Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2 1.67tip storno
Futbal Alžirsko - Rakusko Rakusko vlastny gol 13tip KO
Futbal Alžirsko - Rakusko Alžisko vlastny gol 11tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12551 | 12552 | 12553 | 12554 | 12555 | 12556 | 12557 | 12558 | 12559 | 12560 > >>

maTAKtik 13.05.2012, 18:34 | #34037
dnes este budem verit Atleticu Madrid a Udinese Calcio gl a dobry hokej prajem :-p **22
  jasan1122 13.05.2012, 18:49 | #67001
  slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo--------------))))))))))ňňňdnes pani mij tusak 2.2 uvidime po zapase
Ciernokoseliar 13.05.2012, 18:26 | #34036
a pekne pustilo QPR ten zaver...ozaj
  slaven 13.05.2012, 18:32 | #66984
  **01**02**01 ... to ked ukazovali zabery na konci hracov United, to asi ako keby som teba videl, ze ?
  Ciernokoseliar 13.05.2012, 18:35 | #66986
  joooj..zas tak nie..fandil som im za cias cantonu..teraz im skor prajem...len ma vytaca,ked sa z nich niekto vysmieva..najma ak je to z tabora city
  jasan1122 13.05.2012, 18:36 | #66987
  ------------------((((((((((((((((((((((((ä**11
  maTAKtik 13.05.2012, 18:42 | #66991
  presne tak koseliar, ja som sice "ganr" a united tym padom nemusim :D ale ved City niesu klub :-p toto nech riesia dakde na monopoloch...
  slaven 13.05.2012, 18:43 | #66994
  Cantona, jaj ... stare casy, ked sa dalo na zapasy pozerat .. a neboli take manipulacie so zapasmi ako teraz a rozhodcovia nepovplyvnovali totalne zapasy ako teraz ...
  maTAKtik 13.05.2012, 18:46 | #66997
  ta neee Cantona vs Vieira :-p kopacky ,strkacky, klzacky, ale i tak to bolo stale velmi "na urovni" skoda skoda :)
  slaven 13.05.2012, 18:48 | #66999
  + rozhodcovia nemuseli United pomahat ... tto sa najviac ceni, lebo ci si fanusik City, ci United, ci ineho mancaftu, vsetci videli, ze rozhodcovia vo vacsine pripadov mali na tricku znak United **02**02**02
  maTAKtik 13.05.2012, 18:52 | #67008
  tak to si uz nepamatam ci to tak bolo aj vtedy , 10min nadstaveny cas resp hrajeme pokial nedame :D ... ale jedno si pamatam furt, k dnesku to pasuje celkom, ako hrali Bayern a United finale LM , bayern vyhrava 1:0 , prichadza nadstaveny cas a 1:1 , a tusim Solskjer 1:2 .... ou unbelievable
  skočko 13.05.2012, 18:59 | #67016
  Teddy Sheringham... potom Ole... tak ale nehrali proti zachranujúcemu sa manšaftu z Londyna...
jasan1122 13.05.2012, 18:24 | #34035
sia pani ako som nasraty **** city sorry za vyraz ale v 93 gol coze vymymslenyy ja rooneeyyyyyyy
maTAKtik 13.05.2012, 18:18 | #34034
Link na Tiket ... ked chcete vediet ako skoncia hokeje, ak nie tak neotvarajte tiket :D
  believe 13.05.2012, 18:30 | #66983
  **01
  maTAKtik 13.05.2012, 18:34 | #66985
  nesmej sa , si vsimni vysledny kurz, to bude isto niejaka magia :D
  procky 13.05.2012, 18:48 | #66998
  keby mam online ucet v nejakej stavkovej tak si dam aj ja SUI-SVK 3:4
inak GL ti**22
  maTAKtik 13.05.2012, 18:54 | #67010
  diky:-p
panther 13.05.2012, 18:13 | #34033
vyskusam si este preliezku
Futbal / Francúzsko I. liga 1.polč. a konečný výsled
Montpellier-Lille tip X/1 @5,5 21:00

**22**22**22
  skočko 13.05.2012, 18:14 | #66968
  Montpellier vyhrá...
  panther 13.05.2012, 18:16 | #66970
  vsak ja suhlasim s tebou**01**01**01
  skočko 13.05.2012, 18:16 | #66971
  no ale skôr by som skusil, že vyhrá aj prvý polčas... alebo že dá gól Belhanda
  maTAKtik 13.05.2012, 18:17 | #66972
  preco ?:-p ... minule jak hralo Lille s PSG niejake 4-5 kola dozadu, tak PSG bol horsi team ... Montpelier to asi nebude mat lahsie dnes,.. ci su tam niejake zranenia abo tak _?
  panther 13.05.2012, 18:21 | #66975
  podla prvotnych informacii budu chybat Belhanda (MID 28/12), Estrada (MID 29/1).
takze prvy pol.necakam nejaku velku ofenzivu**04
  skočko 13.05.2012, 18:23 | #66976
  prečo by nemal hrať Belhanda? ešte pre tú červenú žeby?...
  jasan1122 13.05.2012, 18:25 | #66977
  aj ja si myslim ze monp si to nenecha uz ujst posledne kolo a doma-)))))))))ň**25
  skočko 13.05.2012, 18:26 | #66978
  posledne kolo to nie je.... ale určite budu chciet doma posledny zapas vyhrať
skočko 13.05.2012, 18:11 | #34032
SM Caen - FC Sochaux 1 2/10 3.16
  skočko 13.05.2012, 18:20 | #66974
  ups... nie 1ka... ale X.... aaaaaaaaah
  panther 13.05.2012, 18:27 | #66980
  X-ska na 1.polcas**04
  skočko 13.05.2012, 18:27 | #66981
  na FT **05
dske 13.05.2012, 18:10 | #34031
United: nemáme ani fa cup ani carling cup, vypadli sme s Bazilejom v LM, a nemáme ani TITUL**02**02**02
co viac si mozu priat**02**02**02
  Ciernokoseliar 13.05.2012, 18:11 | #66965
  dojde ropa,zas nam budete zadky lizat,ako tomu bolo doteraz**01**01**01
  skočko 13.05.2012, 18:12 | #66966
  nemat takých hlučných susedov...
  Ciernokoseliar 13.05.2012, 18:13 | #66967
  teda nebudete..lebo ked dojde ropa,budes fandit inym**02**02
  dske 13.05.2012, 18:15 | #66969
  Kým dojde ropa tu už nebudeme
  Ciernokoseliar 13.05.2012, 18:17 | #66973
  aale no..sejk si zbali kufor,a bude z teba fanda chelsea**01**01**01
Sirius 13.05.2012, 18:04 | #34030
a aj QPR moze oslavovat ! :D
skočko 13.05.2012, 18:04 | #34029
táto sezóna pre Utd. jedna katastrofa....
  jasan1122 13.05.2012, 18:26 | #66979
  co utd mas niecooooooooo hejjjjjjjj
slaven 13.05.2012, 18:04 | #34028
ten Bolton ma vytocil ... tak im treba, vypadli
dske 13.05.2012, 18:02 | #34027
Cityyyyyyyyyyyy
  slaven 13.05.2012, 18:03 | #66957
  co s nimi ? ako hrali, nevies ? **02**01**02
  winner 13.05.2012, 18:04 | #66959
  ako dnes hokej
  dske 13.05.2012, 18:07 | #66961
  Winner ty si pod moju úroveň aby si má nejako urazil, dakujem.
Keby tým zobrakom z united celu sezónu nepomahaju rozhodcovia tak o titule je už dávno rozhodnuté. Cityyyyyyyyy
  Ciernokoseliar 13.05.2012, 18:07 | #66962
  zebraci zo city
  skočko 13.05.2012, 18:08 | #66963
  jasne... rozhodcovia su na vine... neblazni
  dske 13.05.2012, 18:11 | #66964
  Nie na vine že nemaju titul su city**03
  jasan1122 13.05.2012, 18:30 | #66982
  dske cooooooooo utd su zobraci sa spametajjjjjjjjjjj
pedro91 13.05.2012, 17:59 | #34026
pedro 91

S.Williams - Azarenka 1@1,53 OK
Finsko - USA 1@1,71 KO
Davydenko Lorenzi 2@2,37 OK
slaven 13.05.2012, 17:59 | #34025
krasne zabery, ze ?
winner 13.05.2012, 17:59 | #34024
nie som fanusik City ale tiskaju sa slzy do oci ako tym na stadione po takej drame bude chutit titul viac CGT krasa , vzruso, super drama
  slaven 13.05.2012, 17:59 | #66953
  yoyo, podobne pocity mam
  maTAKtik 13.05.2012, 18:04 | #66958
  pecka pokial nefandis United :D ... ale i tak , nefandim ani ani , ale uz len kvoli tym peniazom co davaju hracom a za ake love ich kupili atd by som im to nedal :D
  maTAKtik 13.05.2012, 18:07 | #66960
  to nemoze tak byt proste, prides s obrovskymi penazmi a ziskat co chces... mas vytriet hubu a skusit to inac :D platove stropy ! :D skoda , keby im QPR vytreli oci, tak to by bola sranda , sak oni len na platy davaju take love ako spodna polovica muzstiev vsetkym svojim hracom :D
slaven 13.05.2012, 17:58 | #34023
kamo: ziadne nadavky **16
  hellman 13.05.2012, 17:58 | #66950
  daval niekto live n city bol tam kurz 20 nejak 2 min pred koncom
  slaven 13.05.2012, 17:58 | #66951
  aky tam bol kurz hellman v tej 93 minute ? **02**02**02
  kamo 13.05.2012, 18:01 | #66955
  chuj a nadavka**20**02 vsak to je pejorativum tak maximalne**04
slaven 13.05.2012, 17:56 | #34022
Futbal vie byt niekedy krasny banda ...
  skočko 13.05.2012, 17:59 | #66952
  že sa hralo na jednej polke druhy polčas... a padli dva goly v 90+ ???
  slaven 13.05.2012, 18:00 | #66954
  ano, tie emocie, to co sa dialo na konci, paradka
  skočko 13.05.2012, 18:02 | #66956
  zaslúžená výhra... ja som nečakal od QPR zázraky... no keď bolo 1:2 tak som veril, že bude aspon remíza...
karco 13.05.2012, 17:56 | #34021
http://www.evysledky.com/zapas/lKAGef9d/#prehlad-zapasu
skočko 13.05.2012, 17:56 | #34020
to je zas víkend...
tomi0881 13.05.2012, 17:55 | #34019
goooooooooooool 3:2 City :)
  maTAKtik 13.05.2012, 17:57 | #66948
  ako krasny zaver zapasu, kapitola pre pamatnikov , ale nezasluzia si :)... ale tie emocie to muselo byt paradne, najprv depka, a zrazu majstri :) yeah :)
slaven 13.05.2012, 17:54 | #34018
*GOOOOOOOOOOOOl
do prdele, toto je nadhera !!!!!!!!!!!!!
  hellman 13.05.2012, 17:55 | #66946
  je taaaaaaaaaaaaamm **02 moj tiket zijee **16
slaven 13.05.2012, 17:51 | #34017
a moj live over pojde do kytek **14**14**14
teraz Baloteli hlavicka, tutovka, rovno do brankara **14
  slaven 13.05.2012, 17:51 | #66945
  konecne, Dzeko !
slaven 13.05.2012, 17:49 | #34016
UZ prenasaju pohar na druhy stadion ne ? **01**02**01
  awa 13.05.2012, 17:55 | #66947
  uz ho vracaju naspat **01
eurusd 13.05.2012, 17:44 | #34015
ja som bo minuly tyzden na zapase MU- SWANSEA, domaci fanusikovia boli zufali ked MC vyhral 2-0 v Newcaste....v podstate uz malokto veril ze MC by mohli doma zakonut s QPR...ale Fergason motivoval svojho byvaleh zverenca a dnes trenera QPR Marka Hughesa..aby si spomenul ako odisiel z MC...kurnik ono to zatial zabera....kamosi kupili suveniry s 19 titulmi pre MU po dnesku mozu asi zahodit ...neaktualne...GL**01
slaven 13.05.2012, 17:43 | #34014
Džekov pokus ohrozil 2.asistenta na ciare ... totalna neschopnost
  skočko 13.05.2012, 17:44 | #66942
  Whright-Philips.... proti "svojim"
  skočko 13.05.2012, 17:45 | #66944
  brankár hádže out... =D
slaven 13.05.2012, 17:42 | #34013
Ludia uz placu, Mancini za chvilu infarkt ... **01**02**01
skočko 13.05.2012, 17:40 | #34012
to bola nahravočka.... alá Balotelli
  skočko 13.05.2012, 17:41 | #66940
  zúfalstvo...
  skočko 13.05.2012, 17:42 | #66941
  viete čím to bude? Mancini si nezobral šál **01
hellman 13.05.2012, 17:38 | #34011
bočna žrdka to čo tam oni vystrajaj u**16
  hellman 13.05.2012, 17:39 | #66937
  aj z dialky nezmyselne strielali
  slaven 13.05.2012, 17:39 | #66938
  nieco ako Barcelona s Chelsea, prestrielali ich, milion sanci a neschopnost vpredu
  hellman 13.05.2012, 17:40 | #66939
  asi tak
slaven 13.05.2012, 17:36 | #34010
Stoke penalta, gol **14
hellman 13.05.2012, 17:36 | #34009
neverim ze zapredali titul Manchastru United **14
  skočko 13.05.2012, 17:37 | #66935
  oni hraju o zachranu.... čo viac im treba?
dske 13.05.2012, 17:36 | #34008
Zle jeee zle jeee
  dske 13.05.2012, 17:37 | #66934
  City teraz gól pls
  skočko 13.05.2012, 17:37 | #66936
  **02 no way
  believe 13.05.2012, 17:44 | #66943
  no way
<< < 12551 | 12552 | 12553 | 12554 | 12555 | 12556 | 12557 | 12558 | 12559 | 12560 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions