Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
naj tiper
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie

Tipuj s DOXXbetom a vyhraj špičkovú MEGATELKU!
Tipsport súťaž o lístky na MS, dresy a Nety

nasetipy.com - funny links nasetipy.com - stpoliticke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Swiss Casino

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Súťaž s Victoria Tip

LEN PRE užívateľov z Českej republiky


Vážení tipéri a milovníci športu. Dovoľte, aby sme Vás informovali o novej súťaži na našom webe www.nasetipy.com URČENEJ LEN PRE užívateľov z Českej republiky.

Základné ustanovenia

Organizátor súťaže: Tipovací web a diskusia o tipoch www.nasetipy.com

Sponzor súťaže: Victoria Tip     Victoria tip
Victoria Tip akcia AKCIA: Dokončete registraci k internetovému sázení a získejte okamžitě 250 Kč. Tato částka bude připsána na Váš herní účet ihned po aktivaci vaší registrace na kterékoliv z poboček VictoriaTip. Aktivační bonus můžete využít jako vklad do libovolné sázky s minimálním celkovým kurzem 3:1.
Trvanie súťaže: Súťaž je aktívna od 1.9.2017 a sponzor rozhodne, či bude len jeden alebo viac mesiacov. Do súťaže sa môžete zapojiť kedykoľvek, aj v jej priebehu. (registrácia je možná od zverejnenia súťaže - 31.8.2017)

Sledované obdobie: Súťaž má mesačné intervaly.

Ceny: V každom sledovanom období sa súťaží o vkladové poukazy na stávkový účet u sponzora súťaže v celkovej hodnote 1500Cz. Ceny sú určené pre prvých piatich najúspešnejších tipujúcich v sledovanom období. Detaily od sponzora: "funguje to tak, ze my Vam zasleme promo kody s pridelenou hodnotou, ktere vy poslete vyhercum. Oni vezmou tyto kody a na nasich strankach ve svem profilu tyto kody zadaji a penize se jim prictou na ucet"

Podmienky pre prevzatie cien:

  • Súťažiaci musí mať otvorený stávkový účet u sponzora súťaže (Ak účet nemáte kliknite na banner Victoria Tip na tejto stránke alebo použite tento registracny textovy link a zaregistrujte sa).

  • Jediné obmedzenie je minimálny kurz 3 - hociako nakombinovaný (napr. tiket s dvoma zápasmi s kurzami 1,8 a 1,7 kde je spoločný kurz > 3 + jeden človek môže vyhrať maximálne dvakrát.

  • V štatistikách na webe organizátora má v danom sledovanom období (mesiaci) aspoň 30 stávkových udalostí.

  • Tipy musia byť napísaný aj v diskusii na hlavnej stránke nášho webu ! Na konci mesiaca budú skontrolované príspevky užívateľov, či tipy písali. Väčšina tipov zo štatistík sa musí nachádzať v diskusii.
Určenie poradia: Úspešnosť tipujúcich je určená percentom ziskovosti v sledovanom období. Táto úspešnosť je vyjadrená hodnotou ROI v tabuľke súťažiacich pre sledované obdobie.

V prípade, že tipujúci na prvých piatich miestach nemajú zriadené konto v danej stávkovej kancelárii resp. nesplnia podmienky uvedené vyššie - výhra sa presúva na ďalšieho v poradí. O výhrach sú tipujúci informovaný prostredníctvom súkromnej pošty od nicku "admin".

Ceny určené pre 5 najlepších tipujúcich v mesiaci:

1. miesto - voucher v hodnote 500 Kč na stávkový účet u sponzora súťaže
2. miesto - voucher v hodnote 400 Kč na stávkový účet u sponzora súťaže
3. miesto - voucher v hodnote 300 Kč na stávkový účet u sponzora súťaže
4. miesto - voucher v hodnote 200 Kč na stávkový účet u sponzora súťaže
5. miesto - voucher v hodnote 100 Kč na stávkový účet u sponzora súťaže

Všechny kódy jsou platné do 29. října. Hráč po přihlášení na našeich stránkách klikne na své jméno a v nabídce po levé straně zvolí kolonku "voucher", kde zadá kódy, které vidíte pod tímto mailem a daná částka se hráči připíše na účet.

Ceny sú neprenosné a nevymáhateľné.

Odovzdanie výhier: Po skončení sledovaného obdobia sa na základe úspešnosti tipujúcich automaticky vyhodnotia víťazi. Víťazi sú určení najvyšším dosiahnutým ROIom v sledovanom období. Admin webu bude následne informovať v diskusií o víťazoch. Rovnako odkaz na víťazov bude uvedený aj na tejto podstránke - novinky. V prípade, že víťaz spĺňa podmienku o registrácii v stávkovej kancelárii bude mu výhra pripísaná na jeho účet u sponzora súťaže.

Organizátor súťaže si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá súťaže, ktoré však musí oznámiť vopred. Taktiež si vyhradzuje právo neudeliť cenu tipujúcemu, u ktorého bude mať podozrenie, že porušuje niektoré z pravidiel súťaže.

Dôležité dodatky k pravidlám:

  • Povinná registrácia pre novo registrovaných užívateľov cez VictoriaTip bannere umiestnené na stránke www.nasetipy.com alebo použite tento registracny textovy link. Tieto registrácie si vieme samozrejmé overiť u sponzora súťaže. (keď už ste tam zaregistrovaní, táto povinnosť pre Vás neplatí)

  • V priebehu súťaže musí každý tipujúci poslať emailom na nasetipy@gmail.com svoje Užívateľské meno z Victoria Tip + svoj nick na našom webe www.nasetipy.com , pretože názov nicku sa nemusí zhodovať s Užívateľským menom u sponzora súťaže. (do predmetu e-mailu napíšte: Victoria Tip)


s pozdravom team nasetipy.com