Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: domasa
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

POLITICKÁ DISKUSIA


Aktualizuj POLITIKA diskusiu NaseTipy.com na sieti X KLASICKÁ DISKUSIA
<< < 441 | 442 | 443 | 444 | 445 | 446 | 447 | 448 | 449 | 450 > >>

slaven 01.09.2023, 15:18 | #9283
Labutia pieseň.. tupci.
https://hnonline.sk/auto/testy/96101985-labutia-piesen-slavneho-rodinneho-fordu-mozete-mat-cokolvek-...
slaven 01.09.2023, 13:53 | #9282
#9264 ...
Niekto to tam pekne napísal, citujem: "Som totálne zhnusený prezentáciou divadla. Je to výsmech nám ,ktorí sme za tradične hodnoty a milovníkom našej histórie"

Preto som to podpísal aj ja **26 Pridajte sa.
Quake 01.09.2023, 13:31 | #9281
Šimečka:

Dnes máme Deň Ústavy, jedna vec by pritom mala zaznieť celkom jasne.

Ústava má byť základnou garanciou demokratického zriadenia, na Slovensku sa žiaľ stalo športovou disciplínou priebežne ju dopĺňať o tie najobskúrnejšie nápady. Predbiehanie sa, kto si tam presadí “to svoje”, nevedie k ničomu dobrému. Nehovoriac o tom, že pravidelné otváranie a zasahovanie do nej je nebezpečným precedensom.

Po septembrových voľbách reálne hrozí vláda Fica, Uhríka a Danka. Ťažko si predstaviť, čo by z Ústavy zostalo, keby sa do nej pustila partia politikov, ktorí sa dnes otvorene hlásia k Rusku a k neslobode. Našou úlohou je urobiť všetko preto, aby sme vzniku takejto hrozby pre demokraciu po voľbách zabránili.
  Quake 01.09.2023, 13:32 | #22794
  Verím, že ľudia zvolia správne. Aby sme sa nestali ruským vazalom, aby naša orientácia bola jasne k demokracii a slobode a nie autokracii a bláznom. **03
majka 01.09.2023, 12:40 | #9280
Podľa slov pána Strmeňa je priamych účastníkov SNP už iba 127. „Keby vstali naši velitelia, nás by dokopali, že toto dovolíme. No čo my 90-roční ľudia už môžeme? Keby sme mali teraz 30 rokov, my by sme tie flinty našli a ukázali im, že sa môžu hanbiť!“hovorí na adresu uhríkovcov a kotlebovcov a končí slovami: „Sme hanbou Európskej únie!

Máme v parlamente fašistov a za to sa môžeme hanbiť pred celým svetom!“

Pamätajte, že v septembri to môžeme konečne zmeniť a poslať fašistov tam kam patria. Na smetisko dejín.
  majka 01.09.2023, 12:41 | #22793
  “Fašizmus bol porazený, ale pohrobkovia, tí ešte žijú. Ich starí otcovia a otcovia arizovali a boli príslušníkmi Pohotovostných oddielov Hlinkovej gardy, ktorí strieľali v Kremničke a Nemeckej. Ich vnukovia teraz volia Kotlebu, Uhríka a iných fašistov.“ hovorí nahnevane Vladimír. Dodáva, že u nás ešte fašizmus je, neplazí sa, ale takto dvíhajú hlavy.

Pre sympatizantov ĽS-NS má jasný odkaz: „Môžu sa hanbiť za všetky obete, ktoré padli počas 2. svetovej vojny a na frontoch SNP. Ako keby nadarmo obetovali životy, a dnes sa majú zle?! Mali žiť vtedy, keď bola vojna, aby vedeli, čo je vojna, a nie teraz vo vojenských bagandžiach tuto pochodovať a ľuďom naháňať strach.“
  Quake 01.09.2023, 13:34 | #22795
  A na tejto stránke sa to tu náckami len tak hemží..**02
ball8 01.09.2023, 12:20 | #9279
Rusko čelí domácej kríze paliva a pripravuje sa na ďalší nedostatok **02

https://www.reuters.com/business/energy/russia-faces-domestic-fuel-crunch-braces-more-shortages-2023...

