Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2 1.67tip storno
Futbal Alžirsko - Rakusko Rakusko vlastny gol 13tip KO
Futbal Alžirsko - Rakusko Alžisko vlastny gol 11tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12553 | 12554 | 12555 | 12556 | 12557 | 12558 | 12559 | 12560 | 12561 | 12562 > >>

medwedik96 13.05.2012, 15:33 | #33977
LIVE POLSKO GDYNIA-LUBIN 1.set 2 kurz 39 :D
  medwedik96 13.05.2012, 15:39 | #66878
  **25**25**25
Link na Tiket
  medwedik96 13.05.2012, 15:41 | #66879
  sorry 1.polcas
  adios 13.05.2012, 15:49 | #66881
  gratulujem a za akeho stavu si podal ?

  Sirius 13.05.2012, 15:51 | #66883
  co ti dava gratulujem ! :)
  medwedik96 13.05.2012, 15:51 | #66884
  8:7
  Xavi 13.05.2012, 15:53 | #66885
  Podľa mňa sa trošku fortuna okašlala zase **01
  Palindel 13.05.2012, 15:55 | #66886
  pekne **03
  medwedik96 13.05.2012, 15:56 | #66888
  aj ja si myslim :D
  medwedik96 13.05.2012, 15:57 | #66889
  ale tak im treba dneska som podala ze nepadne gol a padol poslednu sekundu nadstaveneho casu
  pacigala 13.05.2012, 16:02 | #66890
  **12 paradzina
jakto7 13.05.2012, 15:30 | #33976
USA hraju jak o zivot **01
  Beloch 13.05.2012, 15:49 | #66882
  just teraz som dal Fínov ách hadam sa zobudia **11
tomi0881 13.05.2012, 15:24 | #33975
Prosím vás má Liverpool istú europsku ligu ked bol v poháre vo finále ?
  alex2702 13.05.2012, 15:43 | #66880
  ano maju lebo vyhrali carling cup preto uz davno maju zaistenu europsku ligu
  Majky88 13.05.2012, 16:10 | #66893
  na LFC nestávkuj.. nehrá Reina,Gerrard,Škrtel
Deco2508 13.05.2012, 15:20 | #33974
Potvrdenie stávky - *****429I - Internet Čas uzavretia stávky: 13/05/2012 15:19:38 Vytlačiť

Tipy
Č. Tipy Podujatie Dátum podujatia Podmienky V/M Kurzy Výsledok
1 (T Hanson a L Lynn musia začať) STL Cardinals
Podrobnosti o nahadzovačovi ATL Braves(T Hanson) @ STL Cardinals(L Lynn)
(Stávka na víťazstvo) 13/05/2012 Žiadne 1.60 Čaká na výsledok
2 (Wandy Rodriguez a A Burnett musia začať) HOU Astros
Podrobnosti o nahadzovačovi HOU Astros(W Rodriguez) @ PIT Pirates(A Burnett)
(Stávka na víťazstvo) 13/05/2012 Žiadne 2.07 Čaká na výsledok
alex2702 13.05.2012, 14:50 | #33973
dnes tak
chelsea- Blackburn X2 Bet365 3.75
rusko - cesko 1 Bet365 1.71
svajciarsko - slovensko X2 Bet365 1.45
čo vy na to?
  Palindel 13.05.2012, 15:56 | #66887
  podla coho dedukujes blacburn x2? **02
  alex2702 13.05.2012, 16:05 | #66891
  s chelsea hra vela mladych , s ligy uz nemozu postupit do ligy majstrov a coskoro hraju finale LM a doma im nejde uz o nic
panther 13.05.2012, 14:49 | #33972
Futbal / Anglicko I. liga 16:00
Stoke-Bolton tip +2,5 @1,8
**22**22**22
  Xavi 13.05.2012, 14:53 | #66876
  Tu by aj dvojka mohla byť **08
  panther 13.05.2012, 14:59 | #66877
  prave preto bolton musi stoke moze....takze bolton bude utocit naplno a tych golikov by mohlo padnut aj viac**04
Xavi 13.05.2012, 14:44 | #33971
Kiel bez problémov **04**25
slaven 13.05.2012, 14:35 | #33970
Link na článok na doméne sme.sk
ta to aka pohoda "Zaujímavé je, že si na svojho záchrancu zvykol. Zavesí sa mu na tričko dole hlavou alebo oddychuje takto zavesený na záclone." **02**01**02
pali1234 13.05.2012, 14:34 | #33969
Dnes takto
Raonic M. - Mayer F. - http://www.nasetipy.com/analyza-889-raonic-m-mayer-f

Nieciecza-Swinoujscie 1 ... hrá sa o postup do najvyššej poľskej súťaže, Hostia sú uplne bez formy, už 15 zápasov nepoznali pocit víťazstva!
Tip: Jasná jedna, kvalita i forma je na strane domáceho celku, ktorý bojuje o postup do najvyššej súťaže. Zisk 3 bodov ich posunie bližšie k vysnívanému postupu a súper je k tomu viac než hrateľný. GL **05**03
  ezop 13.05.2012, 14:45 | #66875
  Pali1234, velmi dobra tenisova analyzka a samozrejme velky suhlas s Raonicom na gamy under 21
Miro 13.05.2012, 14:33 | #33968
,,Koleso, koleso okolesilo si sa,
železo, železo okželezilo si sa''
,, všetky húsatká sa kopcom poprekoprcovali ''
,, dolár, libra, rubel''
Peknú nedeľu. všetkým **01
  awa 13.05.2012, 14:39 | #66874
  kfrdsa , poser sa **01
awa 13.05.2012, 14:23 | #33967
Serena nech ide hrat mudzi muzov ! **01
  Sirius 13.05.2012, 14:29 | #66871
  ako ju tam vyprasila **01
  awa 13.05.2012, 14:30 | #66872
  tak este nie je koniec, ale hra vyborne
  cluso 13.05.2012, 14:32 | #66873
  Serena hra dobre... ale skor by som povedal za Azarenka hra velky prd... akoby bola myslou niekde uplne inde... odovzdany vykon... bez vacsej snahy... aj ked uz sa trosku zobudza teraz... uvidime
pacigala 13.05.2012, 14:19 | #33965
v poslednom case same dvojky davam :
Ajaccio - Lyon ...2 ... 2,3
Sonderjyske - FC Kodan ...2 ...1,64
W.B.A - Arsenal ...2 ...1,65
bufo 13.05.2012, 13:56 | #33964
Ulm-Braunschweig , pocet bodov: over 166...1.85
Rusko-Česko...1...1.7
  slaven 13.05.2012, 13:59 | #66865
  over hrams tebou, 165, GL nam !
medwedik96 13.05.2012, 13:52 | #33963
ak padne gol v nadstavenom case tj 90 + 2min. a k tomu pridaju dalsiu minutu tak sa pocita ak som dalal ze nepadne dalsi gol?
  medwedik96 13.05.2012, 13:53 | #66862
  vidim ze nie :D tiket mi uznali
  Pafco 13.05.2012, 13:55 | #66864
  to kde stavkujes **05 mne to neuznaju cize mi ujde tiket
  majster 13.05.2012, 14:17 | #66868
  a to s kým bankuješ, keď to není predlženie v pohári, boj o postup na jeden zápas a podobne, tak gol platí aj 100-tej minúte normálneho zápasu!!
  medwedik96 13.05.2012, 14:23 | #66869
  OMG STORMOVALI MI TEN TIKET :(
majster 13.05.2012, 13:51 | #33962
Link na Tiket trocha propba
  majster 13.05.2012, 13:52 | #66861
  aj malo by stačilo Link na Tiket
**01
  majster 13.05.2012, 13:54 | #66863
  som zvedavý všetky zápasy by mali v maxi byť tutove podľa predpokladu, uvidíme kto vypadne**01**01**01**01
admin 13.05.2012, 13:47 | #33961
beldis: nepridavaj k nam nepodane tikety. U nas je to zakazane, precitaj si nase pravidla http://www.nasetipy.com/pravidla
hellman 13.05.2012, 13:40 | #33960
tak davam sem prvy bseballovy zapas + je tam ešte jeden tenis ale to som dal len tak aby bol kurz vyšší než 2 :

Link na Tiket
**22**22**22
**24
Good Luck !!!
**03
gtips 13.05.2012, 13:34 | #33959
Real Madrid-Mallorca handicap 0:2 - 1,kurz 2,2 ....hm ta?
Beloch 13.05.2012, 13:32 | #33958
VVV Venlo-Cambuur L. - 1 @ 1,72 **03
Xavi 13.05.2012, 13:12 | #33957
**25
Lucas17 13.05.2012, 13:03 | #33956
Catania-Udinese...podozrivy kurz na X @ 2,05...za menej sa to oplati skusit **22
  majster 13.05.2012, 13:17 | #66857
  Udine stači bod, keď Lazio vyhra s Interom, ale výsledok bude po odpískanie
  Lucas17 13.05.2012, 13:26 | #66858
  jj o tomto vsetko viem **05 preto som radsej pisal ze za mensi vklad...nechame sa prekvapit. GL nam **22
  majster 13.05.2012, 14:23 | #66870
  no tam ide až do 2-ky**01
ezop 13.05.2012, 12:51 | #33955
Link na Tiket
Xavi 13.05.2012, 12:47 | #33954
Hamburg - Kiel (hcp-1,5) - 2 ... 2 kurz ... GL**22
medwedik96 13.05.2012, 12:40 | #33953
neviete neaku stavkovu na ktoru mozem previest peniaze cez paypal?
  hellman 13.05.2012, 12:43 | #66847
  neviem....... ja mam tiez pay pal ucet a mam tam nejake money , tiez by som chcel vediet....mozno v bet-at-home **20
  dske 13.05.2012, 12:44 | #66848
  http://www.oddsportal.com/bookmakers/all/paypal/all/all/all/all/
  medwedik96 13.05.2012, 12:45 | #66850
  heh cez beat at home sa neda a na tych zahranicnych stavkovych sa da cez paypal len niektore krajiny
  dske 13.05.2012, 12:46 | #66852
  A prečo si nezaložiš Moneybookers?
  medwedik96 13.05.2012, 12:59 | #66853
  ja sa pytam na paypal :D
  dske 13.05.2012, 13:02 | #66854
  Veď dobre ale prečo si za 5 minúť nezaložíš Moneybookers ktorú podporujú všetky stávkové, keĎ ako sám vidíš, možnosti platbou PP sú obmedzené keďže PP začal bojovať proti hazardu
  medwedik96 13.05.2012, 13:06 | #66855
  ok tak skusim tu registraciu na mb ja len ze mam 14€ na paypal a neviem co s nimi
Sirius 13.05.2012, 12:39 | #33952
F1 Spanielsko Počet klasifikovaných jazdcov 19,5 + 7/10
Boca Juniors - V.Sarsfield - stávka bez remízy 1 7/10
Matosevic M. - Bemelmans R. 1 6,5/10
Sunderland - Manch. Utd. 2 7.5/10
Azarenka V. - Williams S. 2 7.5/10
Everton - Newcastle 2 7.5/10
Počet gólov MS(357.5) + 8/10


dske 13.05.2012, 12:38 | #33951
http://www.sportovenoviny.sk/futbal/2012-05-13/clanok-22950-beckham-prilakal-do-montrealu-rekordnu-n... David to ešte stále umí **02
dske 13.05.2012, 12:35 | #33950
Nechcem byŤ vulgárny na ženy takže k tej rozhodkyni čo neuznala gól sa radšej vyjadrovať nejdem. K drbnutému brankárovi čo sa postaví za múr pri priamom kope, to v dedinskej 3. triede žiaci brankári také chyby nerobia. **14**14**14
  panther 13.05.2012, 12:39 | #66843
  nebola ta rozhodkina nahodou nasa femina?????**08
  dske 13.05.2012, 12:39 | #66844
  Sila tá Moldava fakt **14
  Bonifac2 13.05.2012, 12:40 | #66845
  to nebola chyba dske ...... on to urobil naschvál , lebo to bolo dohodnuté na remízu ..... však to pochopte už **07
  dske 13.05.2012, 12:45 | #66849
  By som ho zabil kokota vyjebaneho
  majster 13.05.2012, 13:14 | #66856
  to do kedy budete spominať ten futbal? keď mate s tým problem pozrite do zrkadla a povedzte tomu pred sebou , že čo ty k,kot, kedy prideš k rozumu a nebudeš počuvať chu.ov,ny!**01**01**01**01**01
  dske 13.05.2012, 13:26 | #66859
  Ešte neuplinulo ani 24h od toho čo som prehral pekné prachy, takźe asi tak **01
  majster 13.05.2012, 13:49 | #66860
  To píšeš mne, alebo hovoríš tomu v zrkadle**01**01**01
dassler 13.05.2012, 12:30 | #33949
Rusko - Česko (1T) - 1 (2,15)
Everton - Newcastle - 1 ( 2,10)
Chievo - Lecce - 2 ( 2.88)
panther 13.05.2012, 12:15 | #33948
tipy od 14:00
Link na Tiket
**22**22**22
  Bonifac2 13.05.2012, 12:41 | #66846
  GL starký ..... nech sa ti to zelená čím dalej , tým viac **04
Hesky 13.05.2012, 12:07 | #33947
Nevie niekto kolko hráčov posilný mužstvo Ružomberka z A tímu,proti Lučencu? ,ten kurz 2,5 má hodnotu .
  slaven 13.05.2012, 12:09 | #66837
  V nedeľu 13. 05. 2012 o 16:30, odohrá MFK Ružomberok B zápas v Lučenci, ktorý sa nachádza na 11. priečke a jeho šance na záchranu sa každým kolom zmenšujú. Ružomberská rezerva sa nachádza v strede tabuľky a v mužstve vládne pohoda.

,,Po kvalitnom výkone a víťazstve s Dolným Kubínom je dobrá nálada. Chlapci sa tešia na ďalšie zápasy. V utorok sme mali posedenie pri kurčatách, kde sme utužovali kolektív. V ďalších zápasoch chceme ešte čo najviac víťazstiev." Zaželal si hlavný tréner B mužstva, Vladimír Rusnák.

V nedeľu sa MFK Ružomberok B predstaví na ihrisku predposledného tímu tabuľky, no napriek tomu svojho súpera nepodceňuje. ,,Je to nepríjemný súper, lebo herne nie je na tom až tak zle, ako ukazuje tabuľka, ale si myslím, že bude chcieť hrať ofenzívne a to nám vyhovuje.Teším sa, že pred týmto zápasom máme kompletný káder." Pokračoval tréner B mužstva a ďalej sa pozrel aj na ostávajúce tohtosezónne zápasy. ,,Čaká nás ťažká séria. Za dva týždne odohráme päť zápasov. Ideme vo štvrtok do Podbrezovej, v nedeľu doma Myjava, v stredu do Dubnice a potom máme doma Rimavskú Sobotu. V týchto zápasoch chceme získať čo najviac bodov."

Viac neviem ...
  Hesky 13.05.2012, 12:19 | #66838
  Za Lučenec nenastúpi vykartovaný stopér Daško a pravdepodobne ani ich najlepší strelec Semeník ,tak ja to teda skúsim -gl
  panther 13.05.2012, 12:24 | #66840
  ako pozeram lucenec hra dost tragicky/a este aj takto oslabena/,myslim ze ruža by to mala zvladnut aj bez posil
.....over za @1,85 ma tiez hodnotu**08
  ezop 13.05.2012, 12:28 | #66841
  nasu 2 ligu nechcem ani vidiet, je to scheiss**16
  Bonifac2 13.05.2012, 12:46 | #66851
  aby to ešte nepredali tomu Lučencu ...... láka ma dať tu Ružu tiež , ale ked aj , tak len za par drobných ..
  Palindel 13.05.2012, 14:11 | #66867
  slovensky sport netipovat..lebo pridete o peniazky zbytocne **05
<< < 12553 | 12554 | 12555 | 12556 | 12557 | 12558 | 12559 | 12560 | 12561 | 12562 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions