Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: domasa
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

POLITICKÁ DISKUSIA


Aktualizuj POLITIKA diskusiu NaseTipy.com na sieti X KLASICKÁ DISKUSIA
<< < 440 | 441 | 442 | 443 | 444 | 445 | 446 | 447 | 448 | 449 > >>

majka 02.09.2023, 18:54 | #9313
Trojdňová špeiálna operácia.Taký bol itinerár.
Link na príspevok na doméne X.com
Nobelova nadácia oznámila , že sťahuje pozvánky zaslané veľvyslancom Ruska, Bieloruska a Iránu, aby sa zúčastnili na slávnostnom odovzdávaní Nobelových cien v Štokholme. Rozhodnutie nadácie pozvať predstaviteľov týchto troch krajín na ceremoniál už skôr vyvolalo vo Švédsku veľké verejné pobúrenie a kritizoval ho najmä premiér Ulf Kristersson.

„Rozhodli sme sa zopakovať minuloročnú výnimku z bežnej praxe, teda nepozvať veľvyslancov Ruska, Bieloruska a Iránu na odovzdávanie Nobelových cien do Štokholmu. Rovnako ako predtým budú všetci veľvyslanci pozvaní na ceremóniu v Osle,“ uviedla nadácia v oficiálnom vyhlásení. Organizácia zdôraznila, že pozvanie veľvyslancov sa rozhodla zrušiť práve pre „silnú reakciu“ vo Švédsku.

Deň predtým výkonný riaditeľ nadácie uviedol , že organizácia sa rozhodla pozvať vedúcich diplomatických misií Ruska, Bieloruska a Iránu vo Švédsku, aby upozornili na „dôležitosť slobodnej vedy, slobodnej kultúry a slobodných, mierových spoločností“.
Quake 02.09.2023, 17:58 | #9312
https://prnt.sc/srQttHTrM5g9
  Quake 02.09.2023, 17:59 | #22853
  Na tejto bizarnej fotke je správa o nešťastnom stave našej krajiny v kocke: Profesionálny šíriteľ konšpirácií, klamstiev a nenávisti z kazateľníc a samozvaný etalón morálky si na Deň ústavy preberá štátne ocenenie od otca 13 detí s 11 ženami (teda aspoň verejne známych), bývalého mafiánskeho štartéra, plagiátora, ochrancu tradičnej rodiny a súhrou nešťastných okolností aj predsedu parlamentu. Ocenený pri tom konšpiruje a prská síru v priamom prenose. Nezabudne ani na poďakovanie za boj proti dženderu ďalším temným a bizarným tváram slovenskej politiky.
...a aby toho nebolo málo - celé to sleduje jeden z najvyšších predstaviteľov rímskokatolíckej cirkvi, keďže je tiež medzi ocenenými.
Prezidentka a premiér sa tohto cirkusu a predvolebnej kampane odmietli zúčastniť - a to je v podstate asi tá najrozumnejšia možná reakcia.
  Šariš 02.09.2023, 18:13 | #22854
  #9306 uz to tu bolo, je to hanba
Už nech vypadne na skládku odkiaľ prišla **14
  Balaam 02.09.2023, 18:18 | #22856
  a ako bonus, ocenenie ktoré si vymyslel Danko **01**01**01 aby mohli rozdávať kamošom **04
  ball8 02.09.2023, 18:22 | #22858
  Osobne nechápem, ako môžu oceniť takého človeka. Jemu by som odporučil len jedno z prikázaní, ktoré ako katolíci majú: "Miluj blížneho svojho, ako seba samého." Mne osobne je Kuffu ľúto, zakomplexovaný človek, ktorému celibát brutálne uškodil, čo sa týka zmýšľania.
  Quake 02.09.2023, 18:22 | #22859
  Zase piješ šariš?
Daj si radšej kofolu **02
Quake 02.09.2023, 17:40 | #9311
https://prnt.sc/gJyj6JdZEgXT
  Quake 02.09.2023, 17:41 | #22851
  Kukaj tie šialené straty vojenskej techniky.
Do toho Ukrajinci.
Už čoskoro... **03
  Quake 02.09.2023, 17:42 | #22852
  Ja len zvedavý, či sa deduško Putin dožije porážky fašistickej ruskej zberby. Dúfam, že áno. Aby si to pekne vychutnal...**03
  Šariš 02.09.2023, 18:14 | #22855
  Dobrá diagnóza **26
Ty si úplne ale úplne ohlupol z UA propagandy a veríš všetkému
  Quake 02.09.2023, 18:22 | #22857
  Presne tak, šariško.
Držím palce Ukrajine, aby vyhrala.
A ty s tým nič nespravíš **02
  ball8 02.09.2023, 18:23 | #22860
  Šariš je len smutný. Čakal v predklone, kedy Putlerove vojská prídu a obšťastnia sa na ňom, namiesto toho sú denne likvidovaní v stovkách kusoch ľudí aj techniky **08
Quake 02.09.2023, 17:39 | #9310
https://prnt.sc/gJiR2dgHFDxq
  Quake 02.09.2023, 17:39 | #22850
  Hahaha **02
true 02.09.2023, 17:34 | #9309
Pekná arogantná piča https://ereport.sk/arogantna-reakcia-riaditelky-dpoh/
  true 02.09.2023, 17:37 | #22848
  už tam má 10 000 podpisov, veď tá piča sa prebudí z toho sna hneď
  true 02.09.2023, 17:37 | #22849
  https://www.peticie.com/peticia_za_okamite_odvolanie_a_odstupenie_riaditeky_divadla_pavla_orszagha_h...
  Balaam 02.09.2023, 18:31 | #22861
  a to keby si videl predstavenie Irska kliatba ...aj to tam hrali, ale to si nevedel že niečo ako divadlo existuje nacek....to keby si s kamošmi videl, tak by si spisoval petíciu za odvolanie riaditeľky a zbúranie divadla... **04
true 02.09.2023, 17:31 | #9308
Veľvyslanci Ruska a Bieloruska sa tento rok budú môcť opäť zúčastniť banketu, ktorý nasleduje po slávnostnom odovzdávaní Nobelových cien v Štokholme.

Minulý rok ich nepozvali kvôli ruskej agresii proti Ukrajine a bieloruskej podpore Moskvy. Informovala o tom Nobelova nadácia.
true 02.09.2023, 17:29 | #9307
foto https://i.postimg.cc/vZ45hfY7/photo1693568716.jpg
  true 02.09.2023, 17:30 | #22847
  Americký vlastenec, EUro a NATO hujer a flexibilný pseudo-diplomat Ivan “Šedivák” Korčok je v tom správnom tíme GLOBSEC! Rovnako ako český rozviedčik Varšavskej zmluvy a v súčasnosti prezident ČR.

Gratulujeme!
true 02.09.2023, 16:29 | #9306
jaternica video https://www.veed.io/view/cc724bca-866e-4fd1-8eb6-4b0d88ef99cd?panel=share
  true 02.09.2023, 16:29 | #22845
  Van tajm "Chcem byť prezidentkou všetkých, aj konzervatívcov"

Neks tajm Čaputová a Ódor bojkotujú odovzdávanie Ceny Jozefa Miloslava Hurbana, prekáža im Kuffa
  true 02.09.2023, 16:30 | #22846
  Hanba, progresívna a liberalna nula
true 02.09.2023, 16:24 | #9305
foto https://i.postimg.cc/qqh2QkRj/photo1693567838.jpg
  true 02.09.2023, 16:24 | #22844
  Nemôžeme inak, než s tetou Cocherovou z „Demokratov„ súhlasiť. Presne tak.
true 02.09.2023, 15:25 | #9304
Západ požaduje od Kyjeva zvýšenie počtu ozbrojených síl a prelomenie frontu bez ohľadu na straty.

Tieto letáky boli dnes rozdané v blízkosti jednej zo vzdelávacích inštitúcií v Charkove.

"Vzdelanie krajinu nezachráni! Pripojte sa k ozbrojeným silám!"

Kyjev je už pripravený vyzvať tých, ktorí získajú druhé vyššie vzdelanie, poslancov, zamestnancov obranných podnikov a tých, ktorí sú obmedzene spôsobilí na vojenskú službu.
  true 02.09.2023, 15:26 | #22842
  https://i.postimg.cc/sXrmMCH8/photo1693565300.jpg
  true 02.09.2023, 15:26 | #22843
  uz nie dlho a budu volat aj zeny a deti bojovat **12
true 02.09.2023, 15:19 | #9303
Stohlová (Degresivna sudruzka ) video https://www.veed.io/view/2ceeff6f-cc5e-4ce0-87c6-b39175eadb92?panel=share
true 02.09.2023, 15:17 | #9302
"Lavrov: Napríklad hovoria, že budeme podporovať Ukrajinu tak dlho, ako to bude potrebné. A neformálne sme o tom diskutovali aj s našimi kolegami na samite BRICS, ktorí sa ma pýtali: "Ako dlho si myslíte, že im bude trvať obrana Ukrajiny, aby zvíťazila na bojisku?" Povedal som: "Neviem odhadnúť, ale v histórii sú príklady. Pozrite sa, ako dlho im trvalo v Iraku, ako dlho im trvalo v Afganistane, kým dosiahli svoje ciele." Myslím, že odpoveď je tu jasná.
true 02.09.2023, 15:09 | #9301
súhlasím Link FB príspevok
  true 02.09.2023, 15:10 | #22841
  videl ste napríklad Jaternicu niekedy len tak prednášať niečo bez toho aby si prečítala text ktorý jej pripravili? NIE lebo na to nemá
true 02.09.2023, 15:06 | #9300
video https://www.veed.io/view/c9e6ddbd-2ad3-4ede-87cb-f0438ccd3734?panel=share
  true 02.09.2023, 15:06 | #22840
  Minister zahraničných vecí Ukrajiny Dmytro Kuleba: "Držte hubu."...

"Kritika pomalého tempa protiofenzívy sa rovná pľuvaniu do tváre ukrajinského vojaka. Odporúčam všetkým kritikom, aby držali hubu, prišli na Ukrajinu a sami sa pokúsili oslobodiť jeden štvorcový centimeter." - povedal guru modernej diplomacie.
true 02.09.2023, 15:00 | #9299
Posledny odsek, fakt stojí zato. foto https://i.postimg.cc/dVv7ySQp/7eaa4879-6195-4e3a-8db4-74aa6705e956.jpg
Quake 02.09.2023, 14:13 | #9298
https://prnt.sc/feGUJCY_OzBr
  Quake 02.09.2023, 14:14 | #22839
  Topánky proti mínam. Zaujímavé... **12
majka 02.09.2023, 13:37 | #9297
Zajtra o 5 minut 12-Sexuálný predátor a Cicero z Revúcej
ball8 02.09.2023, 11:37 | #9296
Minule sa tu Markuss sťažoval, že PS nemá program, ale len nejaké vágne vypísaní body. Tak dnes ti ho milý Markuss celý predstavili/zverejnili, ak máš 1-2 hodinky, môžeš čítať: https://progresivne.sk/program/
  Markuss 02.09.2023, 12:39 | #22835
  Fantastický **26
Hneď obrať o 360 stupňov

Jeden highlight:

Zavedieme právo na menštruačné voľno pre pracujúce osoby, ktoré pociťujú menštruačné bolesti – dysmenoreu.
  true 02.09.2023, 12:42 | #22836
  Len mentálny úbožiaci ich budú voliť
  Markuss 02.09.2023, 13:31 | #22837
  Môj point bol ale minule učňovské školstvo. Ani ťuk
  ball8 02.09.2023, 14:06 | #22838
  Markuss, čo máš inak proti menšturačnému voľnu, navyše pokiaľ je podmienené schválením lekára? Aj ty keď máš napr. v pejči kríže, tak si vybavíš voľno (PN, sick day, dovolenka).**08
  Markuss 02.09.2023, 20:48 | #22865
  Opýtaj sa na to zamestnávateľov. Čo na to hovoria?
Žena (tá ozajstná) menštruuje 25% z mesiaca.
Tie, ktoré majú minimálnu mzdu, tie budú PN veľmi často.
Ešte sa spýtam, kde vo svete také voľačo efektívne funguje?
Markuss 02.09.2023, 10:52 | #9295
Fungujú, píše Berliner Zeitung

https://www.berliner-zeitung.de/wirtschaft-verantwortung/deutschlands-neue-russland-abhaengigkeit-pu...
  Markuss 02.09.2023, 10:53 | #22829
  Nová závislosť Nemecka od Ruska: „Putinova vojnová truhlica sa plní“
Najnovšie štatistiky sú prekvapivé: Rusko uprostred ukrajinskej vojny vyváža do Nemecka o 334 percent lacnejších hnojív.
  Markuss 02.09.2023, 10:54 | #22830
  Nemecko sa zbavilo svojej plynovej závislosti od Ruska , ale vracia sa späť zadnými dvierkami. Vnútorná výroba chemikálií sa za posledný rok príliš predražila a dnes už nie je oveľa lacnejšia: Dobrý dôvod pre Rusko vyvážať ešte viac produktov do Nemecka a EÚ. Pretože na potraviny a hnojivá sa sankcie EÚ netýkajú .
  Markuss 02.09.2023, 10:59 | #22831
  To len taký gugl preklad narýchlo pre tých, ktorý nevedia používať gugl prekladač
Quake 02.09.2023, 10:41 | #9294
Link na článok na doméne sme.sk
  Quake 02.09.2023, 10:49 | #22826
  Ethana Nordeana, vodcu krajne-pravicového hnutia Proud Boys, v piatok odsúdili na 18 rokov odňatia slobody za účasť na útoku na washingtonský Kapitol zo 6. januára 2021. Ide o jeden z najvyšších trestov udelených v spojitosti s týmito nepokojmi.

Nordean bol jedným z členov Proud Boys, ktorých v máji uznali za vinných z vedenia útoku na Kapitol s cieľom zabrániť pokojnému priebehu odovzdania moci (v tom čase) novému americkému prezidentovi Joeovi Bidenovi.
  Quake 02.09.2023, 10:50 | #22827
  18 rokov....
Poďakuje Donaldovi Trumpovi? **02
  ball8 02.09.2023, 10:51 | #22828
  Možno budú mať cely vedľa seba **08**02
  Quake 02.09.2023, 11:04 | #22832
  Druhý odsúdený Pezzola (dostal 10 rokov) po vynesení rozsudku zdvihol ruku a zakričal: "Trump vyhral".
Toto je už iná diagnóza **03
  ball8 02.09.2023, 11:15 | #22833
  Myslím, že na tomto môžeš krásne vidieť dopady kognitívnej disonancie. Silno presvedčený fanatik radšej prijme nepravdivú informáciu, ktorá v nejakej forme pomôže akceptovať, resp. vyrovnať sa s danou situáciou.

Niečo podobné sledujeme vlastne aj na tejto stránke.
  Quake 02.09.2023, 11:19 | #22834
  Kým na tejto stránke si chalani uľavujú len na gauči a sú neškodní, tam reálne zobrali zbrane a spôsobili smrť ľuďom. Šialený krajne pravicový extrémizmus.
majka 01.09.2023, 22:48 | #9293
Pišta ide kandodovať,prekročí 3%?
  petert22 01.09.2023, 22:51 | #22822
  jedine promile
Šariš 01.09.2023, 22:30 | #9292
Naozaj len s prepáčením chujko môže uveriť že PS má toľko % ako Fico.
  Šariš 01.09.2023, 22:30 | #22816
  #9286 k tomuto
  Šariš 01.09.2023, 22:30 | #22817
  Som slušný človek a určite lepší ako Quake
  Šariš 01.09.2023, 22:31 | #22818
  Lepšie slovo ako chujko ma nenapadlo
  petert22 01.09.2023, 22:47 | #22821
  #9262 skus odpovedat na bod 1
  Quake 02.09.2023, 08:42 | #22825
  Pozerám, že mám ďalšieho fanúšika.
#corgoň
**02
Quake 01.09.2023, 21:47 | #9291
Link na článok na doméne pravda.sk
  Quake 01.09.2023, 21:48 | #22814
  Slovenskej prezidentke Zuzane Čaputovej v stredu udelili Cenu cisára Otta. V nemeckom Magdeburgu si ocenenie za mimoriadny prínos k procesu európskej integrácie prevzala za svoju proeurópsku orientáciu a odhodlanie presadzovať právny štát, mier a slobodu
  Quake 01.09.2023, 21:49 | #22815
  Bože, predstavte si, žeby sme mali za prezidenta prepitého Harabína alebo šušňožrúta Chmelára. Tá hanba...
**02
  Šariš 01.09.2023, 22:31 | #22819
  Keby radšej stala na strane Slovákov a Slovanov
  Šariš 01.09.2023, 22:32 | #22820
  Určite by mala vyššiu dôveru. Škoda, premarnena šanca
  ball8 01.09.2023, 23:08 | #22823
  Šariš: Myslím, že donedávna bola najvdôveryhodnejším politikom na Slovensku, neviem, či ju mafián don Roberto nepreskočil. V každej inej krajine by si ju ľudia vážili, len toto je krajina dezolátov.
  ball8 01.09.2023, 23:11 | #22824
  Šariš: Dokonca podľa posledného prieskumu agentúry Ipsos je stále najdôveryhodnejším politkom na Slovensku práve prezidentka Čaputová