#PresnePodľaPlánu
#NajsilnejšiaEkonomika
majka 01.09.2023, 12:20 | #9278
NASA zveřejnila snímky nového kráteru na Měsíci, kde se zřítil ruský modul
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nasa-mesic-rusko-kratek-snimky-luna-25.A230901_101732_zahrani...
Malá rána pro měsíc, velká rána pro Putina
ball8 01.09.2023, 11:57 | #9277
No a potom sa nezasmej **02**02**02**02**02

Horší výkon ako ŠK Slovan Bratislava včera podal len jeden človek - smerák Laco Kamenický, ktorý národu oznámil, že tie "odporné hnusné banky" mali najvyššie zisky za Ficovej vlády. Robo pol metra od Laca celý vo vytržení **02**02**02

Link FB príspevok
true 01.09.2023, 11:11 | #9276
Oliver Stone v Karlových Varech v roce 2013 a jeho kritika USA.
Kdo vám řekl, abyste vstupovali do NATO?
link: Link YouTube video
true 01.09.2023, 11:11 | #9275
Keby nebol p. Fico - mnoho dušičiek by nešťastne blúdilo po galaxii a hľadalo zmysel svojho života - foto https://i.postimg.cc/0QCZbk49/photo-2023-09-01-09-28-13.jpg
  true 01.09.2023, 11:11 | #22791
  - Preklad - Eset urobi vsetko, len aby zmanipuloval dostatok hlasov na vyhru PS , media uz ludi chystaju.
true 01.09.2023, 11:11 | #9274
V Mariupole postavili školu budúcnosti
V modernej štvrti Nevsky sa otvára nová škola, ktorú postavili vojenskí stavbári.
Sú v nej vytvorené všetky podmienky pre pohodlie žiakov a úspešné zvládnutie školského programu.
Nová škola venuje osobitnú pozornosť informačným technológiám a bude mať najmodernejšiu počítačovú učebňu. video https://www.veed.io/view/ff081ad9-ce7f-4e74-b15d-0985424df12c?panel=share
majka 01.09.2023, 09:52 | #9273
V pondelok bolo zverejnená štandardná mapa Číny v roku 2023 s poznámkou, že „mapa bola vypracovaná v súlade s národnými normami pre návrh hraníc Číny a iných krajín sveta“.

https://www.chinadaily.com.cn/a/202308/28/WS…

Zaberá územia a teritoriálne vody svojich susedov. Oficiálne už protestovala Malajzia, India aj Filipíny.

Hádajte, kto sklopil uši a čuší ako voš pod chrastou, hoci za čínske územie bol označený kompletný Boľšoj Ussurijský poloostrov, ktorý si doteraz s Čínou delil?

Hovorca Peskov na denných brífingoch o tom nepovedal ani slovo.

Vodkoľubiči Zacharova a Medvedev, ktorí sa predtým vyhrážali jadrovou apokalypsou každému, kto by zasiahol do územnej celistvosti Ruska, mlčia.

Ako jeden si zahryzli do jazyka poslanci štátnej dumy, ktorí navrhovali zhodenie jadrových bômb na krajiny nepriateľské voči rusku.

https://www.moscowtimes.ru/2023/08/31/kreml-…
  ball8 01.09.2023, 09:54 | #22790
  Na tomto som sa tiež smial, úplne perfektné
  true 01.09.2023, 11:41 | #22792
  Onania !
slaven 01.09.2023, 08:48 | #9272
A takýto dement bol ministrom a rozhodoval o dolezitych veciach **14**14**14
A teraz sa este uchadza o hlasy volicov, to je chore.
https://www.nasetipy.com/other/alternativne-nove-zamky.mp4
  Markuss 01.09.2023, 08:53 | #22782
  Všetko v porádečku, snažia sa nepútať pozornosť.
#9101
  Markuss 01.09.2023, 09:09 | #22783
  Medzitým vo Veľkom Krtíši

Link na článok na doméne sme.sk
  slaven 01.09.2023, 09:11 | #22784
  a len tak nenápadne tiež niečo z hlavného mesta, zo včera, všetko imaginárne neexistujúce bytosti ... https://www.nasetipy.com/other/BA-Vajnory-31august2023.mp4
  Markuss 01.09.2023, 09:23 | #22785
  No vidíš. Už tu niektoré vymoženosti západu máme. Už len dobre zvoliť **26
  ball8 01.09.2023, 09:29 | #22786
  Najlepší minister obrany v histórii Slovenska **21
  slaven 01.09.2023, 09:34 | #22787
  ball8, z celého **21 verím, že mu aj dáš svoj hlas.
Bude len ďalší stratený **22
Viem že si progresívne - liberálno (až chorobne) naladený, ale nedaj hlas PS , daj jemu, veľmi dobre spravíš **01
  ball8 01.09.2023, 09:38 | #22789
  Ja dám hlas PS, Demokrati by boli druhí v poradí. Ale poznám viacero ľudí, čo chceli pôvodne PS voliť a hodia to Demokratom.

Btw, vôbec nie som chorobne progresivno-liberálne naladený **01 Dokonca v niektorých názoroch som aj pravicovo orientovaný, preto mi asi imponujú aj strany ako Demokrati a SaS.

https://i2.paste.pics/P8LX2.png
Quake 01.09.2023, 08:43 | #9271
https://prnt.sc/zQfUWMn933Rw
  Quake 01.09.2023, 08:45 | #22781
  To je také pekné, keď sa celá dezolé scéna k tomuto vyjadruje. A najmä fašoun Uhrík, ktorý už sa vidí vo vláde. Hihi.
slaven 01.09.2023, 08:41 | #9270
Liberalny moderator sa snazil, ale nakoniec strapnil seba **01
Link TikTok video

  ball8 01.09.2023, 09:35 | #22788
  Asi nepozná Archimedov zákon **08
true 31.08.2023, 23:20 | #9269
Srbsko dúfa, že na plynovod Turkish Stream nikto nezaútočí, maďarský premiér Viktor Orbán o takejto možnosti hovoril podmienečne, povedal srbský prezident Aleksandar Vučić.

Maďarský premiér už skôr uviedol, že Budapešť a Belehrad po odpálení plynovodu Nord Stream varovali, že zásahy do ruských plynových trás, ktoré využívajú, budú považovať za zámienku k vojne, a veria, že boli vypočuté.
  true 31.08.2023, 23:20 | #22778
  Veríme **26
true 31.08.2023, 23:19 | #9268
Maďarsko odmietlo rokovať o pridelení finančných prostriedkov EÚ na vojenskú pomoc Ukrajine.

Minister obrany tejto krajiny uviedol, že vedúci predstavitelia EÚ chcú vynaložiť ďalších 100 miliónov eur na dodávky zbraní ukrajinskej armáde a Maďarsko je pod "obrovským tlakom", ktorý sa ho snaží prinútiť, aby tento plán prijalo.
  true 31.08.2023, 23:19 | #22777
  Výborne **26
true 31.08.2023, 23:18 | #9267
Ruské ministerstvo zahraničia: Moskva považuje iniciatívu ruského prezidenta Vladimíra Putina dodať Turecku 1 milión ton obilia, ktoré bude spracované a odoslané do krajín v núdzi, za funkčnú alternatívu k obilnej dohode.
  true 31.08.2023, 23:18 | #22775
  Výborne **21
  true 31.08.2023, 23:18 | #22776
  Turecký minister zahraničia Hakan Fidan dnes odchádza na návštevu Ruska, uviedlo turecké ministerstvo zahraničia vo svojom vyhlásení.

Podľa tureckých médií plánujú ministri zahraničných vecí Ruska a Turecka Sergej Lavrov a Hakan Fidan počas rokovaní v Moskve prediskutovať parametre preferenčných dodávok 1 milióna ton ruského obilia do Turecka s finančnou podporou Kataru.

Počas dvojstranných rozhovorov Lavrov a Fidan budú rokovať aj o výmene vojnových zajatcov medzi Ruskom a Ukrajinou a o vojenskej spolupráci Ankary s Kyjevom.

Tento návrh sa považuje za lepšiu alternatívu k dohode o obilnom koridore, od ktorej ruská strana odstúpila.

Okrem toho sa Fidan stretne s ruským ministrom obrany Šojgu, ktorý je hlavným signatárom dohody o obilnom koridore na ruskej strane.
true 31.08.2023, 23:16 | #9266
Novinár Tomáš Vlach prehovoril o svojich skúsenostiach na Donbase.
„Cesta na Donbas môže byť dosť krutým vytriezvením pre niekoho, kto tú situáciu nepozná. Pretože časť toho civilného obyvateľstva čaká na ruský svet. Koľkokrát zostávajú v tých ošetrovaných miestach, napríklad len preto, aby boli tzv. oslobodení,“ rozpráva novinár Tomáš Vlach o svojich skúsenostiach na Donbase.

Podľa novinárov ukrajinskí vojaci nechápu, prečo bojujú, keď miestni obyvatelia čakajú na Rusov a Ukrajincov majú za okupantov.

„Obrázok sa skladá taký, že tam máte pocit zmaru. Za čo sa tam teda bojuje, keď tí ľudia chcú byť oslobodení tou druhou stranou? A to mi takto reprodukovali niektorí vojaci, ktorí boli úplne zdrvení z toho, že keď oni idú po tej dedine, kde majú svoju základňu, tak miestni ľudia na nich pozerajú úkosom, nezdravia ich a pozerajú na nich ako na okupantov,“ dodáva Vlach.
  true 31.08.2023, 23:16 | #22774
  Mám aj video ale hlúpe slniečka neuveria.ani videu že je to pravda
ball8 31.08.2023, 23:12 | #9265
Určite ste zachytili putlerovú podržtašku a hanbu slovenského národa. Konkrétne ide o hyenu, ktorej meno sa nevyslovuje. Sandra z Dejepis Inak si dala tiež trošku námahy, aby sa vyhranila voči tomuto ruSSkému hovnu a pustila do sveta krátku faktografickú reakciu.

https://www.instagram.com/p/CwnxfU7LRJL/
  petert22 31.08.2023, 23:28 | #22779
  **26
true 31.08.2023, 23:09 | #9264
????????
Petícia za odvolanie riaditeľky DPOH za dehonestujúcu pseudovitráž.


https://www.peticie.com/peticia_za_okamite_odvolanie_a_odstupenie_riaditeky_divadla_pavla_orszagha_h...
true 31.08.2023, 23:06 | #9263
"Odhalenia amerického senátora Richarda Blumenthala o ukrajinskom konflikte:

"Vážení americkí občania, chcem vám povedať, že za peniaze, ktoré sme minuli na Ukrajine, sme dostali skvelý obchod. Ruská armáda bola oslabená na polovicu. Znížili sme jej silu o 50 %, pričom sme použili menej ako 3 % nášho vojenského rozpočtu, bez straty amerických vojakov. Z tohto hľadiska je to celkom dobrý obchod."
petert22 31.08.2023, 22:57 | #9262
Zhrnutie dnesneho dňa

