Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
|
slaven
|
22.05.2012, 22:50 | #35190
|
|
Girona v 90+ minute gol 2:1. hehe
|
|
| |
slaven
|
22.05.2012, 22:50 | #69821
|
| |
Pozeram, ze aj ten Bayern pekne vysiel, videl som tu na nich tip
|
|
| |
Bonifac2
|
22.05.2012, 23:04 | #69824
|
| |
Bonifac2 Reaguj na príspevok | 22.05.2012, 10:36 | #35159
Bayern - Holandsko ......... 1 X @ 2,1
Neviem aké budu zostavy ani nič bližšie , ale vsádzam na vačšiu zohratosť mužstva , ktoré je spolu celý rok pokope ... a v tom finále hrali ozaj veľmi dobre .... uvidíme
....
|
|
| |
slaven
|
22.05.2012, 23:08 | #69826
|
| |
Boni
|
|
| |
dlzen
|
22.05.2012, 23:12 | #69827
|
| |
pekny tip , aj mne ten over vydal nakoniec
|
|
|
KOFY
|
22.05.2012, 22:23 | #35189
|
Tie štatistiky sa mi zelenajú a zelenajúúú
|
|
| |
Palindel
|
22.05.2012, 22:35 | #69817
|
| |
kurzy 1,5 - 1,6?
|
|
| |
slaven
|
22.05.2012, 22:49 | #69820
|
| |
Palindel, pozri na jeho ROI ... a pozri na svoj
k comu takato poznamka, ked on ma 10x vyssi ROI ako ty ?
|
|
| |
rado
|
22.05.2012, 22:59 | #69823
|
| |
lepsi 1.5 v kapse ako 2.3 v pr..de..li
|
|
| |
Palindel
|
23.05.2012, 00:27 | #69829
|
| |
kamarat, ja tipujem mozno tak posledne 2 mesiace, na tejto stranke max.mesiac a snazim sa tipovat hlavne vyssie kurzy..ale ked uz taka poznamka aj od teba, to sa tu vsetko toci iba okolo nejakej hlupej statistiky?
|
|
| |
admin
|
23.05.2012, 06:40 | #69835
|
| |
Palindel: hlupa statistika ? si nejako mimo. ROI nie je hlupost, ale je to cislo, ktore hovori nie len o pocte OK a KO zapasov, ale zohladnuje aj velkost kurzov, to len aby si bol v obraze.
|
|
|
pbpb
|
22.05.2012, 22:20 | #35188
|
Phoenix-Los Angeles
čo myslíte rozhodne to dneska už Los Angelos?
|
|
| |
Ghe88o
|
22.05.2012, 22:30 | #69814
|
| |
po tom co predvadzaju od zaciatku PO , myslim ze ano !
|
|
| |
pbpb
|
22.05.2012, 22:31 | #69815
|
| |
Phoenix-Los Angeles 2@2,37
NY Rangers-New Jersey 1@2,10
|
|
| |
Ghe88o
|
22.05.2012, 22:31 | #69816
|
| |
skus si ked tak xko na cely zapas , uz tam dlho nebola remiza
|
|
| |
slaven
|
22.05.2012, 22:43 | #69819
|
| |
uz rano som tu ten tip daval
|
|
| |
Bonifac2
|
22.05.2012, 23:08 | #69825
|
| |
ja hrám vz Phoenix ..... podla mna daju do toho ešte všetko , ked vyhrali vonku teraz , budu chcieť doma potvrdiť víťaztvo ... uvidíme ako to dopadne .... ale pichnem si tam ešte aj ten under 4,5 ...
|
|
| |
Ghe88o
|
23.05.2012, 09:14 | #69845
|
| |
aaa nakoniec som mal stym Xkom pravdu , ale to asi niekto nehral :(
|
|
|
dlzen
|
22.05.2012, 22:02 | #35187
|
|
BAYERN - HOLANDSKO 4.5 over @ 1.66, este 20 minut do konca plus nastaveny cas... takze skusim za par drobnych
|
|
|
leaded
|
22.05.2012, 21:45 | #35186
|
Dakujem tocco
|
|
| |
jakto7
|
22.05.2012, 21:47 | #69812
|
| |
diik
|
|
| |
slaven
|
22.05.2012, 21:48 | #69813
|
| |
ked komentujes, nezakladaj novy prispevok, ale reaguj na jeho. pisal par cm nizsie.
|
|
|
femina
|
22.05.2012, 21:04 | #35185
|
Bayern - ta tam jaky over budze..?
|
|
|
jakto7
|
22.05.2012, 21:02 | #35184
|
dakde live na tu Gironu?
|
|
| |
Beloch
|
22.05.2012, 21:17 | #69809
|
| |
už je 1:0
|
|
| |
jakto7
|
22.05.2012, 21:47 | #69811
|
| |
kraasa a co teraz? davate este na vytaza?
|
|
|
repinho10
|
22.05.2012, 20:53 | #35183
|
|
Toni Kroos jaký gol utal :)
|
|
|
tocco
|
22.05.2012, 20:11 | #35182
|
tocco Reaguj na príspevok | 22.05.2012, 10:19 | #35158
Göteborg Ž - Linköpings Ž
U žien je známe že padá dosť gólov, a zrovna dnes nástupia mužstvá teda ženstvá ktoré to v poslednom zápase potvrdili, preto nerozumiem celkom tomu kurz na over 2.5 @2.05 a s radosťou si ho zahrám, a budem dúfať, že ma nesklamú baby jedny
dulec 22.05.2012, 10:39 | #69723
heh,no 10 golov v 6 zapasoch Linkopingu nie je zrovna dost golov :-) navyse v poslednych 6 vzajomnych zapasoch padlo len 7 golov a Linkoping mal uz minulu sezonu najnizsii priemer golov v zapase v celej lige, takze opatrne s overom.
tocco 22.05.2012, 10:47 | #69726
ja toto všetko beriem, tie vzájomné sú fajn, tzn. že dnes padne over a nemôžeš pozerať len na jedno mužsvo Goteborg dáva gólov dosť, a vie aj dostať, uvidíme...zase lopatami som to nenakladal...
dulec 22.05.2012, 11:05 | #69734
ved prave..ze nemozes pozerat len na jeden tim, a ty pozeras len na goteborg, ale ze linkoping hra beton neberies do uvahy:-)
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 20:13 | #69800
|
| |
po prvom polčase 3:0 @2.05 tip OK
Dulec hrajú betón no nejako im to nejde asi čo? to sú tie štatistiky - presné informácie nepresných čísiel...
Nikto sa neinšpiroval ale ja som spokojný 
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 20:54 | #69805
|
| |
78 minúta 6:0 betonári z Linkopingu snáď ubetonuju jednociferný výsledok
|
|
| |
slaven
|
22.05.2012, 21:23 | #69810
|
| |
mal som toho dost, ten tip som prehliadol, skoda, grcka Ti, nadhera    
|
|
|
KOFY
|
22.05.2012, 20:08 | #35181
|
Zdravím Vás...skúsil by som dneska na večer Bayern vs Holandsko futbal...na SBR 2 je v bet365 podľa mna krásny kurz 1,57...ešte počkám na zostavy a potom vám napíšem dôveru
|
|
| |
KOFY
|
22.05.2012, 20:16 | #69801
|
| |
toto je špeciálne pre teba TOCCO
|
|
| |
KOFY
|
22.05.2012, 20:38 | #69803
|
| |
hodnota tipu ktorú som videl sa stratila pri pohlade na zostavu holandska
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 20:52 | #69804
|
| |
dobrá práca ten tip už koluje na internete od rána, ale pre mňa osobne NB, to je lotéria...
|
|
| |
KOFY
|
22.05.2012, 21:03 | #69807
|
| |
presne tak
|
|
|
dske
|
22.05.2012, 20:07 | #35180
|
ma fascinuje ako je celý národ mimo (resp. nie celý ale teenegerky) mimo z Radivojeviča a jeho vlasov, z Tatara a Hudáčka kvôli im tancom. Ale by som dal ruku do ohňa za to že veľkej väčšine z tých ktoré sú teraz s nich mimo tieto mena nič doteraz nehovorili. PRoste plný FB ich fotiek a obdivovaví ale o tom to asi je no
|
|
| |
Bajko
|
22.05.2012, 20:11 | #69799
|
| |
a este by som dodal, ze nebyt toho ze su hokejisti tak by si ich tie baby na disko ani nevsimli, ale to nie je chyba chalanov ale tych bab..woman logic..
|
|
| |
dske
|
22.05.2012, 20:19 | #69802
|
| |
No veď ja chalanom nič nevyčítam. Mňa fascinuje (alebo skôr frustruje?) nvm ako by som to nazval že doteraz možno 1 zo 100 vedela kto toje nejaký Tatar, Radivojevič nebodaj Hudáček a dnes celý národ úplne mimo z nich Normálne tý chalani keby chceli tak môžu opreť všetky teenegerky na slovensku rad radom lebo každá by im dala
Paradox ale je že za týždeň to pominie a na ich mená si už nikto nespomenie,
ale ako nič proti v podstate je to normálna reakcia mladých báb
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 20:56 | #69806
|
| |
ja by si myslím, že na takých zajačikov by si trúfli nie len tenegerky
|
|
| |
femina
|
22.05.2012, 21:03 | #69808
|
| |
...ta ako ja by som aj tak chcela len Buffona... a ten ani nie je hokejista... 
|
|
|
bufo
|
22.05.2012, 20:02 | #35179
|
Dobry vecer,na dnes pokracujem s MLB:
Tampa Bay-Toronto...1...1.72
Philadelphia-Washington...1...1.63
Cincinnati-Atlanta...2...1.82
|
|
|
panther
|
22.05.2012, 20:00 | #35178
|
Basketbal / Belgicko M POff - 1/2 f. (na 2 v.)
Antverpy Giants-Spirou Charleroi tip 1 @1,68
 
|
|
|
ball8
|
22.05.2012, 19:44 | #35177
|
na noc:
Tulsa - Phoenix (4.5:0) 2 1.80 ... 8/10
zajtra:
Nordsjolland - AC Horsens 1 1.55 ... 8/10
|
|
|
dubc3k
|
22.05.2012, 18:12 | #35176
|
zajtra RS- LC 2ka 10 kurz hm len nemam nikoho odtial nebolo by zle keby sa dohodli na 2ke :)
|
|
| |
jakto7
|
22.05.2012, 18:39 | #69796
|
| |
zdielamtvoj nazor
|
|
| |
repinho10
|
22.05.2012, 19:01 | #69797
|
| |
no to by bolo fajn vybavit :)
|
|
|
| |
dske
|
22.05.2012, 19:54 | #69798
|
| |
Pomáhať a chrániť....
|
|
|
skočko
|
22.05.2012, 17:50 | #35174
|
|
Girona - Villareal FC "B" 1. polčas 1 2.21
|
|
| |
skočko
|
22.05.2012, 18:02 | #69794
|
| |
Ice Caps - Admirals under 4.5 4/10 2.3
Coyotes - Kings over 4.5 4/10 2.05
|
|
|
marko
|
22.05.2012, 17:02 | #35173
|
tá Girona sa mi tiež pozdáva, chcel by som dať tiež Poľsko a Atl.Madrid
čo na to poviete? pomohli by mi vaše názory a postrehy
|
|
|
tocco
|
22.05.2012, 16:48 | #35172
|
Novinár: Libor nevedeli ste po zápase či sa máte radovať alebo plakať,tak čo ste nakoniec robili ?
-Hudáček: Pil som
to sa dá  
|
|
|
tocco
|
22.05.2012, 16:15 | #35171
|
Dostal som tip na zápas od jedného známeho /nie je to niečo podobné ako mirove typy upozorňujem/ ja si to zahrám trošku za viac, ale tlačiť na pílu nejako nejdem.... každý nech sa rozhodne podľa svojho uváženia, domáci sa chcú zachrániť majú na to síce ešte tri kolá, ale tak prečo nie dnes nech sú pokojní zvlášť keď Villarealu o nič nejde...
Pôvodný typ Girona-Villarreal B tip 1, kurz 1.7 ale údajne by mal vyjsť aj polčas.
Ja osobne si zahrám radšej polčas s lepším kurzom ak by náhodou sa stalo niečo podobné ako s Moldavou....
Girona-Villarreal B prvý polčas 1, @2.15
|
|
|
| |
TITIT
|
22.05.2012, 16:28 | #69786
|
| |
tak skusim aj ja ten prvy polcas aspon budem mat co tlacit
|
|
| |
dubc3k
|
22.05.2012, 16:29 | #69787
|
| |
hram za 10 1/1 @2,6
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 16:33 | #69789
|
| |
aspoň budeme tlačiť viacerí sám som zvedavý ako to dopadne...
|
|
| |
Lucas17
|
22.05.2012, 16:42 | #69791
|
| |
rozmyslam ze to skusim s vami...Villareal uz je strateny tak tento tip by mohol pekne klapnut GL nam
|
|
| |
jakto7
|
22.05.2012, 17:48 | #69793
|
| |
vravis ze nie je ako mirov ale takto na neho upozornujes...tazee daco asi na nom bude ci? 10/10?
|
|
| |
Ghe88o
|
22.05.2012, 22:35 | #69818
|
| |
pripajam sa ku dakovacke !
|
|
| |
Lucas17
|
22.05.2012, 22:52 | #69822
|
| |
podal som to za malinko lebo som uz na ucte vyse nemal, ale aj tak thanks
|
|
|
golinho
|
22.05.2012, 16:11 | #35170
|
|
ahojte, prosim vas poradte nejaku stavkovu, ktora by ma neobtazovala zasielanim postovych zasielok domov (okrem bwin...) dakujem.
|
|
| |
hahasport
|
22.05.2012, 16:30 | #69788
|
| |
máš poštu
|
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 15:06 | #69770
|
| |
  ona proste neni hentaká
|
|
| |
dske
|
22.05.2012, 15:08 | #69771
|
| |
Tatar jaký pan  to jak keby som seba videl  
|
|
| |
Beloch
|
22.05.2012, 15:08 | #69772
|
| |
Link YouTube video tu lepšie vidno tie úžastne choreografie  
|
|
| |
Lucas17
|
22.05.2012, 15:09 | #69773
|
| |
Králi diskoték  
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 15:10 | #69774
|
| |
Išiel som písať, že miestami tam vidím seba, mám podobné video z Kanárskych, ale tam je pravda, že som nič neoslavoval 
|
|
| |
dske
|
22.05.2012, 15:14 | #69775
|
| |
Keby len z kanárských  
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 15:22 | #69776
|
| |
však totoK spoluhráč je s Hudáčkovcami kamaráť, a rozprával mi o Liborovi, je to podobné zviera ako aj my ostatní
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
22.05.2012, 15:33 | #69777
|
| |
na grc toto
|
|
| |
dske
|
22.05.2012, 15:33 | #69778
|
| |
A prečo by to malo byť na grc?
|
|
| |
dske
|
22.05.2012, 15:35 | #69779
|
| |
 ale Zdeno nemá chyby  
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
22.05.2012, 15:38 | #69780
|
| |
hodne reprezentativne,,,najma pred detvakmi
|
|
| |
dske
|
22.05.2012, 15:45 | #69781
|
| |
Chalani sa odviazali nie? Nevidím na tom vôbec nič zlé
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
22.05.2012, 15:46 | #69782
|
| |
to ze ty nevidis neznamena,ze ja nemozem vidiet
|
|
| |
dske
|
22.05.2012, 15:58 | #69783
|
| |
Mne to je jedno podľa mňa úplne v pohode. šak sa aj ty niekedy tak doviaž, nemusíš iba vysedávať pri pive na stoličke v kuse 
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
22.05.2012, 16:00 | #69784
|
| |
no jo..asi ti unika podstata...
|
|
| |
pali1234
|
22.05.2012, 18:25 | #69795
|
| |
Redaktor: Počul som že ste v autobuse s Tatarom robili DJov na akej hudbe ste fičali?
Hudáček: Ukaž mi lásku !
|
|
|
pacigala
|
22.05.2012, 13:51 | #35168
|
tak ja dnes iba jeden do statistik
Norwich - Celtic ....2 ...4,4 chapem ze Celtic vonku je polovicny ale 4,4 ?
a tak s mensim kurzom mozno Fognini - Darcis ...1 ...1,4
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 13:53 | #69764
|
| |
a kde máš 4,4 
|
|
| |
pacigala
|
22.05.2012, 13:55 | #69765
|
| |
fortuna
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 13:59 | #69766
|
| |
fakt lákavý kurz, všade inde vo svete okolo 3,2-3,6 najvyšší čo vidím, a sprostá fortuna 4,4, no keď odpočítam MP tak aj tak okolo 4,1 stále....nevieš aké zostavy? lebo tá dvojka tam zase nie je až taká nerálna si myslím
|
|
|
| |
Lucas17
|
22.05.2012, 14:26 | #69769
|
| |
uz klesol na 4,08
|
|
|
Pivo6
|
22.05.2012, 12:55 | #35167
|
Zdravím! Tak tu napíšu zase něco, narazil jsem na tento zápas z Finska - Atlantis x PK-35.
Koukám na stats a jsou na tm oba stejně, dle mého a PK-35 o něco lépe, jednak jsou o něco výš a jednak domácím domácí prostředí nesvědčí a kurzy? Bwin 1,60 4,20 4,10 a Bet365 1,50 4,33 5,00. Tak co na to říkáte? Hraji 2 za 7/10 a X2 to samé, ale remízy moc nepadají... GL kdo zkusí
.
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 12:59 | #69753
|
| |
pozor na to, ten drop na domácich je nejaký podozrivý, z 2 na 1.5 aby v tom niečo nebolo....
|
|
|
tocco
|
22.05.2012, 12:54 | #35166
|
Mayer - Dodig tip 2:0 na sety, @1.72
Myslím si, že domáci Mayer by ho mal zvládnuť v dvoch setoch...
|
|
| |
Lucas17
|
22.05.2012, 13:28 | #69758
|
| |
dobry kurz celokm ze bude kanar 1,7
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 13:38 | #69760
|
| |
1,7 kurz? nejako malo nie?
|
|
| |
Lucas17
|
22.05.2012, 13:46 | #69762
|
| |
to bolo v 1. sete za stavu 5:0...skoda nemal od toho daleko...
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 13:49 | #69763
|
| |
ale aj tak malý kurz bol na to že podával Dodig, to nerád hrávam také stávky, nikdy nevieš ako zaservuje, ale ďaleko od toho nemal, teraz už len nech si udrží podanie a doma
|
|
| |
Lucas17
|
22.05.2012, 14:13 | #69768
|
| |
6:1, 6:1
|
|
|
Bonifac2
|
22.05.2012, 12:45 | #35165
|
Bonifac2 Reaguj na príspevok | 22.05.2012, 05:39 | #35152
Tento kurz je dosť prestrelený podla mna :
Isto si to zahrám v hcp .... a za menší vklad skusim aj ako čistu 1 ... GL
Panova - Barthel ............ Panova + 6,5 @ 2,0 ........ 7/10
................................... over 17,5 @ 1,83 .......... 8/10
................................... Panova @ 11 ................. 3/10
Bonifac2 22.05.2012, 05:45 | #69711
Panova je slušna antukára ....... a sú to ženy .... vyskušame , uvidíme, sám som zvedavý , ako to vystrelí
|
|
| |
Bonifac2
|
22.05.2012, 12:47 | #69750
|
| |
Tak nakoniec z toho bola ešte slušná dráma .... a zo 6 : 3 , 5 : 0 .... nakoniec 6 : 3 , 7 : 6 ...... vdaka Alexandra ..... aj za to " poľavenie " , lebo over by bol KO
|
|
| |
Bonifac2
|
22.05.2012, 12:48 | #69751
|
| |
neinšpiroval sa nikto asi okrem Slavena ...... tak aspon tebe veduci gratulácia k výhre
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 12:57 | #69752
|
| |
gratulujem pekný tip, chcel som to tiež hrať, no nejako som si myslel že mám čas, a že sa hrá som prišiel na to až po prvom vyhratom sete Panovy hral by som inak ten hcp určite...
|
|
| |
Bonifac2
|
22.05.2012, 13:01 | #69754
|
| |
škoda toky .......... človek tu nie je stále , na počítači , tak nedá sa vždy
Inak hráš so mnou aj toho Selu , ako sme si vtedy písali o nom , s tebou to bolo tuším .... proti Dimitrovovi ?
Celkom sa tam drží zatial ..... potlač ho trošku chalana ..... Dudiho ..... ja zatial idem na obed , tuto o poschodie nižšie .... do závodnej jedálne .......... Bude mi dvojnásobne chutiť po víťazstve tej Panovej
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 13:03 | #69755
|
| |
hral si si to aj za viac či len za drobné? hm, nehrám ho nakoniec, Michalides ma trochen od toho odhovoril, chcel som nájsť nejaký zápas s výšším kurzom za trochen viac, ale v poslednom čase keď sledujem ping pong dá sa tam niečo live zahrať, hlavne pri stavoch 9:8 sú kurzy na 2 vždy okolo 3,5 a je to len jedna loptička tam moc tie nižšie kurzy ani nevychádzajú tuším
|
|
| |
Bonifac2
|
22.05.2012, 13:21 | #69756
|
| |
také stredné vklady ...... ale potešilo veľmi , aj tak
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 13:28 | #69757
|
| |
ja teraz tlačím toho Mayera, vyhráva v prvom sete 5:0 tak to by už mohol doklepnúť a ešte ten druhý... a bude hore
|
|
| |
Bonifac2
|
22.05.2012, 13:33 | #69759
|
| |
Tak ten ti krásne ide .... ako pílka ..... to by mohol pohode 2 : 0 dať .... za kolko hráš ? ..... inak ten Sela slabota ... sklamal v druhom sete ...
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 13:39 | #69761
|
| |
Floriana hram za 10 iba ...nech mám čo sledovať no Sela sklamal veru, ešte že som sa naňho vykašlal....
|
|
|
tocco
|
22.05.2012, 12:32 | #35164
|
KOFY skús občas pridať tipy aj do štatistík, máš celkom dobré tipy, môžme sa inšpirovať, len človek čo moc nepozerá štatistiky ako ja má to tažké
Dikičko
|
|
| |
KOFY
|
22.05.2012, 16:34 | #69790
|
| |
tocco do diskusie si myslel že? ...no veď môžem...ale tak ja si ich pridám do štatistík a kto chce tak ich tam vidí,keby niečo tak mi napíš správu
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 16:44 | #69792
|
| |
jasné do diskusie som myslel, prepáč
|
|
|
jakto7
|
22.05.2012, 11:54 | #35163
|
zda sa mi to alebo mame pridanych paru e-tiketov?
|
|
| |
Lucas17
|
22.05.2012, 11:57 | #69745
|
| |
presne 3
|
|
| |
admin
|
22.05.2012, 12:22 | #69747
|
| |
vdaka chlapci
mato121: prestan porusovat nase pravidla, lebo na nasom webe skoncis.
Dakujem za pochopenie.
|
|
|
Bonifac2
|
22.05.2012, 11:45 | #35162
|
Panova krásne prvý set .... 6 : 3 ..... len tak dalej Alexandra .... pridaj ešte a budeš u mna pre dnešok jasná jednička
Slaven , kde si ? ..... nepíl teraz drevo .... pod radšej Panovu som mnou tlačiť
|
|
| |
tocco
|
22.05.2012, 11:53 | #69744
|
| |
fu, v druhom už 3:0, nádhera len nech to doklepne
|
|
| |
Bonifac2
|
22.05.2012, 12:00 | #69746
|
| |
5 : 0 .......... ja som spokojný už teraz ....... poistené stávkou na protihodnotu ... Barthel @ 41 ........ len nech nie je skreč .... to by bolo maximálne od veci , pre moje tipy
|
|
| |
admin
|
22.05.2012, 12:25 | #69748
|
| |
aj over uz vysiel, pekne  
|
|