Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Rakusko vlastny gol |
13 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Alžisko vlastny gol |
11 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
dske
|
11.05.2012, 21:34 | #33734
|
Chalani, tým ktory´m som posielal ten plánik tak ak vám to neprišlo tak si pozrite aj spam kôš keďže Mik mi teraz píśe že to prišlo do spamu.
Dobre vedieť, henten email už nebudem používať
|
|
|
strepsils
|
11.05.2012, 21:32 | #33733
|
|
Napriklad teraz je na Rusko 19 kurz a je 1:3 tiez
|
|
| |
strepsils
|
11.05.2012, 21:33 | #66280
|
| |
pardon 25 !
19je na DNB
|
|
|
Xavi
|
11.05.2012, 21:27 | #33732
|
Darmo Zetterberg je veľký pán, ale celá formácia Eriksson-Zetterberg-Franzén hrá famózne
|
|
| |
Yves
|
11.05.2012, 21:30 | #66276
|
| |
hrate live tych svedov ???

|
|
| |
Sirius
|
11.05.2012, 21:32 | #66278
|
| |
ja som chcel ale dosiel som neskoro... :/
|
|
| |
Palino78
|
11.05.2012, 21:33 | #66281
|
| |
...live uz nie je co na swe.. ci?
|
|
| |
slaven
|
11.05.2012, 21:37 | #66283
|
| |
jasne ze je live na swe, daju sa podat hendiepy, under over, hocico
|
|
| |
Yves
|
11.05.2012, 21:37 | #66284
|
| |
ALE NIECO LIVE ?? CI NEHRATE VSELIAKO TO MOZE SKONCIT TIEZ SOM CHCEL DAT TYCH SVEDOV ALE FINI AKY OBRAT TAM NASTAL
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 21:37 | #66285
|
| |
Skusíme na Rusov DOUBLECHANCE?
|
|
| |
Yves
|
11.05.2012, 21:38 | #66286
|
| |
AKO 12
AKY KURZ?? JA SOM NA BWIN
|
|
|
|
strepsils
|
11.05.2012, 21:23 | #33730
|
Pivo, #33709 - 10/10 ???? a ked slaven ti daco napisal - ta zrazu ze 50/50 to je ?
50 na 50 je 5/10 a nie 10/10 - vazne hlupost si napisal - suhlasim so slavenom
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
11.05.2012, 21:34 | #66282
|
| |
tak on pise ze zapas je 50 na 50..podla kurzov..ale on to povazuje za tutovku..preco je to u teba hlupost..
|
|
| |
slaven
|
11.05.2012, 21:43 | #66292
|
| |
u mna je to hlupost koseliar, napisal som mu to dole
10/10 dat na zapas, ktory je uplne vyrovnany a moze skoncit hocijako ?
ja viem viem, mame tu ludi, co davaju 10/10 aj na kurzy 4 alebo 5, co samozrejme vykjde tak raz z 50 pokusov
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
11.05.2012, 21:52 | #66305
|
| |
tak i ja hram niekedy,v co verimm..za vysoky vklad...
|
|
| |
slaven
|
11.05.2012, 21:56 | #66311
|
| |
neviem chlape, ja so tu ziaden taky tvoj tiket za vysoky vklad nevidel, aby si tam mal vysoky kurz .... asi tak
proste niekto slovo objektivita nepozna a proste bioje to hore dole a nezaujima ho to, ze ludia sa tu aj inspiruju a potom to aj tak dopadne, ze niekto vidi 10/10 a co? jasne ze to poda a co? vysledok je ten ze na 95% JE TO KO ! toto je realita, na ktoru upozornujem, asi o tom je toto cele 10/10 ... opakujem, na 95% je to KO, ked to tu niekto napise ... howk, dobruuu
|
|
|
Palino78
|
11.05.2012, 21:22 | #33729
|
CANADA dnes super vykon z 1:3 na 5:3  
|
|
| |
strepsils
|
11.05.2012, 21:23 | #66265
|
| |
aky bol live kurz na nich za stavu 1:3 ?
|
|
| |
Sirius
|
11.05.2012, 21:24 | #66268
|
| |
ja dakujem hlavne na ten gol na 5:3 :) 3minuty pred koncom s kurzikom 1.8 som si to zahral za 6oci ze padne este gol :)
|
|
| |
Palino78
|
11.05.2012, 21:26 | #66271
|
| |
no za stavu 0:2 bol 14.00 v bet365
|
|
| |
strepsils
|
11.05.2012, 21:27 | #66272
|
| |
1:3 musel byt vacsi, 100%
lebo bol cas uz inde
|
|
| |
Sirius
|
11.05.2012, 21:28 | #66274
|
| |
tam musel byt aspon 16 ale rusom sa podobny obrat tazko podari..
|
|
| |
Palino78
|
11.05.2012, 21:30 | #66277
|
| |
..no mozno bol vacsi to uz som nesledoval....
|
|
| |
Palino78
|
11.05.2012, 21:32 | #66279
|
| |
..nasiel som ze bet-at-home mal vtedy 17.00 , tiez pekny kurzik 
|
|
|
hansus82
|
11.05.2012, 21:21 | #33728
|
Brommapojkarna-Trelleborg 2-0  rehocem sa jak prasa
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 21:21 | #66261
|
| |
To tá tutovka? 
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 21:22 | #66263
|
| |
Hansi čakám ťa na skype
|
|
| |
Sirius
|
11.05.2012, 21:23 | #66266
|
| |
noa Nimens krasne vychadza 2:0 on nalozil na toto a aj ja som inpiroval a dakujem..
|
|
|
dske
|
11.05.2012, 21:17 | #33727
|
|
Zajtra je tiež Euroliga vo vodnom póle. Chcete nejakú analýzku?
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 21:22 | #66264
|
| |
no ked mas casu na niejaku tak preco nie :)
|
|
| |
believe
|
11.05.2012, 21:28 | #66275
|
| |
ano!
|
|
|
awa
|
11.05.2012, 21:06 | #33726
|
|
VOLEJBAL : Dominik.rep - Trinidad/Tobago tip1 @1,62
|
|
| |
panther
|
11.05.2012, 21:52 | #66306
|
| |
hram tiez
|
|
|
Majky88
|
11.05.2012, 21:01 | #33725
|
dal som kanadu nechtiac všetku výhru z póla a 3 4 pekne chlapci :) idete 
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 21:04 | #66256
|
| |
:D vidim ze ty dnes tocis prachy het :D
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 21:10 | #66259
|
| |
ale ja som nechtiac klikal .... som sa díval, čo to neodošle a pozrem podané tikety.. a šup čo nevidím dva tikety :D nejaké euro mi, ale ostalo :) a to som dal na Istres
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 21:22 | #66262
|
| |
no a mas to tam :) ... co si krical ked fini dali 3.5min pred koncom tycku ? :D
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 21:26 | #66270
|
| |
si ma počul?:D fest som kričal, že nieeeeeeee :D a keď som videl, že to je OK :) tak celý štastný
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 21:27 | #66273
|
| |
zdalo sa mi ze citim niejake vibracie :D o tom to je, treba troska stasticka :)
|
|
|
alex
|
11.05.2012, 20:56 | #33724
|
|
kolko min trva polcas v hadzanej? 25min?
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 20:58 | #66253
|
| |
slovenská hádzana sa hrá aj hodiny :)
Štandardný zápas 16 ročných a starších hádzanárov má dva polčasy po 30 minút s 10 minútovou prestávkou. Tímy si môžu zameniť strany ihriska ako aj lavičky. Pre mladších hádzanárov má zápas trvanie:
2 x 25 minút pre 12 až 16 ročných,
2 x 20 minút pre 8 až 12 ročných.
|
|
| |
alex
|
11.05.2012, 20:59 | #66254
|
| |
ok dik
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 21:01 | #66255
|
| |
nz :)
|
|
|
Bonifac2
|
11.05.2012, 20:55 | #33723
|
tak ten Tipsarevič , to je iný pán ..... bravoooo Janko ...
Další favorit vonku .... asi ozaj niečo bude na tej antuke modrej .... aj ked do hlavy mi to nejde moc , podmienky majú všetci rovnaké ...
|
|
| |
Sirius
|
11.05.2012, 21:04 | #66257
|
| |
Djokovic je dobry kojot...dojdem domov a ide ma porazit...lebo ja blbec ja blb som sa ulakomil na takyto kurz co som si to navysoval trochu som nalozil na slovakov ach prasknut ma ide... 
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 21:24 | #66267
|
| |
Veď Djoki sám hovoril žetá modra antuka že vôbec na nej nevie hrať. že nevie nájsť správny balanc pre loptičku a trápi sa na nej atď. Blbosť naňho dávať.
|
|
| |
Sirius
|
11.05.2012, 21:26 | #66269
|
| |
no.. :/ pekne som sa nechal ojebat...ale to co som vsadil už mam naspeť ale mohol som byt v pluse 
|
|
|
jak40
|
11.05.2012, 20:55 | #33722
|
dske, odkiaľ máš ten plánik?ja tiež cvičím nejaký piatok a odoberam muscle
|
|
| |
Bonifac2
|
11.05.2012, 20:56 | #66250
|
| |
na internete maš toho plnú riť
|
|
|
marko
|
11.05.2012, 20:53 | #33721
|
ach jaj, Zopp
|
|
|
dske
|
11.05.2012, 20:41 | #33720
|
|
Rijeka 10:6 krása
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 20:53 | #66248
|
| |
alex 11.05.2012, 18:39 | #66212
preco 1? nejaky dovod?
-----
sorry brácho že som nezareagoval už ale nebol som tu uź prítomný. kebyźe mám viac času dnes tak by som nato písol aj analýzu. Ale ako vidíš tak pekne vyšlo.
--------------
Majky88 11.05.2012, 19:37 | #66228
:) díky :) ... no patrilo, by sa mi pozreť jak sa to vlastne hrá :)) pretože to môže byť celkom haluz :D
------------
ak by ste chceli niečo vyssvetliť ohľadom toho športu tak kľudne píšte, hrávam ho profesionálne
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 20:55 | #66249
|
| |
:) hehe no tak dakedy zahráme :)) :.. odkiaľ si?:D .... PS: nejaké tipy na pólo, by si mohol častejšie dávať :)
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 20:56 | #66251
|
| |
velmi pekny tip kolega:)
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 20:58 | #66252
|
| |
aj by som dával ale myslel som že tento šport všetci ignorujú Vidím že nie
|
|
|
dske
|
11.05.2012, 20:39 | #33719
|
Fú banda dnes som išiel SUPERSERIE podľa Arnolda na Biceps/triceps. Vravím vám, že také napumpovanie som ešte nezažil a to mám už nejaký ten piatok odcvičený.
Kto by chcel poslať ten plánik tak napíšte, pošlem vám ho.
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 20:40 | #66243
|
| |
ahoj, hodil by sa mi :)
|
|
| |
Mik98
|
11.05.2012, 20:41 | #66245
|
| |
Zdravim, ja by som sa rad tiez pozrel na ten plan..dik
|
|
| |
luckyfer
|
11.05.2012, 20:49 | #66246
|
| |
ja by som tiez poprosil, zajtra rano idem do posilky, tak by som skusil
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 20:49 | #66247
|
| |
chalani pošlite mi maily do pošty tam vám to pošlem lebo keď to napíšem do pošty tak je to dosŤ nepriehladné
Majky aj ty mi napíš ešte aj email . Okej?
|
|
| |
Sirius
|
11.05.2012, 21:06 | #66258
|
| |
aj ja by som skusil
|
|
| |
dske
|
11.05.2012, 21:14 | #66260
|
| |
Ty čo mi poslali poštou email tak máte to tam. Kebyźe náhodou nedošlo tak dajte vedieť.
|
|
|
Beloch
|
11.05.2012, 20:37 | #33718
|
Skinner pekne vyrovnal  
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 20:41 | #66244
|
| |
:) tak určite... Kanada zvláda tretiu tretinu tak myslím, že šupnú gólik a vyhrajú :)
|
|
|
hellman
|
11.05.2012, 20:24 | #33717
|
tak pridal som nieco zo svojho oblubeneho baseballu tentoraz uz konecne do statistik
|
|
|
Majky88
|
11.05.2012, 20:09 | #33716
|
Olymp. Pireus
8:0
FC Barcelona
live kurz na pireus 2.5 oplatí sa?
|
|
| |
Bonifac2
|
11.05.2012, 20:38 | #66242
|
| |
pri takom športe ako basketbal , je to zanedbatelný nádskok ........ už som sa o tom veľa krat presvedčil
|
|
|
Majky88
|
11.05.2012, 20:03 | #33715
|
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 20:03 | #66236
|
| |
prosím zmazať .. nechtiac som klikol :/
|
|
|
maTAKtik
|
11.05.2012, 19:57 | #33714
|
|
rijeka 9:5 :)
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 20:01 | #66234
|
| |
páči sa mi to :)
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 20:02 | #66235
|
| |
a vies ze aj mne ? :-p
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 20:03 | #66237
|
| |
hej?:D tak daj LIKE !:D
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 20:04 | #66239
|
| |
hotovo :) dske je sef :)
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 20:05 | #66241
|
| |
nice :) DSKE
|
|
|
panther
|
11.05.2012, 19:47 | #33713
|
Futbal / Francúzsko III. liga 20:00
Quevilly-Niort tip 2 @2,0
 
|
|
|
maTAKtik
|
11.05.2012, 19:32 | #33712
|
|
fiha , fini 2:0 ... nooo to som necakal :-p
|
|
| |
believe
|
11.05.2012, 19:59 | #66233
|
| |
ja áno
|
|
|
slaven
|
11.05.2012, 19:32 | #33711
|
Fini sa do toho ale pustili
|
|
|
Majky88
|
11.05.2012, 19:32 | #33710
|
|
Fínsko dobre dáva Canadu :)) ....
|
|
|
Pivo6
|
11.05.2012, 19:23 | #33709
|
Dnes na LAC 10/10 kurz 2,05. NBA! 
|
|
| |
slaven
|
11.05.2012, 19:26 | #66222
|
| |
uprimne: nechcel som ten zapas hrat, lebo je velmi tazky
ale ked tu vidim 10/10 na 1ku, zahram si 2jku, sorry, musim.
na taky zapas dat 10/10 ... akoze sorry, ale hlupost
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 19:27 | #66223
|
| |
preco taka istota? za memphis nastupia fans ci co ?:-p
|
|
| |
Pivo6
|
11.05.2012, 19:42 | #66230
|
| |
LAC jsou prostě lepší, tady to už nemohou pustit, Griffin jim ukáže krom toho mám i své zdroje a zkouším 10/10 pro opatrnější hcp +1,5 za 1,95. No tak uvidíme ráno. Ale jako zápas jako takový je to 50/50.
|
|
|
Pivo6
|
11.05.2012, 19:17 | #33708
|
LASK Linz @ 1.28
Ajaccio GFCO @ 1.36
AKU! Hraju 7/10 můžete i za víc.
|
|
|
maTAKtik
|
11.05.2012, 18:59 | #33707
|
|
taaaaaaa Rijeka idzemeeeeeeeeee :)
|
|
| |
peto10
|
11.05.2012, 19:04 | #66217
|
| |
máš nejaké live score?
|
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 19:16 | #66220
|
| |
no zatial to mame 2:2 vyzera to na vyrovnany zapasik
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 19:26 | #66221
|
| |
2:4 Rijeka :)) vodné pólo som možno raz videl hrať... koľko sa hrá jeden set, alebo čo to tam je :)
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 19:29 | #66224
|
| |
3:4 ... bude to napinave az do poslednej kvapky :D ... ta hraju sa stvrtiny ako vidis v tom live score, zrejme 15(12)min x 4
|
|
| |
Xavi
|
11.05.2012, 19:32 | #66225
|
| |
Vodné pólo sa hrá 4x8 minút páni
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 19:33 | #66226
|
| |
aha tak diky :D ta asi sa tam vela prerusuje :D ... bo polcas skoncil cca za polhodinu ta som myslel ze bud sa hraje cistych 12 alebo neprerusovanych 15 :D
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 19:34 | #66227
|
| |
no uz to vyzera lepsie 3:6 :)
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 19:37 | #66228
|
| |
:) díky :) ... no patrilo, by sa mi pozreť jak sa to vlastne hrá :)) pretože to môže byť celkom haluz :D
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 19:41 | #66229
|
| |
tiez som chcel pustit ale nenasiel som ziadnu livku :) ... no majky nic to , fandime dalej :D hlavne ze vieme ze sa to hra vo vode a s loptou, a nemoze sa behat :D
|
|
| |
Majky88
|
11.05.2012, 19:44 | #66231
|
| |
:) ved toto, ale bacha 5 7 už :)).... dúfam, že to chlapci udržia a vyhrajú :)! no ved toto, ale tak sa im čudujem, že ich to baví vo vode :)) proste zaujímavý šport :)
|
|
| |
maTAKtik
|
11.05.2012, 19:46 | #66232
|
| |
raz som to niekde kukal a zvykli si tam tlacit hlavy pod vodu, ta to je na tom asi najsrandovnejsie :D
|
|
|
maTAKtik
|
11.05.2012, 18:38 | #33706
|
|
jaaj toten basket ... CSKA sak podmeeeeeeee nakopte im riteeeeeeee :D
|
|
|