Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12515 | 12516 | 12517 | 12518 | 12519 | 12520 | 12521 | 12522 | 12523 | 12524 > >>

Vendelin 21.05.2012, 11:25 | #35131
Tenis - predpoved na dnes
Berdych - Go Soeda pod 17,5 2 7/10
Djokovič - Nadal nad 22,5 1,72 6/10
Djokovič - Nadal tip 1 2,20 5/10
believe 21.05.2012, 09:44 | #35130
Link YouTube video AS ROMA - PALERMO
  believe 21.05.2012, 10:19 | #69634
  skoro som odpadol keď som toto uvidel
  slaven 21.05.2012, 10:39 | #69636
  to je naozajstny zapas ? ci pripravny ? ved ten brankar stal par metrov pred branou, to akoze co bolo? kebyze stoji v brane, mozno to chyti, on sa vobec nepohol ... ako keby ani lopta na utocnika nesla a bola na 2 strane ihriska, nejake cudne **02
  steven 21.05.2012, 10:42 | #69637
  podľa všetkého mali odvolaného brankára a ten posledný bol hráč v rozlišovačke. zrejme preto bol viac v predu ako sa patrí. ale inak pekné**01
  believe 21.05.2012, 10:55 | #69639
  Hej, samozrejme ze hrali s odvolaným brankárom..
  Bonifac2 21.05.2012, 13:24 | #69656
  Slaven , tam aj keby bol obyčajný " ozajstný " brankár a nie hráč zaskakujúci v rolišovačke , možno by reagoval tak isto , že by sa ani nepohol ..... to bol tak prekvapivý moment a krásny kusok , že ten " brankár " ani len vo sne nazažil takýto volej , nožničky ..... krásny gol , ozaj **26
  majster 21.05.2012, 14:03 | #69661
  pišece somariny, brankar nečekal strelu ale že budze nahravac dakemu pred branu preto stal v predu to je normalne, inakši mal stac pri tyči a chycil by ju,nečekal z jednej rovno do brany, punktum konec!**01
admin 21.05.2012, 09:39 | #35129
Ospravedlňte dočasný výpadok, prebieha údržba webu nasetipy.com / väčšine ľudí web momentálne nejde.

P.S. Výhercom súťaže Tipujeme MS 2012 v hokeji sa stal zuzubi so ziskom 47 bodov
Gratulujeme
  luckyfer 21.05.2012, 11:09 | #69640
  a co vyhral? **08
  TITIT 21.05.2012, 11:25 | #69642
  moznost tipovat aj o rok **01
  admin 21.05.2012, 11:28 | #69643
  zatial to riesime
ale asi dam cenu, pekny dres sportovy, teda tricko aj kratasy ... samozrejme nove, zabalene, z kvalitneho materialu ... **03
  admin 21.05.2012, 11:29 | #69644
  nemame sponzora, takze to dam z vlastneho, ale pohodka ... nejaka vyhra musi byt **22**22**22
  luckyfer 21.05.2012, 11:30 | #69645
  este si zisti zuzubiho velkost **01
  TITIT 21.05.2012, 11:32 | #69646
  mas stastie ze som to nevyhral ja,na mna take velkosti uz ani nerobia **02
believe 21.05.2012, 08:58 | #35128
Zaragoza s kurzom 6.00 včera padla, gratulujem všetkým ktorí ste sa inšpirovali.
  believe 21.05.2012, 09:10 | #69620
  dnes futsal

Chrudim-Bohemians 1905 .. tip X .. kurz 6.60
  believe 21.05.2012, 09:10 | #69621
  Sibirjak-Sinara .. tip 1 .. kurz 1.75
  believe 21.05.2012, 09:11 | #69622
  Dynamo Moskva-Gazp. Jugra .. tip X ... @ 5.20
  believe 21.05.2012, 09:15 | #69624
  Včera
Zaragoza 5:3 Murcia @6.00 - OK
Modicus 5:1 S-Operário @1.5 - OK
  Bonifac2 21.05.2012, 09:22 | #69625
  Na tu Zaragozu si mohol viac upozonit s tym kutzom krasnhm , skoda ....
  believe 21.05.2012, 09:32 | #69626
  Pozri, ja to sem napíšem a ak to Ty nevidíš a máš futsal v ponuke tak napíš.
  Bonifac2 21.05.2012, 09:38 | #69628
  Mm urcite starky ....... Aj na tipose aj na betku je isto daco v ponuke .......... Na zaklade coho davas tie remizy dnes , len pocitovky ?
  believe 21.05.2012, 09:41 | #69629
  Bohemians som znova volal s kamarátom tam, povedal že sa budú snažiť rýchlo dať gól a potom betónovať a že budú spokojný aj s remízou a potom na rozstrel lebo minule im to tam krasne klaplo a ten zvyšok sú pocitovky.
  believe 21.05.2012, 09:42 | #69630
  Večer ber pukance a ide to 18:00 na CT4
  Bonifac2 21.05.2012, 09:57 | #69631
  On hrava za Bohemku ci ako ........ Skusim tu xku s tebou ale moc mi to nie je jasne ako to chcu urobit **05
  Dudo 21.05.2012, 09:58 | #69632
  aku doveru tomu davas?? tomu bohemiensu?
  believe 21.05.2012, 10:18 | #69633
  Tej remize tak 5/10
  believe 21.05.2012, 10:19 | #69635
  Boni, napíš správu ak niečo
Michalides 21.05.2012, 08:54 | #35127
Bunkeflo - Kristianstads 2@1,8
S. Kerbura - Västerås SK 2@1,8
Hameenlinna - SJK 2@1,7
tak dnes skusime asi takto **08
  Michalides 21.05.2012, 09:34 | #69627
  Muzi
Falla vs Istomin 1@1,6
Roger-Vasselins vs Paire 2@1,53
Zeny
Panova vs Duboisova 1@1,5
Paszekova vs Braintiova 2@1,65
Prekvapenie
Jankovicova vs Halepova 2@2,10
  luckyfer 21.05.2012, 11:32 | #69647
  Paire naposledy prehral, ked bol nanho kurz 1.33 **02 ale inak vacsinou aj ja davam Paireho, snad ta nesklame **22
Michalides 21.05.2012, 08:32 | #35126
Brondby - Nordsjaelland 2@1,87 OK
Stabaek - Haugesund 2@1,9 OK
Utsiktens - Orgryte 2@1,75 OK
U. De Concepcion - U. Catolica 2@1,91 KO
skoda toho Chile, mohol byt krajsi vecer **03
luckyfer 21.05.2012, 08:14 | #35125
tak po horucom a krasnom sportovom vikende som o5 tu. Co ma ale prekvapilo, a este som tu nezazil, je, ze som jediny online momentalne **12**12**12 kde ste vsetci? este dospavate vcerajsie oslavy nasich zlatych chlapcov s aj tak krasnymi striebornymi medajlami? **26**26**26 dakujem chlapcom za ten krasny sportovy zazitok z celych MS a ze som mohol byt hrdy Slovak **03
  Bonifac2 21.05.2012, 08:20 | #69619
  Nefrajer , dobreee ? ? ? **01

Som tu bol pred tebou davno uz , ale nikde nikoho ani prispevok ziadny novy tak som siel het .... **05
  admin 21.05.2012, 10:46 | #69638
  jediny online, lebo robime nieco na webe, web par dni nebude funckny, mozno nedostupny ...
  luckyfer 21.05.2012, 11:11 | #69641
  par dni? a nedostupny????? **14**14**14
Bonifac2 21.05.2012, 00:29 | #35124
Bonifac2 Reaguj na príspevok | 20.05.2012, 21:58 | #35115
Tak USA sklamali pod vysokou sieťou :

Skúsime tuna zahrať ešte proti bookemakerom ..... Fíni predvádzaju dobré výkone na tomto " šampionáte " .... uvidíme či neprekvapia kanárikov ..

Brazília - Fínsko ............. Fínsko @ 5,0 ............ 6/10
................................. Fínsko +2,5 @ 1,6 ..... 8/10
  Bonifac2 21.05.2012, 00:31 | #69618
  tých fínov je škoda ...... dobre sa tam držali .... čo už **08

http://www.vysledky.cz/zapas/KntnxojO/#prehled-zapasu
razdvatri 20.05.2012, 23:21 | #35123
idem dat: Boca Juniors, Toronto FC Academy, Chicago a snivat o **25 kach :) dobru noc
  Sirius 20.05.2012, 23:28 | #69615
  aj ja Boca juniors :) Link na Tiket
  Erricco 20.05.2012, 23:38 | #69616
  tiež :)
ball8 20.05.2012, 23:19 | #35122
idem pred hokejom do stávkovej do krčmy že si podám a oni že im to nefunguje .. ma to inak naštvalo .. PSG vyhral .. aj na Islande vychádza ... aspoň že to striebro máme **02
slaven 20.05.2012, 22:57 | #35121
Zuzubi, ty diabol, ty si vyhral nasu sutaz MS ... mas o 4 body viac ako ja, GRATULACIA **26**26**26
  Bonifac2 20.05.2012, 23:04 | #69606
  úcty hodné čislo ...... keby hral všetky tie zápasy , napr. po 10 euro vklad .... tak by bol pekne v balíku podla mna , za tieti MS **03
  zuzubi 20.05.2012, 23:47 | #69617
  Dakujem,bolo mi potesenim.Skoda,ze som viac neveril nasim a nenabalil sa pri tych super kurzoch,ako mnohi z vas.
dubc3k 20.05.2012, 22:53 | #35120
prosim vas neviete niekto ako sknicl ten portugalsky futsal??? Modicus?
  believe 21.05.2012, 09:12 | #69623
  5:1 vyhrali, kľud. **01
Hesky 20.05.2012, 22:50 | #35119
Hesky 20.05.2012, 10:36 | #35004
Tak česko s tím kurzom sa musí zahrať ,na Slovensko krásny kurz a však dnes neverím aj ked by som chcel uveriť že spanila jazda bude pokračovať odohrali sme 2 vyčerpávajúce zápasy ,zostali nám 5 obrancovia a máme len 24h na regeneráciu to je pre nás privelký handicap,kurz na Rusko nemá hodnotu radšej sa tomu zápasu vyhnem,dnes treba skúsiť Lučenec-Dubnica 2 kurz 2-gl dnes mi to pekne skočilo a najmä posledný zápas za vysoký vklad -dúfam že sa niekto inšpiroval-gl
  slaven 20.05.2012, 22:52 | #69593
  http://www.nasetipy.com/detailne-statistiky.php?meno=Hesky
skoda, ani prd si nepridal ... toto je na nic, presne na toto su statistiky a ludia na to kaslu, na nase pravidla **14
  Hesky 20.05.2012, 22:58 | #69601
  Nebol na to čas v čase ked som podával Lučenec začali padať kurzy až nakoniec ho zablokovali v doxxe v nike 5komb.a ifortuna kurz 1,5 čo nemalo hodnotu
  Ciernokoseliar 20.05.2012, 23:00 | #69602
  heh..ved pol hodku pred zapasom som to videl v sportingbete za 2,0
  slaven 20.05.2012, 23:01 | #69603
  dalo sa to podat v peknom kurze aj tesne pred zapasom
http://www.oddsportal.com/soccer/slovakia/2-liga-2011-2012/lucenec-dubnica-837698/
skoda, ja som na webe ani nebol, takze v diskusii som jasne ze nehrabal kazdy a jeden prispevok .. no nic, uz, toto je klasika **14**14**14
  slaven 20.05.2012, 23:01 | #69604
  koseliar, ved o tom pisem, neviem koho zaujima stupidne nike, ci fortuna
  slaven 20.05.2012, 23:02 | #69605
  najlepsie, ze info o tom zapase mi napisal aj niekto iny, akurat zapas skoncil a dosiel mi o tom zapase email poslal som ho s prepacenim do pice, nech to neberie osobne, ale toto vyslovene neznasam. Ti nie je Heskyho pripad, on to sem napisal do diskusie, akurat, ze nepridal aj tam, kde mal.
No nic, idem spat
  Hesky 20.05.2012, 23:06 | #69607
  Zápasy s vysokou dôverou inak dávam na probete v profi skupine tak sem tam nakukni ,inak v blízkej dobe sa chystám opustiť tento web,lebo je tam banda primitívou.
  slaven 20.05.2012, 23:08 | #69609
  Hesky, mna ine weby vazne nezaujimaju ... mna zaujimaju ludi na tomto NASOM webe a to co robia, ako sa chovaju, ci dodrziavaju nase pravidla ... takze vazne Ta poprosim, skus to robit poriadne. Dik.
Erricco 20.05.2012, 22:50 | #35118
Fuuuha, ten tip na Juventus čo sa tu niekde objavil nebol až také terno ... **06
  slaven 20.05.2012, 22:52 | #69595
  aj Dede zakvacil ...
  Bonifac2 20.05.2012, 22:53 | #69596
  ja som to tiež hral .... a kukaj tu .... 0 : 2 **06
  razdvatri 20.05.2012, 22:57 | #69600
  nechcem nic vraviet, ale pisal som ze NEAPOL treba skusit dnes .)
alex 20.05.2012, 22:39 | #35117
tak som chcel dat na Pariz za stavu 1:0 **06 5,7 kurz
  Erricco 20.05.2012, 22:48 | #69590
  to kde bol taky kurz ? **12
  Bonifac2 20.05.2012, 22:50 | #69591
  určite mohol byť taký kurz na dvojku ...... zrejme BET 365 či ?
  Bonifac2 20.05.2012, 22:52 | #69594
  ja som mal vtedy ..... 2 DNB @ 3,25 .... tak čistá 2 mohlo byť 5,7 ...**08
  alex 20.05.2012, 22:55 | #69597
  fortuna v cca 70min
  alex 20.05.2012, 22:55 | #69598
  fortuna v cca 70min
  slaven 20.05.2012, 23:07 | #69608
  v 70min ? cudne, vtedy bolo 1:1 a v 75.minute dali 2.gol
nezda sa mi, aby 20min pred koncom na nich bol tak velky kurz
  alex 20.05.2012, 23:09 | #69610
  tak potom 60min, fakt taky bol preco by som klamal
  alex 20.05.2012, 23:11 | #69612
  preco sa ti nezda? ved prehravali
basseball tips 20.05.2012, 22:12 | #35116
neviete, čo sa stalo v zápase Auxerre - Montppelier :)?
  slaven 20.05.2012, 22:25 | #69586
  no, domaci fanusikovia hodili na hrisko tenisove lopticky a paradajky **02**02**02
  slaven 20.05.2012, 22:26 | #69587
  a myslim, ze aj toaletne papiere **01**02**01
ked spravne citam
  Sirius 20.05.2012, 22:36 | #69588
  podme Auxerre!!**02
  Sirius 20.05.2012, 22:52 | #69592
  zase prerusene **01**01**01
  Bonifac2 20.05.2012, 22:55 | #69599
  zase sa tam nehrá **01 ..... tí čo tam robia barani **03
  skočko 20.05.2012, 23:10 | #69611
  no už to dohrávajú...
  skočko 20.05.2012, 23:14 | #69613
  1-2 ... MHSC majstri nabetón
  Bonifac2 20.05.2012, 23:21 | #69614
  kurvač , som zaváhal ..... bolo 1 : 2 ...... svietil tam dosť dlhu dobu kurz na 2 @ 2,4 .... **09
Bonifac2 20.05.2012, 21:58 | #35115
Tak USA sklamali pod vysokou sieťou :

Skúsime tuna zahrať ešte proti bookemakerom ..... Fíni predvádzaju dobré výkone na tomto " šampionáte " .... uvidíme či neprekvapia kanárikov ..

Brazília - Fínsko ............. Fínsko @ 5,0 ............ 6/10
................................. Fínsko +2,5 @ 1,6 ..... 8/10 ..... **22 **22 **22
  Bonifac2 20.05.2012, 22:38 | #69589
  " Blonďáci " potešili hned v prvom sete a hcp-čko je doma ...... 23 : 25 **03

Zamakať ešte Suomi ..... a krásny kurz @ 5 tiež veľmi poteší ... **22 **22 **22
slaven 20.05.2012, 21:38 | #35114
Chlapci, dakujeme za striebro **03
  tocco 20.05.2012, 21:53 | #69582
  je to krásne, som strašne hrdý a aj štastný, aj keď sme prehrali, boli jasne lepší... ĎAKUJEME
  slaven 20.05.2012, 21:56 | #69583
  ano, boli sme lepsi ako Česi **21
  majster 20.05.2012, 22:04 | #69584
  krasota, ktorú malo kto čakal SLOVENSKOOOOOO!**01**01**01**01**01
  Sirius 20.05.2012, 22:12 | #69585
  Dakujeme :))
maTAKtik 20.05.2012, 21:24 | #35113
cubs podme podmeeeeeeeeeeeeeeeeeee
admin 20.05.2012, 21:23 | #35112
Uz otacame **03
  Erricco 20.05.2012, 21:24 | #69580
  **01 koment týždňa !!!! **01
admin 20.05.2012, 21:09 | #35111
Priatelia, v priebehu nasledujucich dni (od zajtra mozu nastat na nasom webe problemy, vypadky, atd atd ... snad to nebude trvat viac ako 2 dni ... len aby ste vedeli. lebo robime na webe upravy, presun atd atd ... takze moze sa stat, ze web nebudem plne funkcny
  admin 20.05.2012, 21:24 | #69579
  este premyslam, ze na tie 2 ci 3 dni perrusim pridavanie zapasov do statistik
  bufo 20.05.2012, 21:26 | #69581
  v pohode,dame si odpocinok....
pedro91 20.05.2012, 20:57 | #35110
aspon jedno slovensko - ruske finale dnes pre nas
M.Klizan - T.Gabashvili 7:5,6:3

TIP OK
maTAKtik 20.05.2012, 20:52 | #35109
skoda , vo finale dostat 3 kusky zasebou ...
slaven 20.05.2012, 20:41 | #35108
Uff .. uz nam davaju na prdel .. ale nic sa nedeje banda ...
toto sa proste neda momentalne, vidime vsetci, ze oni su niekde inde
  Erricco 20.05.2012, 20:49 | #69572
  nevzdavaj to ... možno bude otočka jak v Moravciach **01
  maTAKtik 20.05.2012, 20:49 | #69573
  njn treba podat :D ... tak nasa bojovnost nestaci na v pohode hrajucich rusakov ...
  majster 20.05.2012, 20:52 | #69575
  ta co už, dostaneme ako Fini ,len či aspoň 2 dame**17
  Erricco 20.05.2012, 20:58 | #69576
  maTAKtik kde vidíš v pohode hrajúcich rusov **20**12 Ja tam vidím rovnako vystresovaných hokejistov ako našich ... Mali proste viac štastia, naši mali šance no nevyužili ich ... zatiaľ.
SATAN**18 tam šupne zo 2, Chára a Handzuš po 1 a ideme domov ovešaní zlatom !**22
Keď naši budú potom letieť ponad ČR, nech im tam šupnu jeden Jánošikov dukát pre štastie **18**04
  bufo 20.05.2012, 21:15 | #69577
  ked sa neda,tak sa neda....aj tak nadhera,mame striebro...ktovie,za kolko rokov budeme hrat opat finale...vracaju nam teraz prehru z finale pred 10 rokmi....
  Erricco 20.05.2012, 21:18 | #69578
  presne tak, aj striebro je kov ... a o to krajši keď "Švédi" majú bronz :)
slaven 20.05.2012, 20:36 | #35107
Este by so upriamil pozornost na San Diego Padres - Los Angeles Angels
tip Angels **03**03
slaven 20.05.2012, 20:26 | #35106
SMiesny gol ... **14
  maTAKtik 20.05.2012, 20:36 | #69571
  njn laco tam dost nestastne isiel zabranit tomu prieniku cez brankovisko ... skoda
Bonifac2 20.05.2012, 20:23 | #35105
LIVE ----------- v 60 minute 0 : 0 .... Panatinaikos - AEK Ateny ..... Panatinaikos @ 2,5 ... **22 **22 **22
  Bonifac2 20.05.2012, 20:30 | #69570
  63. ....... 1 : 0 ...... zaberte ešte **16
  Bonifac2 20.05.2012, 20:51 | #69574
  LIVE volejbal ...... USA - Taliansko ........ 8 : 7 ..... USA @ 2,75 .... **22 **22 **22
slaven 20.05.2012, 20:11 | #35104
Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
skusim under 4.5 v 60min, hraju o 21;00
GL banda
  Bonifac2 20.05.2012, 20:26 | #69569
  zahram si ku tomu aj víťaz zápasu Phoenix @ 2,9 ..... verím že daju do toho všetko dnes a budu sa chcieť ešte vrátiť domov ... **22
maTAKtik 20.05.2012, 20:11 | #35103
bufo Reaguj na príspevok | 20.05.2012, 18:31 | #35085
Chicago Cubs-Chicago W.S....1...1.92 ...domaci 5 prehier po sebe, v tomto derby by to uz mali zlomit...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tiez to hral gl **22
  slaven 20.05.2012, 20:12 | #69565
  ja skusim Los Angeles Dodgers - St.Louis Cardinals tip 2 **22
  maTAKtik 20.05.2012, 20:19 | #69568
  mohlo by byt , cardinals tiez idu zlomit nepriaznivu seriu, a hoci su dodgers doma silni , je to realny tip **22
admin 20.05.2012, 20:02 | #35102
Sranda, ze na nas je stale kurz 7 LIVE ... aj po 1.tretine, ktora skoncila 1:1
  Bonifac2 20.05.2012, 20:15 | #69566
  " počiatočný stav " na ten tip sa v podstate nezmenil .... je to " jedno " či je 0 : 0 .... alebo 1 : 1 .... ale máš pravdu , aj podla mna by mal ísť ligicky dole , aspon na 5,5 až 6,0 .... pre tiperov len dobre ..... lebo šanca tam je stále a veľká **22
  slaven 20.05.2012, 20:17 | #69567
  yoyo, logika ...
<< < 12515 | 12516 | 12517 | 12518 | 12519 | 12520 | 12521 | 12522 | 12523 | 12524 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions