POLITICKÁ DISKUSIA
| Aktualizuj POLITIKA diskusiu | KLASICKÁ DISKUSIA |
| << < 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 > >> |
| majka | 19.06.2024, 14:09 | #14034 |
|
Novinári z denníka Pravda hovoria o cenzúre. Šéfredaktor mení obsah v prospech koalície
Z redakcie denníka Pravda odchádzajú viacerí novinári, dôvodom je cenzúra v prospech vládnej koalície. Články a nadpisy textov sú upravované tak, aby neboli príliš kritické. Niektoré témy pred zverejnením necháva vedenie redakcie zmierniť pozitívnymi vyjadreniami napríklad koaličných politikov. Kritické názory boli z textov bez jasného zdôvodnenia odstránené. Novinári sú podľa hlasov zvnútra redakcie usmerňovaní tak, že netreba hľadať len to zlé a písať je potrebné aj o dobrých veciach, ktoré vláda robí. V článkoch vraj nemajú byť zbytočné hejty na koalíciu. Počúvajú, že nemajú byť ako Denník N či SME. Takéto zmeny presadzuje riaditeľ obsahu Pravdy Ľuboš Kamenistý, ten to odmieta. Kamenistý začal do obsahu textov zasahovať až po vlaňajších parlamentných voľbách. Niektoré témy sú na žiadosť Kamenistého posunuté na hlavnej stránke portálu pravda.sk na nižšie a menej viditeľné pozície. Viackrát sa stalo, že kritické články z titulky úplne zmizli, hoci mali dobrú čítanosť. Šéf obsahu rieši takéto zmeny sám. Zasahuje aj cez víkendy alebo keď má dovolenku. „Asi mu na tom veľmi záleží,“ povedal jeden z novinárov Pravdy. Redaktori sa zhodujú, že takéto zásahy presahujú bežnú formu editovania článkov, ktoré sú v médiách normálne a ich cieľom je odstrániť nedostatky. |
|
| slaven | 19.06.2024, 14:48 | #32261 | |
|
Máš aj konkrétne mená kto sa sťažuje?
Či len klasika copy + paste z Tvojho milovaaného Denníčka N, či Aktualít |
||
| majka | 19.06.2024, 16:46 | #32262 | |
|
Všetci redaktori boli ochotní hovoriť len pod zárukou anonymity. Obávajú sa totiž dôsledkov, keby prehovorili verejne. Kamenistý podľa nich začal po voľbách zmierňovať kritické články. Politické texty, podcasty a ich titulky prechádzajú jeho schvaľovaním.
Už päť novinárov z Pravdy za posledné mesiace odišlo alebo sú vo výpovednej lehote, ďalší vravia, že odchod zvažujú. Na oddelení domáceho spravodajstva robilo v Pravde len päť ľudí, dvaja sú už na odchode – vedúca oddelenia Lucia Lauková a redaktor Peter Madro. Rovnako tak aj redaktor podcastov Zoltán Rácz. Na rozdiel od RTVS či Markízy, kde sa novinári ozvali proti politickým či manažérskym zásahom do slobody ich práce, redaktori Pravdy o svojich problémoch verejne nehovoria. Výnimkou je len ekonomický redaktor Tomáš Bakoš, ktorý o svojom odchode z redakcie napísal minulý týždeň status. Najnovší reputačný problém mala Pravda v marci tohto roka, keď bývalí politici Peter Weiss a Boris Zala obvinili denník z cenzúry a ukončili s ním spoluprácu. „Riaditeľ obsahu denníka Pravda Ľuboš Kamenistý najprv odmietol publikovať pravidelný utorňajší komentár Petra Weissa a následne piatkový komentár Borisa Zalu žiadal upraviť v podstatných pasážach. Preto, lebo sme si dovolili kriticky sa vyjadriť k politike alebo vyhláseniam premiéra Roberta Fica,“ uviedla dvojica vo vyhlásení. „V prípade Petra Weissa išlo o opakované zabránenie zverejnenia článku. Prvýkrát sa tak stalo tesne pred voľbami taktiež z dôvodu kritiky predsedu Smeru za jeho protiukrajinskú politiku,“ dodali. O kauze redaktori diskutovali aj na porade, Kamenistý problém zľahčoval. Po tomto dal výpoveď dlhoročný komentátor Pravdy a vedúci názorovej rubriky Marián Repa. Novým šéfom názorov sa stal komentátor Igor Daniš, ten na otázky odmietol odpovedať. „Pri písaní nezabúdajte, že pravda je vždy komplexná. Komplexnejšia, ako sa na prvý pohľad zdá,“ napísal krátko v reakcii. |
||
| Markuss | 19.06.2024, 17:36 | #32264 | |
|
Uvidime, na ktorej kope sa všetci "wannabe cenzurovani" stretnú. Možno naozaj vytvoria nový denník H.
Písmenko je indikácia obsahu. Kovačič, Dírer, Ždársky, atď... Škoda, že keď scenzurovali Žitnú, tak všetci boli za |
||
| slaven | 19.06.2024, 18:02 | #32267 | |
| H ako hovno? Či hnoj? | ||
| majka | 19.06.2024, 18:11 | #32269 | |
| Marián Repa od mája pracuje pre Konfederáciu odborových zväzov (KOZ). | ||
| slaven | 19.06.2024, 09:23 | #14033 |
|
Tak mainstream nepoľavil ani na chvíľu a idem si svoje ďalej.
Už som sa pýtal, len to zopakujem: Koho budú chcieť zabiť ako ďalšieho pomätení progresívci? -------------- https://ibb.co/8KV0Mxz |
|
| majka | 19.06.2024, 11:04 | #32257 | |
| https://www.instagram.com/p/C8XP8gZK8yL/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again | ||
| slaven | 19.06.2024, 12:38 | #32258 | |
|
Hlupák Žďársky dostal padáka? Zatiaľ nepotvrdené |
||
| slaven | 19.06.2024, 13:04 | #32259 | |
|
Aká náhodička, práve dnes vyjadrenie ---------------- "Neustále sa snažíme zlepšovať náš obsah a načúvať vašim názorom. Radi by sme vás preto informovali, že v MÁJI TOHTO ROKA sme sa spoločne so Šimonom rozhodli ukončiť našu reláciu Diskusný klub." |
||
| Svetonazor | 19.06.2024, 08:53 | #14032 |
|
Smer nám akosi začína naberať vodu do podpalubia
Zle bolo už to, že dali Druckera za ministra školstva. Ale horšie je, že začínajú vybuchovať na témach, ktoré sľubovali pred voľbami. Najnovšie neposunuli do ďalšieho čítania návrh, ktorý by vyžadoval súhlas rodiča v prípade dúhovej sexuálnej výchovy. Za hlasovali len 4 poslanci Smeru. Takto sa to do psej matere nerobí. |
|
| Bond007 | 18.06.2024, 20:53 | #14030 |
|
Pre yakubu a podobných, pre ktorých tu niečo nesedí
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/905336-dva-tyzdne-bol-jeho-pacientom-lekar-vysvetlil-preco-sa-prem... |
|
| slaven | 18.06.2024, 22:08 | #32256 | |
| takéto správy títo ľudia ignorujú, nevnímajú ich, lebo im nepasujú v myslení | ||
| yakubu | 19.06.2024, 14:11 | #32260 | |
| Tie informácie ktore sa sirili boli rozporuplne. Raz bol na tom velmi zle, inokedy sa rychlo zotavoval, potom Blanar zahlasil ze jeho rekonvalenscencia potrva dlhe obdobie a na to je za chvilu v domacom lieceni. Nikto nemal presne informacie tak na zaklade toho sa sirilo to, ze ako to vlastne s Ficom je. Kazdopadne mal obrovske stastie, to uznavam. | ||
| Svetonazor | 18.06.2024, 19:35 | #14029 |
|
Blanár/Sme chcú podporiť Rutteho za generálneho tajomníka NATO?
Videl som tam tú čarovnú formulku, že to chcú spraviť výmenou za PVO, ale nemožno byť za mier a voliť notorického luhára, ktorý si nepamätá ani to, čo povedal 2 týždne nazad. A nielen to, ide tiež o vojnového štváča. Mám v Holandsku rodinu, a keď som počúval ich komentáre na holandskú vládu, mal som miestami pocit, že hovoria o Slovensku. Spoločné znamenie - nekompetentnosť. Benzínom sa skrátka požiar nehasí a Smer už naberá zlé body. |
|
| majka | 18.06.2024, 19:54 | #32249 | |
|
V pondelok bol Pellegrini na prvej služobnej ceste v zahraničí. Na samite EÚ v Bruseli zastupoval predsedu vlády a Smeru Roberta Fica a nemohlo to dopadnúť nijak inak ako tak, že Pellegrini vystupoval rovnako, ako keby bol v Bruseli priamo Fico.
Pellegrini „obchodoval“ aj pri poslednej téme, keď povedal, že Slovensko si vie predstaviť, že novým generálnym tajomníkom NATO sa stane bývalý holandský premiér Mark Rutte. Chcel by ale od neho počuť prísľub a odhodlanie pomôcť riešiť ochranu vzdušného priestoru Slovenskej republiky. Západní lídri to, samozrejme, nahlas nepovedia, ale inak si musia pri vystúpení slovenských politikov ťukať na čelo. Keby neexistovala diplomacia, tak by sa Pellegriniho mohli opýtať, pred kým vlastne chce chrániť slovenský vzdušný priestor. Hádam nie pred Ruskom?! |
||
| majka | 18.06.2024, 19:59 | #32250 | |
|
Novým generálnym tajomníkom NATO sa stane končiaci holandský premiér Mark Rutte, uviedol server holandskej televízie NOS. Rutteho protikandidát, rumunský prezident Klaus Iohannis, sa kandidatúry vzdá.
Končiaci šéf Aliancie Jens Stoltenberg dnes Rutteho označil za veľmi silného kandidáta a poznamenal, že výber nového generálneho tajomníka je veľmi blízko zavŕšeniu. „Teraz keď Rutteho kandidatúru plne podporuje aj Maďarsko, zostáva len, aby jediný protikandidát, rumunský prezident Iohannis, odstúpil. Zasvätené osoby NOS potvrdili, že Iohannis tak urobí v najbližšom čase,“ napísal server NOS. Maďarský premiér Viktor Orbán po dlhšom váhaní uviedol, že jeho krajina už nie je proti nástupu Rutteho do funkcie generálneho tajomníka NATO. „Po dnešnom oznámení premiéra Orbána je myslím zjavné, že sme veľmi blízko rozhodnutia. Myslím, že Mark Rutte je veľmi silný kandidát,“ poznamenal Stoltenberg, ktorému mandát vyprší v októbri. |
||
| slaven | 18.06.2024, 20:53 | #32251 | |
|
majko náš krásny: Pred kým chránia svoj vzdušný priestor ostatné krajiny, ktore nemali mega kokota Naďa na čele ministerstva a teda neprišli kompletne o svoju obranu?
P.S. mne je jasné, že Naďa zbožňuješ a považuješ za NAJ ministra |
||
| slaven | 18.06.2024, 13:43 | #14027 |
|
To je rýchlosť! ---------------- https://ibb.co/qYTch0n |
|
| Svetonazor | 18.06.2024, 13:10 | #14026 |
|
Medzičasom sa v Nemecku množia útoky imigrantov nožom
Jeden sa stal v meste Mannheim (policajt zomrel, ďalší sú zranení) a radnica namiesto toho, aby nastolila poriadok, ide bojovať proti demonštrácii, ktorá sa dožaduje prirodzenej veci - poriadku. A ešte demonštrujúcich označí za pravicových radikálov. Aj tu je detail ukrytý v jazyku. Slovo Mannheim sa dá preložiť ako domov mužov. Dnes to však vyzerá, že toto meno stratí svoj pôvodný význam. Ak muži nedokážu ochrániť svoje rodiny a ženy nariekajú nad svojimi dcérami-policajtkami, že nebudú ako ženy schopné nastoliť poriadok, tak budú mať útočníci a vrahovia možnosť pokračovať. Pohlavia nie sú si rovné. Dopĺňajú sa a každá má svoje kvality. Ale len spoločne. https://www.nius.de/kommentar/als-polizisten-mutter-schlafe-ich-unruhig-sie-halten-fuer-uns-auf-der-... |
|
| Svetonazor | 18.06.2024, 12:54 | #14024 |
|
Koľko potvrdení a mojich článkov ešte ľudia potrebujú, aby pochopili, že ide o organizovanú skupinu?
V tomto prípade zločineckú, pretože má jednu konkrétnu hlavu, ktorá to organizuje. Globsec je závadný natovský think-tank. Pracujú preň aj osoby okolo progresívcov, čerstvá PS europoslankyňa Lucia Yar, v láske ho má aj Čaputová a samozrejme kolektív spriatelených redakcií. https://standard.sk/692787/socialne-siete-pocuvaju-globsec-ktory-im-reportuje-zavadny-obsah-na-slove... |
|
| slaven | 18.06.2024, 12:27 | #14023 |
|
Ukážka toho, aké dno ukazuje RTVS a prečo sú tam potrebné zmeny:
1. Progresivistický protivládny aktivizmus ,,verejnoprávnej" RTVS, riadenej bielym koňom opozičnej bandy Machajom, pokračuje. Potom, ako včera tlačovú konferenciu ministerstva pôdohospodárstva na tému ,,boj s lykožrútom na Horehroní", ktorú JOJ24 odvysielala v plnom rozsahu, "verejnoprávna" RTVS prerušila a nahradila vyjadreniami enviroaktivistu Mariána Jasíka, dlhodobo pôsobiaceho v envirobiznise či už cez mimovládku PRALES o.z., alebo cez ním vlastnenú spoločnosť HESPERIS, s.r.o. RTVS ,,oslovila" ďalšieho ,,nezávislého experta" na danú tému, Martina Mikuláša, ktorý v roku 2009 priamo založil enviromimovládku PRALES o.z. (v ktorej pôsobí vyššie spomínaný predchádzajúci ,,nezávislý expert" Marián Jasík). To si z nás vo ,,verejnoprávnej" RTVS robia srandu, alebo si myslia, že máme IQ na úrovni akvarijných rybičiek? |
|
| slaven | 18.06.2024, 12:28 | #32242 | |
|
2. ,Verejnoprávna" RTVS vedená bielym koňom progresívcov a liberálov Machajom, opäť prerazila dno.
Namiesto Tlačovej besedy predstaviteľov Úradu vlády SR na tému REAKCIA NA ROZHODNUTIE ESĽP ohľadom porušovania ľudských práv z obdobia hrôzovlády Čaputovej režimov 2020-23, ,,verejnoprávna" RTVS vysiela X-tú reprízu demagogického vyplakávania progresívneho potentáta Juraja Rimana, milenca Zuzany Čaputovej‼️ Súkromná televízia JOJ24 naproti tomu poctivo informuje občanov a predmetnú TB vysiela v priamom prenose. TB z Úradu vlády SR - Kaliňák, Para, Susko, Gašpar, Lindtner - Link YouTube video |
||
| delvin | 18.06.2024, 12:41 | #32244 | |
|
Žiaľ od marca 2020 do 30 septembra 2023 dokázala táto banda na čele s marionetkou Sorosa rozložiť celý právny, súdny systém SR.
Od Ústavného súdu cez Najvyšší súd, krajské súdy, ÚŠP, NAKA, polície urobili z Ústavy SR, zákonov SR trhací kalendár, toaletný papier. Slovensko je bezprávna krajina. Spoločnosť je k tomu tak radikalizovaná a rozdelená, že by sme po sebe najradšej hádzali vajíčka. |
||
| Bond007 | 18.06.2024, 12:26 | #14022 |
|
https://www.cas.sk/clanok/2937979/kamila-vinili-z-pripravy-vrazdy-lipsicov-omyl-ho-stal-3-roky-zivot... a takto to fungovalo za najlepšieho, najčestnejšieho a najdokonalejšieho špeciálneho prokurátora |
|
| slaven | 18.06.2024, 12:33 | #32243 | |
|
No pre istú skupinu progresívne a liberálne mysliacich ľudí to je v poriadku, tie svinstvá sa nediali, všetko je to hoax a výmysel a ty keď na to upozorníš, tak si čo? Idem citovať: "Je mi z teba zle" alebo "obdivujem tvoju hĺbku dezolátstva" alebo "To, čo za sračky on dokáže vypustiť" ...
Toto je ten slušný progresívny prístup. Neschopnosť vidieť realitu, urážanie, znevažovanie. Proste prerážajú dno a navzájom si tlieskajú a hecujú sa. Tých s iným názorom považujú za SPODINU, za opice. Výsledok: pokus o vraždu premiéra republiky. Uvidíme kam pôjdu ešte ďalej |
||
| Bond007 | 18.06.2024, 12:44 | #32245 | |
| Pozeral som ešte za koho kandidoval ten starosta Statelov, vôbec ma neprekvapilo že to bolo PS | ||
| Lajos | 18.06.2024, 09:46 | #14021 |
| ČO VÁM NEPOVEDALI O „MIEROVOM“ SUMMITE VO ŠVAJČIARSKU | |
| Lajos | 18.06.2024, 09:47 | #32237 | |
| https://www.progresivne.com/2024/06/17/co-vam-nepovedali-o-mierovom-summite-vo-svajciarsku/ | ||
| Lajos | 18.06.2024, 09:46 | #14020 |
| „Úplne nekontrolovaná beztrestnosť“: Netanjahu plánuje rozšírenie nezákonného osídľovania na Západnom brehu | |
| Lajos | 18.06.2024, 09:46 | #32236 | |
| https://www.progresivne.com/2024/06/17/uplne-nekontrolovana-beztrestnost-netanjahu-planuje-rozsireni... | ||
| Lajos | 18.06.2024, 09:46 | #14019 |
| Z pompéznej akcie na podporu Ukrajiny bol nakoniec prepadák | |
| Lajos | 18.06.2024, 09:46 | #32235 | |
| https://www.progresivne.com/2024/06/18/z-pompeznej-akcie-na-podporu-ukrajiny-bol-nakoniec-prepadak/ | ||
| Lajos | 18.06.2024, 09:45 | #14018 |
| Marta Jančkárová, Andrea Kozinková a prestížna anketa Slovenka roka | |
| Lajos | 18.06.2024, 09:45 | #32234 | |
| https://www.progresivne.com/2024/06/18/marta-janckarova-andrea-kozinkova-a-prestizna-anketa-slovenka... | ||
| slaven | 18.06.2024, 11:43 | #32240 | |
|
áno, silno "prestizna" anketa vyvolenych ...
Taka Mimi ich za posledný rok VŠETKÝCH do vačku dala. Kto ju sleduje, vie o čom hovorím. |
||
| Lajos | 18.06.2024, 09:45 | #14017 |
| Krym VI: Imaginárny Krym a skutočný Krym | |
| Lajos | 18.06.2024, 09:45 | #32233 | |
| https://www.progresivne.com/2024/06/18/krym-vi-imaginarny-krym-a-skutocny-krym/ | ||
| Lajos | 18.06.2024, 09:45 | #14016 |
| Peter Tóth: POZRITE SA, AKO ŠIBE NIEKTORÝM FRANCÚZOM! | |
| Lajos | 18.06.2024, 09:45 | #32232 | |
| https://www.progresivne.com/2024/06/18/peter-toth-pozrite-sa-ako-sibe-niektorym-francuzom/ | ||
| majka | 18.06.2024, 07:48 | #14015 |
|
Keď Slovensko hralo s Belgickom, vo Frankfurte bol vládny špeciál. Potom si Danko urobil selfie zo štadióna
Žiadny z politikov koalície neinformoval o pracovnej ceste do Nemecka. Nabudený Danko neskôr zverejnil zo štadióna aj video. Hovorí v ňom, aký je hrdý, že SNS presadila vznik nového ministerstva športu. "Viac ako 100 miliónov pôjde do športu. Nech mi nikto nehovorí, že to nemá význam." Čítajte viac: Link na článok na doméne sme.sk |
|
| majka | 18.06.2024, 07:54 | #32230 | |
|
Ficovi by som aj prispel na návštevu OH v Paríži. V trape máme želiezko v ohni.
Čo robí Robo? Stále váľa šunky? Tie jeho retardované deti nevedia čo od rozkoše! Je on normálny? Naťahá tam takýchto nímandov , retardov a potom si dava šlofika, kua! |
||
| slaven | 18.06.2024, 08:01 | #32231 | |
|
1. Ministerstvo vyznam ma a do sportu pojde viac penazi a viem ze ludom ako ty to strasne ale strasne vadi. Chvalabohu sportovci su radi.
2. Robo vala sunky? Dava slofika? Chapem, musel si byt riadne najebany, ked ho len postrelil a nezabili. Progresivne hyeny v ludskej kozi |
||
| Bond007 | 18.06.2024, 11:14 | #32238 | |
|
Úroveň vyjadrovania progresívcov je vážne úbohá... A títo ľudia sa považujú za slušných |
||
| majka | 18.06.2024, 11:51 | #32241 | |
|
Drucker potvrdil, že ani jeden z pasažierov letu - ústavných činiteľov, nemal v Nemecku pracovný program.
Čítajte viac: Link na článok na doméne sme.sk |
||
| majka | 17.06.2024, 22:46 | #14012 |
|
Ruská vláda panikári.. Putin hovorí: "Tovariši, rubeľ ide dole. Musíme niečo urobiť!". Siluanov hovorí: "Vráťme sa k zlatému rublu". Nabiullina odpovedá: „Nemáme dosť zlata“. Medvedev odloží fľašu vodky: "Dobre, použime striebro!" Nabiullina: "Nie je dosť striebra!" "OK," hovorí Putin, "čo môžeme urobiť, aby sme pridali na hodnote rubla?"
"Jednoduché" hovorí Nabiullina. "Do každej mince vyvŕtať 2 otvory a predame ich ako gombíky!" Alebo bude stačiť jeden otvor a budú sa dať použiť ako podložky pod matice. |
|
| slaven | 17.06.2024, 22:53 | #32224 | |
|
Progresívny humor?
Aspoň ty sa na tom smeješ majko? Veď to je na úrovni základnej školy. Trapas. Next slajd please... |
||
| Markuss | 18.06.2024, 07:00 | #32228 | |
|
Rusi panikária a USA musí držať rozpočet cez pokladničné poukážky |
||
| slaven | 17.06.2024, 21:58 | #14011 |
|
Na výsluchu: Policajt: "Kam ste schoval peniaze?" Tlmočník: "Kam ste schoval peniaze?" Zlodej: "Nepoviem." Tlmočník: "Nepovie." Policajt: "Keď nepovieš, zavrieme ťa." Tlmočník: "Keď nepovieš, zatvoria ťa." Zlodej: "Nepoviem." Tlmočník: "Nepovie." Policajt: "Keď nepovieš, zastrelím ťa." Tlmočník: "Keď nepovieš, zastrelí ťa." Zlodej: "Schoval som ich v kuchyni pod podlahou." Tlmočník: "Nepovie."... |
|
| slaven | 17.06.2024, 21:31 | #14010 |
|
Vyjadrenie Šimečku zajtra:
Víťazstvo nás nemôže tešiť, keďže v našom tíme nebol žiadny Afričan ani buzerant A ocino mi povedal, že Slováci sú zbabelý národ, ktorý nikdy nebojoval |
|
| slaven | 17.06.2024, 20:50 | #14009 |
|
SME už poľuje na Pelleho, zosmiešňujú ho, na čele s roztliekavačkou Natašou Holinovou, v tesnom závese za šéfredaktorkou Beátou Balogovou, ktorá v rannom podcaste s Prokopčákom oplakala Čaputová a ogrcala Pelleho...
----------------- https://ibb.co/pfqmBnH |
|
| majka | 17.06.2024, 13:24 | #14006 |
|
Slovensko má od soboty nového prezidenta. Peter Pellegrini sa po zložení sľubu na slávnostnom zasadnutí NR SR prvýkrát prihovoril občanom už ako nová hlava štátu. Rečnil asi 28 minút. Jeho prejav bol plynulý a Slováci sa v komentároch na sociálnych sieťach čudovali, ako je to možné, keď pred sebou nemal čítačku. Odpoveď je jednoduchá. Mal ju, a nie jednu.
https://www.ta3.com/clanok/944537/mal-citacku-alebo-nie-slovakov-prekvapila-dlzka-pellegriniho-prveh... |
|
| Ciernokoseliar | 17.06.2024, 15:15 | #32214 | |
|
vidis to...a caputova si nevedela prejav ani napisat..nie to este naspamat vediet |
||
| majka | 17.06.2024, 15:19 | #32215 | |
| A buzikovi kto píše prejavy?Náhlik? | ||
| Ciernokoseliar | 17.06.2024, 16:19 | #32217 | |
|
no fuj majka...liberal si,a homosom do buzikov nadavas... |
||
| slaven | 17.06.2024, 20:51 | #32223 | |
|
chudak majko, zavrel si mu pusinku |
||
| slaven | 17.06.2024, 11:46 | #14004 |
|
Takže podľa facebooku bola zbierka na muníciu nebezpečná
--------------------- https://ibb.co/GM2sjft |
|
| majka | 17.06.2024, 09:49 | #14002 |
|
Futbalista Kylian Mbappé varoval pred nástupom krajnej pravice k moci vo Francúzsku. Mladých ľudí vyzval, aby šli voliť. Strana Marine Le Penovej vyhrala voľby do europarlamentu a prezident Emmanuel Macron oznámil predčasné voľby na 30. júna a 7. júla.
„Myslím si, že toto je rozhodujúci moment v histórii našej krajiny,“ povedal Mbappé pred pondelkovým zápasom s Rakúskom. Reagoval tým na slová tímového kolegu Marcusa Thurama, ktorý v sobotu vyzval Francúzov, aby „každý deň bojovali“ za zastavenie krajne pravicového Národného združenia Marine Le Penovej. Mbappé tiež dodal, že sa „krajina musí stotožniť s hodnotami rozmanitosti a tolerancie“. ( france24) |
|
| slaven | 17.06.2024, 09:57 | #32201 | |
|
Chalan podporuje úpadok Francúzska. Naozaj smutné.
Tento štát je v úplnych sračkách kvôli aktuálnej vláde a kvôli tej ich podpore rozmanitosti a tolerancie. |
||
| Markuss | 17.06.2024, 11:01 | #32204 | |
| Tak keď trtkal transvestitu s falusom, iné mu neostáva | ||
| slaven | 17.06.2024, 11:48 | #32206 | |
|
Už netrtká? Omrzel ho ďalší penis pri styku? |
||
| Markuss | 17.06.2024, 12:26 | #32209 | |
|
shemale si uz naslo volajakého iného ometáka |
||
| majka | 17.06.2024, 17:04 | #32222 | |
|
Nikdy takto, nikdy v čase, ako je tento, nikdy hráč, ako je tento a nikdy v takej jasnej, konkrétnej, skvelej a kontrolovanej forme. Tak zhodnotil bezprecedentný čin Kyliana Mbappého novinár z L’Equipe Vincent Duluc.
„Kylian Mbappé si zobral vzťah medzi francúzskym športom a politikou na svoje ramená,“ vraví Duluc. Kapitán francúzskej reprezentácie, najmocnejší športovec v krajine a jeden z najvýznamnejších v Európe, sa pred úvodným zápasom Francúzska na Eure vyjadril k politike a pred voľbami varoval pred nástupom krajnej pravice k moci vo Francúzsku a vyzval mladú generáciu, aby išla voliť. Link na príspevok na doméne X.com |
||
| Svetonazor | 17.06.2024, 08:31 | #14000 |
|
Nie je všetko iba politika
Dúfam, že ste si užili Deň otcov aspoň tak dobre ako my. Navštívili sme Rendez 2024 - zraz historických železničných vozidiel v Bratislave. Výborná atmosféra a hlavne sme tam boli všetky tri žijúce generácie mužského osadenstva našej rodiny, dedko, ja a syn. Ale nebolo to vždy takéto romantické a trvalo dlho, kým sme si v rozpadnutej rodine našli k sebe cestu späť. Budovať, nie bojovať. Toto by sme mali preniesť do vzťahov a tiež do na začiatku spomínanej politiky. |
|
| ALKAPERONE | 16.06.2024, 22:48 | #13999 |
|
Link na článok na doméne pravda.sk Link na článok na doméne pravda.sk toto je ina fotka, budeme vzdorovat roky, len treba poslielat peniaze ,ak nie, tak ma vlastny obesia, a ten britsky chmulo miliardar co nevie ani kolko stoji liter mlieka v obchode mu co asi hovori, paradna fotka |
|
| majka | 16.06.2024, 20:14 | #13998 |
|
Ani nie 24-hodín od vymenovania Petra Pellegriniho za prezidenta už na oficiálnej webovej stránke hlavy štátu nie je vidieť prezidentskú štandardu - zákonom upravený symbol funkcie prezidenta, ktorý používali všetci doterajší slovenskí prezidenti.
Stalo sa tak vôbec prvýkrát, štandarda a meno prezidenta bola prvou informáciou, ktorú bolo možné vidieť na hlavnej stránke portálu. Štvorec so štátnym znakom s bielo-modro-červeným lemom po okraji mali na stránke prezident.sk prezidenti Ivan Gašparovič, Andrej Kiska aj Zuzana Čaputová. Pellegrini štandardu nahradil svojím vlastným logom z kampane k prezidentským voľbám. Obsahuje dve štylizované písmená PP na červenom podklade s bielym, modrým a červeným pásom v pravom spodnom rohu. Oficiálne webové stránky prezidenta sú štátnym majetkom a ich prevádzka je hradená z verejných zdrojov. Informujú o aktivitách prezidenta a nie sú súkromným priestorom Petra Pellegriniho. Sebaprezentáciou Pellegriniho vynikla aj oficiálna recepcia v sobotu večer po inaugurácii nového prezidenta. Areál Bratislavského hradu, kde sa neverejné podujatie konalo, lemovali podľa informácii SME nainštalované veľkoformátové fotografie Pellegriniho. Vedľa nich stáli členovia čestnej stráže. Čítajte viac: Link na článok na doméne sme.sk |
|
| majka | 16.06.2024, 20:17 | #32193 | |
| To PP tam znamená "plnohodnotný populista",alebo Pupuš Peťko | ||
| majka | 16.06.2024, 20:21 | #32195 | |
| Nahradiť prezidentsku štandardu vlastným pokutným logom s iniciálmi môže iba gadžo, čo vyliezol zo zemľjanky. | ||
| slaven | 16.06.2024, 21:19 | #32198 | |
|
Trápny škrekot a ďalšia nenávisť liberálov, stupňuje sa to.
Tvoj obľúbený Denník N nie že klesol na dno, ale prerazili dno, úplny humus a hnoj ukázali #13993 |
||
| majka | 17.06.2024, 17:01 | #32221 | |
|
Prezidentský palác vrátil na webstránku prezidenta prezidentskú štandardu. Po inaugurácii Petra Pellegriniho na webe dali namiesto štandardy volebné logo prezidenta s jeho iniciálami P. P.
|
||
| slaven | 16.06.2024, 16:55 | #13997 |
|
Ou... Takže zlé, zlé Rusko...
Ale peniaze z Ruska nie sú zlé ------------------- https://ibb.co/cwwFMq7 |
|
| slaven | 16.06.2024, 15:54 | #13996 |
|
SMEčko si už ide na svojej nenávistnej vlne proti Pellemu...
Ak je Pelle, ktorý bol aj premiérom aj predsedom NR SR, dávno predbehol Čaputovú v prieskumoch obľúbenosti a dôveryhodnosti, ktorý bežne hovorí prejavy z hlavy, prezident prázdných fráz, tak neviem čo bola potom provinčná sekretárka z mestského úradu v Pezinku, s pochybnou povesťou a podvodne získanou advokátskou praxou... -------------- https://ibb.co/5cvdPc0 |
|
| Markuss | 16.06.2024, 20:19 | #32194 | |
| Nula k nule (teraz s apanážou) sadá | ||
| majka | 16.06.2024, 14:50 | #13995 |
|
NZZ: Deklaráciu summitu vo Švajčiarsku o Ukrajine podpísalo 84 zo 101 delegácií
Záverečné vyhlásenie konferencie vo Švajčiarsku o regulácii vojenských operácií na Ukrajine podporilo 84 (80 krajín a 4 organizácie) zo 101 delegácií, uvádzajú švajčiarske noviny Neue Zrcher Zeitung . Medzi tými, ktorí odmietli, sú Arménsko, Slovensko, Južná Afrika, India, Vatikán a medzi tými, ktorí podpísali, sú Turecko, Srbsko a Maďarsko. Dohodu podpísali aj Nemecko, USA, Francúzsko, Veľká Británia, Španielsko, Argentína, Katar a Moldavsko. Medzi signatárske organizácie patria Rada Európy, Európska rada, Európsky parlament a Európska komisia. Presný obsah záverečného vyhlásenia nebol zverejnený. Agentúra Reuters už skôr napísala , že komuniké predstaví postoj krajín k niekoľkým otázkam vrátane prevádzky jadrovej elektrárne Záporožie, použitia jadrových zbraní, prístupu do námorných prístavov v Čiernom a Azovskom mori, ako aj prepustenia väzňov. vojny podľa vzorca „všetci za všetkých“. Summit vo švajčiarskom Bürgenstocku sa koná od 15. do 16. júna. Spočiatku bolo na summit pozvaných 160 krajín a organizácií. Účasť odmietli okrem iného Čína, Brazília a Saudská Arábia. Rusko nebolo pozvané na summit. Švajčiarske ministerstvo zahraničných vecí informovalo o dôležitosti prítomnosti Ruska na summite. |
|
| slaven | 16.06.2024, 16:09 | #32186 | |
|
Deklarácia priamy zmysel nemá. Nakoľko sa Rusko nezúčastnilo a isté štáty neprestanú dodávať zbrane do tohto konfliktu.
Niekde som čítal, že denne cca 1800 mŕtvych Ukrajincov, denne Keby tu bol náš analytik Quake, napísal by na to reakciu, že Rusov zomiera denne 7x viac, ja viem. |
||
| slaven | 16.06.2024, 16:12 | #32187 | |
|
Prezident Kolumbie odmietol účasť na „mierovom summite“ o Ukrajine vo Švajčiarsku
Gustavo Petro sa domnieva, že na tomto stretnutí nie je možné diskutovať o spôsoboch riešenia konfliktu medzi Moskvou a Kyjevom. „Ruším svoju cestu na stretnutie do Švajčiarska a žiadam Európu, aby diskutovala o tom, ako ukončiť vojnu, nie ju predlžovať,“ napísal na sociálnych sieťach. |
||
| Markuss | 16.06.2024, 20:11 | #32192 | |
| Keď nie je dohoda, bude kapitulácia. Aj tak sa.menia hranice. Naposledy Kosovo | ||
| majka | 16.06.2024, 21:03 | #32196 | |
|
Čierna a biela... #Švajčiarsko podľa mňa vytvorilo dokonalú vizualizáciu toho, čo sa teraz vo svete deje a každý (zdôrazňujem, každý) si môže bez toho, aby sa púšťal do falošných diskusií, jasne definovať svoje miesto...
Dve strany tej istej globálnej tabuľky. Len dve. Neexistujú žiadne ďalšie poltóny (a nech sa niekto pokúsi držať ilúzie neutrality, ale výber bude ešte potrebné urobiť). Na jednej strane: 100+ krajín a medzinárodných organizácií. Medzi nimi tie technologicky sľubné; tie humanistické; finančne stabilných. Tie, ktoré uprednostňujú kvalitu konkrétneho života, špičkový/technologický rozvoj, bezpečnosť, slobodu, globálne pravidlá a záruky, rovnaký obchod, hospodársku súťaž a medzinárodné právo. Na čele s #Ukrajinou... Na druhej strane: viaceré štáty alebo štátne organizácie autoritárskeho alebo teroristického typu, ktoré sa aktívne zapájajú do vojen, provokácií, krvavých bakchanalií, rôznych druhov terorizmu, únosov, korupcie, sabotáží a útočnej propagandy. Na čele toho všetkého stojí #Rusko, ktoré sa už netají svojou nenávisťou voči pravici a vyslovene volá po zničení zaručenej budúcnosti. Ešte raz: Summit vo Švajčiarsku túto voľbu dokonale ilustroval. Je čas vybrať si stranu... M.Podoljak |
||
| << < 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 > >> |

















