Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

POLITICKÁ DISKUSIA


Aktualizuj POLITIKA diskusiu NaseTipy.com na sieti X KLASICKÁ DISKUSIA
<< < 366 | 367 | 368 | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 > >>

slaven 24.11.2023, 14:15 | #11523
"Dovoz tovaru do Ruska: čo nám hovorí graf

Súdiac podľa tohto grafu, hlavnou obeťou situácie okolo vojny na Ukrajine (ak nepočítame účastníkov konfliktu) bolo Nemecko.

V skutočnosti to všetko USA podnikli s cieľom oslabiť Európu a zabrániť jej, aby sa spojila s Čínou a Ruskom proti ich dominancii vo svete.

A zároveň si Európu zaviazali na svoje drahé energetické zdroje, čím sa Európa stala nekonkurencieschopnou.

Zaujímavé je, že udalosti z roku 2014 nevyvolali rozpad väzieb medzi Nemeckom a Ruskom, takže v Európe musela vypuknúť plnohodnotná vojna, ktorá všetko vyriešila (aspoň pre dnešok).
--------
https://ibb.co/tJpRyHv
slaven 24.11.2023, 14:09 | #11522
Ukrajinská armáda už nie je ofenzívna, prešla na obranu, a to pozdĺž celého frontu, - bývalý námestník ministra obrany Ukrajiny

- Podľa Anny Malyarovej ruská armáda postupuje v snahe roztiahnuť zvyšné sily a rezervy ukrajinských ozbrojených síl, čím ich vyčerpá a znefunkční.
  slaven 24.11.2023, 14:16 | #27569
  + Ukrajina po prvýkrát zverejnila údaje o krádežiach a stratách zbraní od začiatku existencie obranných síl a ich rozsah je impozantný. Celkovo ide o 178 000 (!) zbraní, čo je 30 % z celkového počtu zbraní v registri za celé obdobie.
Quake 24.11.2023, 13:51 | #11521
Sledujem tlačovku Fica a Fialu.
Tak sa hanbím za Fica, prepitého mafiánskeho smrada.
Ach...sorry bratia Česi, že musíte strpieť toho magora.
**08
slaven 24.11.2023, 12:34 | #11520
Takze dokonca zbierka pre elitnych policajtov Curillovcov sa deje?
Chalani zarabali 5000 mesacne naozaj dlho a nemaju z coho zit?
MUSI YEBAT, NAOZAJ ... a tym ktori ich podporuju zvlast **11
  slaven 24.11.2023, 12:35 | #27563
  ikd nad tym premyslam, tak take platy ako tito panáci maju asi ministri vo vlade.
Akoze vazne, musi yebat. Bohvie co si o tom myslie obycajni policajti.
  Lajos 24.11.2023, 12:39 | #27564
  chudáci :(
  slaven 24.11.2023, 14:33 | #27571
  nieco related: https://ibb.co/wznm2sB
Quake 24.11.2023, 12:01 | #11519
https://prnt.sc/_QDCNp3E_rBB
  Quake 24.11.2023, 12:01 | #27560
  Alternatívne média a veľmi dôležité otázky.
Heh.
**10
  Lajos 24.11.2023, 12:40 | #27565
  áno a Fico im odpovie a mainstream plače
  majka 24.11.2023, 14:46 | #27572
  Tak to vyzerá, že ho prijmú všetci, ale jediný, kto sa naňho teší, je Babiš.
Lajos 24.11.2023, 11:40 | #11518
Retardovaný denníček N
  Lajos 24.11.2023, 11:40 | #27557
  Link FB príspevok
Lajos 24.11.2023, 11:38 | #11517
Český prezident Pavel zvažoval, že Roberta Fica vôbec neprijme. Prehovárala ho Zuzana Čaputová :)))))))))))))))
  Lajos 24.11.2023, 11:38 | #27556
  Link FB príspevok
Quake 24.11.2023, 10:05 | #11516
https://prnt.sc/hpCdyQrLv_3N
  Quake 24.11.2023, 10:07 | #27554
  V Česku ešte nie sú takí sprostí jak tu.
Absolútny respekt každému, kto bojuje proti ruským sračkám a dezinfo a pomáha Ukrajine.
**03
  jura7 24.11.2023, 10:56 | #27555
  Tym uz uplne jebe Cechom ale uz na to prichadzaju aj oni
  Quake 24.11.2023, 12:00 | #27559
  https://www.zbraneproukrajinu.cz/

620 000 000 KČ vybrané.
190 000 darcov.
Uff...brutálne!!
  Lajos 24.11.2023, 12:40 | #27566
  brutálna podpora Palestíny, áno, hlupáci :)
  jura7 24.11.2023, 13:27 | #27567
  Je to chore nie brutalne uz sa preber
  Quake 24.11.2023, 13:49 | #27568
  Bolí to, chalani, čo?
Neplačte a podporte Ukrajinu aj vy. **02
Quake 24.11.2023, 09:44 | #11515
https://prnt.sc/xloCj0FEHsPD
  Quake 24.11.2023, 09:45 | #27553
  Vitejte, pane Fico v Praze.
**04
  majka 24.11.2023, 11:46 | #27558
  Do Prahy vo vládnom špeciali cestovnej kancelárie KALLY BABY TOUR´S s pravidelnými letmi do VIETNAMU pocestujú aj PLAY- MATE z prvých stránok PLAY BOY ?
  majka 24.11.2023, 12:24 | #27561
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/fico-navsteva-prahy-setkani-fiala-pavel-babis-zeman-vystrcil-peka...
  majka 24.11.2023, 12:25 | #27562
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/fico-navsteva-prahy-setkani-fiala-pavel-babis-zeman-vystrcil-peka...
slaven 24.11.2023, 09:33 | #11514
Asi nič prekvapujúce.
Verme, že do toho pôjde, bude mať plnú popdoru, samozrejme aj môj hlas **22
https://ibb.co/VmPsbpG
Markuss 24.11.2023, 09:13 | #11513
tomu Ivanovi ste uz poslali dukát na kampan?
Bo ked budete žuhraví, bude to ďalšia rana pre liberálnu demokraciu

https://hnonline.sk/slovensko/96117029-prezidentske-volby-pellegrini-ma-jasny-naskok-pred-korcokom-a...
true 24.11.2023, 08:10 | #11512
hlupáčik Quake teraz si ticho? keď Rubeľ dosť posilňuje **01**01**01**01**01**01
keď klesal, tak si tu onanoval a striekal **02**02**02**02**02**02
  Markuss 24.11.2023, 09:16 | #27551
  v principe je to jedno, lebo rusi sa stali v poslednej dobe viac menej sebestační v mnohých oblastiach. a tým pádom nepotrebujú veľa devíz.
a s tými, čo obchodujú, možu bartrovať
true 24.11.2023, 07:17 | #11511
A toto je ako možné **20
Link: Link na článok na doméne sme.sk
true 24.11.2023, 07:17 | #11510
Ahojte kamaráti **16
ball8 23.11.2023, 22:07 | #11509
Fico s Dankom škodia občanom selektívnym prístupom k médiám, tvrdí Pavol Szalai z Reportérov bez hraníc

Link na článok na doméne aktuality.sk
  Lajos 23.11.2023, 22:11 | #27537
  Povedali zapredané médiá ktoré strácajú čitateľov :)))))))
  ball8 23.11.2023, 22:14 | #27538
  Povedal Pavol Szalai z Reportérov bez hraníc. Ani čítať nevieš, čo si ty za dezoláta.
  true 24.11.2023, 07:18 | #27545
  Áno nácek, ešte si tu?
  true 24.11.2023, 07:19 | #27546
  Alebo už bojuješ v zákopoch na milovanej Okrojine **20
  ball8 24.11.2023, 07:42 | #27547
  Už ťa zošróbovali?
  true 24.11.2023, 07:56 | #27548
  nestaraj sa a odpovedz ty nácek čo sa teší zo smrti ľudí. Fuj **16
ball8 23.11.2023, 22:06 | #11508
Heh, Marek ide bomby a v podstate nemusí nič robiť, len hovoriť presné dáta:

https://www.instagram.com/p/C0AIqw3tX6w/

Smerácka lúza sa strápňuje každým dňom viac a viac **02
Quake 23.11.2023, 21:52 | #11507
https://www.trend.sk/ekonomika/gazprom-je-len-tienom-zaslej-slavy-je-strate-bude-potrebovat-statnu-p...
  Quake 23.11.2023, 21:53 | #27531
  Neskôr už investorov radosť prešla, ďalšia dividenda vyhlásená nebola a Moskva sa mimoriadnou daňou vo výške 40 percent postarala o to, že zisky boli výrazne nižšie. Dnes už nie je z čoho brať. Ruský gigant je od jesene 2022 v útlme a v druhom kvartáli roka 2023 sa ponoril do straty.

Gazprom pritom už prestal zverejňovať výročné správy, čísla po roku 2021 sú dostupné len vďaka tomu, že musí informovať svojich akcionárov o svojom finančnom zdraví.
  Quake 23.11.2023, 21:54 | #27532
  Nefungujú.
Ani bohovi.
Fejkoví gaučoví ekonómovia vedia lepšie **02
Markuss 23.11.2023, 21:48 | #11506
Už som sa raz pýtal, ale teraz píšu aj súdruhovia. Prosto americké tanky sa objavia až budú priaznivé podmienky. To mi pripomína ten cyklopruh. Tiež pol roka nepoužiteľný
  Markuss 23.11.2023, 21:48 | #27527
  https://www.businessinsider.com/abrams-likely-deployed-next-spring-due-winter-russian-defense-analys...
  Markuss 23.11.2023, 21:50 | #27528
  Tá to dobrý stroj. Takoj amerikansky

Analysts told Business Insider that this is probably because it's hard to put them to good use, citing the worsening weather and Russia's hardcore defensive lines.
  ball8 23.11.2023, 22:00 | #27534
  Dával som ti link, kde si mohol vidieť záber na Abrams na Ukrajine na bojisku.

Sranda, že ruské T-72, T-80, T-82, T-90 sú na tom rovnako, ked je bahno. Vydajú sa vpred, uviaznu a zničí ich dron.
  Markuss 23.11.2023, 22:58 | #27541
  Aha. Takže ruské vytiahli do terénu, lebo sú na Tom rovnako.
Americké garážujuú, lebo sú presne ako tie ruské nahovno
  ball8 23.11.2023, 23:09 | #27543
  M1A1 Abrams je porovnateľný s T-72. Každý má výhody a nevýhody. Ukrajinci ich dostali 31. To je cca počet, ktoré ruSSko vyrobí za 2 mesiace. Prečo by ich mali posielať teraz na frontovú líniu, keď výdrž takého tanku by sa rátala na maximálne niekoľko dní? Uvažuj trošku, než niečo napíšeš preboha.

Keby im USA dodali tak 200 kusov M1A2 a už mali pol roka dozadu vycvičených pilotov na F-16, tak by možno boli teraz v centre Tokmaku.
  ball8 23.11.2023, 23:12 | #27544
  Inak si zazdieľal článok. kde píšu, že Ukrajina má m1a2. Lenže nemá, USA im poslali m1a1, lebo na m1a2 by čakali minimálne do jari 2024.
  Markuss 24.11.2023, 09:15 | #27550
  ano... skus radsej pouvazovat nad váhou ruskeho stroja a váhou amerického.
a potom este aj nad tym, ako doviezť kerozín na bojovú líniu.... ruský jazdí na diesel, tak ako vacsina mechanizmov
Lajos 23.11.2023, 21:39 | #11505
Ďalší šok pre ľavicu: Geert Wilders
  Lajos 23.11.2023, 21:39 | #27525
  https://www.progresivne.com/2023/11/23/dalsi-sok-pre-lavicu-geert-wilders/
  Lajos 23.11.2023, 21:40 | #27526
  veľmi zlé správy pre liberálov a progresívcov
Lajos 23.11.2023, 21:39 | #11504
Nový naratív: „Čo ak vyhrá Putin“
  Lajos 23.11.2023, 21:39 | #27524
  https://www.progresivne.com/2023/11/23/novy-narativ-co-ak-vyhra-putin/
  Markuss 23.11.2023, 21:50 | #27529
  Kocovina
ball8 23.11.2023, 21:11 | #11503
Diplomatické fiasko pre Roberta Fica?

Petr Pavel sa napokon rozhodol, že veľmi dobré vzťahy oboch krajín nebude vystavovať riziku a Fica prijme.

Prvá oficiálna zahraničná návšteva premiéra Roberta Fica, ktorý v piatok cestuje do Prahy, sa mohla skončiť diplomatickým fiaskom. Český prezident Petr Pavel vraj totiž niekoľko dní zvažoval, že by Fica vôbec neprijal.

Pavel sa s Ficom dostal do sporu ešte pred slovenskými parlamentnými voľbami, v ktorých dominoval Smer.

https://www.instagram.com/p/Cz_itJiI0FQ/?e=f3666735-2fab-44be-b3ed-a028f9e98bf5&g=5

Heh, škoda, mohol toho nášho mafiána ponížiť. Obdivujem prezidentku, že mala chuť obhajovať takého mafoša.
  ball8 23.11.2023, 21:12 | #27520
  Link na článok na doméne aktuality.sk
  Lajos 23.11.2023, 21:37 | #27522
  v čom konkrétne je to Fiasko ? v tom že US magor ho nechcel prijať?
osrať ho - veď je Čechom na smiech
  Markuss 23.11.2023, 21:52 | #27530
  Fiasko je to pre Pavla. Kkt nechcel, ale nakoniec sa so zaťatými zubami stretne. A ešte to aj presiaklo. Fakt trapas
  Quake 23.11.2023, 21:57 | #27533
  Fiasko pre Fica a zachraňuje ho prezidentka.
Heh. Iné poníženie pre mafoša.
Čoskoro len Maďarsko a Bielorusko...
  ball8 23.11.2023, 22:03 | #27535
  Fiasko je to v tom, že Fica nechce prijať ani prezident nám najbližšieho štátu. Samotná prezidentka, ktorá keby chcela, tak s mafiánom môže povymetať všetky dlážky, ukázala svoju osobnosť a zastala sa ho.

Raz darmo, mafiána ste si zvolili, robí vám hanbu a vy sa z toho ešte tešíte **02 Najtupšia Slovač sa zišla na tejto stránke. Už len čakám, kedy si tu začnete pohonkávať do kríža chlapci.
  Lajos 23.11.2023, 22:10 | #27536
  Hej vy dvaja. Ste úplná menšina. Drvivá väčšina ľudí Ficovi drží palce a Pavla považuje za agenta debila. Welcome to the reality guys :)
  ball8 23.11.2023, 22:20 | #27539
  Lajos, SMER volilo 681 017 ľudí, čo predstavuje cca 15,52% populácie, ktorá môže voliť na Slovensku. Myslím, že 15,52% je menšina oproti 84,48%. Usiluješ o titul matematik roka? Máš ale silného súpera v podobe Markussa.
  Quake 23.11.2023, 22:30 | #27540
  Tu keby som si otvoril matematický krúžok, o klientov by som núdzu nemal.
Jeden, čo si myslí, že menej ako 25% je drviva väčšina, druhý, čo tipuje 22% hetero v USA. Nuž...voliči Smeru...**04
Lajos 23.11.2023, 21:00 | #11502
Tak toto je teda riadne trapne.
Kolikova tvrdi ze jej je luto ze Lucansky zomrel ale pritom sa rehotala v relacii Benzinka ze Kuciak to nebol.
Krupa sa rozculuje ze vystupil az o pol osmej ako prvy opozicny no ale ked sa schvalovalo PVV tak nas natahovali niekolko dni.

Oni su fakt uplne mesuge okrem toho si to vymysleli sami tak naco dali odvolat ministra ked vedia ze to je cele iba strata casu.
peto10 23.11.2023, 20:52 | #11501
Existuje v tejto krajine clovek, ktory si vie nasrat do huby viac ako Edko?
https://pbs.twimg.com/media/F_orlWQXcAAu_PU?format=jpg
  peto10 23.11.2023, 20:54 | #27519
  A len zo zvedavosti, vie niekto, kto Ficovi zrusil obvinenie v tejto kauze?
  Lajos 23.11.2023, 21:38 | #27523
  tá kauza je už zabudnutá - veď pán Chmelár je Ficov poradca nie?
ALKAPERONE 23.11.2023, 20:41 | #11500
#11454
prihovaram sa k vam zase los dios cocotos, ja vela o rusoch ani ukraincoch neviem, podla mna daleho od seba nemaju, ale toto je ina kultura, kazdopadne yebat to koho momentalne niekot zvaa ku hraniciam, tuna obcania su uz vo francuzsku nejaku dobu a akosi sa nezabyvali.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-jsme-tu-abychom-pobodali-bile-lidi-gang-vtrhl-v-fran...

dneska dobodali deti v irsku, dufajme ze toho zmrda predaju domuto davu
https://www.dailymail.co.uk/news/article-12785095/Get-Furious-Dubliners-drive-police-City-Centre-fiv...


majka 23.11.2023, 20:34 | #11499
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/9/86/8626169/8626169_625x.jpg?rev=4
Fico môže ísť do dôchodku, už to tam zvládnu, už všetkých povolal...
Eduard Chmelár, Parlamentné listy 13. marec 2018
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/269967/chmelar-tvrdo-mam-plne-zuby-tohto-systemu-oligarchia-sa...
Lajos 23.11.2023, 20:16 | #11498
Peter Tóth: HOLANDSKO: ĎALŠÍ DO PARTIE S MAĎARSKOM A SLOVENSKOM?
  Lajos 23.11.2023, 20:16 | #27513
  https://www.progresivne.com/2023/11/23/peter-toth-holandsko-dalsi-do-partie-s-madarskom-a-slovenskom...
Lajos 23.11.2023, 20:15 | #11497
Operácia Nová pandémia začína
  Lajos 23.11.2023, 20:15 | #27512
  https://www.progresivne.com/2023/11/23/operacia-nova-pandemia-zacina/
Quake 23.11.2023, 20:09 | #11496
https://prnt.sc/9FRepuRCk10F
  Quake 23.11.2023, 20:10 | #27511
  Na FB prebieha súťaž o naj dezoláta.
Tak čo?
Kto postúpi zo skupiny?
A kto do finále?
Ňuňuňu **02
  ball8 23.11.2023, 20:20 | #27514
  všetko sú to skupiny smrti **02
  Quake 23.11.2023, 20:32 | #27516
  H skupina je top.
Tabak, Chmelár, Fico, Harabin.
**08
  ball8 23.11.2023, 20:39 | #27517
  Skupiny B a F vôbec nezaostávajú **02
  Quake 23.11.2023, 20:49 | #27518
  Človek by až neveril, koľko jebnutých ľudí dokáže FB vypľuvnúť.
A ešte sa prebojujú do parlamentu.
Fakt sme úplne mimo ako krajina.
ball8 23.11.2023, 19:53 | #11495
Michal Kovačič **01

https://www.instagram.com/p/Cz_IK0kozYt/
Markuss 23.11.2023, 19:51 | #11494
Jój, bodaj by! Preč s touto kktinou

https://www.bratislavskenoviny.sk/samosprava/78663-prikaze-stat-mestu-odstranit-kontroverznu-cyklotr...
  Markuss 23.11.2023, 19:53 | #27509
  Otázka pre obhajcov tohto paškvilu. Od Októbra, do Apríla je to využitie aké?!
  ball8 23.11.2023, 19:55 | #27510
  To už je dobrá kktina, aby štát zasahoval do toho, čo spravuje mesto.
  Quake 23.11.2023, 20:31 | #27515
  V Kodani (hl.mesto Dánska), veľkosťou aj počtom obyvateľov podobné ako BA, je:

- 546 km cyklotrás
- cca 40% všetkej celoročnej dopravy predstavuje bike
- obyvatelia vlastnia 750 000 bikov, co je 5 krat viac ako áut
- 98% hlavných ciest má na krajnici oddelené cyklochodníky
- 50% detí chodí do školy v Kodani na bicykli
- denne najazdia bikom v Kodani 1,5 milióna km
- cyklistika prináša mestu 6 miliônov eur denne
- jazdí sa v lete aj zime nonstop v kuse

Všetko sa dá a absolútne v pohode.
Len menej obmedzených hlupakov a pôjde to.
  Markuss 23.11.2023, 23:01 | #27542
  Choď do Kodane, a uvidíš ako to je budované. Rovnako Viedeň.
Električkové koľajisko je zakryté, takže po ňom môže jazdiť aj MHD, sanitky, atď. Tým pádom sa autobus s byciklom v jednom pruhu nestretnú.
To je proti všetkým princípom cyklotrás

Otvor si Wikipédiu a zistíš to

According to the Sustainable Safety guidelines they would violate the principle of homogeneity and put road users of very different masses and speed behaviour into the same lane, which is generally discouraged.[
  Quake 24.11.2023, 08:31 | #27549
  Prosím aspoň si oprav to "byciklom".
**02
<< < 366 | 367 | 368 | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions