Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Langmo Ch. vs Banerjee S. 1 1.94tip nevyhodnoteny
Tenis Svajda T. vs Cui J. 1 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal JAR vs Kanada 2 1.69tip nevyhodnoteny
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over3 3.2tip KO
Futbal Marieham-Inter Turku Turku tt over2.5 2.18tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12508 | 12509 | 12510 | 12511 | 12512 | 12513 | 12514 | 12515 | 12516 | 12517 > >>

dske 24.05.2012, 22:20 | #35345
http://www.thefootballsocial.co.uk/images/players/chelsea/Jose%20Bosingwa.jpg **01**01**01 ten Bosingwa to je veľký pán s tým zrasteným oboČím **01**01**01
  Lucas17 25.05.2012, 01:05 | #70295
  nie je to nahodou brada??? **01**01**01**01
dske 24.05.2012, 21:56 | #35344
Tá Cibulková to je veľká pani, to aké veci ona dokáže to je obdivuhodné **01**02
  slaven 24.05.2012, 22:12 | #70265
  incredible woman **03
  dske 24.05.2012, 22:35 | #70266
  but also pretty woman **01
tomi_73 24.05.2012, 21:27 | #35343
Zajtra barca musí vyhrat!!
  Ghe88o 24.05.2012, 21:28 | #70260
  skor by som dal ze oba tymi daju gol
  tomi_73 24.05.2012, 21:30 | #70261
  zajtra nevies niektoré zápasy?? :)
  Ghe88o 24.05.2012, 21:32 | #70262
  pockaj vidis dam sem tiket co som podal
  tomi_73 24.05.2012, 21:35 | #70263
  cakam :D
  slaven 24.05.2012, 21:37 | #70264
  tomi, vidim, ze teba vobec nezaujima, ked Ti admin nieco pise ...
a stale pokracujes v tej komedii, takze sa rozlucime, drz sa.
ball8 24.05.2012, 21:18 | #35342
zajtra:
Kostarika - Guatemala (2.5) over 1.88
Holandsko 19 - Nórsko 19 1 1.75
ball8 24.05.2012, 21:05 | #35341
Japonsko - Kuba 2 4.76 (volejbal-ženy) ... vie mi niekto povedať, prečo taký vysoký kurz na Kubu ?
  Ghe88o 24.05.2012, 21:07 | #70256
  asi maju tendenciu vela hulit pred zapasom :)
  ball8 24.05.2012, 21:09 | #70257
  myslel som to skôr z toho hľadiska, že Kuba bola po minulé roky lepšia ako Japonsko ... vid vzájomné zápasy ... nemá niekto bližšie info ?
  tomi_73 24.05.2012, 21:21 | #70258
  podla mna to bude 1
  tomi_73 24.05.2012, 21:22 | #70259
  a rusko srbsko 1??
Michalides 24.05.2012, 20:53 | #35340
24.05.2012, 11:08 | #35276
Muzi:
"prekvapenia"
Thiago Alves vs Jesse Levine 1@2 KO
Filip Krajinovič vs Bobby Reynolds 1@2 OK
Marinko Matosevic vs Marc Gicquel 2@2.65 OK
Ryan Harrison vs Tatsuma Ito 2@2.20 KO
zeny: "prekvapenia"
Johanna Larssonová vs Francesca Schiavoneová 1@3,75 KO
Anabel Medinová Garriguesová vs Alize Cornetová 2@2.55 OK
vacsia dovera:
Sofia Arvidssonová vs Urszula Radwanská 1@1,72 OK
Camila Giorgiová vs Arantxa Parraová-Santonjaová 1@1,72 OK
Nastassja Burnett vs Sesil Karatančevová 2@1.50 OK
tak ako toto skombinujem, netusim
TAK DNES S TENISOM SPOKOJNOST **03
Palindel 24.05.2012, 20:39 | #35339
http://www.evysledky.com/zapas/QJG3k2Fs/#prehlad-zapasu
no kukaj tu, jaky krivobok **02
  alex 24.05.2012, 20:47 | #70254
  Messi 2 **01
JM 24.05.2012, 20:36 | #35338
Hacken dajte už ten gól na 1:1
  repinho10 24.05.2012, 20:37 | #70247
  vobec **11**11
  Palindel 24.05.2012, 20:37 | #70248
  eej, mam na tikete elfsborg..**08
  repinho10 24.05.2012, 20:39 | #70250
  dobre dik potalčil si mi to 2:0 **26
  Palindel 24.05.2012, 20:40 | #70251
  **05
  Palindel 24.05.2012, 20:54 | #70255
  AIK Stockholm gol v 91. minute..to fakt iba vo svedsku **01
repinho10 24.05.2012, 20:18 | #35337
no Molde pekná otočka **08**25
  Erricco 24.05.2012, 20:23 | #70243
  vychádza **04 ... navyše Tromso s červenou kartou **26
  repinho10 24.05.2012, 20:25 | #70244
  3:1 parada **26**26
  Palindel 24.05.2012, 20:38 | #70249
  **26**22
Erricco 24.05.2012, 20:14 | #35336
Kawasaki frontale - Vegalta Sendai 2 2.54 doxxbet. Mohlo by to vyjsť s celkom pekným kurzom.

Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima HCP 1:0 2 2,90 doxxbet. Hiroshima podľa mňa zápas nepustí a nakoľko hrá s posledným mužstvom ligy, tak o tie 2 goly by to mohlo vyjsť ...

Každopádne podané každý solo aspon po 5 Eur **04**22**25
tocco 24.05.2012, 19:28 | #35335
nemuseli by ma sklamať v tej islandskej lige dva krát po sebe**26**22
Link na Tiket
  tocco 24.05.2012, 19:30 | #70237
  Link na Tiket
Ciernokoseliar 24.05.2012, 19:23 | #35334
toto sport radijo..to tam bavia i metal?ci se oplaci**01
  femina 24.05.2012, 19:54 | #70242
  **02**02**02...vyber si mna, viem, ze laka Ta to...vyber si mna, chcem byt Tvoje zlato...**02**02**02**02**02
klose19 24.05.2012, 19:23 | #35333
dobry vecer, ciernokoseliar co noveho michalovciach? tu v CIERnej nad TIsou vsetko poriadku.**01
  admin 24.05.2012, 19:30 | #70238
  Link YouTube video **02**01**02
  Ciernokoseliar 24.05.2012, 19:35 | #70239
  klose...to si pisal ty?**01
  klose19 24.05.2012, 19:50 | #70241
  no hej ja som to pisal,**01
tomi_73 24.05.2012, 18:57 | #35332
poprosím názory
Link na Tiket
  admin 24.05.2012, 19:01 | #70230
  1. tikety pridavaj sem: http://www.nasetipy.com/tikety
(samozrejme mozes aj potom do diskusie)

2. davat tolko zapasov na tiket je blbost, na tomto zarabaju stavkove, lebo ludia proste za malo chcu vela vyhrat, zla strategia
  Ciernokoseliar 24.05.2012, 19:13 | #70232
  a po 3tie?
  admin 24.05.2012, 19:15 | #70233
  a po 3 tie tiket nepridal skoro, yooo
tomi_73: precitaj si nase pravidla, ked ich nebudes dodrziavat, nebudes tu s nami
  leaded 24.05.2012, 19:15 | #70234
  a po tretie minimalne 2stavky nepadnu ;)
  Ciernokoseliar 24.05.2012, 19:18 | #70235
  a po 4te,vela ludi ti ani neodpise...otravuje ich otvarat tiket podany v nike
  Palindel 24.05.2012, 20:37 | #70246
  jedine muzstvo, ktore v Japonsku poznam, je Gamba Osaka a ty hras proti nim **01 to je beznadejne..**01
awa 24.05.2012, 18:52 | #35331
Ta Cibulkova to opat raz dosiera **14
  marko 24.05.2012, 19:19 | #70236
  niekde som čítal, že má nabitý program, fotí pre nejake časopisy či čo, neviem čo je na tom pravdy **02
  majster 24.05.2012, 20:29 | #70245
  a čo tak , ked sa pripravuje na Nice?**01
  Palindel 24.05.2012, 20:41 | #70252
  a co, mozno ma kramy..
tocco 24.05.2012, 18:49 | #35330
Selfoss-Grindavík tip 1 , @1.9
Selfoss vyzerá byť v pohode, naposeldy vyhral vo Frame, /hral som Fram/ 0:2 čo ma celkom prekvapilo, nachádzajú sa momentálne po 4 odohratých zápasoch /čo je málo/ na 6. priečke, hostia sú poslední a na svojom konte majú len jediný bod, kurz na domácich je veľmi lákavý, Grindavik mám pocit, že je neškodný, doma dostal 1:4 vonku prehral 4:3 s Framom - ktorý nič moc nehrá, doma s Keflavikom 0:4, jediný bod zaznamenali s Hafnarfjordur za remízu 1:1 no myslím si , že to bola skôr náhoda.
Dnes preto verím domácim, inak sa pýta zahrať si aj over, keďže obrana hostí je veľmi slabá a domáci dokážu dať góly aj silnejším súperom, takisto stávka že už prvý polčas vyhrajú domáci je lákavá.
GL kto sa inšpiruje**22
  tocco 24.05.2012, 18:51 | #70225
  Selfoss-Grindavík over 2.5 @2.15
  tocco 24.05.2012, 18:51 | #70226
  sory pozeral som iný zápas kurz na over 1.7
  Erricco 24.05.2012, 19:36 | #70240
  tocco, dnes hrám s tebou na 1 **03
Ked budeme tlačiť obaja správnym smerom tak niet toho boha aby to nevyšlo **01**18
admin 24.05.2012, 18:39 | #35329
Boni, ved sa ventiluj ... napriklad si vyhrab dierku do zeme a do nej nadavaj, ale nie tu na webe **02

Inak poprosim vsetkych novych: DODRZUJTE PRAVIDLA **16 nepodane tikety si pridavajte inde, nie na nas web, ani do diskusie. Ked vas zaujima nazor na zapasy, napiste tie zapasy **16
  Ciernokoseliar 24.05.2012, 18:48 | #70223
  chyba ti na stranke este psycholog**02
  admin 24.05.2012, 18:49 | #70224
  ides studovat ? **02
  Ciernokoseliar 24.05.2012, 18:53 | #70227
  ja liecim botou,nie recami**02
  Bonifac2 24.05.2012, 18:58 | #70229
  admiiiiin **01

a čo som ja pštros ? ? ? **01 **01 **01 **03
  admin 24.05.2012, 19:02 | #70231
  nie, nemusis davat hlavu do piesku **01**02**01
alex 24.05.2012, 18:30 | #35328
Pride syn domov. Otec zobere ziacku knizku a kuka:
Matematika 5 - bim na pysky !
Slovencina 5 - bim na pysky !
Hudobna 1 - bim na pysky !
"Oci sak to jednicka"
"Tebe po dvoch patkoch este do spivana bulo?" **01**01
  Palindel 24.05.2012, 20:42 | #70253
  **01**26
alex 24.05.2012, 18:24 | #35327
Nagoya-C.Osaka 1 @1,85
hostom budu chybat traja obrancovia jeden zaloznik a brankar, domacim utocnik a dve zalohy, to by mohla byt 1? ci? **01
jakto7 24.05.2012, 18:11 | #35326
Necudujem sa ze je admin nasrhnevany...v poslednom case nechapem co sa tu deje same etikety,tutovky a spamovanie plochy...pozeram na telefone ta pol dna skrolujem...navrhujem symbolicke spoplatnenie stranky**01 jak sharewere program tyzden zadarmo a nedas eurko ta si mimo registrace**26
  Ciernokoseliar 24.05.2012, 18:18 | #70219
  az das i tip nejaky niekedy,mozme sa o tom bavit..je tu kopec takych,co len cumia sem a hladaju ulovky nejake..preto im vadia debaty mimo temu..tuto je to i o pohode...taka KOMUNITA roznoroda sme
  dske 24.05.2012, 18:24 | #70220
  **26**26 košeliar **26
  jakto7 24.05.2012, 18:25 | #70221
  ja tipy skor konzultujem s vami ale ide o konkretne tipy...aa nepytam tutovky na dnes...aaa komunitu chapem sak o tom nic nehovorim...pribeh o slavenovi a casnicke mi urobil lepsiu naladu ako **25 tazee pozor**03
  Ciernokoseliar 24.05.2012, 18:27 | #70222
  ak si cital pravidla..tak je tam i cislo 10...to by sa slo proti sebe
tocco 24.05.2012, 18:03 | #35325
Takže pán Berlocq je ododneška na čiernej listine, môže mi niekto vysvetliť načo sa trápil celý druhý set? Ja viem, na to aby v treťom vyhrával 3:1 a prehral 6:3 frajer dňa...dajú sa prehrať aj horšie veci, no som znechutený, tenis nebudem nikdy nakladať...v poslednú dobu mám pocit, že mi stávky utekajú 5 minút po 12 a nie pred**01
  Bonifac2 24.05.2012, 18:09 | #70218
  mi hovor dačo ..... 34 euro mi oddrbala tá belgičanka .... a popri tom na ten over a hcpčko mala v pohode, preto ma to tak nehnevalo ..... hovorím , keby prehrala každy gem na nulu ,alebo na 15 nepoviem ani slovo ... ale ona v každom druhom vyhrávala bud 40 : 15 , 40 : 30 alebo 30 : 0 a aj tak nedokázala posratých 5 gemov uhrať .... F . U . C . K **14
Mitko 24.05.2012, 18:03 | #35324
LIVE PANOVA - PARMENTIER vitaz zapasu 1 1,75 **05
  Bonifac2 24.05.2012, 18:08 | #70215
  ja som si dal Parmentier ..... že vyhrá prvý set .... aj celý zápas ... uvidíme **22
  misuliknr 24.05.2012, 18:09 | #70217
  Panova ma istejsi servis ako tak pozeram, ale nech vide akokolvek drzim palec**22
Hurby 24.05.2012, 17:50 | #35322
CIbulkova si ide svoje :D henta Halep nevyhrala este ani jedno svoje podanie takze tipujem 8 gem vyhra Cibula aj 10gem
Ciernokoseliar 24.05.2012, 17:46 | #35321
slaven Link YouTube video
  dske 24.05.2012, 17:50 | #70211
  Je to pan **03
  Ciernokoseliar 24.05.2012, 18:00 | #70213
  ale kde..goffa je pan**01**01 Link YouTube video
  dske 24.05.2012, 18:08 | #70216
  AntoŠík je pán, kokotov...
filipoo 24.05.2012, 17:41 | #35320
skusil som live fC honka za 1.8 GL ;)
dske 24.05.2012, 17:35 | #35319
Link YouTube video je to PAN **01
Erricco 24.05.2012, 17:28 | #35318
Halmstad v Brommapojkarna 1
GIF Sundsvall vs Malmö FF 2
FC Honka Espoo vs Kuopio PS 1

Uvidíme čo z toho výjde, podľa štatistik zápasov ktoré som na tejto stránke pridal, by mali 2 ujsť a 1 vyjsť ... tak to bite za veľké, 1 určite padne !!! **01**03**01
Michalides 24.05.2012, 17:22 | #35317
no nic idem ja zahrat ten tenis **03 tak ked pridem, chcem vidiet, ze to Cornetova zvladla **04
slaven 24.05.2012, 17:09 | #35316
chcete daco vidiet banda ? **02**02**02
  Lucas17 24.05.2012, 17:10 | #70200
  no daj... **01
  Ghe88o 24.05.2012, 17:15 | #70204
  no to aj ja som zvedavy
  slaven 24.05.2012, 17:18 | #70205
  No, takze toto som dnes 120 km nisom na voziku, pre moj deti, bol som normalne atrakcia na ceste **02**02**02
http://i48.tinypic.com/2cj2xj.jpg
http://i48.tinypic.com/2efpzcw.jpg

+ nehoda, co sa stala na dialnici PO-KE, kusok som natocil **02 - Link YouTube video

Tak idem ten domcek dat na miesto a namalovat, nasadit dvere, okna a bude to paradka **03
  Lucas17 24.05.2012, 17:22 | #70206
  ale SLIZE si zabil **01**01**01**26
  filipoo 24.05.2012, 17:27 | #70207
  slaven co to stalo ... ??? robim s drevom tak len tak zo zaujimavosti
  dske 24.05.2012, 17:35 | #70210
  Sa sťáhuješ slaven? **02**02**02
admin 24.05.2012, 17:06 | #35315
dole som zmazal aj dalsie prispevky, kde bol nepodany tiket ... toto je u nas tiez zakazane.
  admin 24.05.2012, 17:08 | #70195
  tomi_73: precitaj si nase pravidla a prosim, nerob tu zo seba debila
dakujem
<< < 12508 | 12509 | 12510 | 12511 | 12512 | 12513 | 12514 | 12515 | 12516 | 12517 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions