Súťaž s Victoria Tip

LEN PRE užívateľov z Českej republiky


Vážení tipéri a milovníci športu. Dovoľte, aby sme Vás informovali o novej súťaži na našom webe www.nasetipy.com URČENEJ LEN PRE užívateľov z Českej republiky.

Základné ustanovenia

Organizátor súťaže: Tipovací web a diskusia o tipoch www.nasetipy.com

Sponzor súťaže: Victoria Tip     Victoria tip
Victoria Tip akcia AKCIA: Dokončete registraci k internetovému sázení a získejte okamžitě 250 Kč. Tato částka bude připsána na Váš herní účet ihned po aktivaci vaší registrace na kterékoliv z poboček VictoriaTip. Aktivační bonus můžete využít jako vklad do libovolné sázky s minimálním celkovým kurzem 3:1.
Trvanie súťaže: Súťaž je aktívna od 1.9.2017 a sponzor rozhodne, či bude len jeden alebo viac mesiacov. Do súťaže sa môžete zapojiť kedykoľvek, aj v jej priebehu. (registrácia je možná od zverejnenia súťaže - 31.8.2017)

Sledované obdobie: Súťaž má mesačné intervaly.

Ceny: V každom sledovanom období sa súťaží o vkladové poukazy na stávkový účet u sponzora súťaže v celkovej hodnote 1500Cz. Ceny sú určené pre prvých piatich najúspešnejších tipujúcich v sledovanom období. Detaily od sponzora: "funguje to tak, ze my Vam zasleme promo kody s pridelenou hodnotou, ktere vy poslete vyhercum. Oni vezmou tyto kody a na nasich strankach ve svem profilu tyto kody zadaji a penize se jim prictou na ucet"

Podmienky pre prevzatie cien:

  • Súťažiaci musí mať otvorený stávkový účet u sponzora súťaže (Ak účet nemáte kliknite na banner Victoria Tip na tejto stránke alebo použite tento registracny textovy link a zaregistrujte sa).

  • Jediné obmedzenie je minimálny kurz 3 - hociako nakombinovaný (napr. tiket s dvoma zápasmi s kurzami 1,8 a 1,7 kde je spoločný kurz > 3 + jeden človek môže vyhrať maximálne dvakrát.

  • V štatistikách na webe organizátora má v danom sledovanom období (mesiaci) aspoň 30 stávkových udalostí.

  • Tipy musia byť napísaný aj v diskusii na hlavnej stránke nášho webu ! Na konci mesiaca budú skontrolované príspevky užívateľov, či tipy písali. Väčšina tipov zo štatistík sa musí nachádzať v diskusii.
Určenie poradia: Úspešnosť tipujúcich je určená percentom ziskovosti v sledovanom období. Táto úspešnosť je vyjadrená hodnotou ROI v tabuľke súťažiacich pre sledované obdobie.

V prípade, že tipujúci na prvých piatich miestach nemajú zriadené konto v danej stávkovej kancelárii resp. nesplnia podmienky uvedené vyššie - výhra sa presúva na ďalšieho v poradí. O výhrach sú tipujúci informovaný prostredníctvom súkromnej pošty od nicku "admin".

Ceny určené pre 5 najlepších tipujúcich v mesiaci:

1. miesto - voucher v hodnote 500 Kč na stávkový účet u sponzora súťaže
2. miesto - voucher v hodnote 400 Kč na stávkový účet u sponzora súťaže
3. miesto - voucher v hodnote 300 Kč na stávkový účet u sponzora súťaže
4. miesto - voucher v hodnote 200 Kč na stávkový účet u sponzora súťaže
5. miesto - voucher v hodnote 100 Kč na stávkový účet u sponzora súťaže

Všechny kódy jsou platné do 29. října. Hráč po přihlášení na našeich stránkách klikne na své jméno a v nabídce po levé straně zvolí kolonku "voucher", kde zadá kódy, které vidíte pod tímto mailem a daná částka se hráči připíše na účet.

Ceny sú neprenosné a nevymáhateľné.

Odovzdanie výhier: Po skončení sledovaného obdobia sa na základe úspešnosti tipujúcich automaticky vyhodnotia víťazi. Víťazi sú určení najvyšším dosiahnutým ROIom v sledovanom období. Admin webu bude následne informovať v diskusií o víťazoch. Rovnako odkaz na víťazov bude uvedený aj na tejto podstránke - novinky. V prípade, že víťaz spĺňa podmienku o registrácii v stávkovej kancelárii bude mu výhra pripísaná na jeho účet u sponzora súťaže.

Organizátor súťaže si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá súťaže, ktoré však musí oznámiť vopred. Taktiež si vyhradzuje právo neudeliť cenu tipujúcemu, u ktorého bude mať podozrenie, že porušuje niektoré z pravidiel súťaže.

Dôležité dodatky k pravidlám:

  • Povinná registrácia pre novo registrovaných užívateľov cez VictoriaTip bannere umiestnené na stránke www.nasetipy.com alebo použite tento registracny textovy link. Tieto registrácie si vieme samozrejmé overiť u sponzora súťaže. (keď už ste tam zaregistrovaní, táto povinnosť pre Vás neplatí)

  • V priebehu súťaže musí každý tipujúci poslať emailom na nasetipy@gmail.com svoje Užívateľské meno z Victoria Tip + svoj nick na našom webe www.nasetipy.com , pretože názov nicku sa nemusí zhodovať s Užívateľským menom u sponzora súťaže. (do predmetu e-mailu napíšte: Victoria Tip)


s pozdravom team nasetipy.com