Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Rakusko vlastny gol |
13 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Alžisko vlastny gol |
11 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
dske
|
11.05.2012, 17:40 | #33704
|
awa 11.05.2012, 16:52 | #33698
dske co povies na toto vodne polo : Primorje Rijeka - Mladost Zagreb ...skusil by som 1 za @2,10 , dik za vyjadrenie smajl
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 17:40 | #66206
|
| |
Čísta 1 nie je o čom podľa mňa. Aj keď vodné pólo je vodné pólo a bývajú tam niekedy nemilé prekvapenia
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 17:42 | #66207
|
| |
Pod 1 myslím Primorje
|
|
| |
awa
|
11.05.2012, 17:53 | #66209
|
| |
super, vdaka
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 18:04 | #66210
|
| |
ta ked taka istota ta nakladame ne ? :D
|
|
| |
alex
|
11.05.2012, 18:39 | #66212
|
| |
preco 1? nejaky dovod?
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 18:46 | #66213
|
| |
lebo zagreb bude hrat proti prudu :D
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 18:51 | #66215
|
| |
chlapci dúfam, že to bude OK :) pretože som dal všetký peniažky čo som mal na nike :DDD na tento zápasík :) tak len čakám, že sa vrátia aj z úrokmi :) 
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 18:53 | #66216
|
| |
dam aj ja nieco :-p     
|
|
| |
awa
|
11.05.2012, 20:04 | #66238
|
| |
good job
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 20:05 | #66240
|
| |
tak tak nice one :)
|
|
|
Pivo6
|
11.05.2012, 17:29 | #33703
|
Lens v Istres X2 za 2,37 5/10 A co tohle cooo? Vím, že domácí prostředí dělá výhodu a že draws jsou asi 30%, ale věřím lepším aspoň k uhrání remízy...
|
|
|
majster
|
11.05.2012, 17:20 | #33702
|
no napisal som email a nič! nechce niekto niečo mi napísať? email je dole , alebo - mrkvickajanko3@gmail.com čakam!! aj na tiket 
|
|
| |
majster
|
11.05.2012, 17:21 | #66195
|
| |
neviete kedy bude pondelok????
|
|
| |
skočko
|
11.05.2012, 17:22 | #66196
|
| |
hned po nedeli
|
|
| |
majster
|
11.05.2012, 17:24 | #66197
|
| |
hej pozeram že musel pekný kurz vyjsť USA -X he-he, prekvapkanie stále je, len kde, tan smarkaty odišiel kupil tipa za tristo podal za sto a vyhral 200, kua ako mu zavidim, prečo mne sa to nepodarí?
|
|
| |
slaven
|
11.05.2012, 18:48 | #66214
|
| |
majster, stacilo
|
|
|
jakto7
|
11.05.2012, 17:16 | #33701
|
upozornujem na zajtrajsi zapas kazachstan-kanada (4,5:0)1 kurz na nike 1,8 podla mna tutovka
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 17:20 | #66193
|
| |
no len aby neboli po dnesku unaveni a kanada ich sfukne ...
|
|
| |
Yves
|
11.05.2012, 17:28 | #66201
|
| |
POZRI CO UROBILI S USA
|
|
| |
dulec
|
11.05.2012, 17:34 | #66204
|
| |
nic neurobili s USA, to USA sa urobilo samo, ved nic nehrali
|
|
| |
jakto7
|
11.05.2012, 17:39 | #66205
|
| |
ale zase zoberte ze ani Kanada nehra svetovo tazee ok daju ich, ale nemyslim ze o viac ako 4 g
|
|
| |
jakto7
|
11.05.2012, 17:47 | #66208
|
| |
nehovoriac o tom ze dnes hra kanada s finmi len aby oni ostali OK ja dam bude aj tiket tieto ms vychadzaju
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 18:29 | #66211
|
| |
no tak ale kanada by mala byt kusok inde , aj kondicne ako kazasi :-p ... v nhl cestuju a hraju v malych rozostupoch :) ... ale ak kazasi udrzia prvu tretinu tak tam bude slusna sanca
|
|
|
skočko
|
11.05.2012, 17:09 | #33700
|
|
KAZ 2-2 USA
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 17:21 | #66194
|
| |
prajem im ten bod, poprehravali tesne zapasiky
|
|
| |
skočko
|
11.05.2012, 17:26 | #66198
|
| |
nám to len vyhovuje... ešte keby tak aj vyhrali... to by sa hodilo
|
|
| |
skočko
|
11.05.2012, 17:27 | #66200
|
| |
tak nie... 2-3
|
|
|
maTAKtik
|
11.05.2012, 17:07 | #33699
|
|
dnes vidim ze strelci nic ...
|
|
| |
majster
|
11.05.2012, 17:26 | #66199
|
| |
ako že nič , však padli 7 goly, ja sice nemam ani jedneho , ale čí?
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 17:30 | #66203
|
| |
no sak to ze aj ja mam 0 trafenych heh
|
|
|
awa
|
11.05.2012, 16:52 | #33698
|
dske co povies na toto vodne polo : Primorje Rijeka - Mladost Zagreb ...skusil by som 1 za @2,10 , dik za vyjadrenie
|
|
|
Sirius
|
11.05.2012, 16:43 | #33697
|
|
Co vam dava v nike vypisali po skonceny 2tretiny resp 10sekund pred koncom v livku kurzy na 2tretinu!! bolo som tam asi 2minuty ja som to len tak klikol za 50centu zo srandy ze ci to ide a islo to uz som klikal na vsetky love co mam na konte a zrusili to a tu vyhru za 50centov mi dokonca uz vyplatili = 1.8e :P
|
|
|
admin
|
11.05.2012, 16:34 | #33696
|
Solskjaer na tomto webe v tomto momente skoncil.
Ak ma este chut niekto skoncit, kludne piste dalej tie dristy o fixed zapasoch, nech sa paci. Porusenie pravidiel, zmazanie prispveku, BAN na nick. Je sloboda, kazdy sa moze rozhodnut, ci bude dodrziavat urcite pravidla, alebo nebude. Tipovacich webov je vela, mozete sa realizovat inde.
Zelam pekny den
|
|
|
tomi0881
|
11.05.2012, 16:25 | #33695
|
|
Dnes : Švédsko - Rusko - 2 :) Finsko - Kanada - X
|
|
| |
Yves
|
11.05.2012, 17:29 | #66202
|
| |
SWE- RUS --1 FIN-KANADA --1
|
|
|
Michalides
|
11.05.2012, 16:03 | #33694
|
Michalides Reaguj na príspevok | 11.05.2012, 11:34 | #33667
Dnes skusime tenis takto:
Bemelmans vs Zopp 2@1,5 hraju vecer...ale uz ma to netrapi, kedze Machado to nezvladol :-D
Machado vs Janowicz 1@1,5 KO
Wiliams vs Sarapova 1@1,53 OK
"Prekvapenia" :
Zeballos vs Bachinger 1@2 OK
Bedene vs Rosol 1@2,25 OK
Kamke vs Meffert 2@2,75 KO
celkom fajn co odpalili Machado a Meffert nahradili Bedene a Bachinger
|
|
| |
Michalides
|
11.05.2012, 16:07 | #66177
|
| |
oprava, nie Bachinge ale Zeballos samozrejme
|
|
|
ezop
|
11.05.2012, 16:00 | #33693
|
som zvedavy, kedy zacnu USA davat gooooly!!!
|
|
| |
skočko
|
11.05.2012, 16:02 | #66173
|
| |
tak možno potrebuju najskôr nejaký dostať...
|
|
| |
bruinsfan92
|
11.05.2012, 16:22 | #66186
|
| |
Hehe uz je 0:1 pre americanov.ale ja potrebujem aby padlo viac ako 5 golov tak pomeee
|
|
| |
bruinsfan92
|
11.05.2012, 16:41 | #66191
|
| |
Dokonca aj Kazasi stihli dat gól a je to vyrovnane. len skoda ze tieto goly prichadzaju az tak neskoro.kebyze takto by dopadla 1. tretina tak by sme nemuseli mat ziadne obavy o tie goly. Ale teraz uz nwm .....
|
|
|
saigon
|
11.05.2012, 15:42 | #33692
|
Normálne radosť dnes chodiť po meste a pozerať na tie maturantky niektoré sú také šupy že dovidenia
|
|
| |
tocco
|
11.05.2012, 17:08 | #66192
|
| |
radosť je to iba v tom prípade, ak jazdíš autom, a máš so sebou nejakého závozníka ,ktorý sa pozerá aj dopredu, inak to je skorej utrpenie 
|
|
|
POWER569
|
11.05.2012, 15:31 | #33690
|
spomínalo sa tu že Bohemians Praha púšta zápasy...čo poviete zajtra Zlín vyhrá????
|
|
|
| |
skočko
|
11.05.2012, 15:33 | #66162
|
| |
a na prekvpapenie: Link na Tiket
|
|
|
believe
|
11.05.2012, 15:18 | #33688
|
|
Dnes futsalový tip.. Pinerola BA-Slov-matic BA ... tip 2 ... 1.35 9/10
|
|
| |
ezop
|
11.05.2012, 15:30 | #66161
|
| |
co hovoris na zapas o 3. miesto?
|
|
| |
believe
|
11.05.2012, 15:38 | #66163
|
| |
má to nejaká stávková vôbec v ponuke?
|
|
| |
ezop
|
11.05.2012, 15:56 | #66170
|
| |
fortuna
|
|
| |
believe
|
11.05.2012, 19:10 | #66219
|
| |
neviem, tento zápas by som nedával ale RCS ako úradujúci majster by mali vyhrať sériu, počaj, tento zapas nedavaj a potom ten dalsi zahraj na RCS
|
|
|
delvin
|
11.05.2012, 14:53 | #33687
|
|
Kazachstan - USA over 6,5 @ 1,75 9/10
|
|
|
Dudo
|
11.05.2012, 14:46 | #33686
|
|
neviete niekto posla link na live stream Kamke meffert???? dakujem za skoru odpoved
|
|
|
| |
Dudo
|
11.05.2012, 14:48 | #66154
|
| |
tak asi nikde:D
|
|
| |
Dudo
|
11.05.2012, 14:52 | #66155
|
| |
ten Meffert hrá velmi cudne...
|
|
|
luckyfer
|
11.05.2012, 14:35 | #33685
|
tak chlapci (a dievcata), Bedene znova nesklamal.... dakujem Ali  
|
|
| |
Michalides
|
11.05.2012, 14:42 | #66150
|
| |
veru potesil...sice po prvom sete som mal celkom malu dusicku, ale chalan zapol a pekne dohral, spokojnost..
|
|
| |
luckyfer
|
11.05.2012, 14:45 | #66151
|
| |
co ho sledujem, tak vacsinou vyhra 2:1, vzdy musi 1 set vypustit, aby robil nervy asi
|
|
| |
Michalides
|
11.05.2012, 14:48 | #66153
|
| |
je to mozne, ze ma dlhsi rozbeh ale tak dolezite je ze vyhra, pre mna za mna aj 3x v taibreiku
|
|
|
skočko
|
11.05.2012, 14:29 | #33684
|
Kazachstan - United States hráč dá gól: J. Abdelkader - áno 3.69
Italy - Czech Rep. 1. gól - minúta: 10+ 2.65
FC REO Vilnius - Banga 2 2.75
|
|
|
skočko
|
11.05.2012, 14:17 | #33683
|
neberte ma v zlom... nemám nič proti Čechom... nie som slovenská verzia Jágra...
no tak mi padlo do oka, že Čechom sa to ťažko rozbieha na tom šampionáte... a keď aj dali prvý gól tak to bolo až v druhej tretine ak sa nemýlim... takže dnes proti Talianom, sa im to možno nepodarí tiež... či?
stávka: 1. gól - minúta: 10+, kurz: 2.65(niké)
|
|
|
Tiperka
|
11.05.2012, 13:53 | #33682
|
Trochu mimo tenisu, i keď ma láka ešte Verdasco...
Ide víkend, ide sa na experiment:
Futbal - 1.Bahrajn - Al Muharraq-Al Hadd 1
Futbal - 1.SAE - Al Ain-Al Shabab 1
Futbal - 1.SAE - Al Ahli-Bani Yas 1
Futbal - 1.SAE - Ajman-Al Sharjah 1
pekný deň, idem na slniečko a na pivečko
|
|
|
dske
|
11.05.2012, 13:45 | #33681
|
solskjaer 11.05.2012, 13:13 | #66127
...... ja nepotrebujem penaize, ja ich mam dost, ........
---------
peňazí vtejto dobe nikdy nie je dosť a vždy je ich potreba
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 13:53 | #66147
|
| |
ta tak, kto ma malo penazi lepsie vybera tipy :-p kto ma vela ta len tak striela sak mozno sa chyti daco a bude viac, ci ?:-p
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 13:56 | #66148
|
| |
hovorím teraz o normálnom živote nie tipovaní a tipoch
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 14:10 | #66149
|
| |
a co tu pleties normalny zivot, na tejto stranke je novy , vzrusujuci svet :D svet eur a cervenych cisel :D
|
|
| |
solskjaer
|
11.05.2012, 15:00 | #66156
|
| |
ja som spokojny to co mam, viac k zivotu nepotrebujem a co vyhram a to je naviac
|
|
| |
majster
|
11.05.2012, 15:40 | #66164
|
| |
každy sme nejaky, ja hram aby som hral , či vyhram či prehram nevadi , len ked hram!
|
|
|
maTAKtik
|
11.05.2012, 13:45 | #33680
|
budu overiky ? CSKA Moskva - Panathinaikos (151.5)
počet bodov + 1.80
Zielona Góra - Prokom Gdyňa (157.5)
počet bodov + 1.80 ... ? budu ! :D
|
|
|
|
majster
|
11.05.2012, 13:34 | #33678
|
ja nechcem peniaze za male pivo ponukam pekny tiket, ked vyjde bude aj na poldeci Link na Tiket
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 13:38 | #66144
|
| |
Prečo si sa vydal na cestu kombikov?
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 13:43 | #66146
|
| |
ja dnes tiez skusam strelcov v kombe , verim ze cesi sa uz rozbehnu a dnes to taliani schytaju gol da plekanec,michalek,hemsky a ze amerika v pohodke rozoberie kazachov a goliky daju stastny,paciorety,ryan :)
|
|
|
admin
|
11.05.2012, 13:23 | #33677
|
SOLSKJAER:
10. Na našom webe sú všetky tipy ZADARMO, žiadne platené tipy ani reklamy na iné stránky, kde majú platené tipy nebudú akceptované (pokiaľ daný web nepatrí k našim partnerom)
Takze neries. DAKUJEM.
|
|
| |
admin
|
11.05.2012, 13:24 | #66136
|
| |
NERIES A NECHCEM TU NA WEBE VIDIET ZIADNE DEBATY O PLATENYCH TIPOCH
|
|
| |
solskjaer
|
11.05.2012, 15:08 | #66159
|
| |
ok to bol iba navrh, uz nebudem o tom pisat :)
|
|
|
solskjaer
|
11.05.2012, 13:16 | #33676
|
|
ohladom toho zapasu Trelleborg , napisal ze je to momentalne 50/50 tak prosim vynechajte ho aby ste neprisli o peniazky
|
|
| |
hansus82
|
11.05.2012, 13:20 | #66133
|
| |
a tí, čo to podali už včera, ked si písal, že je to tutovka, tí čo majú robiť?
|
|
| |
majster
|
11.05.2012, 13:22 | #66134
|
| |
mňa starého tipera čo tipuje od narodenia, odtial vyhodia a somára čo nepridal ani jeden tiket len poddžubuje tak ešte budu chváliť, život je krásny len robota pre stroje!!
|
|
| |
hansus82
|
11.05.2012, 13:23 | #66135
|
| |
|
|
| |
majster
|
11.05.2012, 13:25 | #66137
|
| |
hansus82 jednoznačne zduplovať, alebo trebalo počuvať mňa keď nadavali na Azarenku a napisal som , že live menej ako 27.5 a skonči 6:3 pre Azarenku 
|
|
| |
hansus82
|
11.05.2012, 13:29 | #66139
|
| |
ja ten zápas nepodal, len sa pýtam za ostatných..mám najradšej ked tu niekto napíše že tutovka, a ani nevie, že sa hrá až na druhý deň, a potom na druhý deň napíše že počkajte, lebo začal stúpať kurz...kua majster daj dáky presný výsledok na ukľudnenie
|
|
| |
majster
|
11.05.2012, 13:35 | #66141
|
| |
to bolo včera , alebo ešte pred
|
|
| |
solskjaer
|
11.05.2012, 15:03 | #66157
|
| |
vies ja som si to tiez podal vcera lebo ked zacne padat kurz alebo to zacnu stavkove blokovat tak potom uz tazko nieco mozes podat a uvidime po zapase, podla mna isto vyhraju
|
|
|
dske
|
11.05.2012, 13:13 | #33675
|
Mmm banda dnes maturantky v meste už som poprispieval už som vypusinkovany a aj nejaké tie ciselka mám dnes sa oplati ist do mesta
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 13:28 | #66138
|
| |
aha aky kanec:p alebo si si len od nich kupil tie cisla ? :D
|
|
| |
kevee
|
11.05.2012, 13:34 | #66140
|
| |
si nemal nic prispiet a mal si ist rovno na roh vedla nastupka
|
|
| |
majster
|
11.05.2012, 13:36 | #66142
|
| |
čiselko si mal s nejakou prehodiť
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 13:37 | #66143
|
| |
Nekupil som si nič oni pribehli také šlehy úplne že som mal dosť že ahoj a tak tak som im tam hodil nejaké tie € a jeb pusinky všetko  a potom som si čicielka vypýtal od tých krajších a ešte ich určite využijem 
|
|
|
kevee
|
11.05.2012, 12:45 | #33674
|
Taliansko-Česká rep. počet gólov - viac ako 7.5 3.6
Taliansko-Česká rep. počet gólov v 1. tretine - viac ako 2.5 2.25
Kazachstan-USA počet gólov v 1. tretine - viac ako 2.5 1.98
|
|