Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Rakusko vlastny gol |
13 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Alžisko vlastny gol |
11 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
maTAKtik
|
13.05.2012, 18:34 | #34037
|
dnes este budem verit Atleticu Madrid a Udinese Calcio gl a dobry hokej prajem :-p
|
|
| |
jasan1122
|
13.05.2012, 18:49 | #67001
|
| |
slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo--------------))))))))))ňňňdnes pani mij tusak 2.2 uvidime po zapase
|
|
|
Ciernokoseliar
|
13.05.2012, 18:26 | #34036
|
|
a pekne pustilo QPR ten zaver...ozaj
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 18:32 | #66984
|
| |
  ... to ked ukazovali zabery na konci hracov United, to asi ako keby som teba videl, ze ?
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
13.05.2012, 18:35 | #66986
|
| |
joooj..zas tak nie..fandil som im za cias cantonu..teraz im skor prajem...len ma vytaca,ked sa z nich niekto vysmieva..najma ak je to z tabora city
|
|
| |
jasan1122
|
13.05.2012, 18:36 | #66987
|
| |
------------------((((((((((((((((((((((((ä
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 18:42 | #66991
|
| |
presne tak koseliar, ja som sice "ganr" a united tym padom nemusim :D ale ved City niesu klub :-p toto nech riesia dakde na monopoloch...
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 18:43 | #66994
|
| |
Cantona, jaj ... stare casy, ked sa dalo na zapasy pozerat .. a neboli take manipulacie so zapasmi ako teraz a rozhodcovia nepovplyvnovali totalne zapasy ako teraz ...
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 18:46 | #66997
|
| |
ta neee Cantona vs Vieira :-p kopacky ,strkacky, klzacky, ale i tak to bolo stale velmi "na urovni" skoda skoda :)
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 18:48 | #66999
|
| |
+ rozhodcovia nemuseli United pomahat ... tto sa najviac ceni, lebo ci si fanusik City, ci United, ci ineho mancaftu, vsetci videli, ze rozhodcovia vo vacsine pripadov mali na tricku znak United  
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 18:52 | #67008
|
| |
tak to si uz nepamatam ci to tak bolo aj vtedy , 10min nadstaveny cas resp hrajeme pokial nedame :D ... ale jedno si pamatam furt, k dnesku to pasuje celkom, ako hrali Bayern a United finale LM , bayern vyhrava 1:0 , prichadza nadstaveny cas a 1:1 , a tusim Solskjer 1:2 .... ou unbelievable
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 18:59 | #67016
|
| |
Teddy Sheringham... potom Ole... tak ale nehrali proti zachranujúcemu sa manšaftu z Londyna...
|
|
|
jasan1122
|
13.05.2012, 18:24 | #34035
|
sia pani ako som nasraty **** city sorry za vyraz ale v 93 gol coze vymymslenyy ja rooneeyyyyyyy
|
|
|
maTAKtik
|
13.05.2012, 18:18 | #34034
|
|
Link na Tiket ... ked chcete vediet ako skoncia hokeje, ak nie tak neotvarajte tiket :D
|
|
| |
believe
|
13.05.2012, 18:30 | #66983
|
| |
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 18:34 | #66985
|
| |
nesmej sa , si vsimni vysledny kurz, to bude isto niejaka magia :D
|
|
| |
procky
|
13.05.2012, 18:48 | #66998
|
| |
keby mam online ucet v nejakej stavkovej tak si dam aj ja SUI-SVK 3:4
inak GL ti
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 18:54 | #67010
|
| |
diky:-p
|
|
|
panther
|
13.05.2012, 18:13 | #34033
|
vyskusam si este preliezku
Futbal / Francúzsko I. liga 1.polč. a konečný výsled
Montpellier-Lille tip X/1 @5,5 21:00
 
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 18:14 | #66968
|
| |
Montpellier vyhrá...
|
|
| |
panther
|
13.05.2012, 18:16 | #66970
|
| |
vsak ja suhlasim s tebou 
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 18:16 | #66971
|
| |
no ale skôr by som skusil, že vyhrá aj prvý polčas... alebo že dá gól Belhanda
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 18:17 | #66972
|
| |
preco ?:-p ... minule jak hralo Lille s PSG niejake 4-5 kola dozadu, tak PSG bol horsi team ... Montpelier to asi nebude mat lahsie dnes,.. ci su tam niejake zranenia abo tak _?
|
|
| |
panther
|
13.05.2012, 18:21 | #66975
|
| |
podla prvotnych informacii budu chybat Belhanda (MID 28/12), Estrada (MID 29/1).
takze prvy pol.necakam nejaku velku ofenzivu
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 18:23 | #66976
|
| |
prečo by nemal hrať Belhanda? ešte pre tú červenú žeby?...
|
|
| |
jasan1122
|
13.05.2012, 18:25 | #66977
|
| |
aj ja si myslim ze monp si to nenecha uz ujst posledne kolo a doma-)))))))))ň
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 18:26 | #66978
|
| |
posledne kolo to nie je.... ale určite budu chciet doma posledny zapas vyhrať
|
|
|
skočko
|
13.05.2012, 18:11 | #34032
|
|
SM Caen - FC Sochaux 1 2/10 3.16
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 18:20 | #66974
|
| |
ups... nie 1ka... ale X.... aaaaaaaaah
|
|
| |
panther
|
13.05.2012, 18:27 | #66980
|
| |
X-ska na 1.polcas
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 18:27 | #66981
|
| |
na FT
|
|
|
dske
|
13.05.2012, 18:10 | #34031
|
United: nemáme ani fa cup ani carling cup, vypadli sme s Bazilejom v LM, a nemáme ani TITUL 
co viac si mozu priat 
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
13.05.2012, 18:11 | #66965
|
| |
dojde ropa,zas nam budete zadky lizat,ako tomu bolo doteraz 
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 18:12 | #66966
|
| |
nemat takých hlučných susedov...
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
13.05.2012, 18:13 | #66967
|
| |
teda nebudete..lebo ked dojde ropa,budes fandit inym
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 18:15 | #66969
|
| |
Kým dojde ropa tu už nebudeme
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
13.05.2012, 18:17 | #66973
|
| |
aale no..sejk si zbali kufor,a bude z teba fanda chelsea 
|
|
|
Sirius
|
13.05.2012, 18:04 | #34030
|
|
a aj QPR moze oslavovat ! :D
|
|
|
skočko
|
13.05.2012, 18:04 | #34029
|
|
táto sezóna pre Utd. jedna katastrofa....
|
|
| |
jasan1122
|
13.05.2012, 18:26 | #66979
|
| |
co utd mas niecooooooooo hejjjjjjjj
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 18:04 | #34028
|
|
ten Bolton ma vytocil ... tak im treba, vypadli
|
|
|
dske
|
13.05.2012, 18:02 | #34027
|
|
Cityyyyyyyyyyyy
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 18:03 | #66957
|
| |
co s nimi ? ako hrali, nevies ?  
|
|
| |
winner
|
13.05.2012, 18:04 | #66959
|
| |
ako dnes hokej
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 18:07 | #66961
|
| |
Winner ty si pod moju úroveň aby si má nejako urazil, dakujem.
Keby tým zobrakom z united celu sezónu nepomahaju rozhodcovia tak o titule je už dávno rozhodnuté. Cityyyyyyyyy
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
13.05.2012, 18:07 | #66962
|
| |
zebraci zo city
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 18:08 | #66963
|
| |
jasne... rozhodcovia su na vine... neblazni
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 18:11 | #66964
|
| |
Nie na vine že nemaju titul su city
|
|
| |
jasan1122
|
13.05.2012, 18:30 | #66982
|
| |
dske cooooooooo utd su zobraci sa spametajjjjjjjjjjj
|
|
|
pedro91
|
13.05.2012, 17:59 | #34026
|
pedro 91
S.Williams - Azarenka 1@1,53 OK
Finsko - USA 1@1,71 KO
Davydenko Lorenzi 2@2,37 OK
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 17:59 | #34025
|
|
krasne zabery, ze ?
|
|
|
winner
|
13.05.2012, 17:59 | #34024
|
|
nie som fanusik City ale tiskaju sa slzy do oci ako tym na stadione po takej drame bude chutit titul viac CGT krasa , vzruso, super drama
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 17:59 | #66953
|
| |
yoyo, podobne pocity mam
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 18:04 | #66958
|
| |
pecka pokial nefandis United :D ... ale i tak , nefandim ani ani , ale uz len kvoli tym peniazom co davaju hracom a za ake love ich kupili atd by som im to nedal :D
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 18:07 | #66960
|
| |
to nemoze tak byt proste, prides s obrovskymi penazmi a ziskat co chces... mas vytriet hubu a skusit to inac :D platove stropy ! :D skoda , keby im QPR vytreli oci, tak to by bola sranda , sak oni len na platy davaju take love ako spodna polovica muzstiev vsetkym svojim hracom :D
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 17:58 | #34023
|
kamo: ziadne nadavky
|
|
| |
hellman
|
13.05.2012, 17:58 | #66950
|
| |
daval niekto live n city bol tam kurz 20 nejak 2 min pred koncom
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 17:58 | #66951
|
| |
aky tam bol kurz hellman v tej 93 minute ?  
|
|
| |
kamo
|
13.05.2012, 18:01 | #66955
|
| |
chuj a nadavka vsak to je pejorativum tak maximalne
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 17:56 | #34022
|
|
Futbal vie byt niekedy krasny banda ...
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 17:59 | #66952
|
| |
že sa hralo na jednej polke druhy polčas... a padli dva goly v 90+ ???
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 18:00 | #66954
|
| |
ano, tie emocie, to co sa dialo na konci, paradka
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 18:02 | #66956
|
| |
zaslúžená výhra... ja som nečakal od QPR zázraky... no keď bolo 1:2 tak som veril, že bude aspon remíza...
|
|
|
|
skočko
|
13.05.2012, 17:56 | #34020
|
|
to je zas víkend...
|
|
|
tomi0881
|
13.05.2012, 17:55 | #34019
|
|
goooooooooooool 3:2 City :)
|
|
| |
maTAKtik
|
13.05.2012, 17:57 | #66948
|
| |
ako krasny zaver zapasu, kapitola pre pamatnikov , ale nezasluzia si :)... ale tie emocie to muselo byt paradne, najprv depka, a zrazu majstri :) yeah :)
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 17:54 | #34018
|
*GOOOOOOOOOOOOl
do prdele, toto je nadhera !!!!!!!!!!!!!
|
|
| |
hellman
|
13.05.2012, 17:55 | #66946
|
| |
je taaaaaaaaaaaaamm moj tiket zijee
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 17:51 | #34017
|
a moj live over pojde do kytek  
teraz Baloteli hlavicka, tutovka, rovno do brankara
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 17:51 | #66945
|
| |
konecne, Dzeko !
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 17:49 | #34016
|
UZ prenasaju pohar na druhy stadion ne ?  
|
|
| |
awa
|
13.05.2012, 17:55 | #66947
|
| |
uz ho vracaju naspat
|
|
|
eurusd
|
13.05.2012, 17:44 | #34015
|
ja som bo minuly tyzden na zapase MU- SWANSEA, domaci fanusikovia boli zufali ked MC vyhral 2-0 v Newcaste....v podstate uz malokto veril ze MC by mohli doma zakonut s QPR...ale Fergason motivoval svojho byvaleh zverenca a dnes trenera QPR Marka Hughesa..aby si spomenul ako odisiel z MC...kurnik ono to zatial zabera....kamosi kupili suveniry s 19 titulmi pre MU po dnesku mozu asi zahodit ...neaktualne...GL
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 17:43 | #34014
|
|
Džekov pokus ohrozil 2.asistenta na ciare ... totalna neschopnost
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 17:44 | #66942
|
| |
Whright-Philips.... proti "svojim"
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 17:45 | #66944
|
| |
brankár hádže out... =D
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 17:42 | #34013
|
Ludia uz placu, Mancini za chvilu infarkt ...  
|
|
|
skočko
|
13.05.2012, 17:40 | #34012
|
|
to bola nahravočka.... alá Balotelli
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 17:41 | #66940
|
| |
zúfalstvo...
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 17:42 | #66941
|
| |
viete čím to bude? Mancini si nezobral šál
|
|
|
hellman
|
13.05.2012, 17:38 | #34011
|
bočna žrdka to čo tam oni vystrajaj u
|
|
| |
hellman
|
13.05.2012, 17:39 | #66937
|
| |
aj z dialky nezmyselne strielali
|
|
| |
slaven
|
13.05.2012, 17:39 | #66938
|
| |
nieco ako Barcelona s Chelsea, prestrielali ich, milion sanci a neschopnost vpredu
|
|
| |
hellman
|
13.05.2012, 17:40 | #66939
|
| |
asi tak
|
|
|
slaven
|
13.05.2012, 17:36 | #34010
|
Stoke penalta, gol
|
|
|
hellman
|
13.05.2012, 17:36 | #34009
|
neverim ze zapredali titul Manchastru United
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 17:37 | #66935
|
| |
oni hraju o zachranu.... čo viac im treba?
|
|
|
dske
|
13.05.2012, 17:36 | #34008
|
|
Zle jeee zle jeee
|
|
| |
dske
|
13.05.2012, 17:37 | #66934
|
| |
City teraz gól pls
|
|
| |
skočko
|
13.05.2012, 17:37 | #66936
|
| |
no way
|
|
| |
believe
|
13.05.2012, 17:44 | #66943
|
| |
no way
|
|