POLITICKÁ DISKUSIA
|
| |
true
|
30.08.2023, 19:34 | #22671
|
| |
len sa hanbit za tychto ludi
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 19:35 | #22672
|
| |
jak ta pica co provokovala s Okrosskou vlajkou vo Zvolene - asi pekne dostala pomastene vrecka za to ako sa strapnila
|
|
|
true
|
30.08.2023, 19:32 | #9222
|
Podoljak označil pápeža za „nástroj ruskej propagandy“
„Ak zhodnotíme pápežove frázy bez predsudkov, uvidíme, že sú bezpodmienečnou podporou agresívneho imperializmu. Zdá sa, že pápež sa opäť stal nástrojom ruskej propagandy,“ povedal Podoljak.
Pápež predtým nazval ruskú mládež „dedičmi veľkého Ruska, veľkej kultúry a veľkej ľudskosti“.
|
|
|
true
|
30.08.2023, 19:16 | #9221
|
100% pravda  
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 19:16 | #22669
|
| |
krásny príhovor
|
|
|
|
true
|
30.08.2023, 19:09 | #9220
|
Pekné zhrnutie od Dannyho
1. Hitler bol zly, cize Nemci su zli - vsetcia
2. Stalin bol zly, cize Rusi su zli - vsetcia
3. Vlajky SK na SNP su zle, vlajky UA na SNP su dobre
4. Smer su ruski agenti a su preto zli
5. Demokrati Nad, Heger, Letanovska a Budaj su cisti pro-slovenski narodovci a preto su dobri
6. Smer ma iny nazor nez Demokrati a preto su zli. Dokonca spochybnuju a spochybnovanie je zle, pretoze praUda je len jedna a o praUde sa nediskutuje
7. Amerika nema s vojnou na Ukrajine VOBEC nic spolocne a kto si mysli nieco ine - spochybnuje, cize je zly
8. Zapad je dobry, Vychod je zly
9. Blaha bol na podiu, preto je zly
10. Demokrati boli na Slavine a preto su dobri
Konec hlasenia
- dkx -
|
|
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 15:59 | #22666
|
| |
Brutálne mu tam pribúdajú peniažky od ľudí, odkedy oznámil kandidatúru.
Paráda

|
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 14:50 | #22665
|
| |
Ako to nazvať?
Posadnutosť?
Jebnutosť?
Je do mňa zamilovaný?
|
|
| |
ball8
|
30.08.2023, 16:39 | #22667
|
| |
Riadnu obsesiu má vkuse ťa kontaktovať
|
|
| |
StanoDianiska
|
30.08.2023, 16:51 | #22668
|
| |
chudáčik true. Skoro by som ho aj ľutoval
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 19:40 | #22673
|
| |
Posadnutý, jebnutý a do Okro Nacistu Zelynskeho zamilovaný Quake
|
|
|
slaven
|
30.08.2023, 14:31 | #9216
|
Takže Afričania sa prebúdzajú. Pridal sa Gabon
Francúzsko trpko zaplače.
|
|
|
majka
|
30.08.2023, 13:50 | #9215
|
|
Aké odhadujete kurzy na Korčoka?
|
|
| |
slaven
|
30.08.2023, 13:55 | #22657
|
| |
0,8
|
|
| |
majka
|
30.08.2023, 14:07 | #22659
|
| |
Taký kurz bude mať Pišta HA-RA-BIN
|
|
| |
slaven
|
30.08.2023, 14:19 | #22660
|
| |
hlúposti píšeš MAJ-KA
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 14:43 | #22662
|
| |
Na Tipsporte Korčok @1,6.
Absolútny favorit.
Mimochodom už náckovia a celá dezolé scéna nariekajú a plačú. Takže jasná voľba. Yes.
|
|
| |
ball8
|
30.08.2023, 14:44 | #22663
|
| |
Čo som videl vypísané, bolo okolo 1.7 ešte pred ohlásením kandidatúry, kurz bude asi smiešny neskôr.
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 14:44 | #22664
|
| |
Prepitý Harabín kurz @66
Potkan Chmelár @350
Môžu skúsiť naši gaučovníci....
|
|
| |
majka
|
30.08.2023, 21:39 | #22684
|
| |
šetrite sa dezoláti, ked bude prezident rozmlatite aj klavesnice
|
|
|
true
|
30.08.2023, 13:35 | #9214
|
1. Ivan Korcok, v skratke - nova Caputova
2. Sponzorovany vsetkymi moznymi mimovladkami + Sorosom, dekády nasadeny cudzokrajny agent
3. Cisty a 100%ny produkt US deepstate-u
4. Pretlacal vsetky agendy mierene na znicenie povodnych slovanskych narodov - LGBT, Black lives matter, 'inkluzia', 'vakciny', silno propagoval lockdowny, ockovanie a segregaciu obyvatelstva
5. Doslova poskok a predlzene chapadlo globalistov, zastanca Nato a americkej armady na uzemi SK
6. Vojnovy stvac, ktory je za transport zbrani na Ukrajinu cez SR a za nekonecne zivenie vojny na UA
7. Progresivec, pro-ilegalnaMigracia, pro-Ockovanie, proBrusel, antiSlovak
8. Ivan Korčok JE občiansky kandidát, ale americkej ambasády
|
|
| |
slaven
|
30.08.2023, 13:55 | #22658
|
| |
tomu sa hovorí: z blata do kaluže
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:52 | #9213
|
"[Biden] vedie našu krajinu do pekla. Kvôli tomuto mužovi sa ocitneme v tretej svetovej vojne"
K názoru bývalého ruského prezidenta Dmitrija Medvedeva sa medzitým pripája aj bývalý americký prezident Donald Trump.
|
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:50 | #9212
|
V uliciach Bruselu, hlavného mesta Belgicka, v samom strede Európy sa objavil návod, ako z akejkoľvek vlajky urobiť ruskú trikolóru.
Názov znie „Ako urobiť správnu vlajku“.
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:50 | #22652
|
| |
je tam aj Slovenska     
|
|
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:48 | #9211
|
|
Maďarská prezidentka Katalin Novaková vyzvala Zelenského, aby zasadol k rokovaciemu stolu. Priznala, že nevidí vojenské riešenie, ktoré by mohlo viesť k dlhodobému mieru medzi Ruskom a Ukrajinou.
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:48 | #22651
|
| |
  
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:45 | #9210
|
|
Nový šéf londýnskej polície Mark Rowley vyhlásil, že nebude tolerovať, aby policajti kľačali pred aktivistami hnutia Black Lives Matter, nosili vlajky LGBT a pripevňovali si na uniformy odznaky ekologických hnutí, píše britský denník Telegraph.
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:46 | #22649
|
| |
ROZUMNÁ REČ  
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:46 | #22650
|
| |
Drzim mu palce.
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:44 | #9209
|
Trump mladší o Zelenského vyhlásení, že neuskutoční voľby, pokiaľ za ne nezaplatia EÚ a USA:
„Chce zatvárať kostoly, nechce robiť voľby... vyzerá to... aké slovo tu hľadám??? Ach áno, pre mňa je to DIKTÁTOR. Miluje slávu, moc a hlavne $$$$, ktoré s tým všetkým prichádza. Nikdy nedovolí, aby mu niečo stálo v ceste."
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:44 | #9208
|
Estónska premiérka Kallasová povedala, že ľutuje situáciu s podnikaním jej manžela v Rusku, ale potvrdila, že sa nechystá odstúpiť.
Už skôr bolo oznámené, že estónsky parlament pozval premiérku Kaju Kallasovú, aby vysvetlila skutočnosť, že jej manžel podniká v Rusku.
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:44 | #22648
|
| |
bola by piča keby odstúpila
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:42 | #9207
|
|
"Maďarský premiér Orbán - v rozhovore s Tuckerom Carlsonom: [V USA panuje názor, že Ukrajina túto vojnu vyhráva. Zdá sa, že to nie je pravda]. Je to lož! Nie je to len nedorozumenie, je to lož. Je to nemožné! Každý, kto sa zaoberá politikou, kto rozumie logike, číslam, údajom - vie, že je to nemožné. Je to tragédia pre Ukrajinu. Vojaci im dôjdu skôr ako Rusku. To, na čom bude nakoniec záležať, sú "topánky na zemi". A Rusi sú početne oveľa silnejší, početnejší. [V určitom okamihu budú potrebovať viac ľudí, budú potrebovať viac vojakov. Odkiaľ sa vezmú?] To je najnebezpečnejšia otázka. Ak niektorá západná krajina pošle svojich vojakov, bude to znamenať priamu vojnu medzi Západom a Ruskom. A okamžite sa ocitneme v tretej svetovej vojne. To je veľmi nebezpečný moment.
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:37 | #9206
|
|
Vypláchnuté slniečka čítajte: USA zdvojnásobili dovoz ruského uránu, čo je najväčšie množstvo od roku 2005
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:34 | #9205
|
Češi mají rekordní zájem o zbraně. Kupují je ve velkém
27. 8. 2023
"Jen za první polovinu letošního roku si lidé pořídili víc pistolí a pušek než za celý loňský rok, kdy začala válka na Ukrajině."
"Reakce na válku na Ukrajině
Konflikt na Ukrajině vzbudil zájem i o zbrojní průkazy. K 314 tisícům držitelů přibylo loni přes pět tisíc nových. „Běžně přibývá dva až dva a půl tisíce držitelů,“ potvrdila v rozhovoru pro Právo Milena Bačkovská z odboru bezpečnostní politiky ministerstva vnitra.
„Jednoznačně si to vykládáme jako reakci na válku na Ukrajině. Lidé chtějí být prostě připraveni,“ uvedla Bačkovská.
Novinkou je i to, že zbrojní průkaz si pořizují čím dál častěji ženy. Za první pololetí přibylo 1592 nových držitelů, z toho 439 žen. „Je to překvapivé. Stabilně máme kolem deseti procent žadatelek, letos je mezi nimi už čtvrtina žen,“ uvedla Bačkovská." link: https://www.novinky.cz/clanek/domaci-cesi-maji-rekordni-zajem-o-zbrane-kupuji-je-ve-velkem-40441717
|
|
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 12:29 | #22643
|
| |
Ruský plynárenský koncern Gazprom zaznamenal za druhý kvartál stratu zhruba 19 miliárd rubľov, zatiaľ čo v rovnakom období vlani vykázal zisk viac než bilión rubľov. Pod výsledky sa podpísal kolaps exportu ruského plynu do Európy
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 12:32 | #22644
|
| |
Čo?
Nefungujú?
Naozaj?
Čísla. Fakty. Grafy.
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:38 | #22647
|
| |
áno, fungujú USA zdvojnásobili dovoz ruského uránu, čo je najväčšie množstvo od roku 2005
|
|
|
Quake
|
30.08.2023, 12:24 | #9202
|
Pozerám, že dnes od rána viacerí miešajú borovičku s pivom

|
|
| |
Balaam
|
30.08.2023, 12:27 | #22642
|
| |
Ja mám pocit,že si niekto dal spraviť prieskum referencií ako pozerám posledné dni si tu s pánom riaditeľom dávate celkom zabrať
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 12:36 | #22646
|
| |
Prečo? Náhodou, ja ho mám rád. On je reálny blbec, ale tu sa hraje na niečo iné. A ja len ostatným ukazujem jeho hlúposť, nadutosť, tuposť a aroganciu. Nič viac.
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:21 | #9201
|
|
super diskusia #9191
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:21 | #22638
|
| |
mne sa na tom mesiaci najviac pacila ta plapolajuca vlajka  
|
|
|
true
|
30.08.2023, 12:18 | #9200
|
|
ODPORNE LIBERALNE PRASCE S UA VLAJKOU POSPINILI OSLAVU
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:18 | #22632
|
| |
videli ste to vcera?
|
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:33 | #22645
|
| |
NAČO ist provokovat?
Naco sa doslova pchat na oslavy SNP s vlajkou UA?
Naco potom lamentovat 'netykajte mi' ?
Naco tato nekonecna strata vnimania reality?
Chmary, psychoza, hypnoza .
Interny krachujuci vesmir Esetu a ich uplakanych oveciek, ktorym kolabuje kseft.
Nejaka nahodna 'Karen' - panička dostala na kávu od Nka a predplatne na mesiac, aby zo seba urobila zo seba hlupanu a ona ju aj zo seba urobila.
|
|
|
ALKAPERONE
|
30.08.2023, 12:10 | #9199
|
Marki ze si tu vlastne s odpadom spinis ruky, ty si bol vo svete ty vies, tuna napises opacny postoj a hned si dement.
jasny priklad los dios cocotos v akcii
tuna podlesnik napise ze uk chce naspat do uk, napis strucne ze maly ostrov je preplneny a eu tomu nepomoze
#8112
a hned nato ma jeho sudruh nazve nackom, teda ujo blazan balzam baklazan ci ako sa to vola
#8194
a par dni nato clanky ze zumpa je uz bohuzial preplnena
https://www.dailymail.co.uk/news/article-12377861/Up-57-world-championship-triathlon-athletes-fall-s...
skratka napises pravdu a hned si dement nacek a podobne
los dios cocotos i love you

|
|
| |
ALKAPERONE
|
30.08.2023, 12:14 | #22630
|
| |
uk naspat do eu sorry
|
|
| |
Balaam
|
30.08.2023, 12:17 | #22631
|
| |
Máš v tom trocha bordel …pozri na čo sa reagovalo a nacek z UK bol truov vzor Bombic…ale tak keď si sa tam našiel tak ok
|
|
| |
ALKAPERONE
|
30.08.2023, 12:19 | #22634
|
| |
sorry myslel som ze si myslel mna
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:19 | #22635
|
| |
Balaam najvacsi nacek je tu ball8 - vsetci to vieme a dokazal to uz vela krat
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:20 | #22636
|
| |
takze nabuduce premyslaj ked nieco povies a ked pises o nackoch - pis o nicku ball8 a Okrošov
|
|
| |
Balaam
|
30.08.2023, 12:22 | #22639
|
| |
Nemal som dôvod myslieť teba…ja som reagoval na adorovanie človeka,čo by v normálnej spoločnosti dávno sedel …
|
|
|
|
| |
true
|
30.08.2023, 12:01 | #22628
|
| |
strašne vygomavaná hlava je ten Poliačik - hanba Slovenska
|
|
|
|
| |
peto10
|
30.08.2023, 11:43 | #22626
|
| |
A o tom, ze Slavin nijako nesuvisi s SNP radsej pomlcim. Krivan 2.0
|
|
| |
ball8
|
30.08.2023, 11:49 | #22627
|
| |
Henten člen fašistickej strany si ma už dávno zablokoval
|
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 10:55 | #22611
|
| |
V júli sa v EÚ predalo 851.200 osobných áut, čo medziročne predstavuje zvýšenie o 15,2 percent. Prudko vzrástol najmä predaj elektrických vozidiel, a to o 60,6 percent, k čomu prispeli dotácie vo viacerých štátoch EÚ.
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 10:56 | #22613
|
| |
Plne elektrické autá sa na celkovom objeme predaja podieľali v júli 13,6 percentami, zatiaľ čo v júli 2022 to bolo 10 percent. Plug-in hybridy sa na celkovom predaji podieľali 7,9 percentami.
Rast predaja zaznamenala väčšina z európskych trhov. V Nemecku predaj áut vzrástol v júli medziročne o 18,1 percent, v Španielsku o 10,7 percent a Taliansku o 8,7 percent.
|
|
|
|
| |
Lajos
|
30.08.2023, 11:01 | #22617
|
| |
dosť informácii pre teba - nie je to vôbec také ružové ako si myslíš
|
|
| |
ball8
|
30.08.2023, 11:06 | #22620
|
| |
Quake: Vidíš, mal by so informácie výhradne čerpať s Lajosovej stránky.
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 11:07 | #22622
|
| |
Kde tvrdím, že je to ružové?
Zdieľam čísla a fakty.
To je všetko...
|
|
| |
Balaam
|
30.08.2023, 11:11 | #22623
|
| |
Aaa green debilizmus nesmie chýbať o pár rokov si povieme,keď tu bude ten Detroit a budeme hútať,kde sa stala chyba a ako to tu ta Čína prevalcovala už im to ide teraz jedna radosť hlavne že sme hrdinovia …
|
|
| |
Quake
|
30.08.2023, 11:16 | #22624
|
| |
Lajosove zdieľačky jedinej stránky, stavba viet, používané výrazy, identické témy, ako sú na tejto stránke od jedného užívateľa, rovnaká argumentačná stratégia, rovnaké chyby.
Nemusím byť detektív Oriešok, aby som vedel, ze Lajos je ..........
|
|