Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Rakusko vlastny gol |
13 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Alžisko vlastny gol |
11 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
medwedik96
|
13.05.2012, 15:33 | #33977
|
|
LIVE POLSKO GDYNIA-LUBIN 1.set 2 kurz 39 :D
|
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 15:41 | #66879
|
| |
sorry 1.polcas
|
|
| |
adios
|
13.05.2012, 15:49 | #66881
|
| |
gratulujem a za akeho stavu si podal ?
|
|
| |
Sirius
|
13.05.2012, 15:51 | #66883
|
| |
co ti dava gratulujem ! :)
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 15:51 | #66884
|
| |
8:7
|
|
| |
Xavi
|
13.05.2012, 15:53 | #66885
|
| |
Podľa mňa sa trošku fortuna okašlala zase
|
|
| |
Palindel
|
13.05.2012, 15:55 | #66886
|
| |
pekne
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 15:56 | #66888
|
| |
aj ja si myslim :D
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 15:57 | #66889
|
| |
ale tak im treba dneska som podala ze nepadne gol a padol poslednu sekundu nadstaveneho casu
|
|
| |
pacigala
|
13.05.2012, 16:02 | #66890
|
| |
paradzina
|
|
|
jakto7
|
13.05.2012, 15:30 | #33976
|
USA hraju jak o zivot
|
|
| |
Beloch
|
13.05.2012, 15:49 | #66882
|
| |
just teraz som dal Fínov ách hadam sa zobudia
|
|
|
tomi0881
|
13.05.2012, 15:24 | #33975
|
|
Prosím vás má Liverpool istú europsku ligu ked bol v poháre vo finále ?
|
|
| |
alex2702
|
13.05.2012, 15:43 | #66880
|
| |
ano maju lebo vyhrali carling cup preto uz davno maju zaistenu europsku ligu
|
|
| |
Majky88
|
13.05.2012, 16:10 | #66893
|
| |
na LFC nestávkuj.. nehrá Reina,Gerrard,Škrtel
|
|
|
Deco2508
|
13.05.2012, 15:20 | #33974
|
Potvrdenie stávky - *****429I - Internet Čas uzavretia stávky: 13/05/2012 15:19:38 Vytlačiť
Tipy
Č. Tipy Podujatie Dátum podujatia Podmienky V/M Kurzy Výsledok
1 (T Hanson a L Lynn musia začať) STL Cardinals
Podrobnosti o nahadzovačovi ATL Braves(T Hanson) @ STL Cardinals(L Lynn)
(Stávka na víťazstvo) 13/05/2012 Žiadne 1.60 Čaká na výsledok
2 (Wandy Rodriguez a A Burnett musia začať) HOU Astros
Podrobnosti o nahadzovačovi HOU Astros(W Rodriguez) @ PIT Pirates(A Burnett)
(Stávka na víťazstvo) 13/05/2012 Žiadne 2.07 Čaká na výsledok
|
|
|
alex2702
|
13.05.2012, 14:50 | #33973
|
dnes tak
chelsea- Blackburn X2 Bet365 3.75
rusko - cesko 1 Bet365 1.71
svajciarsko - slovensko X2 Bet365 1.45
čo vy na to?
|
|
| |
Palindel
|
13.05.2012, 15:56 | #66887
|
| |
podla coho dedukujes blacburn x2?
|
|
| |
alex2702
|
13.05.2012, 16:05 | #66891
|
| |
s chelsea hra vela mladych , s ligy uz nemozu postupit do ligy majstrov a coskoro hraju finale LM a doma im nejde uz o nic
|
|
|
panther
|
13.05.2012, 14:49 | #33972
|
Futbal / Anglicko I. liga 16:00
Stoke-Bolton tip +2,5 @1,8
 
|
|
| |
Xavi
|
13.05.2012, 14:53 | #66876
|
| |
Tu by aj dvojka mohla byť
|
|
| |
panther
|
13.05.2012, 14:59 | #66877
|
| |
prave preto bolton musi stoke moze....takze bolton bude utocit naplno a tych golikov by mohlo padnut aj viac
|
|
|
Xavi
|
13.05.2012, 14:44 | #33971
|
Kiel bez problémov 
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 14:35 | #33970
|
Link na článok na doméne sme.sk ta to aka pohoda "Zaujímavé je, že si na svojho záchrancu zvykol. Zavesí sa mu na tričko dole hlavou alebo oddychuje takto zavesený na záclone."  
|
|
|
pali1234
|
13.05.2012, 14:34 | #33969
|
Dnes takto
Raonic M. - Mayer F. - http://www.nasetipy.com/analyza-889-raonic-m-mayer-f
Nieciecza-Swinoujscie 1 ... hrá sa o postup do najvyššej poľskej súťaže, Hostia sú uplne bez formy, už 15 zápasov nepoznali pocit víťazstva!
Tip: Jasná jedna, kvalita i forma je na strane domáceho celku, ktorý bojuje o postup do najvyššej súťaže. Zisk 3 bodov ich posunie bližšie k vysnívanému postupu a súper je k tomu viac než hrateľný. GL 
|
|
| |
ezop
|
13.05.2012, 14:45 | #66875
|
| |
Pali1234, velmi dobra tenisova analyzka a samozrejme velky suhlas s Raonicom na gamy under 21
|
|
|
Miro
|
13.05.2012, 14:33 | #33968
|
,,Koleso, koleso okolesilo si sa,
železo, železo okželezilo si sa''
,, všetky húsatká sa kopcom poprekoprcovali ''
,, dolár, libra, rubel''
Peknú nedeľu. všetkým
|
|
| |
awa
|
13.05.2012, 14:39 | #66874
|
| |
kfrdsa , poser sa
|
|
|
awa
|
13.05.2012, 14:23 | #33967
|
Serena nech ide hrat mudzi muzov !
|
|
| |
Sirius
|
13.05.2012, 14:29 | #66871
|
| |
ako ju tam vyprasila
|
|
| |
awa
|
13.05.2012, 14:30 | #66872
|
| |
tak este nie je koniec, ale hra vyborne
|
|
| |
cluso
|
13.05.2012, 14:32 | #66873
|
| |
Serena hra dobre... ale skor by som povedal za Azarenka hra velky prd... akoby bola myslou niekde uplne inde... odovzdany vykon... bez vacsej snahy... aj ked uz sa trosku zobudza teraz... uvidime
|
|
|
pacigala
|
13.05.2012, 14:19 | #33965
|
v poslednom case same dvojky davam :
Ajaccio - Lyon ...2 ... 2,3
Sonderjyske - FC Kodan ...2 ...1,64
W.B.A - Arsenal ...2 ...1,65
|
|
|
bufo
|
13.05.2012, 13:56 | #33964
|
Ulm-Braunschweig , pocet bodov: over 166...1.85
Rusko-Česko...1...1.7
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 13:59 | #66865
|
| |
over hrams tebou, 165, GL nam !
|
|
|
medwedik96
|
13.05.2012, 13:52 | #33963
|
|
ak padne gol v nadstavenom case tj 90 + 2min. a k tomu pridaju dalsiu minutu tak sa pocita ak som dalal ze nepadne dalsi gol?
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 13:53 | #66862
|
| |
vidim ze nie :D tiket mi uznali
|
|
| |
Pafco
|
13.05.2012, 13:55 | #66864
|
| |
to kde stavkujes mne to neuznaju cize mi ujde tiket
|
|
| |
majster
|
13.05.2012, 14:17 | #66868
|
| |
a to s kým bankuješ, keď to není predlženie v pohári, boj o postup na jeden zápas a podobne, tak gol platí aj 100-tej minúte normálneho zápasu!!
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 14:23 | #66869
|
| |
OMG STORMOVALI MI TEN TIKET :(
|
|
|
| |
majster
|
13.05.2012, 13:52 | #66861
|
| |
aj malo by stačilo Link na Tiket
|
|
| |
majster
|
13.05.2012, 13:54 | #66863
|
| |
som zvedavý všetky zápasy by mali v maxi byť tutove podľa predpokladu, uvidíme kto vypadne  
|
|
|
|
hellman
|
13.05.2012, 13:40 | #33960
|
tak davam sem prvy bseballovy zapas + je tam ešte jeden tenis ale to som dal len tak aby bol kurz vyšší než 2 :
Link na Tiket
 
Good Luck !!!
|
|
|
gtips
|
13.05.2012, 13:34 | #33959
|
|
Real Madrid-Mallorca handicap 0:2 - 1,kurz 2,2 ....hm ta?
|
|
|
Beloch
|
13.05.2012, 13:32 | #33958
|
VVV Venlo-Cambuur L. - 1 @ 1,72
|
|
|
Xavi
|
13.05.2012, 13:12 | #33957
|
|
|
|
Lucas17
|
13.05.2012, 13:03 | #33956
|
Catania-Udinese...podozrivy kurz na X @ 2,05...za menej sa to oplati skusit
|
|
| |
majster
|
13.05.2012, 13:17 | #66857
|
| |
Udine stači bod, keď Lazio vyhra s Interom, ale výsledok bude po odpískanie
|
|
| |
Lucas17
|
13.05.2012, 13:26 | #66858
|
| |
jj o tomto vsetko viem preto som radsej pisal ze za mensi vklad...nechame sa prekvapit. GL nam
|
|
| |
majster
|
13.05.2012, 14:23 | #66870
|
| |
no tam ide až do 2-ky
|
|
|
|
Xavi
|
13.05.2012, 12:47 | #33954
|
Hamburg - Kiel (hcp-1,5) - 2 ... 2 kurz ... GL
|
|
|
medwedik96
|
13.05.2012, 12:40 | #33953
|
|
neviete neaku stavkovu na ktoru mozem previest peniaze cez paypal?
|
|
| |
hellman
|
13.05.2012, 12:43 | #66847
|
| |
neviem....... ja mam tiez pay pal ucet a mam tam nejake money , tiez by som chcel vediet....mozno v bet-at-home
|
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 12:45 | #66850
|
| |
heh cez beat at home sa neda a na tych zahranicnych stavkovych sa da cez paypal len niektore krajiny
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 12:46 | #66852
|
| |
A prečo si nezaložiš Moneybookers?
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 12:59 | #66853
|
| |
ja sa pytam na paypal :D
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 13:02 | #66854
|
| |
Veď dobre ale prečo si za 5 minúť nezaložíš Moneybookers ktorú podporujú všetky stávkové, keĎ ako sám vidíš, možnosti platbou PP sú obmedzené keďže PP začal bojovať proti hazardu
|
|
| |
medwedik96
|
13.05.2012, 13:06 | #66855
|
| |
ok tak skusim tu registraciu na mb ja len ze mam 14€ na paypal a neviem co s nimi
|
|
|
Sirius
|
13.05.2012, 12:39 | #33952
|
F1 Spanielsko Počet klasifikovaných jazdcov 19,5 + 7/10
Boca Juniors - V.Sarsfield - stávka bez remízy 1 7/10
Matosevic M. - Bemelmans R. 1 6,5/10
Sunderland - Manch. Utd. 2 7.5/10
Azarenka V. - Williams S. 2 7.5/10
Everton - Newcastle 2 7.5/10
Počet gólov MS(357.5) + 8/10
|
|
|
|
dske
|
13.05.2012, 12:35 | #33950
|
Nechcem byŤ vulgárny na ženy takže k tej rozhodkyni čo neuznala gól sa radšej vyjadrovať nejdem. K drbnutému brankárovi čo sa postaví za múr pri priamom kope, to v dedinskej 3. triede žiaci brankári také chyby nerobia.  
|
|
| |
panther
|
13.05.2012, 12:39 | #66843
|
| |
nebola ta rozhodkina nahodou nasa femina?????
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 12:39 | #66844
|
| |
Sila tá Moldava fakt
|
|
| |
Bonifac2
|
13.05.2012, 12:40 | #66845
|
| |
to nebola chyba dske ...... on to urobil naschvál , lebo to bolo dohodnuté na remízu ..... však to pochopte už
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 12:45 | #66849
|
| |
By som ho zabil kokota vyjebaneho
|
|
| |
majster
|
13.05.2012, 13:14 | #66856
|
| |
to do kedy budete spominať ten futbal? keď mate s tým problem pozrite do zrkadla a povedzte tomu pred sebou , že čo ty k,kot, kedy prideš k rozumu a nebudeš počuvať chu.ov,ny!   
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 13:26 | #66859
|
| |
Ešte neuplinulo ani 24h od toho čo som prehral pekné prachy, takźe asi tak
|
|
| |
majster
|
13.05.2012, 13:49 | #66860
|
| |
To píšeš mne, alebo hovoríš tomu v zrkadle 
|
|
|
dassler
|
13.05.2012, 12:30 | #33949
|
Rusko - Česko (1T) - 1 (2,15)
Everton - Newcastle - 1 ( 2,10)
Chievo - Lecce - 2 ( 2.88)
|
|
|
| |
Bonifac2
|
13.05.2012, 12:41 | #66846
|
| |
GL starký ..... nech sa ti to zelená čím dalej , tým viac
|
|
|
Hesky
|
13.05.2012, 12:07 | #33947
|
|
Nevie niekto kolko hráčov posilný mužstvo Ružomberka z A tímu,proti Lučencu? ,ten kurz 2,5 má hodnotu .
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 12:09 | #66837
|
| |
V nedeľu 13. 05. 2012 o 16:30, odohrá MFK Ružomberok B zápas v Lučenci, ktorý sa nachádza na 11. priečke a jeho šance na záchranu sa každým kolom zmenšujú. Ružomberská rezerva sa nachádza v strede tabuľky a v mužstve vládne pohoda.
,,Po kvalitnom výkone a víťazstve s Dolným Kubínom je dobrá nálada. Chlapci sa tešia na ďalšie zápasy. V utorok sme mali posedenie pri kurčatách, kde sme utužovali kolektív. V ďalších zápasoch chceme ešte čo najviac víťazstiev." Zaželal si hlavný tréner B mužstva, Vladimír Rusnák.
V nedeľu sa MFK Ružomberok B predstaví na ihrisku predposledného tímu tabuľky, no napriek tomu svojho súpera nepodceňuje. ,,Je to nepríjemný súper, lebo herne nie je na tom až tak zle, ako ukazuje tabuľka, ale si myslím, že bude chcieť hrať ofenzívne a to nám vyhovuje.Teším sa, že pred týmto zápasom máme kompletný káder." Pokračoval tréner B mužstva a ďalej sa pozrel aj na ostávajúce tohtosezónne zápasy. ,,Čaká nás ťažká séria. Za dva týždne odohráme päť zápasov. Ideme vo štvrtok do Podbrezovej, v nedeľu doma Myjava, v stredu do Dubnice a potom máme doma Rimavskú Sobotu. V týchto zápasoch chceme získať čo najviac bodov."
Viac neviem ...
|
|
| |
Hesky
|
13.05.2012, 12:19 | #66838
|
| |
Za Lučenec nenastúpi vykartovaný stopér Daško a pravdepodobne ani ich najlepší strelec Semeník ,tak ja to teda skúsim -gl
|
|
| |
panther
|
13.05.2012, 12:24 | #66840
|
| |
ako pozeram lucenec hra dost tragicky/a este aj takto oslabena/,myslim ze ruža by to mala zvladnut aj bez posil
.....over za @1,85 ma tiez hodnotu
|
|
| |
ezop
|
13.05.2012, 12:28 | #66841
|
| |
nasu 2 ligu nechcem ani vidiet, je to scheiss
|
|
| |
Bonifac2
|
13.05.2012, 12:46 | #66851
|
| |
aby to ešte nepredali tomu Lučencu ...... láka ma dať tu Ružu tiež , ale ked aj , tak len za par drobných ..
|
|
| |
Palindel
|
13.05.2012, 14:11 | #66867
|
| |
slovensky sport netipovat..lebo pridete o peniazky zbytocne
|
|