POLITICKÁ DISKUSIA
| Aktualizuj POLITIKA diskusiu | KLASICKÁ DISKUSIA |
| << < 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288 > >> |
| Lajos | 05.07.2024, 10:44 | #14216 |
| Ked si najskôr vypýtaš 3tis za vystúpenie, následne to zrušíš a vyplakávaš na FB a tváriš sa ako národný hrdina. | |
| Lajos | 05.07.2024, 10:44 | #32676 | |
| https://t.me/progresivne/8088 | ||
| Markuss | 05.07.2024, 11:27 | #32678 | |
|
O koľko menej takých podujatí ako MDD alebo dni obce, či mesta teraz bude...
Neprezieravi idioti. Pritom konkurencia v tomto segmente je obrovská |
||
| slaven | 05.07.2024, 17:43 | #32684 | |
|
Ale budú sa biť do pŕs ... Žiadna politika! Zaujali krásny progresívny prístup.
Teraz politika NIE! Ale pri plnej podpore Korčoka bola politika úplne v porádečku ... no trapas |
||
| Lajos | 04.07.2024, 21:24 | #14212 |
| Naša Martinka | |
| Lajos | 04.07.2024, 21:24 | #32658 | |
| Link YouTube video | ||
| Lajos | 04.07.2024, 21:25 | #32659 | |
| Progresívne a liberálne mysliaci jedinci sa môžu aj pojebať ale Slováci sú na ňu a na to čo robí pre kultúru hrdí | ||
| yakubu | 04.07.2024, 21:44 | #32660 | |
| Na ňu hrdý? Za čo? Že je hlúpa, sebastredná a primitívna? Slovenka ako lusk, čo žije v Rakúsku a kultúre nerozumie vôbec. Ale veď ju chvalte, to svedčí aj o vašej obmedzenosti. | ||
| slaven | 04.07.2024, 22:02 | #32661 | |
|
Strašne Vám progresívcom vadí ale pre slovenskú kultúru je to veľké plus. Jasné - pre Vás je hlúpa, lebo zrušila dotácie pre vecí, ktoré silno obľubujete. Ja to celé chápem.
Tu vo Východnej je len ďalší príklad z mnohých, kde pomáha reálne. Yakubu, veď choď do Východnej teraz a povedz im to isté čo si tu napísal. Budeš rád, keď Ťa len vysmejú a nekopnú do prdele. --------------------- https://www.culture.gov.sk/ministerstvo/medialny-servis/aktuality-ministerstva-kultury/simkovicova-u... |
||
| slaven | 04.07.2024, 22:06 | #32662 | |
|
Link YouTube video |
||
| majka | 04.07.2024, 20:20 | #14211 |
|
Minister Šutaj Eštok a šéf úradu vlády Gedra boli falošnými diskutérmi Smeru, oslavovali Fica a útočili na opozíciu.Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok a vedúci Úradu vlády Juraj Gedra majú vplyv na strategickú komunikáciu štátu a boj proti hybridným hrozbám. S informačnými operáciami majú skúsenosti. V politike totiž začínali ako falošní diskutéri Smeru.
Na Slovensku sa končila vláda Smeru, HZDS a SNS. V sobotu 12. júna 2010 sa konali parlamentné voľby. Diskutovali a blogovali takmer výlučne o politike. Obhajovali predstaviteľov Smeru a ostro kritizovali opozíciu. Neboli to profily bežných ľudí, bola to koordinovaná kampaň. https://img.projektn.sk/wp-static/2024/07/mse2016.jpg?w=600&h=429&fit=crop&fm=jpg&q=85 Šutaj Eštok podľa našich zistení používal v diskusiách na sme.sk napríklad profil tosma3. Vyplýva to z vtedajšej e-mailovej komunikácie, ktorú má Denník N k dispozícii. Šutaj Eštok mohol do diskusií prispievať aj pod inými menami, keďže falošní diskutéri zvykli spravovať viac účtov naraz. Profil tosma3 opakovane útočil na novinárov denníka SME, pretože kriticky informovali o vládnutí Smeru. Tvrdil, že sú „SMEtisko“ a články o Smere označoval za „špinavú kampaň“. https://dennikn.sk/4081403/minister-sutaj-estok-a-sef-uradu-vlady-gedra-boli-kedysi-falosnymi-diskut... |
|
| majka | 04.07.2024, 20:23 | #32653 | |
|
O predstaviteľoch pravice zverejňoval urážlivé komentáre. Najčastejším terčom jeho útokov boli politici hlavného politického rivala – strany SDKÚ. Ivetu Radičovú označil za alkoholičku, ktorá by mala ísť na „protiodvykacie liečenie“. O Mikulášovi Dzurindovi písal, že je „ciganik“ a Pavol Frešo bol „frankenštain“. O SaS tvrdil, že je to strana „na jedno použitie“ a „ich napadi su SCi-FI“. Kvôli autentickosti nechávame citácie aj s gramatickými chybami.
Tri dni pred voľbami v roku 2010 strašil, že ak voľby nevyhrá Smer, „dôjde k spoplatneniu nielen vysokých, ale i stredných a základných škôl“. Pravicová vláda vraj zastaví výstavbu diaľnic, zoberie peniaze starým ľuďom, zavedie poplatky v zdravotníctve, potraviny a lieky zdražejú. „Opäť vyhodíme ďalšie peniaze na cigáňov,“ napísal profil tosma3. |
||
| majka | 04.07.2024, 20:31 | #32655 | |
| Odosielateľom inštruktážnych e-mailov pre falošných diskutérov a blogerov, ktoré sa dostali aj k novinárom, bol akýsi Imrich Vladár, ktorý sa zvykol podpisovať ako G12. Bol to pseudonym, jeho skutočná totožnosť bola doposiaľ tajomstvom. Až teraz dvaja bývalí členovia Mladých sociálnych demokratov, ktorí tieto e-maily dostávali, pod zárukou anonymity prezradili, že ich autorom bol Juraj Gedra, ktorý je dnes vedúcim Úradu vlády SR. | ||
| StanoDianiska | 04.07.2024, 22:54 | #32663 | |
| Inak, ten Šutaj Eštok na mňa pôsobí ako čistý karierista a prospechár. Zaujímavé, že v roku 2016, keď mal 29 rokov, už bol riaditeľ odboru vnútornej správy na Ministerstve školstva. By som čakal, že riaditelia na ministerstvách budú skúsení odborníci a nie sopliaci pár rokov po škole. | ||
| Markuss | 04.07.2024, 23:04 | #32665 | |
| Lipšic keď mal 29, bol ministrom. Ivan najlepší Mikloš mal koľko? Keď bol ministrom? | ||
| slaven | 04.07.2024, 23:07 | #32669 | |
|
Markuss, ojojoooj, ake hlupe otazky tu davas, neviem preco to robis ... Znicil si celu ich myslienku |
||
| Bond007 | 04.07.2024, 23:11 | #32670 | |
| Majko a nedáš nám tu ako si ľudia zo Sme rodina platili ľudí ktorí písali príspevky do diskusií? | ||
| StanoDianiska | 04.07.2024, 23:31 | #32671 | |
| Máš pocit, že spochybňujem to, že aj Lipšic bol príliš mladý minister? Nič to nemení na mojom názore na Eštoka. | ||
| majka | 05.07.2024, 09:40 | #32674 | |
| Bond007,daj link.Nemám zdroj. | ||
| majka | 05.07.2024, 10:23 | #32675 | |
|
Niektorí mladí socialisti písali články na objednávku aj pod svojím menom. V jednom z Gedrových e-mailov z marca 2010 boli uvedené „témy blogov na tento týždeň“. Úlohou bolo napríklad kritizovať program SaS a spochybniť Ivetu Radičovú ako možnú líderku pravice.
Medzi adresátmi bol aj mladý sociálny demokrat Ján Hrubý. O pár hodín zverejnil na svojom blogu článok s názvom „Iveta Radičová – líderka opozičnej kandidátky“. „Jej politické názory sa mnohokrát nestotožňujú s reálnymi možnosťami našej politiky,“ napísal Hrubý a pýtal sa, prečo Radičová vôbec vedie opozíciu do volieb, ak výsledkom budú len privatizácie, tunelovanie a „ožebračovanie invalidov“. Dnes je Hrubý generálnym tajomníkom služobného úradu na ministerstve investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie. Ani on na otázky neodpovedá. |
||
| majka | 05.07.2024, 10:58 | #32677 | |
|
Úplne fantastický morálny profil aktuálneho ministra vnútra , ideálny pre túto chásku čo je pri moci.Aké typické pre smerácke kreatúry. Nemajú charakter ani gule na to, aby vystupovali pod vlastnou identitou.
Vždy som si myslel, že Eštok vyzerá ako trol. A on aj ním reálne je. Teraz troluje policajtov a tí stále čušia a veria v lepšie časy bez Hamrana? Tak ako nacisti vedeli pracovať s davom, tak aj táto lúza to ma zmáknute do detailov. Keby tak ich aktivita aspoň pomáhala ľuďom. Ale im slúži len na deštrukciu štátu. Za toto raz zaplatíme vysokú cenu. Úpadok na niekoľko desaťročí. Nožnice medzi rozprávkovo bohatými a tými ostatnými sa budu ďalej roztvárat. Nejdeme po dobrej ceste. |
||
| slaven | 04.07.2024, 17:53 | #14210 |
|
Tlieskam Celé video ministerky Šimkovičovej. ---------------------- Link YouTube video |
|
| majka | 04.07.2024, 20:34 | #32656 | |
|
NÁRODNÝ REBRANDING
Predstavte si, že ste akcionármi veľkej firmy. Najlepšie nejakej telky. Máte? No a teraz si predstavte, že vaši zamestnanci (áno, politici sú vaši zamestnanci) vymyslia, že tú telku treba rebrandovať. Veď dobre. Popritom síce pomenia aj kopec omnoho dôležitejších procesov, ktoré tej telke viac uškodia, ako pomôžu, ale my sa pre tento prípad budeme sústrediť len na tú bizarnú zmenu značky. Takže: V deň, odkedy vaša telka funguje pod novou značkou, nemáte nové logo. Dobre? Akože, nielenže to logo nemáte, nikto ani len netuší, kedy a ako začnete výberko na grafické štúdio, ktoré to logo navrhne. DPM, ako môžeš urobiť zmenu značky bez nového loga??? Keďže nemáte logo, tak všetky prvky korporátnej identity ako autá, mikrofóny, štúdiá, ale aj hlavičkové papiere, vizitky, menovky na dverách, nápisy na budovách, jednoducho všetko ide so starým logom už neexistujúcej značky. Ak nemáte logo, tak nemáte ani vizuálnu identitu, nemáte grafický ident do vysielania, nemáte logo do rohu obrazovky, nemáte grafiku infopruhu v správach, nie sú zvučky, jingle… Nič nie je. Teda je. Ale so značkou, ktorá už neexistuje. A načo ste sa potom tak naháňali, degeši? Kto niekedy aspoň z kilometra videl normálny rebranding, ten vie, že do novej značky sa ide len vtedy, ak máte kúpenú doménu. Inak nikdy. Nijako. Ani za alaha. Žijete v online svete. Bez domény nemáte brand. Vašu telku premenovali vaši zamestnanci na STVR. Majú doménu? Nemajú… |
||
| majka | 04.07.2024, 20:48 | #32657 | |
|
Avšak manželka (!!!) jedného vyššie postaveného manažéra (Lukáš Machala) ešte skôr, než sa ten rebranding odpískal, kúpila domény SKTVR .sk a telerozhlas .sk. Po rebrandingu tvrdí, že ich lacno predá vašej telke. Prečo tie domény nekúpil priamo pre vašu telku ten váš manažérko? A vy ste gdo?
Tento domain deal však znamená, že vaša telka rebrandnutá na STVR bude mať web na doméne SKTVR .sk. Šak logicky… Jaj a ten nový web tiež nemáte ani len v prvých layoutoch. Najsmiešnejšie však je, že vaši zamestnanci sa rozhodli komplet zmeniť značku, logo a vizuálnu identitu, ktoré boli v celej histórii vašej telky suverénne najúspešnejšie. Grafický ident s dvojbodkou získal Oscara v oblasti televízneho dizajnu (PROMAX World Academy award), keď porazili aj grafiku CNN. A CNN priatelia, to nie je TV Slovan ft. Martinka & Peťko. No ale všetky vyššie body smerovali k zásadnej otázke: Ako dlho by v normálnej firme trvalo, kým by po takomto výkone vykopli každého, kto sa čo len priblížil k takémuto rebrandingu? Asi tak 24 hodín… My však budeme týmto ľuďom platiť ešte roky, aby mohli prinášať ďalšie zlé nápady a ešte horšie exekúcie, ktoré nás nakoniec nebudú stáť až tak veľa… len slobodu a demokraciu. |
||
| majka | 04.07.2024, 17:23 | #14209 |
|
Pellegrini v Poľsku: Zvýšime dodávky elektriny na Ukrajinu, sme pripravení hostiť aj viac vojakov NATO
https://img.projektn.sk/wp-static/2024/07/N19004072024.jpg?w=990&h=700&fit=crop&fm=jpg&q=85 Nevravel že Korčok je americký agent, lebo podporuje vojnu a pustí sem vojakov NATO? Link na článok na doméne pravda.sk |
|
| true | 04.07.2024, 18:46 | #32651 | |
| A za odmenu nám Ukrajina zastaví tranzit plynu cez svoje územie z Ruska, skurvenci. | ||
| majka | 04.07.2024, 20:29 | #32654 | |
|
Ruská agresia proti Ukrajine je nevyprovokovaná, Slovensko neuznáva anexiu Krymu a odmieta zmenu hraníc násilným spôsobom, povedal Pellegrini s tým, že „všetci by sme chceli, aby sa vojna skončila. Nechceli by sme však, aby sa skončila víťazstvom Ruska.“
Prezident povedal, že Slovensko už napĺňa záväzok míňať na svoju obranu minimálne dve percentá HDP a že v prípade potreby je pripravené hostiť vyšší počet vojakov armád NATO. Pripomenul, že slovenské zbrojovky vyrábajú muníciu pre ukrajinskú armádu a že u nás opravujeme ukrajinskú vojenskú techniku. Skrátka, Slovensko v pomoci Ukrajine robí „veľké množstvo práce“, len médiá to vraj často prezentujú „iným spôsobom“. Ešte si radšej počkajme na najbližšie Pellegriniho stretnutie s ruským veľvyslancom Igorom Bratčikovom. |
||
| majka | 04.07.2024, 17:13 | #14208 |
|
Prispeli aj známe osobnosti. Zbierka na košickú neonatológiu trhá rekordy efektivity
Čítajte viac: Link na článok na doméne sme.sk |
|
| majka | 04.07.2024, 17:14 | #32650 | |
| A ty schvaľuješ cesty na futbal papalášov | ||
| true | 04.07.2024, 18:48 | #32652 | |
| Ešte aj do diskusie na tak krásnu vec jebnuty progresívci ťahajú politiku, fuj! | ||
| majka | 04.07.2024, 16:10 | #14206 |
|
ŠimkoPičová čelí trestnému oznámeniu. Podpora rasizmu a antisemitizmu tu nemá miesto, tvrdí Inštitút ľudských práv
Link na článok na doméne pravda.sk |
|
| Lajos | 04.07.2024, 14:42 | #14205 |
| Oukej - veď len pravdu hovorí. Martinka ideeeeš | |
| Lajos | 04.07.2024, 14:42 | #32645 | |
| Link YouTube video | ||
| Lajos | 04.07.2024, 14:42 | #14204 |
| Martinka včera neskutočne zničila LGBTi úchylov a to veľmi jednoducho | |
| Lajos | 04.07.2024, 14:42 | #32643 | |
| Mam sa tu vyzliecť a ukázať prsia ako ministerka, ktorá tak spravila ? Potom budem bližšie k LGBTi A budú tlieskať? | ||
| Lajos | 04.07.2024, 14:42 | #32644 | |
| Link YouTube video | ||
| majka | 04.07.2024, 15:47 | #32646 | |
| Keby ukazala aj chamajdu všetci by skolabovali. | ||
| Markuss | 04.07.2024, 16:36 | #32649 | |
|
|
||
| Lajos | 04.07.2024, 12:53 | #14203 |
|
Ľ. Blaha včera: PROGRESÍVNE SLOVENSKO DNES DOSTALO K.O. OD ÚSTAVNÉHO SÚDU - GRATULUJEME
Ústavný súd dnes opozíciu vyškolil z práva. Celé mesiace tu šírili ukrutnú nenávisť voči našej vláde kvôli trestnému zákonu a zrušeniu Lipšicovho úradu a bum, prakticky všetko je v súlade s ústavou. 1. Novinári na tlačovke Ústavného súdu vyplakávali ako malé deti. Pretože prehrali - na plnej čiare prehrali. Radosť pozerať 2. S výnimkou dvoch technických prkotín Ústavný súd zamietol všetky námietky Čaputovej a opozície. Šach-mat. Už zase sme vyhrali. Na totálku. 3. Opozícia kričala, že vraj dávame príliš nízke trestné sadzby. V skutočnosti Ústavný súd jasne skonštatoval, že to Dzurindova vláda v 2005 nastavila veľmi vysoké sadzby, takže znižovanie bolo legitímne. 4. Zrušenie Lipšicovho Úradu špeciálnej prokuratúry je takisto plne v súlade s ústavou. Spomeňte si, koľko vrieskali všetci tí Šimečkovia, Kolíkové či Čaputové. Čo budú hovoriť teraz po tomto preplesku? 5. Ukázalo sa, akí smiešni sú to právnici. A akí nenávistní politici. To kvôli tomuto ste hecovali ulice? To kvôli tomuto ste živili nenávisť v tých vašich Cintuloch? To kvôli tomuto takmer zomrel Robert Fico? 6. Opozícia si vymýšľala hoaxy o premlčacích lehotách. O tom, že v Európe takéto trestné sadzby nemajú. O tom, že sme porušili legislatívny proces. 7. No Ústavný súd jasne preukázal, že Ústava do detailov nerieši legislatívny proces a že parlament má pravo upravovať zákony podľa svojho uváženia, pretože o tom je suverenita ľudu. Presne, ako sme hovorili. 8. Takže opozícia celé mesiace klamala verejnosť. A spolu s ňou aj liberálne médiá. Klamali, až sa prášilo. Vo všetkom sme mali pravdu. Vo všetkom. 9. Ale medzitým nás stihli poohovárať v Bruseli a takmer Slovensko pripravili o eurofondy. Len kvôli svojej nenávisti. Nehanbia sa? 10. Medzitým vyhecovali svojich ultras do takej nepríčetnosti, až tu z toho vznikla atmosféra ako v občianskej vojne a výsledkom bol aj atentát na premiéra Roberta Fica. Nehanbia sa? 11. Medzitým nás krivo obviňovali, že porušujeme ústavu a robili z nás kriminálnikov. Tieto všetky ich klamstvá dnes Ústavný súd zmietol zo stola. Strašná hanba pre opozíciu. 12. Dnes dostala Čaputová a celá tá jej progresivistická partia taký odborný preplesk, že by PS mohli rovno rozpustiť ako mentálne nespôsobilú stranu. 13. Je fajn mať iný názor. Je v pohode obrátiť sa na Ústavný súd. Je normálne vyjadrovať iné politické postoje. 14. Ale nie je fajn vyhlasovať svoj názor za jediný správny. Lebo potom v takýchto chvíľach, po rozhodnutí Ústavného súdu, vyzeráte ako úplný diletant. Že, pán Šimečka. 15. A nie, nie je normálne takto nechutne hecovať verejnosť proti vláde iba preto, že chcela priniesť na Slovensko viacej spravodlivosti a zastaviť gestapácke metódy ÚŠP. To, čo páchali, bolo obyčajné svinstvo. Dnes je to definitívne - porazili sme Lipšica. Demokraticky, legitímne a v súlade s ústavou. Túto hanbu už zo seba nikdy nezmyjete, slniečkari |
|
| Lajos | 04.07.2024, 12:50 | #14202 |
| Niečo z nášho krásneho hlavného mesta na Dunaji. Niečo sa tam znova DOJEVALLO | |
| Lajos | 04.07.2024, 12:50 | #32641 | |
| https://t.me/progresivne/8058 | ||
| Lajos | 04.07.2024, 12:49 | #14201 |
| Zachytili sme prvú reakciu Šimecku na Rozhodnutia ústavného súdu k Tresnej novele | |
| Lajos | 04.07.2024, 12:49 | #32640 | |
| https://t.me/progresivne/8061 | ||
| Lajos | 04.07.2024, 12:49 | #14200 |
| Peter Tóth: AKO SA Z VAGOVIČA UČENÍK VLADIMÍRA MEČIARA STAL | |
| Lajos | 04.07.2024, 12:49 | #32639 | |
| https://www.progresivne.com/2024/07/04/peter-toth-ako-sa-z-vagovica-ucenik-vladimira-meciara-stal/ | ||
| Lajos | 04.07.2024, 12:49 | #14199 |
| Izrael by si mal dvakrát rozmyslieť, než pošle niektorých svojich vlastencov na Ukrajinu cez USA | |
| Lajos | 04.07.2024, 12:49 | #32638 | |
| https://www.progresivne.com/2024/07/04/izrael-by-si-mal-dvakrat-rozmysliet-nez-posle-niektorych-svoj... | ||
| Lajos | 04.07.2024, 12:48 | #14198 |
| Ochota bojovať so zbraňou v ruke? Voliči PS a Smeru sa vzácne zhodli | |
| Lajos | 04.07.2024, 12:48 | #32637 | |
| https://www.progresivne.com/2024/07/04/ochota-bojovat-so-zbranou-v-ruke-volici-ps-a-smeru-sa-vzacne-... | ||
| Lajos | 04.07.2024, 12:48 | #14197 |
| Vidlákovy kydy: To neděláš Robo dobře s tou přihláškou | |
| Lajos | 04.07.2024, 12:48 | #32636 | |
| https://www.progresivne.com/2024/07/04/vidlakovy-kydy-to-nedelas-robo-dobre-s-tou-prihlaskou/ | ||
| majka | 04.07.2024, 15:51 | #32647 | |
|
Fico v prihláške do KSČ: Som prísny ateista
Premiér Robert Fico bol pre komunistov nádejný straník. Považovali ho za oddaného súdruha. Link na článok na doméne sme.sk https://www.humanisti.sk/2022/09/17/fico-v-prihlaske-do-ksc-som-prisny-ateista/ |
||
| Svetonazor | 04.07.2024, 11:49 | #14196 |
|
Ako sa (ne)mení doba
Písal sa rok 2001 a v Nemecku 13 najznámejších rapperov nahralo pesničku Adriano (Letzte Warnung). Išlo o zabitie čierneho migranta skinheadmi a rapperi sa vtedy vyhrážali, že tú "hnedú sračku" konečne zastavia. Francúzsko, rok 2024 - viac ako 20 rapperov zverejnilo skladbu, v ktorej nabádajú na vraždu alebo aspoň zbitie víťazov volieb Bardellu a Le Penovej. Európsky rap kopíruje svoje americké korene. Vychádza z generačnej chudoby, rebeluje a kritizuje. Dá sa povedať, že je čistým produktom kapitalizmu a sociálnych deviácií, ktoré vytvára. Paradoxné je, že tá istá chudoba splodila aj hnutie skinheads, proti ktorému všetci títo rapperi bojujú. Dáme vám Rozdeľuj a panuj, veď sa navzájom pobijete a naše médiá na tom ešte celkom slušne zarobia cez vydavateľstvá a noviny. Nenechajte sa takto riadiť, pretože na konci je váš zánik. Stop making stupid people famous! |
|
| slaven | 04.07.2024, 09:29 | #14195 |
|
VO VECI VRAŽEDNÉHO ÚTOKU NA PREDSEDU VLÁDY SR DOŠLO K ZMENE PRÁVNEJ KVALIFIKÁCIE STÍHANÉHO SKUTKU
V trestnej veci obvineného J. C. pre pokus obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy podľa § 14, § 144 ods. 1, ods. 2 písm. d), e) Trestného zákona s poukazom na § 139 ods. 1 písm. h) a § 140 písm. b) Trestného zákona, bol dnešného dňa obvinený upozornený na zmenu právnej kvalifikácie skutku, pre ktorý mu bolo vznesené obvinenie. Na základe obstaraných dôkazov bude stíhaný skutok ďalej právne kvalifikovaný ako obzvlášť závažný zločin teroristického útoku podľa § 419 ods. 1 písm. a), ods. 2 písm. b) Trestného zákona s poukazom na § 139 ods. 1 písm. h) Trestného zákona. ~ Maroš Žilinka, Generálny prokurátor SR |
|
| majka | 03.07.2024, 21:42 | #14192 |
|
https://img.projektn.sk/wp-static/2024/07/N18903072024.jpg
|
|
| slaven | 03.07.2024, 21:14 | #14191 |
|
Progresívci dnes ------------------ https://www.nasetipy.com/other/progresivci-dnes.mp4 |
|
| slaven | 03.07.2024, 21:00 | #14190 |
|
VÍTAM A REŠPEKTUJEM ROZHODNUTIE ÚSTAVNEHO SÚDU SR
V mene celej vládnej koalície žiadam pani Čaputovú a celú opozíciu, protivládne médiá a mimovládne organizácie, aby sa ospravedlnili za prejavy nenávisti a organizovanie štvavých verejných protestov v súvislosti s vládnym návrhom zákona, ktorý zrušil špeciálnu prokuratúru, znížil trestné sadzby, skrátil premlčacie lehoty, dal prednosť odškodňovaniu obetí trestných činov a vykonal ďalšie nevyhnutné zmeny v trestnom zákonodarstve. Ústavný súd SR dnes rozhodol, že vládna koalícia spor o túto novelizáciu trestného zákonodarstva vyhrala nad nenávistnou opozíciou 100:0. Treba vyzdvihnúť profesionálnu prácu Ministerstva spravodlivosti SR, ktoré do legislatívneho procesu predložilo kvalifikovaný návrh, ktorý aj podľa Ústavného súdu SR nebol ani v skrátenom legislatívnom konaní v rozpore s Ústavou SR. - Robert Fico |
|
| Lajos | 03.07.2024, 20:06 | #14189 |
|
Martinka Š.: Ponúkam vám aj druhý sľubovaný rozhovor, ktorý som poskytla portálu Topky. Budem rada, keď si ho vypočujete. Video je v článku.
https://www.topky.sk/cl/10/2798051/VIDEOROZHOVOR-Ministerka-Simkovicova--Zmeny-v-STVR-sme-nechceli-r... |
|
| majka | 03.07.2024, 21:34 | #32630 | |
|
Poverený riaditeľ odkázal, že rozhovory s ministerkou sa budú týkať len financovania, a nie obsahu, čo je chvályhodná reakcia, ale nie je jasné, či o tom vie aj ministerka. Tá vraví, že nevidí jeden relevantný dôkaz, že by robili niečo zlé. Hovorí o nezávislosti, ale zároveň oznamuje, že poverený riaditeľ nebude robiť „žiadne veľké zmeny“,
Martina ŠimkoPičová má svoje limity, tak ako jej priateľ LACO Kotlár, i ona má problém s porozumením významu slov a to sa jednoducho stane. Ministerka naozaj verí, že neškodí a koná správne, presne takých ľudí Robert Fico i Robert Kaliňák potrebujú. Veriacich. Inými slovami, je jedno, čo hovorí Martina ŠimkoPičová, LACO Kotlár i Andrej Danko, je dôležité, čo rozpráva Robert Fico, ktorého pokyn znel jasne – upratať RTVS tak, aby slúžila jeho moci. A tak sa aj deje. |
||
| Lajos | 03.07.2024, 19:56 | #14188 |
|
Takže zhrnieme si to :
Progresivci tvrdili : Smer ide zničiť právny štát Smer, SNS idú zabiť RTVS Smer nás ťahá von z EU SNS ide zničiť kultúru Vláda ničí demokraciu a slobodu SNS ide zničiť prírodu Výsledok? Ani jedna vec nepotvrdená, ani ústavným súdom.... Najväčší Hoaxeri a šíriči strachu a nenávisti na Slovensku uz oficiálne strana Progresívne Slovensko |
|
| true | 03.07.2024, 18:49 | #14187 |
|
Čo vymyslia "spin doktori" opozície po rozhodnutí Ústavného súdu o novele Trestného zákona?
Len pripomínam premiér Robert Fico je PN, a to pre atentát, ktorý je priamym následkom opozičného štvania... "Lebo Fico" bude pôsobiť komicky a zúfalo! |
|
| Michalides | 03.07.2024, 19:13 | #32626 | |
|
Kiska je teda nevinný? Som zvedavý čo chce teraz robiť štát s DPHčkármi, už sa môže prakticky beztrestne kradnúť, super správa a ďakujem |
||
| slaven | 03.07.2024, 19:51 | #32627 | |
|
Keď je Kiska nevinný, potom som ja mozgový chirurg |
||
| Michalides | 03.07.2024, 20:06 | #32628 | |
|
Vzhľadom na tvoju schopnosť vnímať fakty to naozaj, chvalabohu, nehrozí … |
||
| slaven | 03.07.2024, 20:57 | #32629 | |
|
Presne tak, preto aj podvodnik Kiska ostane podvodnikom |
||
| true | 03.07.2024, 18:48 | #14186 |
|
Uf progresívci ďalšia prehra na Ústavnom súde |
|
| slaven | 03.07.2024, 18:58 | #32625 | |
| Sa smejem, teraz len začne škrekot. Keby vypísali kurzy, juuuj 9/10 ze progresivne ovecky pojdu do ulic na dalsie protesty, ktore NIC nezmenia a nikoho nezaujimaju vlastne. To citanie z papierov uz nikoho nebavi. | ||
| Lajos | 03.07.2024, 13:45 | #14185 |
|
Martinka Š.: Nech sa páči, link na rozhovor pre agentúru TASR, ktorý som poskytla včera.
https://www.teraz.sk/publicistika/m-simkovicova-stvr-bude-odpolitizov/806273-clanok.html |
|
| majka | 03.07.2024, 17:58 | #32623 | |
|
ŠimkoPičová si v rozhovore viackrát protirečila. Hovorila o tom, ako bude STVR nezávislá, na druhej strane avizovala, čo sa bude v novej inštitúcii diať: napríklad že poverený štatutár Slanina nebude robiť „žiadne veľké zmeny“. Povedala aj to, koľko bude stáť zmena vizuálu z RTVS na STVR. Vraj pôjde o sumu do 10-tisíc eur.
Zmena vizuálu za 10 tisíc? Len hlavičkový papier a vizitky budu drahšie. Všetky možné zvučky, džingle, logá, nápisy na budovách, polepenie áut, nášivky, čiapky, bundy, označenie mikrofónov. To pôjde do státisícov a tá pani blondínka je "vedle jak ta jedle". "STVR je ... nezávislá...inštitúcia“... "...ktorá má poskytovať služby verejnosti...na zásade redakčnej nezávislosti... S povereným šéfom Slovenskej televízie a rozhlasu (STVR) sa chce stretávať každý týždeň a okrem toho budú aj v telefonickom kontakte. Tomuto sa hovorí NEZÁVISLOSŤ! Prečo mu rovno nazriadi na ministerstve nekultúry samostatnú kanceláriu (nezávislú a národnú)? |
||
| slaven | 03.07.2024, 18:01 | #32624 | |
|
Ach ten škrekot |
||
| Lajos | 02.07.2024, 20:20 | #14184 |
| Sťažnosť prezidentke Europského súdu pre ľudské práva | |
| Lajos | 02.07.2024, 20:20 | #32617 | |
| https://www.progresivne.com/2024/07/02/staznost-prezidentke-europskeho-sudu-pre-ludske-prava/ | ||
| Lajos | 02.07.2024, 20:20 | #14183 |
| Eduard Chmelár: AKO NÁS NAĎ, ČAPUTOVÁ A MATOVIČ OKLAMALI | |
| Lajos | 02.07.2024, 20:20 | #32616 | |
| https://www.progresivne.com/2024/07/02/eduard-chmelar-ako-nas-nad-caputova-a-matovic-oklamali/ | ||
| Lajos | 02.07.2024, 19:28 | #14182 |
|
Dedoles nechce nikto už ani na umývanie toalety , tak pozrite čoho sa chytajú
Buzeranti + progresívci + dedoles , čo ich spája? - Zúfalstvo :) |
|
| Lajos | 02.07.2024, 19:28 | #32615 | |
| https://t.me/progresivne/8017 | ||
| majka | 02.07.2024, 17:45 | #14181 |
|
Danko sa cez víkend v diskusii v RTVS správal ako... nuž ako Andrej Danko. Keď mu to bolo vytknuté, povedal, že ho tam dlho nezavolali (očividne zabudol, že bol tri roky mimoparlamentná nula) a teda teraz si môže zakričať. Kde niet z čoho, synapsie nevzniknú.
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/9/88/8814699/8814699.jpg?rev=4&_r=0.9625116341425568 |
|
| Lajos | 02.07.2024, 18:52 | #32611 | |
| Karty na stôl s Andrejom Dankom: SNS vládu NEPOLOŽÍ! Podarí sa jej dohodnúť s Hlasom? Link YouTube video | ||
| majka | 02.07.2024, 19:21 | #32612 | |
|
Ipsos: Smer stále na čele, Danka by v parlamente vystriedala Republika. Demokrati tesne pod piatimi percentami
https://dennikn.sk/4077834/ipsos-smer-stale-na-cele-danka-by-v-parlamente-vystriedala-republika-demo... |
||
| slaven | 02.07.2024, 19:23 | #32613 | |
|
L. Machala: SRANDISTI Z DENNÍKA N
Podľa Denníka N má Slovenská národná strana volebné preferencie vo výške 3.1% voličov. To znamená, že naša práca pri reforme Fondu na podporu umenia, Audiovizuálneho fondu, odstrihnutie Sorosových mimovládok od štátneho rozpočtu, zastavenie LGBTI agendy pre deti v kultúre, zánik RTVS a vznik Slovenskej televízie a rozhlasu….. ale aj systémová podpora športu a cestovného ruchu cez nové ministerstvo, regulácia nebezpečných medveďov, zvýšenie výkonu a príjmov do štátneho rozpočtu z vodnej elektrárne v Gabčíkove a mnoho ďalších konkrétnych krokov zástupcov SNS za 8 mesiacov je podľa straníckeho denníka Progresívneho Slovenska ohodnotená na 3.1%….. Viem, že liberálom by vyhovovalo, aby SNS umelo vytlačili z parlamentu a dosadili by tam Republiku, s ktorou Hlas ani Smer do koalície nepôjdu. SNÍVAJTE S NAMI. SNS nie je dokonalá, ale verím, že jej nominanti a spolupracovníci už teraz plnia program strany aj vlády NAJVIAC zo všetkých v koalícii! ZA SLOVENSKO |
||
| majka | 02.07.2024, 21:52 | #32618 | |
|
Koalícia Smer, Hlas a Republika by bola možná len za predpokladu, že by s tým Hlas súhlasil. O tom, že Smer by nemal problém, nie je pochýb, predstavitelia Hlasu však doteraz takúto koalíciu odmietali.
Takto pred rokom bývalý predseda Hlasu a teraz prezident Peter Pellegrini povedal, že ak by hrozilo, že by bolo možné vytvoriť len koalíciu so Smerom a Republikou, Hlas do takejto koalície určite nepôjde. Teraz však Hlas vedie Matúš Šutaj Eštok a zatiaľ neexistuje žiadny jeho výrok, ktorým by sa ho dalo odlíšiť od Smeru. |
||
| slaven | 02.07.2024, 22:10 | #32619 | |
|
koho zasa kopirujes? kto fabuluje nad Republikou? |
||
| majka | 02.07.2024, 22:20 | #32620 | |
| Zjem aj vlek,nájdi si | ||
| slaven | 03.07.2024, 12:18 | #32622 | |
| Niečo lepšie nemáš? | ||
| << < 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288 > >> |

