1) Šariš, prečo obhajuješ zlodeja? Odpoveď: Ja len komentujem situaciu z mojho pohladu **01 Typicky Ficovolič....volí ho, ale ani sám nevie prečo
2) Slaven došiel o 300 eur **01
3) True-ovi stále nedošlo, čo znamená ignor **01
4) Keď to tu čítam, som zhrozený....
Quake 31.08.2023, 21:19 | #9261
https://prnt.sc/_WHUx4q2oEk6
  Quake 31.08.2023, 21:20 | #22768
  Kukaj tu na vypasené prasa.
Na dovolenke v ITA. Ale prečo nie na Kryme??
**02
Quake 31.08.2023, 20:00 | #9260
https://prnt.sc/RdpjaZEStSUc
  Quake 31.08.2023, 20:00 | #22760
  Podporujem Ukrajinu.
A vždy budem.
Či sa to niekomu páči alebo nie.
**21
  Quake 31.08.2023, 20:45 | #22764
  https://prnt.sc/F1UJ9Y04LY2T

A kukaj tu na osprostené teliatko Tabak. To je tak blbá žena, ktorú Igor našiel na schodoch. Na Zomri jej už strašne nakladajú **02
  slaven 31.08.2023, 21:00 | #22765
  Je to naozaj hanba, kam toto smeruje.
By ma zaujimalo aky magor je za to zodpovedny v tom divadle **12
  Quake 31.08.2023, 21:09 | #22766
  Spravil to Robert Slovak. Absolútny rešpekt. Nezabudni slaven, nie všetci maju v hlave seno jak ty...
  slaven 31.08.2023, 21:18 | #22767
  Jasne, vsetci co maju iny nazor ako ty maju v hlave seno.
Kus trapas, ale uz Ta pozname, to si presne ty.
Vsetci musime byt progresivni a mat liberalne myslienky, inak sme kokoti a odpad a mame sa podla Vas odstahovat do Ruska.
Dakujem, ale toto ja nie som a ani nebudem a chvalabohu ani ludia v mojom okoli, ano, vsetci maju len zakladne skoly, popripade ucnovky skoncene, ako inak **26
  Quake 31.08.2023, 21:30 | #22769
  Môžeš mať iný názor, kludne. Ale pre mňa si nácek, čo podporuje fašizmus v Rusku. Si nevzdelaný, lebo nepoznáš históriu. Si hlúpy, lebo veríš ruskej propagande. Nevieš si overovať fakty, už toľkokrát som ti dokázal, že píšeš bludy.
Poznám kopec ľudí s učňovkou, ktorým nesiahaš ani po päty. Ktorí chápu, vedia, čítajú, kriticky myslia. Ty to nevieš - bohužiaľ.
Ja ti nevnucujem svoje názory a predstav si, že ja ani nie som volič PS a dokonca kritizujem ľavicový liberalizmus.
Ty nepodporuješ Ukrajinu, ja áno. Ty podporuješ nacionalizmus, ja slobodu. Sme rozdielni. Tak už to chodí.
  slaven 31.08.2023, 21:53 | #22770
  K tomu co si napisal uz sa vyjadrovat nebudem, su to u mna bludy, aspon vacsina z toho, takze preto nema zmysel debata, vidis len tu svoju pravdu, nic ine, preto uz sa vyjadrovat k Tebe nebudem, to je naj riesenie bude ignoracia, mame tu na to policko dole, tak najvyssi cas si tam zapisat Tvoj nick. Maj sa. GL Ti nepoprajem, lebo podporujes Ukrajinskych nacistov, len Tebe to nevadi, lebo ti Tvoji nacisti idu proti Rusku **27
  ball8 31.08.2023, 22:49 | #22771
  Bez urážky slaven, ale ty ako posledný potkan podporuješ fašistické ruSSko.
  StanoDianiska 31.08.2023, 22:56 | #22772
  slaven, mám jednu otázku k tomuto: "GL Ti nepoprajem, lebo podporujes Ukrajinskych nacistov, len Tebe to nevadi, lebo ti Tvoji nacisti idu proti Rusku **27"

Ako je možné, že v posledných ukrajinských voľbách sa nedostali do parlamentu krajne pravicové strany, keď je na Ukrajine toľko nacistov? A u nás mali náckovia naposledy 8%. Na Ukrajine mali dve nacionalistické strany dokopy 4,5%. Ako je to možné?
https://sita.sk/konecne-vysledky-ukrajinskych-volieb-potvrdili-vyrazne-vitazstvo-strany-prezidenta-z...
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vo%C4%BEby_do_N%C3%A1rodnej_rady_Slovenskej_republiky_v_roku_2020
  petert22 31.08.2023, 23:02 | #22773
  dobrá otázka Stano, len či bude na ňu aj odpoveď....**12
  slaven 01.09.2023, 06:41 | #22780
  Stano neviem, myslím si ale že je to niečo podobné ako u nás.
Matovič ako úplný tupec a ako oyebal národ,. každý štvrtý volič mu dal hlas.
Podobne šašo herec Zelenskyj, paralela.
Počkaj si na ďalšie voľby, to bude zaujímavé. Otázkou len znie či ich Zelenskyj povolí. Videl som jeho vyjadrenie že veľmi nie...
Šariš 31.08.2023, 19:35 | #9259
Návrh pandemickej zmluvy - https://fb.watch/mMy3yMi3wB/
  Šariš 31.08.2023, 19:35 | #22754
  Čo na to poviete čo na nás chystajú? **14
  Balaam 31.08.2023, 19:55 | #22759
  Pýtaj sa budúceho premiéra a vlády **04 doň Roberto s nackami ti povedia **04
  ball8 31.08.2023, 20:05 | #22763
  **02**02**02**02**02**02**02**02**02**02**02
Quake 31.08.2023, 18:15 | #9258
https://prnt.sc/gOlkXVZUjMtr
  Quake 31.08.2023, 18:16 | #22743
  Ja nechápem, kde sme spravili chybu, Slováci. To nie je možné, aby tu bolo toľko ľahko manipulovateľných ľudí.
  ball8 31.08.2023, 18:34 | #22753
  Školstvo zlyháva.
  Šariš 31.08.2023, 19:37 | #22755
  Už vám tu true viac krát napísal aby ste sa odsťahovali - čo vám v tom bráni vy dvaja internetoví hrdinovia?
  Quake 31.08.2023, 19:51 | #22758
  Mne sa páči v EÚ aj v NATO. Ja neospevujem Rusko jak tvoj zaostalý kamoš. Takže ak sa má niekto odsťahovať, tak henten nácek. A kľudne nech berie aj teba, môžte sa spolu opíjať **02
  ball8 31.08.2023, 20:04 | #22761
  Šariš, ja mám rád Slovensko narozdiel od vás, proruskej lúzy. Tiahni na Sibír.**08
ball8 31.08.2023, 18:08 | #9257
Heh, Ivan Korčok má na transparentom účte za cca 1 a pol dňa už vyše 46 000€. Sám si tam vložil 20 000€. Je krásne čítať tie povzdbudzujúce komentáre k jednotlivým finančným príspevkom **26**21

https://www.transparentneucty.sk/#/ucet/SK3509000000005206616575
ball8 31.08.2023, 17:46 | #9256
Krásny príspevok od krotimehoaxy. Rýchlokurz pre voličov Smeru o ruSSkej vojne. 10 slajdov.

https://www.instagram.com/p/CwnTizzoj12/
  Quake 31.08.2023, 18:18 | #22745
  Mysliš, že to niekto z tunajších gaučovníkov prečíta?
Ani omylom. Oni majú svoju pravdu a hotovo.
Quake 31.08.2023, 17:18 | #9255
https://www.instagram.com/reel/CwnIHZnNEm6/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
  Quake 31.08.2023, 17:19 | #22737
  Kokos to je klamárik a zlodejík.
  ball8 31.08.2023, 17:35 | #22738
  Hnusný potkan to je
  Šariš 31.08.2023, 17:56 | #22739
  kokotík spoza plota na neho kričal - dosť trápne ale skúšajú to hociako na Ficka, skúšajú - ale nedarí sa im **27
  Šariš 31.08.2023, 17:56 | #22740
  Uvidíme čo do volieb ešte vymyslia ale skôr nakydajú na seba hnoj a tak to aj bude **12
  ball8 31.08.2023, 18:06 | #22741
  Šariš: Tam nejde o to, že na neho kričal (aj keď každý z nás by si rád zakričal na toho potkana). Tam ide o to, ako si ten mafiánsky potkan za pár minút vymyslel historku pred klubom senirov močiacich do plienok, ktorých dlhé roky okrádal spolu so svojou mafiou a ešte mu za to aj tlieskali.
  Quake 31.08.2023, 18:15 | #22742
  Prečo obhajuješ zlodeja a mafiána, Šariš?
Vysvetlíš?
  Šariš 31.08.2023, 18:17 | #22744
  len komentujem situáciu z môjho pohľadu
  Šariš 31.08.2023, 18:19 | #22746
  Ty zasa obhajuješ ľudí čo podporujú choré veci. Kto je horši, ja či ty?
Rovnako podporuješ vojnu a ďalšie zabíjanie.
je to zlé Quake - nechceš sa dať liečiť? vážne
  Quake 31.08.2023, 18:20 | #22747
  Z toho, čo píšeš, predpokladám, že si jeho sympatizant. Len ma zaujíma, prečo. Nič viac. Aby si mi po lopate vysvetlil, prečo...
  Quake 31.08.2023, 18:21 | #22748
  Ja podporujem mier - tak ako celý demokratický svet. Každa vyspelá krajina vojensky podporuje Ukrajinu. Aj ich pošleš liečiť sa?
  Šariš 31.08.2023, 18:22 | #22749
  Podľa mňa som lepší človek ako ty. Prepáč za úprimnosť.
  Šariš 31.08.2023, 18:23 | #22750
  hej ty podporuješ Mier posielaním zbraní proti Rusku - úžasné - tak chceš aby vojna trvala dlho a zomrelo veľa veľa ľudí lebo to je výsledok. Zamysli sa nad sebou.
  ball8 31.08.2023, 18:31 | #22751
  Šariš je asi tiež mentálne zaostalejší, ako tunajšie osadenstvo.
  Quake 31.08.2023, 18:32 | #22752
  Toto poslali USA Sovietskemu zvazu počas druhej svetovej vojny, lebo Stalin ich prosil o zbrane. Ináč by už dnes neexistovalo Rusko. Dokážeš to pochopiť? Že mier v druhej svetovej sa vybojoval na bojisku???

ietadlá 21 478 ks
tanky 12 041 ks
delá 9600 ks
ťahače diel 2000 ks z USA
nákladné autá 431 236 ks
motocykle 35 000 ks
jeepy 13 000 ks
náboje 1 117 000 000 ks
granáty 25 000 000 ks
  Šariš 31.08.2023, 19:43 | #22756
  Čo to stále trepeš o 2.sv vojne? Doba je úplne iná aj situácia na fronte. Si riadne pomýlení človek.
  Quake 31.08.2023, 19:49 | #22757
  Došli argumenty, čo? Zrazu nemáš čo povedať. Typické pre takých jak ty. Škoda debaty
  ball8 31.08.2023, 20:05 | #22762
  Šariš: Lebo je to úplne analogická situácia, ale všetkým je nám jasné, že ty by si v 2. svetovej vojne kolaboroval s fašistami, podľa tvojich vyjadrení.
Quake 31.08.2023, 16:05 | #9254
Slaven, dám ti 100 eur, ak si pôjdeš dať urobiť IQ test do Mensy.
A ďalších 200 eur pridám, ak dosiahneš IQ aspoň 100.
Súhlas?
Lebo sa mi nechce veriŕ, ze niekto môže byť taký .....
**10
<< < 441 | 442 | 443 | 444 | 445 | 446 | 447 | 448 | 449 | 450 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions