POLITICKÁ DISKUSIA
|
Lajos
|
10.11.2023, 22:19 | #11163
|
|
Bez komentára. Každý si o tom môže myslieť čo chce.
|
|
|
|
ball8
|
10.11.2023, 22:12 | #11162
|
Pre tých s krátkou pamäťou:
V rokoch 2014 až 2022 viedla Ukrajina približne 200 kôl rozhovorov s Ruskom.
Počas tohto obdobia sa uzavrelo 20 dohôd o prímerí, ktoré Rusko rýchlo porušilo.
Žiadne z 200 kôl rozhovorov ani 20 prímerí nezabránili Putinovi v spustení brutálnej totálnej invázie na Ukrajinu 24. februára 2022.
Tí, ktorí tvrdia, že Ukrajina by mala teraz rokovať s Ruskom, sú buď neinformovaní alebo zavádzaní, alebo sa prikláňajú k Rusku a chcú, aby si Putin urobil pauzu pred ešte väčšou agresiou.
Do tejto pasce by sme sa nemali - a ani nechytíme.
Link na príspevok na doméne X.com
|
|
| |
yyyy
|
11.11.2023, 00:54 | #26861
|
| |
to sú ukážky z pripravovanej knihy Dmytro Kuleba O červenej čiapočke ?
Bude to pekná knižka pre antidezolátov
|
|
| |
Inferno
|
11.11.2023, 04:23 | #26862
|
| |
ball8 snažíš sa ale výsledok je PEKLO pre teba!
|
|
| |
ball8
|
11.11.2023, 11:11 | #26867
|
| |
yyyy: To sú žiaľ skutočnosti, ktoré ste vy už zabudli, alebo ste o nich ani nevedeli.
Inferno: Dušan, už prestaň, doma sa za teba hanbia.
|
|
|
Lajos
|
10.11.2023, 21:58 | #11161
|
|
Veľké ĎAKUJEME pani ministerka ❤️
|
|
|
| |
Inferno
|
10.11.2023, 22:07 | #26857
|
| |
za toto má u ľudí veľké PLUS!
|
|
| |
Inferno
|
10.11.2023, 22:08 | #26858
|
| |
a určite nepôjde do pekla!
|
|
|
slaven
|
10.11.2023, 21:55 | #11160
|
Do řeky Dněpr a podzemních vod se může dostat asi 12 milionů tun radioaktivního odpadu kvůli problémům s jeho skladováním na území Ukrajiny, uvedla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.
V této souvislosti Zacharovová rovněž poznamenala, že "situace se skladováním nebezpečného radioaktivního odpadu na Ukrajině má děsivý charakter".
Kyjev nevyčleňuje finanční prostředky na zabezpečení Prydniprovského chemického závodu, což by mohlo vést ke katastrofě, a to i mimo Ukrajinu, dodalo ruské ministerstvo zahraničí.
|
|
| |
slaven
|
10.11.2023, 21:55 | #26851
|
| |
Kyjev to má v hlbokej vagíne ... Toto je presne Okrojina a toto niekto podporuje a dokonca chce mať v EU, choré  
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 22:04 | #26855
|
| |
  Ja by som to navozil všetko k tebe na záhradu
|
|
|
Lajos
|
10.11.2023, 21:47 | #11159
|
|
Takto si nejako predstavujem nick ball8 s partnerom
|
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 21:49 | #26850
|
| |
  krásne, ale budem ťa musieť sklamať
|
|
| |
Lajos
|
10.11.2023, 21:56 | #26852
|
| |
Ty si sklamal hlavne svojich rodičov. Smutné.
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 22:04 | #26854
|
| |
Tvoji ťa nikdy neľúbili, že?
|
|
| |
Inferno
|
11.11.2023, 04:24 | #26863
|
| |
zhoríš v pekle!
|
|
|
slaven
|
10.11.2023, 21:40 | #11158
|
Generálny tajomník Severoatlantickej aliancie (NATO) Jens Stoltenberg dnes uviedol, že vyjadrenia tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, ktorými podporil palestínske militantné hnutie Hamas, nepovažuje za problém Aliancie.
"S rozdielnymi názormi v Aliancii to nikdy nie je ľahké," uviedol Stoltenberg v rozhovore pre DPA. Dodal však, že NATO tentokrát neovplyvňujú, pretože Aliancia "v tomto konflikte nezohráva žiadnu úlohu".
|
|
| |
slaven
|
10.11.2023, 21:40 | #26847
|
| |
Skoro mi zabehlo
|
|
|
majka
|
10.11.2023, 21:21 | #11157
|
|
Na koaličnej rade za každú stranu rokovali traja zástupcovia. Kým Robert Fico aj Peter Pellegrini si priviedli ministrov (Robert Kaliňák, Ladislav Kamenický, Matúš Šutaj Eštok), resp. podpredsedu parlamentu (Peter Žiga), Andrej Danko si okrem ministra Tomáša Tarabu za vyjednávača vybral aj RUDOLFA CHUJLIAKA, ktorému „prezidentka nedovolila dotknúť sa moci“.
|
|
| |
majka
|
10.11.2023, 21:23 | #26840
|
| |
Z programového vyhlásenia už vypadla zmienka o regulácii cien potravín, čo bola spolu s pomocou pri splácaní hypoték jedna zo silných sociálnych tém.
|
|
| |
Inferno
|
10.11.2023, 21:24 | #26841
|
| |
Myslíte si kokotkovia že ste Huliaka cez prezidentku odstavili? NIE neodstavili - len si to myslíte, vy špiny.
|
|
| |
Inferno
|
10.11.2023, 21:24 | #26842
|
| |
Skončíte majka v pekle!
|
|
| |
majka
|
10.11.2023, 21:28 | #26843
|
| |
Strany súčasnej vládnej koalície pred voľbami hovorili o pokoji. A treba im uznať, že na to slovo nezabudli ani po voľbách.
Akurát namiesto predvolebného „prinesieme pokoj”, teraz hovoria „dajte nám pokoj!”
|
|
| |
Inferno
|
10.11.2023, 21:30 | #26844
|
| |
neplač a nebuď smutný majka
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 21:38 | #26846
|
| |
Inferno, voláš sa krstným menom Dušan?
|
|
| |
Inferno
|
10.11.2023, 22:07 | #26856
|
| |
ball8, voláš sa krstným menom debil?
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 22:08 | #26859
|
| |
Takže si to ty, fajne
|
|
|
Lajos
|
10.11.2023, 21:13 | #11156
|
VÝZVA MODERÁTOROVI POLITICKEJ RELÁCIE TA3, PÁNOVI DÍREROVI
Dokážte mi, že sa mýlim, dokážte mi, že ste slobodný rečniť aj o "zakázaných témach"
~ Erik Kaliňák, SMER-SSD
|
|
|
|
Lajos
|
10.11.2023, 20:48 | #11155
|
PIATOK S PELLEM
Zásadné sľuby HLAS-u vrátane skutočného a spravodlivého 13. dôchodku budú v programovom vyhlásení vlády.
|
|
|
| |
Lajos
|
10.11.2023, 20:49 | #26836
|
| |
Toto si pozrite namiesto toho vyplakávanie Denníku N, SME a Aktualít. Chudáčikovia a plačkoši!
|
|
|
majka
|
10.11.2023, 19:27 | #11154
|
Vrchný veliteľ ukrajinských ozbrojených síl Valerij Zalužnyj uviedol, že počas mesiaca aktívnych útokov na Avdiyivku ukrajinskí obrancovia zničili asi 10 000 útočníkov, 7 lietadiel Su-25 a množstvo ďalšej techniky. "Mesiac, keď nepriateľ začal aktívne zaútočiť na Avdiivku. Mesiac krutých bojov, vytrvalosti a výkonov našich obrancov, ktorí naďalej hrdinsky držia obranu."
Za tento čas naši vojaci zničili viac ako 100 nepriateľských tankov, 250 ďalších obrnených vozidiel, asi päťdesiat delostreleckých systémov a 7 lietadiel Su-25.
Celkové straty nepriateľa na živej sile predstavujú asi desaťtisíc ľudí.“Zalužnyi poďakoval brigádam, pechote, delostrelcom, tankistom, prieskumníkom, operátorom systémov protivzdušnej obrany a zdravotníkom brániacim Avdiivku.Počas troch týždňov útokov pri Avdiivke v smere na Doneck prišli ruské jednotky o sto tankov a 250 jednotiek ďalšej techniky.
|
|
|
| |
Markuss
|
10.11.2023, 19:16 | #26831
|
| |
takze je to jasne. #11145
|
|
| |
majka
|
10.11.2023, 19:29 | #26832
|
| |
Česká republika darovala Ukrajine vojenskú pomoc vo výške viac ako 250 miliónov eur, informoval spravodajský portál idnes. cz.
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 19:48 | #26834
|
| |
Silné prevzatie iniciatívy, keď za posledné 2 týdne boli schopní dobyť akurát Kranohorivku a získali Terrikon, stratili pri tom minimálne 10 000 vojakov (mŕtvi) a toľko kusov techniky, že my by sme vybudovali z toho skoro celú armádu
Putler inak poslal už na smrť vyše 300 000 vlastných ľudí. Dobrý to človek tento fašista.
|
|
| |
Lajos
|
10.11.2023, 20:50 | #26837
|
| |
neplač už toľko ball8 a toto si pozri: Link FB príspevok
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 21:14 | #26839
|
| |
Lajos: Navštíviť hentú stránku, to je niečo jak čítať Infovojnu. Inteligentne slabší jedinci tým nepohŕdnu.
|
|
| |
Lajos
|
10.11.2023, 21:38 | #26845
|
| |
neviem ako ti mám pomôcť už
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 21:41 | #26848
|
| |
Ja nepotrebujem pomôcť, ale ty veľkú. Od konštatného vzdelávania, po akceptáciu reality. Trošku ubrať z kokotizmu a pridať trošku normálnosti.
|
|
|
majka
|
10.11.2023, 18:44 | #11152
|
Do tohto štvrtka bol Matúš Šutaj Eštok len ako nabudená Želmíra zo Sedím na konári a je mi dobre. Po štvrtkovom rozhodnutí súdu vrátiť do funkcie policajného viceprezidenta Branka Kišsa však už vyzerá aj ako Otík z Vesničko má středisková.
V súťaži o najväčšieho Ficovho mameluka si v posledných dňoch polepšil aj Erik Tomáš. Tie dve videá na sociálnych sieťach – jedno predvolebné a jedno súčasné –, ako najprv sľubuje dôchodcom 13. dôchodok a potom im oznamuje, že žiadny nebude, boli dokonalým vyobrazením jeho vlastnej obmedzenosti a aj fungovania tejto vlády.
Citát týždňa
„Verím, že vás roztrhne a my vydržíme štyri roky.“
Andrej Danko v TV Joj
|
|
| |
Markuss
|
10.11.2023, 19:13 | #26830
|
| |
citáty z Denníka N padnú vzdy na úrodnú podu
daj este volajake prosim, prosim
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 19:44 | #26833
|
| |
však ale tie citáty sú presný opis toho, čo tu zažívame. Nekompetentní a často aj hlúpi ľudia zamiešaní s mafiou a trestne stíhaními jedincami majú riadiť štát? Však to tak vyzerá. Minister vnútra je stratený panák, ministerka kultúry je tupá kraksňa, čo nemá ani toľko kultúry a neovláda náš jazyk aspoň na nejakej dôstojenej úrovni, minister obrany je mafián, premiér je mafián a môžeme pokračovať.
|
|
|
majka
|
10.11.2023, 18:42 | #11151
|
|
Nepáči sa im, že úrad na ochranu oznamovateľov dáva ochranu odvážnym ľuďom? Tak začnú hovoriť, že ho zrušia. Nepáči sa im, ako rozhoduje nezávislý sudca? Tak ho zlikvidujú a zastrašia. Nepáči sa im, že korupcia na najvyšších miestach existuje a vyšetruje sa? Tak znížia za ňu tresty a vyšetrovateľov prevelia inam. Nepáčia sa im mimovládky? Odstrihnú ich od dvoch percent od ľudí. Nepáči sa im príroda? Zrušia národné parky. Nepáči sa im, že historik Ústavu pamäti národa (ÚPN) podá trestné oznámenie pre podozrenie z extrémizmu na Ľuboša Blahu? Odpoveď Blahu je jasná: „ÚPN dnes prekročil všetky čiary a bude to mať následky.“ Možno o chvíľu zrušia aj Slovensko, keď sa im nebudú páčiť jeho občania.
|
|
|
majka
|
10.11.2023, 18:38 | #11150
|
Humor sa vraj dá robiť zo všetkého, no návrh predsedu SNS Andreja Danka zaviesť do slovenských reštaurácií národné menu už do agendy humoristov nepatrí. Netreba však vešať hlavu – sú na to špecializované zdravotnícke pracoviská. Tak len tlmočím dialóg s priateľom na túto tému. On: „Prvým jedlom v národnom menu by malo byť suši.“ Ja: „Suši?“ On: „Lebo keď táto vláda začne narábať s financiami, Slováci budú sušiť huby.“ Ja: „Nie, to sa nebude páčiť ministerke kultúry, suši a huby je miešanie slovenskej kultúry s inou.“
Citát týždňa
„Kultúra slovenského ľudu má byť slovenská, slovenská a žiadna iná. Rešpektovanie iných kultúr však neznamená miešanie slovenskej kultúry s inou a toto je, dámy a páni, moja vízia.“
|
|
| |
majka
|
10.11.2023, 18:40 | #26827
|
| |
Bezpochyby do jej vízie patrí aj osobná kultúra, takže oceňujem, že vlastní slovenskú kabelku Louis Vuitton a používa slovenskú kozmetiku Maria Galland. No k takej hyperroduvernej Slovenke by malo patriť aj slovenské bydlisko, takže by bolo od nej pekné nevyvážať sa denne slovenským služobným autom zo Slovenska do Rakúska a z Rakúska na Slovensko, ale presťahovať sa… najlepšie rovno do Matice slovenskej. Was denken Sie, frau ministerin Schimkowitz?
|
|
|
|
majka
|
10.11.2023, 17:56 | #11148
|
Vláda v programe naznačuje výmenu Lipšica, sľubuje rozdelenie RTVS a vyššie dane
Čo je v programovom vyhlásení vlády:
Právny štát: Náznak výmeny Lipšica a nižšie tresty za korupciu.
Verejné financie: Vyššie dane pre banky aj za nehnuteľnosti.
Dôchodky: Prehodnotia efektívnosť troch dôchodkových pilierov.
Zahraničná politika: Slovensko na prvom mieste.
Školstvo: Viac peňazí pre učiteľov.
Zdravotníctvo: Vláda nesľubuje Rázsochy.
Doprava: Rýchlejšia výstavba a zmena stavebných zákonov.
Energetika: Kompenzácie domácnostiam aj podnikom.
Médiá a kultúra: Vláda rozdelí RTVS a podporí ľudovú kultúru.
Regióny: Viac eurofondov pre samosprávy.
Menšiny: LGBTI ľuďom sľubujú riešenie praktických otázok.
Životné prostredie: Viac strieľania medveďov a prehodnotenie národných parkov.
V navrhovanom vyhlásení chýbajú opatrenia, ktoré by sa dali považovať za reguláciu cien potravín, o ktorej hovorili koaličné strany pred voľbami.
Na rozdiel od Lipšica koalícia doteraz nekritizovala generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Jeho úrad viackrát pomohol stíhaným politikom, vrátane premiéra Fica, a zrušil im obvinenie cez sporný paragraf 363.
Lipšic má byť vo funkcii do februára 2028, Žilinka do decembra 2027.
Čo urobia s paragrafom 363, nespomínajú. Je preto vysoko pravdepodobné, že ho ponechajú v súčasnej podobe. Návrh ešte podotýka, že nemôže byť „bezbrehá“ autonómia prokurátorov zo špeciálnej prokuratúry.
Vládna koalícia Smeru, Hlasu a SNS o sebe v dokumente píše, že „súčasná vláda nebude vládou revanšu v obrátenom garde“.
Cieľom vlády je viac zdaniť tabak aj lieh, či prevádzkovanie hazardných hier, pričom viac by z týchto príjmov dostali mestá a obce. Zváži aj zavedenie dane zo sladených nápojov.
Vláda “vyvinie snahu” na úpravu ústavného zákona o rozpočtovej zodpovednosti, teda dlhovej brzdy. Matovičovej ani Hegerovej vláde sa ústavný zákon nepodarilo zmeniť, preto musela Ódorova vláda predložiť vyrovnaný rozpočet.
|
|
|
| |
slaven
|
10.11.2023, 15:02 | #26826
|
| |
Držíme jej palce
Nech pomôže kultúre. Jej predchodkyňa bola neviditeľná.
|
|
|
Lajos
|
10.11.2023, 14:44 | #11146
|
„Biologická mladosť neoslobodzuje od hlúposti, rovnako ako staroba nezaručuje múdrosť. Sú hlúpi dedkovia a hlúpe deti.“
Jan Werich
|
|
|
|
slaven
|
10.11.2023, 13:39 | #11145
|
Niekoľko mesiacov sme klamali nepriateľa a tvrdili, že vedieme protiofenzívu...
Na ukrajinských kanáloch sa snažia ututlať zlyhanie protiofenzívy a tvrdia, že išlo o psychologickú operáciu a celý ten čas naberali silu na „skutočnú“ protiofenzívu.
|
|
| |
slaven
|
10.11.2023, 13:39 | #26822
|
| |
Jááááj, takže tak to bolo
|
|
| |
Markuss
|
10.11.2023, 19:11 | #26829
|
| |
sak to bolo jasne. ved majú 7x mensie straty, a normalne prosperujuce hospodarstvo.
|
|
|
Lajos
|
10.11.2023, 13:14 | #11144
|
|
Oficiálne dôvody amerických vyhlásení vojny
|
|
|
|
Lajos
|
10.11.2023, 13:14 | #11143
|
|
7 dní v kocke: Najväčším démonom už nie je Smer, ale strana, ktorá odkopla progresívcov
|
|
|
|
slaven
|
10.11.2023, 12:29 | #11142
|
Ehm - žijeme zaujimavú dobu, v ktorej vrahovia, zlodeji a klamári sami pôjdu po svoje tresty.
Ďalší v rade - ekonóm Medzinárodného menového fondu najnovšie povedal, že v najlepšom záujme Nemecka sú lacné energie, preto je nutné odstrániť Putina a dostať sa k nim.
Inými slovami, potvrdil, že Rusi doteraz dávali výborné ceny a podmienky (a to všetko stále za Putina!), ale niekomu nenažranému sa zjavne aj to málilo. A nenažranosť je, ako vieme, smrteľný hriech.
Možno príde čas, kedy bude MMF označený za teroristickú organizáciu.
Link na príspevok na doméne X.com
|
|
|
slaven
|
10.11.2023, 10:34 | #11141
|
Na jar 2022 Ukrajina na žiadosť Spojených štátov nepodpísala návrh mierovej dohody s Ruskom v Istanbule.
/Maďarský premiér Viktor Orbán/.
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 11:35 | #26812
|
| |
Vyvrátený blud. Šíriteľ konšpirácií sa nezaprie
|
|
| |
slaven
|
10.11.2023, 12:30 | #26813
|
| |
ešte dodatok, niečo k Viktorovi: Maďarský premiér Viktor Orbán vyjadril v piatok názor, že migranti sú čoraz agresívnejší a že migrácia a terorizmus idú ruka v ruke.
Orbán sa vo svojom tvrdení odvolával na októbrovú správu tajných služieb, ktorá skúmala súvislosti medzi migráciou a terorizmom. Podľa jeho slov za údajnou radikalizáciou migrantov stoja agenti a aktivisti teroristických organizácií, pričom migráciu vraj "formujú a organizujú vyškolení ľudia".
Podľa Orbánových vyjadrení migrantov nebude možné opäť vyhostiť, ak budú raz vpustení do Maďarska. Ďalšie generácie Maďarov by potom museli žiť v krajine, ktorá ktorá bude plná teroristických činov, zločinu a budú v nej "mini" getá v štýle Gazy, tvrdil Orbán, podľa ktorého sa však tomu ešte dá zabrániť.
|
|
|
|
Inferno
|
10.11.2023, 10:08 | #11139
|
|
Alebo sa Vám nepáči? potom skončíte v pekle!
|
|
|
Inferno
|
10.11.2023, 10:08 | #11138
|
|
Pekné video že?
|
|
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 09:09 | #26800
|
| |
Totálne sa ten alkoholik včera strápnil. Každý normálny človek si len pomyslel, že čo za kkta si to zavolali do relácie
|
|
| |
Inferno
|
10.11.2023, 10:13 | #26804
|
| |
Danko ich tam rozbil. Keď ste to nevideli, choďte do pekla!
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 10:25 | #26805
|
| |
Danko bol akurát sám rozbitý, pod vplyvom alkoholu
|
|
| |
Inferno
|
10.11.2023, 10:33 | #26807
|
| |
ball8 ideš do pekla! ahoj
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 10:34 | #26808
|
| |
Ty mentálne v pekle žiješ celý život si na smiech ako vedúci na stránke
|
|
| |
Inferno
|
10.11.2023, 11:00 | #26809
|
| |
Nie je ti teplo?
|
|
| |
Markuss
|
10.11.2023, 11:25 | #26810
|
| |
pomaly jej prestane chodit do tej smiesnej relacie cela koalicia. potom moze zavriet bufet.
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 11:34 | #26811
|
| |
Markuss: Myslíš, že sa chce niekto pozerať na mentálne slabších ľudí ako je napr. Kapitán?
|
|
| |
Markuss
|
10.11.2023, 12:31 | #26814
|
| |
tak ja sa vseobecne zamyslam, naco taketo diskusie niekto vobec sleduje. zvlast, ked je v tom case futbal.
To samo o sebe mozu byt len mentalne slabsi jedinci.
ale nie je dolezite, co si myslis ty, alebo ja.
dolezita je sledovanost. a kontroverzia robi sledovanost. Ak si tam bude pritakavat Simecka s Kolikovou, to si naozaj potom zapnú uz len roztlieskavaci a mentalne slabsi jedinci. sledovanost
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 12:37 | #26815
|
| |
Nuž, tvoj názor, síce hlúpy, ale akceptujem.
|
|
| |
Lajos
|
10.11.2023, 13:15 | #26818
|
| |
ball8: čo je hlúpe na tom čo napísal? Ty si myslíš že ľudí zaujíma Šimečka a jeho debata napríklad s tou hlúpou Kolíkovou?
|
|
| |
Lajos
|
10.11.2023, 13:16 | #26819
|
| |
Uvedomuješ si že aká by bola sledovanosť? Asi taká ako pred voľbami tie tlačovky strany PS
|
|
| |
Lajos
|
10.11.2023, 13:17 | #26820
|
| |
o tom presne nick Markuss písal a to je biznis - sledovanosť - to potrebujú televízie
|
|
| |
Lajos
|
10.11.2023, 13:17 | #26821
|
| |
koľko máš chlapče rokov že toto nechápaš a považuješ to za hlúpe?
|
|
| |
slaven
|
10.11.2023, 14:18 | #26823
|
| |
Neviem čo nechápe, ale nebav sa s ním. To je jak hádzať hrach na stenu. Všetko vie, všade bol, ale v realite úplny prd. Typický progresívec.
|
|
|
majka
|
10.11.2023, 07:17 | #11135
|
Všetci majú variť podľa jedného receptu. Danko je späť s národným menu, chuť má však na Tipos
Po národnom dopravcovi chce SNS národné jedálne lístky.
Na konferencii HORECA svoj nápad s národným menu následne rozvinul. „Aby sme zjednotili receptúry, aby sme zjednotili jedálne lístky, aby sme nevarili v každej kuchyni niečo iné. Veď vám to bude šetriť náklady,“ pridával Danko nástojčivo argument za argumentom.
Ak by takto dokázal zasiahnuť do slobody podnikania, reštaurácie by si prestali konkurovať jedálnym lístkom, keďže v každej by varili rovnaké pokrmy.
Danko nevysvetlil, ako by chcel nápad presadiť. „Netorpédujte ministerstvo, ktoré ešte ani nevzniklo. Nepôjde na úkor peňaženiek občanov Slovenska,“ obhajuje nový rezort, ktorý má zastrešiť oblasť cestovného ruchu a športu.
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/6/86/8616836/8616836_1200x.jpg?rev=3
|
|
| |
majka
|
10.11.2023, 08:40 | #26798
|
| |
Andrej Danko hovorí, že je „jeho povinnosťou“ potiahnuť kandidátku SNS do europarlamentu, lebo dvakrát sa do Bruselu nedostali. Na otázku, či bude mať záujem o reálne pôsobenie v europarlamente, moderátorke odpovedal, že je to „jeho vec“ a že sa nemá „starať do našich voličov“.
Danko dodal, že sa rozhodne v správny čas.
Predsedovi SNS Dankovi moderátorka Na hrane nechala stíšiť zvuk po tom, ako jej opakovane vyčítal, že je drzá a čo si k nemu dovoľuje.
Verím, že vás roztrhne a my vydržíme štyri roky, vyhlásil Andrej Danko. Na otázku, či sú trenice v koalícii, keď SNS skritizovala ministerku zdravotníctva Zuzanu Dolinkovú za jej postoj k očkovaniu, Danko odpovedal, že posilnenie očkovania proti covidu nie je v programovom vyhlásení, a tak nerozumie, prečo to „riešime“.
„Ste trápni,“ povedal moderátorke Danko, keď mu chcela pustiť vyjadrenia Dolinkovej a Tomáša Druckera ku kritike SNS.
|
|
| |
ball8
|
10.11.2023, 08:52 | #26799
|
| |
Mňa najviac dojalo včera, keď obhajoval Infovojnu ako seriózne médium
|
|
| |
Inferno
|
10.11.2023, 10:13 | #26803
|
| |
Danko ich tam rozbil. Keď ste to nevideli, choďte do pekla!
|
|
| |
majka
|
10.11.2023, 18:46 | #26828
|
| |
Dankova idea „národného menu“ v reštauráciách by si za normálnych okolností nezaslúžila ani riadok, dokonca ani v humoristickej relácii. Je taká absurdná, že pri rozmýšľaní o nej začne bolieť mozog vás namiesto predsedu SNS. Ibaže momentálne je u nás všetko, len nie normálne okolnosti. Táto zábavná predstava Andreja Danka totiž ilustruje hlbší problém, ktorý sa tu čoskoro v súvislosti s pôsobením SNS vo vláde vyplaví na povrch. A tým je obsedantná posadnutosť politikov tejto strany takzvaným ľudovým pseudonárodovectvom, ktoré za búchanie sa do vlajkou obalenej hrude skrýva svoje vlastné komplexy menejcennosti.
|
|
|
ball8
|
09.11.2023, 22:37 | #11134
|
Nemá dnes Danko vypité v tej diskusii na Joj 24? Celkom mi tak príde. Okrem dezolátneho stavu mysle je aj neprimerane agresívny
|
|
| |
majka
|
10.11.2023, 14:55 | #26825
|
| |
Včera v relácii Na hrane medzi Dankom a Šimečkom,bola zo strany Danka,jedna katastrofa
Tento slovenský nacionalistiký chrapúň a hulvát prejavoval svoju ultra precitlivelosť totálne zakomplexovaným spôsobom. Prejav hodny Slotu. Fuj !
|
|