jako sa má femina syn? Jako to vyzerá s babami? Je po mne?**02**02**02
  femina 20.05.2012, 12:12 | #69355
  ...hej, dobre sa ma, koleno ako-tak v poriadku uz, tak beha za nimi a dohana, co zameskal, ked oni museli chodit za nim...**03
  dske 20.05.2012, 12:20 | #69359
  A nejaké pekné? Že nech mi posunie nejakú ak chodí aj za takými že 20tky a tak **02**02**02
Kedy čakaš že budeš babka? Vieš ako, niekedy sa zadarí ani nevieš ako **02**02**02
  femina 20.05.2012, 12:30 | #69367
  nerooob mi neeerva!!!! **02
pedro91 20.05.2012, 11:33 | #35012
Klizan - Gabashvili 1@1,66....9/10

**22**22
  zmiso 20.05.2012, 11:48 | #69337
  PRECO KLIZAN??
  tocco 20.05.2012, 11:55 | #69344
  tiež by ma to zaujímalo**03
  TITIT 20.05.2012, 12:00 | #69346
  vcera hral dobre a ja ho tiez skusim za drobne **04
  pedro91 20.05.2012, 12:00 | #69347
  ak bude hrat ako vcera proti Bautistovi nevidim dovod aby nevyhral....aj ked pri jeho psychike je mozne vsetko
  tocco 20.05.2012, 12:02 | #69351
  tenis moc nesledujem, takže neviem...len sa pytam, ale viem ze gabashviili tiez porazil celkom dobrych hracov...
  pedro91 20.05.2012, 12:05 | #69352
  osobne som daval vcera na Bautistu pri tom akych hracov dokazal porazit ale dnes verim ze Mato neprehra v druhom finale po sebe **05
<< < 12518 | 12519 | 12520 | 12521 | 12522 | 12523 | 12524 | 12525 | 12526 | 12527 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions