Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12513 | 12514 | 12515 | 12516 | 12517 | 12518 | 12519 | 12520 | 12521 | 12522 > >>

kinly79 22.05.2012, 23:16 | #35191
najlepsie sportove fotky uplynuleho tyzdna
Link na príspevok na doméne X.com
slaven 22.05.2012, 22:50 | #35190
Girona v 90+ minute gol 2:1. hehe
  slaven 22.05.2012, 22:50 | #69821
  Pozeram, ze aj ten Bayern pekne vysiel, videl som tu na nich tip **03
  Bonifac2 22.05.2012, 23:04 | #69824
  Bonifac2 Reaguj na príspevok | 22.05.2012, 10:36 | #35159

Bayern - Holandsko ......... 1 X @ 2,1

Neviem aké budu zostavy ani nič bližšie , ale vsádzam na vačšiu zohratosť mužstva , ktoré je spolu celý rok pokope ... a v tom finále hrali ozaj veľmi dobre .... uvidíme **22 **22 **22

**03 .... **25 **25 **25
  slaven 22.05.2012, 23:08 | #69826
  **26 Boni
  dlzen 22.05.2012, 23:12 | #69827
  pekny tip **04 , aj mne ten over vydal nakoniec
KOFY 22.05.2012, 22:23 | #35189
Tie štatistiky sa mi zelenajú a zelenajúúú**26
  Palindel 22.05.2012, 22:35 | #69817
  kurzy 1,5 - 1,6? **02
  slaven 22.05.2012, 22:49 | #69820
  Palindel, pozri na jeho ROI ... a pozri na svoj
k comu takato poznamka, ked on ma 10x vyssi ROI ako ty ?
  rado 22.05.2012, 22:59 | #69823
  lepsi 1.5 v kapse ako 2.3 v pr..de..li **01
  Palindel 23.05.2012, 00:27 | #69829
  kamarat, ja tipujem mozno tak posledne 2 mesiace, na tejto stranke max.mesiac a snazim sa tipovat hlavne vyssie kurzy..ale ked uz taka poznamka aj od teba, to sa tu vsetko toci iba okolo nejakej hlupej statistiky? **07
  admin 23.05.2012, 06:40 | #69835
  Palindel: hlupa statistika ? si nejako mimo. ROI nie je hlupost, ale je to cislo, ktore hovori nie len o pocte OK a KO zapasov, ale zohladnuje aj velkost kurzov, to len aby si bol v obraze.
pbpb 22.05.2012, 22:20 | #35188
Phoenix-Los Angeles
čo myslíte rozhodne to dneska už Los Angelos? **08
  Ghe88o 22.05.2012, 22:30 | #69814
  po tom co predvadzaju od zaciatku PO , myslim ze ano !
  pbpb 22.05.2012, 22:31 | #69815
  Phoenix-Los Angeles 2@2,37
NY Rangers-New Jersey 1@2,10
  Ghe88o 22.05.2012, 22:31 | #69816
  skus si ked tak xko na cely zapas , uz tam dlho nebola remiza
  slaven 22.05.2012, 22:43 | #69819
  uz rano som tu ten tip daval **03
  Bonifac2 22.05.2012, 23:08 | #69825
  ja hrám vz Phoenix ..... podla mna daju do toho ešte všetko , ked vyhrali vonku teraz , budu chcieť doma potvrdiť víťaztvo ... uvidíme ako to dopadne .... ale pichnem si tam ešte aj ten under 4,5 ... **22 **22 **22
  Ghe88o 23.05.2012, 09:14 | #69845
  aaa nakoniec som mal stym Xkom pravdu , ale to asi niekto nehral :(
dlzen 22.05.2012, 22:02 | #35187
BAYERN - HOLANDSKO 4.5 over @ 1.66, este 20 minut do konca plus nastaveny cas... takze skusim za par drobnych
leaded 22.05.2012, 21:45 | #35186
Dakujem tocco **05 **21
  jakto7 22.05.2012, 21:47 | #69812
  diik **25
  slaven 22.05.2012, 21:48 | #69813
  ked komentujes, nezakladaj novy prispevok, ale reaguj na jeho. pisal par cm nizsie.
femina 22.05.2012, 21:04 | #35185
Bayern - ta tam jaky over budze..? **08
jakto7 22.05.2012, 21:02 | #35184
dakde live na tu Gironu?**03
  Beloch 22.05.2012, 21:17 | #69809
  už je 1:0 **03
  jakto7 22.05.2012, 21:47 | #69811
  kraasa **04 a co teraz? **01 davate este na vytaza?**03
repinho10 22.05.2012, 20:53 | #35183
Toni Kroos jaký gol utal :)
tocco 22.05.2012, 20:11 | #35182
tocco Reaguj na príspevok | 22.05.2012, 10:19 | #35158
Göteborg Ž - Linköpings Ž
U žien je známe že padá dosť gólov, a zrovna dnes nástupia mužstvá teda ženstvá ktoré to v poslednom zápase potvrdili, preto nerozumiem celkom tomu kurz na over 2.5 @2.05 a s radosťou si ho zahrám, a budem dúfať, že ma nesklamú baby jedny
dulec 22.05.2012, 10:39 | #69723
heh,no 10 golov v 6 zapasoch Linkopingu nie je zrovna dost golov :-) navyse v poslednych 6 vzajomnych zapasoch padlo len 7 golov a Linkoping mal uz minulu sezonu najnizsii priemer golov v zapase v celej lige, takze opatrne s overom.
tocco 22.05.2012, 10:47 | #69726
ja toto všetko beriem, tie vzájomné sú fajn, tzn. že dnes padne over a nemôžeš pozerať len na jedno mužsvo Goteborg dáva gólov dosť, a vie aj dostať, uvidíme...zase lopatami som to nenakladal...
dulec 22.05.2012, 11:05 | #69734
ved prave..ze nemozes pozerat len na jeden tim, a ty pozeras len na goteborg, ale ze linkoping hra beton neberies do uvahy:-)
  tocco 22.05.2012, 20:13 | #69800
  po prvom polčase 3:0 @2.05 tip OK
Dulec hrajú betón no nejako im to nejde asi čo? to sú tie štatistiky - presné informácie nepresných čísiel...
Nikto sa neinšpiroval ale ja som spokojný**25**25**25
  tocco 22.05.2012, 20:54 | #69805
  78 minúta 6:0 betonári z Linkopingu snáď ubetonuju jednociferný výsledok
  slaven 22.05.2012, 21:23 | #69810
  mal som toho dost, ten tip som prehliadol, skoda, grcka Ti, nadhera **25**25**25**25**25
KOFY 22.05.2012, 20:08 | #35181
Zdravím Vás...skúsil by som dneska na večer Bayern vs Holandsko futbal...na SBR 2 je v bet365 podľa mna krásny kurz 1,57...ešte počkám na zostavy a potom vám napíšem dôveru **03
  KOFY 22.05.2012, 20:16 | #69801
  toto je špeciálne pre teba TOCCO**04
  KOFY 22.05.2012, 20:38 | #69803
  hodnota tipu ktorú som videl sa stratila pri pohlade na zostavu holandska**17
  tocco 22.05.2012, 20:52 | #69804
  dobrá práca**26 ten tip už koluje na internete od rána, ale pre mňa osobne NB, to je lotéria...
  KOFY 22.05.2012, 21:03 | #69807
  presne tak**26
dske 22.05.2012, 20:07 | #35180
**01 ma fascinuje ako je celý národ mimo (resp. nie celý ale teenegerky) mimo z Radivojeviča a jeho vlasov, z Tatara a Hudáčka kvôli im tancom. Ale by som dal ruku do ohňa za to že veľkej väčšine z tých ktoré sú teraz s nich mimo tieto mena nič doteraz nehovorili. PRoste plný FB ich fotiek a obdivovaví **01 ale o tom to asi je no
  Bajko 22.05.2012, 20:11 | #69799
  a este by som dodal, ze nebyt toho ze su hokejisti tak by si ich tie baby na disko ani nevsimli, ale to nie je chyba chalanov ale tych bab..woman logic.. **14
  dske 22.05.2012, 20:19 | #69802
  No veď ja chalanom nič nevyčítam. Mňa fascinuje (alebo skôr frustruje?) nvm ako by som to nazval **01 že doteraz možno 1 zo 100 vedela kto toje nejaký Tatar, Radivojevič nebodaj Hudáček a dnes celý národ úplne mimo z nich **01 Normálne tý chalani keby chceli tak môžu opreť všetky teenegerky na slovensku rad radom lebo každá by im dala **01
Paradox ale je že za týždeň to pominie a na ich mená si už nikto nespomenie, **05
ale ako nič proti v podstate je to normálna reakcia mladých báb **04
  tocco 22.05.2012, 20:56 | #69806
  ja by si myslím, že na takých zajačikov by si trúfli nie len tenegerky**01**01
  femina 22.05.2012, 21:03 | #69808
  **12...ta ako ja by som aj tak chcela len Buffona... a ten ani nie je hokejista...**02**02**08
bufo 22.05.2012, 20:02 | #35179
Dobry vecer,na dnes pokracujem s MLB:
Tampa Bay-Toronto...1...1.72
Philadelphia-Washington...1...1.63
Cincinnati-Atlanta...2...1.82
panther 22.05.2012, 20:00 | #35178
Basketbal / Belgicko M POff - 1/2 f. (na 2 v.)
Antverpy Giants-Spirou Charleroi tip 1 @1,68
**22**22**22
ball8 22.05.2012, 19:44 | #35177
na noc:
Tulsa - Phoenix (4.5:0) 2 1.80 ... 8/10
zajtra:
Nordsjolland - AC Horsens 1 1.55 ... 8/10
dubc3k 22.05.2012, 18:12 | #35176
zajtra RS- LC 2ka 10 kurz hm len nemam nikoho odtial nebolo by zle keby sa dohodli na 2ke :) **03
  jakto7 22.05.2012, 18:39 | #69796
  **01 zdielamtvoj nazor **01
  repinho10 22.05.2012, 19:01 | #69797
  no to by bolo fajn vybavit :) **26
Ciernokoseliar 22.05.2012, 18:03 | #35175
Link YouTube video **14
  dske 22.05.2012, 19:54 | #69798
  Pomáhať a chrániť....**14
skočko 22.05.2012, 17:50 | #35174
Girona - Villareal FC "B" 1. polčas 1 2.21
  skočko 22.05.2012, 18:02 | #69794
  Ice Caps - Admirals under 4.5 4/10 2.3
Coyotes - Kings over 4.5 4/10 2.05
marko 22.05.2012, 17:02 | #35173
tá Girona sa mi tiež pozdáva, chcel by som dať tiež Poľsko a Atl.Madrid
čo na to poviete? pomohli by mi vaše názory a postrehy**04
tocco 22.05.2012, 16:48 | #35172
Novinár: Libor nevedeli ste po zápase či sa máte radovať alebo plakať,tak čo ste nakoniec robili ?
-Hudáček: Pil som
to sa dá**20**01**01**01
tocco 22.05.2012, 16:15 | #35171
Dostal som tip na zápas od jedného známeho /nie je to niečo podobné ako mirove typy upozorňujem/ ja si to zahrám trošku za viac, ale tlačiť na pílu nejako nejdem.... každý nech sa rozhodne podľa svojho uváženia, domáci sa chcú zachrániť majú na to síce ešte tri kolá, ale tak prečo nie dnes nech sú pokojní zvlášť keď Villarealu o nič nejde...
Pôvodný typ Girona-Villarreal B tip 1, kurz 1.7 ale údajne by mal vyjsť aj polčas.
Ja osobne si zahrám radšej polčas s lepším kurzom ak by náhodou sa stalo niečo podobné ako s Moldavou....
Girona-Villarreal B prvý polčas 1, @2.15
  tocco 22.05.2012, 16:20 | #69785
  http://www.imagehosting.cz/?v=tiketvqv.bmp prikladám aj tiket**22
  TITIT 22.05.2012, 16:28 | #69786
  tak skusim aj ja ten prvy polcas **04 aspon budem mat co tlacit **26
  dubc3k 22.05.2012, 16:29 | #69787
  hram za 10 1/1 @2,6**02
  tocco 22.05.2012, 16:33 | #69789
  aspoň budeme tlačiť viacerí**04 sám som zvedavý ako to dopadne...
  Lucas17 22.05.2012, 16:42 | #69791
  rozmyslam ze to skusim s vami...Villareal uz je strateny tak tento tip by mohol pekne klapnut **04 GL nam **22 **25 **26
  jakto7 22.05.2012, 17:48 | #69793
  vravis ze nie je ako mirov ale takto na neho upozornujes...tazee daco asi na nom bude ci? 10/10? **03
  Ghe88o 22.05.2012, 22:35 | #69818
  pripajam sa ku dakovacke !**26
  Lucas17 22.05.2012, 22:52 | #69822
  podal som to za malinko lebo som uz na ucte vyse nemal, ale aj tak thanks **04 **26
golinho 22.05.2012, 16:11 | #35170
ahojte, prosim vas poradte nejaku stavkovu, ktora by ma neobtazovala zasielanim postovych zasielok domov (okrem bwin...) dakujem.
  hahasport 22.05.2012, 16:30 | #69788
  máš poštu
dske 22.05.2012, 15:04 | #35169
http://www.sportovenoviny.sk/hokej/ms-hokej-2012/aktuality/2012-05-21/clanok-23267-frajer-na-zaver-p... **01**01 dobréé **01
  tocco 22.05.2012, 15:06 | #69770
  **01**01**01 ona proste neni hentaká**01
  dske 22.05.2012, 15:08 | #69771
  **01 Tatar jaký pan **01**02 to jak keby som seba videl **02**02**01
  Beloch 22.05.2012, 15:08 | #69772
  Link YouTube video tu lepšie vidno tie úžastne choreografie **02**02**01
  Lucas17 22.05.2012, 15:09 | #69773
  Králi diskoték **01**01**01 **26
  tocco 22.05.2012, 15:10 | #69774
  Išiel som písať, že miestami tam vidím seba, mám podobné video z Kanárskych, ale tam je pravda, že som nič neoslavoval**01**01**01
  dske 22.05.2012, 15:14 | #69775
  Keby len z kanárských **01**01**02
  tocco 22.05.2012, 15:22 | #69776
  však totoK**01**01 spoluhráč je s Hudáčkovcami kamaráť, a rozprával mi o Liborovi, je to podobné zviera ako aj my ostatní**01**01
  Ciernokoseliar 22.05.2012, 15:33 | #69777
  na grc toto**14
  dske 22.05.2012, 15:33 | #69778
  A prečo by to malo byť na grc?
  dske 22.05.2012, 15:35 | #69779
  **01**01 ale Zdeno nemá chyby **01**01**01
  Ciernokoseliar 22.05.2012, 15:38 | #69780
  hodne reprezentativne,,,najma pred detvakmi
  dske 22.05.2012, 15:45 | #69781
  Chalani sa odviazali nie? Nevidím na tom vôbec nič zlé
  Ciernokoseliar 22.05.2012, 15:46 | #69782
  to ze ty nevidis neznamena,ze ja nemozem vidiet
  dske 22.05.2012, 15:58 | #69783
  Mne to je jedno podľa mňa úplne v pohode. šak sa aj ty niekedy tak doviaž, nemusíš iba vysedávať pri pive na stoličke v kuse **01**01
  Ciernokoseliar 22.05.2012, 16:00 | #69784
  no jo..asi ti unika podstata...
  pali1234 22.05.2012, 18:25 | #69795
  Redaktor: Počul som že ste v autobuse s Tatarom robili DJov na akej hudbe ste fičali?
Hudáček: Ukaž mi lásku !**01
pacigala 22.05.2012, 13:51 | #35168
tak ja dnes iba jeden do statistik
Norwich - Celtic ....2 ...4,4 chapem ze Celtic vonku je polovicny ale 4,4 ?**12
a tak s mensim kurzom mozno Fognini - Darcis ...1 ...1,4
  tocco 22.05.2012, 13:53 | #69764
  a kde máš 4,4**20**20**20
  pacigala 22.05.2012, 13:55 | #69765
  fortuna
  tocco 22.05.2012, 13:59 | #69766
  fakt lákavý kurz, všade inde vo svete okolo 3,2-3,6 najvyšší čo vidím, a sprostá fortuna 4,4, no keď odpočítam MP tak aj tak okolo 4,1 stále....nevieš aké zostavy? lebo tá dvojka tam zase nie je až taká nerálna si myslím
  pacigala 22.05.2012, 14:10 | #69767
  ako tak citam tak 6 skuseni zo zakladu a zvysok asi mladi nastupia...aj tak som velmi zvedavy
http://www.celticfc.net/newsstory?item=2647
  Lucas17 22.05.2012, 14:26 | #69769
  uz klesol na 4,08 **08
Pivo6 22.05.2012, 12:55 | #35167
Zdravím! Tak tu napíšu zase něco, narazil jsem na tento zápas z Finska - Atlantis x PK-35.
Koukám na stats a jsou na tm oba stejně, dle mého a PK-35 o něco lépe, jednak jsou o něco výš a jednak domácím domácí prostředí nesvědčí a kurzy? Bwin 1,60 4,20 4,10 a Bet365 1,50 4,33 5,00. Tak co na to říkáte? Hraji 2 za 7/10 a X2 to samé, ale remízy moc nepadají... GL kdo zkusí
**22.
  tocco 22.05.2012, 12:59 | #69753
  pozor na to, ten drop na domácich je nejaký podozrivý, z 2 na 1.5 aby v tom niečo nebolo....
tocco 22.05.2012, 12:54 | #35166
Mayer - Dodig tip 2:0 na sety, @1.72
Myslím si, že domáci Mayer by ho mal zvládnuť v dvoch setoch...**22
  Lucas17 22.05.2012, 13:28 | #69758
  dobry kurz celokm ze bude kanar 1,7 **01
  tocco 22.05.2012, 13:38 | #69760
  1,7 kurz? nejako malo nie?
  Lucas17 22.05.2012, 13:46 | #69762
  to bolo v 1. sete za stavu 5:0...skoda nemal od toho daleko...
  tocco 22.05.2012, 13:49 | #69763
  ale aj tak malý kurz bol na to že podával Dodig, to nerád hrávam také stávky, nikdy nevieš ako zaservuje, ale ďaleko od toho nemal, teraz už len nech si udrží podanie a **25 doma
  Lucas17 22.05.2012, 14:13 | #69768
  6:1, 6:1 **04
Bonifac2 22.05.2012, 12:45 | #35165
Bonifac2 Reaguj na príspevok | 22.05.2012, 05:39 | #35152
Tento kurz je dosť prestrelený podla mna :

Isto si to zahrám v hcp .... a za menší vklad skusim aj ako čistu 1 ... GL

Panova - Barthel ............ Panova + 6,5 @ 2,0 ........ 7/10
................................... over 17,5 @ 1,83 .......... 8/10
................................... Panova @ 11 ................. 3/10

Bonifac2 22.05.2012, 05:45 | #69711
Panova je slušna antukára ....... a sú to ženy .... vyskušame , uvidíme, sám som zvedavý , ako to vystrelí **05
  Bonifac2 22.05.2012, 12:47 | #69750
  Tak nakoniec z toho bola ešte slušná dráma .... a zo 6 : 3 , 5 : 0 .... nakoniec 6 : 3 , 7 : 6 ...... vdaka Alexandra ..... aj za to " poľavenie " , lebo over by bol KO **05

  Bonifac2 22.05.2012, 12:48 | #69751
  neinšpiroval sa nikto asi okrem Slavena ...... tak aspon tebe veduci gratulácia k výhre **03 **04
  tocco 22.05.2012, 12:57 | #69752
  gratulujem pekný tip, chcel som to tiež hrať, no nejako som si myslel že mám čas, a že sa hrá som prišiel na to až po prvom vyhratom sete Panovy**01 hral by som inak ten hcp určite...
  Bonifac2 22.05.2012, 13:01 | #69754
  škoda toky .......... človek tu nie je stále , na počítači , tak nedá sa vždy **08

Inak hráš so mnou aj toho Selu , ako sme si vtedy písali o nom , s tebou to bolo tuším .... proti Dimitrovovi ?

Celkom sa tam drží zatial ..... potlač ho trošku chalana **01 ..... Dudiho **05 ..... ja zatial idem na obed , tuto o poschodie nižšie .... do závodnej jedálne **01 **01 **01 .......... Bude mi dvojnásobne chutiť po víťazstve tej Panovej **01 **03
  tocco 22.05.2012, 13:03 | #69755
  hral si si to aj za viac či len za drobné?**04 hm, nehrám ho nakoniec, Michalides ma trochen od toho odhovoril, chcel som nájsť nejaký zápas s výšším kurzom za trochen viac, ale v poslednom čase keď sledujem ping pong dá sa tam niečo live zahrať, hlavne pri stavoch 9:8 sú kurzy na 2 vždy okolo 3,5 a je to len jedna loptička**01 tam moc tie nižšie kurzy ani nevychádzajú tuším**01
  Bonifac2 22.05.2012, 13:21 | #69756
  také stredné vklady ...... ale potešilo veľmi , aj tak **04
  tocco 22.05.2012, 13:28 | #69757
  ja teraz tlačím toho Mayera, vyhráva v prvom sete 5:0 tak to by už mohol doklepnúť a ešte ten druhý... a **26 bude hore**01
  Bonifac2 22.05.2012, 13:33 | #69759
  Tak ten ti krásne ide .... ako pílka **03 ..... to by mohol pohode 2 : 0 dať .... za kolko hráš ? ..... inak ten Sela slabota ... sklamal v druhom sete ...
  tocco 22.05.2012, 13:39 | #69761
  Floriana hram za 10 iba ...nech mám čo sledovať**04 no Sela sklamal veru, ešte že som sa naňho vykašlal....**11
tocco 22.05.2012, 12:32 | #35164
KOFY skús občas pridať tipy aj do štatistík, máš celkom dobré tipy, môžme sa inšpirovať, len človek čo moc nepozerá štatistiky ako ja má to tažké**03
Dikičko**02
  KOFY 22.05.2012, 16:34 | #69790
  tocco do diskusie si myslel že?**02...no veď môžem...ale tak ja si ich pridám do štatistík a kto chce tak ich tam vidí,keby niečo tak mi napíš správu **01
  tocco 22.05.2012, 16:44 | #69792
  jasné do diskusie som myslel, prepáč**03
jakto7 22.05.2012, 11:54 | #35163
zda sa mi to alebo mame pridanych paru e-tiketov?**03
  Lucas17 22.05.2012, 11:57 | #69745
  presne 3 **01
  admin 22.05.2012, 12:22 | #69747
  vdaka chlapci **03

mato121: prestan porusovat nase pravidla, lebo na nasom webe skoncis.
Dakujem za pochopenie.
Bonifac2 22.05.2012, 11:45 | #35162
Panova krásne prvý set .... 6 : 3 ..... len tak dalej Alexandra .... pridaj ešte a budeš u mna pre dnešok jasná jednička **26

Slaven , kde si ? **05 ..... nepíl teraz drevo **01 .... pod radšej Panovu som mnou tlačiť **03
  tocco 22.05.2012, 11:53 | #69744
  fu, v druhom už 3:0, nádhera len nech to doklepne**04
  Bonifac2 22.05.2012, 12:00 | #69746
  5 : 0 .......... ja som spokojný už teraz ....... poistené stávkou na protihodnotu ... Barthel @ 41 **16 ........ len nech nie je skreč .... to by bolo maximálne od veci , pre moje tipy **08
  admin 22.05.2012, 12:25 | #69748
  aj over uz vysiel, pekne **25**25**25
<< < 12513 | 12514 | 12515 | 12516 | 12517 | 12518 | 12519 | 12520 | 12521 | 12522 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions