Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Henning P. vs Santamarta Roig A. 2 2.33tip nevyhodnoteny
Tenis Grant T. C. vs Preston T. 1 2.15tip nevyhodnoteny
Tenis Sonego L. vs Kecmanovic M. 2 1.79tip nevyhodnoteny
Futbal Kolumbia-DR Kongo 1 1.54tip nevyhodnoteny
Futbal Kolumbia-DR Kongo Kolumbia počet gólov +1,5 1.83tip nevyhodnoteny
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12562 | 12563 | 12564 | 12565 | 12566 | 12567 | 12568 | 12569 | 12570 | 12571 > >>

yyyy 11.05.2012, 10:51 | #33663
ešte jeden mimo štatistík:
USA - Kazachstan over 6,5 @2,01 pinna
Kurz je oproti svetu o dosť hore, bookies asi driemu i keď u pinny je to zriedkakedy.
GL
  Ghe88o 11.05.2012, 10:52 | #66071
  co je pinny ? :D
  slaven 11.05.2012, 11:16 | #66076
  http://www.pinnaclesports.com/
Tiperka 11.05.2012, 10:43 | #33662
Niečo na obed zatiaľ:

Polansky-Baker J.- 2
Rosol-Bedene - 1
Del Potro(-3.5)-Dolgopolov - hcp - 1
  ezop 11.05.2012, 10:52 | #66070
  veris tomu bedenenmu??? hej????**02**02**02
  ezop 11.05.2012, 11:13 | #66075
  uuuups som sa sekol, myslel som Rosola**13
  luckyfer 11.05.2012, 11:33 | #66077
  no ja mam na obed kuracie na kari omacke, z toho sa viac najem ako z tych tipov **02
  ezop 11.05.2012, 11:42 | #66082
  myslim, ze to budu OK tipy bratku**13
  luckyfer 11.05.2012, 11:47 | #66088
  ja som dal Bedeneho, tak uvidime. ale kazdopadne z tipov sa aj tak nenajem **03
  ezop 11.05.2012, 11:58 | #66091
  ked vyhras balik, najes sa dosyta**02
luckyfer 11.05.2012, 10:37 | #33661
na dnes toto:

Granollers/Lopez - Lindstedt/Tecau 2 (2.11) 6/10 - no co, znova mi Linstedt/Tecau odpalia tiket ako vcera alebo znova vyhraju a tentokrat mi prinesu stastie a **25
Bedene - Rosol 1 (1.98) 6/10 - ako som vcera pisal, Bedene ma vybornu formu na antuke, mohol by aj Rosola dat, uvidime **22
Muller - Bolelli 2 (1.56) 7/10
Errani/Vinci - Kirilenko/Petrova 1 (1.80) 7/10
Barrois - Mayr-Achleitner 2 (1.80) 6/10
majster 11.05.2012, 09:55 | #33660
na dnes len tak Link na Tiket **08
  majster 11.05.2012, 10:49 | #66069
  no meme natipovane? niekto na brigádu, treba dokosiť!**04
yyyy 11.05.2012, 09:41 | #33659
dnes idem proti favoritom v hcp:
Sharapova +4,0g @1,595
Hradecká +5,5g @1,730
Tipsarevič +5,5g @1,568
kurzy podľa pinny /aktuálne/
Mimo našich štatistík ešte:
Verdasco +5,0g @1,508
Dolgopolov +5,5g @1,549
GL
femina 11.05.2012, 09:35 | #33658
...len tak narychlo Vas tu pozdravujem z Mnichova...**04 ako idu tipy...? **22
  slaven 11.05.2012, 09:39 | #66062
  ale hej ... http://www.nasetipy.com/detailne-statistiky.php?meno=slaven
**02**02**02 aj tam svieti slniecko ?
  luckyfer 11.05.2012, 09:41 | #66063
  vysla si si na vylet pozriet si finale LM? **03
  femina 11.05.2012, 09:46 | #66065
  peeeekne, slavenku....**22**22**22
lucky **02 neee, len som spojila prijemne s uzitocnym.... ale buduci tyzden ma zas mate doma, tak dovtedy nech sa Vam dari....**22**22
  luckyfer 11.05.2012, 09:55 | #66066
  dones nam aspon nejaky sud dobreho piva **03
  yyyy 11.05.2012, 10:13 | #66068
  aký sud?
dvoječka = 2 sudy
luckyfer 11.05.2012, 09:35 | #33657
zdravim feminku. vcera si mi tu chybala aj so svojimi juhoamerickymi tipmi **08
  femina 11.05.2012, 09:37 | #66059
  ahoj, ahoj...**04 neplanovana odstavka systemu....**02**02 ale jaaa se vraaatim.. a se mnou přijdou i tipy....**01**03**22
  majster 11.05.2012, 09:56 | #66067
  tipy dáva každý, len malo ktorý vyjde**01**01**01**01**01**01
Ghe88o 11.05.2012, 09:34 | #33656
na dnes premna : Rusko - Svedsko over 5,5 7/10
Fenerbahce-Galatasaray dvojita sanca 1-1 7/10
celkovy kurz v iF (3,24)
-------------------------------------------------------------------------------
dneska uz tu smolu prelomim !!!
slaven 11.05.2012, 09:31 | #33655
Bastia - Nantes pre mna jasna 1ka ... 1,64
a hladam daco k tomu banda **05
  slaven 11.05.2012, 09:38 | #66061
  tak tito chlapci by mali potvrdit postup ... GFCO Ajaccio - Paris FC tip 1
GL banda
  slaven 11.05.2012, 09:45 | #66064
  https://www.doxxbet.com/ticket-1694D3A672
nakoniec doxxbet, lebo bwin nemal Ajacio vypisane **08
Fireman 11.05.2012, 09:27 | #33654
Ahojte chalani,
na dnes podla mna zapas :
Aus.Lustenau-FC Lustenau 2 s kurzom 3,55
slaven 11.05.2012, 09:12 | #33653
Perlička: Najlepší tím základnej časti NBA vypadol v prvom kole **03
  Ghe88o 11.05.2012, 09:13 | #66053
  jak v nhlke :D
  slaven 11.05.2012, 09:14 | #66054
  takze co ? ... Minca **16
**01**02**01
  luckyfer 11.05.2012, 09:24 | #66055
  a ako bonus k tomu v prvom kole vypadol uz davnejsie (a hladko 0:4) aj minulorocny vitaz Dallas **01
  luckyfer 11.05.2012, 09:25 | #66056
  inak rovnako ako v NHL Boston **01**01 asi treba zacat tipovat NBA podla NHL
  Ghe88o 11.05.2012, 09:36 | #66058
  ale ta nhlka bola cela nejaka cudna , asi ovela viacej skorumpovana jak nasa extraliga :D
  luckyfer 11.05.2012, 09:38 | #66060
  a ked uz sme pri tych porovnavaniach, tak kedze Chicago, vitaz vychodnej konferencie vypadlo, co keby sme skusili v 7. zapase NHL dat proti NYR, tiez vitazovi vychodnej konferencie? **03
majster 11.05.2012, 08:09 | #33652
ja bez minve dnes predpokladam , že Bari - Brescia bude X za 2.86, neviem prečo ,ale tak mi to vychádza z každej strany**01
  majster 11.05.2012, 08:12 | #66047
  včera basebal pekne až na ten Boston, škoda ho, druhy krat za sebou prehral , to by nemal ako človek potom vyhrá????**01
  maTAKtik 11.05.2012, 08:25 | #66050
  dnes dame na arizonu ? :-p
  cluso 11.05.2012, 08:27 | #66051
  akurat som na to pozeral... "jasna" x-ka (4/10)... a este franc. 2. liga... tam ich tiez zopar bude... skusim Guingamp - Clermont (3/10)... Lens - Istres (3/10)..... Arles - Méty (4/10).... Monako - Troyes (3/10)
  JM 11.05.2012, 09:03 | #66052
  dneska keby že tak by som skusil počet bodov 9,5+ včera to pekne vyšlo 11 bodov :)) (ten Boston myslim)
  majster 11.05.2012, 09:32 | #66057
  cluso , dúfam , že tu X si myslel Texas, inak prepáč ale si som..., ja plačem , že mi Boston ušiel a ty hneď podo mnou sa z toho raduješ , čo vyšlo, mal si to aj podané????????? tiket!!**12
  cluso 11.05.2012, 11:44 | #66084
  nie nie... ten fucik som myslel... len pokym som napisal prispevok (som hladal tie remizy)... tak uz tam boli tie basebali pichnute... basebal ja nesledujem zatial... mozno neskor
cluso 11.05.2012, 08:01 | #33651
APIA Tigers - Rockdale......1 @ 2,10..........5/10
Esbjerg - Randers.............1 @ 2,10.........5/10
UD Las Palmas - Cartagena.....1 @ 1,65..... 5/10
slaven 11.05.2012, 07:25 | #33650
slaven Reaguj na príspevok | 10.05.2012, 08:19 | #33565
dnes neobvykle hned z rana idem na MLB ... som si hodil mincou a vyslo toto:

New York Yankees 10-May-2012 4:05 PM PST
Handicap -1.5 for Game 2.410
D. Price must start C, Sabathia must start

smajlsmajlsmajl GL a zelam pekny den banda
-----------
5:3 FT **03 .. dobre som tu mincu hodil **01**02**01
Krasne ranko banda
  slaven 11.05.2012, 07:26 | #66043
  inak podal som to rano, vecer na to bolo 2.64 az **16 **25**25**25
  maTAKtik 11.05.2012, 07:39 | #66044
  si nemysli ze si sam odbornik :D maTAKtik Reaguj na príspevok | 10.05.2012, 22:34 | #33642
troska som zacal davat basebal aaaaa dnes to vidim na Toronto Blue Jays a Texas Rangers oba po kurze cca 1.7 ... co na to odbornici ?:-p ... texas sice nehral ale toronto vyhralo :-p ale no kurz si trafil lepsi :-p dobre rano aj tebe :-p
  maTAKtik 11.05.2012, 07:40 | #66045
  no neze nehral ale ja som ho nehral, ale tiez vyhral :-p
  slaven 11.05.2012, 07:44 | #66046
  jasne ze som odbornik, trafim tak 2 z 10 MLB, to je uspech. Stale zalezi na tom ako tu mincu hodim, chapes **02**01**02
  majster 11.05.2012, 08:22 | #66049
  ja sa nechvalim , ale dal som 5 a trafil som 4 **01**01
slaven 11.05.2012, 07:23 | #33649
slaven Reaguj na príspevok | 10.05.2012, 22:43 | #33644
Nieco si dam, len aby som rano si vedel pozriet vysledok smajlsmajlsmajl mohli by byt nabudeni z vyhry vonku a doma to potvrdit, takze: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers tip 1 Gl a dobruuu
----------
113:96 FT, ano boli nabudeni a krasne to klaplo **03
Pivo6 10.05.2012, 23:08 | #33648
Nazdar chalani! Kdo hraje večer basket?
Hraji dnes toto:
BOS Celtics @ 1.30
DEN Nuggets @ 1.71
PHI 76ers @ 1.58 AKU 3,51 10/10

Vsadil bych si na CHIC +3,5, ale když tak koukám na tuto sérii, tak to asi nemá cenu bez Rosea a Noaha... Takže spíš bych viděl jen to mé AKU nebo PHI -3,5. GL a co Vy? **22
  slaven 11.05.2012, 08:19 | #66048
  Cauko, inak par centimetrov dole som pisal moj tip na NBA, si to nevidel ?
believe 10.05.2012, 23:07 | #33647
Kortrijk - Anderlecht @ 1 - OK (4.05)
Montesilvano - Pescara @ 2 - KO (3.26)
Malmö FF - Helsingborg @ 1 - OK (1.83)
Westerlo - Waasl.-Bever. @ 2 - OK (4.07)
Evian TGFC - Lyon @ 2 - OK (2.30)
Hertha Berl. - F.Düsseldorf @ X - KO (3.36)
Česká rep. - Lotyšsko @ X2 - KO (2.99)

Už druhý týždeň bez sebemenšieho plusu..
Dobrú.. **06
Pivo6 10.05.2012, 22:54 | #33646
Dne mé stats:
Remíza - Malmo FF @ 4.50 KO
Anderlecht @ 1.90 KO
FC Vaslui @ 1.80 OK
Waasland-Beveren @ 4.50 OK
Nad 2.5 Westerlo v Waasland-Beveren OK
Hertha Berlín @ 1.85 KO
Dle kurzů v plusu dnes, jinak nic moc, dneska to pár týmů pohnojilo **06 ...
  Pivo6 10.05.2012, 22:54 | #66040
  Nad 2.5 Westerlo v Waasland-Beveren OK -- 1,61
Merajo 10.05.2012, 22:50 | #33645
takže Del Potro , Federer , Ferrer len tak tak a Djoko zahrali presne podla predstáv..**25**25**25 **01
slaven 10.05.2012, 22:43 | #33644
Nieco si dam, len aby som rano si vedel pozriet vysledok **02**02**02 mohli by byt nabudeni z vyhry vonku a doma to potvrdit, takze: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers tip 1 Gl a dobruuu **10**10**10
  slaven 10.05.2012, 22:44 | #66038
  sice MLB som podal uz rano **02**02**02
tak budem cakat na 2 vysledky, este lepsie **22
adios amigos
panther 10.05.2012, 22:35 | #33643
Futbal / Copa Libertadores POff - 1/8 f. (odv.) počet gólov
U. de Chile-Dep.Quito tip+2,5.....@1,55
+
Santos-Bolívar LP tip +2,5.....@1,4
**22
  panther 10.05.2012, 22:39 | #66035
  +**01
Plážový volejbal | World Tour ženy
Zumkehr/Kuhn - Cicolari/Meneg. tip2 .....@1,5
**22
  maTAKtik 10.05.2012, 23:09 | #66041
  ja som daval vcera plazovy volejbal a vsetko pekne podla predpokladov, ale ta male kurzy ta som daco dohodil a to uslo :D
maTAKtik 10.05.2012, 22:34 | #33642
troska som zacal davat basebal aaaaa dnes to vidim na Toronto Blue Jays a Texas Rangers oba po kurze cca 1.7 ... co na to odbornici ?:-p
  slaven 10.05.2012, 22:36 | #66033
  nieco o MLB som pisal ... pomocka: minca **02**02**02
  maTAKtik 10.05.2012, 22:36 | #66034
  jaaj hej som cital :D ... ale cosi ciste tipy :D
  believe 10.05.2012, 22:39 | #66036
  vyberaj podľa krajšieho názvu, mne tak ušlo len 5 **01
  maTAKtik 10.05.2012, 22:53 | #66039
  no ja som niekedy tak daval ze napr hrali dajake medvede proti liskam, ta medvede ich musia dat ne ? :D atd :D
peto10 10.05.2012, 22:32 | #33641
Barneveld - Wade 7:7 môžu šípky skončiť remízou? a prečo Wade postupuje do semifinále?
  slaven 10.05.2012, 22:35 | #66032
  samozrejme, aj zapas predtym remizoval
za remizku je jeden bod, za vyhru 2 body
dske 10.05.2012, 22:17 | #33640
http://www.evysledky.com/zapas/OEQ0xEre/#prehlad-zapasu lool, akurát pozerám ako pekne vychádzajú Bukurešte s peknými kurzami a oni dostanú od súpera s redkou gól v nadstavenom čase na 2:2
  slaven 10.05.2012, 22:18 | #66017
  nie od supera ...
  Bonifac2 10.05.2012, 22:20 | #66020
  tomi0881 ....... tipy sa pridávaju 5 min. pred zápasom ...... nie v 50. minuté za stavu 1 : 1 , si dať do štatistík remízu za kurz 5, 49 **01
  maTAKtik 10.05.2012, 22:21 | #66022
  no sak to je live tip :D
  Bonifac2 10.05.2012, 22:24 | #66023
  Ad 1 : .... na plochu kludne .......... ale do štatistík to nepatrí isto ...

Ad 2 : ..... v 50 minute zápasu za stavu 1 : 1 , by určite nebol kurz na remízu 5,49 **03
  slaven 10.05.2012, 22:24 | #66024
  niekto si tu zasa robi prdel, ok, dam si na neho pozor, zopakuje to a konci u nas.
  slaven 10.05.2012, 22:25 | #66025
  ten kurz bol predzapasovy
slaven 10.05.2012, 22:12 | #33639
Ten Anderlecht tiez dnes sa ukazal ... **14
  skočko 10.05.2012, 22:14 | #66015
  a na zoznam sa pridáva Hetha... pozeral som že akosi podozrivo každy tu pridava jednotku... hmmm ja som mal polčasovu
  maTAKtik 10.05.2012, 22:19 | #66019
  kotrijk je doma zradny team
  slaven 10.05.2012, 22:21 | #66021
  slaven 10.05.2012, 18:16 | #65963
na nemcov skusim toto>
Hertha BSC Berlin/Fortuna Dusseldorf 10-May-2012 11:29 AM PST
Total Goals Over 2 and 2.5 for Game 1.847
---
ja som spokojny **03
  believe 10.05.2012, 22:27 | #66028
  Hral som na Kotrijk.
  pacigala 10.05.2012, 22:31 | #66029
  **14
Pivo6 10.05.2012, 22:07 | #33638
Wassland dává gól!!! **18
  believe 10.05.2012, 22:07 | #66009
  Už bolo na čase.. **10**10
  Pivo6 10.05.2012, 22:08 | #66011
  Uf ...
  Pivo6 10.05.2012, 22:08 | #66012
  Pěně z rožku, už to je udržet 10´. **25
  Bonifac2 10.05.2012, 22:10 | #66013
  pekne chalani .... gratka zatial ..... ale nedáva ozaj zmysel to tipovanie ...
  Pivo6 10.05.2012, 22:26 | #66026
  Bonifáci, nějak Ti nerozumiem **15...
  Bonifac2 10.05.2012, 22:32 | #66030
  trošku zo štatistik zápasu :

Strely .... 30 : 15
Rohy ...... 7 : 3
Nebezepčné utoky ..... 69 : 37 ..... atď , atď ... minimálne zápas na remízu , aj to som ešte málo povedal .... ale šport je taký ... gratulujem vám , ja som hral LIVE na otočku , za stavu 0 : 1 ...
  believe 10.05.2012, 22:32 | #66031
  grattis. Z tiketu s kurzom 8000+ mi ušli 3 z 9.. Ktoré ešte v polovici vyzerali najlepšie
  Pivo6 10.05.2012, 22:42 | #66037
  Jo na stats jsem koukal, dávali jim zabral, ale prostě je to o gólech a tak vyšlo :-)...
maTAKtik 10.05.2012, 22:00 | #33637
inak som cital ze Kotleba kupil ten pozemok pod krasnou horkou kde su "zbudovani" cigani... dalsia anketa by mohla byt, ze ako bude nakladat s tymto "zbozim" :D
  slaven 10.05.2012, 22:05 | #66005
  dost neskoro si sa k tejto info dostal ... hehe, nieco aktualne k tomu: Link na článok na doméne sme.sk
  slaven 10.05.2012, 22:10 | #66014
  inak som zvedavy ci Kotleba sa na nieco zmoze, alebo to bude len dalsi, co ma velku hubu a koniec ...
inak: Link na článok na doméne sme.sk
nadhera, degesi degenerovani ... a este o tom clanok .. kebyze to je normalny clovek, uz davno by bol v base, ci ustave, ale deges nie ... a na takyto odpad este idu nase dane ... pekne to niekto napisal v diskusii tam, ze Slovensko = kokotistan
  dske 10.05.2012, 22:14 | #66016
  **01**01**01**01**01 kokotistan**01**01**01**01 dosŤ
Ale bohužiaľ realita **14
  maTAKtik 10.05.2012, 22:18 | #66018
  no tak zevraj az teraz to je definitivne, ze v katastri to nebolo poriesene :) vedel som o tom skor
believe 10.05.2012, 21:52 | #33636
Westerlo 1:1 **06
  Pivo6 10.05.2012, 22:07 | #66008
  Hore hore **03...
Pivo6 10.05.2012, 21:52 | #33635
Kurv*! Tak Westerlo proměnilo penaltu **07...
  believe 10.05.2012, 22:07 | #66007
  gol!
  Pivo6 10.05.2012, 22:07 | #66010
  **22
slaven 10.05.2012, 21:47 | #33634
maTAKtik: tak asi vidis kolko zarabaju - ked su polo - prazdne tribuny **14
  maTAKtik 10.05.2012, 21:59 | #66004
  ta hej ale zase na domace zapasiky to tam je nadhodene akokeby tam hrali selane, kurri, s.koivu a neviem kto este v tych naj rokoch ... som z KE a na MS som bol pozriet jeden zapas a keby som nemal gratis ten listok tak by ma to vyslo na 26e a to bolo Norsko s neviem kym cizee keby som to mal kupit tiez dlho rozmyslam :)
  slaven 10.05.2012, 22:07 | #66006
  25 eur v KE bola pohodka ... ved na finale ligy dali 20 eur ...
ja som bol tiez raz pozyriet, Kanada - Norsko
  maTAKtik 10.05.2012, 22:27 | #66027
  no ved nehovorim, oproti tomu finale nasej lajtkaligy za 20 to fakt neni nic :)
<< < 12562 | 12563 | 12564 | 12565 | 12566 | 12567 | 12568 | 12569 | 12570 | 12571 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions