Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

POLITICKÁ DISKUSIA


Aktualizuj POLITIKA diskusiu NaseTipy.com na sieti X KLASICKÁ DISKUSIA
<< < 452 | 453 | 454 | 455 | 456 | 457 | 458 | 459 | 460 | 461 > >>

true 20.08.2023, 13:55 | #8955
Včera ukrajinskí "experti" rozpílili hlavicu rakety brúskou, čo viedlo k silnému výbuchu v centre Kyjeva - ukrajinské médiá
-Vo forenznom stredisku Ministerstva vnútra v Kyjeve došlo k silnému výbuchu, ktorého príčinou bola detonácia munície.
-Odborníci rozpílili hlavicu rakety R-27 brúskou a udreli do nej kladivom , v dôsledku čoho explodovala.
-Výbuch zabil 4 ľudí, poškodil fasádu vedeckého centra, obytnú budovu, ubytovňu, ako aj 2 služobné autá.
  true 20.08.2023, 13:55 | #22086
  toto nevymyslíš
ball8 20.08.2023, 13:53 | #8954
slaven, ďalšia chybka na webe, ak mám zablokovaného užívateľa, nevidím jeho príspevky. Ak však daný užívateľ komentuje niekomu príspevok a ja kliknem tiež na tlačidlo Reaguj na príspevok, tak mi otvorí stránku s konkrétnym príspevkom a tam mi komentára blokovaného dezoláta zobrazuje.
  slaven 20.08.2023, 18:49 | #22102
  Opravíme. Nepredpokladalo sa že tu niekto bude posadnutý blokovaním **01
true 20.08.2023, 13:50 | #8953
pani Marta **26 link Link FB príspevok
peto10 20.08.2023, 13:46 | #8952
Uhrik: "Za SMERu sa kradlo, ale aspon bol poriadok"
**01**01 ja nechapem, ze ho pustaju do debat
  true 20.08.2023, 13:50 | #22083
  povedal pravdu
  true 20.08.2023, 13:51 | #22084
  taky bordel nikdy nebol ani za Fica ani Dzurindu ani Meciara
  ball8 20.08.2023, 13:51 | #22085
  Mne sa najviac páčilo, keď mu tam pustili tu nahrávku, ako Ďurica hajluje na koncerte **02**02**02 Chlap nevedel, čo má robiť **02
  true 20.08.2023, 13:56 | #22087
  Durica hajluje a to Ti vadi? vy ste naozaj tupci - ved podporujete hajlujucich okronacistov ovorene **16
true 20.08.2023, 13:46 | #8951
Ukrajinský minister obrany Reznikov povedal, že je pripravený odstúpiť
  true 20.08.2023, 13:47 | #22082
  Alzák by ho mal nasledovať a hneď by bol Mier **21
true 20.08.2023, 13:45 | #8950
By Pfizer. video https://www.veed.io/view/b20588c4-3c5d-40c3-80db-1299856ad26c?panel=share
true 20.08.2023, 13:39 | #8949
Čas sa kráti video https://www.veed.io/view/830367ce-117d-4b7a-90a1-54f4efccae05?panel=share
Markuss 20.08.2023, 11:47 | #8948
Už bola denná zvodka so srdiečkami a vystrekmi blaženosti?
Myslím Šnídl, Vagovič, Púchovský, Nikita, Lipšic prípadne ich shadow stránky?
  Markuss 20.08.2023, 11:48 | #22079
  **12
ball8 20.08.2023, 11:30 | #8947
ruSSká špeciálna vesmírna operácia **02**02**02**02**02**02**02**02

https://dennikn.sk/minuta/3529824/

**21**21**21

Ani čipy z prácčiek nevedia správne vybrať
ball8 20.08.2023, 11:21 | #8946
Boris na TA3 sa inak bojí, že polícia príde aj po neho **02
  Quake 20.08.2023, 11:26 | #22073
  Tak keď si v strane vyskladáš rodinný klan papalášov, zlodejíčkov a podvodníčkov a ovládneš kľúčovú službu v SR, zhovadíš ju a prídu ti na to, tak jasne, že sa bojíš **03
  ball8 20.08.2023, 11:28 | #22075
  Ja sa už len smejem. Mám to pustené len tak v pozadí, ale pekný grc teda **01
Quake 20.08.2023, 09:54 | #8945
Link na článok na doméne aktuality.sk
  Quake 20.08.2023, 09:56 | #22063
  Krásne obhajovanie pozvania dvoch kovaných náckov.
Namiesto toho, aby sme tu tieto indivídua úplne zrušili, tak ich necháme opakovať ruskú propagandu a náckovskú ideológiu. Paráda, nie? **14
Quake 20.08.2023, 09:43 | #8944
https://news.refresher.sk/142988-Medzinarodna-sachova-federacia-zakaze-ucast-transrodovym-zenam-v-su...
  Quake 20.08.2023, 09:44 | #22060
  V šachu zaviedli obmedzenia pre transrodové ženy a mužov. Podobne ako pri ragby, plávaní a atletike, kde majú transrodové ženy zákaz účasti na medzinárodných podujatiach, zaviedli po novom pravidlá aj v šachu. Píše o tom NPR.

Medzinárodná šachová federácia FIDE má zakázať účasť transrodových žien v ženských súťažiach, kým nevykoná „analýzu“. Tá môže trvať až dva roky. Organizácia má zároveň v pláne odstrániť niektoré tituly získané hráčmi, ktorí zvíťazili v ženských kategóriách a neskôr zmenili svoje pohlavie na mužské. Rovnako odstráni aj niektoré, ktoré získali transrodoví muži. Tituly by podľa federácie mohli byť obnovené v prípade, že hráč dokáže „preukázať vlastníctvo príslušného preukazu FIDE a skutočnosť, že je držiteľom titulu“, uviedla FIDE
  Quake 20.08.2023, 09:44 | #22061
  Podľa federácie má zmena pohlavia výrazný vplyv na postavenie hráča. Argument sa používal pri športoch s intenzívnou fyzickou aktivitou, čo šach rozhodne nie je.
  Quake 20.08.2023, 09:49 | #22062
  Šach je dominanciou mužov, percento žien, ktoré by dokázali konkurovať mužom je absolútne mizivé. Takže tu súhlasím so zákazom... **04
  slaven 20.08.2023, 10:12 | #22066
  OKI ... a kde nesúhlasíš so zákazom? No daj. Myslím samozrejme tie choré veci, keď muži čo sa identifikujú ako ženy idú súťažiť za ženy ...
  RUTY 20.08.2023, 10:31 | #22068
  Čistá kokot.na tie premeny **14
Som priemerný 3 ligový hráč futbalu a dám si odfaklit cikosa a pôjdem hrať so ženami. Jasné, že budem silnejší a môžem ísť hrať niekde 1 ligu na západe a som financne zahojeny. Áno to je tá spravodlivosť.**27
  Quake 20.08.2023, 11:25 | #22072
  Je mi jedno, či sa niekto premení na ženu, potom na muža, potom na koňa a nakoniec na nosorožca.
Čo mi ale nie je jedno, ak to niekto chce zneužiť na športový úspech.
ball8 20.08.2023, 09:33 | #8943
Otázka do pléna. Keďže tu viacerí podporujete a obhajujete ruSSký fašistický teroristický režim, v 1968 ste/by ste tiež vítali okupačné vojska u nás? **08
Quake 20.08.2023, 09:32 | #8942
Je v poriadku tu nadávať iným členom do dementov?
Či už sme sa posunuli tak, že je to úplne šumafuk, ako sa tu kto uráža?
**08
  slaven 20.08.2023, 10:11 | #22065
  Už to veľmi neriešim pravdu povediac. Inak najviac nadávok šlo stále od nicku ball8, ten takto veľmi často reagoval-reaguje neslušne na nick true.
  Markuss 20.08.2023, 11:13 | #22069
  Ball8 tu pravidelne prejavuje svoj Tourettov syndróm aj s penou pri pyskoch, tak sa tu nezavzdušňuj
  Quake 20.08.2023, 11:21 | #22070
  Takže môžem kľudne nadávať tebe aj ostatným do dementov, hovoríš, hej?
Ok...len som si to chcel potvrdiť **02
  Markuss 20.08.2023, 11:27 | #22074
  Kľudne. A môžeš si ma aj odfiltrovať ako nick true. Aby ťa to neobťažovalo v tvojej bubline
  ball8 20.08.2023, 11:31 | #22076
  Markuss: Nedá sa, lebo tento web umožňuje odfiltorvať len 1 osobu. Inak ja by som si ťa už dávno zablokoval tiež **01
  Quake 20.08.2023, 11:39 | #22077
  Pokiaľ viem, teba som už raz žiadal, aby si na mňa nereagoval, lebo si bol hulvát, vydržal si pár dní. Takmer vôbec na teba nereagujem, nezaujímaš ma, nože si skús pozrieť, koľkokrát si reagoval ty v mojom vlákne a koľko ja v tvojom. V ignore mám už jeden nick, viac sa nedá.
  Markuss 20.08.2023, 11:46 | #22078
  Slaven maš tu gap. Daj si to do pipeline a v release 2023-S09 by si to mohol stihnúť.
Šak si kua agile. Takýto sprint to je cobydup
  Quake 20.08.2023, 11:52 | #22080
  A ešte srdiečka navrhujem, aby sa mohli dávať. A palčeky hore aj dole. A ešte všetky nicky zrušiť, čo majú na konci nacistické SS.
**04
  ball8 20.08.2023, 11:53 | #22081
  Ooh, burn **02
Quake 20.08.2023, 08:04 | #8941
https://prnt.sc/hBL7MPGt_cgV
  Quake 20.08.2023, 08:06 | #22051
  Jedna z najsilnejších fotografií z tejto vojny.
Nezmyselnej, chorej, Ruskom vyprovokovanej vojny. Každý z Ukrajincov padol za budúcu slobodu a mier pri obrane svojej krajiny. Hrdinovia. **21
  Quake 20.08.2023, 08:07 | #22052
  Podľa zdrojov novinárov z NY Times stratila Ukrajina približne 70 000 vojakov a ďalších 100 až 110 tisíc bolo zranených.
  slaven 20.08.2023, 09:21 | #22055
  osobne si myslím, že toto je silnejšie foto https://ibb.co/FgHVZcn
  slaven 20.08.2023, 09:21 | #22056
  alebo toto https://arc-anglerfish-washpost-prod-washpost.s3.amazonaws.com/public/R6XJFDD234I6ZHOOOMJVPHPEGQ.jpg
  Quake 20.08.2023, 09:29 | #22057
  Táto vojna je tragédiou. Absolútne zbytočné zabíjanie kvôli chorému bláznovi, potkanovi, čo neuznáva suverenitu iného štátu. Môj rešpekt si zaslúži každý, kto bojuje za obranu svojej vlasti.
  slaven 20.08.2023, 10:09 | #22064
  Moje fotky mimochodom nie sú z posledných rokov, ale z júla 2014, konkrétne: Ostreľovanie ukrajinskými vládnymi jednotkami v Luhansku na východnej Ukrajine. A nereaguj na to, je to zbytočné, ja viem, že podľa Teba sa tam nič také nedialo a ľudia vôbec nezomierali, fotky sú vytvorené v Photoshope.
  ball8 20.08.2023, 10:18 | #22067
  Aspoň slaven vidíš, za čo sú ruSSi zodpovední od 2014, keď napadli iný štát.
  Quake 20.08.2023, 11:23 | #22071
  Čo to zase táraš, slaven. Skús si poriadne zistiť, ako v skutočnosti prebiehal celý konlfikt medzi Ukrajinou a Ruskom dávno pred 2014, ako Rusko systematicky ničilo jednu krajinu za druhou, ako na Ukrajine dlho dlho pripravovali vojnu.
A skús pri tom použiť aj relevantné zdroje a knihy. Skús to. Možno sa ti otvoria oči...
true 19.08.2023, 22:12 | #8940
Rusko, Turecko a Katar pripravujú novú, teraz trojstrannú dohodu o "obilnej dohode".
Podľa denníka Bild táto informácia pochádza z oficiálnej korešpondencie medzi ministerstvami zahraničia a veľvyslanectvami Ruska a Turecka.
Ankara chce byť v rámci tejto dohody organizátorom a Katar sponzorom dodávok. Ak bude dohoda podpísaná, bude sa ruské obilie vyvážať do chudobných krajín, predovšetkým do Afriky.
Turecký minister zahraničia zároveň chce požiadať Moskvu o obnovenie predchádzajúcej dohody o dodávkach obilia, aby sa jej mohol zúčastniť aj Kyjev. K podpisu novej dohody by malo dôjsť tento víkend v Budapešti.
true 19.08.2023, 22:11 | #8939
Biden si zabudol z ucha vytiahnuť slúchadlo na simultánny preklad. Zároveň nechápal, čo má robiť.
A potom sa otočil a odišiel bez toho, aby si potriasol rukou s hlavami Japonska a Južnej Kórey, ktorí sa zúčastnili na tlačovej konferencii.
Je pravda, že lídri krajín neboli bezradní a podali si ruky. video https://www.veed.io/view/63f4945b-d379-4d42-8789-7a7a200cf865?panel=share
  true 19.08.2023, 22:12 | #22050
  a takeho politika uznavaju a podporuju chopre slniecka - na smiech - naozaj na smiech **01**01**01**01
true 19.08.2023, 22:11 | #8938
Srbsko skladuje polovicu svojho plynu v maďarských zásobníkoch, uviedol srbský prezident Aleksandar Vučić.
"Dostali sme takúto možnosť za prijateľných podmienok. Na Maďarsko sa môžeme vždy spoľahnúť," poznamenal.
Rusko a Srbsko sa dohodli na dodávkach plynu za nových podmienok na konci mája 2022, Maďarsko má s Ruskom tiež uzavretú dohodu o dodávkach plynu. Vučić vlani poznamenal, že Belehrad nakupuje plyn za "fantastickú" cenu.
  true 19.08.2023, 22:11 | #22049
  plus: Maďarsko navrhlo alternatívy k tranzitu ruského plynu cez Ukrajinu.
Objemy ruského plynu vstupujúceho do Maďarska cez Ukrajinu môžu byť presmerované do Tureckého prúdu (TurkStream). Na tlačovej konferencii to uviedol minister zahraničných vecí a zahraničných ekonomických vzťahov krajiny Peter Szijjártó.
„Maďarsko prijalo včasné opatrenia, aby sa diverzifikačné úsilie týkalo nielen zdrojov, ale aj trás... Je veľmi dôležité, že existuje plynovod TurkStream, pretože jeho priepustná kapacita do Maďarska je 8,5 miliardy metrov kubických a môže plne zahŕňať celý objem plynu pochádzajúceho z Ruska na základe dlhodobého kontraktu,“ vysvetlil.
true 19.08.2023, 22:11 | #8937
Predkovia Židov a iných národov vyšli z ukrajinskej Haliče - tvrdí učebnica geografie pre 8. ročník ukrajinskej školy:
"Staroindický jazyk sanskrit je blízky ukrajinčine. Aj geografické názvy západných a južných krajín a národov, ako Galatea, Galilea, Francúzsko (Galia), Galícia v Španielsku alebo Portugalsko (Porto Galia), naznačujú pravdepodobnost, že predkovia súčasných Francúzov, Španielov, Portugalcov, Židov a Turkov mohli prísť do týchto krajín z ukrajinskej Galície".
Autor učebnice Petro Masliak je profesorom Kyjevskej národnej univerzity, doktorom vied, zaslúžilým pracovníkom školstva Ukrajiny, poznamenáva Miroslava Berdnik (https://t.me/Varjag2007).
"Prečo fúka vietor? Pretože sa stromy kolíšu!" (stará ukrajinská múdrosť). foto https://postimg.cc/gallery/pLcNVbw
peto10 19.08.2023, 21:09 | #8936
#8831
https://news.sky.com/story/russia-reports-abnormal-situation-at-luna-25-spacecraft-12943243

"abnormalna situacia" ? asi sa spustil program rychle pranie
**01
  ball8 19.08.2023, 21:11 | #22048
  **02**02**02**02 lol

Inak sranda, aj keď mam true-a v ignore, tak takto mi ten príspevok otvorí. slaven, chybka na webe (jedna z desiatok **01)
slaven 19.08.2023, 21:08 | #8935
#8927 aj Nemci pisu https://www.spiegel.de/ausland/slowakei-polizei-nimmt-fuehrende-funktionaere-anderer-sicherheitsorga...
slaven 19.08.2023, 21:02 | #8934
Naozaj schuti som sa na tej krave zasmial ...
- ked su diskusie bez oponentov s nimi, je to OK, ked z opozicie, je to strasne
**01**02**01
Link FB príspevok
Markuss 19.08.2023, 19:50 | #8933
Vláda odborníkov **26
Zachvilu nebudú ani obväzy a leukoplasty
  Markuss 19.08.2023, 19:51 | #22043
  https://hnonline.sk/slovensko/96099754-kriticky-nedostatok-liekov-sa-dostal-do-bodu-vrcholu-chybaju-...
  Markuss 19.08.2023, 19:51 | #22044
  My vás mafii nepredame!
Dá sa to!
Nevyjde slnko!
**21zuzana
  slaven 19.08.2023, 20:13 | #22045
  Hlavne že sú peniaze na Pohodu (festival) a Tepláreň.
#Sľúbili sme si lásku
  peto10 19.08.2023, 20:48 | #22046
  2013 https://plus7dni.pluska.sk/domov/pacienti-ohrozeni-slovensku-chybaju-dolezite-lieky-zahranici-ich-fi...
2014 https://www.noviny.sk/slovensko/124415-na-slovensku-chybaju-lieky-v-zahranici-sa-s-nimi-kseftuje
2016 Link na článok na doméne sme.sk
  ball8 19.08.2023, 21:10 | #22047
  Len mi povedz, ako môže vláda odborníkov za to, že je nedostatok liekov v celej Európe? **02 Zas si si kopol do niekoho, kto za to nemôže, ale aspoň si si vylial svoju zgrcanú dušu **26
  Markuss 20.08.2023, 08:33 | #22053
  To ti demente samozrejme našepkali progresívni sektári. Napr v Rakúsku niečo málo chýba, ale takto obludné to zďaleka nie je.
Ale opýtam sa, že čo spravili preto aby niečo zohnali?
  ball8 20.08.2023, 09:38 | #22058
  To mi nikto nenašepkal, tomu sa hovorí, že zachytenie správy zo zahraničia, keď hovoria o chýbajúcich liekoch. Vláda s tým nemá absolútne nič, takéto veci má riešiť ministerstvo zdravotníctva. Keď je liek nedostupný, tak ho niekto musí vyrobiť najskôr, nerastie na strome ako potkany na tomto webe.
slaven 19.08.2023, 19:43 | #8932
#8895
nikto to nevie vysvetlit, chapem ... tak ti debili v tom pokracuju, vcera sa to stalo: švédska polícia zatkla pred iránskym veľvyslanectvom v Štokholme ženu, ktorá sa pomocou hasiaceho prístroja snažila niekomu zabrániť v pálení Koránu.
  slaven 19.08.2023, 19:45 | #22042
  - mám aj video z toho incidentu, ale dávať to tu je zbytočné
- z môjho pohľadu je to načisto choré čo sa deje a že toto úrady oficiálne POVOLIA
  Quake 20.08.2023, 09:43 | #22059
  No a? Preboha, sú to rozprávkové knihy, Biblia alebo Korán.
peto10 19.08.2023, 16:46 | #8931
Ivan Kamenec, špičkový historik holokaustu a Slovenského štátu, ktorý sa ako 6-ročný musel ukrývať v bunkri pred nacistami, dnes na proteste pred dverami budovy SRo, kde sa konala diskusia Uhrík-Kotleba.

Link na príspevok na doméne X.com

  ball8 19.08.2023, 17:01 | #22041
  Tiež nechápem, ako si vôbec môžu dovoliť pozvať členov 2 fašistických strán a pokojne to odvysielať.
Quake 19.08.2023, 13:29 | #8930
Peter Sabaka

Som veľmi rád že Okresný súd v Nitre uznal, že výroky ktoré o mne šírili predstavitelia hnutia Republika boli nepravdivé a urážajúce a že nešlo o normálnu kritiku ale o neoprávnený zásah do mojich práv na ochranu osobnosti. Rovnako som rád, že súd uznal, že tak robili v záujme politického boja v prospech hnutia Republika a ako forma politického zápasu. Súd uznal že činnosť členov hnutia Republika bola koordinovaná s cieľom získať politický kapitál a že teda celé hnutie je za toto konanie zodpovedné. Som rád že súd uznal, že je neprípustné o nezávislom odborníkovi šíriť klamstvá, šíriť proti nemu nenávisť a dokonca ospravedlňovať použitie násilia proti jeho osobe. Robím to aj v mene všetkých ostatných odborníkov ktorý boli počas pandémie politikmi napádaný a očierňovaný ako napríklad pani doktorka Zuzana Baťová alebo pani doktorka Elena Prokopová alebo Profesor Krčméry.
  Quake 19.08.2023, 13:29 | #22036
  Boj nekončí. Pokračujeme na kraji a ešte v iných rozbehnutých procesoch.

Ps...Rovnako sa nehnevám na takého Dannyho Kollára. Skor mi je ho ľúto a prajem mu aby sa mu raz podarilo nájsť si svoje miesto v demokratickej spoločnosti a takú prácu a hobby pri ktorých nebude porušovať zákon.
  Quake 19.08.2023, 13:29 | #22037
  YES **22
  ball8 19.08.2023, 13:31 | #22039
  Dal to úplne na frajera. Raz darmo, múdry a vzdelaný človek, to hneď vidíš.
  Quake 19.08.2023, 13:43 | #22040
  A teraz si porovnaj ožrana, fašistu, feťáka, zločinca Kollára, čo sa schováva jak potkan, neustále klame a šíri nenávisť a rešpektovaného vzdelaného odborníka, ktorý pomáha ľuďom.
Neuveriteľný rozdiel.
ball8 19.08.2023, 13:17 | #8929
Ministerstvo obrany Ruskej federácie uviedlo, že jedno lietadlo bolo poškodené v dôsledku útoku ukrajinského UAV na leteckú základňu Soltsy-2 v Novgorode. Mohla by to byť trieda Tu, keďže sú tam rozmiestnené.

Zatiaľ čo ruské úrady tvrdia, že len jedno lietadlo bolo poškodené, niekoľko Tu-bombardérov údajne premiestňujú do Olenye.

Link na príspevok na doméne X.com
ball8 19.08.2023, 13:04 | #8928
Zapdredané mainstreamové média nás nikdy nezavolajú do relácie.

Tiež zapredené mainstreamové média:

https://www.instagram.com/p/CwH4ax4oPa_/

**02**02**02
Markuss 19.08.2023, 12:09 | #8927
A už máme aj dobru reklamu u susedov

https://orf.at/stories/3328093/
  Markuss 19.08.2023, 12:11 | #22028
  https://m.faz.net/aktuell/politik/ausland/razzia-in-der-slowakei-polizei-geht-gegen-geheimdienstchef...
  Markuss 19.08.2023, 12:14 | #22029
  https://app.handelsblatt.com/politik/international/razzien-wenige-wochen-vor-parlamentswahl-machtkam...
ball8 19.08.2023, 11:55 | #8926
Teroristi opäť zničili divadlo, tento krát v Chernihive.

Link na príspevok na doméne X.com

Ako niekto môže podporovať ruSSko? To musí byť totálny dezolát bez chrbtovej kosti.
  ball8 19.08.2023, 13:30 | #22038
  Ale aby som teraz len nekrivdil a neobviňoval z útoku na civilné ciele, je pravdou, že dnes tam bola výstava dronov.
<< < 452 | 453 | 454 | 455 | 456 | 457 | 458 | 459 | 460 | 461 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions