Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Kopp S. vs Nesterov P. |
2 |
2.25 |  |
 |
Draper J. vs Humbert U. |
1 |
1.55 |  |
 |
Nórsko vs Francúzsko |
2 |
1.63 |  |
 |
JAR-Kanada |
2 |
1.7 |  |
 |
JAR-Kanada |
Kanada počet gólov v zápase+1,5 |
1.95 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
balboa
|
03.05.2011, 23:33 | #14416
|
Nagy a Handzus tito dvaja su hraci ktori si zasluzia moju uctu a respekt. Nagy hra ako mladas, uplne ozil doslova sa pyta spät do NHL a Miso Handzus je jeden tazky makac, zbytok timu snazi sa ale my proste pod tlakom hrat nevieme ani sme nikdy nevedeli, takze ideme hrat o 9. az 12. miesto cakat ze zdolaju CR, FIN a pp LAT je dost utopia...
|
|
| |
admin
|
04.05.2011, 06:51 | #22730
|
| |
a na 2.strane
FurioPapakostas 03.05.2011, 23:34, #11724
Hossa - Demitra - Gáborík
Prehrali nám zápas, inkasovali rozhodujúci gól, "z mne neznámeho dôvodu" hrali presilovku takmer výlučne oni. Bez nápadu, bez streľby, bez praváka, Gáborik strieľa s hokejkou otočenou k mantinelu a nie k osi klziska, Demitra stojí tak, že môže strielať jedine bekhendom, čiže nemôže strielať. Takto hlúpo som nevidel hrať presilovku nikoho na šampionáte.
skopirovane z http://www.spojmesaprehokej.eu/
+ samozrejme u hanlona je vsetko v poriadku, on je este aj rad, vid jeho vyjadrenia: Link na článok na doméne sme.sk + http://www.hokej.sk/clanok86317-Hanlon_spokojny_v_stredu_volno_trening_nebude.htm
|
|
| |
hansus82
|
04.05.2011, 07:04 | #22731
|
| |
a na 3.strane
Nechápem prečo zase nehral Ružička ale furt len Marcel Hossa.....a k tým presilovkám... to bol roadny o*eb, hrať presilovku bez praváka na modrej, ked už tam dal Višňovského, tak na druhú stranu mal dať Podhradského alebo Jurčinu.....a Hossa Marian s Gaborikom nesmu hrať v jednej lajne, mal to rozdeliť, ale niekedy som mal pocit, že Hanlon im niečo vysvetľoval cez timeout a oni aj tak urobili podľa svojho....
|
|
| |
hansus82
|
04.05.2011, 07:08 | #22733
|
| |
ale aspoň over 5,5 vyšiel
|
|
| |
sokyno
|
04.05.2011, 11:18 | #22734
|
| |
Balboa takych fanusikov ako si tu tu mame XY ale s Nagym mas pravdu a podla mna nejde tam o tlak ideta o pohodu malo sme na tomto sampionate vyhravali stale sme len dotahovali takze je to dost aj smola by som povedal sanca je vzdicky netreba to teraz uz vzdavat je viacero moznosti ako este postupit a tento tym nato ma.Admin Gaborik je sniper jemu je jedno ako ma otocenu hokejku ide o to , ze vsetko co tam hrali mali nacvicene keby im to nesypalo na treningu tak by takto na presilovky nesli proste je to to najlepsie co tam mozme postavit bohuzial taka je realita , ale ja by som tiez uvital troska aj zmenu v presilovkach A Demitra je tam nato aby prihraval ked si si niekedy vsimal niekedy hokej tak Demitra je stale len na tom mieste pri presilovkach odtial to vie prihrat nato tam je .Prva formacia je absolutne perfektne zlozena nemozete zabudat , ze aj oni hraju proti najlepsim 5kam superov a ked ste si vsimli Hossa bol vcera tak braneny , ze sa skoro nedostal ani k puku , ale sila tej prvej 5ky je v rychlych protiutokoch natom je stavana nasa hra z jedineho takehoto precislenia dali gol , cize rozdelovat ich zase je blbost prehravame ale treba nam len troska stastia nic viac vitazstva este pridu mne by stacilo keby dali dole cechov moj nazor diki
|
|
|
|
zuzubi
|
03.05.2011, 23:21 | #14414
|
|
Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies tip 2,kurz3,69 pinacle
|
|
|
majster
|
03.05.2011, 22:28 | #14413
|
4 zapasy dam 1 - X a su tri , ale ja netrafim ta co už ideme nasraty spat , všetko podľa predpokladu , okrem jedneho charu hviezdy Slovenska a hovno nic , banda všivava!
|
|
|
slaven
|
03.05.2011, 21:22 | #14412
|
Nabokov je nejako vykolajeny, tak si siel oddychnut
|
|
|
slaven
|
03.05.2011, 21:20 | #14411
|
NAGYYYYYYYYYY 3333333333333  
|
|
|
slaven
|
03.05.2011, 21:17 | #14410
|
KONECNE MAJO  
|
|
|
perfarm
|
03.05.2011, 20:58 | #14409
|
|
Senica - Slovan 2 @2.4
|
|
| |
slaven
|
03.05.2011, 21:19 | #22725
|
| |
O TOM SOM UZ POCUL, ze si to Slovan pekne vybavuje.
No uvidime.
|
|
| |
majster
|
03.05.2011, 22:29 | #22727
|
| |
vraj chce byť majster!
|
|
| |
hansus82
|
04.05.2011, 07:05 | #22732
|
| |
aj rozhodcovia chcu, aby bol majster, ked už v hokeji nestačí na Košice...
|
|
|
slaven
|
03.05.2011, 20:16 | #14408
|
58 sekund Rusi gol , obrana niekde v prdeli zasa
|
|
| |
slaven
|
03.05.2011, 20:18 | #22719
|
| |
Satan hned 1:1
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
03.05.2011, 20:19 | #22720
|
| |
nagy kalap dolu
|
|
| |
slaven
|
03.05.2011, 20:25 | #22721
|
| |
ten komentator nas, to sa neda pocuvat
|
|
| |
sokyno
|
03.05.2011, 20:53 | #22722
|
| |
slaba obrana fest skoda , ale mame na nich viac stastia treba
|
|
| |
majster
|
03.05.2011, 20:58 | #22724
|
| |
není suťaž o najrýchlejší gol, možno vyhráme , že sme ho dostali 
|
|
|
kiko82
|
03.05.2011, 19:50 | #14407
|
Francie - Belorusko Francie +2,5 kurs 1.55
Rusko - Slovensko under 2.5 kurs 1.75
Barcelona - Real Madrid 1 kurs 1.6
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
03.05.2011, 19:54 | #22715
|
| |
under 2.5 na co
|
|
| |
slaven
|
03.05.2011, 19:59 | #22716
|
| |
to bude asi 5,5 ne
|
|
| |
kiko82
|
03.05.2011, 22:28 | #22726
|
| |
jo sorry chyba... ale to je jedno... nedoslo mi ze kdyz SVK bude vychazet ze zabezpecene obrany tak dostane po minute gola :o/
|
|
|
Ciernokoseliar
|
03.05.2011, 19:47 | #14406
|
|
tak dnes remiza nasich..admin,dovera 5/10,preklepol som...
|
|
| |
majster
|
03.05.2011, 20:10 | #22718
|
| |
no dve už boli , ešte stale može byť, len není taky kurz ako X na Kanadu
|
|
|
ball8
|
03.05.2011, 15:59 | #14405
|
dnes večer sa hrá zaujímavý zápas Francúzsko - Bielorusko ... myslím, že Francúzi prekvapia, kurz 5,58 ... nepodal som to lebo kamaráti ma prehovorili až to nedávam,tak uvidíme,kto mal pravdu
|
|
|
zuzubi
|
03.05.2011, 15:54 | #14404
|
Francúzsko vs. Bielorusko Tip: Hostia viac (Strely na bránu (60 min.) kurz 1,55 doxbet
Nemyslim si ,ze by Francuzi prestrielali bielorusov.
|
|
| |
zuzubi
|
03.05.2011, 23:42 | #22729
|
| |
33-38 pomer striel
Tip OK.
|
|
|
ball8
|
03.05.2011, 15:51 | #14403
|
hcp / Slovinsko-Nemecko (1.5:0) 2 1,68
RN Löwen-Hamburg 1 2,05 //hádzaná
Kendrick R.-Estrella V. 1 1,65
|
|
|
Mattix
|
03.05.2011, 15:33 | #14402
|
Wolmarans F. - Gregorc L. - 1 @1.7
Isner/Querrey - Gimeno-Traver/Navarro I. - 1 @1.23
|
|
| |
Mattix
|
03.05.2011, 15:35 | #22714
|
| |
Stakhovsky S. - Isner J. - 2 @1.54
|
|
|
hansus82
|
03.05.2011, 13:10 | #14401
|
Francúzsko (+2,5) - Bielorusko 2 @2.25
Kanada - Švajčiarsko over 5,5 @1.80
Rusko - Slovensko over 5,5 @1.89
|
|
|
| |
zuzubi
|
03.05.2011, 14:48 | #22713
|
| |
Ide napríklad o možnosť hrať pre neplnoletých, pranie špinavých peňazí či žiadne, respektíve vyplácanie výhier po čiastkach a s oneskorením.
Taketo dristy moze hovorit iba nezainteresovanym.
|
|
|
sokyno
|
03.05.2011, 11:54 | #14399
|
na dnes podla mna tutofka Bolleli vs Reister 2 1,7
Raonic M.-Lopez F. 1 2,02 davam na Reonica , lebo si myslim , ze bude zachvilu medzi elitou , Lopez je velmi slaby na takyto servis
Odesnik W.-Matosevic M. skusime na domaceho
Martinez Sanchez/Medina Garrigues-Kondratieva/Uhlířová jasna 1
Jans/Rosolska-Peschke/Srebotnik 2 mali by uz zabrat lebo sa prepadavaju stale nizsie a ked sa sustreduju len na stvrhru proste dneska musia
plus Miami vs Boston 1 1,43 prvy zapas ma jasne presvedcil ale teraz v NBA neskutocne prekvapenia LA plus OKC plus CHIC co sa deje ??? ale mne se to libiiii ako to je
|
|
|
| |
chipy
|
03.05.2011, 13:28 | #22710
|
| |
Lopez je doma, dobry 1.set vo finale proti Djokovicovi, Raonicov servis na antuke je slabsi, zdravotne problemi , skrec v Estorile proti Verdascovi ...tomu zapasu by som sa vyhol
|
|
| |
sokyno
|
03.05.2011, 14:07 | #22711
|
| |
bude to tazke to fakt , ale uvidime ako si poradi Lopez so servisom Reonica s tym mal vzdy problemy
|
|
| |
sokyno
|
03.05.2011, 14:18 | #22712
|
| |
pokial tam neje nejake zranenie podla mna je favorit
|
|
| |
sokyno
|
03.05.2011, 20:54 | #22723
|
| |
tak moje tipy slabota Reister ma brutal sklamal viedol v prvom sete 5:2 v tiebreaku 4:1 6:7 4:6 stastie zase
|
|
|
| |
majster
|
03.05.2011, 09:51 | #22703
|
| |
mohol by si byť môj syn tak maš šťastie že nie si bo by som ťa vydedil!!
|
|
| |
tommy
|
03.05.2011, 09:52 | #22704
|
| |
ale nie som tak bud rad 
|
|
| |
majster
|
03.05.2011, 10:01 | #22706
|
| |
no to nie som rad , lebo keby si bol môj syn , tak by som ťa naučil vychovy , že nemáš jebať do starších ľudi
|
|
| |
tommy
|
03.05.2011, 10:37 | #22707
|
| |
aaale noo co som ja pocul tak si chlap v najlepsich rokoch  czie to neprehanaj
|
|
|
Spike123
|
03.05.2011, 09:23 | #14397
|
Pridal som nieco: http://www.nasetipy.com/analyza-524-prostejov-opava
+ moje tipy este:
Tip: Decin - NH Ostrava plus 154
Dovera: 7/10
Kurz: 1.85 Fortuna
Zaciatok: 18 00
Predchazdajuce zapay skoncili overom dnes to bude podla mna taktiez a zaujimava je aj stavka ze domaci vyhraju v handikepe - 10.5
Tip: Strasbourg-Le Havre plus 150
Dovera: 7/10
Kurz: 1.85
Zaciatok: 20 00
Tip: Chalon-Lyon plus 156
Dovera: 7/10
Kurz: 1.85
Zaciatok: 20 00
|
|
| |
Spike123
|
03.05.2011, 09:30 | #22702
|
| |
Tip: Eiffel Towers - GasTerra Flames plus 149
Dovera: 7/10
Kurz: 1.85 Fortuna
Zaciatok: 20 00
Predchazajuci duel skoncil 77 74, dnes myslim ze padne okolo 155 bodov a aj doamci by mali vyhrat v handikepe -4.5.
Tip: Nijmegen - Leiden plus 147
Dovera: 8/10
Kurz: 1.85 Fortuna
Zaciatok: 19 30
Predchazajuci duel doamci prehrali v pomere 79 87 a dnes musia zabrat, podla mna over bude prekonany a aj doamci vyhraju v peknom kurze 1.8
Tip: Limoges
Dovera: 6/10
Kurz: 2.71 Fortuna
Zaciatok: 20 00
Domaci su na poslednom mieste a ak nechcu vypadnut musia zacat bodovat co aj zacinaju robit svedci o tom najme vyhra v Nancy a potom mali sice 2 prehry v rade kde doma smolne prehrali s Choletom 66 70 a aj pekny vykon podlali na palubovke Lyonu ktory v poslednom case naklada superom cez 90 bodov, kde prehrali 79 75. Myslim ze dnes to domaci zvladnu a vyhraju v peknom kurze.
|
|
| |
zuzubi
|
03.05.2011, 23:05 | #22728
|
| |
dakujem za tip Decin - NH Ostrava plus 154.
|
|
|
majster
|
03.05.2011, 08:02 | #14396
|
cau! dnes máme dva zapasy netipovatelnej NHL preto oba X a samo nejaký strelci aj z MS, naš Demitra by mohol dať Spezza nám by mohol Afinogenov zakvačiť , s Ruskom by bolo uhrať X-ku
|
|
| |
sokyno
|
03.05.2011, 11:48 | #22708
|
| |
aj Gaboricek by mohol
|
|
|
admin
|
03.05.2011, 07:38 | #14395
|
|
Dobre ranko, chcel by som este raz vsetkych poprosit: Ak sa uz zapas na tikete hra, alebo skoncil, tak ten tiket nepatri do sekcie tikety. Prave som zopar tiketov vymazal.
|
|
|
bzucko
|
03.05.2011, 07:03 | #14394
|
Ranko....tipy na dnes:
Simon-Ljubicic - 1set + 9,5 gemov@ 1,6
Del Potro-Youzhnyi - 1 set + 9,5 gemov@1,93
Davydenko-Granollers - 1 set + 9,5 gemov@1,84
SK fortuna
|
|
|
bufo
|
03.05.2011, 06:57 | #14393
|
Kuznetsova/Zvonareva-King/Shvedova tip 1...1.62
Cibulková-Szavay A. tip 1...1.55
Lopez F.-Raonic tip 1...1.52
|
|
|
ladik418
|
03.05.2011, 06:37 | #14392
|
Slovensko-Rusko 2 10 1.95
FK Novgorod-Novosibirsk 0 10 2.9
Shimizu-Hiroshima 0 10 3.2
|
|
|
ball8
|
02.05.2011, 23:09 | #14391
|
Higgins super well done
|
|
|
Mattix
|
02.05.2011, 22:59 | #14390
|
|
Del Potro J.M. - Youzhny M. - 1.set over 9.5 @1.91
|
|
|
ball8
|
02.05.2011, 21:35 | #14388
|
pozeráte niekto Snooker ? kks inak napínavé 15:14 pre Higginsa
|
|
| |
ball8
|
02.05.2011, 22:05 | #22700
|
| |
16:14 podme John,už to nesmieš pustiť
|
|
|
majster
|
02.05.2011, 21:16 | #14387
|
kua zase mi zapas ušiel o jeden gol, skoda mal som , že Sparta vyhra 1:2, škoda
|
|
| |
tommy
|
03.05.2011, 09:54 | #22705
|
| |
kua dobre ze bolo 2:0 nemam rad taketo dristy !
ved sa kukni na priebeh a potom nieco napis, kebyze to je opacne tak nepoviem ani slovo.
|
|
|