Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Rakusko vlastny gol |
13 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Alžisko vlastny gol |
11 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 19:43 | #66669
|
| |
ta sme na eure 2012 :-p
|
|
|
Michalides
|
12.05.2012, 19:31 | #33884
|
Santiago Wanderers - Cobreloa 1@2.10
Cerro de Franco - SP. Luqueno 1@2.05
Cobresol - Alianza Lima 2@2.05
Boyaca Chico - Envigado 1@1.95
tak toto bude zabava
|
|
|
maTAKtik
|
12.05.2012, 19:21 | #33883
|
|
akoze asi prvykrat v zivote som troska pozeral gambrinus ligu a uz to asi ani neurobim, za cca 20min mozno viac, si dve najlepsie muzstva ligy,najofenzivnejsie, pred 16tkou(okolo tych25m dajmetomu) nevedeli prihrat viac ako 3x zasebou...slabe spracovania,odskakujuce prihravky nakratko, nepresnosti ako v kosiciach pred blokom ... no cakal som od nich minimalne o 200% viac
|
|
| |
slaven
|
12.05.2012, 19:43 | #66670
|
| |
hlavne,ze Sparta 3:0 ale minule ked mali vyhrat, tak sa na to vykaslali
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 19:46 | #66671
|
| |
ta mozno uz teraz za spartu hrali niejaki este neskorumpovani dorastenci, a ten zvysok si uz uzival volno a prachy
|
|
| |
Palindel
|
12.05.2012, 22:00 | #66726
|
| |
minule mestske derby..dukla-sparta..to je tak vo futbale..aj tu kebyze hra podpriemerny neexistujuci inter so slovanom, tak tipnem x
|
|
|
panther
|
12.05.2012, 19:07 | #33882
|
este si dam taky light tip na vecer
Futbal / Španielsko I. liga počet gólov
S.Sebastian-CF Valencia tip +2,5 @1,65
 
|
|
|
pacigala
|
12.05.2012, 19:06 | #33881
|
zdravicko..
Manta - Indep. Terán @2
Olmedo - Barcelona G. @2
San Lorenzo - Olimpo @1
snad sa zadari..gl
|
|
| |
panther
|
12.05.2012, 19:19 | #66668
|
| |
dobre zapasiky si si nalozil
|
|
|
Ghe88o
|
12.05.2012, 19:05 | #33880
|
|
nejaky tipik niekto ? chyba mi do tiketu nieco zaujimave :D
|
|
| |
skočko
|
12.05.2012, 19:06 | #66660
|
| |
Dinamo Bukuresti - CS Mioveni, over 3.5, 2.52
|
|
| |
Ghe88o
|
12.05.2012, 19:09 | #66661
|
| |
dakujem
|
|
| |
skočko
|
12.05.2012, 19:10 | #66662
|
| |
zatial ešte neni zač
|
|
|
slaven
|
12.05.2012, 18:58 | #33879
|
Dnes v Hrabusiciach ... hostia prisli 7mi, ci 8mi, za 5 minut bolo 2:0 a skoncil sa zapas, takze bude kontumacia, skoda ... tak vidite, aj takto to dopadne niekedy na dedine
|
|
| |
skočko
|
12.05.2012, 19:01 | #66658
|
| |
vysledok ale ponechaju v platnosti, tak si aspon usetrili hanbu
|
|
| |
slaven
|
12.05.2012, 19:10 | #66663
|
| |
tak za 5 minut bol koniec zapasu, ludia aspon mohli vidiet zapas
|
|
| |
skočko
|
12.05.2012, 19:13 | #66665
|
| |
ak by prišli v 11tich tak ano...
|
|
|
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:54 | #33878
|
|
dnes tie muzstva hrajuce o titul idu zodrat travu :)
|
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:53 | #66655
|
| |
uf :) ... ten ti da capas zhora po hlave a na nohe sa ti spravi kurie oko
|
|
|
slaven
|
12.05.2012, 18:43 | #33876
|
Dunajska 1:0  
|
|
| |
11nike11
|
12.05.2012, 18:44 | #66649
|
| |
2:0
|
|
| |
11nike11
|
12.05.2012, 18:45 | #66650
|
| |
2:1
|
|
| |
slaven
|
12.05.2012, 18:46 | #66651
|
| |
za 8min over
KE ani tuk, necakal som to
|
|
| |
panther
|
12.05.2012, 18:53 | #66656
|
| |
paneboze to kmotrikboys uz zarabaju na novy stadion
|
|
| |
11nike11
|
12.05.2012, 18:58 | #66657
|
| |
2:2
|
|
| |
panther
|
12.05.2012, 19:11 | #66664
|
| |
2-3 az ma tak omylo no este ze sa spamatali
|
|
| |
skočko
|
12.05.2012, 19:18 | #66667
|
| |
trebalo skusiť, že bude penalta.... =)
|
|
|
skočko
|
12.05.2012, 18:42 | #33875
|
|
DS 1-0
|
|
|
majster
|
12.05.2012, 18:38 | #33874
|
nevie mi niekto povedať , prečo pozerám len na to dievča týždňa a nie na chlap týždňa????
|
|
| |
slaven
|
12.05.2012, 18:40 | #66647
|
| |
proste si v poriadku  
|
|
| |
panther
|
12.05.2012, 19:03 | #66659
|
| |
 
|
|
| |
ezop
|
12.05.2012, 19:17 | #66666
|
| |
|
|
|
|
dske
|
12.05.2012, 18:19 | #33872
|
Joo Mladost Zagreb win 11-7 , krasny kurz bol na nich bez hcp, škoda že som to nevyužil, ale po vojne je už každý general
a aj ten underik OK
|
|
| |
dske
|
12.05.2012, 18:21 | #66637
|
| |
maTAKtik vidíš nemal si ist proti mne a tiež by si sa radoval
Preco si vlastne hrál Vasas? Poznas ten klub vobec alebo len podla kurzu alebo ako?
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:25 | #66640
|
| |
aaaaa ta co ja viem :D najprv som si hovoril ze dam na mladost cistu, potom si ma zneistil s tym hcp a kedze moja super stavkova take nic nema, tak som ten zapas hodil do kombinacie :) skoda :) nesiel som proti tebe, len som robil to co mi dovolila moja stavkova :D ... tajne som dufal ze vasas vyhra o gol :D ... ci ich poznam ? cosi :D vcera sme s majkym len zistovali ako dlho sa hra water polo :) ... nic to, ty si odbornik, ty si zasluzis :)
|
|
| |
dske
|
12.05.2012, 18:34 | #66643
|
| |
Nie ja som není ziadny odborník ja som normálny tiper ako všetci tu. Možno si mal nejaké dovody veď ja ti to nevycitam len sa pytam lebo keď si nepoznal Pro Recco tak sa mi nechcelo veriť že poznas Vasas
Inac hcp som hrál lebo na cistu 2 bol dost vysoký kurz a ten má odradil, nevedel som co je za tým. Vlastne som nechapal preco SK favorizovaly Vasas
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:36 | #66644
|
| |
ta nemal som ziadne dovody :) uz ta budem pocuvat a hlavne dajaku normalnu stavkovu by som si mal najst :D ta vasas ne ale ta budapest poznam :D a pro recco, boh zna ci su zo Zeme :D
|
|
| |
Majky88
|
12.05.2012, 18:39 | #66646
|
| |
Pro recco? odkiaľ sú? krajina alebo kde sa nachádza ich "základna":D ... maTAKtik akú máš teraz?:)
|
|
| |
dske
|
12.05.2012, 18:40 | #66648
|
| |
... len som myslel ze za tým bude niečo na strane HAVKu o com neviem.
Inac cakal som zapas kde bude rozhodovat 1 gól preto aj hcp radsej. Toto som fakt necakal že ich takto rozmecu
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:46 | #66652
|
| |
ta aspon ze dakto vyhral :-p ....... majky taaaaa nike :D skoda ze formula uz neexistuje :D
|
|
| |
dske
|
12.05.2012, 18:47 | #66653
|
| |
No Budapest ako mesto pozná asi každý
pro recco su taliani chalani to si zapamatajte, to je tým o kategoriu vyššie od tých najlepsich
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:50 | #66654
|
| |
:D asi hej...no ale ta vies na co si to pamatat ked aj tak sa na nich neoplati davat :-p ... zatial si pamatam ze primorje je lepsie ako zagreb a ze na madarov nemam davat :D
|
|
|
skočko
|
12.05.2012, 18:18 | #33871
|
|
fúú Trnava red card.... nejak sa mi rozpadáva moja teória
|
|
|
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:12 | #33870
|
|
ta co plzen nechce byt mistrem ? :-p
|
|
|
slaven
|
12.05.2012, 18:09 | #33869
|
heh ... a samozrejme, ako inac
rozhodol som sa, ze zasa bude under v NHL ...
a doxxbet ma najvyssi kurz  
New York Rangers - Washington Capitals - under 4.5 v 60min / 2.02
GL banda
|
|
|
| |
majster
|
12.05.2012, 18:37 | #66645
|
| |
prajem ti ten under, ale bolo by načase aby NYR po viac ako 10 zápasov začal a ddáv&ať viac golikov, hoci bude over ja počitam s troma vysledkami, 2:2, 2:3 a 1:2, takže ti to prajem!!!!
|
|
|
Majky88
|
12.05.2012, 18:08 | #33868
|
dneska chýba a idúu het :/
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:09 | #66632
|
| |
napodobne .... ale este nieje den nakonci :-p tunel este len zacal :D
|
|
| |
Majky88
|
12.05.2012, 18:11 | #66636
|
| |
som dal všetky peniaze na Švajćiarov keď bol kurz 3,7 ... pár mi ostalo na tiketoch Corgoň liga.. ale to tam nič nevychádza.. Senica prehráva...
|
|
|
skočko
|
12.05.2012, 18:05 | #33867
|
dubc3k Reaguj na príspevok | 08.05.2012, 23:11 | #33464
chanali nepoculi ste nic o KE-PO 1???? ma to pisakt kosican a zevraj odpisak tolko penalt kolko bude treba 2,5 na KE hmm? a jeden tipek to podal za 1400 eur ale asi zaidna dohoda medzi hracmi len KE chcu vyhrat
skočko 08.05.2012, 23:20 | #65661
nie... tak ked bude chciet aj rozhodca-Košičan aby vyhrali KE.... tak zrejme aj vyhraju... a hrači budu viacmenej bezmocny
skočko 08.05.2012, 23:20 | #65662
ups... bezmocní
Ghe88o 09.05.2012, 00:45 | #65672
by som si pozrel ten tiket
|
|
|
Chris
|
12.05.2012, 18:04 | #33866
|
|
Nevie preco tak nadcenujete tych Svajciarov robite s nich pomaly majstrov sveta vsak zatial neukazali v podobe vysledku nic akurat porazili Kazachov a Bielorusov aj to so stastim a prehra nad Francuzmi v dolezitych zapasoch nedokazu zabrat toje vsetko.
|
|
| |
Frank
|
12.05.2012, 18:07 | #66630
|
| |
Si aj videl nejaký zápas, či len tabuľku na esport ?
|
|
| |
Chris
|
12.05.2012, 18:10 | #66634
|
| |
nasu skupinu pozeram kazdy zapas takze videl a hra sa na body a nie strely a pod.. na to sa nikto pytat nebude
|
|
| |
Chris
|
12.05.2012, 18:10 | #66635
|
| |
nasu skupinu pozeram kazdy zapas takze videl a hra sa na body a nie strely a pod.. na to sa nikto pytat nebude
|
|
| |
kamo
|
12.05.2012, 18:23 | #66639
|
| |
povedz slavenovi on n chce stavit proti nasim
|
|
|
kamo
|
12.05.2012, 17:57 | #33865
|
co je prednejsie teraz v tabulke MS? vzajomny zapas,ci skore?
|
|
| |
Bonifac2
|
12.05.2012, 17:59 | #66624
|
| |
podla mna všade sa berie ako prvoradé .... skore ...
|
|
| |
kamo95
|
12.05.2012, 17:59 | #66625
|
| |
VZAJOMNY ZAPAS
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:00 | #66626
|
| |
aj mne sa zda ze vzajomny zapas
|
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:08 | #66631
|
| |
Ak po skončení súbojov v základných skupinách budú mať dve mužstvá rovnaký počet bodov, o vyššie postavenom tíme rozhodne výsledok ich vzájomného zápasu. V prípade rovnakého počtu bodov pri aspoň troch mužstvách, rozhodne vyšší počet získaných bodov zo vzájomných stretnutí. Ak nerozhodne ani toto kritérium, následne sa berie do úvahy rozdiel gólov, potom vyšší počet strelených gólov zo vzájomných duelov. Ak sa stále nerozhodne, rozhodovať budú výsledky (postupne body, gólový rozdiel, vyšší počet dosiahnutých gólov) s najbližším najvyššie umiestneným tímom. V prípade, že stále nebude možné určiť poradie, postup sa opakuje s nasledujúcim najbližším najvyššie umiestneným tímom. Posledným kritériom je určenie poradia na základe renkingu IIHF.
|
|
| |
kamo
|
12.05.2012, 18:21 | #66638
|
| |
kto by to bol ale povedal,ze francuzi budu mat realnu sancu postupit
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:29 | #66642
|
| |
ta to hej, daju aj nas a pojdu pobit rusakov :D
|
|
|
maTAKtik
|
12.05.2012, 17:53 | #33864
|
ja si zajtra isto zahram Everton - N castle 2 . 3.01 momentalne ... everton ide dohrat a hostia bojuju o LM, aj ked musia "cakat" na zavahanie arsenalu ci totenhamu...everton nieje prijemny super ale posledne zapasiky hovoria pre Ncastle, iba dve prehry - 1 s Man city a druha - skrat s wiganom 0:4 ... ide o vela a podla mna to chlapci zo senegalu zariadia :) Papis Cisse 13startov 13 golov, Demba Ba 33 startov 16 golov ... ten kurz za hriech stoji :)
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:01 | #66627
|
| |
prvy zapas v sezone vyhrali chlapci z Ncastlu 2:1 pricom piskal ten isty rozhodca Marriner, neviem ci to je zvykom ci nahoda :)
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 18:06 | #66629
|
| |
aj ti isti ciarovi :-p akurat 4ty je iny ... :) taaaaaak co myslite? budu straky kradnut aj tentokrat? budu to vsetky 3 body ? :-p vsetky zapasiky sa v PL zacinaju o 16tej takze dopredu nieje nic stratene :)
|
|
|
Pivo6
|
12.05.2012, 17:49 | #33863
|
Live tip!
FC Nitra v FK Senica
(Výsledek v poločase) Senica! 2,60.
Uvidíme...
|
|
|
Pivo6
|
12.05.2012, 17:43 | #33862
|
NY Rangers -1.0 @ 2.20 5/10
NY Rangers @ 1.68 7/10
Něco na noc...
|
|
| |
majster
|
12.05.2012, 17:46 | #66620
|
| |
ten Rangers by som tipoval X tak maximalne 2:2, a teraz by mal dať Calahan golika a samozrejme Ovečka   
|
|
|
ezop
|
12.05.2012, 17:43 | #33861
|
Chlopi, ta dajak nas tu je vela???
cakame na daco??? 
|
|
| |
majster
|
12.05.2012, 17:44 | #66619
|
| |
Ta či dafto neuleje!!
|
|
|
Pivo6
|
12.05.2012, 17:39 | #33860
|
LA Lakers @ 1.38
BOS Celtics @ 1.42
AKU 5/10.
|
|
|
awa
|
12.05.2012, 17:39 | #33859
|
Numancia - La Coruna tip2 @2,10
snad to vyjde , Sobota je pre mna cierny den v tipovani
|
|
| |
majster
|
12.05.2012, 17:50 | #66622
|
| |
pytal ši še slavena či možeš dac jeho manšaft??  
|
|
| |
awa
|
12.05.2012, 18:26 | #66641
|
| |
nepytal , nepytal , btw 0:2 zatim
|
|
|
maTAKtik
|
12.05.2012, 17:31 | #33858
|
|
vasaaaaaaaaas hraaaaaaaj :D
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 17:42 | #66617
|
| |
ajajajaaaaaj 4:7 ajajajajj 
|
|
|
bufo
|
12.05.2012, 17:30 | #33857
|
|
Kazachstan-Kanada , rozmedzie golov: 4-7...1.65....myslim si, ze je to realne...
|
|
| |
slaven
|
12.05.2012, 17:30 | #66609
|
| |
tieto stavky, co ja viem ... aj tu minca mozno, lebo vazne ... ved Kanada hra super, mozu dat kedykolvek
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 17:33 | #66611
|
| |
no ked to 4 ci 5 je podla mna nerealne, 6 no mozno ak kazasi nedaju ziaden ...
|
|
|
slaven
|
12.05.2012, 17:28 | #33856
|
slaven Reaguj na príspevok | 12.05.2012, 11:09 | #33794
Inak zajtra Swajciarko si na 100% zahram banda ...
------------
Prave prehrali s FRA, takze toto ma este viac utvrdilo, ze zajtra to podam. Viem, ze pojdem proti vsetkym, sorry banda.
|
|
| |
panther
|
12.05.2012, 17:34 | #66612
|
| |
zabudol si si dat doveru 10/10 
|
|
| |
amadore77
|
12.05.2012, 17:37 | #66614
|
| |
možno šetrili sily na zajtra
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 17:44 | #66618
|
| |
ja by som dal na svajciarov aj keby dnes dali francuzov 8:0 :D ... su ovela lepsie fyzicky pripraveni podla mna a tym nam riadne zavaria , dnes dostanu vyplach a zajtra zaberu
|
|
| |
majster
|
12.05.2012, 17:48 | #66621
|
| |
žiadne" hop" kým nepreskočíte!!!     
|
|
| |
maTAKtik
|
12.05.2012, 17:54 | #66623
|
| |
este sa len rozbiehame, skok az zajtra ... ale musim povedat aj to ze dnes nasi prekvapili, nevidel som match ale vysledok vyzera jasne
|
|