Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2 1.67tip storno
Futbal Alžirsko - Rakusko Rakusko vlastny gol 13tip KO
Futbal Alžirsko - Rakusko Alžisko vlastny gol 11tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12554 | 12555 | 12556 | 12557 | 12558 | 12559 | 12560 | 12561 | 12562 | 12563 > >>

Michalides 13.05.2012, 11:59 | #33946
Panther, hral si vcera ten Libertad - Sol De America ? pekne to padlo a opat vyhrali hostia **03 tak ten kurz 3,75 padol pekne...
  panther 13.05.2012, 12:08 | #66836
  priznam sa ze som to nehral,vecer som bol poriadne vytoceny,tak som si nalozil len tu 2.argentinsku....moj tip na noc
http://www.vysledky.cz/zapas/2cPHbjWA/#prehled-zapasu
tebe gratulujem paradny tip,ako sa tu vravi si panko
**16
  Michalides 13.05.2012, 12:20 | #66839
  v pohodicke, pytam sa len kvoli tomu, ze sme sa o tom bavili **04 klaplo to obom, tak spokojnost a panko ani nie...len viac stastia ako rozumu...ked som si vsimol taku zaujimavost **03
  panther 13.05.2012, 12:28 | #66842
  libertad boli myslim oslabeny o 3 hracov zo zakladu /dvaja karty+zraneny/,ale aj tak su to tragedi**04,ale tie ostatne som hral hlavne barca to klapla paradne/mal som ju v kombiku/**02
slaven 13.05.2012, 11:55 | #33945
Inak ten STl v hc -1.5 uz siel dole z 2.56 na 2.32 na expekte, sranda **01**02**01
Jupick 13.05.2012, 11:46 | #33944
Zdravím,dnes skusim takto: Levante-Bilbao sbr 2 @3.51, PSG-Rennes 1.polčas 1 @2.07, Cheltenham-Torquay 1.polčas 1 @3, tiket pridaný, GL**22
winner 13.05.2012, 11:36 | #33943
Link na Tiket ta nieco polepene a kedze som zmudrel tak sa ospravedlnujem dske
  winner 13.05.2012, 11:48 | #66833
  nike nebavi problemy od rana
slaven 13.05.2012, 11:23 | #33942
K vcerajsej Moldave tolko este: "Súhlasím, celkom dobrý zápas, ale Moldava bola lepšia, mala vyhrať, jeden gól nám neuznala tá fešanda na čiare, a ten priamy kop z ktorého sme dostali gól bol veľmi prísny, plus tam bola veľká chyba našeho brankára."
- dobre nie ? neuznany gol ... prizny priamy kop, chyba brankara ... cisty **14
  slaven 13.05.2012, 11:26 | #66816
  "By som chcel vedieť čo si pomyslel ten Dubničan ked išiel kopať, ked videl že polovicu brány kryje múr, a brankár sa postavil presne za múr. Čiže druhá polovica úplne voľná. Som vedel že to bude gól, stačilo trafiť odkrytu polovicu brány... "
  ezop 13.05.2012, 11:45 | #66828
  **17**17**17
  panther 13.05.2012, 11:49 | #66835
  dufam ze sa o tomto pruseru nedozvu baby**01....ked tu nie su ideme podozrivo do minusu....tiez len tolko**01**01**01
scriblle 13.05.2012, 11:23 | #33941
nejaky tenisovy nadsenci co myslite dneska ta Williamsova by mala vyhrat ci?
  scriblle 13.05.2012, 11:27 | #66817
  plus berdych by to mohol dneska zvladnut aj ked je na neho dost vysoky kurz ci?
  Michalides 13.05.2012, 11:34 | #66822
  tazko povedat, modra antuka robi divy **04 ale Fedex by mal potvrdit svoju formu v Madride a Berdycha dat...hra v tazkej pohode a ked dokazal zlomit bombardera Raonica, tak by mu Berdo nemal dako extra vzdorovat, aj ked...Williamsova u mna tazko odhadnutelny zapas...Hradecka ju vcera vytrapila a nebyt zranenia, ktovie, Azarenka dokazala zlomit Li, aj ked prvy set prehrala dost jednoznacne a vcera Radwanskej nedala sancu...
  scriblle 13.05.2012, 11:41 | #66824
  ok diky moc **03
  Michalides 13.05.2012, 11:42 | #66826
  ale je to len moj nazor **03 toho sa nedrz **04 kazdy mame svoju hlavu a hrame podla seba **01
  scriblle 13.05.2012, 11:47 | #66832
  jasnacka ..ale skusim zrejme tu williamsovu dam na risk a skusim ze vyhra 2:0 na sety uvidime co to prinesie**02
dubc3k 13.05.2012, 11:22 | #33940
neveite ako sa vola pesnicka co poustaju cez reklamne prestavky na MS??? nieco anglicke a sa to ochkach :))) oooo o o ooo :))) ine neviem viete co myslim? **01
  awa 13.05.2012, 11:34 | #66820
  Link YouTube video zeby ? :D
  peto10 13.05.2012, 14:06 | #66866
  Link FB príspevok
peter9929 13.05.2012, 11:21 | #33939
ahoj chalani,co hovorite na hokej?? Fínsko alebo Spojené štáty americké? a Nemecko - Nórsko??
  medwedik96 13.05.2012, 11:32 | #66819
  na USA je dost velky kurz podla mna a nemecko-norsko asi x
  peter9929 13.05.2012, 11:34 | #66823
  ja to tipujem na nemecko
  Frank 13.05.2012, 11:47 | #66831
  Norsko neprehrá **04
Tiperka 13.05.2012, 11:20 | #33938
Heh, akosi nestíham dnes sem napísať,máme "odpust", budú rezne, šalát ... niečo sa už hrá, niečo nie, takže pár tipov, ktoré sa ešte nezačali - zatiaľ takto
**01**01**01

Matosevic-Bemelmans 1
Youzhnyi-Bellucci 1
Anderson K.-Ferrero 1
  medwedik96 13.05.2012, 11:31 | #66818
  ahoj ked tu este si co si myslis o Anderson Kevin-Ferrero Juan Carlos 1 a Klizan Martin (Svk)- Zeballos Horacio (Arg.) 1 zacinaju o 12 :D
slaven 13.05.2012, 11:19 | #33937
United hrate dnes ? normalne vaham, tie kurzy tam skacu hroe dole ... ale ide im o titul, aj ked to nemaju vo vlastnych rukach ... 1.45 az 1.5 je slusny kurz na toto, podla mna pojdu do toho od zaciatku ... a preto by som mozno skusil aj polcas = 2 kurz
nazory ?
Tomasso 13.05.2012, 10:50 | #33936
Hjørring - Skive 1 2.2
Catania - Udinese 2 2.62
Nice - Evian TG 1 2.09
Aarhus - Brondby 1 2.31
Umeå - Östers 2 2.35
hellman 13.05.2012, 10:48 | #33935
inac dnes okolo 18:00 tu dam baseballove tipy vcera vysli vsetky 4 .....100% uspesnost vcera ....neviem ci to niekto aj podaval ale pekne by zarobil. vravim baseball mi ide a mozte sa kludne inspirovat.
**22**22**24**24
  hellman 13.05.2012, 10:49 | #66807
  1 som dal vcera do statistik a 3 v mojom vcerajsom tikete keby ste chceli pozriet **03
  hellman 13.05.2012, 10:53 | #66808
  s poslednych 50 zapasov ktore som hral nevyslo len nejak 14 takze dufam ze ma stastie neopusti lebo len ten baseball ma drzi nad vodou **06**04
  Sirius 13.05.2012, 11:00 | #66810
  gratulujem **05 ja som podobne stastie vcera nemal.. **11 vecer sa s tebou možno inšpirujem **04
  Deco2508 13.05.2012, 11:04 | #66811
  Tak to Gratulujem tiez v posledom case davam MLB a celkom to ide tak tu hodim tiez nieco a mozno budeme mat nejake spolocne tipy
  medwedik96 13.05.2012, 11:15 | #66814
  ja tiez davam mlb dnes som dala na NY yankees a NY rangers :D aj ked vobec nerozumiem o co v baseballe ide tak mi to vychadza :D idem asi studovat pravidla
  slaven 13.05.2012, 11:16 | #66815
  hellman, pekne, pekne ... inak na dnes kedy dajake tipy hodis sem ?
ci hladas mincu ? **01**02**01
  ezop 13.05.2012, 11:46 | #66829
  nedaval som, skoda na baseball velmi neverim, ale ked ti tak ide karta...
Martinko179 13.05.2012, 10:41 | #33934
Ahjte čo si myslite dnes o zapase Vallecano-Granada?Dakujem..
  procky 13.05.2012, 10:55 | #66809
  ja osobne by som to zahral na X**18
jojo148 13.05.2012, 10:27 | #33933
Kotka-Hämeenlinna 1 1,45
Michalides 13.05.2012, 10:26 | #33932
Vaduz - Bellinzona 2@2
Locarno - St. Gallen 2@1,8
Estoril - Arouca 1@1,91
slaven 13.05.2012, 10:23 | #33931
Som si hodil mincou a jednoznacne toto by malo vyjst:
St.Louis Cardinals - Atlanta Braves -1.5hc 1 **03
  slaven 13.05.2012, 10:28 | #66805
  a NBA ... no, ten hendikep na Clippers nechapem, stale su to vyrovnane zapasy ... preto si ich dnes zahram +8.5 je aktualne ...
GL banda !
  hellman 13.05.2012, 10:42 | #66806
  ten baseball si dobre zrobil ze si hodil mincou lebo tam to je podla mna 50 na 50 **04
  ezop 13.05.2012, 11:48 | #66834
  **02**02
slaven 13.05.2012, 09:59 | #33930
Banda nezabudnite mamickam popriat vsetko naj, pusa, cokolada **02
ball8 13.05.2012, 09:55 | #33929
Levante - Athl. Bilbao X2 2.17
Villarreal - Atl. Madrid stávka bez remízy 2 2.00
Chelsea - Blackburn (hc/0:1) 1 1.73
  ball8 13.05.2012, 09:58 | #66798
  Chelsea-Blackburn ... za Chelsea pravdepoodbne nastúpi zopár mladíkov, ktorí vyhrali FA Youth Cup ... Blackburnu bude chytať až brankárska trojka+zranení dôležití hráči
slaven 13.05.2012, 09:38 | #33928
Dalsi tiketik budu tieto 2 mancafty: Neapol + Tottenham
slaven 13.05.2012, 09:31 | #33927
dalsi zapas: Čáslav - Varnsdorf tip 1
  slaven 13.05.2012, 09:36 | #66793
  a samozrejme Svajciarsko **02
  dubc3k 13.05.2012, 09:46 | #66794
  to fakt veris svajciarom?
  JM 13.05.2012, 09:49 | #66795
  ja davam 2/2 na nás dneska :D za 3,8 kurz :D
  fedo 13.05.2012, 09:50 | #66796
  svajciari vcera proti Franc neukazali takmer nic
nasi dnes zaboduju na plno
  hellman 13.05.2012, 09:57 | #66797
  len zeby tam nebola remiza, kludne sa mozu delit body **04
  ball8 13.05.2012, 09:58 | #66799
  tiež si myslím že Švajčiari vyhrajú **08
  slaven 13.05.2012, 10:00 | #66800
  2.8 kurz sa neodmieta, sorry ... city bokom
ze vcera hrali slabo ? noa co? predtym hrali super
  dubc3k 13.05.2012, 10:03 | #66801
  sorry ale akoze nasi nehraju super???
  slaven 13.05.2012, 10:05 | #66802
  videl som zapasy Svajciarska predtym, hrali lepsie ako my, to mi staci + na Svajciarov velmi nevieme hrat + vyhrali sme 5:1, oni prehrali necakane ... to vsetko su faktory, ktore mi vravi co mam podat, ved ja viem, ze idem proti vsetkym. UZ vcera som to pisal.
  Deco2508 13.05.2012, 11:07 | #66812
  Slaven: Tipovanie a fandenie su dve rozdielne veci a preto zapasy SVK netipujem ale ak tomu veris tak to podaj tiez mam tusaka ze nasi dnes nevyhraju a budem rad ak uhrame X tebe **22
  slaven 13.05.2012, 11:13 | #66813
  dik, ved presne tak ... treba sa na tipy pozerat objektivne, ked fandis Slovensku, tak nesi objektivny, ja sa snazim nezaujato na to pozerat a preto verim Swiss
JM 13.05.2012, 09:29 | #33926
1. Boca Jr.-Velez Sar.
Tip: 1 2,10
2. Catania-Udinese
Tip: X 2,15
3. Fínsko-USA
Tip: 1 1,70
4. Rusko-Česko
Tip: 1 1,72
5. Švajčiarsko-Slovensko(1TK
Tip: Hostia-Hostia (1.tretina a koniec zápasu) 3,80
Celkový kurz 50,17 ....možno to skusim za nejaké drobné ...1-2€ ...čo na to hovorite?
  ball8 13.05.2012, 10:07 | #66803
  solo **16
  slaven 13.05.2012, 10:12 | #66804
  pekny kombik 2z5 napriklad + solo zapasy
dubc3k 13.05.2012, 09:16 | #33925
je v silach berdycha uhrat hcp 4,5???? co vy na to?
  cluso 13.05.2012, 09:21 | #66792
  podla mna nie... ale aj tak som to dal **02
majster 13.05.2012, 09:11 | #33924
v noci 10/10 Baltimore-Tampa Bay - remíza, baseball**08
slaven 13.05.2012, 09:06 | #33923
tu by som skusil 2jku: Stoke City - Bolton
zatial tolko banda
awa 13.05.2012, 08:25 | #33922
Santander - Osasuna tip2 @1,6
Kapfenberg - Rapid Viedeň tip2 @1,5
PSG - Rennes tip1 @1,57
Michalides 13.05.2012, 08:04 | #33921
12.05.2012, 14:04 | #33826
Livorno - Sassuolo 2@2,1 KO
Stabaek - Molde 2@1,95 OK
Libertad - Sol De America 2@3,75 OK
slaven 13.05.2012, 07:13 | #33920
slaven Reaguj na príspevok | 12.05.2012, 18:09 | #33869
heh ... a samozrejme, ako inac
rozhodol som sa, ze zasa bude under v NHL ...
a doxxbet ma najvyssi kurz smajlsmajlsmajl
New York Rangers - Washington Capitals - under 4.5 v 60min / 2.02
GL banda
---------------
2:1 FT, zasa easy **02 pekne ranko banda
skočko 13.05.2012, 00:42 | #33919
btw ak ZA vyhrá aj titul, čo je už takmer isté. Tak miesto víťaza pohára bude do 2. kola kvalifikácie o EL nasadená Senica? Malo by to tak logicky byť... či nie?
  majster 13.05.2012, 09:20 | #66791
  o tom kto bude majster na Slovensku, ma možnosť rozhodnúť Nitra, zápasy s ňou rozhodnú o majstrovi, nie o mne**01**01
Ciernokoseliar 13.05.2012, 00:42 | #33918
Link YouTube video dnes nic moc,ta regenerujem pri muzicke
believe 12.05.2012, 23:49 | #33917
Boni, ani jednému nám to nevyšlo
  Bonifac2 12.05.2012, 23:51 | #66787
  ? ? ?

ja som hral za stavu 0 : 1 .......... 1 X pri kurze 4,5 ....... a 1 stávku bez remízy pri kurze 15 ..... takže ja som spokojný ... len ma **** že mi ušlo 15 euro zbytočne , kvôli ******* golu zbytočnému v nadstavenom čase dpč **18
  believe 13.05.2012, 00:11 | #66789
  Som myslel že si hral len live
  Bonifac2 13.05.2012, 00:41 | #66790
  však live tam bol kurz za stavu 0 : 1 ..... na jednotku , stávka bez remízy @ 15 ...
<< < 12554 | 12555 | 12556 | 12557 | 12558 | 12559 | 12560 | 12561 | 12562 | 12563 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions