POLITICKÁ DISKUSIA
| Aktualizuj POLITIKA diskusiu | KLASICKÁ DISKUSIA |
| << < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > >> |
| Markuss | 16.06.2026, 07:24 | #22645 |
| Vcera isiel do múky rusky Tu22 pri cvicnom lete, a uz sa niektoré hyeny vytesovali, hoci neboli obete. Dnes je to americký B52. Hrozné pre tých clenov posádky. | |
| Markuss | 16.06.2026, 07:24 | #43478 | |
| Link na článok na doméne pravda.sk | ||
| domasa | 17.06.2026, 07:28 | #43485 | |
|
Na Ukrajine sa zrútil bombardér Suchoj Su-24, potvrdené sú dve obete
V Chmeľnickej oblasti na západe Ukrajiny sa zrútil ukrajinský taktický bombardér Suchoj Su-24, informovali v utorok vojenskí predstavitelia. Pri nehode zomrel pilot aj navigátor, píše TASR podľa agentúry DPA a webu The Kyiv Independent. Ukrajinské vzdušné sily potvrdili, že k incidentu došlo v utorok večer. Žiadne civilné obete hlásené neboli. „Príčina a okolnosti tejto tragédie sú predmetom vyšetrovania,“ uviedla armáda. V súčasnosti sa na mieste nachádzajú bezpečnostné zložky aj záchranári. Chmeľnická oblasť leží približne 160 kilometrov severne od hranice s Moldavskom. The Kyiv Independent zdôrazňuje, že v tomto regióne sa nachádza vojenská letecká základňa Starokonstantinov, kde sídli siedma brigáda taktického letectva, ku ktorej patrili obe obete utorkovej nehody. https://www.teraz.sk/zahranicie/na-ukrajine-sa-zrutil-bombarder-suchoj/970897-clanok.html?utm_source... |
||
| domasa | 16.06.2026, 05:58 | #22644 |
|
Sociálny demokrat ako vyšitý.Oni to už berú lopatami.
Link FB príspevok |
|
| domasa | 16.06.2026, 05:59 | #43476 | |
| Link FB príspevok | ||
| domasa | 17.06.2026, 05:40 | #43483 | |
|
Viac než 3,5 milióna eur dostala za uplynulých sedem rokov firma poslanca Smeru Jána Mažgúta zo Smeru. Zo štátnych peňazí, ktoré táto strana za výsledok vo voľbách pravidelne dostáva, sa teda „transformovali“ na stranícke. A časť z nich skončila v spoločnosti JM Communication nesúcej iniciálky poslanca, ktorý v strane dlho pracoval ako hovorca.
Nie je pritom jasné, čo všetko táto firma pre stranu robí. Z výročných správ Smeru od roku 2019, keď začali strany zverejňovať svojich najväčších dodávateľov, vyplýva, že JM Communication dostáva od Smeru státisíce eur ročne. Verejne dostupné informácie o tržbách firmy sa zhodujú s údajom o tom, koľko do JM Communication posiela Smer. Všetko teda nasvedčuje tomu, že strana, v ktorej Mažgút pôsobí, je prakticky jediným klientom tejto firmy. Spoločnosť sa podľa obchodného registra zaberá reklamnou a vydavateľskou činnosťou. JM Communication má pre Smer robiť najmä propagáciu, no nemá ani webovú stránku, ani profily na sociálnych sieťach, kde by svoju prácu prezentovala. A nemá ani žiadnych zamestnancov. |
||
| Markuss | 15.06.2026, 20:41 | #22643 |
|
Tak predsa pôjde stropkovsky ožran musieť do volajake sbs hľadať fušky?
Neviete čo sa stalo? |
|
| Markuss | 15.06.2026, 20:41 | #43473 | |
| Link na článok na doméne pravda.sk | ||
| domasa | 16.06.2026, 05:42 | #43475 | |
|
Tým, že sa spor vracia na Mestský súd Bratislava IV, o žalobe bude opäť rozhodovať sudca Adam Hradský, ktorý vlani v septembri vydal aj kontumačný rozsudok. Dôvodom bolo, že minister nereagoval na dokumenty vo svojej elektronickej schránke. Neodpovedal na podanú žalobu ani na výzvy súdu.
Sudca Hradský vyhodnotil situáciu tak, že žalovaný je pasívny, a rozsudkom pre zmeškanie žalobe policajtov v celom rozsahu vyhovel. Na prehratý spor reagoval minister statusom na Facebooku s tým, že za výrokmi si stojí. No zároveň tvrdil, že pre pracovné vyťaženie nemal čas si otvárať elektronickú schránku. V oficiálnom odvolaní na súde už tento argument nespomenul. Tvrdil, že mal zdravotné problémy, ktoré mu bránili reagovať na dokumenty v elektronickej schránke. Bolo to vlani v polovici augusta, keď mal SILNÉ BOLESTI V BRUCHU A ZLE SA CÍTIL. V tom čase bol na Zemplíne, odkiaľ pochádza. Sudca Hradský ministrove argumenty neuznal. Dokumenty mal v elektronickej schránke od 2. júla. „Žalovaný za objektívny dôvod vyslovenia neúčinnosti doručenia súdnych dokumentov považoval jeho závažný zdravotný problém akútneho stavu, ktorý však nastal až 16. augusta, to jest prakticky mesiac po tom, ako nastali účinky doručenia predmetných súdnych dokumentov,“ napísal sudca. |
||
| Markuss | 16.06.2026, 07:23 | #43477 | |
| chvalabohu existuje odvolacia instancia. Cize aj o jeho rozsudku bude znova rozhodovat nadriadený súd, kedze aktivista má uz teraz napísaný rozsudok | ||
| domasa | 15.06.2026, 12:44 | #22642 |
|
Dzignutý Bombic má následovníka
Austrálsky rozhodca pred zápasom MS ukázal gesto, ktoré používajú aj neonacisti https://img.projektn.sk/wp-static/2026/06/rozhodca-e1781517292872.png https://dennikn.sk/5395038/australsky-rozhodca-pred-zapasom-ms-ukazal-gesto-ktore-pouzivaju-aj-neona... |
|
| Lajos | 15.06.2026, 12:57 | #43468 | |
|
Ty si chorý človek., že zdieľaš takéto hovná články.
To gesto používa hocikto, znamená, že je to v poriadku. Napríklad aj potápači. |
||
| slaven | 15.06.2026, 14:16 | #43471 | |
|
Denník Nenávisť a ďalšia z jeho kakaníc |
||
| Markuss | 15.06.2026, 20:42 | #43474 | |
|
Odborník na extrémizmus, ako každý poctivý čitateľ hajzelplatku N |
||
| Lajos | 15.06.2026, 12:09 | #22641 |
|
Tak ako to je s OZ Mladí proti fašizmu? Marek tak ako?
Link FB príspevok |
|
| slaven | 15.06.2026, 14:17 | #43472 | |
| Mach zasa spravil zo seba debilka. Progresivného debilka. | ||
| Lajos | 15.06.2026, 12:01 | #22640 |
| Dnes ráno ste sa proste z mainstreamu nedozviete, že do Bratislavy pricestoval indický premiér Nàrendra Módi. SME mà dokonca na titulke článok o kvír pároch, Aktuality ako vždy dva články v titulke o Ficovi, iní píšu v titulke o Trumpovi, no nikto ani nespomenie že máme tu vzácnu návštevu | |
| Lajos | 15.06.2026, 12:09 | #43467 | |
| Link FB príspevok | ||
| domasa | 15.06.2026, 13:49 | #43469 | |
|
Robert Fico privítal na Bratislavskom hrade indického premiéra Naréndru Módího. Ide o historicky prvú oficiálnu návštevu indického premiéra na Slovensku. Čaká ich spoločné rokovanie.
Experti na Áziu aj slovenskí diplomati sa zhodujú v tom, že pondelková návšteva indického premiéra Naréndru Módího na Slovensko sa zaradí medzi najvýznamnejšie za posledné roky. India zohráva podstatnú rolu vo svetovej geopolitike a pre EÚ je kľúčovým partnerom v regióne Indopacifiku. https://dennikn.sk/#minutapominute |
||
| domasa | 15.06.2026, 13:52 | #43470 | |
| Link na článok na doméne sme.sk | ||
| Lajos | 15.06.2026, 10:05 | #22639 |
|
Zlodej Krajniak chytá zlodejov?
Link YouTube video |
|
| Lajos | 15.06.2026, 10:05 | #22638 |
| Prečo Lukašenko škandalózne naznačil, že ruské jednotky sú „potravinou pre kanóny“?: https://www.progresivne.com/2026/06/15/preco-lukasenko-skandalozne-naznacil-ze-ruske-jednotky-su-pot... | |
| Lajos | 15.06.2026, 10:04 | #22637 |
| Dokáže Ukrajina znovu získať Krym?: https://www.progresivne.com/2026/06/15/dokaze-ukrajina-znovu-ziskat-krym/ | |
| Lajos | 15.06.2026, 10:04 | #22636 |
|
E. Chmelár: Po Putinovi může přijít někdo ještě horší.
Link YouTube video |
|
| Lajos | 15.06.2026, 10:04 | #22635 |
|
„Antifašistický certifikát“: https://www.progresivne.com/2026/06/15/antifasisticky-certifikat/
|
|
| Markuss | 15.06.2026, 09:34 | #22634 |
| Izraelský minister národnej bezpečnosti Itamar Ben Gvir v pondelok odsúdil dohodu medzi Iránom a Spojenými štátmi o ukončení vojny na Blízkom východe vrátane Libanonu. Trvá na tom, že jeho krajina ňou nie je viazaná. Išlo zároveň o prvú reakciu izraelského predstaviteľa na túto dohodu. TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP. | |
| Markuss | 15.06.2026, 09:35 | #43466 | |
|
Trumpova dohoda pre nás nie je záväzná. Izrael nie je podriadený Spojeným štátom. Sme nezávislá a suverénna krajina,“ uviedol Ben Gvir.
Ale dolárová a zbranová linka z USA musí byt.... |
||
| domasa | 14.06.2026, 17:57 | #22633 |
| Link FB príspevok | |
| Markuss | 14.06.2026, 17:26 | #22632 |
|
Kua a tak jako. Globalne ochladenie?
Aspoň sa bude na Slovensku lyžovať dlhšie... Ale zas budeme musieť kúriť americkým plynom, tak už aby tá vojna na Ukrajine skončila. |
|
| Markuss | 14.06.2026, 17:26 | #43465 | |
| https://www.ta3.com/clanok/1054793/vedcom-nedava-spavat-studeny-flak-v-atlantiku-zvlastna-odchylka-b... | ||
| slaven | 14.06.2026, 15:33 | #22631 |
|
Najviac na svete izolovaný Fico, ktorý sa stretol s najväčšími vodcami na svete a zajtra pribudne ďalší do zbierky.
Link na článok na doméne pravda.sk |
|
| admin | 14.06.2026, 13:57 | #22630 |
|
Redbul Reaguj na príspevok | 13.06.2026, 15:25 | #
Vcera keď spievali americkú hymnu na futbale tak pekne ju spievali.A vtedy si človek uvedomil,aký je ten svet šialený.Najvacsi agresor všetkých vojen po 2 svetovej vojne môže všetko .Svet je ebbuty no. Redbul 13.06.2026, 15:26 | # Redbul 13.06.2026, 15:28 | # Redbul 13.06.2026, 15:31 | # Ale nevedia mi majú dobre veci stále.Ale je to paradox. janigami 13.06.2026, 17:30 | # To mas jak v sojuze, tam zo 150mil obyvatelov 149mil netusi, ze rozjebali zapad ukrajiny, kde akoze hladali nejakych fasounov, a teraz sa cuduju, ze im buchaju rafinerky kade tade Lajos 13.06.2026, 19:37 | # Ja si myslím, že každý Rus o tej nacistickej Ukrajine niečo vie, tomu ver. Tvoje tvrdenie: netuší je naozaj blud. Máme suseda z Petrohradu, žije na Slovensku už 15 rokov. Nie je to nejaký blízky kamarát, ale poznáme sa. A ten hovorí presne to isté – že tie svinstvá sa tam dejú už veľmi dlho, nie až teraz. StanoDianiska 13.06.2026, 20:58 | # Jeden príklad pre Lajosa, úryvok z rozhovoru: Vám, ale aj mnohým ďalším Ukrajincom násilne odtrhli život. Nebojíte sa, že by vojna vo vás mohla nechať nenávisť voči tým, ktorí vám to zobrali? Bojím sa a aj sa to deje. Nikdy to neodpustím. Nikdy. To, čo hovoria a robia, neviem a nemôžem odpustiť. Keď raz budem mať vnúčatá, poviem im, ako to bolo. Nepáči sa mi, keď mi niekto povie, že nie každý Rus je zodpovedný za to, čo sa stalo. Ale keď sme im písali: prosím, zastavte to, urobte niečo, nikto z nich nič neurobil. Neodpustím im to. Do roku 2014 k nám Rusi normálne chodili, tak ako Slováci do Viedne. Chodili k nám nakupovať, do obchodných centier, do parkov, do reštaurácií. Všetko bolo v poriadku. Večer jedli u nás v reštaurácii a na ďalšie ráno som bola „nacistka“. Ako to môže normálny mozog pochopiť? Takže nie, neodpustím. Link na článok na doméne aktuality.sk Takže Rusi chodili k tým "nacistom" bežne na kávu, na nákupy? Ciernokoseliar 13.06.2026, 21:38 | # A co sa podla teba stalo v roku 2014?... Ked doslo k tomu zlomu slaven 13.06.2026, 22:13 | # Stano, dakujem za prispevok. Rok 2014 je naozaj kľúčový v tomto, kde sa to zlomilo. Vďaka. Konečne si to aj druhá strana uvedomila Zajtra to presuniem to politika diskusie, dnes sa mi uz nechce. StanoDianiska 13.06.2026, 23:48 | # Koseliar, stalo sa to, ze Rusko obsadilo Krym a proruski ozbrojenci zacali obsadzovat Donbas a Luhansku oblast. A to nie je podľa mňa, to su fakty. Ciernokoseliar 14.06.2026, 00:26 | # Nemyl si fakty...s uhlom pohladu Redbul 14.06.2026, 11:21 | # A čo nie su vari na Ukrajine Banderovski fašisti? Ako jediny štát ,snáď na svete oficiálne legitimizuje fašizmus ok. |
|
| slaven | 14.06.2026, 14:02 | #43464 | |
|
Ano, Stano, obsadili Krym.
A napíšeš aj prečo? Čo sa stalo predtým na Ukrajine? Trocha ti to uľahčím. Začalo to v podstate tu: November 2013 – prezident Viktor Janukovyč odmietol podpísať asociačnú dohodu s EÚ a rozhodol sa pre užšie vzťahy s Ruskom a ty môžeš napísať, čo sa stalo potom ... a následok bolo obsadenie krymu, ako si napísal nech si to všetko dáme do kontextu ... aj pre nechápavých, ako náš Majko... |
||
| slaven | 14.06.2026, 12:46 | #22629 |
|
Hoaxy, výmysly dezolátov a zlých zlých webov A zrazu potvrdené aj oficiálne Odchádzajúca šéfka amerických tajných služieb tvrdí, že USA financovali 120 biologických laboratórií v 30 krajinách vrátane Ukrajiny. Jej slová už vyvolali ostré reakcie aj kritiku. Link na článok na doméne pravda.sk |
|
| Lajos | 14.06.2026, 11:25 | #22628 |
| Zverejnenie informácií o ukrajinských biolaboratóriách financovaných USA spoločnosťou Tulsi je nesmierne dôležité pre národnú diskusiu: https://www.progresivne.com/2026/06/14/zverejnenie-informacii-o-ukrajinskych-biolaboratoriach-financ... | |
| Lajos | 14.06.2026, 11:21 | #22627 |
| Najvyšší indický diplomat pripomenul všetkým dvojaké obchodovanie USA s nákupmi ruskej ropy: https://www.progresivne.com/2026/06/14/najvyssi-indicky-diplomat-pripomenul-vsetkym-dvojake-obchodov... | |
| Lajos | 13.06.2026, 14:25 | #22626 |
| Skvelá práca na rezorte a *ebnutým progresívcom aj to vadí, veď uznajte sami. Pozrite si video. | |
| Lajos | 13.06.2026, 14:25 | #43460 | |
| Link FB príspevok | ||
| slaven | 13.06.2026, 17:20 | #43461 | |
|
Pomoc prírode im vadí. Klasika.
Uvidíme, či Tomáša odstavia. Bola by to veľká chyba a strata. |
||
| Lajos | 13.06.2026, 19:40 | #43462 | |
|
Áno, toto je ten paradox. Deje sa veľa pre našu prírodu, ale im to vadí, lebo Fico, lebo Taraba.
Ich neschopní ľudia by dojebali, čo sa len dá. To by im nevadilo. Viď ten debil Budaj, čo povedal, že medveď je bylinožravec, alebo teraz tá PS sliepka Štóhlová, ktorá neovláda ani základné veci týkajúce sa prírody. |
||
| Lajos | 13.06.2026, 09:07 | #22625 |
| KTO JE TU NEKOMPETENTNÝ: https://www.progresivne.com/2026/06/13/kto-je-tu-nekompetentny/ | |
| Lajos | 13.06.2026, 08:29 | #22624 |
| Ako ma esbeskár bez označenia vyhodil z diskusie Šantu a Kubinu o Očistci: https://www.progresivne.com/2026/06/13/ako-ma-esbeskar-bez-oznacenia-vyhodil-z-diskusie-santu-a-kubi... | |
| Lajos | 13.06.2026, 08:28 | #22623 |
| Prehľad reakcií niekoľkých popredných ruských expertov na posledné voľby v Arménsku: https://www.progresivne.com/2026/06/13/prehlad-reakcii-niekolkych-poprednych-ruskych-expertov-na-pos... | |
| domasa | 12.06.2026, 17:02 | #22622 |
|
Premiérov syn Michal Fico nemá so Smerom spoločné len to, že robí konateľa straníckej Agentúry Smer za päťtisíc eur mesačne. Krátko po tom, ako vo februári 2024 získal túto pozíciu, nasťahoval do budovy Smeru v centre Bratislavy tri svoje firmy.
V budove Smeru na Gunduličovej ulici neďaleko Prezidentského paláca majú sídlo firmy Michala Fica Lumina AI, OCRacing a Modon. Vyplýva to z Obchodného registra. Či firmy premiérovho syna dostali do užívania priestory zadarmo alebo platia nájomné, nie je jasné. Predseda Smeru Robert Fico ani jeho syn Michal na otázky neodpovedali. Z verejne dostupných zdrojov sa nedá zistiť, za akých podmienok premiérov syn dostal k dispozícii stranícke priestory na lukratívnej adrese v centre hlavného mesta. Prenájom kancelárskych priestorov v tejto lokalite bežne stojí okolo 11 až 16 eur za štvorcový meter. https://dennikn.sk/5389237/ficov-syn-nastahoval-do-budovy-smeru-svoje-firmy-taja-ci-tam-plati-najomn... |
|
| majster | 14.06.2026, 10:32 | #43463 | |
| to to všetko čo si písal je vec jedine smeru a nie nejakých poyebaných a poriadne priyebaných progresivcov! | ||
| Lajos | 12.06.2026, 15:05 | #22621 |
|
Kreatívne dámy Šimečková a Puková. Zarobiť dokázali aj na ,,čiernom" prenájme
Cez svoje združenie poskytli STVR za finančnú odplatu priestory, ku ktorým nemali žiadny legálny vzťah. https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/kreativne-damy-simeckova-a-pukova-zarobit-dokazali-aj-na-ciernom-pr... |
|
| Lajos | 12.06.2026, 14:41 | #22620 |
| E3 potvrdila, že plánuje nasadiť vojská na Ukrajinu po prímerí: https://www.progresivne.com/2026/06/12/e3-potvrdila-ze-planuje-nasadit-vojska-na-ukrajinu-po-primeri... | |
| Lajos | 12.06.2026, 14:41 | #22619 |
| Poľský novinár, ktorý sa venoval Tuskovmu spojencovi, bol zadržaný tri mesiace bez súdu: https://www.progresivne.com/2026/06/12/polsky-novinar-ktory-sa-venoval-tuskovmu-spojencovi-bol-zadrz... | |
| domasa | 12.06.2026, 10:41 | #22618 |
|
Danko otvoril koaličnú kuchyňu: Taraba je vraj vo „výpovednej lehote“, v hre je už meno nástupcu
Link na článok na doméne pravda.sk |
|
| true | 12.06.2026, 11:47 | #43456 | |
| Podľa mňa Taraba ostane. Dankovi hrabe v hlave. | ||
| Lajos | 12.06.2026, 14:41 | #43457 | |
|
Všetko, čo potrebujete vedieť o kauze Očistec a v denníčkoch sa o tom nedočítate:
Marek Para: Zápisnica v Očistci zámerne vynechala Romana Mikulca a cielene doplnila Norberta Bödöra Link YouTube video |
||
| domasa | 12.06.2026, 17:42 | #43458 | |
|
Všetko,čo potrebujete vedieť o kauze Očistec sa nedočítate tu.Treba si vypočuť náhravky z chaty v Čifároch.
Je naozaj advokát obvinených objektívnym zdrojom? Takže v denníčkoch sa to nedočítame,ale u tzv.novinárky,smeráckej riťolezky sa "pravdivo"dočítame. |
||
| domasa | 12.06.2026, 18:15 | #43459 | |
| Link FB príspevok | ||
| domasa | 12.06.2026, 08:57 | #22617 |
|
Dnes na MS zápas Kanada-BaH
Futbal dáva nádej. Hrôzy vojny si pamätá iba kapitán, zachránila ho mamina predtucha Tridsať rokov po krvavej vojne, ktorú ukončil podpis mierovej zmluvy na leteckej základni v americkom Daytone, je zjednotená Bosna a Hercegovina stále rozdelená. Toto rozdelenie je zakorenené v srdciach jej obyvateľov a zakotvené v ústave. Tvorí ju Federácia Bosny a Hercegoviny obývaná prevažne Bosniakmi a Chorvátmi, Republika srbská obývaná prevažne Srbmi a neutrálny distrikt Brčko. Koncom 80. rokov minulého storočia začal v Juhoslávii hrať hlavnú úlohu nacionalizmus a mnohonárodnostný štát sa začal štepiť. Slovinsko a Chorvátsko vyhlásili v roku 1991 nezávislosť, Bosna a Hercegovina ich nasledovala v marci 1992. Lenže Bosna nebola ako iné republiky. Keď Bosna a Hercegovina vyhlásili nezávislosť, bosnianski Srbi odmietli žiť v novom štáte. Chceli zostať súčasťou Juhoslávie (resp. toho, čo z nej ešte zostalo), alebo mať vlastný srbský štát. Ich vojenské jednotky, s materiálnou podporou Srbska vedeného Slobodanom Miloševičom, zaútočili na oblasti obývané Bosniakmi a Chorvátmi s cieľom vytvoriť etnicky čisté územia. Súčasťou krvavého konfliktu bolo aj obliehanie Sarajeva bosnianskymi Srbmi, ktoré trvalo presne tri roky, desať mesiacov a 25 dní. Obyvatelia Sarajeva umierali pod guľkami ostreľovačov, od hladu, chorôb a na následky bombardovania. Najtemnejším momentom vojny však bolo zavraždenie viac než 8 000 bosnianskych mužov a chlapcov v meste Srebrenica. Medzinárodný trestný tribunál pre bývalú Juhosláviu tento čin kvalifikoval ako genocídu. Vojna si vyžiadala sto tisíc životov, dva milióny ľudí boli nútené opustiť svoje domovy. |
|
| domasa | 12.06.2026, 08:59 | #43454 | |
|
Obdobie hrôzy si pamätá jediný muž z kádra Bosny a Hercegovina na majstrovstvách sveta, Edin Džeko, kapitán tímu a hrajúca legenda.
Zachránila ho mamina predtucha Džeko strávil detstvo v obliehanom Sarajeve. „Mal som šesť rokov, keď sa začala vojna. Bolo to hrozné. Náš dom zničili, takže sme šli bývať k prarodičom. Bola tam celá rodina - možno pätnásť ľudí v jednom byte. Bolo to veľmi ťažké. Každý deň sme boli v strese,“ spomínal futbalista pre Sarajevo Times. Jedného dňa sa chystal za kamarátmi zahrať si futbal na neďaleké námestie, ale mama ho nepustila, mala zlú predtuchu. O chvíľu neskôr dopadol na to námestie granát. Niekoľko chlapcov zomrelo, ďalších výbuch ťažko zranil. S futbalom začínal Džeko v FK Željezničar Sarajevo. Pre jeho výšku a neohrabaný štýl ho prezývali Kloc (klada). Neskôr prestúpil do Teplíc na severe Česka, odkiaľ ho poslali na hosťovanie do Ústí nad Labem. Strelil tu 16 gólov v 15 zápasoch a presvedčil zamestnávateľov o svojom nadaní. Po odchode do Nemecka získal titul s Wolfsburgom, v anglickej Premier League si zahral za Manchester City, v Taliansku za AS Rím, Inter Miláno a Fiorentínu. Stal sa najlepším strelcom bundesligy, aj Serie A. V Bosne a Hercegovine niet uznávanejšieho športovca. |
||
| Markuss | 12.06.2026, 09:21 | #43455 | |
| umelo vytvorený multinárodný subjekt - produkt globalistov. casom pojde aj tak do kytek. novodobý balkánsky zalár národov - tak ako Rakúsko-Uhorsko, alebo Juhoslávia kedysi | ||
| domasa | 12.06.2026, 08:23 | #22616 |
|
V Mordore sa skladajú civilisti na benzín pre Orkov
Link FB príspevok |
|
| << < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > >> |

















