Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

POLITICKÁ DISKUSIA


Aktualizuj POLITIKA diskusiu NaseTipy.com na sieti X KLASICKÁ DISKUSIA
<< < 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 > >>

frame 08.12.2024, 17:27 | #16007
Darček
https://img.projektn.sk/wp-static/2024/12/2024-12-08-Darcek-1.jpg?w=1920&fm=jpg&q=85
Redbul 08.12.2024, 16:29 | #16006
Link YouTube video
Redbul 08.12.2024, 14:40 | #16005
Link YouTube video
  Redbul 08.12.2024, 14:43 | #35670
  Ten moderator celkom fajn.Zda sa mi taky objektivnejsi.Co tam boli predtym tíi dvaja chlapci homosexualne orientovaní,tak to bola strasna propaganda len jedneho nazoru.No ,idem si to kuknut,co nove sa dozvieme.I ked Tarabu ja nemusim
  Redbul 08.12.2024, 14:46 | #35671
  nesympaticky chlap.vraj sukromi ,ked nie su kamery,si vzdy stale vyzaduje oslovenie: pan minister.Ale hybaj**03.No ale vzdy lepsie ako liberalna opozicia.
  slaven 08.12.2024, 15:34 | #35672
  pán Redbul, nevydumuj teľo...
Si zaujatý **02
  Redbul 08.12.2024, 15:47 | #35673
  Nie som.**03
  Redbul 08.12.2024, 15:53 | #35674
  Ale dobre,moze to tak vyzerat.Uz nebudem tie videa komentovat.To si ja len tak pre seba analyzujem.Ja sa v politike nejak zasadne nerozumiem.Dobre,necham to tak**03.
Bond007 08.12.2024, 12:13 | #16004
Niečo zo Sýrie, od tých akože povstalcov... predpokladám že o pár dní tam bude nasledovať zasa rezanie hláv tupými nožmi ako pred pár rokmi **14
  Bond007 08.12.2024, 12:13 | #35663
  https://theync.com/syrian-rebels-hit-syrian-army-soldiers.htm
  Bond007 08.12.2024, 12:14 | #35664
  https://theync.com/mad-max-syrian-edition.htm
  Bond007 08.12.2024, 12:14 | #35665
  https://theync.com/drone-attacks-on-syrian-infantry-and-armor.htm
  Markuss 08.12.2024, 14:09 | #35666
  Nech sa tam vytlčú, ale milión ich zasa dorazí do EU
Markuss 08.12.2024, 11:44 | #16003
Ďalšia do panoptika demokratických pokrytcov.. koľká už tento kvartál?


https://hnonline.sk/komentare/komentare/96183282-harrisova-prehajdakala-1-5-miliardy-dolarov-za-100-...
  Markuss 08.12.2024, 14:09 | #35668
  Harrisová s jeden a pol miliardou urobila americký rekord všetkých čias. Druhý vytvorila, keď to minula za sto dní. Tempo bolo sto miliónov za týždeň.
  Markuss 08.12.2024, 14:12 | #35669
  hlavná časť peňazí, ktoré posielali podporovatelia strany, sa v ohromujúcich čiastkach preliala na účty rôznych konzultantov, influencerov a píaristov.

A milióny skončili ako úplatky, hoci sa tomu tak nehovorí.

A POTOM SI PREČÍTAME O OVPLYVNOVANÍ VOLIEB V RUMUNSKU NA TIKTOK.... Veríme **01
frame 08.12.2024, 10:13 | #16002
Fico bude mať v máji na tribúne na Красной плошчади dobrú spoločnosť-Putin,Kim,Asad,Lukašenko...
  Markuss 08.12.2024, 11:34 | #35658
  Keby si čítal dezinfoweby, už 2 hodiny vieš že Asad tam nebude
  Bond007 08.12.2024, 11:43 | #35660
  On si prečíta len komentáre od tých blbečkov na červených denníčkoch
  frame 08.12.2024, 11:51 | #35661
  Zastúpi ho Janukovič so zlatými záchodmi.
Jedna správa z dezinfowebu:Reuters-Je vysoká pravdepodobnosť, že Asad zomrel pri havárii lietadla
Reuters objasňuje, že lietadlo spočiatku letelo v smere k pobrežnej oblasti Sýrie, kde sa nachádzajú stúpenci Asada a ruské základne, ale potom sa prudko otočilo a niekoľko minút letelo opačným smerom, kým zmizlo z mapy.Lietadlo bolo vo výške 500 metrov.

Agentúre Reuters sa nepodarilo zistiť, kto bol na palube, ale predpokladá sa, že tam bol aj Asad.
  frame 08.12.2024, 11:58 | #35662
  Milan Uhrík sa pred dvoma rokmi vyfotil na sýrskej ambasáde v Bruseli. „Sýria patrí k štátom, ktoré sa rozhodli udržať si korektné vzťahy s Ruskou federáciou a odmietli americkú líniu eskalácie konfliktov,“ vyhlásil vtedy Uhrík.

Link FB príspevok
Lajos 08.12.2024, 10:03 | #16001
Dôvod, prečo Blinken chce, aby 18-roční Ukrajinci bojovali proti Rusku: https://www.progresivne.com/2024/12/07/dovod-preco-blinken-chce-aby-18-rocni-ukrajinci-bojovali-prot...
Lajos 08.12.2024, 10:03 | #16000
Scholz trvá na rozhovore s Putinom: https://www.progresivne.com/2024/12/07/scholz-trva-na-rozhovore-s-putinom/
Lajos 08.12.2024, 10:03 | #15999
Pozor na ruskú propagandu - Link FB príspevok
frame 08.12.2024, 09:53 | #15998
Sýrsky prezident Bašár Asad utiekol zo svojej krajiny, pretože Rusko nemalo záujem ho ďalej chrániť, je presvedčený americký prezident Donald Trump.
Rusko podľa neho záujem o Sýriu stratilo v dôsledku vojny na Ukrajine. Trump to napísal na svojej sociálnej sieti Truth Social v reakcii na to, že sýrski povstalci dobyli Damask.
O Sýriu stratili všetok záujem pre Ukrajinu, kde leží takmer 600 000 ruských vojakov zranených alebo mŕtvych vo vojne, ktorá sa nikdy nemala začať a ktorá by mohla trvať večne,“ uviedol Trump, podľa ktorého sú teraz Rusko aj Irán oslabené krajiny. Oba štáty patrili k najbližším spojencom sýrskeho režimu.

Link na článok na doméne pravda.sk
Redbul 07.12.2024, 22:23 | #15997
Link YouTube video
  Redbul 07.12.2024, 22:23 | #35657
  Toto su tíi okupanti?Hrdi Rusi nic viac.Bojuju za svoj narod a vlast.Dobru noc**03.
Redbul 07.12.2024, 21:41 | #15996
Link YouTube video
Markuss 07.12.2024, 18:02 | #15995
Globálna politika je klasický biznis. Sýria je príkladom. Turecko, USA aj Izrael získajú, Rusom sa ustúpi pri Ukrajine a všetci vysmiati. Teda až na Irán.

Tým neostane nič. Šítov vytlačili zo Sýrie, takže v tomto globálnom šachu stratia len oni
  Markuss 07.12.2024, 18:05 | #35656
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/eva-filipi-syrie-rozhovor-asad-valka-rusko-turecko.A241206_23...**18
  Bond007 08.12.2024, 11:43 | #35659
  Myslím si že Sýria po konci Asada dopadne rovnako ako aj Líbya....
  Markuss 08.12.2024, 14:09 | #35667
  **26
Bond007 07.12.2024, 12:16 | #15994
Link na článok na doméne pravda.sk
  Bond007 07.12.2024, 12:17 | #35648
  MOM-ky, ktoré zabezpečovali počas kovidu testovanie obyvateľov Slovenska, dostali podľa Andrassyho testy od štátu bezplatne, pričom mnohí ľudia museli za testovanie či už antigénovým alebo PCR testom platiť. Ministerstvo zdravotníctva podľa neho nie je schopné dokladovať, čo sa stalo s prostriedkami vo výške okolo 350 miliónov eur, ktoré do testovania investoval štát. OČTK bude preverovať, či skartovaním informácií nebol porušený zákon.
Ukazuje sa, že celý systém bol chaotický a vedeli sa na ňom priživiť tí, ktorým nešlo o verejný záujem, povedal Andrassy. Kovidové obdobie má podľa šéfa NKÚ presah aj za hranice. Podotkol, že nikto nevie vysvetliť, prečo sa obstarávalo desaťnásobne viac vakcín ako Európa potrebovala.
frame 07.12.2024, 12:11 | #15993
Minister na tlačovej konferencii zdôraznil, že modernizácia letky Ozbrojených síl SR je nevyhnutná. Súčasná flotila deviatich dopravných lietadiel je podľa neho funkčne zastaraná a prakticky nevyužiteľná: „Reálne sú k dispozícii maximálne jedno až dve lietadlá, čo je absolútne neefektívne. Náklady na ich servis a modernizáciu dosahujú viac ako 250 miliónov eur, preto sa musíme zamyslieť nad efektívnejšou alternatívou,“ povedal Kaliňák.

Zaujímavé, všetky tie "nepoužiteľné" stroje nakupovali nie tak dávno vlády Smeru
Hlavne ,že za predhistorickými Migmi alebo BVP vyplakávajú kremľoboti.
Financie štátu v dezolátnom stave, všetci sa skladáme na vyššie dane a vláda korupčníkov a zlodejov ide znovu vyhadzovať peniaze na zbytočné lietadlá a kešovať mastné provízie....
  Bond007 07.12.2024, 12:22 | #35649
  Zasa raz tieto primitívne názory blbečkov jedného z červených denníkov **02 . Najprv potrebujeme modernizovať armádu, lebo nás pojde Rusko napadnúť hneď po Ukrošoch, ale teraz keď to nejde nakupovať správna osoba, bravčový dementokrat a aristokrat Jarko N. tak je zle **02
  frame 07.12.2024, 12:35 | #35650
  Link na článok na doméne pravda.sk

Kaliňák si z ministerstva obrany urobil najväčšie obchodno-nákupné centrum na Slovensku. Je to rodený obchodník, možno lepší ako je právnik. Robí si svoje obchody so súhlasom precedu vlády a počíta provízie pre seba, precedu i pre stranu na Súmračnej. Tak sa to robí, do psej matere. Nedávno nakúpil lietadlá - šroty pre letku MV i Spartany pre armádu. Teraz ich nechá vyradiť či ich predá. Zase budú provízie. A nakúpi nové. Brazílčania radi zaplatia provízie hocikomu a hocikde na svete. Veď preto Kaliňák nekupuje lietadlá z Európy alebo z USA. No a, samozrejme, veľmi rád do týchto obchodov namontuje aj svojho priateľa Strnada a zbrojný sortiment, ktorý vyrábajú Strnadove firmy.
  Bond007 07.12.2024, 12:40 | #35651
  Bože ty si kus č.ráka, dáš tu link z Pravdy a ku tomu komentár zasa z jedného tvojich obľúbených denníčkov...
  Bond007 07.12.2024, 12:41 | #35652
  Kaliňák tiež naznačil, že súčasťou obchodu s Brazíliou by mohol byť predaj desiatkov slovenských húfnic. Tamojšia vláda totiž na jar vyhlásila súťaž na dodavku húfnic. Slovensko v tendri ponúkalo húfnice Zuzana 2, dopadlo však neúspešne. V súťaži zvíťazila ponúka izraelskej spoločnosti Elbit Systems. Firma mala vyrobiť a dodať 36 samohybných húfnic ATMOS 2000, hodnota nákupu je 210 miliónov dolárov (198 miliónov eur). V apríli brazílska vláda podpísala s Izraelom zmluvu, no začiatkom októbra prezident juhoamerickej krajiny Lula da Silva nečakane zastavil jej plnenie.
Krok údajne spravil po tom, čo organizácie pre ochranu ľudských práv poslali brazílskej vláde list, v ktorom žiadali o zavedení embarga na obchod so zbraňami s Izraelom.
  Bond007 07.12.2024, 12:48 | #35653
  Jano663 z Pravdy = frame? **02
  slaven 07.12.2024, 13:21 | #35655
  Majko určite nie je Jano co píše niekde na Pravde.
Majko nepíše, len kopíruje .
Redbul 07.12.2024, 11:03 | #15992
Link YouTube video
  Redbul 07.12.2024, 11:05 | #35641
  Co sa vsetko dostane na internet.Uz tolko spominyny klan Śatorovcov.Uz aj z toho videa je vidiet,ze to boli agresivni primitivi.To ze zabijali,clovek by aj pochopil bohuzial v tej dobe pochopil.Ale hentak brutalne.To bola strasna zrudna banda**27.
  Redbul 07.12.2024, 11:06 | #35642
  Normalne mali vsetci visiet alebo dozivotie.
  Redbul 07.12.2024, 11:09 | #35643
  *spominany klan.Fakt strasne.A takto sa zabavili.Tam aj obycajny clovek ,ako ja,hned postrehne,tu ich jednoduchost,agresivitu a tupost.
  Redbul 07.12.2024, 11:11 | #35644
  Link YouTube video
  Redbul 07.12.2024, 11:12 | #35645
  No a co je vseobecne zname z medii,tak mali krytie u doslova krivaka z radov policie.Drevenak!Neviem co je s nim,ale ten by si tiez zasluzil gulku.
  Redbul 07.12.2024, 11:31 | #35646
  škrtili ludi ,aby nezanechali napr.po strelnej zbrani stopy a tak dalej.Ukoncujem moje vlakno velmi smutne.To sa muselo stretnut vela svíň po kope ,aby toto niekto dokazal spravit.Si ani neviem predstavit,ako museli, Tíi ludia trpiet,co boli zavrazdení.
  Bond007 07.12.2024, 12:16 | #35647
  A pár týchto magorov čo ešte žijú môže byť o pár rokov na slobode **14
  Redbul 07.12.2024, 13:02 | #35654
  Veru,je to asi tak.Strasne no.Opat sa musim vratit k Černakovi.Najvacsi Boss,medialne, a vo vseobecnosti,ale co tato banda robila je proste hrozne.Černak tiez ukazal brutalitu,ale nemam pocit taky z toho,co som si za tie roky precitall,ze nemal on proste potrebu ludi mucit.
Svetonazor 06.12.2024, 15:24 | #15991
Dnes o piatej má vo Viedni agitku Michal Kovačič, kde bude vymývať mozgy českým a slovenským študentom o "slobodnej žurnalistike".

A v tom istom čase jeho bábkovodiči terorizujú slovenské VŠ bombovými hrozbami.

Nedajú si pokoja ani na Mikuláša.
frame 06.12.2024, 14:42 | #15990
Rumunský ústavný súd zrušil prezidentské voľby a nariadil ich opakovať.Deje sa tak po tom, ako odtajnili bezpečnostné dokumenty, podľa ktorých Rusko koordinovalo online kampaň na propagáciu Calina Georgescu z krajnej pravice, ktorý voľby vyhral.
https://www.theguardian.com/world/2024/dec/06/romanian-court-annuls-first-round-of-presidential-elec...

  Markuss 06.12.2024, 14:56 | #35637
  **02 teraz si to už ustrážia. Radosť mať takých tútorov**01
TikTok prebil mainstream v Rumunsku. Dosť žalostny obraz novinárov
  frame 06.12.2024, 17:40 | #35640
  TikTok neuspel na súde so sťažnosťou proti zákonu, ktorý by mohol viesť k jeho zákazu v USA už na začiatku budúceho roka. Proti rozhodnutiu sa možno odvolať na najvyššom súde.

Federálny odvolací súd rozhodnutím zasadil ranu čínskemu vlastníkovi TikToku, firme ByteDance.

Potvrdil zákon, ktorý ju núti predať platformu na tvorbu krátkych videí do 19. januára. V opačnom prípade jej hrozí v USA zákaz.

ByteDance v máji za tento zákon zažalovala americkú vládu. Podnik tvrdil, že predaj TikToku nie je možný z obchodného, technologického i právneho hľadiska. (čtk, reuters, ft)
Lajos 06.12.2024, 14:42 | #15989
TUCKER CARLSON A SERGEJ LAVROV
https://tuckercarlson.com/lavrov
  Lajos 06.12.2024, 14:43 | #35635
  Výborný rozhovor!
Lajos 06.12.2024, 14:42 | #15988
A to v tom Dánsku nezafúka a nezafúka...: https://www.progresivne.com/2024/12/06/a-to-v-tom-dansku-nezafuka-a-nezafuka/
  frame 06.12.2024, 14:50 | #35636
  Švédsko po úspechu veterných elektrární bojuje s ich útlmom. Spolieha sa takmer výlučne na vodnú, jadrovú a veternú energiu, no potrebuje ďalšie zdroje. Veterných turbín má toľko, že klesá cena vyrobenej elektriny, čo brzdí nové investície.

Veterná energia má na celkovej produkcii energie vo Švédsku takmer štvrtinový podiel.

Vďaka výstavbe tisícov veterných turbín v posledných dvoch desaťročiach má k dispozícii toľko energie, že ceny elektriny čoraz viac klesajú pod nulu. Očakáva sa, že veľmi nízke zostanú niekoľko rokov.

Nízke ceny energií ponúkajú len malú návratnosť, čo odrádza investorov od podpory nových projektov obnoviteľných zdrojov.

Silnejú aj pochybnosti o tom, aký bude dopyt v budúcnosti, pretože rad ekologických megaprojektov na severe krajiny, ktoré sú náročné na energiu, sa odkladá alebo úplne ruší.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-12-06/sweden-s-free-green-power-is-crippling-its-wind-i...
  Markuss 06.12.2024, 14:57 | #35638
  Hej hej. A veterná energia je kurevsky stabilná. Keď fúka veľa, treba odfazovat, keď málo, treba naštartovať fosilne palivá **01
  Svetonazor 06.12.2024, 15:25 | #35639
  Je to veľké ZLO pre energetickú sústavu. To vedia všetci veci znalí.
Lajos 06.12.2024, 14:42 | #15987
EÚ nechce v Gruzínsku členský štát, chce klientsky štát: https://www.progresivne.com/2024/12/06/eu-nechce-v-gruzinsku-clensky-stat-chce-klientsky-stat/
Lajos 06.12.2024, 14:42 | #15986
EÚ, DSA, Rumunsko a Tok: https://www.progresivne.com/2024/12/06/eu-dsa-rumunsko-a-tok/
Markuss 06.12.2024, 14:11 | #15985
to sa nám to pekne v tej EU sype...

KTM, Airbus, VW, BMW, Northvolt, Tupperware Deutschland, Kika ............Bukóza

Dobre to tu gazdovia spravujú

................
  Markuss 06.12.2024, 14:11 | #35634
  https://hnonline.sk/finweb/ekonomika/96183230-vyzna mna-firma-na-vychode-slovenska-konci-zamestnancom-dlhuje-vyplaty-za-ni ekolko-mesiacov
Svetonazor 06.12.2024, 13:21 | #15984
Drucker sa neustále vyhráža kurikulárnou reformou. Najnovšie na to zneužíva tvrdenie hlavnej školskej inšpektorky, ktorá hovorí, že deti sa v školách nič neučia a zastal nám v školách čas.

1. Zrušte normatív na žiaka,
2. vbnovte špeciálne školy a neťahajte do bežných škôl hordy psychológov,
3. vráťme do školstva mužov.

Poviem to na inom príklade, ktorý platí univerzálne na ktorýkoľvek celok, ktorý je tvorený rôznorodou zmesou (čo sa kvality týka). Kým bola popradská štandardná zmes tvorená zmesou, kde boli aj tzv. odrodové kávy (za 40-80€/kg), bola to celkom chutná zmeska. Potom prišli na to, že keď z nej povyberajú tie najlepšie zrná, zarobia viac. Vtedy sa popradská stala nepitnou brečkou.

Takto je to so všetkým. Najlepší žiaci odchádzajú do zahraničia a do škôl primiešali žiakov, ktorí nikdy nemali predpoklady pre daný odbor a jeho náročnosť, no vynikli by isto v inom, menej náročnom povolaní. Pretože náš štát nepotrebuje len menežérov a programátorov, ale aj murárov, zváračov, predavačov a autobusárov. Výsledok je úbohý, čo my učitelia vidíme, keď k nám prídu z VŠ na výstupovú prax. Stačí, aby sa Drucker opýtal "tam dole" a nielen po svojich chodbách. Tam sú odpojení od reality, tam zastal čas. Nie v školských triedach, kde musíme operatívne reagovať na všetky zmeny a prispôsobovať sa.

https://standard.sk/836415/v-triedach-a-v-skole-nam-zastal-cas-tvrdi-hlavna-skolska-inspektorka
Svetonazor 06.12.2024, 09:56 | #15983
Takže je to potvrdené, ide o spravodajskú operáciu s cieľom rozložiť bezpečnostné zložky Slovenskej republiky

Dnes nám na škole zrušili akciu, pretože na SPU v Nitre (ale aj v Trnave) bola hlásená bomba.

Odpoveď, kto to robí, je zrejmá každému, kto sa zamyslí nad otázkou Qui bono, teda ku koho úžitku.

P.S.
Zrušte tie kamery na školách a naberte konečne odvahu povedať presného vinníka.
Strach je reakcia, odvaha je rozhodnutie.
Markuss 06.12.2024, 08:41 | #15982
Nájdi zádrhel a autora tejto skvostnej myšlienky. Pomôcka 360 stupňov....


Ministerka zahraničných vecí Annalena Baerbock obvinila šéfa ruského diplomata Sergeja Lavrova z "neznesiteľných klamstiev" o vojne na Ukrajine. "Môžete oklamať seba, ale nemôžete oklamať nás, 1,3 miliardy ľudí v regióne OBSE," povedal zelený politik priamo na ministerskom stretnutí Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na Malte adresovanej do Lavrova.
  frame 06.12.2024, 09:11 | #35630
  Baerbock v snahe kritizovať Lavrova urobil chybu o populácii Európy
Podľa OSN dosahuje populácia Európy približne 750 miliónov ľudí. Číslo 1,3 miliardy občanov je kategorizovaných ako „najvyspelejšie krajiny“, čo okrem Európy zahŕňa aj krajiny Severnej Ameriky, Austráliu, Nový Zéland a Japonsko.
O niečo neskôr nemecké ministerstvo zahraničia na sociálnej sieti X zverejnilo už zmenené Bärbockovej vyhlásenie, v ktorom sa namiesto Európy objavuje „región OBSE“.
  Markuss 06.12.2024, 11:20 | #35631
  presne - mainstream pozmenil to co povedala... velmi doveryhodné sú tie meinkotvorné média... a talentovaní sú tí moderní vodcovia slobodného sveta.
  frame 06.12.2024, 13:13 | #35632
  https://www.m24.ru/news/politika/06122024/749817
Markuss 05.12.2024, 22:21 | #15981
Tu je všetko jasné. Boli tam nespočetne veľa krát. Potom z neznámych dôvodov stratili technológiu a teraz ju opätovne hľadajú..malo by to byť také jednoduché, takto čo ide?
  Markuss 05.12.2024, 22:21 | #35628
  https://hnonline.sk/science/astronomia-a-vesmir/96183122-navrat-americanov-k-mesiacu-sa-odklada-nasa...
  slaven 06.12.2024, 08:39 | #35629
  **35
frame 05.12.2024, 20:13 | #15980
Dnes je to tridsať rokov, čo sa v rámci Budapeštianskeho memoranda Ukrajina vzdala svojho jadrového arzenálu z čias ZSSR, výmenou za čo jej Rusko, Veľká Británia a USA zaručili jej suverenitu a územnú celistvosť.

No a presne na tridsiate výročie sa minister zahraničných vecí Juraj Blanár už tretíkrát stretol s ruským ministrom zahraničia Sergejom Lavrovom. Predpokladáme, že sa tak stalo preto, aby Rusku pripomenul jeho staré záväzky, opäť raz odsúdil jeho inváziu na Ukrajinu a znovu dôrazne apeloval na jedného z jeho hlavných predstaviteľov, aby Moskva konflikt ukončila.Od takého rozhľadeného ministra, ktorý bojoval za mier ešte vtedy, keď neveril, že k nejakej invázii príde, predsa nemôžeme čakať nič iné.
https://dennikn.sk/4345997/newsfilter-narodna-rada-funguje-a-to-vzdy-az-do-momentu-ked-fungovat-pres...
frame 05.12.2024, 17:44 | #15979
Ak by sa rozpadla koalícia, išla by som do spolupráce s Hlasom, hovorí poslankyňa SaS Jana Bittó Cigániková. „Pre mojich voličov, pre občanov Slovenska je určite lepšie, ak je pri moci SaS, PS, Hlas a KDH, ako keď je tam SNS, Fico a Hlas,“ tvrdí v rozhovore s tým, že ešte nevie, či bude v ďalších voľbách kandidovať.
Lajos 05.12.2024, 15:44 | #15978
NOVÝ DÔKAZ AKO KLAMÚ V STAVE ŤAŽKÝCH ABSTINENČNÝCH PRÍZNAKOV: https://www.progresivne.com/2024/12/05/novy-dokaz-ako-klamu-v-stave-tazkych-abstinencnych-priznakov/
<< < 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions