Súťaž so stávkovou kanceláriou Oddsring

Vážení tipéri a milovníci športu. Dovoľte, aby sme Vás informovali o novej súťaži na našom webe www.nasetipy.com.

Prosíme Vás o dôkladné prečítanie si týchto ustanovení. Rovnakú pozornosť venujte aj dôležitým dodatkom k pravidlám, aby nevznikli problémy. V prípade nejasností nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára alebo mailom na nasetipy@gmail.com

Základné ustanovenia

Organizátor súťaže: Tipovací web a diskusia o tipoch www.nasetipy.com

Sponzor súťaže: OddsRing.com

Prosím, ak máte záujem tipovať v OddsRing.com, zaregistrujte sa cez tento banner =>

alebo tento registračný link.

Trvanie súťaže: 1.7.2013 do - . Do súťaže sa môžete zapojiť kedykoľvek, aj v jej priebehu.
- o pokračovaní súťaže v ďalších mesiacoch Vás budeme informovať

Výhercovia: nájdete ich v diskusii alebo medzi novinkami.

Sledované obdobie: Súťaž má mesačné intervaly.

Ceny: V každom sledovanom období sa súťaží o vkladové poukazy na stávkový účet u sponzora súťaže v celkovej hodnote 150€. Ceny sú určené pre prvých piatich najúspešnejších tipujúcich v sledovanom období.

Podmienky pre prevzatie cien:

 • Súťažiaci musí mať otvorený stávkový účet u sponzora súťaže (Ak účet nemáte kliknite na nasledujúci banner a zaregistrujte sa, aby ste neprišli o možnosť vyhrať zaujímavé ceny!).

 • Súťažiaci musí u sponzora súťaže uzavrieť v danom mesiaci minimálne 3 stávky v ľubovoľnej hodnote. Sponzor súťaže sám preverí či výhercovia tikety podali.

 • V štatistikách na webe organizátora má v danom sledovanom období (mesiaci) aspoň 30 stávkových udalostí.

 • Užívateľ musí v danom období previesť aj vklad na účet v oddsring. (platí od 1.3.2014 - Info od sponzora, že vyhrávajú stále ti istí a tipujú len z toho čo vyhrali, potom už nie.)

 • Tipy musia byť napísaný aj v diskusii na hlavnej stránke nášho webu ! Na konci mesiaca budú skontrolované príspevky užívateľov, či tipy písali. Väčšina tipov zo štatistík sa musí nachádzať v diskusii.

 • Info od sponzora súťaže, kopírujeme to celé: bohužel vzhledem k tomu, že se nám v poslední době vynořilo několik notorických bonus hunterů, musím přistoupit ke změně pravidel pro udílení bonusů, zejména jedná-li se o druhou nebo další výhru v pořadí. Ráda bych Vás poprosila o přidání následujících ustanovení do podmínek soutěže:

  • Pro získání druhé nebo jakékoli další ceny v pořadí je potřeba v daném měsíci provést vklad, který bude minimálně odpovídat výši předchozího uděleného bonusu.
  • Je možné mít aktivní maximálně dva bonusy, ať již od téhož, nebo od různých partnerů.
  • V případě dvou bonusů je potřeba provést oddělený vklad pro každý z nich.

  Tato pravidla budou platit od června (06.2014), výhry za květen (05.2014) budou připsány dle původních pravidel.

 • Pravidlo protočení vyhraného bonusu: 5x v minimálním kurzu 1.5, stanovený kurz platí jak pro sólo sázky, tak i pro jednotlivé sázky na AKO tiketu. (zmena od 02.03.2015)

 • S výjimkou našich uvítacích a věrnostních bonusů platí, že na každém hráčském účtu může být v daný okamžik aktivní pouze jedna bonusová nabídka. To znamená, že jakýkoli předchozí bonusový zůstatek musí být plně protočen dle stanovených podmínek (nebo prohrán tak, že zůstatek hráčského účtu je nulový) před tím, než se můžete účastnit další promo akce.


Určenie poradia: Úspešnosť tipujúcich je určená percentom ziskovosti v sledovanom období. Táto úspešnosť je vyjadrená hodnotou ROI v tabuľke súťažiacich pre sledované obdobie.

V prípade, že tipujúci na prvých piatich miestach nemajú zriadené konto v danej stávkovej kancelárii resp. nesplnia podmienky uvedené vyššie - výhra sa presúva na ďalšieho v poradí. O výhrach sú tipujúci informovaný prostredníctvom súkromnej pošty od nicku "admin".

Ceny určené pre 5 najlepších tipujúcich v mesiaci:

1. miesto - Vklad v hodnote 60 € na stávkový účet u sponzora súťaže
2. miesto - Vklad v hodnote 35 € na stávkový účet u sponzora súťaže
3. miesto - Vklad v hodnote 25 € na stávkový účet u sponzora súťaže
4. miesto - Vklad v hodnote 20 € na stávkový účet u sponzora súťaže
5. miesto - Vklad v hodnote 10 € na stávkový účet u sponzora súťaže

Tyto bonusy bude nutné před výběrem protočit 3x a minimální kurz bude stanoven na 1.5, u AKO musí mít každá jednotlivá sázka kurz alespoň 1.2.

Ak výherca nemá zriadený účet u sponzora súťaže, stráca nárok na akúkoľvek cenu.

Ceny sú neprenosné a nevymáhateľné.

Odovzdanie výhier: Po skončení sledovaného obdobia sa na základe úspešnosti tipujúcich automaticky vyhodnotia víťazi. Víťazi sú určení najvyšším dosiahnutým ROIom v sledovanom období. Admin webu bude následne informovať v diskusií o víťazoch. Rovnako odkaz na víťazov bude uvedený aj na tejto podstránke. V prípade, že víťaz spĺňa podmienku o registrácii v stávkovej kancelárii bude mu výhra pripísaná na jeho účet u sponzora súťaže.

Organizátor súťaže si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá súťaže, ktoré však musí oznámiť vopred. Taktiež si vyhradzuje právo neudeliť cenu tipujúcemu, u ktorého bude mať podozrenie, že porušuje niektoré z pravidiel súťaže.

Dôležité dodatky k pravidlám:

 • Povinná registrácia pre novo registrovaných užívateľov cez OddsRing.com bannere umiestnené na stránke www.nasetipy.com. Tieto registrácie si vieme samozrejmé overiť u sponzora súťaže.

 • Pred začiatkom súťaže musí každý tipujúci poslať emailom na nasetipy@gmail.com svoj prihlasovací email z OddsRing.com + svoj nick na našom webe www.nasetipy.com , aby sme vedeli komu môžeme prideliť ceny. (do predmetu e-mailu napíšte: OddsRing)


s pozdravom team nasetipy.com

 
Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA  Injuries and Suspensions  liga.cz   Injuries, Suspensions, Predictions, Analysis
Poker zdarma  | KolemDvou.cz | Automotorcenter.hu

Play Responsibly