Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12514 | 12515 | 12516 | 12517 | 12518 | 12519 | 12520 | 12521 | 12522 | 12523 > >>

Tiperka 22.05.2012, 11:08 | #35161
Bubka-Millot 1
Herbert-Michon 1
Capdeville-Mertens 1
Zeballos-Robert 1
Hájek-Brugues 1
believe 22.05.2012, 10:43 | #35160
http://www.evysledky.com/zapas/Y3VrkGHq/#prehlad-zapasu 26.5.2012

ElPozo Murcia - Sala 10 Zaragoza X2 (9,5/10)
  believe 22.05.2012, 10:58 | #69729
  dnes Cordoba-Cartagena over 2.5 -> @1.6
  believe 22.05.2012, 11:03 | #69732
  Sibirjak-Sinara .. over 6 .. @1.85 (bet365)
  believe 22.05.2012, 11:14 | #69736
  Mayer F.-Dodig I. .. tip 2:0 .. @1.54
  believe 22.05.2012, 11:25 | #69739
  Link YouTube video
  believe 22.05.2012, 11:25 | #69740
  Link YouTube video
Bonifac2 22.05.2012, 10:36 | #35159
Bayern - Holandsko ......... 1 X @ 2,1

Neviem aké budu zostavy ani nič bližšie , ale vsádzam na vačšiu zohratosť mužstva , ktoré je spolu celý rok pokope ... a v tom finále hrali ozaj veľmi dobre .... uvidíme **22 **22 **22
  dulec 22.05.2012, 10:39 | #69724
  tu mas zostavy: http://www.goal.com/en-us/match/80407/bayern-vs-netherlands/lineup-stats
  Bonifac2 22.05.2012, 10:46 | #69725
  maju to tam nabité holandania ..... a tak na remízku by to mohli uhrať zo šťastím **01
tocco 22.05.2012, 10:19 | #35158
Göteborg Ž - Linköpings Ž
U žien je známe že padá dosť gólov, a zrovna dnes nástupia mužstvá teda ženstvá**01 ktoré to v poslednom zápase potvrdili, preto nerozumiem celkom tomu kurz na over 2.5 @2.05 a s radosťou si ho zahrám, a budem dúfať, že ma nesklamú baby jedny **26**22**22
  dulec 22.05.2012, 10:39 | #69723
  heh,no 10 golov v 6 zapasoch Linkopingu nie je zrovna dost golov :-) navyse v poslednych 6 vzajomnych zapasoch padlo len 7 golov a Linkoping mal uz minulu sezonu najnizsii priemer golov v zapase v celej lige, takze opatrne s overom.
  tocco 22.05.2012, 10:47 | #69726
  ja toto všetko beriem, tie vzájomné sú fajn, tzn. že dnes padne over**01 a nemôžeš pozerať len na jedno mužsvo Goteborg dáva gólov dosť, a vie aj dostať, uvidíme...zase lopatami som to nenakladal...**01
  dulec 22.05.2012, 11:05 | #69734
  ved prave..ze nemozes pozerat len na jeden tim, a ty pozeras len na goteborg, ale ze linkoping hra beton neberies do uvahy:-)
Tomasso 22.05.2012, 10:09 | #35157
Ull/Kisa - Tromsdalen 1 2.04
Jakarta - Pelita Jaya handicap (Jakarta-0.5) 1 1.93
Göteborg Ž - Linköpings Ž handicap (Göteborg Ž -0.5) 1 1.8
  tocco 22.05.2012, 10:20 | #69719
  Tou Jakartou sa inšpirujem, začínajú už za 10 minút tak snáď to klapne**22**22**22
  Bonifac2 22.05.2012, 10:57 | #69727
  dávam LIVE .... 1 : 0 .... na otočku tu vašu Jakartičku .... hostia sú lepší o kusok ... X 2 @ 2,75 .......... 2 DNB @ 6,5 ..... uvidíme **05
  tocco 22.05.2012, 11:04 | #69733
  nehovorím že už vyhrajú, ale na základe čoho si na to prišiel? Hostia vyhrávajú na rohy 3:0 strely na bránu 1:1 mimo brány 0:4 a tie nebezpečné útoky podľa bet365 neberieš snáď do úvahy**01
  tocco 22.05.2012, 11:07 | #69735
  ešte som to pomaly nedopísal a už 1:1**01
  Bonifac2 22.05.2012, 11:18 | #69737
  nie nie , podla toho nie ..... je to šport ..... môže to skončiť ešte hocijako , mal som proste len tušáka .... uvidíme **04
  tocco 22.05.2012, 11:20 | #69738
  jasné že môže len či to pozeráš keď hovoríš že su lepši to som sa pýtal**04
  Tomasso 22.05.2012, 11:27 | #69741
  tak som to nakoniec hodil este live...na domacich a neprehru hosti...tak par eur bude...
  Bonifac2 22.05.2012, 11:31 | #69742
  tak ono ale veľa zápasov býva praveže opačných , že mužstvo je lepšie , búši , búši , nedá ...... a drb z ojedinelého protiutoku dostane gola ..... alebo ešte viac ma poteší ked je remíza , dostanu redku , dam na nich že sa im bude lepšie hrať , ked maju o jedného hrača viac a oni ešte v presilovke dostanu gol ... **18
  Bonifac2 22.05.2012, 11:46 | #69743
  vidíš ......... hovoril som ti ..... ja to mám stále tak .... 2 : 1 ...
  tocco 22.05.2012, 12:30 | #69749
  tak áno, ale žiadna červená teraz nebola, bolo to otvorené, ťažko povedať kto bol lepší, ale tak domáci vyhrali a ja som spokojný**04
slaven 22.05.2012, 09:59 | #35156
na dnes LA v NHL by mali zabojovat naplno, 2.87 Victory tip
GL banda **02
  tocco 22.05.2012, 10:20 | #69720
  podobne ako včera aj dnes idem s tebou do toho**26**22
  Bonifac2 22.05.2012, 10:25 | #69722
  ja si to zahrám dneska ale opačne .... verím že Coyotes budú povzdbudený víťazstvom vonku na nulu a že ešte zabojuju v tejto serii , ktora sa presunie ešte do " eL Ej " ...... vz Phoenix @ 2,05 ... **18
  majster 22.05.2012, 10:59 | #69730
  nebudu chceli doma si ešte zahtrať?**01**01
  Bonifac2 22.05.2012, 11:03 | #69731
  majster **05 ....... To nie je slovenska extraliga **01 **03
admin 22.05.2012, 08:37 | #35155
**16 Uz mozete pridavat tipy a tikety **16 **03
(analyzy a preview zatial nie)
Bonifac2 22.05.2012, 08:31 | #35154
Ja sa len chcem opýtať adminka , že o čo vlastne išlo v tejto " sezónnej udržbe " softwaru tejto stránky **05 ....... píšem to naschval na plochu, lebo isto to bude zaujímať aj viac ľudí ..... aby sa rýchlejšie a ľahšie vyhodnocovali typy , alebo na čo bola , resp. ešte je zameraná táto údržbička **03
  Bonifac2 22.05.2012, 08:35 | #69716
  alebo to chceš urobiť tak aby si každy vyhodnocoval sám svoje tipy **04

Podľa mna by to bolo tak lepšie a mal by si o robotu menej .... a nemyslím že by tu niekto podvádzal , alebo tak dačo , čo by z toho mal , nejaké imaginárne percentá ? **02
  admin 22.05.2012, 08:39 | #69717
  Ahoj ... hlavne sme kusok optimalizovali databazu, boli tam nejake mensie problemy. Co sa tyka funkcnosti webu, ziadne zasahy neboli, len drobnosti. Vyhodnocovanie zatial nechame tak, ako to je, uvidime neskor ... od juna by sme mali zasa spustit sutaz, tak uvidime. + chystame aj sutaz na ME 2012 vo futbale, nieco ako sme mali teraz v hokeji. takze tiez dost roboty okolo toho je.
  Bonifac2 22.05.2012, 08:43 | #69718
  kalap dolu ...... a palec hore **26
slaven 22.05.2012, 07:49 | #35153
NJ 4:1, heh, presne ako som si myslel ... pekne vyrovnali seriu a 2.5 kurzik doma. Dobre ze som nehral ten under **03
  Bonifac2 22.05.2012, 07:56 | #69714
  inpiroval som sa tým NJ včera večer ... len som tam hral aj ten under 4,5 .... takže sa mi tak akurat vklad vrátl ... škoda ... jeden gol nemuseli dať ku koncu **05
  tocco 22.05.2012, 10:21 | #69721
  výborná práca, vďaka za inšpiráciu**26
Bonifac2 22.05.2012, 05:39 | #35152
Tento kurz je dosť prestrelený podla mna :

Isto si to zahrám v hcp .... a za menší vklad skusim aj ako čistu 1 ... GL **22

Panova - Barthel ............ Panova + 6,5 @ 2,0 ........ 7/10
................................... over 17,5 @ 1,83 .......... 8/10
................................... Panova @ 11 ................. 3/10 ... **22 **22 **22
  Bonifac2 22.05.2012, 05:45 | #69711
  Panova je slušna antukára ....... a sú to ženy .... vyskušame , uvidíme, sám som zvedavý , ako to vystrelí **05
  hardluckwoman 22.05.2012, 07:26 | #69712
  len opatrne barthel hra velmi slusne na antuke tuto sezonu
  slaven 22.05.2012, 07:49 | #69713
  skusim sa inspirovat, touto stavkou:
A. Panova 22-May-2012 2:05 AM PST
Game Spread +7 for Match 1.962
GL nam !
  Bonifac2 22.05.2012, 07:57 | #69715
  ano máš pravdu Barthel ma vynikajúcu formu .... uvidíme ako to dopadne nakoniec ... GL nám Slavenku **22 **22 **22
  majster 22.05.2012, 10:58 | #69728
  m§a pred troma dňami pekne odpalila celý tiket, aj to meno by som jej vzal!!
Pivo6 21.05.2012, 23:44 | #35151
Omlouvám se, ale jdu do NYR 6/10 - pro Slavena. Uvidíme ráno, nějak mi to poslední dobou nejde a to byly jasný jednotky! **14 A jinak NBA asi OKL a BOS by měly vyhrát... **22
  Pivo6 21.05.2012, 23:47 | #69710
  AKU NBA 9/10.
UsainBolt 21.05.2012, 23:04 | #35150
chcem počuť názory na ranný zápas volejbal korea-srbsko ,podla mna korejčanky majú na to aby srbky porazily ,korejčanky majú skúsený tím oproti mladým kočkám zo srbska ??!!!!korea celkom potrápila rusky a srbky dostali debakel od thajska
slaven 21.05.2012, 21:53 | #35149
dnes v NHL, vynimocne nejdem do U/O, ale na 1ku ...
New Jersey Devils - New York Rangers tip 1
GL a dobruuu banda **10
  tocco 21.05.2012, 22:03 | #69707
  Idem do toho s tebou**26**22
  pedro91 21.05.2012, 23:10 | #69709
  pripajam sa aj ja **05**22
strepsils 21.05.2012, 21:52 | #35148
Ahojte. No zijeme ne ? :)
  slaven 21.05.2012, 21:52 | #69706
  nazdar, daj tomu cas **03
Michalides 21.05.2012, 20:57 | #35147
Michalides Reaguj na príspevok | 21.05.2012, 08:54 | #35127
Bunkeflo - Kristianstads 2@1,8 OK
S. Kerbura - Västerås SK 2@1,8 OK
Hameenlinna - SJK 2@1,7 OK
tak dnes skusime asi takto
  Michalides 21.05.2012, 09:34 | #69627
  Muzi
Falla vs Istomin 1@1,6 nehrali
Roger-Vasselins vs Paire 2@1,53 nehrali
Zeny
Panova vs Duboisova 1@1,5 OK
Paszekova vs Braintiova 2@1,65 KO
Prekvapenie
Jankovicova vs Halepova 2@2,10 OK
Dnes spokojnost **03
  admin 21.05.2012, 21:12 | #69703
  dobra praca **02
  Michalides 21.05.2012, 21:16 | #69704
  Dik, len skoda, ze som to nemohol pridat do statistik, pekne by sa to vynimalo **03
tocco 21.05.2012, 20:55 | #35146
Asi mi to ide jednému z mála**01 tak si pridám aj jeden tipík na večer
Fram-Selfoss tip 1, @1.83
Hostia síce nie sú úplným nováčikom, no postupili z nižšej islandskej ligy, a okrem prvého zápasu dva krát prehral..verím, že prehrá aj dnes, domáci potrebujú zberať body...
  Lucas17 21.05.2012, 21:00 | #69700
  dobry tip...skusas to solo?
  tocco 21.05.2012, 21:11 | #69701
  Jasnacka, ja vacsinou len solo
  admin 21.05.2012, 21:12 | #69702
  GL

P.S. za chvilku tu budu vsetci, je to len docasne ...
  tocco 21.05.2012, 21:17 | #69705
  Ja viem. Ale som rad ze mne to ide**01
  Erricco 21.05.2012, 23:05 | #69708
  tocco ten tip s Fram-om nám nejako nevychádza, či ? **01
balboa 21.05.2012, 19:47 | #35145
preco tu nemame ziadnu anketku admin? **09
  admin 21.05.2012, 19:49 | #69697
  cauko, precitaj si co je napisane nad last 5 tipmi ... snad to uz nebude dlho trvat a vsetko bude slapat na 100% zasa ...
  balboa 21.05.2012, 19:50 | #69698
  aha, uz chapem....tak nech ti to ide rychlo
delvin 21.05.2012, 18:05 | #35144
Grindavík - Stjarnan over 2,5 1.6 7/10
Brage - Östers 2 @ 2 5/10
**26
tocco 21.05.2012, 15:22 | #35143
Janko Tipsarevič vyhrá gem pri Zovkovom podaní, kurz @1.72
Zovko je deblista, a nič nehrá, nemá ani dobré podanie, ani v hre nie je dobrý, Janko by mal ľahko vyhrať gem...
  tocco 21.05.2012, 15:24 | #69682
  Zovko hral naposledy dvojhru asi pred tromi rokmi**01
  tocco 21.05.2012, 15:32 | #69683
  tento gem nebol taký jednoznačný, no aj tak, Zovko spravil dve dvojchyby, a Tipsarevič asi ani nehrá naplno, ale je to doma**01
  tocco 21.05.2012, 15:38 | #69684
  5:0 podáva Zovko, tak zaber Tipsarevič, ešte raz mu zober servis**16**03
  tocco 21.05.2012, 15:41 | #69685
  6:0 nádhera, len tak ďalej Tipsarevič, a dnes budem spokojný po tomto zápase**01
  dlzen 21.05.2012, 15:43 | #69686
  Druhy set 6:0 , kurz 4, GL
  dlzen 21.05.2012, 15:45 | #69687
  kua ten je uplne hotovy, to by som aj ja lepsie zahral **01
  tocco 21.05.2012, 15:49 | #69688
  a už sa to nedá, už je kurz len 1,44 a to sa neoplatí hrať vôbec...dal som za 2,37 že bude 6:0 ty si chytil ešte pekný kurzík, za koľko si to dával?
  dlzen 21.05.2012, 15:51 | #69689
  v betku je stale 2,2 kurz... za desinku som dal
  tocco 21.05.2012, 15:54 | #69690
  1,44 som myslel kurz že vyhrá Zovkove podanie,
  dlzen 21.05.2012, 16:01 | #69691
  6:0, 6:0 , tip OK **03
  tocco 21.05.2012, 16:02 | #69692
  Máme to doma, ja síce s menším kurzom, ale trošku som to dal za viac, takže tiež spokojnosť**04
  majster 21.05.2012, 17:37 | #69693
  pozeram ako puk o čom to píšete , keď ja mam Tipšareviča s Karlovičom , under, a pozeram že mam to s torno!**12, odkial som to vzal!**12**12
dske 21.05.2012, 14:56 | #35142
http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/ms-hokej/slovenskych-hokejistov-viezol-otrasny-autobus-z-roku-pan... **01**01 váš názor? **01
  gilleseraise 21.05.2012, 15:21 | #69681
  A nie je to jedno??? Pre mna je podstatnejsi naklad
  Andrejo 21.05.2012, 20:07 | #69699
  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/547336_417425881611069_111309582222702_1326656_136625...
Tiperka 21.05.2012, 14:47 | #35141
Tipsarevic(-3.5)-Karlovic 1
Cibulková(-1.5)-McHale 1
Brianti(-1.5)-Paszek 1

Erakovic(-3.5)-Morita 1
Lisicki(-5.5)-Parmentier 2
  tocco 21.05.2012, 15:00 | #69679
  Karlovič nenástupi podľa všetkého...
  pali1234 21.05.2012, 15:06 | #69680
  erakovic - morita suhlasim ale hram bez hcp **03
  Tiperka 21.05.2012, 12:30 | #69694
  Parmentier, Cubulková aj Brianti to zvládli **01**01 ešte Erakovic dotlačiť a dnes spokojnosť **03 **22**22
  Tiperka 21.05.2012, 12:31 | #69695
  Cibulková **02
tocco 21.05.2012, 14:45 | #35140
Kurz na Soedu, že si vyhrá 20gem pri svojom podaní 1.72? Tak to zahrať musím, veď vyhráva 5:2, teda podávať bude pri stave podľa všetkého 5:3
  tocco 21.05.2012, 14:51 | #69676
  ku 15 si vyhral podanie, aspoň on potešil keď už Nole nie, ale stále som dnes drobné v mínuse...
slaven 21.05.2012, 14:22 | #35139
Jeden moj znamy z Prahy mi napisal dnes rano toto: "Upřímně řečeno - v semifinále jsem fandil Slovákům. Tedy přesněji řečeno - po dlouhé době jsem zase někomu fandil. Po těch letech, co se sportem zabývám profesně, tak jsem už tak nějak odvykl někomu fandit. Rád se samozřejmě podívám na pěkný hokej nebo fotbal, ale že bych u toho vřískal, to už ne.
Nicméně zápasy Slovenska jsem si skutečně užil, a to jsem opravdu vřískal. Já mám na Slovensku spoustu přátel, dva roky vojny jsem odsloužil v Prešově, a nikdy na tu dobu nezapomenu. Navíc mým přáním vždycky bylo žít na Slovensku. Třeba se mi to ještě někdy splní. Mně prostě vyhovuje vaše mentalita - jste úplně jiní, než Češi. Samozřejmě mně teď můžete říkat, jaké máte u vás problémy apod. Jasně, to já vím, ale prostě Slováci mně jsou svojí povahou mnohem bližší než Češi. "
- heh, pekne ze ? **02**02
  dske 21.05.2012, 14:47 | #69674
  Je to pán **01
Aký šport robí? Že či nejaký kolega alebo z úplne iného súdka **02**02
tocco 21.05.2012, 14:20 | #35138
Boni ak si tu - lebo tu svietiš, čo povieš na zápas Dimitrov- Sela? Ten kurz na Selu sa mi zdá trošku nadhodnotený, Dimitrov nie je pokiaľ viem nejaký skvelý antukár..
  Bonifac2 21.05.2012, 14:26 | #69670
  Nebudeš mi asi veriť ..... ale je to jediný zápas , ktorý ma najviac padol dneska do oka , ked som si len tak prebehol dnešnu ponuku rýchlo z hora dole ..... izraelčan Sela je môj ublubenec , veľmi dobrý tenista ... taký menej nápadný , ale zato veľký bojovník .... čo je trošku škoda , že jeho oblubenejší povrch je hard ... ale ten kurz mi tiež udrel do očí .... podme do toho za menší vklad ... ja si to zahrám takto :

Sela - Dimitrov .......... Sela @ 3,5 .......... 6/10
.............................. over 21,5 @ 2,0........ 6/10
............................. Sela +3,5 @ 2,1 ........ 8/10
  tocco 21.05.2012, 14:29 | #69671
  Písal som si s jedným chalanom, že Dimitrov v kvalde okrem jedného setu všetko valcoval, no tých súperov čo tam mal tak nič moc, a že dnes by mal vyhrať, no mne to nejako nejde do hlavy, Sela ho dokonca raz aj porazil síce na harde, ale 2:0 prečo by to nemohlo byť aj dneska tak? A Ten kurz je úplne mimo z môjho pohľadu...
  Bonifac2 21.05.2012, 14:34 | #69672
  za drobné si to zahrám ...... inak skusim za dve eurá aj Lacka zahrať .... kurz @ 4,0 .... aj ked je to baran ..... a Tomič má dobru formu poslednú dobu , cítim nejaké svrbenie v rukach , že to tam mám odkliknuť aspon za tie 2 ečka , že by mohol " prekvapiť " .... uvidíme **22
  tocco 21.05.2012, 14:35 | #69673
  ja toho Selu práveže nechcem hrať len za drobné, ja za drobné nepodávam**01 ak niečo má vyjsť, tak nech z toho niečo je, ak to dám za drobné a vyjde to budem nadávať, a keď nie síce nebudem, ale o tom to je...
  Michalides 21.05.2012, 14:48 | #69675
  ten kurz bude asi tym, ze sa Selovi vo Francuzsku vobec nedari, od roku 2006 tam vyhral iba 2 zapasy...takze mu ta Francuzska antuka pravdepodobne absolutne nesedi ...a k tomu este antuku hra naozaj minimalne
  tocco 21.05.2012, 14:51 | #69677
  fúha, to som nepozeral, kašlem radšej ja na to...
  tocco 21.05.2012, 14:53 | #69678
  dik za info inak**04
admin 21.05.2012, 14:05 | #35137
Feminka, ides na Zahorie ? http://fksenica.eu/sk/component/content/article/40-aktuality/537-na-zahorie-pride-brazilsky-gigant **03
  femina 21.05.2012, 14:18 | #69668
  waaau, zaujimaveee... Cruzeiro v Senici...sice "len" 23 - mozno naucia hrat Senicu Latinskoamericky futbal...**08**02
America 21.05.2012, 13:40 | #35136
Falla A. - Istomin D. 2@2,00
Paire B. - Roger-Vasselin E.1 1,55
Querrey S. - Kukushkin M 2@2,50
tocco 21.05.2012, 13:09 | #35135
Zahrám LIVE Nole, má navrch podľa mňa, aj keď to bude ťažké, @2.1
  femina 21.05.2012, 13:32 | #69657
  dufam, ze tam ten over padne, bo na neho cekam uz od vcera....**22 inak ahoj, kto ste tu...**04
  tocco 21.05.2012, 13:37 | #69658
  hm, neviem aká bola hranica, ale ak 21,5 tak si myslím že ano, je mi luto toho noleho, uz musi byt z neho frustrovany...**01 a ahoj**03
  femina 21.05.2012, 13:42 | #69659
  22,5 **22 vcera som kukala Sarapku s LI...tak ta ma teda psychiku, ze nechapem... keby ja tak prehravala, ta smarim raketu a ona...ty kokos, nakoniec to vyhrala - zapas bol, chvilu preruseny kvoli dazdu... a kurz na nu bol v jednej chvili 23...som nechapala fakt...**08
  tocco 21.05.2012, 14:01 | #69660
  aký si mala kurz? je to síce finále jednotky s dvojkou, no tá hranica sa mi zdá nejaká vysoká, ak to teraz skončí 6:4 pre nadala, tak je to KO, síce tesne, ale bolo by, byť tebou skúsil by som otočiť, no vlastne ani nie, veď ten kurz je už smiešny, trímem palce**22
  femina 21.05.2012, 14:04 | #69662
  vcera bol kurz 1,83.. uz nic nebudem davat, budem len cakat - mozno Djoki zamaka...**08**22
  tocco 21.05.2012, 14:05 | #69663
  Ten Nadal je úplny blázon, čo on vybehá a aké údery zahrá to je des... Nole nehrá vôbec zle, občas síce pokazí, no skrátka ten Nadal je pán**04
  tocco 21.05.2012, 14:12 | #69664
  hm, škoda, teraz mal Nole veľa šancí na rebrejk, a zbytočne pokazil....
  femina 21.05.2012, 14:14 | #69666
  ..do kelu, take sance zahodil teraz, veru... ak nezaberie, tak moj over je passe...**09 Rafa je certovsky dobry..naozaj...
  tocco 21.05.2012, 14:16 | #69667
  tvoj over, a môj tip že vyhrá už je veľmi vzdialený**01
  femina 21.05.2012, 14:19 | #69669
  tiško, tiško...**02**02**04
luckyfer 21.05.2012, 12:34 | #35134
o tretej to v robote balim a bezim na namestie privitat nasich 'zlatych' chlapcov **03
  slaven 21.05.2012, 12:35 | #69655
  pozdrav ich **02
tocco 21.05.2012, 11:57 | #35133
Slaven, ta dubnica vyhrala v tom Lučenci, a ja debil som to nechtiac podal za 50eur na sportingbete s kurzom 2, a potom som im pisal na live chat, ze ci sa to neda stornovat, lebo ja som chcel podat ten minsk, a ona ze neda, ale skusi sa spytat, stornovala mi to a tak som si podal minsk..no a dopadlo to ako dopadlo.... neskor som hral radšej Senicu potom a na Dubnicu som sa uplne vykaslal...
Nevadi, včera aj tak spokojnosť....
  tocco 21.05.2012, 11:58 | #69648
  neviem či si pamätáš že som sa ťa včera pýtal čo s tou Dubnicou**01
  slaven 21.05.2012, 12:04 | #69649
  jj ... ja vcera strata ... 4 dni po sebe chytim krasne velky kurz, ked to dam za malicko a vcera som nasim veril, ze neprehrame o 3 a viac a tak to dopadlo, ked som to osolil ... + Senica brutal KO + v noci ani nehovorim, STL v pohode vyhravali, pred koncom dostali 3 a prehrali o bod :((( ... LAA to iste ... zasa KO pred koncom, priste cisty **14 u mna z pohladu tipovania ...
  slaven 21.05.2012, 12:06 | #69650
  a viem, pamatam ... ina FRA liga vysla nadherne, samozrejme, vobec som sa na nu ani nepozrel, lebo som bol prec a ta Dubnica, hej, info prislo, ked skoncil zapas, toto milujem **18
  tocco 21.05.2012, 12:14 | #69651
  pisal to aj Hesky, takže info bolo, nepísal že to je tutovka, ale tak niečo sa tu spomenulo, škoda veru, kurz tam bol nádherny...
  slaven 21.05.2012, 12:15 | #69652
  ved vcera som mu to pisal
ja som na webe doobedu nebol do statistik nedal ani prd, skoda reci
snad sa toto zlepsi, on pisal, ze kurz klesol na 1.5 a ine veci, ale dalo sa krasne podat aj za 1.9 pred zapasom, toto ma mohlo zahojit, ale nie , zasa opacne
  tocco 21.05.2012, 12:17 | #69653
  sportinbet mal 2 kurz stale tusim, ani neviem ci klesol..hej iba do diskusie to dal veru... registroval som to, ale nepodal...
believe 21.05.2012, 11:43 | #35132
Petrol.Ploesti - Studentesc .. tip 1 .. @1.80
  believe 21.05.2012, 12:21 | #69654
  GIF Sundsvall v Elfsborg .. 2 .. @2.25
<< < 12514 | 12515 | 12516 | 12517 | 12518 | 12519 | 12520 | 12521 | 12522 | 12523 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions