Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: krokous
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2 1.67tip nevyhodnoteny
Futbal Alžirsko - Rakusko Rakusko vlastny gol 13tip nevyhodnoteny
Futbal Alžirsko - Rakusko Alžisko vlastny gol 11tip nevyhodnoteny
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12562 | 12563 | 12564 | 12565 | 12566 | 12567 | 12568 | 12569 | 12570 | 12571 > >>

dske 11.05.2012, 17:40 | #33704
awa 11.05.2012, 16:52 | #33698
dske co povies na toto vodne polo : Primorje Rijeka - Mladost Zagreb ...skusil by som 1 za @2,10 , dik za vyjadrenie smajl
  dske 11.05.2012, 17:40 | #66206
  Čísta 1 nie je o čom podľa mňa. Aj keď vodné pólo je vodné pólo a bývajú tam niekedy nemilé prekvapenia
  dske 11.05.2012, 17:42 | #66207
  Pod 1 myslím Primorje
  awa 11.05.2012, 17:53 | #66209
  super, vdaka **22
  maTAKtik 11.05.2012, 18:04 | #66210
  ta ked taka istota ta nakladame ne ? :D
  alex 11.05.2012, 18:39 | #66212
  preco 1? nejaky dovod?
  maTAKtik 11.05.2012, 18:46 | #66213
  lebo zagreb bude hrat proti prudu :D
  Majky88 11.05.2012, 18:51 | #66215
  chlapci dúfam, že to bude OK :) pretože som dal všetký peniažky čo som mal na nike :DDD na tento zápasík :) tak len čakám, že sa vrátia aj z úrokmi :) **25**22
  maTAKtik 11.05.2012, 18:53 | #66216
  dam aj ja nieco :-p **22**21**25**24**22**21
  awa 11.05.2012, 20:04 | #66238
  good job **03
  maTAKtik 11.05.2012, 20:05 | #66240
  tak tak nice one :)
Pivo6 11.05.2012, 17:29 | #33703
Lens v Istres X2 za 2,37 5/10 A co tohle cooo? **04 Vím, že domácí prostředí dělá výhodu a že draws jsou asi 30%, ale věřím lepším aspoň k uhrání remízy... **22
majster 11.05.2012, 17:20 | #33702
no napisal som email a nič! nechce niekto niečo mi napísať? email je dole , alebo - mrkvickajanko3@gmail.com čakam!! aj na tiket**01**01**01
  majster 11.05.2012, 17:21 | #66195
  neviete kedy bude pondelok????**01
  skočko 11.05.2012, 17:22 | #66196
  hned po nedeli
  majster 11.05.2012, 17:24 | #66197
  hej pozeram že musel pekný kurz vyjsť USA -X he-he, prekvapkanie stále je, len kde, tan smarkaty odišiel kupil tipa za tristo podal za sto a vyhral 200, kua ako mu zavidim, prečo mne sa to nepodarí?**01**01
  slaven 11.05.2012, 18:48 | #66214
  majster, stacilo
jakto7 11.05.2012, 17:16 | #33701
upozornujem na zajtrajsi zapas kazachstan-kanada (4,5:0)1 kurz na nike 1,8 podla mna tutovka **03
  maTAKtik 11.05.2012, 17:20 | #66193
  no len aby neboli po dnesku unaveni a kanada ich sfukne ...
  Yves 11.05.2012, 17:28 | #66201
  POZRI CO UROBILI S USA**16**16
  dulec 11.05.2012, 17:34 | #66204
  nic neurobili s USA, to USA sa urobilo samo, ved nic nehrali
  jakto7 11.05.2012, 17:39 | #66205
  ale zase zoberte ze ani Kanada nehra svetovo tazee ok daju ich, ale nemyslim ze o viac ako 4 g **05
  jakto7 11.05.2012, 17:47 | #66208
  nehovoriac o tom ze dnes hra kanada s finmi **01 len aby oni ostali OK **02 ja dam bude aj tiket **04 tieto ms vychadzaju **22
  maTAKtik 11.05.2012, 18:29 | #66211
  no tak ale kanada by mala byt kusok inde , aj kondicne ako kazasi :-p ... v nhl cestuju a hraju v malych rozostupoch :) ... ale ak kazasi udrzia prvu tretinu tak tam bude slusna sanca
skočko 11.05.2012, 17:09 | #33700
KAZ 2-2 USA
  maTAKtik 11.05.2012, 17:21 | #66194
  prajem im ten bod, poprehravali tesne zapasiky
  skočko 11.05.2012, 17:26 | #66198
  nám to len vyhovuje... ešte keby tak aj vyhrali... to by sa hodilo
  skočko 11.05.2012, 17:27 | #66200
  tak nie... 2-3
maTAKtik 11.05.2012, 17:07 | #33699
dnes vidim ze strelci nic ...
  majster 11.05.2012, 17:26 | #66199
  ako že nič , však padli 7 goly, ja sice nemam ani jedneho , ale čí?
  maTAKtik 11.05.2012, 17:30 | #66203
  no sak to ze aj ja mam 0 trafenych heh
awa 11.05.2012, 16:52 | #33698
dske co povies na toto vodne polo : Primorje Rijeka - Mladost Zagreb ...skusil by som 1 za @2,10 , dik za vyjadrenie **02
Sirius 11.05.2012, 16:43 | #33697
Co vam dava v nike vypisali po skonceny 2tretiny resp 10sekund pred koncom v livku kurzy na 2tretinu!! bolo som tam asi 2minuty ja som to len tak klikol za 50centu zo srandy ze ci to ide a islo to uz som klikal na vsetky love co mam na konte a zrusili to a tu vyhru za 50centov mi dokonca uz vyplatili = 1.8e :P
admin 11.05.2012, 16:34 | #33696
Solskjaer na tomto webe v tomto momente skoncil.
Ak ma este chut niekto skoncit, kludne piste dalej tie dristy o fixed zapasoch, nech sa paci. Porusenie pravidiel, zmazanie prispveku, BAN na nick. Je sloboda, kazdy sa moze rozhodnut, ci bude dodrziavat urcite pravidla, alebo nebude. Tipovacich webov je vela, mozete sa realizovat inde.
Zelam pekny den **03
tomi0881 11.05.2012, 16:25 | #33695
Dnes : Švédsko - Rusko - 2 :) Finsko - Kanada - X
  Yves 11.05.2012, 17:29 | #66202
  SWE- RUS --1 FIN-KANADA --1**18
Michalides 11.05.2012, 16:03 | #33694
Michalides Reaguj na príspevok | 11.05.2012, 11:34 | #33667
Dnes skusime tenis takto:
Bemelmans vs Zopp 2@1,5 hraju vecer...ale uz ma to netrapi, kedze Machado to nezvladol :-D
Machado vs Janowicz 1@1,5 KO
Wiliams vs Sarapova 1@1,53 OK
"Prekvapenia" :
Zeballos vs Bachinger 1@2 OK
Bedene vs Rosol 1@2,25 OK
Kamke vs Meffert 2@2,75 KO
celkom fajn **03 co odpalili Machado a Meffert nahradili Bedene a Bachinger **04
  Michalides 11.05.2012, 16:07 | #66177
  oprava, nie Bachinge ale Zeballos samozrejme **15
ezop 11.05.2012, 16:00 | #33693
som zvedavy, kedy zacnu USA davat gooooly!!!**22
  skočko 11.05.2012, 16:02 | #66173
  tak možno potrebuju najskôr nejaký dostať...
  bruinsfan92 11.05.2012, 16:22 | #66186
  Hehe uz je 0:1 pre americanov.ale ja potrebujem aby padlo viac ako 5 golov tak pomeee **02
  bruinsfan92 11.05.2012, 16:41 | #66191
  Dokonca aj Kazasi stihli dat gól a je to vyrovnane. len skoda ze tieto goly prichadzaju az tak neskoro.kebyze takto by dopadla 1. tretina tak by sme nemuseli mat ziadne obavy o tie goly. Ale teraz uz nwm .....
saigon 11.05.2012, 15:42 | #33692
Normálne radosť dnes chodiť po meste a pozerať na tie maturantky **02 niektoré sú také šupy že dovidenia **01 **04
  tocco 11.05.2012, 17:08 | #66192
  radosť je to iba v tom prípade, ak jazdíš autom, a máš so sebou nejakého závozníka ,ktorý sa pozerá aj dopredu, inak to je skorej utrpenie**01**01**01
POWER569 11.05.2012, 15:31 | #33690
spomínalo sa tu že Bohemians Praha púšta zápasy...čo poviete zajtra Zlín vyhrá????**08 **25
skočko 11.05.2012, 15:30 | #33689
Link na Tiket
  skočko 11.05.2012, 15:33 | #66162
  a na prekvpapenie: Link na Tiket
believe 11.05.2012, 15:18 | #33688
Dnes futsalový tip.. Pinerola BA-Slov-matic BA ... tip 2 ... 1.35 9/10
  ezop 11.05.2012, 15:30 | #66161
  co hovoris na zapas o 3. miesto?
  believe 11.05.2012, 15:38 | #66163
  má to nejaká stávková vôbec v ponuke?
  ezop 11.05.2012, 15:56 | #66170
  fortuna
  believe 11.05.2012, 19:10 | #66219
  neviem, tento zápas by som nedával ale RCS ako úradujúci majster by mali vyhrať sériu, počaj, tento zapas nedavaj a potom ten dalsi zahraj na RCS
delvin 11.05.2012, 14:53 | #33687
Kazachstan - USA over 6,5 @ 1,75 9/10
Dudo 11.05.2012, 14:46 | #33686
neviete niekto posla link na live stream Kamke meffert???? dakujem za skoru odpoved
  Michalides 11.05.2012, 14:47 | #66152
  http://www.tenis.wbs.cz/Tenisovy-livestream.html pokial to nenajdes tu tak asi nikde **03
  Dudo 11.05.2012, 14:48 | #66154
  tak asi nikde:D
  Dudo 11.05.2012, 14:52 | #66155
  ten Meffert hrá velmi cudne...
luckyfer 11.05.2012, 14:35 | #33685
tak chlapci (a dievcata), Bedene znova nesklamal.... dakujem Ali **25**25**25
  Michalides 11.05.2012, 14:42 | #66150
  veru potesil...sice po prvom sete som mal celkom malu dusicku, ale chalan zapol a pekne dohral, spokojnost..
  luckyfer 11.05.2012, 14:45 | #66151
  co ho sledujem, tak vacsinou vyhra 2:1, vzdy musi 1 set vypustit, aby robil nervy asi
  Michalides 11.05.2012, 14:48 | #66153
  je to mozne, ze ma dlhsi rozbeh **03 ale tak dolezite je ze vyhra, pre mna za mna aj 3x v taibreiku **04
skočko 11.05.2012, 14:29 | #33684
Kazachstan - United States hráč dá gól: J. Abdelkader - áno 3.69
Italy - Czech Rep. 1. gól - minúta: 10+ 2.65
FC REO Vilnius - Banga 2 2.75
skočko 11.05.2012, 14:17 | #33683
neberte ma v zlom... nemám nič proti Čechom... nie som slovenská verzia Jágra...
no tak mi padlo do oka, že Čechom sa to ťažko rozbieha na tom šampionáte... a keď aj dali prvý gól tak to bolo až v druhej tretine ak sa nemýlim... takže dnes proti Talianom, sa im to možno nepodarí tiež... či?

stávka: 1. gól - minúta: 10+, kurz: 2.65(niké)
Tiperka 11.05.2012, 13:53 | #33682
Trochu mimo tenisu, i keď ma láka ešte Verdasco...**08

Ide víkend, ide sa na experiment:
Futbal - 1.Bahrajn - Al Muharraq-Al Hadd 1
Futbal - 1.SAE - Al Ain-Al Shabab 1
Futbal - 1.SAE - Al Ahli-Bani Yas 1
Futbal - 1.SAE - Ajman-Al Sharjah 1

pekný deň, idem na slniečko **01 a na pivečko **18
dske 11.05.2012, 13:45 | #33681
solskjaer 11.05.2012, 13:13 | #66127
...... ja nepotrebujem penaize, ja ich mam dost, ........
---------
peňazí vtejto dobe nikdy nie je dosť a vždy je ich potreba
**04
  maTAKtik 11.05.2012, 13:53 | #66147
  ta tak, kto ma malo penazi lepsie vybera tipy :-p kto ma vela ta len tak striela sak mozno sa chyti daco a bude viac, ci ?:-p
  dske 11.05.2012, 13:56 | #66148
  **01 hovorím teraz o normálnom živote nie tipovaní a tipoch **01
  maTAKtik 11.05.2012, 14:10 | #66149
  a co tu pleties normalny zivot, na tejto stranke je novy , vzrusujuci svet :D svet eur a cervenych cisel :D
  solskjaer 11.05.2012, 15:00 | #66156
  ja som spokojny to co mam, viac k zivotu nepotrebujem a co vyhram a to je naviac
  majster 11.05.2012, 15:40 | #66164
  každy sme nejaky, ja hram aby som hral , či vyhram či prehram nevadi , len ked hram!**03
maTAKtik 11.05.2012, 13:45 | #33680
budu overiky ? CSKA Moskva - Panathinaikos (151.5)
počet bodov + 1.80
Zielona Góra - Prokom Gdyňa (157.5)
počet bodov + 1.80 ... ? budu ! :D
dske 11.05.2012, 13:43 | #33679
http://www.sportovenoviny.sk/futbal/corgon-liga/2012-05-11/clanok-22885-mfk-kosice-ostali-bez-licenc...
majster 11.05.2012, 13:34 | #33678
ja nechcem peniaze za male pivo ponukam pekny tiket, ked vyjde bude aj na poldeci Link na Tiket
**25
  dske 11.05.2012, 13:38 | #66144
  Prečo si sa vydal na cestu kombikov? **01
  maTAKtik 11.05.2012, 13:43 | #66146
  ja dnes tiez skusam strelcov v kombe , verim ze cesi sa uz rozbehnu a dnes to taliani schytaju gol da plekanec,michalek,hemsky a ze amerika v pohodke rozoberie kazachov a goliky daju stastny,paciorety,ryan :)
admin 11.05.2012, 13:23 | #33677
SOLSKJAER:

10. Na našom webe sú všetky tipy ZADARMO, žiadne platené tipy ani reklamy na iné stránky, kde majú platené tipy nebudú akceptované (pokiaľ daný web nepatrí k našim partnerom)

Takze neries. DAKUJEM.
  admin 11.05.2012, 13:24 | #66136
  NERIES A NECHCEM TU NA WEBE VIDIET ZIADNE DEBATY O PLATENYCH TIPOCH
  solskjaer 11.05.2012, 15:08 | #66159
  ok to bol iba navrh, uz nebudem o tom pisat :)
solskjaer 11.05.2012, 13:16 | #33676
ohladom toho zapasu Trelleborg , napisal ze je to momentalne 50/50 tak prosim vynechajte ho aby ste neprisli o peniazky
  hansus82 11.05.2012, 13:20 | #66133
  a tí, čo to podali už včera, ked si písal, že je to tutovka, tí čo majú robiť?**08
  majster 11.05.2012, 13:22 | #66134
  mňa starého tipera čo tipuje od narodenia, odtial vyhodia a somára čo nepridal ani jeden tiket len poddžubuje tak ešte budu chváliť, život je krásny len robota pre stroje!!
  hansus82 11.05.2012, 13:23 | #66135
  **02
  majster 11.05.2012, 13:25 | #66137
  hansus82 jednoznačne zduplovať, alebo trebalo počuvať mňa keď nadavali na Azarenku a napisal som , že live menej ako 27.5 a skonči 6:3 pre Azarenku**01**01**01
  hansus82 11.05.2012, 13:29 | #66139
  ja ten zápas nepodal, len sa pýtam za ostatných..mám najradšej ked tu niekto napíše že tutovka, a ani nevie, že sa hrá až na druhý deň, a potom na druhý deň napíše že počkajte, lebo začal stúpať kurz...kua majster daj dáky presný výsledok na ukľudnenie**01
  majster 11.05.2012, 13:35 | #66141
  to bolo včera , alebo ešte pred**01**01
  solskjaer 11.05.2012, 15:03 | #66157
  vies ja som si to tiez podal vcera lebo ked zacne padat kurz alebo to zacnu stavkove blokovat tak potom uz tazko nieco mozes podat a uvidime po zapase, podla mna isto vyhraju
dske 11.05.2012, 13:13 | #33675
Mmm banda dnes maturantky v meste**02 už som poprispieval už som vypusinkovany a aj nejaké tie ciselka mám**02**02 dnes sa oplati ist do mesta**02**02
  maTAKtik 11.05.2012, 13:28 | #66138
  aha aky kanec:p alebo si si len od nich kupil tie cisla ? :D
  kevee 11.05.2012, 13:34 | #66140
  si nemal nic prispiet a mal si ist rovno na roh vedla nastupka**01
  majster 11.05.2012, 13:36 | #66142
  čiselko si mal s nejakou prehodiť**01**01
  dske 11.05.2012, 13:37 | #66143
  Nekupil som si nič **01 oni pribehli také šlehy úplne že som mal dosť **01 že ahoj a tak tak som im tam hodil nejaké tie € a jeb pusinky všetko **02**02 a potom som si čicielka vypýtal od tých krajších a ešte ich určite využijem **02**02
kevee 11.05.2012, 12:45 | #33674
Taliansko-Česká rep. počet gólov - viac ako 7.5 3.6
Taliansko-Česká rep. počet gólov v 1. tretine - viac ako 2.5 2.25
Kazachstan-USA počet gólov v 1. tretine - viac ako 2.5 1.98
<< < 12562 | 12563 | 12564 | 12565 | 12566 | 12567 | 12568 | 12569 | 12570 | 12571 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions