Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
| |
Lucas17
|
25.05.2012, 01:05 | #70295
|
| |
nie je to nahodou brada???   
|
|
|
dske
|
24.05.2012, 21:56 | #35344
|
Tá Cibulková to je veľká pani, to aké veci ona dokáže to je obdivuhodné 
|
|
| |
slaven
|
24.05.2012, 22:12 | #70265
|
| |
incredible woman
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 22:35 | #70266
|
| |
but also pretty woman
|
|
|
tomi_73
|
24.05.2012, 21:27 | #35343
|
|
Zajtra barca musí vyhrat!!
|
|
| |
Ghe88o
|
24.05.2012, 21:28 | #70260
|
| |
skor by som dal ze oba tymi daju gol
|
|
| |
tomi_73
|
24.05.2012, 21:30 | #70261
|
| |
zajtra nevies niektoré zápasy?? :)
|
|
| |
Ghe88o
|
24.05.2012, 21:32 | #70262
|
| |
pockaj vidis dam sem tiket co som podal
|
|
| |
tomi_73
|
24.05.2012, 21:35 | #70263
|
| |
cakam :D
|
|
| |
slaven
|
24.05.2012, 21:37 | #70264
|
| |
tomi, vidim, ze teba vobec nezaujima, ked Ti admin nieco pise ...
a stale pokracujes v tej komedii, takze sa rozlucime, drz sa.
|
|
|
ball8
|
24.05.2012, 21:18 | #35342
|
zajtra:
Kostarika - Guatemala (2.5) over 1.88
Holandsko 19 - Nórsko 19 1 1.75
|
|
|
ball8
|
24.05.2012, 21:05 | #35341
|
|
Japonsko - Kuba 2 4.76 (volejbal-ženy) ... vie mi niekto povedať, prečo taký vysoký kurz na Kubu ?
|
|
| |
Ghe88o
|
24.05.2012, 21:07 | #70256
|
| |
asi maju tendenciu vela hulit pred zapasom :)
|
|
| |
ball8
|
24.05.2012, 21:09 | #70257
|
| |
myslel som to skôr z toho hľadiska, že Kuba bola po minulé roky lepšia ako Japonsko ... vid vzájomné zápasy ... nemá niekto bližšie info ?
|
|
| |
tomi_73
|
24.05.2012, 21:21 | #70258
|
| |
podla mna to bude 1
|
|
| |
tomi_73
|
24.05.2012, 21:22 | #70259
|
| |
a rusko srbsko 1??
|
|
|
Michalides
|
24.05.2012, 20:53 | #35340
|
24.05.2012, 11:08 | #35276
Muzi:
"prekvapenia"
Thiago Alves vs Jesse Levine 1@2 KO
Filip Krajinovič vs Bobby Reynolds 1@2 OK
Marinko Matosevic vs Marc Gicquel 2@2.65 OK
Ryan Harrison vs Tatsuma Ito 2@2.20 KO
zeny: "prekvapenia"
Johanna Larssonová vs Francesca Schiavoneová 1@3,75 KO
Anabel Medinová Garriguesová vs Alize Cornetová 2@2.55 OK
vacsia dovera:
Sofia Arvidssonová vs Urszula Radwanská 1@1,72 OK
Camila Giorgiová vs Arantxa Parraová-Santonjaová 1@1,72 OK
Nastassja Burnett vs Sesil Karatančevová 2@1.50 OK
tak ako toto skombinujem, netusim
TAK DNES S TENISOM SPOKOJNOST
|
|
|
| |
alex
|
24.05.2012, 20:47 | #70254
|
| |
Messi 2
|
|
|
JM
|
24.05.2012, 20:36 | #35338
|
|
Hacken dajte už ten gól na 1:1
|
|
| |
repinho10
|
24.05.2012, 20:37 | #70247
|
| |
vobec 
|
|
| |
Palindel
|
24.05.2012, 20:37 | #70248
|
| |
eej, mam na tikete elfsborg..
|
|
| |
repinho10
|
24.05.2012, 20:39 | #70250
|
| |
dobre dik potalčil si mi to 2:0
|
|
| |
Palindel
|
24.05.2012, 20:40 | #70251
|
| |
|
|
| |
Palindel
|
24.05.2012, 20:54 | #70255
|
| |
AIK Stockholm gol v 91. minute..to fakt iba vo svedsku
|
|
|
repinho10
|
24.05.2012, 20:18 | #35337
|
no Molde pekná otočka 
|
|
| |
Erricco
|
24.05.2012, 20:23 | #70243
|
| |
vychádza ... navyše Tromso s červenou kartou
|
|
| |
repinho10
|
24.05.2012, 20:25 | #70244
|
| |
3:1 parada 
|
|
| |
Palindel
|
24.05.2012, 20:38 | #70249
|
| |

|
|
|
Erricco
|
24.05.2012, 20:14 | #35336
|
Kawasaki frontale - Vegalta Sendai 2 2.54 doxxbet. Mohlo by to vyjsť s celkom pekným kurzom.
Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima HCP 1:0 2 2,90 doxxbet. Hiroshima podľa mňa zápas nepustí a nakoľko hrá s posledným mužstvom ligy, tak o tie 2 goly by to mohlo vyjsť ...
Každopádne podané každý solo aspon po 5 Eur  
|
|
|
tocco
|
24.05.2012, 19:28 | #35335
|
nemuseli by ma sklamať v tej islandskej lige dva krát po sebe
Link na Tiket
|
|
|
|
Ciernokoseliar
|
24.05.2012, 19:23 | #35334
|
toto sport radijo..to tam bavia i metal?ci se oplaci
|
|
| |
femina
|
24.05.2012, 19:54 | #70242
|
| |
  ...vyber si mna, viem, ze laka Ta to...vyber si mna, chcem byt Tvoje zlato...   
|
|
|
klose19
|
24.05.2012, 19:23 | #35333
|
dobry vecer, ciernokoseliar co noveho michalovciach? tu v CIERnej nad TIsou vsetko poriadku.
|
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
24.05.2012, 19:35 | #70239
|
| |
klose...to si pisal ty?
|
|
| |
klose19
|
24.05.2012, 19:50 | #70241
|
| |
no hej ja som to pisal,
|
|
|
| |
admin
|
24.05.2012, 19:01 | #70230
|
| |
1. tikety pridavaj sem: http://www.nasetipy.com/tikety
(samozrejme mozes aj potom do diskusie)
2. davat tolko zapasov na tiket je blbost, na tomto zarabaju stavkove, lebo ludia proste za malo chcu vela vyhrat, zla strategia
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
24.05.2012, 19:13 | #70232
|
| |
a po 3tie?
|
|
| |
admin
|
24.05.2012, 19:15 | #70233
|
| |
a po 3 tie tiket nepridal skoro, yooo
tomi_73: precitaj si nase pravidla, ked ich nebudes dodrziavat, nebudes tu s nami
|
|
| |
leaded
|
24.05.2012, 19:15 | #70234
|
| |
a po tretie minimalne 2stavky nepadnu ;)
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
24.05.2012, 19:18 | #70235
|
| |
a po 4te,vela ludi ti ani neodpise...otravuje ich otvarat tiket podany v nike
|
|
| |
Palindel
|
24.05.2012, 20:37 | #70246
|
| |
jedine muzstvo, ktore v Japonsku poznam, je Gamba Osaka a ty hras proti nim to je beznadejne..
|
|
|
awa
|
24.05.2012, 18:52 | #35331
|
Ta Cibulkova to opat raz dosiera
|
|
| |
marko
|
24.05.2012, 19:19 | #70236
|
| |
niekde som čítal, že má nabitý program, fotí pre nejake časopisy či čo, neviem čo je na tom pravdy
|
|
| |
majster
|
24.05.2012, 20:29 | #70245
|
| |
a čo tak , ked sa pripravuje na Nice?
|
|
| |
Palindel
|
24.05.2012, 20:41 | #70252
|
| |
a co, mozno ma kramy..
|
|
|
tocco
|
24.05.2012, 18:49 | #35330
|
Selfoss-Grindavík tip 1 , @1.9
Selfoss vyzerá byť v pohode, naposeldy vyhral vo Frame, /hral som Fram/ 0:2 čo ma celkom prekvapilo, nachádzajú sa momentálne po 4 odohratých zápasoch /čo je málo/ na 6. priečke, hostia sú poslední a na svojom konte majú len jediný bod, kurz na domácich je veľmi lákavý, Grindavik mám pocit, že je neškodný, doma dostal 1:4 vonku prehral 4:3 s Framom - ktorý nič moc nehrá, doma s Keflavikom 0:4, jediný bod zaznamenali s Hafnarfjordur za remízu 1:1 no myslím si , že to bola skôr náhoda.
Dnes preto verím domácim, inak sa pýta zahrať si aj over, keďže obrana hostí je veľmi slabá a domáci dokážu dať góly aj silnejším súperom, takisto stávka že už prvý polčas vyhrajú domáci je lákavá.
GL kto sa inšpiruje
|
|
| |
tocco
|
24.05.2012, 18:51 | #70225
|
| |
Selfoss-Grindavík over 2.5 @2.15
|
|
| |
tocco
|
24.05.2012, 18:51 | #70226
|
| |
sory pozeral som iný zápas kurz na over 1.7
|
|
| |
Erricco
|
24.05.2012, 19:36 | #70240
|
| |
tocco, dnes hrám s tebou na 1
Ked budeme tlačiť obaja správnym smerom tak niet toho boha aby to nevyšlo 
|
|
|
admin
|
24.05.2012, 18:39 | #35329
|
Boni, ved sa ventiluj ... napriklad si vyhrab dierku do zeme a do nej nadavaj, ale nie tu na webe
Inak poprosim vsetkych novych: DODRZUJTE PRAVIDLA nepodane tikety si pridavajte inde, nie na nas web, ani do diskusie. Ked vas zaujima nazor na zapasy, napiste tie zapasy
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
24.05.2012, 18:48 | #70223
|
| |
chyba ti na stranke este psycholog
|
|
| |
admin
|
24.05.2012, 18:49 | #70224
|
| |
ides studovat ?
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
24.05.2012, 18:53 | #70227
|
| |
ja liecim botou,nie recami
|
|
| |
Bonifac2
|
24.05.2012, 18:58 | #70229
|
| |
admiiiiin
a čo som ja pštros ? ? ?
|
|
| |
admin
|
24.05.2012, 19:02 | #70231
|
| |
nie, nemusis davat hlavu do piesku  
|
|
|
alex
|
24.05.2012, 18:30 | #35328
|
Pride syn domov. Otec zobere ziacku knizku a kuka:
Matematika 5 - bim na pysky !
Slovencina 5 - bim na pysky !
Hudobna 1 - bim na pysky !
"Oci sak to jednicka"
"Tebe po dvoch patkoch este do spivana bulo?" 
|
|
| |
Palindel
|
24.05.2012, 20:42 | #70253
|
| |

|
|
|
alex
|
24.05.2012, 18:24 | #35327
|
Nagoya-C.Osaka 1 @1,85
hostom budu chybat traja obrancovia jeden zaloznik a brankar, domacim utocnik a dve zalohy, to by mohla byt 1? ci?
|
|
|
jakto7
|
24.05.2012, 18:11 | #35326
|
Necudujem sa ze je admin nasrhnevany...v poslednom case nechapem co sa tu deje same etikety,tutovky a spamovanie plochy...pozeram na telefone ta pol dna skrolujem...navrhujem symbolicke spoplatnenie stranky jak sharewere program tyzden zadarmo a nedas eurko ta si mimo registrace
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
24.05.2012, 18:18 | #70219
|
| |
az das i tip nejaky niekedy,mozme sa o tom bavit..je tu kopec takych,co len cumia sem a hladaju ulovky nejake..preto im vadia debaty mimo temu..tuto je to i o pohode...taka KOMUNITA roznoroda sme
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 18:24 | #70220
|
| |
 košeliar
|
|
| |
jakto7
|
24.05.2012, 18:25 | #70221
|
| |
ja tipy skor konzultujem s vami ale ide o konkretne tipy...aa nepytam tutovky na dnes...aaa komunitu chapem sak o tom nic nehovorim...pribeh o slavenovi a casnicke mi urobil lepsiu naladu ako tazee pozor
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
24.05.2012, 18:27 | #70222
|
| |
ak si cital pravidla..tak je tam i cislo 10...to by sa slo proti sebe
|
|
|
tocco
|
24.05.2012, 18:03 | #35325
|
Takže pán Berlocq je ododneška na čiernej listine, môže mi niekto vysvetliť načo sa trápil celý druhý set? Ja viem, na to aby v treťom vyhrával 3:1 a prehral 6:3 frajer dňa...dajú sa prehrať aj horšie veci, no som znechutený, tenis nebudem nikdy nakladať...v poslednú dobu mám pocit, že mi stávky utekajú 5 minút po 12 a nie pred
|
|
| |
Bonifac2
|
24.05.2012, 18:09 | #70218
|
| |
mi hovor dačo ..... 34 euro mi oddrbala tá belgičanka .... a popri tom na ten over a hcpčko mala v pohode, preto ma to tak nehnevalo ..... hovorím , keby prehrala každy gem na nulu ,alebo na 15 nepoviem ani slovo ... ale ona v každom druhom vyhrávala bud 40 : 15 , 40 : 30 alebo 30 : 0 a aj tak nedokázala posratých 5 gemov uhrať .... F . U . C . K
|
|
|
Mitko
|
24.05.2012, 18:03 | #35324
|
LIVE PANOVA - PARMENTIER vitaz zapasu 1 1,75
|
|
| |
Bonifac2
|
24.05.2012, 18:08 | #70215
|
| |
ja som si dal Parmentier ..... že vyhrá prvý set .... aj celý zápas ... uvidíme
|
|
| |
misuliknr
|
24.05.2012, 18:09 | #70217
|
| |
Panova ma istejsi servis ako tak pozeram, ale nech vide akokolvek drzim palec
|
|
|
Hurby
|
24.05.2012, 17:50 | #35322
|
|
CIbulkova si ide svoje :D henta Halep nevyhrala este ani jedno svoje podanie takze tipujem 8 gem vyhra Cibula aj 10gem
|
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 17:50 | #70211
|
| |
Je to pan
|
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 18:08 | #70216
|
| |
AntoŠík je pán, kokotov...
|
|
|
filipoo
|
24.05.2012, 17:41 | #35320
|
|
skusil som live fC honka za 1.8 GL ;)
|
|
|
|
Erricco
|
24.05.2012, 17:28 | #35318
|
Halmstad v Brommapojkarna 1
GIF Sundsvall vs Malmö FF 2
FC Honka Espoo vs Kuopio PS 1
Uvidíme čo z toho výjde, podľa štatistik zápasov ktoré som na tejto stránke pridal, by mali 2 ujsť a 1 vyjsť ... tak to bite za veľké, 1 určite padne !!!  
|
|
|
Michalides
|
24.05.2012, 17:22 | #35317
|
no nic idem ja zahrat ten tenis tak ked pridem, chcem vidiet, ze to Cornetova zvladla
|
|
|
slaven
|
24.05.2012, 17:09 | #35316
|
chcete daco vidiet banda ?  
|
|
| |
Lucas17
|
24.05.2012, 17:10 | #70200
|
| |
no daj...
|
|
| |
Ghe88o
|
24.05.2012, 17:15 | #70204
|
| |
no to aj ja som zvedavy
|
|
|
| |
Lucas17
|
24.05.2012, 17:22 | #70206
|
| |
ale SLIZE si zabil   
|
|
| |
filipoo
|
24.05.2012, 17:27 | #70207
|
| |
slaven co to stalo ... ??? robim s drevom tak len tak zo zaujimavosti
|
|
| |
dske
|
24.05.2012, 17:35 | #70210
|
| |
Sa sťáhuješ slaven?  
|
|
|
admin
|
24.05.2012, 17:06 | #35315
|
|
dole som zmazal aj dalsie prispevky, kde bol nepodany tiket ... toto je u nas tiez zakazane.
|
|
| |
admin
|
24.05.2012, 17:08 | #70195
|
| |
tomi_73: precitaj si nase pravidla a prosim, nerob tu zo seba debila
dakujem
|
|