https://dennikn.sk/3537302/pellegrinimu-v-lete-necakane-spadla-dovera-ocitol-sa-za-ficom-a-odorom-po...
ball8 01.09.2023, 20:53 | #9290
Pozvanie pre slovenského mafiána: Link na príspevok na doméne X.com
laco1979 01.09.2023, 20:06 | #9289
Link FB príspevok
  laco1979 01.09.2023, 20:08 | #22806
  co vsetko spravi,, aby oblboval ludi.teraz je folklorista**01**01
  ball8 01.09.2023, 20:13 | #22808
  Dnešný prieskum Medianu ho asi nepotešil **08**01
  laco1979 01.09.2023, 21:13 | #22811
  no uz to je smiesny**01**01,vsetko spravi
  laco1979 01.09.2023, 21:13 | #22812
  Link FB príspevok
  ball8 01.09.2023, 21:15 | #22813
  Škoda, že sa kamaráti s mafiou a bol jej členom **01 Normálne by mu človek ten kroj žral, že aký to je skvelý Slováčisko **02
majka 01.09.2023, 19:52 | #9288
MOV nepovolil ruským športovcom účasť na Ázijských hrách
Medzinárodný olympijský výbor odmietol povoliť ruským športovcom účasť na Ázijských hrách, informuje The Indian Express s odvolaním sa na Olympijskú radu Ázie.

„Na Ázijských hrách nebudú žiadni ruskí a bieloruskí športovci a toto je rozhodnutie MOV, nie OCA. Koncepcia účasti športovcov s ruským a bieloruským pasom na Ázijských hrách v roku 2023 bola prediskutovaná na olympijskom summite v decembri 2022, ale z technických dôvodov sa ukázala ako nerealizovateľná,“ povedala novinárom tlačová služba OCA.

Insidethegames 8. júla oznámilo prijatie športovcov z Ruska a Bieloruska na súťaže v rámci Ázijských hier v neutrálnom postavení. Ruský olympijský výbor však informoval , že od OCA nedostali pozvánky na účasť na hrách a výbor nedostal od MOV žiadne dokumenty k tejto otázke.
majka 01.09.2023, 16:59 | #9287
Kollár dal štátnu cenu kňazovi Kuffovi. Výberom ocenených dráždi pred voľbami

diskusný príspevok-Co je toto za stat mi povedzte? Medailu Jozefa Gabcika nosi fasista / ochrankar najvacsieho mafianskeho bossa a Hurbanovu cenu zas dostane prevteleny Tiso.
  ball8 01.09.2023, 17:03 | #22802
  Ďalšia hanba kks **09
  majka 01.09.2023, 18:00 | #22803
  Malebná krajina pod Tatrami
Tupci si konečne vládu sami
Celý svet sa veľmi čuduje
Ako to funguje
Bryndzové halušky, pestré kroje
Ó, ako ťa milujem, Slovensko moje
Zlodeji, sedliaci, veriaci
Alkoholici, žobráci
My sme ten národ, slovenský národ
Národ, ktorý za pravdu horí
My sme ten národ, slovenský národ
Ožratí, leniví, sprostí a chorí
My sme ten národ, slovenský národ
Národ, ktorý za pravdu horí
My sme ten národ, slovenský národ
Ožratí, leniví, sprostí a chorí
Máme aj heslá, múdre heslá
Aby nám nálada neklesa
Slováci na nohy! Opice na stromy!
Mečiar na Hrad! Vajcia na tvrdo!
My sme ten národ, slovenský národ
Národ, ktorý za pravdu horí
My sme ten národ, slovenský národ
Ožratí, leniví, sprostí a chorí
My sme ten národ, slovenský národ
Národ, ktorý za pravdu horí
My sme ten národ, slovenský národ
Ožratí, leniví, plytkí, nekultúrni
Zamastení, upotení, sprostí a chorí
Slováci, Slováci, božie dietky
Ja viem, rozum nemožno dať všetkým
Zase ako sprostí v jednom šíku
Spokojní, že máme republiku
Ak máš na Slovensku názor iný
Národ ťa vyženie do cudziny
Vyhlásia ťa za zradcu
Zmlátia ti deti
U nás iba roduverným slnko svieti!
My sme ten národ, slovenský národ
Národ, ktorý za pravdu horí
My sme ten národ, slovenský národ
Ožratí, leniví, sprostí a chorí
My sme ten národ, slovenský národ
Národ, ktorý za pravdu horí
My sme ten národ, slovenský národ
Ožratí, leniví, plytkí, nekultúrni
Zamastení, upotení, sprostí a chorí
  majka 01.09.2023, 18:05 | #22804
  Link YouTube video
Quake 01.09.2023, 16:42 | #9286
https://spravy.rtvs.sk/2023/09/volebny-model-median-sk-progresivne-slovensko-sa-dotiahlo-na-smer-rep...
  Quake 01.09.2023, 16:42 | #22799
  PS 17,8%
Smer 17,8%
  Quake 01.09.2023, 16:43 | #22800
  Čo to, čo to? **02
  ball8 01.09.2023, 17:02 | #22801
  Uvidíme ešte ostatné agentúry, ale bodaj by ich PS predbehlo. Pri troške šťastia môžeme mať slušnú demokratickú prozápadne orientovanú vládu **21
  RUTY 01.09.2023, 19:54 | #22805
  So SAS a KDH asi ťažko zostavia vládu **01
  ball8 01.09.2023, 20:12 | #22807
  RUTY: Píšem, že pri troške šťastia **01 Ale skôr som pozeral zlepenec PS, Sme Rodina, KDH, OĽANO, SaS to by dávalo 78 hlasov. Viem, že to vyzerá nereálne, ale keď už sme tu mali aj SNS s Most-Híd v jednej koalícii, tak možno aj toto. **01 Bolo by to ale brutálne kostrbaté. Preto pekne treba voliť nejakú demokratickú stranu RUTY **08**01
  RUTY 01.09.2023, 20:18 | #22809
  Si poskladal pekný zlepenec, to už mi je demokratická vláda a ešte tam dáš toho pacienta z Oľano**01**01**01**12
  ball8 01.09.2023, 20:29 | #22810
  RUTY: Ja viem **01 Preto voľ demokratickú stranu, až sa to ľahšie skladá **01 Ja ti môžem akurát povedať, akú by som mal ja vysnívanú vládnu koalíciu, ale to nikomu nepomôže **01
Quake 01.09.2023, 16:11 | #9285
https://prnt.sc/npCECe9lYdiC
  Quake 01.09.2023, 16:12 | #22797
  brutálne straty ruskej armády. Niečo neskutočné, ako ich Ukrajinci sekajú. 23 tankov za jediný deň.
Už sa to blíži.... **03
  Quake 01.09.2023, 16:13 | #22798
  A práve preto VŽDY budem podporovať ukrajinskú armádu v jej boji za mier. Za ten skutočný mier. **21
Quake 01.09.2023, 16:09 | #9284
Popredný ruský vedec v oblasti kozmonautiky, vysoký člen ruskej vesmírnej agentúry Roskosmos a šéf Oddelenia raketových a vesmírnych systémov v RSC Energia, 77-ročný Vitaly Mělnikov zomrel údajne po tom, čo sa otrávil hubami.
  Quake 01.09.2023, 16:09 | #22796
  V Rusku sa oplatí žiť, prisambohu **02
<< < 440 | 441 | 442 | 443 | 444 | 445 | 446 | 447 | 448 | 449 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions