Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: jeesl
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

POLITICKÁ DISKUSIA


Aktualizuj POLITIKA diskusiu NaseTipy.com na sieti X KLASICKÁ DISKUSIA
<< < 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 > >>

Lajos 14.11.2023, 19:38 | #11283
POLITICKÉ OVEČKY SME TU UŽ MALI - MY SME DOSTALI MANDÁT NA SUVERÉNNE POSTOJE.

Áno, pán Krúpa, náš postoj je, aby Slovensko nebolo užitočným idiotom Západu. Ničiť si vlastné ekonomiky, vlastnými opatreniami len preto, že sa bojíme povedať pravdu, lebo sme otrokmi tzv. "politickej korektnosti", inými slovami politickej pokryteckosti, nemá nič spoločné so zdravým rozumom.

My toto principiálne odmietame a komunikujeme aj na najvyššej úrovni za Slovenskú republiku, že od Slovákov sme dostali mandát na suverénnu politiku a nie politiku nesvojprávnych ovečiek.
  Lajos 14.11.2023, 19:38 | #27039
  Link FB príspevok
  Lajos 14.11.2023, 19:39 | #27040
  Idiot Krúpa zasa dostal po nose :)
  ball8 14.11.2023, 19:40 | #27042
  Krúpa má cca 1,5 krát väčšie IQ ako ty **02
  Lajos 14.11.2023, 19:50 | #27043
  ball8: jsi ještě větší blbec, než jsme doufali
  ball8 14.11.2023, 19:54 | #27044
  **02 Nepozeraj do zrkadla Lajos
  slaven 14.11.2023, 20:01 | #27045
  Z toho Krúpu sa smeje už celé Slovensko, idiotko **01
  ball8 14.11.2023, 20:08 | #27046
  zo slavena sa smejú všetci moji kolegovia **02
  Lajos 14.11.2023, 20:31 | #27050
  Chudáci tvoji kolegovia ball8 - keď musia s takým idiotom pracovať že?
  ball8 14.11.2023, 20:41 | #27053
  **02 oni nepracujú s tebou Lajos, by ťa vypratali z tímu do dvoch týždňov **02
majka 14.11.2023, 19:33 | #11282
Polícia odmietla trestné oznámenie, ktoré podala strana Smer pre darovanie stíhačiek MiG-29 Ukrajine dočasne poverenou vládou.

Informovali o tom bývalí členovia kabinetu Eduard Heger a Jaroslav Naď z mimoparlamentnej strany Demokrati.

Dočasne poverená vláda Eduarda Hegera v marci rozhodla, že Ukrajine poskytne 13 stíhačiek MiG-29 a časť systému protivzdušnej obrany Kub. Heger deklaroval, že medzinárodná dohoda bola schválená vládou v súlade s Ústavou SR. Odmietol tvrdenia, že sa týmto krokom Slovensko zaťahuje do vojny.

Vtedajší opozičný politik a aktuálny premiér Robert Fico (Smer-SD) opakovane tvrdil, že darovanie vojenskej techniky je zásadnou otázkou zahraničnej politiky a nemôže o ňom rozhodovať dočasne poverený kabinet.

Generálna prokuratúra pre darovanie stíhačiek evidovala viacero trestných oznámení.

Čítajte viac: Link na článok na doméne sme.sk
  ball8 14.11.2023, 19:39 | #27041
  mafián je aj právnický analfabet, nie je sa čo čudovať
Markuss 14.11.2023, 18:46 | #11281
Áno. Aj v amerických armádnych a civilných zásobách končí vraj sankcionovana ruská ropa, predávaná vraj pod hranicou

https://www.washingtonpost.com/business/2023/11/14/russian-oil-sanctions-us-greece-turkey/
  Markuss 14.11.2023, 18:50 | #27037
  A už len doplníme

The US-led price cap on Russian oil exports has failed and “almost no Russian oil is being sold for less than $60”, the Financial Times reported on November 14, according to Western experts and Russian export data.

https://www.intellinews.com/the-us-led-price-cap-on-russian-oil-exports-has-failed-and-almost-no-rus...

  Markuss 14.11.2023, 18:55 | #27038
  Forbidden Russian oil flows into Pentagon supply chain
After multiple changes of ownership, the fuel is sold to a Greek refinery that serves the U.S. military, a Post examination finds
slaven 14.11.2023, 18:04 | #11280
Hlupáčik z Markízy. Môže byť rád, že nedostal na hubu **02
--------------
VIDEO Redaktor televízie sa postaral o rozruch pred súdom, vyfasoval od policajta

"Ďalej choďte, nedávajte otázky," upozornil pokojným hlasom policajt redaktora, ktorý sa snažil priblížiť k obvinenému s mikrofónom a ukázal mu rukou, aby ustúpil. Napriek tomu redaktor strčil mikrofón obvinenému pred ústa s otázkou či Šarlotu týral. "Nerozumieš, že to poviem? Nezasahuj do toho! Nerozumieš?" snažil sa po upozorneniach policajt redaktora odsotiť, neskôr sa však prišiel redaktorovi televízie ospravedlniť.
-------------
http://www.nasetipy.com/other/hlupak-z-Markizy.mp4
slaven 14.11.2023, 18:00 | #11279
Internety znova horeli **01**02**01
https://ibb.co/PrnBf5m
Quake 14.11.2023, 17:55 | #11278
https://standard.sk/493891/493891-2
  Quake 14.11.2023, 17:56 | #27035
  Ruská vláda bude vyrábať párky z lariev múch. Chce tým „posilniť zásobovanie potravinami v krajine“. Hmyzie produkty sa budú vyrábať vo veľkom, aby sa Rusi na túto stravu naučili.

Konštatuje to portál emeat.ru, ktorý pripomína, že pred viac ako rokom podpredseda ruskej vlády Denis Manturov navrhol „pracovať s mentalitou Rusov“ s cieľom naučiť ich jesť larvy múch. „Teraz sa už táto iniciatíva realizuje. V októbri ju zabezpečila osobitná vyhláška o novom postupe chovu múch, ktorú podpísal premiér Michail Mišustin,“ píše portál.
  Quake 14.11.2023, 17:56 | #27036
  Hehehe **02
slaven 14.11.2023, 17:48 | #11277
Videli ste dnes čo sa dialov centre Bratislavy? **12
https://ibb.co/7K51sWV
slaven 14.11.2023, 17:39 | #11276
Fňukidi-fňuk, ale napriek tomu poučné video

Link YouTube video

Aby bolo jasné - majiteľ firmy, ktorá priamo aj nepriamo podporuje politické strany, mimovládky, firmy typu gerulata a médiá úplne jasne útočiace na politických oponentov debatuje v denníku, ktorý synchronizovane útočí na rovnakých protivníkov skrz svoju agentúru NetSuccess a pokútny zoznam konšpirátori.sk.

Toto vykazuje jasné znaky organizovanej činnosti, aj keď sa to snažia zamaskovať skrz svoje IT skúsenosti ako decentralizovanú P2P distribúciu informácií cez množstvo zdanlivo "nezávislých" centier. Inými slovami sa snažia o mediálny DDOS útok. Zahltiť médiá pokútnymi rebríčkami nehodných, pokútnymi 20-30 ročnými "odborníkmi", mimovládkami. Len preto, aby vzbudili dojem, že ide o "grassroots movement", teda iniciatívu zdola od občanov a odborníkov. Celá táto snaha je predpestovaná presne tak ako hydropónne rajčiny. Astroturfing, spomínate si?

Treba povedať najmä jedno - najprv boli útoky na "konšpirátorov" a slobodu slova aj slobodu ako takú. Až potom prišla prirodzene obrana od Blahu a Fica. Žiadne patetické ochkanie v spriaznenom médiu toto nezmení.

Kto seje vietor, žne búrku. No a samozrejme sa mu to teraz nepáči.
Markuss 14.11.2023, 17:05 | #11275
Tak som zvedavý kto schyta väčšiu kritiku.

Či ten, čo maľuje kktiny na cestu

https://hnonline.sk/slovensko/96115360-vallo-oznamil-zvysenie-dani-v-bratislave-za-nehnutelnost-zapl...

Alebo ten čo leží trtom v žalúdku

https://hnonline.sk/finweb/ekonomika/96115406-financmajster-prekvapivo-hlada-v-statnej-kase-az-dve-m...

Obaja idú zvyšovať dane
Quake 14.11.2023, 17:02 | #11274
https://prnt.sc/nAsZHrQn0DQ7
  Quake 14.11.2023, 17:02 | #27033
  Tebe jebe už fakt **02
cirkushumberto
Markuss 14.11.2023, 16:46 | #11273
Go West!
  Markuss 14.11.2023, 16:46 | #27032
  https://hnonline.sk/svet/96115265-stab-ceskej-televizie-v-usa-prepadli-mierili-nam-na-hlavu-a-na-bru...
Quake 14.11.2023, 16:03 | #11272
https://www.rewind.sk/kontroverzna-vianocna-reklama-poburila-slovakov-tisice-ludi-ju-chcu-zrusit/?fb...
  Quake 14.11.2023, 16:04 | #27028
  A tu krásne vidno stredoveké myslenie jednoduchých zakomplexovaných Slovákov.
Telekom rešpekt za túto reklamu. **26
Quake 14.11.2023, 16:01 | #11271
„Nedá mi ešte, aby som, keď toľké excelencie tu máme, za ministerstvo kultúry dávame prísľub, aj takto tu verejne ho dávam, že my budeme tí, ktorí budú iniciovať, aby čo najskôr podľa možnosti bolo a dosiahlo sa to, aby Kristus Kráľ bol intronizovaný a stal sa kráľom Slovenska,“ vyhlásil štátny tajomník nominovaný Dankovou SNS.
Priamy prenos svätej omše vysielala Televízia Lux a Rádio Lumen. Na záberoch bolo vidno viacerých kňazov, ktorí na Kuffove slová reagovali s údivom a rozpakmi.
Záznam omše, ktorý sa nachádzal na sociálnej sieti, neskôr katolícka televízia stiahla. Rovnako sa nenachádza ani v archíve na jej webovej stránke.
  Quake 14.11.2023, 16:01 | #27027
  Choré náboženské sračky... **10
  RUTY 14.11.2023, 16:20 | #27029
  Ty si mi len kolo, ľudia čo veria v Krista sú chorí sráči a chorí teploši ti nevadia **01
  RUTY 14.11.2023, 16:21 | #27030
  Lolo **01
  Quake 14.11.2023, 16:23 | #27031
  Vadia mi kresťanskí fanatici, čo sa mi snažia vnucovať svoju vieru.
Quake 14.11.2023, 15:19 | #11270
Link na príspevok na doméne X.com
  Quake 14.11.2023, 15:20 | #27026
  Headshot.
Nič pre citlivé povahy... **12
Lajos 14.11.2023, 14:58 | #11269
Niečo od naších susedov na pobavenie. Mladý úspešný jutuber
  Lajos 14.11.2023, 14:58 | #27024
  Typický progresívec, ako keby som tu enviro progresívnu tupaňu videl, čo nič nevie
  Lajos 14.11.2023, 14:58 | #27025
  Link FB príspevok
Lajos 14.11.2023, 14:37 | #11268
Ľudia sú aj politici
- Andrej Danko
- celý rozhovor tu: Link YouTube video
  Lajos 14.11.2023, 14:37 | #27023
  Link FB príspevok
Lajos 14.11.2023, 14:36 | #11267
KAM ZMIZLI "VLAJOČKÁRI"?
Kladiem si otázku či má život palestínskeho dieťaťa, ktoré zahynulo pri izraelskom ostreľovaní, nižšiu hodnotu, ako život ukrajinského dieťaťa, ktoré zahynulo pri ostreľovaní ruskom. Pre mňa nie, ale keď počujem to ticho na Slovensku, tak pre mnohých ďalších zrejme áno...
Kam sa podeli naši "vlajočkári"?
  Lajos 14.11.2023, 14:36 | #27022
  Link FB príspevok
Lajos 14.11.2023, 14:36 | #11266
Dovidenia, dopočutia hlupáčik!
  Lajos 14.11.2023, 14:36 | #27021
  Link na príspevok na doméne X.com
  Markuss 14.11.2023, 17:06 | #27034
  Irenka ho už uprace
Lajos 14.11.2023, 12:39 | #11265
PROGRESÍVNE PRÁZDNE VAJATANIE

Každá ďalšia, nielen moja diskusia s politikmi z Progresívneho Slovenska dokazuje, že ide o nepripravených, neskúsených aktivistov, ktorí nemajú šajnu o obhajovaní záujmov Slovenskej republiky v zahraničí. Netušia, ako efektívne chrániť Slovensko pred nelegálnymi migrantmi.

Ich zahraničná politika je len na jednu stranu, v duchu, „tí zlí Rusi a tí dobrí Američania“. Naivne opakujú, že vojna na Ukrajine je aj našou vojnou. Nechcú pochopiť, že toto je zástupná vojna medzi Ruskou federáciou a USA. Ak by ste však od Progresívcov čakali, že prídu s iniciatívou, aby sa na Ukrajine začalo rokovať o mieri, nedočkali by ste sa. Asi sú spokojní s tým, že posledná protiofenzíva Ukrajincov, ktorá trvá niekoľko mesiacov, priniesla ich posun „až“ o nejakých 17 kilometrov a zákopovú vojnu.

Tak ako nemecký spisovateľ Eric Maria Remarque napísal román Na západe nič nového, na situáciu na ukrajinskom fronte by sme mohli parafrázou povedať - na východe nič nového. No politici progresívneho Slovenska sú asi spokojní. Žiadne výzvy na mier z ich strany, len prázdne vajatanie. Im je úplne ukradnuté, či bude Ukrajina bojovať až do posledného vojaka.
  Lajos 14.11.2023, 12:39 | #27017
  tá proghresívna pani v diskusii vie úplne hovno o realite
  Lajos 14.11.2023, 12:40 | #27018
  toto su PS odborníci
  Lajos 14.11.2023, 12:40 | #27019
  Link FB príspevok
ball8 14.11.2023, 12:38 | #11264
Heh: https://dennikn.sk/minuta/3678224/
  Lajos 14.11.2023, 12:41 | #27020
  plač opozície
Lajos 14.11.2023, 12:31 | #11263
Denníčky si už idú… boja sa, že na Slovensku bude mať prioritu slovenská kultúra?
  Lajos 14.11.2023, 12:31 | #27015
  Link na príspevok na doméne X.com
  Lajos 14.11.2023, 12:31 | #27016
  panika!
Lajos 14.11.2023, 12:29 | #11262
Markíza vo veľkej panike!
  Lajos 14.11.2023, 12:29 | #27014
  Link FB príspevok
Quake 14.11.2023, 11:37 | #11261
Tak si pripomeňme, ako to bolo naposledy:

- Minister Mikulec zdedil policajného prezidenta Lučanského, ktorý bol vo funkcii takmer polroka po nástupe novej vlády, potom odišiel po dohode s ministrom.
- Na čele NAKA zostal Branislav Zurian až do mája 2021, rok aj štvrť po nástupe vlády.
- Adriána Szabá, ktorého tiež zdedili po Smere, nechali vo funkcii šéfa inšpekcie až do leta 2021.
- Nie sú známe mená žiadnych konkrétnych vyšetrovateľov alebo prokurátorov, ktorých by sa predchádzajúca vláda expresne pokúšala odstaviť.
  Quake 14.11.2023, 11:38 | #27011
  Dnešný minister stihol v prvých dvoch týždňoch nielen vymeniť policajného prezidenta, to je to najmenej, tam sa odprezentoval "iba" hulvátsky. On už stihol odstaviť aj obávaných vyšetrovateľov a povymienať väčšinu kľúčových pozícií v polícií, pričom nasledoval prvý demonštratívny silový zásah proti tým zostávajúcim neposlušným policajtom. Stihol pri tom porušiť zákon a následne v reakcii na rozhodnutie súdu sa vyhrážať konkrétnemu sudcovi.
Neexistuje iný minister vnútra, ktorý by mal takéto skóre predtým, ako bola vláde vyslovená dôvera v parlamente.
To, čo vidíme na polícií dnes, je v porovnaní s minulosťou expresný personálny masaker robený hekticky, hulvátsky a ešte aj protizákonne. A trčí z toho jasný odkaz mladého Harabina s neokali úsmevom:
"Je nám to jedno. Pre našich urobíme všetko."
  Quake 14.11.2023, 11:39 | #27012
  Musia sa veľmi báť v sneromafii... **12
Lajos 14.11.2023, 11:03 | #11260
V kauze čurillovcov zakročil Žilinka. A úplne inak, ako to pochopili médiá
  Lajos 14.11.2023, 11:03 | #27004
  https://www.progresivne.com/2023/11/14/v-kauze-curillovcov-zakrocil-zilinka-a-uplne-inak-ako-to-poch...
  Lajos 14.11.2023, 11:04 | #27005
  áno aj istí miestni to nepochopili :(
Lajos 14.11.2023, 11:03 | #11259
Peter Tóth: ČURILLOVCI, TAKÁČOVCI, TATRANKA A NÁMET NA VYŠETROVANIE
  Lajos 14.11.2023, 11:03 | #27003
  https://www.progresivne.com/2023/11/14/peter-toth-curillovci-takacovci-tatranka-a-namet-na-vysetrova...
Quake 14.11.2023, 10:27 | #11258
https://spravy.rtvs.sk/2023/11/minister-vnutra-sa-ospravedlnil-sudcovi-mestskeho-sudu-za-svoje-vyjad...
  Quake 14.11.2023, 10:27 | #27000
  Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) sa ospravedlnil sudcovi Michalovi Kubišovi za vyjadrenie, že by mu malo hroziť disciplinárne stíhanie. A to za nezákonné rozhodnutie v prípade odvolaného viceprezidenta Policajného zboru Branka Kišša. Urobil tak na sociálnej sieti.

„Moje vyjadrenie neprospelo vecnej diskusii, aká je v podobných prípadoch nevyhnutná. Mohlo sa dotknúť celého sudcovského stavu, čo ma úprimne mrzí,“ skonštatoval Šutaj Eštok.
  Quake 14.11.2023, 10:27 | #27001
  ňuňuňu **03
  majka 14.11.2023, 10:35 | #27002
  "Ministerstvo vnútra sa proti nemu bude brániť všetkými dostupnými právnymi cestami. Debata o nezákonnosti tohto rozhodnutia však musí ostať v čisto vecnej rovine," doplnil.

Výrokmi ministra vnútra a ministra životného prostredia Tomáša Tarabu (nominant SNS) na adresu sudcu Mestského súdu Bratislava IV sa bude v utorok zaoberať aj Súdna rada. Z neodkladného opatrenia, ktoré súd vydal, vyplýva, že Branko Kišš môže naďalej pôsobiť ako prvý viceprezident Policajného zboru.

Čítajte viac: Link na článok na doméne sme.sk
  Lajos 14.11.2023, 11:05 | #27006
  super, je to chlap!
  Lajos 14.11.2023, 11:06 | #27007
  Sranda Quake že to najdôležitejšie si rpesne neskopíroval :))))))
  Lajos 14.11.2023, 11:06 | #27008
  Minister naďalej trvá na tom, že neodkladné opatrenie, ktoré tento sudca vydal, je nezákonné. Sudca ho nemal vôbec vydať a už vonkoncom v tomto znení. „Ministerstvo vnútra sa proti nemu bude brániť všetkými dostupnými právnymi cestami. Debata o nezákonnosti tohto rozhodnutia však musí ostať v čisto vecnej rovine,“ doplnil.
  Quake 14.11.2023, 11:27 | #27010
  Prekročil hranicu?
Prekročil.
Ospravedlnil sa za svoj výrok?
Ospravedlnil.
Bodka **08
  majka 14.11.2023, 11:54 | #27013
  To je aké ospravedlnenie, keď si súčasne potreboval kopnúť?
Napísal, ale pokračuje naďalej v zadaní od, veď vieme koho.
Nech len tlačia na pílu, pretože nerušme nepriateľa, keď robí chyby.
Eštók ako minister by si mal dávať pozor na to, čo pustí do verejného priestoru. Urazil nielen samotného sudcu, ale celý sudcovský stav.
Má možnosť nezákonnosť rozhodnutia dokázať na súde a nie sa niekomu vyhrážať, je to nedôstojné ministra. V zahraničí by už bol za tieto vyjadrenia politickou mŕtvolou a nie ministrom. Žiaľ,, u nás nie je zvykom a zodpovednosťou, za svoje nepravdivé výroky vyvodiť adekvátne sankcie, nieto dobrovoľné odstúpenie, na to ešte Eštók nedorástol a ani pri svojej arogancii nikdy nedorastie!
PeePe 14.11.2023, 09:00 | #11257
Vam to tu pekne jebe chlapci. **21
  RUTY 14.11.2023, 09:09 | #26999
  Ja už ti dávno hovorím **01**21**28
  Lajos 14.11.2023, 11:07 | #27009
  Istá skupina nezvláda že prehrali voľby a sú z toho na prášky a len plačú
ball8 13.11.2023, 23:58 | #11256
Toto je tak vystížné o Ficovi: https://www.instagram.com/p/CzmksxQNTGx/
Markuss 13.11.2023, 22:58 | #11255
No kukaj, všetko zhrnuté, dokonca v dezolé médiu

Link na článok na doméne aktuality.sk
ball8 13.11.2023, 22:43 | #11254
Nemecko odovzdá Ukrajine do konca roka ďalšie dva systémy protivzdušnej obrany IRIS-T. Na ukrajinskom fóre Success Formula to uviedol nemecký veľvyslanec na Ukrajine Martin Jaeger

Link na príspevok na doméne X.com

Veľmi dobrá správa **21
<< < 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions