Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online:  -
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2 1.67tip nevyhodnoteny
Futbal Alžirsko - Rakusko Rakusko vlastny gol 13tip nevyhodnoteny
Futbal Alžirsko - Rakusko Alžisko vlastny gol 11tip nevyhodnoteny
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12561 | 12562 | 12563 | 12564 | 12565 | 12566 | 12567 | 12568 | 12569 | 12570 > >>

dske 11.05.2012, 21:34 | #33734
Chalani, tým ktory´m som posielal ten plánik tak ak vám to neprišlo tak si pozrite aj spam kôš keďže Mik mi teraz píśe že to prišlo do spamu.
Dobre vedieť, henten email už nebudem používať
strepsils 11.05.2012, 21:32 | #33733
Napriklad teraz je na Rusko 19 kurz a je 1:3 tiez
  strepsils 11.05.2012, 21:33 | #66280
  pardon 25 !
19je na DNB
Xavi 11.05.2012, 21:27 | #33732
Darmo Zetterberg je veľký pán, ale celá formácia Eriksson-Zetterberg-Franzén hrá famózne **04
  Yves 11.05.2012, 21:30 | #66276
  hrate live tych svedov ???
**20**25
  Sirius 11.05.2012, 21:32 | #66278
  ja som chcel ale dosiel som neskoro... :/
  Palino78 11.05.2012, 21:33 | #66281
  ...live uz nie je co na swe.. ci?
  slaven 11.05.2012, 21:37 | #66283
  jasne ze je live na swe, daju sa podat hendiepy, under over, hocico **03
  Yves 11.05.2012, 21:37 | #66284
  ALE NIECO LIVE ?? CI NEHRATE VSELIAKO TO MOZE SKONCIT TIEZ SOM CHCEL DAT TYCH SVEDOV ALE FINI AKY OBRAT TAM NASTAL
  dske 11.05.2012, 21:37 | #66285
  Skusíme na Rusov DOUBLECHANCE? **01
  Yves 11.05.2012, 21:38 | #66286
  AKO 12
**20 AKY KURZ?? JA SOM NA BWIN
strepsils 11.05.2012, 21:27 | #33731
bola bitka ? http://www.evysledky.com/zapas/W0Vm2DmU/#prehlad-zapasu :))))
strepsils 11.05.2012, 21:23 | #33730
Pivo, #33709 - 10/10 ???? a ked slaven ti daco napisal - ta zrazu ze 50/50 to je ?
50 na 50 je 5/10 a nie 10/10 - vazne hlupost si napisal - suhlasim so slavenom
  Ciernokoseliar 11.05.2012, 21:34 | #66282
  tak on pise ze zapas je 50 na 50..podla kurzov..ale on to povazuje za tutovku..preco je to u teba hlupost..
  slaven 11.05.2012, 21:43 | #66292
  u mna je to hlupost koseliar, napisal som mu to dole
10/10 dat na zapas, ktory je uplne vyrovnany a moze skoncit hocijako ?
ja viem viem, mame tu ludi, co davaju 10/10 aj na kurzy 4 alebo 5, co samozrejme vykjde tak raz z 50 pokusov
  Ciernokoseliar 11.05.2012, 21:52 | #66305
  tak i ja hram niekedy,v co verimm..za vysoky vklad...
  slaven 11.05.2012, 21:56 | #66311
  neviem chlape, ja so tu ziaden taky tvoj tiket za vysoky vklad nevidel, aby si tam mal vysoky kurz .... asi tak
proste niekto slovo objektivita nepozna a proste bioje to hore dole a nezaujima ho to, ze ludia sa tu aj inspiruju a potom to aj tak dopadne, ze niekto vidi 10/10 a co? jasne ze to poda a co? vysledok je ten ze na 95% JE TO KO ! toto je realita, na ktoru upozornujem, asi o tom je toto cele 10/10 ... opakujem, na 95% je to KO, ked to tu niekto napise ... howk, dobruuu
Palino78 11.05.2012, 21:22 | #33729
CANADA dnes super vykon z 1:3 na 5:3 **12**12**12
  strepsils 11.05.2012, 21:23 | #66265
  aky bol live kurz na nich za stavu 1:3 ?
  Sirius 11.05.2012, 21:24 | #66268
  ja dakujem hlavne na ten gol na 5:3 :) 3minuty pred koncom s kurzikom 1.8 som si to zahral za 6oci ze padne este gol :)
  Palino78 11.05.2012, 21:26 | #66271
  no za stavu 0:2 bol 14.00 v bet365 **04
  strepsils 11.05.2012, 21:27 | #66272
  1:3 musel byt vacsi, 100%
lebo bol cas uz inde
  Sirius 11.05.2012, 21:28 | #66274
  tam musel byt aspon 16 ale rusom sa podobny obrat tazko podari.. **02
  Palino78 11.05.2012, 21:30 | #66277
  ..no mozno bol vacsi to uz som nesledoval....
  Palino78 11.05.2012, 21:32 | #66279
  ..nasiel som ze bet-at-home mal vtedy 17.00 , tiez pekny kurzik **12**04
hansus82 11.05.2012, 21:21 | #33728
Brommapojkarna-Trelleborg 2-0 **01**01 rehocem sa jak prasa
  dske 11.05.2012, 21:21 | #66261
  To tá tutovka? **01**01
  dske 11.05.2012, 21:22 | #66263
  Hansi čakám ťa na skype
  Sirius 11.05.2012, 21:23 | #66266
  noa Nimens krasne vychadza 2:0 on nalozil na toto a aj ja som inpiroval a dakujem..
dske 11.05.2012, 21:17 | #33727
Zajtra je tiež Euroliga vo vodnom póle. Chcete nejakú analýzku?
  maTAKtik 11.05.2012, 21:22 | #66264
  no ked mas casu na niejaku tak preco nie :)
  believe 11.05.2012, 21:28 | #66275
  ano!
awa 11.05.2012, 21:06 | #33726
VOLEJBAL : Dominik.rep - Trinidad/Tobago tip1 @1,62
  panther 11.05.2012, 21:52 | #66306
  hram tiez**01**22
Majky88 11.05.2012, 21:01 | #33725
dal som kanadu nechtiac všetku výhru z póla a 3 4 pekne chlapci :) idete **22**22
  maTAKtik 11.05.2012, 21:04 | #66256
  :D vidim ze ty dnes tocis prachy het :D
  Majky88 11.05.2012, 21:10 | #66259
  ale ja som nechtiac klikal .... som sa díval, čo to neodošle a pozrem podané tikety.. a šup čo nevidím dva tikety :D nejaké euro mi, ale ostalo :) a to som dal na Istres **22
  maTAKtik 11.05.2012, 21:22 | #66262
  no a mas to tam :) ... co si krical ked fini dali 3.5min pred koncom tycku ? :D
  Majky88 11.05.2012, 21:26 | #66270
  si ma počul?:D fest som kričal, že nieeeeeeee :D a keď som videl, že to je OK :) tak celý štastný
  maTAKtik 11.05.2012, 21:27 | #66273
  zdalo sa mi ze citim niejake vibracie :D o tom to je, treba troska stasticka :)
alex 11.05.2012, 20:56 | #33724
kolko min trva polcas v hadzanej? 25min?
  Majky88 11.05.2012, 20:58 | #66253
  slovenská hádzana sa hrá aj hodiny :)

Štandardný zápas 16 ročných a starších hádzanárov má dva polčasy po 30 minút s 10 minútovou prestávkou. Tímy si môžu zameniť strany ihriska ako aj lavičky. Pre mladších hádzanárov má zápas trvanie:
2 x 25 minút pre 12 až 16 ročných,
2 x 20 minút pre 8 až 12 ročných.
  alex 11.05.2012, 20:59 | #66254
  ok dik **04
  Majky88 11.05.2012, 21:01 | #66255
  nz :)
Bonifac2 11.05.2012, 20:55 | #33723
tak ten Tipsarevič , to je iný pán **16 ..... bravoooo Janko ...

Další favorit vonku .... asi ozaj niečo bude na tej antuke modrej .... aj ked do hlavy mi to nejde moc , podmienky majú všetci rovnaké ...
  Sirius 11.05.2012, 21:04 | #66257
  Djokovic je dobry kojot...dojdem domov a ide ma porazit...lebo ja blbec ja blb som sa ulakomil na takyto kurz co som si to navysoval trochu som nalozil na slovakov ach prasknut ma ide...**18**18**18
  dske 11.05.2012, 21:24 | #66267
  Veď Djoki sám hovoril žetá modra antuka že vôbec na nej nevie hrať. že nevie nájsť správny balanc pre loptičku a trápi sa na nej atď. Blbosť naňho dávať.
  Sirius 11.05.2012, 21:26 | #66269
  no.. :/ pekne som sa nechal ojebat...ale to co som vsadil už mam naspeť **01 ale mohol som byt v pluse **18**18
jak40 11.05.2012, 20:55 | #33722
dske, odkiaľ máš ten plánik?ja tiež cvičím nejaký piatok a odoberam muscle**04
  Bonifac2 11.05.2012, 20:56 | #66250
  na internete maš toho plnú riť **04
marko 11.05.2012, 20:53 | #33721
ach jaj, Zopp **15
dske 11.05.2012, 20:41 | #33720
Rijeka 10:6 krása
  dske 11.05.2012, 20:53 | #66248
  alex 11.05.2012, 18:39 | #66212
preco 1? nejaky dovod?
-----
sorry brácho že som nezareagoval už ale nebol som tu uź prítomný. kebyźe mám viac času dnes tak by som nato písol aj analýzu. Ale ako vidíš tak pekne vyšlo.
--------------
Majky88 11.05.2012, 19:37 | #66228
:) díky :) ... no patrilo, by sa mi pozreť jak sa to vlastne hrá :)) pretože to môže byť celkom haluz :D
------------
ak by ste chceli niečo vyssvetliť ohľadom toho športu tak kľudne píšte, hrávam ho profesionálne
  Majky88 11.05.2012, 20:55 | #66249
  :) hehe no tak dakedy zahráme :)) :.. odkiaľ si?:D .... PS: nejaké tipy na pólo, by si mohol častejšie dávať :)
  maTAKtik 11.05.2012, 20:56 | #66251
  velmi pekny tip kolega:) **04
  dske 11.05.2012, 20:58 | #66252
  aj by som dával ale myslel som že tento šport všetci ignorujú **01 Vidím že nie
dske 11.05.2012, 20:39 | #33719
Fú banda dnes som išiel SUPERSERIE podľa Arnolda na Biceps/triceps. Vravím vám, že také napumpovanie som ešte nezažil a to mám už nejaký ten piatok odcvičený.
Kto by chcel poslať ten plánik tak napíšte, pošlem vám ho.
  Majky88 11.05.2012, 20:40 | #66243
  ahoj, hodil by sa mi :)
  Mik98 11.05.2012, 20:41 | #66245
  Zdravim, ja by som sa rad tiez pozrel na ten plan..dik **05
  luckyfer 11.05.2012, 20:49 | #66246
  ja by som tiez poprosil, zajtra rano idem do posilky, tak by som skusil **03
  dske 11.05.2012, 20:49 | #66247
  chalani pošlite mi maily do pošty tam vám to pošlem lebo keď to napíšem do pošty tak je to dosŤ nepriehladné
Majky aj ty mi napíš ešte aj email . Okej?
  Sirius 11.05.2012, 21:06 | #66258
  aj ja by som skusil **02
  dske 11.05.2012, 21:14 | #66260
  Ty čo mi poslali poštou email tak máte to tam. Kebyźe náhodou nedošlo tak dajte vedieť.
Beloch 11.05.2012, 20:37 | #33718
Skinner pekne vyrovnal **03**03**18
  Majky88 11.05.2012, 20:41 | #66244
  :) tak určite... Kanada zvláda tretiu tretinu tak myslím, že šupnú gólik a vyhrajú :)
hellman 11.05.2012, 20:24 | #33717
tak pridal som nieco zo svojho oblubeneho baseballu tentoraz uz konecne do statistik **04
Majky88 11.05.2012, 20:09 | #33716
Olymp. Pireus
8:0
FC Barcelona

live kurz na pireus 2.5 oplatí sa?
  Bonifac2 11.05.2012, 20:38 | #66242
  pri takom športe ako basketbal , je to zanedbatelný nádskok ........ už som sa o tom veľa krat presvedčil **07
Majky88 11.05.2012, 20:03 | #33715
**12
  Majky88 11.05.2012, 20:03 | #66236
  prosím zmazať .. nechtiac som klikol :/
maTAKtik 11.05.2012, 19:57 | #33714
rijeka 9:5 :)
  Majky88 11.05.2012, 20:01 | #66234
  páči sa mi to :)
  maTAKtik 11.05.2012, 20:02 | #66235
  a vies ze aj mne ? :-p
  Majky88 11.05.2012, 20:03 | #66237
  hej?:D tak daj LIKE !:D
  maTAKtik 11.05.2012, 20:04 | #66239
  hotovo :) dske je sef :)
  Majky88 11.05.2012, 20:05 | #66241
  nice :) DSKE **13
panther 11.05.2012, 19:47 | #33713
Futbal / Francúzsko III. liga 20:00
Quevilly-Niort tip 2 @2,0
**22**22**22
maTAKtik 11.05.2012, 19:32 | #33712
fiha , fini 2:0 ... nooo to som necakal :-p
  believe 11.05.2012, 19:59 | #66233
  ja áno
slaven 11.05.2012, 19:32 | #33711
Fini sa do toho ale pustili **02
Majky88 11.05.2012, 19:32 | #33710
Fínsko dobre dáva Canadu :)) ....
Pivo6 11.05.2012, 19:23 | #33709
Dnes na LAC 10/10 kurz 2,05. NBA! **22**25
  slaven 11.05.2012, 19:26 | #66222
  uprimne: nechcel som ten zapas hrat, lebo je velmi tazky
ale ked tu vidim 10/10 na 1ku, zahram si 2jku, sorry, musim.
na taky zapas dat 10/10 ... akoze sorry, ale hlupost
  maTAKtik 11.05.2012, 19:27 | #66223
  preco taka istota? za memphis nastupia fans ci co ?:-p
  Pivo6 11.05.2012, 19:42 | #66230
  LAC jsou prostě lepší, tady to už nemohou pustit, Griffin jim ukáže **04 krom toho mám i své zdroje a zkouším 10/10 pro opatrnější hcp +1,5 za 1,95. No tak uvidíme ráno. Ale jako zápas jako takový je to 50/50. **22
Pivo6 11.05.2012, 19:17 | #33708
LASK Linz @ 1.28
Ajaccio GFCO @ 1.36
AKU! Hraju 7/10 můžete i za víc. **22
maTAKtik 11.05.2012, 18:59 | #33707
taaaaaaa Rijeka idzemeeeeeeeeee :)
  peto10 11.05.2012, 19:04 | #66217
  máš nejaké live score?
  maTAKtik 11.05.2012, 19:06 | #66218
  http://www.megascores.com/Waterpolo.aspx
  maTAKtik 11.05.2012, 19:16 | #66220
  no zatial to mame 2:2 vyzera to na vyrovnany zapasik
  Majky88 11.05.2012, 19:26 | #66221
  2:4 Rijeka :)) vodné pólo som možno raz videl hrať... koľko sa hrá jeden set, alebo čo to tam je :)
  maTAKtik 11.05.2012, 19:29 | #66224
  3:4 ... bude to napinave az do poslednej kvapky :D ... ta hraju sa stvrtiny ako vidis v tom live score, zrejme 15(12)min x 4
  Xavi 11.05.2012, 19:32 | #66225
  Vodné pólo sa hrá 4x8 minút páni **04
  maTAKtik 11.05.2012, 19:33 | #66226
  aha tak diky :D ta asi sa tam vela prerusuje :D ... bo polcas skoncil cca za polhodinu ta som myslel ze bud sa hraje cistych 12 alebo neprerusovanych 15 :D
  maTAKtik 11.05.2012, 19:34 | #66227
  no uz to vyzera lepsie 3:6 :)
  Majky88 11.05.2012, 19:37 | #66228
  :) díky :) ... no patrilo, by sa mi pozreť jak sa to vlastne hrá :)) pretože to môže byť celkom haluz :D
  maTAKtik 11.05.2012, 19:41 | #66229
  tiez som chcel pustit ale nenasiel som ziadnu livku :) ... no majky nic to , fandime dalej :D hlavne ze vieme ze sa to hra vo vode a s loptou, a nemoze sa behat :D
  Majky88 11.05.2012, 19:44 | #66231
  :) ved toto, ale bacha 5 7 už :)).... dúfam, že to chlapci udržia a vyhrajú :)! no ved toto, ale tak sa im čudujem, že ich to baví vo vode :)) proste zaujímavý šport :)
  maTAKtik 11.05.2012, 19:46 | #66232
  raz som to niekde kukal a zvykli si tam tlacit hlavy pod vodu, ta to je na tom asi najsrandovnejsie :D
maTAKtik 11.05.2012, 18:38 | #33706
jaaj toten basket ... CSKA sak podmeeeeeeee nakopte im riteeeeeeee :D
maTAKtik 11.05.2012, 18:37 | #33705
kto uz mal v posteli trestanca ? :D http://adam.azet.sk/clanky/12571/najkrajsie-vazenkyne-ameriky-hladaju-chlapov.html
<< < 12561 | 12562 | 12563 | 12564 | 12565 | 12566 | 12567 | 12568 | 12569 | 12570 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions