Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News | ||||
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | ||
|---|---|---|---|---|
| Diallo G. vs Etcheverry T.M. | 1 | 1.58 | ![]() | |
| Nardi L. vs Virtanen O. | 1 | 3.25 | ![]() | |
| Maroko-Haiti | Ismael Saibari strelí gól alebo asistuje | 1.6 | ![]() | |
| Skotsko-Brazilia | 1.polcas:Brazília +0,5 gólov | 1.53 | ![]() | |
| Skotsko-Brazilia | Brazília +1,5 gólov v zap. | 1.56 | ![]() | |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách | ||||
| Aktualizuj diskusiu | DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI |
| << < 13197 | 13198 | 13199 | 13200 | 13201 | 13202 | 13203 | 13204 | 13205 | 13206 > >> |
| slaven | 04.05.2011, 13:42 | #14426 |
|
idem ja do Presova, som zvedavy, co Koňare daju Vraňarom nakladacku cafte banda |
|
| sokyno | 04.05.2011, 12:43 | #14425 |
|
inac vcera som skusil tu vec co bola na minulorocnych MS vo futbale kde chobotnica hadala zapasy |
|
| slaven | 04.05.2011, 13:15 | #22740 | |
|
inak ked si chces podebatovat o hokeji - http://www.spojmesaprehokej.eu/ v celku dobra diskusia ... inak aj mna osovbe hanlon velmi sklamal ... teraz na MS mame vysluzilcov, proste doma MS, tak tam musia byt ... napr. take SWE, poslalo samych mladych, myslia na buducnost ! a u nas ? Panik a Tatar - super mladi a dravi hraci nepasuju do koncepcie. Strasne, skoda, vsetko je totalne dodrbane, vsetko okolo nasho hokeja, pocnuc tym, ako sa zrekonstruoval stupidne stadion v BA za sumu, za ktoru by sme postavili 2 nove super stadiony, az po to, ako sa odfajcili Kosice z hladiska MS |
||
| sokyno | 04.05.2011, 13:25 | #22741 | |
|
slaven tak to je a tak to vzdy bude na SR keby sa co i len jeden zapas hral v KE tak by sem tam vyhrali Kosicki fanusikovia su ti pravi pre MS to ale nikto nevidi , skoda nasich zapasov , viem ze mame mladych a prefektnych hracov co mozu znamenat vela v buducnosti ale v tomto Henlona nevinim , hoci ich mohol dat asppon do tej 4tej 5ky no fakt momentalne na MS v takej konkurencii skor nemaju hral som hokej skoro 12 rokov a casto sme hrali s o rok mladsimi ti ale boli o triedu nizsie a to iste podla mna plati aj u Tatara a Panika chce to cas dostali sancu minuly rok ukazali sa tento rok nato nemaju aby tu hrali moj nazor atie stadiony k tomu sa nevyjadrujem proste SR |
||
| slaven | 04.05.2011, 13:41 | #22742 | |
|
A koho vinis v tom, ze mladi tam nie su ?
vies, u nas je to tak, s mladezou sa nepracuje, ziadne stadiony sa nestavaju, nic sa nerobi ... a zodpovedani tam hore vravia, ze vsetko je OK ... ano ? do NHL nam nikoho uz nedraftovali .. U18 vypadli ! U20 v kuse psledne roky o zachranu hraju ... takze co? pred X rokmi by sme Slovincov nabili 10:0, to iste Madarov ... a teraz ? teraz mame s nimi problem vyhrat ... Hanlon je ai len dalsia figurka, ktoremu ani hraci nerozumeju, asi tazka anglictina, ze ? cital som na spojmesa webe, ze vraj Demitra tam nejake pokyny dava, bodaj by ne ... je to cel chore ... co sa tyka zostavy, tiez velmi zle, zle, zle ... este raz, koho vinis, ak nie Hanlona ??? ved si sam napisal, ze ON ich mohol dat aspon do 4.5 patky ... tatar a panik na to tento rok nemaju ? chlape, sledujes ich zamorom ? ved tuto sezonu super hrali ! a inak pravda, skoda sa vyjadrovat k tomu ostatnemu |
||
| slaven | 04.05.2011, 13:42 | #22743 | |
|
sokyno, skusil som
ked nevyjde, mozes to zhodit na mna, ze je to moja vina, bo som to podal |
||
| slaven | 04.05.2011, 13:46 | #22744 | |
|
to bola reakcia na predch, prispevok ta 4 hra, sorry ...
inak sokyno, precitaj si to - 04.05.2011, 10:04, #5273 - napisal to oskarxy na http://www.spojmesaprehokej.eu/ co povies ? dobre to napisal, ze ? ja musim suhlasit, Hanlon = figurka ... |
||
| sokyno | 04.05.2011, 14:04 | #22745 | |
|
Mladi vies neviem ako sa bavit o tom ked mame ine nazory ja viem , ze Panik a Tatar hraju skvele v tych nizsich ligach , ale stale to neje slaven nato aby tam tieto MS hrali musis si uvedomit aka je to zodpovednost hrat domace MS jasne mohli ich tam dat o tom neje pochyb , ale o kvalitach Henlona ja nepochybujem a zatial nezrobil ziadne zle rozhodnutie ide len a len slaven o vysledky tie su zle tak teraz kazdy vini trenera , alebo podobne ci nejakych hracov , ktory tam nemaju co hladat bohuzial taka je realita zvyknite si , ze taketo ako v minulosti to uz nebude , pretoze generacia nam odchadza a ja sam dobre a podla mna najlepsie viem preco s jedineho dovodu hral som s hracmi , ktory boli podla mna vacsie talenty ako napr. Tatar , ale bohuzial nemali peniaze aby v hokeji pokracovali , hokej je mimoriadne draha zalezitost a pochybujem , ze to pojde hore cakat generaciu mozme len od synov tych co su uz pani hraci nie od nejakych neznamych pretoze ked si slaven zobereis do uvahy ze dneska vystroj stoji tych 20 tisic ked nie viac plus ju musis menit casti kazdym rokom pomaly , neustale vstavanie o 5ej rano na treningy a chodenie po turnajoch a to nehovorim este o mesacnej platbe za lad , tak pokial nebudeme ekonomicky vyspely stat tak tu bohuzial hviezdy nebudeme moct cakat casto teraz to vidis na Danoch Noroch , Nemcoch ako idu hore pretoze rodicia maju na toto peniaze ja som bol rad ked mi oco kupil aspon raz za cas poriadnu hokejku . Nejde o to ze tu talenty nie su , ale ide o to ze treba do toho vela financii aj casu obetovat a ked bohuzial tvoji rodicia nemaju nato peniaze aby ta posielali na campy do USA a aby si mal vsetko co treba na hokej neje mozne momentalne aby tu na SR rastli hviezdy jedina sanca je spoliehat sa na synov velkych hracov a nejake super talenty a stastie bohuzail je to tak |
||
| sokyno | 04.05.2011, 14:10 | #22746 | |
| je to zaujimavy postrech ale k tomu Demitorvi napisal si ze dava pokyny jasne ze dava je to kapitan tym nefunguje len na trenerovi hraci vedia co vedia hrat a oni si to sami doladuju Henlon nevlada kazdeho hraca nejde len o talent a o to v akych hernych cinnostich vinika , ale aj ide aj o povahu preciznost , hlavu hraca je XY hracov co maju nabite telo vedia hrat telom vedia tvrdo vystrelit , ale nemaju v hlave nic a to ti poviem slaven ze urcite aj v nasom tyme je takych a bohuzial casto sa ti hraci lepsie poznaju ako trener a mas to tak trener tam musi byt z tohot hladiska suhlasim , ze Henlon tam je len nejaka figurka na SR to proste tak funguje trener tam musi byt moj nazor | ||
| sokyno | 04.05.2011, 14:23 | #22747 | |
| a co sa tyka este napr. trenerov na SR aspon co ja som mal skusenost zase a znova peniaze tu sa da lahko kazdy podplatit a co myslis , ze tu treneri zarabaju neskutocne peniaze ? su radi ked vobec nieco dostanu potom sedis na lavicke a pozeras preco nehras a hraje tam nejaky o rok mladis hrac , ktory za zapas zrobi 4 chyby z toho 2 nas stoja gol ... a ty tam sedia a pozeras preco tam je ja ako maly som to nechapal a myslel som si , ze je lepsi alebo ze v nom vidia viac ale boli v tom len peniaze , alebo ine ksefty neviem ako to je na zapade , ale na vyhcode to takto funguje tak si zober si rodic investujes XY penazi a chces aby tvoj syn aspon hral , ale bohuzial nehra , lebo si niekto zaplatil u trenera miestenku vstavas rano kazdy den chodis do XY miest pozerat na turnaje na zapasy stoji ta to toklko casu a penazi a tvoj syn ani nedostane sancu , tak bohuzial tak to je a preto tu talenty nebudu nejde len o peniaze hokej na SR je skorunpovany od cias ked si niekto vsimol , ze sa natom da zarabat a tie dlhy a neviem co vo SZLH prekvapuje ta to ? kde dneska na SR nie su dlhy vsade sa kradne , lebo mi nic ine nevieme , nevieme sa k sportu stavat tak ako sa ma a preco lebo nie su peniaze a jasne ze clovek co sa dostane do dolezitej pozicie ci na stadionoch v trenerskych funkciach alebo priamo v SZLH si radsej nakradne ako rozdava , urobi minimum a vyhovori sa ze neje dostatok financii bodka koniec moj nazor | ||
| admin | 04.05.2011, 12:14 | #14424 |
| dnes napisem vyhodnotenie sutaze za mesiac april 2011 | |
| sokyno | 04.05.2011, 11:44 | #14423 |
|
http://www.nasetipy.com/analyza-527-schiavone-stosur-vs-mattek-shaugnessy
analyzka admin prosim ta odstran mi ten nepodarok nachvilu mi padol net dakujem ti |
|
| admin | 04.05.2011, 12:12 | #22735 | |
|
hotovo |
||
| admin | 04.05.2011, 12:15 | #22736 | |
|
inak aj 2,4 ci 2,3 je na ten zapas v pohode kurz
snad to klapne ! |
||
| admin | 04.05.2011, 12:20 | #22737 | |
| bet365 napr 2,37 | ||
| sokyno | 04.05.2011, 12:37 | #22738 | |
|
ja som to podal v nike s betom sa teraz kludnim lebo v poslednej dobe mi nic neklape |
||
| sokyno | 04.05.2011, 12:37 | #22739 | |
| uvidime je to zapas ktory treba vyskusat | ||
| hansus82 | 04.05.2011, 11:21 | #14422 |
|
Moldava - L.Mikuláš 1 @1.55
Finsko - Česko over 4,5 @1.68 Detroit - San Jose víťaz zápasu Detroit @1.55 |
|
| Spike123 | 04.05.2011, 11:19 | #14421 |
|
Tip: Lokomotiv Kuban - Unics Kazan + 150.5
Dovera: 7/10 Kurz: 1.95 Pinnacle Zaciatok: 17 30 Obidva timy maju dobru formu myslim ze domaci sa cez 70 dostanu a hostia podla mna az cez 80 bodov takze ocakavam dokopy okolo 157 bodov. Tip: BK Nitra - Astrum Levice + 160 Dovera:7/10 Kurz: 1.96 Pinnacle Zacuiatok: 18 00 Domaci vyhraju podla mna ja v handikepe- 6.5 Tip: Esotech - Krka + 143.5 Dovera:7/10 Kurz:1.98 Pinnacle Zaciatok: 20 00 Tip: KK Metalac - Hemofarm Stada + 156 Dovera: 7/10 Kurz: 1.85 Fortuna Zaciatok: 19 30 Tip: Bremerhaven - Brose Baskets + 151.5 Dovera: 8/10 Kurz: 1.8 Bet 365 Zaciatok: 20 00 Tip: Gottingen - Frankfurt + 142 Dovera: 7/10 Kurz: 1.85 Fortuna Zaciatok: 20 00 |
|
| Mattix | 04.05.2011, 08:15 | #14420 |
|
dneska skusim nejakych strelcov:
M.FROLÍK @3.9 N.KAPANEN @3.7 |
|
| majster | 04.05.2011, 08:05 | #14419 |
|
ahoj! ešte že mame netipovateľnu NHL a vnej čo kolo aspon 1 remíza |
|
| bufo | 04.05.2011, 07:00 | #14418 |
|
Dánsko-Lotyšsko ,tip 2...1.9
Rakúsko-Nórsko ,tip 2... 1.92...pekny den vam prajem |
|
| Ciernokoseliar | 04.05.2011, 04:55 | #14417 |
| dneska derby..konare-vranare Link YouTube video | |
| balboa | 03.05.2011, 23:33 | #14416 |
|
Nagy a Handzus tito dvaja su hraci ktori si zasluzia moju uctu a respekt. Nagy hra ako mladas, uplne ozil doslova sa pyta spät do NHL a Miso Handzus je jeden tazky makac, zbytok timu snazi sa ale my proste pod tlakom hrat nevieme ani sme nikdy nevedeli, takze ideme hrat o 9. az 12. miesto cakat ze zdolaju CR, FIN a pp LAT je dost utopia... |
|
| admin | 04.05.2011, 06:51 | #22730 | |
|
a na 2.strane
FurioPapakostas 03.05.2011, 23:34, #11724 Hossa - Demitra - Gáborík Prehrali nám zápas, inkasovali rozhodujúci gól, "z mne neznámeho dôvodu" hrali presilovku takmer výlučne oni. Bez nápadu, bez streľby, bez praváka, Gáborik strieľa s hokejkou otočenou k mantinelu a nie k osi klziska, Demitra stojí tak, že môže strielať jedine bekhendom, čiže nemôže strielať. Takto hlúpo som nevidel hrať presilovku nikoho na šampionáte. skopirovane z http://www.spojmesaprehokej.eu/ + samozrejme u hanlona je vsetko v poriadku, on je este aj rad, vid jeho vyjadrenia: Link na článok na doméne sme.sk + http://www.hokej.sk/clanok86317-Hanlon_spokojny_v_stredu_volno_trening_nebude.htm |
||
| hansus82 | 04.05.2011, 07:04 | #22731 | |
|
a na 3.strane
Nechápem prečo zase nehral Ružička |
||
| hansus82 | 04.05.2011, 07:08 | #22733 | |
|
ale aspoň over 5,5 vyšiel |
||
| sokyno | 04.05.2011, 11:18 | #22734 | |
|
Balboa takych fanusikov ako si tu tu mame XY ale s Nagym mas pravdu a podla mna nejde tam o tlak ideta o pohodu malo sme na tomto sampionate vyhravali stale sme len dotahovali takze je to dost aj smola by som povedal sanca je vzdicky netreba to teraz uz vzdavat je viacero moznosti ako este postupit a tento tym nato ma.Admin Gaborik je sniper jemu je jedno ako ma otocenu hokejku ide o to , ze vsetko co tam hrali mali nacvicene keby im to nesypalo na treningu tak by takto na presilovky nesli proste je to to najlepsie co tam mozme postavit bohuzial taka je realita , ale ja by som tiez uvital troska aj zmenu v presilovkach |
||
| slaven | 03.05.2011, 23:24 | #14415 |
|
Na dobru noc moj postreh, na sobotu: http://www.nasetipy.com/analyza-525-shrewsbury-+-wycombe
GL ! |
|
| zuzubi | 03.05.2011, 23:21 | #14414 |
| Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies tip 2,kurz3,69 pinacle | |
| majster | 03.05.2011, 22:28 | #14413 |
|
4 zapasy dam 1 - X a su tri , ale ja netrafim ta co už ideme nasraty spat , všetko podľa predpokladu , okrem jedneho charu hviezdy Slovenska a hovno nic , banda všivava! |
|
| slaven | 03.05.2011, 21:22 | #14412 |
|
Nabokov je nejako vykolajeny, tak si siel oddychnut |
|
| slaven | 03.05.2011, 21:20 | #14411 |
|
NAGYYYYYYYYYY 3333333333333 |
|
| slaven | 03.05.2011, 21:17 | #14410 |
|
KONECNE MAJO |
|
| perfarm | 03.05.2011, 20:58 | #14409 |
| Senica - Slovan 2 @2.4 | |
| slaven | 03.05.2011, 21:19 | #22725 | |
|
O TOM SOM UZ POCUL, ze si to Slovan pekne vybavuje.
No uvidime. |
||
| majster | 03.05.2011, 22:29 | #22727 | |
|
vraj chce byť majster!
|
||
| hansus82 | 04.05.2011, 07:05 | #22732 | |
| aj rozhodcovia chcu, aby bol majster, ked už v hokeji nestačí na Košice... | ||
| slaven | 03.05.2011, 20:16 | #14408 |
|
58 sekund Rusi gol , obrana niekde v prdeli zasa |
|
| slaven | 03.05.2011, 20:18 | #22719 | |
| Satan hned 1:1 | ||
| Ciernokoseliar | 03.05.2011, 20:19 | #22720 | |
|
nagy kalap dolu
|
||
| slaven | 03.05.2011, 20:25 | #22721 | |
|
ten komentator nas, to sa neda pocuvat |
||
| sokyno | 03.05.2011, 20:53 | #22722 | |
|
slaba obrana fest skoda , ale mame na nich viac stastia treba |
||
| majster | 03.05.2011, 20:58 | #22724 | |
|
není suťaž o najrýchlejší gol, možno vyhráme , že sme ho dostali |
||
| kiko82 | 03.05.2011, 19:50 | #14407 |
|
Francie - Belorusko Francie +2,5 kurs 1.55
Rusko - Slovensko under 2.5 kurs 1.75 Barcelona - Real Madrid 1 kurs 1.6 |
|
| Ciernokoseliar | 03.05.2011, 19:54 | #22715 | |
| under 2.5 na co | ||
| slaven | 03.05.2011, 19:59 | #22716 | |
|
to bude asi 5,5 ne |
||
| kiko82 | 03.05.2011, 22:28 | #22726 | |
| jo sorry chyba... ale to je jedno... nedoslo mi ze kdyz SVK bude vychazet ze zabezpecene obrany tak dostane po minute gola :o/ | ||
| Ciernokoseliar | 03.05.2011, 19:47 | #14406 |
| tak dnes remiza nasich..admin,dovera 5/10,preklepol som... | |
| majster | 03.05.2011, 20:10 | #22718 | |
| no dve už boli , ešte stale može byť, len není taky kurz ako X na Kanadu | ||
| ball8 | 03.05.2011, 15:59 | #14405 |
|
dnes večer sa hrá zaujímavý zápas Francúzsko - Bielorusko ... myslím, že Francúzi prekvapia, kurz 5,58 ... nepodal som to lebo kamaráti ma prehovorili až to nedávam,tak uvidíme,kto mal pravdu |
|
| zuzubi | 03.05.2011, 15:54 | #14404 |
|
Francúzsko vs. Bielorusko Tip: Hostia viac (Strely na bránu (60 min.) kurz 1,55 doxbet
Nemyslim si ,ze by Francuzi prestrielali bielorusov. |
|
| zuzubi | 03.05.2011, 23:42 | #22729 | |
|
33-38 pomer striel
Tip OK. |
||
| ball8 | 03.05.2011, 15:51 | #14403 |
|
hcp / Slovinsko-Nemecko (1.5:0) 2 1,68
RN Löwen-Hamburg 1 2,05 //hádzaná Kendrick R.-Estrella V. 1 1,65 |
|
| Mattix | 03.05.2011, 15:33 | #14402 |
|
Wolmarans F. - Gregorc L. - 1 @1.7
Isner/Querrey - Gimeno-Traver/Navarro I. - 1 @1.23 |
|
| Mattix | 03.05.2011, 15:35 | #22714 | |
| Stakhovsky S. - Isner J. - 2 @1.54 | ||
| hansus82 | 03.05.2011, 13:10 | #14401 |
|
Francúzsko (+2,5) - Bielorusko 2 @2.25
Kanada - Švajčiarsko over 5,5 @1.80 Rusko - Slovensko over 5,5 @1.89 |
|
| kinly79 | 03.05.2011, 12:54 | #14400 |
|
podme plakat ze zahranicne stavkove maju lepsiu ponuku zapasov a kurzov...
Link na článok na doméne sme.sk |
|
| zuzubi | 03.05.2011, 14:48 | #22713 | |
|
Ide napríklad o možnosť hrať pre neplnoletých, pranie špinavých peňazí či žiadne, respektíve vyplácanie výhier po čiastkach a s oneskorením.
Taketo dristy moze hovorit iba nezainteresovanym. |
||
| sokyno | 03.05.2011, 11:54 | #14399 |
|
na dnes podla mna tutofka Bolleli vs Reister 2 1,7
Raonic M.-Lopez F. 1 2,02 davam na Reonica , lebo si myslim , ze bude zachvilu medzi elitou , Lopez je velmi slaby na takyto servis Odesnik W.-Matosevic M. skusime na domaceho Martinez Sanchez/Medina Garrigues-Kondratieva/Uhlířová jasna 1 Jans/Rosolska-Peschke/Srebotnik 2 mali by uz zabrat lebo sa prepadavaju stale nizsie a ked sa sustreduju len na stvrhru proste dneska musia plus Miami vs Boston 1 1,43 prvy zapas ma jasne presvedcil ale teraz v NBA neskutocne prekvapenia LA plus OKC plus CHIC co sa deje ??? ale mne se to libiiii ako to je |
|
| sokyno | 03.05.2011, 12:14 | #22709 | |
|
http://www.nba.com/moments/?ls=iref:nbahpt1
playoffl NBA 2011 |
||
| chipy | 03.05.2011, 13:28 | #22710 | |
|
Lopez je doma, dobry 1.set vo finale proti Djokovicovi, Raonicov servis na antuke je slabsi, zdravotne problemi , skrec v Estorile proti Verdascovi ...tomu zapasu by som sa vyhol |
||
| sokyno | 03.05.2011, 14:07 | #22711 | |
| bude to tazke to fakt , ale uvidime ako si poradi Lopez so servisom Reonica s tym mal vzdy problemy | ||
| sokyno | 03.05.2011, 14:18 | #22712 | |
| pokial tam neje nejake zranenie podla mna je favorit | ||
| sokyno | 03.05.2011, 20:54 | #22723 | |
|
tak moje tipy slabota Reister ma brutal sklamal viedol v prvom sete 5:2 v tiebreaku 4:1 6:7 4:6 stastie zase |
||
| tommy | 03.05.2011, 09:48 | #14398 |
|
http://www.mojevideo.sk/video/e044/mega_srandicka_pocas_futbaloveho_treningu.html
pobavte sa PS. inac majster ze je prijemne ked niekto v kuse do teba jebe ? |
|
| majster | 03.05.2011, 09:51 | #22703 | |
| mohol by si byť môj syn tak maš šťastie že nie si bo by som ťa vydedil!! | ||
| tommy | 03.05.2011, 09:52 | #22704 | |
|
ale nie som tak bud rad |
||
| majster | 03.05.2011, 10:01 | #22706 | |
|
no to nie som rad , lebo keby si bol môj syn , tak by som ťa naučil vychovy , že nemáš jebať do starších ľudi |
||
| tommy | 03.05.2011, 10:37 | #22707 | |
|
aaale noo co som ja pocul tak si chlap v najlepsich rokoch |
||
| Spike123 | 03.05.2011, 09:23 | #14397 |
|
Pridal som nieco: http://www.nasetipy.com/analyza-524-prostejov-opava
+ moje tipy este: Tip: Decin - NH Ostrava plus 154 Dovera: 7/10 Kurz: 1.85 Fortuna Zaciatok: 18 00 Predchazdajuce zapay skoncili overom dnes to bude podla mna taktiez a zaujimava je aj stavka ze domaci vyhraju v handikepe - 10.5 Tip: Strasbourg-Le Havre plus 150 Dovera: 7/10 Kurz: 1.85 Zaciatok: 20 00 Tip: Chalon-Lyon plus 156 Dovera: 7/10 Kurz: 1.85 Zaciatok: 20 00 |
|
| Spike123 | 03.05.2011, 09:30 | #22702 | |
|
Tip: Eiffel Towers - GasTerra Flames plus 149
Dovera: 7/10 Kurz: 1.85 Fortuna Zaciatok: 20 00 Predchazajuci duel skoncil 77 74, dnes myslim ze padne okolo 155 bodov a aj doamci by mali vyhrat v handikepe -4.5. Tip: Nijmegen - Leiden plus 147 Dovera: 8/10 Kurz: 1.85 Fortuna Zaciatok: 19 30 Predchazajuci duel doamci prehrali v pomere 79 87 a dnes musia zabrat, podla mna over bude prekonany a aj doamci vyhraju v peknom kurze 1.8 Tip: Limoges Dovera: 6/10 Kurz: 2.71 Fortuna Zaciatok: 20 00 Domaci su na poslednom mieste a ak nechcu vypadnut musia zacat bodovat co aj zacinaju robit svedci o tom najme vyhra v Nancy a potom mali sice 2 prehry v rade kde doma smolne prehrali s Choletom 66 70 a aj pekny vykon podlali na palubovke Lyonu ktory v poslednom case naklada superom cez 90 bodov, kde prehrali 79 75. Myslim ze dnes to domaci zvladnu a vyhraju v peknom kurze. |
||
| zuzubi | 03.05.2011, 23:05 | #22728 | |
| dakujem za tip Decin - NH Ostrava plus 154. | ||
| << < 13197 | 13198 | 13199 | 13200 | 13201 | 13202 | 13203 | 13204 | 13205 | 13206 > >> |


















