Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: krokous
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

POLITICKÁ DISKUSIA


Aktualizuj POLITIKA diskusiu NaseTipy.com na sieti X KLASICKÁ DISKUSIA
<< < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > >>

Markuss 16.06.2026, 07:24 | #22645
Vcera isiel do múky rusky Tu22 pri cvicnom lete, a uz sa niektoré hyeny vytesovali, hoci neboli obete. Dnes je to americký B52. Hrozné pre tých clenov posádky.
  Markuss 16.06.2026, 07:24 | #43478
  Link na článok na doméne pravda.sk
  domasa 17.06.2026, 07:28 | #43485
  Na Ukrajine sa zrútil bombardér Suchoj Su-24, potvrdené sú dve obete
V Chmeľnickej oblasti na západe Ukrajiny sa zrútil ukrajinský taktický bombardér Suchoj Su-24, informovali v utorok vojenskí predstavitelia. Pri nehode zomrel pilot aj navigátor, píše TASR podľa agentúry DPA a webu The Kyiv Independent.

Ukrajinské vzdušné sily potvrdili, že k incidentu došlo v utorok večer. Žiadne civilné obete hlásené neboli.

„Príčina a okolnosti tejto tragédie sú predmetom vyšetrovania,“ uviedla armáda. V súčasnosti sa na mieste nachádzajú bezpečnostné zložky aj záchranári.

Chmeľnická oblasť leží približne 160 kilometrov severne od hranice s Moldavskom. The Kyiv Independent zdôrazňuje, že v tomto regióne sa nachádza vojenská letecká základňa Starokonstantinov,
kde sídli siedma brigáda taktického letectva, ku ktorej patrili obe obete utorkovej nehody.

https://www.teraz.sk/zahranicie/na-ukrajine-sa-zrutil-bombarder-suchoj/970897-clanok.html?utm_source...
domasa 16.06.2026, 05:58 | #22644
Sociálny demokrat ako vyšitý.Oni to už berú lopatami.
Link FB príspevok
  domasa 16.06.2026, 05:59 | #43476
  Link FB príspevok
  domasa 17.06.2026, 05:40 | #43483
  Viac než 3,5 milióna eur dostala za uplynulých sedem rokov firma poslanca Smeru Jána Mažgúta zo Smeru. Zo štátnych peňazí, ktoré táto strana za výsledok vo voľbách pravidelne dostáva, sa teda „transformovali“ na stranícke. A časť z nich skončila v spoločnosti JM Communication nesúcej iniciálky poslanca, ktorý v strane dlho pracoval ako hovorca.

Nie je pritom jasné, čo všetko táto firma pre stranu robí. Z výročných správ Smeru od roku 2019, keď začali strany zverejňovať svojich najväčších dodávateľov, vyplýva, že JM Communication dostáva od Smeru státisíce eur ročne.
Verejne dostupné informácie o tržbách firmy sa zhodujú s údajom o tom, koľko do JM Communication posiela Smer. Všetko teda nasvedčuje tomu, že strana, v ktorej Mažgút pôsobí, je prakticky jediným klientom tejto firmy. Spoločnosť sa podľa obchodného registra zaberá reklamnou a vydavateľskou činnosťou.

JM Communication má pre Smer robiť najmä propagáciu, no nemá ani webovú stránku, ani profily na sociálnych sieťach, kde by svoju prácu prezentovala. A nemá ani žiadnych zamestnancov.
Markuss 15.06.2026, 20:41 | #22643
Tak predsa pôjde stropkovsky ožran musieť do volajake sbs hľadať fušky?
Neviete čo sa stalo?**12
  Markuss 15.06.2026, 20:41 | #43473
  Link na článok na doméne pravda.sk
  domasa 16.06.2026, 05:42 | #43475
  Tým, že sa spor vracia na Mestský súd Bratislava IV, o žalobe bude opäť rozhodovať sudca Adam Hradský, ktorý vlani v septembri vydal aj kontumačný rozsudok. Dôvodom bolo, že minister nereagoval na dokumenty vo svojej elektronickej schránke. Neodpovedal na podanú žalobu ani na výzvy súdu.

Sudca Hradský vyhodnotil situáciu tak, že žalovaný je pasívny, a rozsudkom pre zmeškanie žalobe policajtov v celom rozsahu vyhovel.

Na prehratý spor reagoval minister statusom na Facebooku s tým, že za výrokmi si stojí. No zároveň tvrdil, že pre pracovné vyťaženie nemal čas si otvárať elektronickú schránku. V oficiálnom odvolaní na súde už tento argument nespomenul.

Tvrdil, že mal zdravotné problémy, ktoré mu bránili reagovať na dokumenty v elektronickej schránke. Bolo to vlani v polovici augusta, keď mal SILNÉ BOLESTI V BRUCHU A ZLE SA CÍTIL. V tom čase bol na Zemplíne, odkiaľ pochádza.

Sudca Hradský ministrove argumenty neuznal. Dokumenty mal v elektronickej schránke od 2. júla. „Žalovaný za objektívny dôvod vyslovenia neúčinnosti doručenia súdnych dokumentov považoval jeho závažný zdravotný problém akútneho stavu, ktorý však nastal až 16. augusta, to jest prakticky mesiac po tom, ako nastali účinky doručenia predmetných súdnych dokumentov,“ napísal sudca.
  Markuss 16.06.2026, 07:23 | #43477
  chvalabohu existuje odvolacia instancia. Cize aj o jeho rozsudku bude znova rozhodovat nadriadený súd, kedze aktivista má uz teraz napísaný rozsudok
domasa 15.06.2026, 12:44 | #22642
Dzignutý Bombic má následovníka
Austrálsky rozhodca pred zápasom MS ukázal gesto, ktoré používajú aj neonacisti

https://img.projektn.sk/wp-static/2026/06/rozhodca-e1781517292872.png

https://dennikn.sk/5395038/australsky-rozhodca-pred-zapasom-ms-ukazal-gesto-ktore-pouzivaju-aj-neona...
  Lajos 15.06.2026, 12:57 | #43468
  Ty si chorý človek., že zdieľaš takéto hovná články.
To gesto používa hocikto, znamená, že je to v poriadku.
Napríklad aj potápači.
  slaven 15.06.2026, 14:16 | #43471
  Denník Nenávisť a ďalšia z jeho kakaníc **01**02**01
  Markuss 15.06.2026, 20:42 | #43474
  Odborník na extrémizmus, ako každý poctivý čitateľ hajzelplatku N**01
Lajos 15.06.2026, 12:09 | #22641
Tak ako to je s OZ Mladí proti fašizmu? Marek tak ako?
Link FB príspevok
  slaven 15.06.2026, 14:17 | #43472
  Mach zasa spravil zo seba debilka. Progresivného debilka.
Lajos 15.06.2026, 12:01 | #22640
Dnes ráno ste sa proste z mainstreamu nedozviete, že do Bratislavy pricestoval indický premiér Nàrendra Módi. SME mà dokonca na titulke článok o kvír pároch, Aktuality ako vždy dva články v titulke o Ficovi, iní píšu v titulke o Trumpovi, no nikto ani nespomenie že máme tu vzácnu návštevu
  Lajos 15.06.2026, 12:09 | #43467
  Link FB príspevok
  domasa 15.06.2026, 13:49 | #43469
  Robert Fico privítal na Bratislavskom hrade indického premiéra Naréndru Módího. Ide o historicky prvú oficiálnu návštevu indického premiéra na Slovensku. Čaká ich spoločné rokovanie.

Experti na Áziu aj slovenskí diplomati sa zhodujú v tom, že pondelková návšteva indického premiéra Naréndru Módího na Slovensko sa zaradí medzi najvýznamnejšie za posledné roky.

India zohráva podstatnú rolu vo svetovej geopolitike a pre EÚ je kľúčovým partnerom v regióne Indopacifiku.
https://dennikn.sk/#minutapominute
  domasa 15.06.2026, 13:52 | #43470
  Link na článok na doméne sme.sk
Lajos 15.06.2026, 10:05 | #22639
Zlodej Krajniak chytá zlodejov?
Link YouTube video
Lajos 15.06.2026, 10:05 | #22638
Prečo Lukašenko škandalózne naznačil, že ruské jednotky sú „potravinou pre kanóny“?: https://www.progresivne.com/2026/06/15/preco-lukasenko-skandalozne-naznacil-ze-ruske-jednotky-su-pot...
Lajos 15.06.2026, 10:04 | #22637
Dokáže Ukrajina znovu získať Krym?: https://www.progresivne.com/2026/06/15/dokaze-ukrajina-znovu-ziskat-krym/
Lajos 15.06.2026, 10:04 | #22636
E. Chmelár: Po Putinovi může přijít někdo ještě horší.
Link YouTube video
Lajos 15.06.2026, 10:04 | #22635
„Antifašistický certifikát“: https://www.progresivne.com/2026/06/15/antifasisticky-certifikat/
Markuss 15.06.2026, 09:34 | #22634
Izraelský minister národnej bezpečnosti Itamar Ben Gvir v pondelok odsúdil dohodu medzi Iránom a Spojenými štátmi o ukončení vojny na Blízkom východe vrátane Libanonu. Trvá na tom, že jeho krajina ňou nie je viazaná. Išlo zároveň o prvú reakciu izraelského predstaviteľa na túto dohodu. TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP.
  Markuss 15.06.2026, 09:35 | #43466
  Trumpova dohoda pre nás nie je záväzná. Izrael nie je podriadený Spojeným štátom. Sme nezávislá a suverénna krajina,“ uviedol Ben Gvir.


Ale dolárová a zbranová linka z USA musí byt.... **35
domasa 14.06.2026, 17:57 | #22633
Link FB príspevok
Markuss 14.06.2026, 17:26 | #22632
Kua a tak jako. Globalne ochladenie?

Aspoň sa bude na Slovensku lyžovať dlhšie... Ale zas budeme musieť kúriť americkým plynom, tak už aby tá vojna na Ukrajine skončila.**12
  Markuss 14.06.2026, 17:26 | #43465
  https://www.ta3.com/clanok/1054793/vedcom-nedava-spavat-studeny-flak-v-atlantiku-zvlastna-odchylka-b...
slaven 14.06.2026, 15:33 | #22631
Najviac na svete izolovaný Fico, ktorý sa stretol s najväčšími vodcami na svete a zajtra pribudne ďalší do zbierky.
Link na článok na doméne pravda.sk
admin 14.06.2026, 13:57 | #22630
Redbul Reaguj na príspevok | 13.06.2026, 15:25 | #
Vcera keď spievali americkú hymnu na futbale tak pekne ju spievali.A vtedy si človek uvedomil,aký je ten svet šialený.Najvacsi agresor všetkých vojen po 2 svetovej vojne môže všetko .Svet je ebbuty no.
Redbul 13.06.2026, 15:26 | #
**15 Ako bežní amíci mi nevedia .. dobre to robia to pozlátko Aké svet je ebbuty.
Redbul 13.06.2026, 15:28 | #
**06
Redbul 13.06.2026, 15:31 | #
Ale nevedia mi majú dobre veci stále.Ale je to paradox.
janigami 13.06.2026, 17:30 | #
To mas jak v sojuze, tam zo 150mil obyvatelov 149mil netusi, ze rozjebali zapad ukrajiny, kde akoze hladali nejakych fasounov, a teraz sa cuduju, ze im buchaju rafinerky kade tade
Lajos 13.06.2026, 19:37 | #
Ja si myslím, že každý Rus o tej nacistickej Ukrajine niečo vie, tomu ver. Tvoje tvrdenie: netuší je naozaj blud.

Máme suseda z Petrohradu, žije na Slovensku už 15 rokov. Nie je to nejaký blízky kamarát, ale poznáme sa. A ten hovorí presne to isté – že tie svinstvá sa tam dejú už veľmi dlho, nie až teraz.
StanoDianiska 13.06.2026, 20:58 | #
Jeden príklad pre Lajosa, úryvok z rozhovoru:

Vám, ale aj mnohým ďalším Ukrajincom násilne odtrhli život. Nebojíte sa, že by vojna vo vás mohla nechať nenávisť voči tým, ktorí vám to zobrali?

Bojím sa a aj sa to deje. Nikdy to neodpustím. Nikdy. To, čo hovoria a robia, neviem a nemôžem odpustiť. Keď raz budem mať vnúčatá, poviem im, ako to bolo. Nepáči sa mi, keď mi niekto povie, že nie každý Rus je zodpovedný za to, čo sa stalo. Ale keď sme im písali: prosím, zastavte to, urobte niečo, nikto z nich nič neurobil. Neodpustím im to.

Do roku 2014 k nám Rusi normálne chodili, tak ako Slováci do Viedne. Chodili k nám nakupovať, do obchodných centier, do parkov, do reštaurácií. Všetko bolo v poriadku. Večer jedli u nás v reštaurácii a na ďalšie ráno som bola „nacistka“. Ako to môže normálny mozog pochopiť? Takže nie, neodpustím.

Link na článok na doméne aktuality.sk

Takže Rusi chodili k tým "nacistom" bežne na kávu, na nákupy?

Ciernokoseliar 13.06.2026, 21:38 | #
A co sa podla teba stalo v roku 2014?... Ked doslo k tomu zlomu **01
slaven 13.06.2026, 22:13 | #
Stano, dakujem za prispevok.
Rok 2014 je naozaj kľúčový v tomto, kde sa to zlomilo.
Vďaka. Konečne si to aj druhá strana uvedomila **26
Zajtra to presuniem to politika diskusie, dnes sa mi uz nechce.
StanoDianiska 13.06.2026, 23:48 | #
Koseliar, stalo sa to, ze Rusko obsadilo Krym a proruski ozbrojenci zacali obsadzovat Donbas a Luhansku oblast. A to nie je podľa mňa, to su fakty. **01**01**01**01**01
Ciernokoseliar 14.06.2026, 00:26 | #
Nemyl si fakty...s uhlom pohladu **01**01
Redbul 14.06.2026, 11:21 | #
A čo nie su vari na Ukrajine Banderovski fašisti? Ako jediny štát ,snáď na svete oficiálne legitimizuje fašizmus ok.
  slaven 14.06.2026, 14:02 | #43464
  Ano, Stano, obsadili Krym.
A napíšeš aj prečo? Čo sa stalo predtým na Ukrajine? **35
Trocha ti to uľahčím. Začalo to v podstate tu: November 2013 – prezident Viktor Janukovyč odmietol podpísať asociačnú dohodu s EÚ a rozhodol sa pre užšie vzťahy s Ruskom a ty môžeš napísať, čo sa stalo potom ... a následok bolo obsadenie krymu, ako si napísal **26

nech si to všetko dáme do kontextu ... aj pre nechápavých, ako náš Majko...
slaven 14.06.2026, 12:46 | #22629
Hoaxy, výmysly dezolátov a zlých zlých webov **01

A zrazu potvrdené aj oficiálne **03

Odchádzajúca šéfka amerických tajných služieb tvrdí, že USA financovali 120 biologických laboratórií v 30 krajinách vrátane Ukrajiny. Jej slová už vyvolali ostré reakcie aj kritiku.

Link na článok na doméne pravda.sk
Lajos 14.06.2026, 11:25 | #22628
Zverejnenie informácií o ukrajinských biolaboratóriách financovaných USA spoločnosťou Tulsi je nesmierne dôležité pre národnú diskusiu: https://www.progresivne.com/2026/06/14/zverejnenie-informacii-o-ukrajinskych-biolaboratoriach-financ...
Lajos 14.06.2026, 11:21 | #22627
Najvyšší indický diplomat pripomenul všetkým dvojaké obchodovanie USA s nákupmi ruskej ropy: https://www.progresivne.com/2026/06/14/najvyssi-indicky-diplomat-pripomenul-vsetkym-dvojake-obchodov...
Lajos 13.06.2026, 14:25 | #22626
Skvelá práca na rezorte a *ebnutým progresívcom aj to vadí, veď uznajte sami. Pozrite si video.
  Lajos 13.06.2026, 14:25 | #43460
  Link FB príspevok
  slaven 13.06.2026, 17:20 | #43461
  Pomoc prírode im vadí. Klasika.
Uvidíme, či Tomáša odstavia. Bola by to veľká chyba a strata.
  Lajos 13.06.2026, 19:40 | #43462
  Áno, toto je ten paradox. Deje sa veľa pre našu prírodu, ale im to vadí, lebo Fico, lebo Taraba.

Ich neschopní ľudia by dojebali, čo sa len dá. To by im nevadilo. Viď ten debil Budaj, čo povedal, že medveď je bylinožravec, alebo teraz tá PS sliepka Štóhlová, ktorá neovláda ani základné veci týkajúce sa prírody.
Lajos 13.06.2026, 09:07 | #22625
KTO JE TU NEKOMPETENTNÝ: https://www.progresivne.com/2026/06/13/kto-je-tu-nekompetentny/
Lajos 13.06.2026, 08:29 | #22624
Ako ma esbeskár bez označenia vyhodil z diskusie Šantu a Kubinu o Očistci: https://www.progresivne.com/2026/06/13/ako-ma-esbeskar-bez-oznacenia-vyhodil-z-diskusie-santu-a-kubi...
Lajos 13.06.2026, 08:28 | #22623
Prehľad reakcií niekoľkých popredných ruských expertov na posledné voľby v Arménsku: https://www.progresivne.com/2026/06/13/prehlad-reakcii-niekolkych-poprednych-ruskych-expertov-na-pos...
domasa 12.06.2026, 17:02 | #22622
Premiérov syn Michal Fico nemá so Smerom spoločné len to, že robí konateľa straníckej Agentúry Smer za päťtisíc eur mesačne. Krátko po tom, ako vo februári 2024 získal túto pozíciu, nasťahoval do budovy Smeru v centre Bratislavy tri svoje firmy.

V budove Smeru na Gunduličovej ulici neďaleko Prezidentského paláca majú sídlo firmy Michala Fica Lumina AI, OCRacing a Modon. Vyplýva to z Obchodného registra.

Či firmy premiérovho syna dostali do užívania priestory zadarmo alebo platia nájomné, nie je jasné.

Predseda Smeru Robert Fico ani jeho syn Michal na otázky neodpovedali.

Z verejne dostupných zdrojov sa nedá zistiť, za akých podmienok premiérov syn dostal k dispozícii stranícke priestory na lukratívnej adrese v centre hlavného mesta. Prenájom kancelárskych priestorov v tejto lokalite bežne stojí okolo 11 až 16 eur za štvorcový meter.

https://dennikn.sk/5389237/ficov-syn-nastahoval-do-budovy-smeru-svoje-firmy-taja-ci-tam-plati-najomn...
  majster 14.06.2026, 10:32 | #43463
  to to všetko čo si písal je vec jedine smeru a nie nejakých poyebaných a poriadne priyebaných progresivcov!
Lajos 12.06.2026, 15:05 | #22621
Kreatívne dámy Šimečková a Puková. Zarobiť dokázali aj na ,,čiernom" prenájme
Cez svoje združenie poskytli STVR za finančnú odplatu priestory, ku ktorým nemali žiadny legálny vzťah.
https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/kreativne-damy-simeckova-a-pukova-zarobit-dokazali-aj-na-ciernom-pr...
Lajos 12.06.2026, 14:41 | #22620
E3 potvrdila, že plánuje nasadiť vojská na Ukrajinu po prímerí: https://www.progresivne.com/2026/06/12/e3-potvrdila-ze-planuje-nasadit-vojska-na-ukrajinu-po-primeri...
Lajos 12.06.2026, 14:41 | #22619
Poľský novinár, ktorý sa venoval Tuskovmu spojencovi, bol zadržaný tri mesiace bez súdu: https://www.progresivne.com/2026/06/12/polsky-novinar-ktory-sa-venoval-tuskovmu-spojencovi-bol-zadrz...
domasa 12.06.2026, 10:41 | #22618
Danko otvoril koaličnú kuchyňu: Taraba je vraj vo „výpovednej lehote“, v hre je už meno nástupcu
Link na článok na doméne pravda.sk
  true 12.06.2026, 11:47 | #43456
  Podľa mňa Taraba ostane. Dankovi hrabe v hlave.
  Lajos 12.06.2026, 14:41 | #43457
  Všetko, čo potrebujete vedieť o kauze Očistec a v denníčkoch sa o tom nedočítate:
Marek Para: Zápisnica v Očistci zámerne vynechala Romana Mikulca a cielene doplnila Norberta Bödöra
Link YouTube video
  domasa 12.06.2026, 17:42 | #43458
  Všetko,čo potrebujete vedieť o kauze Očistec sa nedočítate tu.Treba si vypočuť náhravky z chaty v Čifároch.
Je naozaj advokát obvinených objektívnym zdrojom?
Takže v denníčkoch sa to nedočítame,ale u tzv.novinárky,smeráckej riťolezky sa "pravdivo"dočítame.
  domasa 12.06.2026, 18:15 | #43459
  Link FB príspevok
domasa 12.06.2026, 08:57 | #22617
Dnes na MS zápas Kanada-BaH

Futbal dáva nádej. Hrôzy vojny si pamätá iba kapitán, zachránila ho mamina predtucha
Tridsať rokov po krvavej vojne, ktorú ukončil podpis mierovej zmluvy na leteckej základni v americkom Daytone, je zjednotená Bosna a Hercegovina stále rozdelená.

Toto rozdelenie je zakorenené v srdciach jej obyvateľov a zakotvené v ústave. Tvorí ju Federácia Bosny a Hercegoviny obývaná prevažne Bosniakmi a Chorvátmi, Republika srbská obývaná prevažne Srbmi a neutrálny distrikt Brčko.

Koncom 80. rokov minulého storočia začal v Juhoslávii hrať hlavnú úlohu nacionalizmus a mnohonárodnostný štát sa začal štepiť. Slovinsko a Chorvátsko vyhlásili v roku 1991 nezávislosť, Bosna a Hercegovina ich nasledovala v marci 1992.

Lenže Bosna nebola ako iné republiky.
Keď Bosna a Hercegovina vyhlásili nezávislosť, bosnianski Srbi odmietli žiť v novom štáte. Chceli zostať súčasťou Juhoslávie (resp. toho, čo z nej ešte zostalo), alebo mať vlastný srbský štát.
Ich vojenské jednotky, s materiálnou podporou Srbska vedeného Slobodanom Miloševičom, zaútočili na oblasti obývané Bosniakmi a Chorvátmi s cieľom vytvoriť etnicky čisté územia.

Súčasťou krvavého konfliktu bolo aj obliehanie Sarajeva bosnianskymi Srbmi, ktoré trvalo presne tri roky, desať mesiacov a 25 dní. Obyvatelia Sarajeva umierali pod guľkami ostreľovačov, od hladu, chorôb a na následky bombardovania.
Najtemnejším momentom vojny však bolo zavraždenie viac než 8 000 bosnianskych mužov a chlapcov v meste Srebrenica. Medzinárodný trestný tribunál pre bývalú Juhosláviu tento čin kvalifikoval ako genocídu.

Vojna si vyžiadala sto tisíc životov, dva milióny ľudí boli nútené opustiť svoje domovy.

  domasa 12.06.2026, 08:59 | #43454
  Obdobie hrôzy si pamätá jediný muž z kádra Bosny a Hercegovina na majstrovstvách sveta, Edin Džeko, kapitán tímu a hrajúca legenda.

Zachránila ho mamina predtucha
Džeko strávil detstvo v obliehanom Sarajeve. „Mal som šesť rokov, keď sa začala vojna. Bolo to hrozné. Náš dom zničili, takže sme šli bývať k prarodičom. Bola tam celá rodina - možno pätnásť ľudí v jednom byte. Bolo to veľmi ťažké. Každý deň sme boli v strese,“ spomínal futbalista pre Sarajevo Times.

Jedného dňa sa chystal za kamarátmi zahrať si futbal na neďaleké námestie, ale mama ho nepustila, mala zlú predtuchu. O chvíľu neskôr dopadol na to námestie granát. Niekoľko chlapcov zomrelo, ďalších výbuch ťažko zranil.

S futbalom začínal Džeko v FK Željezničar Sarajevo. Pre jeho výšku a neohrabaný štýl ho prezývali Kloc (klada). Neskôr prestúpil do Teplíc na severe Česka, odkiaľ ho poslali na hosťovanie do Ústí nad Labem.

Strelil tu 16 gólov v 15 zápasoch a presvedčil zamestnávateľov o svojom nadaní.

Po odchode do Nemecka získal titul s Wolfsburgom, v anglickej Premier League si zahral za Manchester City, v Taliansku za AS Rím, Inter Miláno a Fiorentínu. Stal sa najlepším strelcom bundesligy, aj Serie A. V Bosne a Hercegovine niet uznávanejšieho športovca.
  Markuss 12.06.2026, 09:21 | #43455
  umelo vytvorený multinárodný subjekt - produkt globalistov. casom pojde aj tak do kytek. novodobý balkánsky zalár národov - tak ako Rakúsko-Uhorsko, alebo Juhoslávia kedysi
domasa 12.06.2026, 08:23 | #22616
V Mordore sa skladajú civilisti na benzín pre Orkov
Link FB príspevok
<< < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions