POLITICKÁ DISKUSIA
| Aktualizuj POLITIKA diskusiu | KLASICKÁ DISKUSIA |
| << < 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 > >> |
| slaven | 03.11.2023, 15:14 | #10924 |
|
Píšta "Lakatoš" Hamran sa bol vyplačkať u milenky špecisudkyne Záleskej - Tódovej, u "novinárky", ktorá tak nadštandardne zarába, že býva v najluxusnejšej časti Bratislavy pod Slavínom (kam sa presťahovala zo zaprdeného pivničného bytu, kde bývala do vraždy Kuciaka a jeho priateľky).
(P.S. Ten malý ušatý trpaslík bol taký posr@tý od strachu, že personálny rozkaz o odchode do civilu, podpísaný Čaputovej bielym koňom šorošovcom Ódorom, si schoval a neodovzdal ho na personálne? Zrejme sa bál, že mu ho nový poctivý minister vnútra Matúš Šutaj Eštok roztrhá a spláchne do kanálu?) Link YouTube video |
|
| majka | 03.11.2023, 14:04 | #10923 |
|
Fiasko Colštoka a spol. bolo
spôsobené zlým odprezentovaním ich MEGA akcie. Vopred sa nevedelo - či sa budú chytať na hraniciach tí čo chcú ísť na Slovensko, alebo tí čo po vzniku novej vlády ho uvažujú opustiť. |
|
| slaven | 03.11.2023, 14:30 | #26381 | |
| Trápny škrekot, tentokrát koho? | ||
| Quake | 03.11.2023, 12:22 | #10922 |
| Link na článok na doméne aktuality.sk | |
| Quake | 03.11.2023, 12:22 | #26378 | |
| Nová mocenská garnitúra odhodila zábrany veľmi rýchlo. Vlastne sa len ukázalo, že žiadne nikdy nemala. Ide o bezpečnosť ľudí zviazaných so Smerom. Voliči z toho profitovať nebudú. Namiesto lepších ciest a nemocníc budú mierne tresty pre korupčníkov. Ktovie, či si túto zákernosť vôbec všimnú. | ||
| Quake | 03.11.2023, 12:24 | #26379 | |
| Je príznačné, že samotný Peter Pellegrini úplne čuší, a tak potvrdzuje absolútny krach svojich deklarácií. Čakalo sa na pomalé vyhasínanie, ale tento koniec je raketovo rýchly. Ak by sa dotyčný unúval do prezidentskej kandidatúry a bol nedajbože úspešný, palác sa stane úložiskom nepoužiteľného politického materiálu. | ||
| Quake | 03.11.2023, 12:25 | #26380 | |
|
Dobre bude.
Jednoduchí zatľapkajú a karavana ide ďalej. Absurdistan na počkanie. |
||
| slaven | 03.11.2023, 10:35 | #10921 |
| Dedolarizácia ASEANu: Thajsko, Malajzia a Indonézia podpísali tripartitnú dohodu o urovnaní bilaterálneho obchodu vo vlastných menách. | |
| slaven | 03.11.2023, 10:28 | #10920 |
|
Takže ešte raz pre všetkých nechápajúcich:
Preventívna policajná akcia na hraniciach s Maďarskom spustená v pondelok 30. októbra mala vyslať jasný signál, že Slovensko nie je bezpečné pre tranzit nelegálnych migrantov a prevádzačov. - M. Š. Eštok Doplnil, že celú zelenú hranicu chránili na vytypovaných miestach. Náklady na túto akciu boli vyčíslené v sume okolo 60.000 eur. - nie milion eur ako tvrdí hlúpučký hoaxer Jaro. Zdroj1: min.vnutra https://fb.watch/o4puvn8j5n/ Zdroj2: fb.jaro Link FB príspevok Zdroj3: https://www.teraz.sk/slovensko/vlada-kontroly-na-hraniciach-s-madars/751758-clanok.html Zdroj4: https://www.minv.sk/?tlacove-spravy&sprava=slovensko-je-pripravene-na-nasadenie-v-plnej-sile-v-boji-... |
|
| slaven | 03.11.2023, 10:07 | #10919 |
|
#10909 ano majko, bol som v divadle pár X aj na výstavách. Neveríš, chápem.
Na koncerty, čo je tiež kultúra chodím taktiež. Odpad ako Horná Dolná a podobné slovenské sračky ignorujem, predstav si to ... Takže ani IV. cenové skupiny nenavštevujem ... V vieš kde idem dnes večer? Do najstaršieho hostinca na Slovensku a ver mi že to nie je žiaden pajzel, ako by si čakal V opere som nebol, to by som nevydržal |
|
| slaven | 03.11.2023, 10:17 | #26374 | |
| ďalší sláájd poprosím | ||
| Markuss | 03.11.2023, 12:04 | #26376 | |
| nebol si nikdy na StandUp komikoch ani na GayFilm festivale! | ||
| slaven | 03.11.2023, 12:18 | #26377 | |
|
Aha, tak som si pomýlil TOPIC. Sorry |
||
| majka | 03.11.2023, 09:53 | #10918 |
|
Blaha upratuje, Danko vydiera, Pellegrini sa uškiera, Fico sa nemení, Slovensko padá do čiernej diery. Zurian vojnu ukončí, do Bieloruska si odskočí…
Čo tí Slováci asi tak čakali? Blaha upratal prezidentku a tiež európsku vlajku a vyvesil portrét marxistického anarchistu. Musel, veď to svojim voličom sľuboval. Danko sa zasa ozval, že povalí vládu, pokiaľ budú ministri Hlasu hovoriť somariny. Samozrejme nepovalí, len si vydiera ďalšie kšefty. Slovensko už padá do čiernej diery, čo priam detailne dokazuje verejné vypočutie Zuriana na post šéfa inšpekcie polície. Chlapík porozprával takú šialenú motanicu konšpirácií o samotnej i tajnej polícii, vrátane svojej role v nej a teda aj vďaka nemu prebiehajúcej vojny, cez policajný teror až po svoj pobyt v Bielorusku. To video radšej nepozerajte, dvihne sa Vám žalúdok, šéf inšpekcie polície bohorovne povie. že on vie o vražde a polícia tvrdí, nie! Nepozerajte to video, budete mať pokušenie okamžite zrušiť políciu, SIS a teda celé mafiánske Slovensko a vytvoriť niečo úplne nové, neskorumpované. Pri terajšej staronovej komunistickej a klérofašistickej moci je to naivná myšlienka. Korupcia a jej kamuflovanie je základom ich žitia, bytia. Čo tí naivní Slováci, ktorí ich volili od nich čakali? Určite presne to, čo robia? Sú to už fakt navždy stratení jedinci, fanatici opásaní trhavinou, schopní si vsugerovať, že všetko s nimi musí skapať? Polícia je v mafiánskej vojne, logicky štát je v mafiánskej vojne. A preto polícia, štát nechráni občanov, ochraňuje svoje mafie. A preto na to takmer doplatila životom študentka vo vlaku. Myslite na to fanatici, ktorí ste stvorili monštrum M79! |
|
| slaven | 03.11.2023, 10:03 | #26371 | |
| davaj pls aj autorov tychto brutálne trápnych škrekotov, ak môžeš | ||
| ball8 | 03.11.2023, 09:51 | #10917 |
|
Čo voliči SMER-u, čo hovoríte na toto? Link na článok na doméne aktuality.sk |
|
| Markuss | 03.11.2023, 09:46 | #10916 |
|
nech zijeme!
Link na článok na doméne pravda.sk |
|
| Markuss | 03.11.2023, 09:47 | #26365 | |
| Odpoveď na otázku, koľko teda stojí jedna kilowatthodina z verejného nabíjacieho stojanu, nie je vôbec jednoduchá. Vo všeobecnosti sa totiž na Slovensku momentálne pohybuje cena od 0,24 až do 0,79 eura. Rozdiel medzi tou najnižšou najvyššou je viac ako trojnásobná. Takže ak priemerný elektromobil spotrebuje povedzme 18 kWh energie na 100 km, môže vás táto vzdialenosť stáť 4,38 eura, ale aj 14,22 eura. Opäť prirovnanie – predstavte si, že by na jednej čerpacej stanici stál liter benzínu 1,60 eura, ale na inej, alebo za iných podmienok, viac ako päť eur. Lenže presne tak to je, keď nabíjate elektromobil. | ||
| slaven | 03.11.2023, 10:08 | #26372 | |
|
hoaxy a podvody, hluposti od dezolatov, na co sem take veci davas??? |
||
| slaven | 03.11.2023, 10:13 | #26373 | |
| inak tych 14e je mega pecka ... Mňa stojí 100km do 10eur určite. | ||
| Quake | 03.11.2023, 09:44 | #10915 |
| https://edition.cnn.com/2023/11/01/asia/north-korea-one-million-shells-russia-ukraine-war/index.html... | |
| Quake | 03.11.2023, 09:47 | #26364 | |
|
Krajina, kde je hladomor, absolútna chudoba a totálna diktatúra, dodá 1 000 000 delostreleckej munície.
EÚ, ktorá je megabohatá a v porovnaní so Severnou Kóreou sa topí v blahobyte, dodá iba 300 000 muníce. Divné... |
||
| Quake | 03.11.2023, 09:40 | #10914 |
|
Blahoslavení chudobní duchom, lebo ich je politická sekcia.
Či? #varenípečení |
|
| slaven | 03.11.2023, 09:36 | #10913 |
|
187 krajín hlasovalo za zrušenie ekonomického embarga uvaleného Washingtonom na Kubu, iba Spojené štáty a Izrael hlasovali proti a Ukrajina sa zdržala hlasovania.
https://ibb.co/hssLSjD |
|
| slaven | 03.11.2023, 09:37 | #26361 | |
|
Izrael ako poslušný otrok, nečudujem sa. Ale ktovie prečo Ukroši nehlasovali za, neviete? |
||
| slaven | 03.11.2023, 09:35 | #10912 |
|
Erdogan na samite Organizácie turkických štátov urobil niekoľko vyhlásení:
V pásme Gazy sa už 28 dní páchajú zločiny proti ľudskosti a neexistuje termín, ktorý by vysvetlil brutalitu, ktorá sa tam odohráva. Víťazstvom v Karabachu sme o krok bližšie k trvalému mieru v našom regióne. Je dôležité, aby Arménsko splnilo svoje záväzky voči Azerbajdžanu. Ako turkický svet musíme naďalej podporovať Azerbajdžan. |
|
| slaven | 03.11.2023, 09:33 | #10911 |
|
REAKCIA NA INKVIZÍTOROV Z KDH
Prvý deň v úrade a už ma aj idú odvolať - to bude zrejme Guinnessov rekord 1. Poslancov KDH som tak rozčertil tým, že som zvesil Čaputovú a vlajku EÚ nahradil slovenskou zástavou, že ma chcú odvolať. 2. Tým len potvrdzujú, že stredovek pre nich ostáva najväčšou inšpiráciou a ďalej by najradšej upaľovali každého, kto má iný názor. 3. Chápem, že ich rozzúrilo, že som vo svojej kancelárii vyvesil zástavu Slovenskej republiky, pretože oni Slovensko nenávidia. KDH ani len nehlasovalo za Ústavu a hlasovali proti Deklarácii zvrchovanosti. 4. Neexistuje žiadna povinnosť mať v kancelárii vyvesenú zástavu Európskej únie. Pre mňa je na prvom mieste Slovensko, budú sa s tým musieť zmieriť. 5. A už vôbec neexistuje povinnosť mať v kancelárii obraz Zuzany Čaputovej. Nejde o štátny symbol. 6. Che Guevara je celosvetovo uznávaný symbol boja za slobodu. V kubánskej revolúcii pomohol zvrhnúť diktátorský režim. 7. O pár dní mi vyjde knižka o tomto revolucionárovi, dúfal som, že mi na knižku zase urobia reklamu v Denníku N ako naposledy pri Leninovi, ale predbehlo ich KDH - ďakujem 8. Do svojej kancelárie som si dovolil umiestniť drevorezbu Dukly, pretože si vážim odkaz našich osloboditeľov od fašizmu - asi aj to KDH-ákom vadí, zjavne majú bližšie k tým, čo proti našim osloboditeľom bojovali. 9. A určite im prekáža aj Ľudovít Štúr a jeho kniha o Slovanoch, ktorú som si vystavil - ďalší dôkaz toho, ako veľmi KDH nenávidí Slovensko a naše dejiny. 10. V kancelárii mám aj fotky svojich detí - tam očakávam útoky skôr od Progresívcov, veď čo si to dovoľujem, vystavovať si rodinu. 11. Verím, že busta Samuela Jurkoviča nevadí nikomu - zakladateľ prvého úverového družstva na svete si zaslúži našu úctu. 12. Som hrdý Slovák a nikdy sa nebudem hanbiť za velikánov našich dejín ani za našu zástavu. 13. A rovnako som hrdý ľavičiar a nikdy sa nebudem hanbiť za symboly ľavice, vrátane Che Guevaru. 14. Jediné, za čo sa hanbím, je KDH, ktoré sa správa, akoby tu nebol rok 2023, ale rok 1942. Akoby sme nemohli mať iný názor. 15. Vážení kolegovia, prosím, uvedomte si, že nielenže máme slobodu prejavu, ale ešte sme aj s našimi názormi vyhrali voľby. Tak sa prebuďte a prestaňte sa správať ako poslední fašisti. Krásny deň |
|
| ball8 | 03.11.2023, 09:46 | #26363 | |
|
Predstav si, že si dieťa a za otca máš Blahu |
||
| slaven | 03.11.2023, 09:31 | #10910 |
|
Dokedy bude žena Bardyho, šéfredaktora Aktuality.sk, hovorkyňou Polície SR? Už sa vie, ako unikali infá zo spisov do tohto plátku?
Šéfredaktor ultraprogresivistického portálu Aktuality financovaného zahraničnou korporátnou propagandou (Ringier) je spriahnutý so svojou manželkou Denisou, ktorá pôsobí ako hovorkyňa policajného prezídia. Pani pplk. Ing. Bárdyová (za slobodna Baloghová, o ktorej sa portál Ďatel vyjadril, že “v živote ani križovatku neriadila, zato riadi mediálne manipulácie”), tvorila ešte pred manželstvom s Bárdym pár s Branislavom Bakošom, bývalým šéfom Jednotky operatívneho nasadenia a ešte pred ním zas pár so ženatým šéfom Úradu pre boj s organizovaným zločinom Štefanom Šárokom a majú aj priateľský vzťah s komárňanským spolurodákom Štefanom Hamranom. ------------- tak slušnééé |
|
| majka | 03.11.2023, 09:06 | #10909 |
|
Ministerka Šimkovičová sa ocitla v nepriateľskom prostredí, ktoré ňou pohŕda a smeje sa jej. To je pre ňu samotnú aj pre celú vládu väčšia hrozba, ako keby z nej malo strach.
Vedeli to už komunisti, preto za ministrov kultúry vyberali básnikov. Miroslav Válek podrobil slovenskú kultúru potrebám totalitného režimu, ale bol v tom taký úspešný aj vďaka svojej autorite básnika. Išiel z neho strach, ale nebol na posmech. Platilo to aj o ministroch kultúry vo vládach Vladimíra Mečiara. Dušan Slobodník aj Ivan Hudec rozumeli kultúrnej elite, lebo do nej v širšom zmysle patrili – a preto jej išli po krku relatívne premyslene. Na rozdiel od Válka si ju nemohli podrobiť, a tak sa pokúsili ju vyhladovať a namiesto nej nakŕmiť servilný druhý sled. Ako nepriatelia nezávislej kultúry šírili strach a vyvolávali odpor, neboli však na smiech. Napokon ten zápas prehrali a doplatil na to aj samotný Mečiar. Robert Fico sa z ich prehry poučil a na kultúrne elity nasadil zmierlivého Mareka Maďariča, ktorý kultúrnu elitu považoval za svojho prirodzeného partnera. Nič z toho však Šimkovičová nemôže urobiť, lebo vôbec nerozumie tomu, čo je kultúra. V rámci prípravy na tento text som si pozrel jej vystúpenia v TV Slovan a po kultúre som nenašiel ani stopy. Zato som videl revolučné nadšenie luzy, ktorá porazila elity a hovorí: „Teraz vládneme my.“ Robert Fico sa za každú cenu chcel stať premiérom, aby si zaistil beztrestnosť a ochránil svojich ľudí. Výsledok volieb ho prinútil pribrať k moci revolučnú gardu antisystému, ktorej pridelil ministerstvá kultúry a životného prostredia, lebo o ne on sám nikdy nemal záujem. Ficova doterajšia skúsenosť s koaličnými partnermi ho utvrdzovala v tom, že s každým sa dá dohodnúť, lebo politika je rovnako chladná a bez emócií ako peniaze. Mal si však urobiť domácu úlohu a pozrieť si vysielanie TV Slovan. Poslancami za SNS sa stali ľudia, ktorých k moci vyniesli diváci tohto média. Od politikov Smeru sa líšia tým, že sú o svojej revolučnej misii naozaj presvedčení a so svojimi divákmi a voličmi tvoria spoločenstvo vášnivo oddané svojej autenticite. Keby sa odchýlili od svojich sľubov, zradili by sektu. Nie som si istý, že dajú prednosť peniazom pred zradou. |
|
| majka | 03.11.2023, 09:09 | #26356 | |
|
Martina Šimkovičová sa však zrade nevyhne. Už sa o ňu pokúsila, keď sa v liste českému kolegovi odvolala na T. G. Masaryka, a zožala posmech. Teraz sa môže z pomsty pokúsiť vyhladovať kultúrne elity, ale nemôže úplne zoškrtať peniaze napríklad na divadlá, hoci v nich hrajú herci a herečky, ktorých ona sama a najmä jej voliči neznášajú. Bude tak nenávidená elitami a zároveň ju budú jej voliči obviňovať zo zrady.
Robert Fico je presvedčený, že rozumie štátu a spoločnosti, preto ho kultúra nezaujíma. Som si istý, že sa mýli a že práve Martina Šimkovičová ho z tohto omylu aj proti svojej vôli usvedčí. Martinka z rakúskeho Kitsse teraz nemá čas rozmýšľať.Pripravuje list PUTLEROVI k výročiu VOSR. |
||
| RUTY | 03.11.2023, 09:20 | #26357 | |
|
Ha ha naj ministerstvo, ktoré je každému u riti a aj nejaký herci. Absolútne to nikoho nezaujíma. Treba si už zvyknúť a šúchať nožičkami. |
||
| slaven | 03.11.2023, 09:22 | #26358 | |
|
brutálny trápny škrekot
presne tak, môžu len šúchať nohami a bliakať v zapredaných médiách, nic ine im neostava |
||
| majka | 03.11.2023, 09:57 | #26370 | |
| Boli ste niekedy v divadle,na opere,výstave?Pre vás je kultúra vysedavanie v IV. CENOVEJ,Horná Dolná? | ||
| slaven | 03.11.2023, 08:16 | #10908 |
|
Povráva sa, že dnes popoludní môže vodca Hizballáhu Hassan Nasralláh počas svojho prejavu vyhlásiť vojnu Izraelu.
Pre jeho vystúpenie v Libanone je už pripravené miesto. Pripomeňme, že dnes o 15:00 vyprší ultimátum požadujúce stiahnutie izraelských jednotiek z pásma Gazy. |
|
| Markuss | 03.11.2023, 07:50 | #10907 |
|
vraj existuje korelácia medzi zastúpením volicov Progresívneho Slovenska a vekom.
Táto statistika by to potvrdzovala Link na článok na doméne pravda.sk |
|
| Markuss | 03.11.2023, 07:52 | #26350 | |
|
ta ja len ze tak
Link na článok na doméne aktuality.sk |
||
| slaven | 03.11.2023, 07:58 | #26351 | |
|
good, ma to rozosmialo |
||
| ball8 | 03.11.2023, 08:48 | #26353 | |
|
Z článku vyplýva úplne niečo iné, ale dobré domýšľanie |
||
| Markuss | 03.11.2023, 09:36 | #26359 | |
|
ano - toto chalan nedostudoval na FEI-ke. Ale rad by rozdaval rozumy |
||
| ball8 | 03.11.2023, 09:42 | #26362 | |
|
Odkiaľ ty čerpáš informácie, ja som na FEI nikdy neštudoval, však sme sa tu my dvaja osobne o tom bavili, kde som študoval Btw, keby si vedel, prečo som nedoštudoval, tak by si ticho ostal |
||
| Markuss | 03.11.2023, 09:48 | #26366 | |
|
pozri si stranku absolventov FEI. mas tam aj rok.
a je mi srdecne jedno preco. Aj Simecka, aj Budaj uvadzaju svoje dovody. ale fakt je, ze nie |
||
| Markuss | 03.11.2023, 09:54 | #26368 | |
|
https://www.absolventi.stuba.sk/sk/absolventi-stu/vyhladavanie-absolventov
teda Fakulta sa uz nevola FEI, lebo sa informatici osamostatnili. Takze FIIT po novom. Ferry este chodil na FEI |
||
| ball8 | 03.11.2023, 09:56 | #26369 | |
| Jop, FIIT je správna fakulta. ferry chodil na FEI, kedysi som sa s ním bavil o tom | ||
| ball8 | 02.11.2023, 23:02 | #10906 |
| Asi takto k tomu potkanovi v našej vláde: https://www.instagram.com/p/CzKNYlfNlJ7/ | |
| jura7 | 03.11.2023, 08:48 | #26352 | |
| Za to ze ma iny nazor??? Dobre urobil ze ju strcil do skrine tapu jednu | ||
| ball8 | 03.11.2023, 09:06 | #26355 | |
| Ty si zjavne tiež mentálny akrobat | ||
| jura7 | 03.11.2023, 09:36 | #26360 | |
|
Ked to ti hovoris asi to bude pravda |
||
| ball8 | 03.11.2023, 09:48 | #26367 | |
|
Škoda, že sa nevnímaš rovnako, aspoň by si bol ticho a neručal jak ostatní dezoláti na tomto webe |
||
| jura7 | 03.11.2023, 11:45 | #26375 | |
|
Ja len reagujem na tvoje hlupucke veci co sem davas ty inteligent |
||
| slaven | 02.11.2023, 20:49 | #10905 |
|
Minister Šutaj Eštok vyhodil celé predstavenstvo opravovní: Nechali mu zmluvy za 16 miliónov!
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky uzavreli pred pár dňami rámcové dohody na obstaranie náhradných dielov pre techniku ministerstva vnútra. Spolu išlo o 16 miliónov eur. Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) dnes odvolal celé predstavenstvo štátnej akciovky. |
|
| slaven | 02.11.2023, 20:49 | #26347 | |
| Tak sa to robí do psej matere! | ||
| ball8 | 02.11.2023, 21:02 | #26348 | |
|
Šukajovi Eštokovi hrozí trestné stíhanie inak |
||
| slaven | 02.11.2023, 21:05 | #26349 | |
|
ešte kontext, streda 18:18 vyšiel tento príspevok:
Pán minister vnútra Matúš Šutaj Eštok! Všimli ste si, ako Mikulcov biely kôň Mgr. Michal Šula v Automobilových opravovniach ministerstva vnútra Slovenskej republiky na poslednú chvíľu priehrštím rozhodil za jediný deň 12 miliónov eur kamošom, aby ich zabetónoval na nadchádzajúce obdobie ako dodávateľov náhradných dielov pre štátnu firmu? Nevedeli ste? Tak už teraz viete pán minister. A viete aj vy občania, ako plánujú mikulcovci zarábať z vašich daní aj po odchode z teplých flekov. (Veď "vata" na náhradných dieloch vie byť aj 80%, takže zrejme sa kamoši podelia medzi sebou, či?) https://www.crz.gov.sk/zmluva/8512460/ / https://www.crz.gov.sk/zmluva/8512446/ / https://www.crz.gov.sk/zmluva/8512408/ Brutálna rýchlosť, to 24H boli fuč, papááááá |
||
| slaven | 02.11.2023, 20:42 | #10904 |
|
UKRAJINA ZÁKAZUJE...POČKAJTE ..."RUSKÉ KUSY" V KLASICKOM BALETE - Diela ruského baletu sú na Ukrajine zakázané - vláda ich nazýva prostriedkom ruskej "mäkkej sily".
Mnohí ukrajinskí tanečníci, jedni z najlepších na svete, sú nútení utiecť do zahraničia, aby mohli pokračovať v skúškach a udržať sa vo forme. Niektoré baletné spoločnosti však napriek rozhodnutiu úradov pokračujú v turné do zahraničia a predvádzajú zakázané ruské skladby - tvrdí fínske vyšetrovanie. Existuje vôbec balet, bez "ruských kúskov"? |
|
| Quake | 02.11.2023, 20:19 | #10903 |
|
Má ešte nejaký štát v Európe toľko obvinenych, podozrivých, skorumpovaných a rusofilných sráčov na čele štátu ako Slovensko?
Ešte len 8 dní a hanba za hanbou. |
|
| Quake | 02.11.2023, 20:19 | #26344 | |
| Hanbím sa za Slovákov, ktorí zvolili týchto blbcov. | ||
| jura7 | 03.11.2023, 08:49 | #26354 | |
| Hanbi sa sam za seba | ||
| slaven | 02.11.2023, 20:18 | #10902 |
|
Redaktor Markízy Serebryakov sa po vláde na TK pýta Matúša Šutaja Eštoka, čo hovorí nato, že Ľuboš Blaha si vo svojej kancelárii podpredsedu NR SR zvesil EÚ vlajku a či to neovplyvní zahraničné smerovanie Slovenska |
|
| slaven | 02.11.2023, 20:12 | #10901 |
|
Zasa sa hlupák a hoaxer krúpa ukázal Generálna prokuratúra Slovenskej republiky sa dôrazne ohradzuje voči nepravdivým vyjadreniam poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Juraja Krúpu zo dňa 31. 10. 2023, ktoré poskytol pre TASR. Poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Juraj Krúpa v stanovisku k možnej podpore kandidáta na riaditeľa Úradu inšpekčnej služby Branislava Zuriana uviedol, že „...inšpekcia ho už vyšetrovala a tieto vyšetrovania boli zastavené generálnym prokurátorom Marošom Žilinkom podľa § 363 Trestného poriadku...“. Toto vyjadrenie poslanca Národnej rady Slovenskej republiky je klamstvo. V trestnej veci bývalého riaditeľa NAKA k postupu podľa § 363 Trestného poriadku nedošlo. Nebol podaný návrh na použitie mimoriadneho opravného prostriedku podľa § 363 Trestného poriadku, generálny prokurátor Maroš Žilinka nerozhodoval podľa § 363 Trestného poriadku a ani nezastavil trestné stíhanie. Vo veci konal príslušný dozorový prokurátor, zákonným spôsobom využívajúci právne prostriedky výkonu dozoru. Generálna prokuratúra Slovenskej republiky apeluje na potrebu korektného a pravdivého informovania verejnosti, ktoré nemanipuluje a nedeformuje verejnú mienku, ale prispieva k posilňovaniu právneho vedomia. |
|
| slaven | 02.11.2023, 20:06 | #10900 |
|
Medzinárodný olympijský výbor varuje športovcov pred diskrimináciou Izraela v súvislosti s vojenským konfliktom v pásme Gazy a tvrdí, že športovci nemôžu niesť zodpovednosť za konanie svojej vlády.
Naozaj "nemôžu"? Čo je to za bordel ten Medzinárodný olympijský výbor! |
|
| majka | 02.11.2023, 20:02 | #10899 |
|
Osem dní od vymenovania novej vlády je v oblasti presadzovania práva jasných hneď niekoľko vecí. Máme ministra vnútra, ktorý v záujme pomsty voči nepohodlným policajtom zrejme porušil zákon. Budeme mať riaditeľa inšpekcie, ktorý neverí záverom vyšetrovania, zato verí, že sa môže obrátiť na diktatúru. Vláda, v ktorej životnom záujme je ukončenie nepohodlných vyšetrovaní, respektíve oslobodenie obžalovaných na súdoch, už vybrala nových členov súdnej rady, a to aj napriek tomu, že v minulosti smeráci podobné kroky kritizovali ako politizáciu. A generálny prokurátor, ktorý paktuje s ruským náprotivkom a využíva paragraf 363 najmä v prospech novej vládnej garnitúry, nám oznámil, že v úrade predsa zostáva.
Novej vláde teda treba uznať aspoň to, že si svoje priority nenecháva na neskôr, ale plní ich hneď, ako môže. |
|
| slaven | 02.11.2023, 20:01 | #10898 |
|
Banda prosim Vas.
Sem vam lepim, ze CO sa presne podpisovalo, ked Fico minuly tyzden v EU.. Lepim vam sem EN, aj SK verziu. Prosim vas - najdite mi tam, kde podpisal Fico, ze poskytne UA vojensku pomoc. Toto NIE je chytak. Dakujem. http://www.nasetipy.com/other/20241027-european-council-conclusions.pdf http://www.nasetipy.com/other/20241027-european-council-conclusions-sk.pdf |
|
| ball8 | 02.11.2023, 20:02 | #26341 | |
|
2. Európska únia bude naďalej poskytovať Ukrajine a jej obyvateľom silnú finančnú,
hospodársku, humanitárnu, vojenskú a diplomatickú podporu, kým to bude potrebné |
||
| ball8 | 02.11.2023, 20:03 | #26342 | |
|
3. Európska únia a jej členské štáty budú Ukrajine naďalej poskytovať najmä udržateľnú
vojenskú podporu, a to najmä prostredníctvom Európskeho mierového nástroja a vojenskej pomocnej misie EÚ, ako aj dvojstrannej pomoci členských štátov. Európska rada zdôrazňuje význam úsilia členských štátov a v najbližšom období potrebu urýchliť poskytovanie vojenskej podpory Ukrajine, aby sa pomohlo uspokojiť jej naliehavé vojenské a obranné potreby vrátane rakiet a munície, najmä v rámci iniciatívy na dodanie jedného milióna kusov delostreleckej munície, ako aj systémov protivzdušnej obrany na ochranu jej obyvateľstva a kritickej a energetickej infraštruktúry. Z dlhodobého hľadiska Európska únia a členské štáty spolu s partnermi prispejú k budúcim bezpečnostným záväzkom voči Ukrajine, ktoré jej pomôžu brániť sa, odolávať destabilizačným snahám a odrádzať od agresívnych činov v budúcnosti. Európska rada vyzýva vysokú predstaviteľku, aby na základe rámca, ktorý má Rada schváliť, konzultovala s Ukrajinou o budúcich bezpečnostných záväzkoch EÚ a aby o týchto rokovaniach podala správu na decembrovom zasadnutí Európskej rady. Vojenská podpora a bezpečnostné záväzky sa budú poskytovať pri plnom rešpektovaní bezpečnostnej a obrannej politiky niektorých členských štátov a s prihliadnutím na bezpečnostné a obranné záujmy všetkých členských štátov. |
||
| slaven | 02.11.2023, 19:56 | #10897 |
|
Mediálny výpadok: 10 príbehov, ktoré sa vám tento týždeň rozhodli nepovedať (10/29/23)
#10 - 97 % vedcov nesúhlasí s "klimatickou krízou". #9 - Politik EÚ sa odvážne vyjadruje o Donaldovi Trumpovi. #8 - Tucker Carlson vyhlasuje: "Celý príbeh Georgea Floyda bola lož." #7 - Muža vyvlečú z mítingu Hillary Clintonovej za to, že sa pýtal na výlety Billa Clintona na Epsteinov ostrov. #6 - Big Pharma nechce, aby ste vedeli, že statínové lieky zhoršujú funkciu mozgu. #5 - Nový výskum zistil srdcové anomálie do 48 hodín po injekcii COVID-19. #4 - Floridský generálny chirurg zverejnil odhalenia, ktoré otvárajú oči v súvislosti s Bidenovým administratívnym tlakom na posilňovače. #3 - Švajčiarsky bankár žiada zatknutie Billa Gatesa a osôb zodpovedných za "democidu" ( genocida bielych ) #2 - Whistleblower odhaľuje prekvapujúce údaje, ktoré spájajú desaťtisíce úmrtí na Novom Zélande s očkovaním COVID. #1 - Spoločnosť Pfizer zatajila pred regulačnými orgánmi takmer 80 % úmrtí v rámci testov vakcíny COVID-19, aby získala povolenie na mimoriadne použitie. Repostujte a sledujte ďalšie titulky na budúci týždeň. Články sú zahrnuté vo vlákne nižšie. Link na príspevok na doméne X.com |
|
| ball8 | 02.11.2023, 19:58 | #26340 | |
| A zasa napĺňaš definíciu slova dezolát | ||
| peto10 | 02.11.2023, 20:28 | #26345 | |
| Vidim, ze uz si ides full dezole mod. | ||
| slaven | 02.11.2023, 20:29 | #26346 | |
| jasne ze idem, vsetky body mi vyvratis za minutu, ja viem, hups, nie ... | ||
| majka | 02.11.2023, 19:27 | #10896 |
|
Zurian: keď sa kandidát diskvalifikuje sám
Znakom stability systému je, že politici sa síce menia, ale úradníci zostávajú. Tam, kde sa darí presadzovať tento princíp, sa darí aj lepšie spravovať veci verejné a lepšie sa aj žije ľuďom. Kedy konečne pochopia aj politici na Slovensku, že základom úspechu je kontinuita? Zatiaľ vidíme pravý opak. Ako napr. prispeje k stabilizácii Úradu inšpekčnej služby človek, ktorý sa na tento post vopred diskvalifikuje svojimi výrokmi? Keď pri grilovaní na výbore vyhlási, že je presvedčený, že Milana Lučanského zabili, napriek tomu, že vyšetrovanie špeciálnej komisie vylúčilo cudzie zavinenie, mala by kompetentným okamžite zablikať červená kontrolka. A keď sa zároveň tá istá osoba prizná, že sa istý čas skrývala v Bielorusku(!), tak by jeho kandidatúru na hocijaký verejný post mali považovať za bezpredmetnú, lebo žiadny príčetný občan EÚ nebude hľadať útočisko v Lukašenkovej diktatúre. Toto všetko zaznelo z úst Branislava Zuriana, ktorého vláda vymenovala za šéfa policajnej inšpekcie. Už samotný fakt, že Zurian, ktorý bol dvakrát obvinený, by mal šéfovať inšpekcii, ktorá ho stíhala, stojí za pováženie. Navyše nemá previerku a nie je ani členom polície. |
|
| slaven | 02.11.2023, 19:39 | #26338 | |
|
silný škrekot |
||
| ball8 | 02.11.2023, 19:46 | #26339 | |
|
slaven podporuje okrem pedofilov ešte aj mafiánov, čo je lepšie, vyber si |
||
| ball8 | 02.11.2023, 20:06 | #26343 | |
| Aby nedošlo k nedorozumeniu, narážam na jeho včerajšie zdieľanie príspevku od Scotta Rittera | ||
| ball8 | 02.11.2023, 18:05 | #10895 |
|
Nerozumiem jednej veci, aký pocit musí mať volič súčasnej koalície z toho, keď v priamom prenose vidí, ako vládna mafia ruinuje právny štát. Sú ich voliči až tak mentálne pribrzdení, že im to nevadí, alebo tomu jednoducho nerozumejú? |
|
| true | 02.11.2023, 18:22 | #26333 | |
| vy musíte mať naozaj smutný život | ||
| true | 02.11.2023, 18:22 | #26334 | |
| hlúpe slniečka ktoré prehrali | ||
| true | 02.11.2023, 18:22 | #26335 | |
| každé ráno vstávať s pocitom že do prdele ďalší hnusný deň s Ficom a jeho vládou | ||
| Markuss | 02.11.2023, 18:55 | #26336 | |
| Túto istú otázku som si kládol za minulej vlády. Všetko v skrátenom legislatívnom konaní, 20 nálezov ústavného súdu, Kolíkovej súdna deforma, atď, atď | ||
| ball8 | 02.11.2023, 19:39 | #26337 | |
| Nuž, najtupejší z nás chceli mafiu, tak máme mafiu. | ||
| << < 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 > >> |

















