Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: krokous
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

POLITICKÁ DISKUSIA


Aktualizuj POLITIKA diskusiu NaseTipy.com na sieti X KLASICKÁ DISKUSIA
<< < 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 > >>

ball8 18.11.2023, 22:04 | #11373
Dezoláti, máte šancu si zarobiť 50€: https://www.instagram.com/p/CzzNF1ktMds/
yyyy 18.11.2023, 21:52 | #11372
niečo pre šéfa akadémie Markussa:
https://www.progresivne.com/2023/11/17/treba-vojakov-ockovat-uz-netreba/
  ball8 18.11.2023, 22:02 | #27226
  Už aj ty si ideš hentú dezolátnu stránku? **02
  Markuss 18.11.2023, 22:23 | #27229
  Tak je tam aj zdroj. Žiadne fake news. To len dezinfo scéna bude zapierat
  Markuss 18.11.2023, 22:24 | #27230
  https://www.pbs.org/newshour/politics/pentagon-drops-covid-19-vaccine-requirement-for-troops
  ball8 18.11.2023, 22:25 | #27231
  Tu ide o to, že to je dezinfo stránka. Preto, aj keď vydajú korektný článok aj so zdrojom, tak je to neprijateľné sa na ňu odkazovať. Fakt sa nečudujem, že Slovensko je v takých sračkách.
  Markuss 18.11.2023, 22:27 | #27233
  Pravda ostane pravdou. Keď napíše Nko nepravdu, ostane to nepravdou
  ball8 18.11.2023, 22:42 | #27236
  Hádam nechce porovnávať dezolátnu stránku progresivne.com z Denníkom N? To je jak zhrdrzavená Škoda 105 vs. Buggati Veyron
  Markuss 18.11.2023, 22:52 | #27238
  Nie dezolé N naozaj nemá konkurenciu. To je čistý grc pre pacientov
  ball8 18.11.2023, 22:59 | #27240
  Možno pre dezolátov a ľudí tvojho typu. Tomu úplne rozumiem. Nakoniec, všetky top slovenské denníky sú podľa teba hnoj. Či už Denník N, Aktuality, SME, Pravda. Nuž, nasadol si na vlnu, na ktorej si ide dezolé scéna.
  Lajos 19.11.2023, 09:56 | #27243
  Na základe čoho si opísal web http://www.progresivne.com ako dezolátnu stránku? Opisovať pravdivé veci je dezolátnosť? No ty si ale dopadol.
  ball8 19.11.2023, 13:57 | #27250
  Lajos: Pozri si, čo píšu a ako šíria dezinformácie.
slaven 18.11.2023, 20:39 | #11371
Rusko posiela do Afriky zadarmo 200 000 ton obilia, ako slúbilo v júli
Prvé zásielky prepravujúce 25 tisíc ton pre Somálsko a Burkinu Faso odcestovali vcera. Eritrea, Mali, Stredoafrická republika a Zimbabwe by mali dostat obilie do konca roka.
  slaven 18.11.2023, 20:39 | #27218
  Krásne **26
Reálna pomoc, nie drísty.
  ball8 18.11.2023, 21:06 | #27220
  Vtipné, že to je všetko nakradnuté ukrajinské obilie. Klobúk dole.
  Markuss 18.11.2023, 21:46 | #27223
  Takže oni tento rok zasiali, a Rusi zožali?
To mi nevychádza **08
  ball8 18.11.2023, 22:01 | #27225
  Tu máš články z minulého roka:
https://www.bloomberg.com/graphics/2022-russian-stolen-grains/#xj4y7vzkg
https://fortune.com/europe/2022/06/17/russia-selling-stolen-ukrainian-grain-syria/
https://molfar.com/en/blog/who-exports-stolen-ukrainian-grain

Kradli obili minulý rok, okupujú ukrajinské obilia a kradnú ukrajinské obilie aj tento rok.

Ale tebe toho viac nevychádza, hlavne percentá ti nikde nevychádzajú.
  Markuss 18.11.2023, 22:21 | #27228
  Presne. Z minulého roka
  ball8 18.11.2023, 22:26 | #27232
  Aj z tohto roka nájdeš články. A nie len o obilí, aj o vyrúbávaní lesov a prevozu dreva do ruSSka.
  Markuss 18.11.2023, 22:28 | #27234
  Bože ty si naozaj debil. Pozri si koľko plochy Ukrajiny tvoria lesy.
A určite osievali Ukrajinci tento rok, a Rusi žali.
Leda tak v dezinfo tlači
  Markuss 18.11.2023, 22:32 | #27235
  Nech sa páči pomocniari. Článok a dátum je dôležitý.

https://www.bbc.com/news/world-europe-57566701
  ball8 18.11.2023, 22:44 | #27237
  Nie, siali ukrajinskí farmáti na okupovaných územiách, lebo je to ich živobytie. A prišiel fašista ruSS a pokradol.

Fakt nechápem, že ti nevystavia papier, že si mentálne slabší jedinec. Nemal by si za seba rozhodovať, mal by mať za teba niekto zodpovednosť.
  Markuss 18.11.2023, 22:54 | #27239
  Bezmozgovec čistý. A na ďalší rok si osivo zasa od Rusov kúpili...

A aj lesy, ktoré majú prakticky len na západe a na hranici s Bieloruskom, aj to len v biednej kvalite asi kradli na tajňáša.
  ball8 18.11.2023, 23:01 | #27241
  Aj videá z ťažby nájdeš, resp. day by day ako lesy zrazu zmizli, keď sa posnažíš. Proste si jak nezastrúhaná ceruzka.
  Lajos 19.11.2023, 11:06 | #27245
  ball8, ty si už naozaj degresívne sprogresívnil. Aké ty hlášky dávaš, Zúfalosť a nevedomosť.
  ball8 19.11.2023, 13:57 | #27251
  Lajos: Zjavne nerozumieš slovám, ktoré používaš.
Lajos 18.11.2023, 20:07 | #11370
Ako sa cítite, keď počúvate PS v parlamente? ja takto
  Lajos 18.11.2023, 20:07 | #27217
  Link FB príspevok
  slaven 18.11.2023, 20:40 | #27219
  Chválabohu ja tie ich sračky nepočúvam, ale pobavilo **02
  ball8 18.11.2023, 21:07 | #27221
  Konečne máme kultúru aj v parlamente. Narozdiel od mafie.
Lajos 18.11.2023, 20:06 | #11369
Ibi Maiga: z Mali sme vykopli kolonizátora! Ten podvod vymyslelo Francúzsko, EÚ, USA a ďalší
  Lajos 18.11.2023, 20:06 | #27216
  https://www.progresivne.com/2023/11/18/ibi-maiga-z-mali-sme-vykopli-kolonizatora-ten-podvod-vymyslel...
Lajos 18.11.2023, 20:06 | #11368
7 dní v kocke: Vláda je v malej vojne s médiami. A neodštartoval ju Fico
  Lajos 18.11.2023, 20:06 | #27215
  https://www.progresivne.com/2023/11/18/7-dni-v-kocke-vlada-je-v-malej-vojne-s-mediami-a-neodstartova...
Lajos 18.11.2023, 20:04 | #11367
Rudolf Huliak: “Ochranári” z mimovládok sú agenti mocností, ktorým ide o naše prírodné bohatstvo
  Lajos 18.11.2023, 20:05 | #27213
  Link YouTube video
  Lajos 18.11.2023, 20:05 | #27214
  Veľmi rozumný človek!
  ball8 18.11.2023, 21:07 | #27222
  On jak je rozumný, tak čo si potom ty? **08
slaven 18.11.2023, 18:34 | #11366
Pre všetkých tupcov podporujúcich Izrael a ich genocídu Palestínčanov
http://www.nasetipy.com/oher/pre-vsetkych-hlupakov-podporujucich-Izrael.mp4
slaven 18.11.2023, 18:15 | #11365
Okrojincom jedna Su-27 odletela len tak **01
-----------------
Pilot ukrajinských ozbrojených síl odletel do Ruska na lietadle Su-27:

"Veliteľ letky bojových lietadiel prešiel na ruskú stranu. Podrobnosti o jeho prílete do Ruska zatiaľ nie sú známe, ale súdiac podľa slova "letel", priletel na svojom bojovom lietadle.
Ruská armáda tvrdí, že rozhovory s ním budú čoskoro zverejnené."
Quake 18.11.2023, 16:27 | #11364
V Helsinkách se sešlo několik set lidí, převážně Rusů, aby protestovali proti zavření hraničních přechodů s Ruskem. Rusko se pak nechalo slyšet, že krok Finska byl „velkou chybou“ a že Finsko ničí vzájemné vztahy obou zemí. Nicméně finští pohraničníci to nejspíš vidí jinak. Na jednom z přechodů totiž museli v minulých dnech nasadit techniku s vodními děly, aby zabránili ilegálním migrantům v násilném překročení hranic. Migrantům, které Rusko uměle navezlo do severozápadního cípu země, kde jim ukradlo osobní věci, posadilo je na kola a vyslalo k finským hranicím. Však víte – jako to země, které chtějí mít skvělé vztahy se sousedy, obvykle dělají. „Drzost“ Finů tedy spočívá v tom, že se postavili vůči ruské šikaně. Stejně jako Česko je na seznamu nepřátel Ruska, protože si dovolilo vyhostit ruské agenty, kteří nám tu vyhazují do povětří muniční sklady. A Ukrajinci, ti jsou vůbec nejdrzejší, protože nechtějí žít s Ruskem v jednom státě! Z podobných reakcí ruské diplomacie zkrátka dokonale prosvítá ruská imperiální mentalita: „Nechte si od nás všechno líbit, nebo budeme zlí! Koukejte nás milovat, vždyť jsme jako bratři! Jak to že nás nemilujete?! Tak mi už vás naučíme, nás milovat!“
  Quake 18.11.2023, 16:28 | #27212
  Už taká klasika fašounov z Ruska, že hej? **03
  majka 19.11.2023, 08:35 | #27242
  Fínsko v sobotu uzatvorilo štyri hraničné priechody s Ruskom. Odôvodnilo to nárastom nelegálnych migrantov, ktorým ruské úrady umožňujú prechod bez potrebných dokladov, píše agentúra DPA.

Fínska vláda avizovala zatvorenie priechodov už vo štvrtok. Ide o priechody Imatra, Niirala, Nuijamaa a Vaalimaa pri Petrohrade, ktoré zatvoria na tri mesiace.

Tieto štyri hraničné priechody ležia na juhovýchode Fínska a ide o najvyťaženejšie hraničné priechody medzi oboma krajinami. V regióne zostane otvorený len železničný priechod vo Vainikkale.

Žiadatelia o azyl prichádzajúci z Ruska si budú môcť po novom podať žiadosti len na hraničných priechodoch Salla a Vartius na severe krajiny.

Helsinki obviňujú Moskvu, že úmyselne vpúšťa do Fínska migrantov napriek tomu, že nemajú potrebné cestovné doklady.

Tento týždeň prišli do Fínska každý deň desiatky žiadateľov o azyl z krajín ako Irak, Jemen, Somálsko či Sýria. Priemerne ich pritom doteraz prichádzalo na jeseň len niekoľko.

V piatok zaznamenali na juhovýchode Fínska 163 žiadateľov o azyl, ktorí nemali doklady. Ide pritom o dvojnásobný nárast v porovnaní s celým predchádzajúcim týždňom.

Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí už vopred skritizovala zatvorenie niekoľko priechodov na rusko-fínskej hranici. Nazvala to "výrazom nových deliacich čiar v Európe, ktoré neriešia žiadne otázky, ale iba vytvárajú nové problematické otázky," povedala krava nebeská Maria Zacharovová vo štvrtok pre denník Izvestija.

slaven 18.11.2023, 15:51 | #11363
“Vlastenecký patriot”, ktorý zbabelo utiekol z Ukrajiny ? Usik sa stretáva so Sylvesterom Stallonem.

Už som zabudol na cirkev, aj na zákopy a na sluby bojovat za Ukrajinu a na to, že na Ukrajine je vojna. Ci ako to spomínal?
----------------------
http://www.nasetipy.com/other/jeden-UA-patriot.mp4
slaven 18.11.2023, 15:50 | #11362
Trumpov bývalý poradca, plukovník americkej armády Douglas McGregor:

"Vyzbrojili sme Ukrajincov po zuby a povedali: chlapci, do toho, sme s vami až do konca. Nefungovalo to a boli zdrvení. Rusko je dnes neuveritelne silnejšie ako pred dvoma rokmi. V tejto chvíli by som s nimi nechcel íst do vojny. Majú ovela viac možností bojovat s nami ako my s nimi. Nastolte mier, blázni!"
slaven 18.11.2023, 15:50 | #11361
Rusové se vysmáli Západu. Skoro všechnu svou ropu prodali po svete dráž

Rusko minulý mesíc vyvezlo témer všechny své dodávky ropy za cenu, která prekracovala cenový strop stanovený skupinou vyspelých zemí G7, napsala ve ctvrtek s odvoláním na studii Kyjevské ekonomické školy (KSE) agentura Bloomberg. Oznacuje to za poslední známku toho, že západní sankce nedokážou omezit prístup Moskvy k financím pocházejícím z prodeje ropy.

Zmínená studie KSE ukázala, že pres 99 procent ropy prepravované po mori se prodalo nad stropem 60 dolaru za barel, který loni stanovila skupina G7. Cena ropy, která se vyváží z hlavních ruských prístavu, podle ní v prumeru dosáhla ceny 79,40 dolaru za barel.
ball8 18.11.2023, 14:43 | #11360
Link FB príspevok

Jozef Mihál a jeho príspevok k 13. dôchodkom. Čo, spokojní ste ľudkovia, že vaši rodičia dostanú menej? Aspoň väčšina teda.
Lajos 18.11.2023, 14:25 | #11359
Sledujete niekto Dannyho Kollára? Má super tvorbu.
  Lajos 18.11.2023, 14:25 | #27206
  Poplach v zákopoch dezinformátorov
  Lajos 18.11.2023, 14:25 | #27207
  Link YouTube video
  ball8 18.11.2023, 14:41 | #27211
  Nie, homofóbnych rasistov, dezinformátorov a zločincov nikto nesleduje. Iba tupohlavovia.
  Markuss 18.11.2023, 21:47 | #27224
  Iba NIKTO**01, inak má väčšiu sledovanosť ako dezinfo scéna ako N-ko a ich kamoši
  ball8 18.11.2023, 22:03 | #27227
  Však to svedčí o tuposti slovenského ľudu. Zjavne aj ty toho zločinca sleduješ a fandíš mu. Raz darmo, tupohlavovia sa nezaprú.
Lajos 18.11.2023, 14:14 | #11358
Vladimir Vladimirovič Putin: Samozrejme, mnohí, ako ja, si pred rokom 2014 nevedeli predstaviť, že medzi Ruskom a Ukrajinou môže dôjsť k takémuto konfliktu. Ak by ste mi pred rokom 2014 povedali, že je to možné, povedal by som: „Zbláznil si sa?
  Lajos 18.11.2023, 14:14 | #27205
  Link FB príspevok
Lajos 18.11.2023, 14:14 | #11357
Matúš Šutaj Eštok : K médiám pristupujem korektne, to isté však žiadam od nich
  Lajos 18.11.2023, 14:14 | #27204
  Link FB príspevok
majka 18.11.2023, 14:13 | #11356
Hlas si zaregistroval doménu pelle2024.sk štyri dni po voľbách
Doménu nechal zaregistrovať 4. októbra Matúš Šutaj Eštok
Strana Hlas si dala štyri dni po parlamentných voľbách zaregistrovať doménu pelle2024.sk.

Vzbudzuje dojem, že by mohlo ísť o kampaňovú stránku ku kandidatúre šéfa strany a predsedu parlamentu Petra Pellegriniho za prezidenta v prezidentských voľbách v roku 2024.
Doménu nechal zaregistrovať 4. októbra Matúš Šutaj Eštok, ktorý je ministrom vnútra. Bolo to v čase, keď Hlas vyjednával o podobe budúcej vlády so Smerom, ale aj s Progresívnym Slovenskom.

Nakoniec sa dohodla so Smerom a v médiách sa špekulovalo o tom, či Pellegrinimu šéf Robert Fico neponúkol podporu prezidentskej kandidatúry.

Pellegrini to poprel. „Môžem vylúčiť, že by súčasťou dohody bola nejaká dohoda o budúcej kandidatúre na post prezidenta Slovenskej republiky,“ uviedol po oznámení novej vládnej koalície.
Minulú nedeľu sa v diskusnej relácii TV Markíza vyjadril, že potrebuje mať uistenie, že občania si budú želať prezidentského kandidáta jeho kvalít. „Prichádza postupne ten čas, keď budem musieť oznámiť toto rozhodnutie,“ povedal predseda parlamentu.

Lajos 18.11.2023, 14:13 | #11355
Pavol Hardoš (FSEV UK, politológ, konspiratori.sk), Martina Valachová (editorka portálu 40plus.sk)
..keď v televízii priznáš "granty" vo výške 55tis dolárov a pasuješ sa do role, že ty máš právo určiť, kto konšpiruje a kto nie
  Lajos 18.11.2023, 14:13 | #27203
  Link FB príspevok
Quake 18.11.2023, 12:30 | #11354
https://prnt.sc/3NoYbgYa2YBh
  Quake 18.11.2023, 12:33 | #27202
  Ohromné straty ruskej armády. Už taká klasika. že hej?
Otázka znie: koľko asi tak majú k dispozícii vojačikov, tankov a delostreleckej munície?
Odpoveď je: vojačikov je skoro nekonečno, tam ľudský život nestojí ani kopejku. Tanky raz dojdu, skôr či neskôr a ani Rusko ich nedokáže vyrábať rýchlejšie, ako ich stráca. A muníciu poskytne Kim Čong chuj.
Nezávidím ukrajinskej armáde. Ale držím palce **26
Markuss 18.11.2023, 12:21 | #11353
To sú už aké také news tieto prieskumy

https://www.teraz.sk/slovensko/prieskum-vacsina-ludi-ocakava-od/755309-clanok.html?utm_source=teraz&...
  Markuss 18.11.2023, 12:21 | #27200
  Bratislava 18. novembra (TASR) - Nová vláda Roberta Fica bude riadiť štát efektívnejšie a s lepšími výsledkami ako kabinety Igora Matoviča a Eduarda Hegera podľa názoru 57,2 percenta respondentov. Naopak, 36,7 percenta opýtaných s týmto názorom nesúhlasí. Vyplýva to z reprezentatívneho prieskumu verejnej mienky, ktorý pre TASR realizovala agentúra AKO v čase od 7. do 14. novembra na vzorke 1000 respondentov.
  Markuss 18.11.2023, 12:25 | #27201
  Ale vypadá, že aj vonku to tak vnímajú... Tak neviem. Tiež asi dezoláti

Link na článok na doméne sme.sk
majka 18.11.2023, 09:04 | #11352
Keď už mali Lukáša Machalu inštalovať do nejakej štátnej inštitúcie, tak najlepšie takej, čo má na oknách mreže. Namiesto toho ho poslali na ministerstvo kultúry. Tam už od októbra toľkým hrká v makoviciach, že posledné, čo potrebovali, je antisemitský kubo, ktorý okrem politických konšpirácií verí aj na chemtrails a iluminátov.
majka 18.11.2023, 08:30 | #11351
Vláda predstavila program na štyri roky. V trestnej politike chce znižovať tresty páchateľom korupcie a ekonomickej trestnej činnosti. Hoci vysoké tresty máme v zákone od roku 2005 a Smer bol odvtedy opakovane vo vláde, ten pravý impulz na ich zmenu prišiel až teraz, keď pred súdom stojí Tibor Gašpar, Jozef Brhel či Miroslav Výboh. V programovom vyhlásení sa tiež píše: „Vláda nastaví systém informovania verejnosti o trestnom konaní s akcentom na zachovanie prezumpcie.” V preklade to môže znamenať, že médiá nebudú môcť uvádzať plné mená podozrivých. Takže títo sa nemusia obávať, nečaká ich ani vysoký trest a ani hanba počas vyšetrovania. Prichádza čas, keď sa kradnúť opäť oplatí.
  majka 18.11.2023, 08:57 | #27198
  Podľa programového vyhlásenia by vláda mala chrániť „práva a dôstojnosť človeka pred klamlivými a dehonestujúcimi tvrdeniami vo verejnom priestore“. V tajnom dodatku stojí, že tento bod majú v agende Ľuboš Blaha, Andrej Danko a Matúš Šutaj Eštok.
slaven 17.11.2023, 21:39 | #11350
"Podľa Turkov začala ukrajinská armáda kvôli nedostatku mužov na východe Ukrajiny využívať ženy vo veku od 18 do 40 rokov na obsadenie bojových jednotiek na mnohých častiach frontu.

Bolo vidieť, že desiatky vojačiek boli pred dvoma dňami zabité v zákope, ktorý obsadila ruská armáda pri útoku ľahkej pechoty. Existujú správy, že v mnohých iných regiónoch sú vojačky často zabíjané v zákopoch, ktoré sú pravidelne vystavené delostreleckému a MLRS ostreľovaniu alebo leteckým útokom s použitím plánovacích bômb.

Ženský personál sa v súčasnosti vo veľkej miere využíva pri zásobovaní, podpore, výcviku a zdravotnej starostlivosti za frontovou líniou, ale obáva sa, že bude vyslaný do prvej línie. Z tohto dôvodu sa niektoré príslušníčky ženského vojenského personálu snažia dostať do blízkosti jednotiek NATO a zahraničných žoldnierov, opustiť Ukrajinu a stať sa občanmi niektorej západnej krajiny.
  slaven 17.11.2023, 21:39 | #27195
  Do posledneho Okrojinca, pardón aj Okroinky **09
  ball8 18.11.2023, 00:29 | #27197
  a ty sa tomu tešíš, ty chorý ficoistický mamrd
  Markuss 18.11.2023, 11:25 | #27199
  Nech sa páči pomocniari

https://www.nytimes.com/2023/11/08/world/europe/ukraine-war-army-women.html
  Lajos 18.11.2023, 14:26 | #27208
  slave ano tak to bude
  Lajos 18.11.2023, 14:27 | #27209
  ball8 a ty si dement? slaven dal smutny smajlik ze je z toho smutny a ty napises opak ze sa tesi? este raz, si dement?
  Lajos 18.11.2023, 14:28 | #27210
  ty dement hlupy - ved uz aj šašo Zelenskyj priznal ze je v riti a pomaly nebude mat kto bojovat. vedpreto aj zeny povolavaju a o chvilu deti! a ty dement to nevidis????
slaven 17.11.2023, 20:35 | #11349
Turecký prezident Erdogan nemeckému kancelárovi Scholzovi v Berlíne:

Nemáme žiadny dlh voči Izraelu.

Tí, ktorí majú voči nemu dlhy, nemôžu slobodne hovoriť.

My sme nerobili holokaust.
  slaven 17.11.2023, 20:35 | #27194
  BRAVO **16
slaven 17.11.2023, 20:34 | #11348
Rusko, najviac sankcionovaná krajina na svete, skončí v roku 2023 so ziskom 75 miliárd dolárov podľa Bloombergu.

USA, najzadlženejšia krajina na svete, skončí rok 2023 so stratou 2 biliónov dolárov podľa New York Times.
slaven 17.11.2023, 15:07 | #11347
DEBILITA EU v priamom prenose a aj par miestnych typkov to silno podporuje:
-------------------------------------
India a Čína absorbovali takmer 80 % ruského exportu ropy a ropných produktov, o priame dodávky ktorých tak prišla Európa.

Ázijský trh sa stal pre Moskvu kľúčovým. Zo západných na východné trhy sa vlani presmerovalo takmer 40 miliónov ton ropy a ropných produktov a tento rok už 140 miliónov.

Kým Rusko zarába na objemoch, jeho partneri spracovávajú suroviny na ropné produkty, ktoré predávajú do Európy s prirážkou a stal sa z toho biznis "win win", ktorý vo veľkej miere financuje Európa.
Markuss 17.11.2023, 13:56 | #11346
Havlov best friend kydá na agenta Páveka.
A asi právom

https://cnn.iprima.cz/vyznamenani-od-pavla-jsem-odmitl-chartisty-nechapu-je-to-kocourkov-rika-kocab-...
  Markuss 17.11.2023, 13:58 | #27188
  Celkově to, co se rozpoutalo kolem Petra Pavla, bylo, jako by přicházel Václav Havel číslo dva, to jsem opravdu nechápal. Je to Kocourkov a dodnes tomu nerozumím.
ball8 17.11.2023, 13:41 | #11345
ruSSko podľa západných predstaviteľov utrpelo straty 300 až 400 tisíc vojakov (The Guardian) **08

https://www.theguardian.com/world/live/2023/nov/16/russia-ukraine-war-live-ukrainian-pushback-along-...
  majka 17.11.2023, 20:19 | #27193
  Link na príspevok na doméne X.com
  ball8 18.11.2023, 00:27 | #27196
  bodaj by to bola čo najskôr pravda, majka
Quake 17.11.2023, 12:10 | #11344
Link na článok na doméne aktuality.sk
  Quake 17.11.2023, 12:11 | #27186
  Podnikanie na Slovensku neupadá a za posledný rok vzniklo viac ako 20 000 nových firiem a bolo založených viac ako 55 000 živností. Svoju súčasnú podnikateľskú situáciu ohodnotilo 41 % podnikateľov ako lepšiu v porovnaní s minulým rokom. Vyplýva to z prieskumu spoločnosti 123dopyt.
  RUTY 17.11.2023, 14:55 | #27189
  Hej to myslíš tých živnostníkov ktorí robia zhruba za 10 éčka a nič si neplatia, akurát kto je spokojný je zamestnávateľ, lebo nemá žiadne náklady, tipu dovolenka, PN a keď nie sú zákazky, tak ich nechá doma.**14**27
A tí motaci po rokoch zistia, že dôchodok v pecku **28
  Quake 17.11.2023, 17:10 | #27190
  Z tých 55 000 nových szčo jasné, že časť bude ako falošní szčo - švarcsystém. Nevidel by som v tom problém - zarobia si prachy za pár rokov a potom sa zamestnajú. V BA bežne živnostník pod 15 eur nejde. Pri 200 hodinách máš 3000 eur. Zvyšok tvoria remeselníci, eshopári, umelci, športovci atď atď.
  RUTY 17.11.2023, 17:17 | #27191
  Áno ružová budúcnosť, pri 200 hodinách za 10 rokov budeš ináč rozjebany **01
A to si zober, že máš 30, ešte si v pohode, ale po 50 budeš polokripel. Jediný kto si bude mydliť ruky bude tvoj zamestnávateľ a potom ta odfajci **18
  Quake 17.11.2023, 17:30 | #27192
  Ak chceš mať prachy, ako zamestnanec nikdy nezbohatneš.
Alebo teda poznáš niekoho, kto by bol zamestnanec na Slovensku a zbohatol? Max lekár a IT.
<< < 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions