Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: jozo121 , Lajos , mistral
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12527 | 12528 | 12529 | 12530 | 12531 | 12532 | 12533 | 12534 | 12535 | 12536 > >>

maTAKtik 18.05.2012, 16:40 | #34769
je tu niekto kto sa montuje do volejbalu ? :)
medwedik96 18.05.2012, 16:39 | #34768
nahodou neviete kde zozeniem take tricko ako ma teraz šarapovova :D ?
  femina 18.05.2012, 16:40 | #68742
  ...slaven Ti vyrobi, on je od vcera specialista na tricka...**02**02**02
  medwedik96 18.05.2012, 16:41 | #68743
  dik za tip na tricko :D inak ams dobre tipy aj v tom futbale ale to asi vies :D
  hardluckwoman 18.05.2012, 16:41 | #68744
  http://www.tennis-warehouse.com/Nike_Womens_Maria_Summer_Tank/descpageWANIKE-NWMSPT.html#
  hardluckwoman 18.05.2012, 16:42 | #68745
  nizsie si prekliknes farbu
  medwedik96 18.05.2012, 16:43 | #68746
  jej dik :) este na to vyhrat peniazky :D
  hardluckwoman 18.05.2012, 16:45 | #68747
  drzim palce :)**22
misuliknr 18.05.2012, 16:33 | #34767
ta Venus ide jak píla na podaní**08
femina 18.05.2012, 16:20 | #34766
Sligo - Shelbourne - 1 /1,53/ Ladbrokes **22
  femina 18.05.2012, 16:39 | #68741
  U. Cluj - CFR Cluj - 2 /1,55/ expekt **22
  skočko 18.05.2012, 16:50 | #68750
  tak ten opakovaný zápas inak ani nemôže dopadnúť...
medwedik96 18.05.2012, 16:13 | #34765
Šarapovova 2-0 na sety kurz 2.1 co poviete?
Lucas17 18.05.2012, 16:12 | #34764
ani Cibula, ani Berdo **01**01**01 **06
femina 18.05.2012, 16:09 | #34763
cujes, Boni, ta som ce volala a vzapati mi vypadnul net v roboce... **18
  Bonifac2 18.05.2012, 16:24 | #68736
  čo si potrebovala vedúca výroby ? .... lebo idem off za chvílku , tak skus to na mňa vybaliť , či uspokojím tvoje potreby **01
  femina 18.05.2012, 16:25 | #68737
  jaaaj, uz je to pase...som sa chcela popytat na Matosevica, akurat zacinali hrat...ale teraz pozeram, ze prehral 2:0.... Ty potrebo.....**02**02
  Bonifac2 18.05.2012, 16:30 | #68738
  tak to by bolo passé aj vtedy **05 ... ja tenis už vôbec nesledujem .... akurat ked zakuknem nejaký LIVE zápas a zdá sa mi na pocit pekny kurz k vyvoju zápasu , tak to skusim zahrať .... inak štatistiky už vôbec nesledujem .... neoplatí sa , všetko mi uchádzalo ... **04
  femina 18.05.2012, 16:33 | #68739
  ...si kompletne presedlal..? **04 ...ja som rozmyslala, ze toho Marinka zahram - uz len pre toto meno....ale tak dobre, ze ten net vypadol....**02**03 no, idem daky nocak pohladat...**08
  Bonifac2 18.05.2012, 16:47 | #68748
  nie kompletne , ale tak zo všetkého si zahrám , predtým som len tenisy dával ...
Erricco 18.05.2012, 15:57 | #34762
Kurnik to je ťapa ta Cibulkova ... **14
Lucas17 18.05.2012, 15:45 | #34761
ten Berdych je fakt brco **06
  Bonifac2 18.05.2012, 15:47 | #68728
  5 : 4 .... dobre ..... už hádam uhrá aspon ten druhý set ... **22
  Lucas17 18.05.2012, 15:49 | #68729
  kks ale vsak ho uz mal na lopate...len tomu Nadalovi to tam vsetko padalo...neskutocne...no vsak hadam to uz zvladne aspon tento druhy **22
  Michalides 18.05.2012, 15:50 | #68731
  presne ako som pisal rano...ma na to hrat s nim velmi vyrovnane ale ta jeho hlava...
  Michalides 18.05.2012, 16:07 | #68734
  tak toto je presny komentar : Tak bohužel Berdych ukázal naprosto geniální tenisovou sebevraždu...
  Lucas17 18.05.2012, 16:11 | #68735
  **01**01**01
Lagos 18.05.2012, 15:44 | #34760
Le Havre - Angers 1
Red Star FC - Vannes 2
Boulogne - Monako 2
medwedik96 18.05.2012, 15:40 | #34759
Gabashvili-Mahut 2
nazory?
homki 18.05.2012, 15:39 | #34758
Djokovic N.(-5.5)-Tsonga ->2(1.50) 8/10
Federer(-6.5)-Seppi ->2(1.55) 10/10 **22
Sharapova(-2.5)-Williams V. ->1(1.55) 4/10
medwedik96 18.05.2012, 15:39 | #34757
dame na cibulkovu druhy set ?:D
  Lucas17 18.05.2012, 15:40 | #68725
  ja som skusil **01 **22
  medwedik96 18.05.2012, 15:41 | #68726
  ja za 2 **25
  Erricco 18.05.2012, 15:47 | #68727
  ja som tiež dal ... ale začala to zase srať kočka **17
  Lucas17 18.05.2012, 15:49 | #68730
  tiebreak **22
  medwedik96 18.05.2012, 15:50 | #68732
  no mohla by
  Erricco 18.05.2012, 15:50 | #68733
  Ideeeeeš cibuľaaaaaa !!! **22**25
Erricco 18.05.2012, 15:24 | #34756
Ten Klizan ale brnka na nervy ... **01
  Erricco 18.05.2012, 15:28 | #68720
  anooooooooooooo, pekne to obrátil, dobrý chlapec **22**25
  Bonifac2 18.05.2012, 15:28 | #68721
  poriadne veru hej ...... mali sme viac šťastia ako rozumu , že to otočil ešte v tom tie brejku ..... tenis je veľmi emotívny šport na pozeranie .... tam sa to točí , každé 2 minuty .... vyrovnaný zápas to bol ...
  Erricco 18.05.2012, 15:33 | #68722
  aj kurzy pekne skákali live nanho ... chytil som ku koncu 4,25 ale boli aj 5,50 **01
  Bonifac2 18.05.2012, 15:37 | #68724
  Aj tá Cibulková sa pekne zobudila tuto kolegovi nižšie Marooonovi ..... len ten Berdych tam robí chujoviny zas ...
marooon5 18.05.2012, 15:23 | #34755
dominika za cely zapas neuhrala servis bravo gratulujem....na tvojom mieste prestanem hrat tenis hanba jedna
  believe 18.05.2012, 15:25 | #68718
  kľúúd **02**02**02
  Bonifac2 18.05.2012, 15:27 | #68719
  nehrá nič poriadne , od začiatku roka ...... až na zápas z Azarenkovou , ktorý mala jednoznačne vyhratý , ale aj ten dokázala ešte prehrať .... Naopak Li má vynikajúcu formu teraz ...
Za posledné tyždne prehrala len z Azarenkovou , Radwanskou a Sharapovou ...
  Erricco 18.05.2012, 15:36 | #68723
  dal som na nu LIVE v bet 365 že vyhra 2 set .... uvidime :)**22**25
medwedik96 18.05.2012, 15:19 | #34754
Link YouTube video :D
medwedik96 18.05.2012, 15:07 | #34753
LIIVE BERDYCH 2.SET
marooon5 18.05.2012, 15:00 | #34752
ta cibulkova je ale slaba to je nenormalne
  marooon5 18.05.2012, 15:08 | #68717
  hanba ti dominika sa hanbi newies bod uhrat preboha
fcbarcelona9 18.05.2012, 14:54 | #34751
BATE Borisov - Slavia Mozyr 1
Djokovic N. - Tsonga J.-W. 1
Troyes - Amiens 1
Univ.Cluj - CFR Cluj 2
FK Rostov - Š.Jaroslavľ 1
na dneska :) podla vás?

**25**25**25
Michalides 18.05.2012, 14:46 | #34750
tak tomu Nadalovy s Berdychom prepina....co ty tam hraju, ake tvrde udery, to je snad nemozne....vymeny nie su dlhe, ale extremne tvrde, rychle a nenormalne tesne...
medwedik96 18.05.2012, 14:45 | #34749
LIVE Cibulkova 1.set pod 7.5 gemov
marooon5 18.05.2012, 14:40 | #34748
cibulkova 0 6 loading...**01
  Michalides 18.05.2012, 14:43 | #68715
  tak kanar nebude **18 uhrala si cestny jeden gem **03
Bonifac2 18.05.2012, 14:31 | #34747
Za tri ečka Martinko Klingáčik ... LIVE ..... prehráva v druhom sete 0 : 2 .... @ 3,25 .... uvidíme či sa preberie ešte **03
  Bonifac2 18.05.2012, 14:32 | #68711
  * v treťom samozrejme
  Michalides 18.05.2012, 14:32 | #68712
  tak toho je schopny, uz to predviedol zoparkrat...
  marooon5 18.05.2012, 14:40 | #68713
  riadna komedia ten zapas 3 2 klizan**02
  awa 18.05.2012, 14:43 | #68714
  zasluzi si vyhrat , vsak tam akrobaticke prvy vytahuje pri niektorych loptickach **01
  Michalides 18.05.2012, 14:51 | #68716
  tak keby sa hra na obetavost, krasu a podobne, tak aj ano **04
markob90 18.05.2012, 14:27 | #34746
No čo tá naša Cibulka? Dá aspoň jeden set?
awa 18.05.2012, 14:10 | #34745
ale ten Klizan hresi jak pohan **01
  luckyfer 18.05.2012, 14:26 | #68709
  bodaj by nie, vsak hra uplne zle. hned break prveho gemu, toto sa nerobi.... **18
medwedik96 18.05.2012, 14:06 | #34744
myslite ze berdych prekvvapi?
  cluso 18.05.2012, 14:19 | #68706
  prekvapi ak neuhra handicap +5,5 **02
kitek 18.05.2012, 13:40 | #34743
#68674 KVITOVA je v Boyle za 1.8 bez hcp .... **10
medwedik96 18.05.2012, 13:20 | #34742
Live Krizan prehra 1. set :D za ojro
  medwedik96 18.05.2012, 13:22 | #68698
  skoda € ale mam poistene ked vyhra 2. set krizan :D
  markob90 18.05.2012, 13:32 | #68700
  Dobré teraz dal. Citujem: 'áaa, do p***' Ale ide jak píla **22**25
  Bonifac2 18.05.2012, 13:49 | #68704
  chlapi Karol Križan odkedy presedlal z malého bránkoviska na okruhy ATP ? ? ? **08
  luckyfer 18.05.2012, 14:25 | #68708
  tej pile dosiel asi benzin **02
Erricco 18.05.2012, 13:05 | #34741
Práve pre toto nemám Čechov ako národ ( nie jednotlivcov ) rád !!! Link na článok na doméne aktuality.sk a aj ked je to proti môjmu žalúdku, stavil som na našich 5 ojro v bet365. Radšej podporím s 5 eurami stávkovu, ako bez nich čechov ! **18
  Erricco 18.05.2012, 13:10 | #68696
  http://leteckaposta.cz/705961045
  luckyfer 18.05.2012, 13:15 | #68697
  mne napriklad dost vadi, ako IIHF pripisalo Cechom vsetky uspechy z cias Ceskslovenska, ako keby vtedy hrali v repre iba Cesi
  Michalides 18.05.2012, 13:25 | #68699
  pre boha kaslite uz na tieto nacionalisticke debiliny....je to minulost a hotovo...kolko bolo kecov po vyhre na MS vo Svedsku, ze sa budu stavat stadiony a podobne kecy a ako to dopadlo? mame dokopy dva poriadne stadiony z toho jeden nenormalne predrazdeny v BA....radsej sa pozrime do vlastnych radov a nie sa len stazujeme...sme oddeleni uz dost dlho na to, aby sme sa stale stazovali...a ako vzdy, cele prehlasenie vytrhnute z kontextu, tak ako to nasi "novinari" vedia...zbytocne rozduchavanie emocii, nic ine....
  Erricco 18.05.2012, 13:33 | #68701
  jasne, to s IIHF je už stará rana, ale takéto výroky "švédskych" komentátorov ma vedia vždy naštvať **01 Nech už je ako chce, stavil som a budem veriť ... **22**25
  medwedik96 18.05.2012, 13:33 | #68702
  presne tak... viem sme obcanmi krajiny kde by sme nemali mat menej staznosti ako napr svajciary,belgicko,finsko... nasim hlavnym problemom su cigani a namiesto toho aby sme sa prestali stazovat na nich aj na taketo malichernosti mali by ste to presunut na riesenie tychto problemov a postavit sa po dlhej dobe na nohy a nie sa len furt stazovat...trochu od veci ale prirovnala by som to k futbalovym fanusikom v turecku :D
hansus82 18.05.2012, 12:59 | #34740
firma na pohľadanie http://img687.imageshack.us/img687/1483/pracebugh.jpg **02
<< < 12527 | 12528 | 12529 | 12530 | 12531 | 12532 | 12533 | 12534 | 12535 | 12536 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions