Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
gilleseraise
|
24.05.2012, 12:25 | #35282
|
|
Indonezia - Inter Milano hcp 1:0, na 2ku kurz 1,55, celkom dobre nie???
|
|
| |
gilleseraise
|
24.05.2012, 16:00 | #70164
|
| |
Indonezia - Inter Milano 0:3... Tip OK
|
|
|
scorpion
|
24.05.2012, 12:05 | #35281
|
|
kevee napriklad vo fortune mas na Izrael kurz 3.79 to je trosku rozdiel
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 12:13 | #70079
|
| |
Minus 10% MP
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 12:16 | #70081
|
| |
Sa rovná 3.41
|
|
| |
scorpion
|
24.05.2012, 12:17 | #70082
|
| |
6% manipulacny....a on tam aj tak dal kurz zrejme z nike tak za to som to napisal
|
|
| |
yyyy
|
24.05.2012, 12:18 | #70083
|
| |
upresním:
kurz 3,79 po odrátaní 6% MP je 3,575
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 12:22 | #70085
|
| |
Pardon tak 6%
|
|
|
marko
|
24.05.2012, 11:47 | #35280
|
Link na Tiket vďaka, že ste mi to dotlačili
|
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 12:01 | #70076
|
| |
Já preco ?
|
|
| |
alex
|
24.05.2012, 12:08 | #70077
|
| |
a mas to tam aj zaplatene? ci len tak
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 12:12 | #70078
|
| |
Mam
|
|
| |
alex
|
24.05.2012, 12:14 | #70080
|
| |
a si spokojny? su tam casto nejake zapasy v ktorych chybaju jednemu timu viac hracov?
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 12:22 | #70084
|
| |
Jasne som. Su tam také zápasy často hlavne v menej známých ligach , krasne stats pekne pokope aj info o tých hracov ktorý chybaju fakt som spoko
|
|
| |
alex
|
24.05.2012, 12:24 | #70087
|
| |
ok , dik
|
|
|
Tomasso
|
24.05.2012, 11:31 | #35278
|
AIK Stockholm - GAIS 1 1.72
Lilleström - Aalesund (handicap -0.25) 1 1.86
Halmstad - Brommapojkarna (handicap -0.25) 1 1.81
|
|
|
tomi0881
|
24.05.2012, 11:11 | #35277
|
|
Dajú sa ešte zohnať lístky na EURO ?
|
|
|
Michalides
|
24.05.2012, 11:08 | #35276
|
Muzi:
"prekvapenia"
Thiago Alves vs Jesse Levine 1@2
Filip Krajinovič vs Bobby Reynolds 1@2
Marinko Matosevic vs Marc Gicquel 2@2.65
Ryan Harrison vs Tatsuma Ito 2@2.20
zeny: "prekvapenia"
Johanna Larssonová vs Francesca Schiavoneová 1@3,75
Anabel Medinová Garriguesová vs Alize Cornetová 2@2.55
vacsia dovera:
Sofia Arvidssonová vs Urszula Radwanská 1@1,72
Camila Giorgiová vs Arantxa Parraová-Santonjaová 1@1,72
Nastassja Burnett vs Sesil Karatančevová 2@1.50
tak ako toto skombinujem, netusim
|
|
|
Pivo6
|
24.05.2012, 10:58 | #35275
|
|
|
|
Pivo6
|
24.05.2012, 10:51 | #35274
|
Zkusím Live Tip!
Persisam Putra Samarinda v Persiba Balikpapan 3,50 1 .
|
|
|
Bonifac2
|
24.05.2012, 10:51 | #35273
|
Dneska skusim zahrat opat jedno mega prekvapenie ............. Toto by bolo uz skor gigaprekvapenie , ale tych 10 - 15 euro na to obetujem , bo by ma mrzelo keby to naozaj vyslo a nedal by som to
|
|
| |
luckyfer
|
24.05.2012, 10:56 | #70072
|
| |
a ake megaprekvapenie?
|
|
| |
Bonifac2
|
24.05.2012, 11:03 | #70073
|
| |
Radwanska - Van Uytvanck ......... Van Uytvanck + 7,5 @ 1,8 ....... 7/10
............................................... over 16,5 @ 1,72 ................... 8/10
............................................... Van Uytvanck @ 15 ................ 5/10
K samotnému zápasu ...... Samozrejme že poľka Radwanska je daleko inde ako nemka Mona Barthel , ktorá vtedy prehrala s Panovou ..... ale svrbia ma hrozne prsty podať tento zápas , tak to skusím " na náhodu " zahrať , či to nevystrelí, tak ako minule ..... samozrejme kludne to môže skončiť uplnym KO tipom v pomere 6 : 0 , 6 : 1 .... ale ako hovorím, tých par drobných na to obetujem ..... domáca hráčka , mladučká 18 ročná belgičanka Van Uytvanck , zdaleka nie je najhoršia hráčka a na svoj vek , patrí k tomu stredu , priemeru vo WTA ..... uvidíme či sa nezrodí dalšia senzácia tohtoročnej tenisovej sezony a či si nesplní domaca hráčka sen postúpiť cez takúto superku ...
Ešte mi tam čosi ku tomu nahráva , či náhodou poľka nebude špekulovať pri takomto kurze si privyrobiť pekne a zároveň si aj oddýchnuť a načerpať sily pred blížiacim sa French open .... uvidíme , sám som zvedavý ako to dopadne
|
|
| |
scorpion
|
24.05.2012, 11:56 | #70075
|
| |
ja skusim zahrat ten handicap na Van Uytvanck....nevies respektive nevie niekto ako hrala Radwanska na tomto turnaji minuly rok?..teda kolko bodov obhajuje?
|
|
|
|
Lagos
|
24.05.2012, 10:49 | #35272
|
FC Honka - KuPS Kuopio 1
Elfsborg - BK Hacken 1
AIK - GAIS 1
|
|
|
awa
|
24.05.2012, 09:02 | #35271
|
|
Janowicz J. (Pol) - Cervantes-Huegun I. (Esp) tip1 @1,5
|
|
| |
awa
|
24.05.2012, 09:03 | #70071
|
| |
hra sa uz o 10:00
|
|
|
kingpoker
|
24.05.2012, 08:58 | #35270
|
Na dnes tri pekne tutovky. Odporucam dat pekne kazdu solo za vyssiu sumicku!
GAME: Almeria - NumanciaTip 1 (1,5)
League: Spain»Segunda Division
GAME: IFK Goteborg - Kalmar Tip pod 2,5 (1,925)
League: Sweden»Allsvenskan
GAME: Eupen - Oostende Tip pod 3 (1,9)
League: Belgium»Jupiler League
|
|
| |
kuboo33
|
24.05.2012, 11:37 | #70074
|
| |
zakolko to hráš ty ? mohol by si sem dať tikety ? :O
|
|
| |
kingpoker
|
24.05.2012, 12:43 | #70090
|
| |
davam po 100 €. tipy mam zo zahranicia
|
|
|
slaven
|
24.05.2012, 07:03 | #35269
|
ta ja spim a tu debata o 18cm, pekne, pekne, to coto je za web ? tipovaci? sa tipuje dlzka ?   
Dobre ranko banda, pozeram na NHL a len  
|
|
| |
balboa
|
24.05.2012, 08:33 | #70069
|
| |
tiez len pozeram ze cotocototototo
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 08:54 | #70070
|
| |
  debaty v pokročilých hodinách pri ktorých nikdy nechyba dske a slaven už spí sú vždy najlepšie 
|
|
|
femina
|
23.05.2012, 23:34 | #35268
|
  ...dobru noc, stary nie je doma, ta dnes sa mi isto bude snivat o 18 centimetroch...
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
23.05.2012, 23:37 | #70059
|
| |
ta zas o cernochoch snivac budzes...ale sak,kto ma rad gay,zboznuje multi-kulti
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 23:44 | #70060
|
| |
...zas neprekrucaj moje slova - som nepisala, ze ich mam rada, ale ze mi nevadia.... a multi-kulti v tomto pripade si myslim, ze nevadi ani chlapom, kelo z vas by cernosku bralo, se priznajce...
|
|
| |
Bonifac2
|
23.05.2012, 23:56 | #70062
|
| |
Tak to treba mať ale v šuflíku Femi nejakého toho 18 centimetrového pomocníka po ruke , ked starký nie je doma ....
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
24.05.2012, 00:02 | #70063
|
| |
ta dske by bral i zelenu,i oranzovu..ja som konzervativny bars v tom
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 00:06 | #70064
|
| |
  nie ciernu nie, ale taku mulatku 20tku uff no kebyze teraz taku stretnem tak sa neudrzim  
femina som rád že sa ti bude snivat o mne 
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
24.05.2012, 00:09 | #70065
|
| |
sak znam ze lubis vsetko mimoslovenske)))mulatka,to je ako bastard,ne?
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 00:20 | #70066
|
| |
  
|
|
| |
yyyy
|
24.05.2012, 01:40 | #70067
|
| |
doplnok k tým centimetrom:
Morickov tahák na maturitnú otázku "Wiliam Shakespeare":
under 12,16,20,24 over 28
Vysvetlenie
under 12cm - Mnoho kriku pre nič
16cm - Rómeo a Júlia
20cm - Sen noci svatojánskej
24cm - Skrotenie zlej ženy
over 28cm - pozor, to už nie je Shakespeare ale Jan Neruda básen "Kam s ním"
Z tipov na nočnú NBA i keď si to teraz už sotva všimne takže mimo štatistík Phi-Bost
K .Garnet over 18,0
GL a GN
|
|
| |
Sirius
|
24.05.2012, 02:26 | #70068
|
| |
ta a ja sa ucim a este budem asi do 5tej rana a potom si na hodinu pospim a idem do skoly 
|
|
| |
yyyy
|
24.05.2012, 12:25 | #70088
|
| |
Garnett 20 bodov, tip OK (i keď v 1HT výkon katastrofa)
|
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 23:14 | #70044
|
| |
..mne 4% nevadia...
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
23.05.2012, 23:15 | #70045
|
| |
a kde na tom obrazku vidis ze niekomu vadia
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 23:17 | #70046
|
| |
...ta potom naco protestuju proti zvrhlemu pochodu..?
|
|
| |
dske
|
23.05.2012, 23:19 | #70047
|
| |
Naozaj chujoviny riešia nejaké pochody buzerantov nech si pochodujú myslím že v tomto štáte sú podstatnejšie veci voči ktorým by sa malo protestovať ako proti nejakému pochodu buzerantov
|
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
23.05.2012, 23:20 | #70049
|
| |
dske a co tak sa zamysliet,preco ten pochod vlastne je..nez riesit preco je pochod proti pochodu
|
|
| |
dske
|
23.05.2012, 23:21 | #70050
|
| |
O dokonca 18cm, chudák ten chalan čo s ním žije do keď mu dá do analu uff no nechcel by som 
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 23:21 | #70051
|
| |
mudro hovori, ale najviac ma zaujalo, ze ma 18 cm penis...
|
|
| |
dske
|
23.05.2012, 23:22 | #70052
|
| |
Femina, tak to by som Ťa mal zaujať aj ja   
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 23:27 | #70057
|
| |
...no comment...
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
23.05.2012, 23:29 | #70058
|
| |
dske,nejak si odporujes
|
|
|
razdvatri
|
23.05.2012, 22:56 | #35266
|
|
dnes by som hral pripravny zapas NEW ZELAND vyhra
|
|
|
tocco
|
23.05.2012, 22:53 | #35265
|
KR Reykj.-Hafnarfj. tip: prvý polčas x
@2.3
GL
---------------------------
1:0 tip KO, tak toto mi moc nevyšlo, hostia síce mali tiež šance ku koncu, to hrá chromý ešte s chromejším, takže moc tu nie je o čom
|
|
| |
razdvatri
|
23.05.2012, 22:55 | #70031
|
| |
kde to pozerate?
|
|
| |
Erricco
|
23.05.2012, 22:55 | #70032
|
| |
heh, sme o par evri lahsi .... :D
Aky je dlasi postup ?
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 22:58 | #70035
|
| |
nehral som to za veľa, pôvodne sa priznám chcel som hrať jedničku, no niečo ma ťahalo k xke - takúto stávku som hral po prvý krát, xku na polčas ďalší postup?
Láka ma dať Colo Colo že prehraje, 70 minúta, stav 2:3 pozerám to a hostia majú ešte aj šance, teraz od tyčky do tyčky a von z brány...kurz 1.61
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 22:59 | #70036
|
| |
Domáci majú navyše 6 ŽK takže dosť veľké riziko že príde nejaká ČK, a je to doma, podané za 7
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 23:01 | #70037
|
| |
heh, kec oni hraju na karty ne na goly, dilina...
|
|
| |
Erricco
|
23.05.2012, 23:02 | #70038
|
| |
tak takto ne kááámo colo colo hrám na 1, to musí vyjsť, Femina za to ručí !
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 23:03 | #70039
|
| |
Feminka za to síce ručí, no neverím tomu po pravde, rád by som Vám to potlačil, no tískam šebe teraz
|
|
| |
Erricco
|
23.05.2012, 23:05 | #70040
|
| |
tiskať možes, neže dostaneš pruh, ale ha verím na "otočku" ku koncu
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 23:06 | #70041
|
| |
keby som aspoň videl, že ich tlačia, ale momentálne nič nehrá s nimi
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 23:07 | #70042
|
| |
ne, nee, toto uz jednotka nebude ani nahodou....
|
|
| |
Erricco
|
23.05.2012, 23:10 | #70043
|
| |
tak aspon X nech sa vrati vklad
|
|
| |
Erricco
|
23.05.2012, 23:23 | #70053
|
| |
heheeeee, sry tocco, tlačil som viac :D 
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 23:23 | #70054
|
| |
no, aspon ze mas nazad ten vklad...
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 23:25 | #70055
|
| |
hento buzika čo stratil loptu by som asi zabil momentalne... nechápem načo sa s tým hral zbytočne...nevadí, idem ja radšej spať, len si podám to Fluminense..bru banda... ...aspon sa ti vratil vklad erik aspon niekto z nas je ako tak spokojny
|
|
| |
Erricco
|
23.05.2012, 23:27 | #70056
|
| |
fakt sry Ale hrá sa mi v noci toho ovela viac, okrem iného tiež Fluminense, takže zatial som asi 30 pod dnešným štartom
|
|
|
filipoo
|
23.05.2012, 22:45 | #35264
|
kukam tu islandsku ligu sak to by som si tam zahral aj ja v zajlade
|
|
|
Ciernokoseliar
|
23.05.2012, 22:42 | #35263
|
|
ale konecne dovolenka..ziadne take ze Link YouTube video
|
|
|
Pivo6
|
23.05.2012, 22:29 | #35261
|
NYR x NJD Under 4,5
NYR x NJD 1
PHI x BOS 1
Moje noční tipy...
|
|
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 22:13 | #70007
|
| |
...si z teho nedelej prdel... 
|
|
| |
Beloch
|
23.05.2012, 22:20 | #70012
|
| |
   mám dosť
|
|
|
|
| |
mk
|
23.05.2012, 22:23 | #70016
|
| |
Tiez som sa nechal inspirovat snad to vyjde :D,ak nie tak 6€ neni az tak vela
|
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 22:28 | #70018
|
| |
 ...totu mal Mojsej naspivac... poc zakuric...
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
23.05.2012, 22:30 | #70019
|
| |
idzem..bym i ponuknul,ale lem morky mam..z dovozu
|
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 22:32 | #70023
|
| |
...tote, co v Ubli nasli minuly tyzdzen pri ceste vyrucene z dajakeho motora...?
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
23.05.2012, 22:40 | #70025
|
| |
ta dze....ja pASovane ani bohovi..poctivo,od predajcu
|
|
|
mareceg
|
23.05.2012, 22:09 | #35259
|
cavte som tu novy a chcel by som sa vam len podakovat za vase tipy, lebo sledujem tuto stranku uz dlhsie a vdaka nej som sa dostal do plusu takze Dakujem
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
23.05.2012, 22:23 | #70014
|
| |
mne nedakuj..ja som vecne v miinuse
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 22:31 | #70020
|
| |
...ta poodnasaj prazdne fľaše....  
|
|
| |
mareceg
|
23.05.2012, 22:31 | #70021
|
| |
a tak okrem teba :D ale hlavne mirovi ... vtedy som sa rapidne dostal do plusu, skoda ze tu uz nic nepridava
|
|
|
panther
|
23.05.2012, 21:58 | #35258
|
Futbal / Copa Libertadores POff - 1/4 f. (odv.)
Fluminense-Boca Juniors tip 1 @2,1
 
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 21:59 | #69997
|
| |
jak fajne, ze si tu - akurat som nad tymto zapasom rozmyslala.... dik za itvrdenie mojho tipu...
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 22:01 | #69998
|
| |
Hej hej hej, beriete ma so sebou
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 22:04 | #69999
|
| |
sak hybaj, my mame radi grupaky...
|
|
| |
panther
|
23.05.2012, 22:04 | #70000
|
| |
kurna svrbelo ma dat aj handikep na flumi ale zasek mi to ten kamenak stiahol....mohol tam byt paradny kurz....ja idem hajat,rano zas vstavam o piatej...tak to tlacte za mna
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 22:07 | #70002
|
| |
Tak hybám teda hybám snáď to klapne, panterik a teba teda hcp svrbel dokonca, no tak to vyzerá luxusne
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 22:07 | #70003
|
| |
handikep by som neriskovala, ale do jednotky idem na beton... dajak pociskame, noo... dobru....
|
|
| |
Sirius
|
23.05.2012, 22:13 | #70006
|
| |
fandim Boca Juniors :P Fluminense možu doma vybuchnuť v takomto dolezitom zapase ,ale ja to nehram gl vam :))
|
|
| |
Erricco
|
23.05.2012, 22:15 | #70009
|
| |
idem do toho s vami !V Amerike ste doma, tak to dufam zase vyjde ako minule  
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 22:18 | #70010
|
| |
...ja tiez fandim B.Juniors ale len ked hraju svoju Argentinsku Primera Division, myslim, ze v Libertadores ich Fluminense doma daju dolu... teda dufam... ked Boca vie casto prekvapit nepredvídavou remizou, dufam, ze v dnesnom nocaku to nebude...
|
|
| |
Sirius
|
23.05.2012, 22:57 | #70033
|
| |
remiza s pravdepodobnostou nebude Fluminense musi vyhrat ak by bol nepriaznivy stav museli by otvorit hru..
|
|
|
tocco
|
23.05.2012, 21:54 | #35257
|
KR Reykj.-Hafnarfj. tip: prvý polčas x
@2.3
GL
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 21:55 | #69995
|
| |
Hrajú už o 22:00 
|
|
| |
Erricco
|
23.05.2012, 22:19 | #70011
|
| |
1:0 zatial ... mysliš že to skonči 1:1 po 45 min. ?
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 22:36 | #70024
|
| |
vacsina ich vzajomnych zapasov skoncila 0:0 po polčase, takže bohužial moc nepredpokladam že este vyrovnaju
|
|
| |
Erricco
|
23.05.2012, 22:57 | #70034
|
| |
neskoro pišeš ked som stavil 
|
|
|
tocco
|
23.05.2012, 21:48 | #35256
|
Čo ideme hrať v noci banda
|
|
| |
KOFY
|
23.05.2012, 21:55 | #69994
|
| |
neviem,celkom sa mi pozdávajú Gáboríkovci
|
|
|
skočko
|
23.05.2012, 21:44 | #35255
|
|
tak a do základnej skupiny ako majster Dánska - FC Nordsjaelland... FC Kodaň len do 3. kola nemajstrovskej vetvy kvalifikácie... hmmm
|
|
|
marko
|
23.05.2012, 21:40 | #35254
|
Marti OK, Hercules OK, ešte v noci dve futbaly, slaven potlač mi to, si zlaty 
|
|
| |
dubc3k
|
23.05.2012, 21:41 | #69981
|
| |
Peru vyhra musi a ten druhy neviem aky mas
|
|
| |
marko
|
23.05.2012, 21:41 | #69982
|
| |
LDU Loja a Venezuelu, nie Peru
|
|
| |
slaven
|
23.05.2012, 21:42 | #69984
|
| |
ja v noci spim
|
|
| |
marko
|
23.05.2012, 21:46 | #69988
|
| |
...ďakujem, že sa o to postatáš 
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 21:47 | #69990
|
| |
neboj marko, na nocne zapasy som tu predsa ja....
|
|
|
tocco
|
23.05.2012, 21:40 | #35253
|
Admin čo tak pridať smail s prstom dole 
|
|
|
femina
|
23.05.2012, 21:36 | #35252
|
...pozeram Modre z neba a normalne sa mi chce plakat...mne, co som taka tvdraska... ake super je byt zdravy a ani si to neuvedomujeme...
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 21:39 | #69980
|
| |
niekedy je to dobré si pozrieť, no mne sa nepáči tá forma...je to v prvom rade biznis...bol som na tréningu slovana keď sa tam natáčala jedna časť, a toho chalana na vozíčku tam kamerovali ako keby bol v zoo, hentak vystrel tak vystrel, teraz bude gol a podobne, zostrihali, nechali ho chvilku sa bavit s pukom a uz ho brali z ladovej plochy chalani sa síce s nim potom v šatni haluzili, no ten stab z modreho neba..uplni dementi, na cele s Vilkom biznismenom
|
|
| |
slaven
|
23.05.2012, 21:41 | #69983
|
| |
jj, ja tiez taketo relacie ignorujem, neda sa na to pozerat.
pamatam, ze raz tam aj robili podvody, vymyslene pribehy a oblbovanie ludi, cez city
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 21:43 | #69985
|
| |
Kto chce pomôcť pomôže, a nie takto je to na grc ako vlastne celé slovenské televízie, radšej to nepozerať
|
|
| |
femina
|
23.05.2012, 21:45 | #69987
|
| |
...neviem, ako to natacaju ale teraz mi ide cisto o to zamyslenie sa nad tym, ze zdravie berieme ako samozrejmost.... a pritom je to taka vzacna "vec"... Iste je, ze zdravy clovek ma milion zelani, chory len jedno jedine....
|
|
| |
tocco
|
23.05.2012, 21:48 | #69993
|
| |
Išiel som napísať, že som ti trošku pokazil ,,status,, a to tú hlavnú myšlienku čo si chcela napísať..áno máš pravdu, je to tak, je dobré keď si to človek uvedomí raz za čas
|
|