POLITICKÁ DISKUSIA
|
|
Lajos
|
14.07.2024, 14:37 | #14349
|
Priaznivci Hillary Clintonovej sa nervovo zrútili, pretože Trump nebol zabitý.
Presne takto reagovali progresívci,keď fico prežil
Boli sme len centimeter od zmiznutia polovice problému a ty si netrafil. Boli sme blízko a ty si minul.
|
|
| |
Lajos
|
14.07.2024, 14:38 | #32957
|
| |
yakubu, StanoDianiska, Michalides a ball8 - našli ste sa v tom že?
|
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 14:45 | #32960
|
| |
Ja som daný útok hneď odsúdil, ty ruSSký kktko
|
|
| |
yakubu
|
14.07.2024, 14:48 | #32962
|
| |
Ja som bol v šoku po atentáte na Fica, to priznávam, ale hneď som vedel že to nikomu nepomôže a v kútiku duše som myslel, že aj Fico by mohol zmeniť slovník a zmení ho to k miernejšiemu vyjadrovaniu. Ale po jeho prvých vyjadreniach som pochopil, že on už sa nezmení, on sa len zhoršuje. Zmierenie nenastane, lebo on ho nechce a nepotrebuje.
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
14.07.2024, 14:59 | #32964
|
| |
Ball8 to hned odsudil.... toto patrilo do funny sekcie 
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 15:02 | #32965
|
| |
Ciernokoseliar: To nepatrí do funny sekcie, to je realita. V práci sa z toho všetci tešili, ja som to odsúdil. Fico nemá byť mŕtvy, on má hniť v base, mafián.
|
|
| |
Lajos
|
14.07.2024, 15:08 | #32966
|
| |
bla bla bla vy dvaja ste progresívne ZLO!
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 15:11 | #32967
|
| |
Lajos: Keby nebol progres, tak by si ani voliť nemohol, ty ruSSký kktko.
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
14.07.2024, 17:17 | #32968
|
| |
Staci si precitat tvoje vyjadrenia nizsie...ako si to odsudil
|
|
| |
Michalides
|
14.07.2024, 18:00 | #32971
|
| |
Lajoš daj si tabletku a vyhýbaj sa slniečku…
|
|
| |
Michalides
|
14.07.2024, 18:06 | #32972
|
| |
A pre istotu si to video z atentátu na Trumpa pozri tak 5x a potom si pozri atentát na Fica tak 5x aby si vedel o čom sme tu viacerý písali … pomôžem ti lebo na to nemáš kapacitu ale tak ako sa správala ochranka pri Trumpovi by sa ta Ficova mala učiť …nikde som ani slovkom nespomenul že mal byť zabitý, že by sa tým dačo vyriešilo a naopak som písal že sa to nemalo stať lebo to môže spustiť lavínu …
|
|
| |
Lajos
|
14.07.2024, 18:16 | #32973
|
| |
Ste stelesnené progresívne zlo, fuj a fuj na vás.
|
|
|
|
Lajos
|
14.07.2024, 14:00 | #14347
|
Donald J. Trump @realDonaldTrump
Chcem poďakovať tajnej službe Spojených štátov amerických a všetkým orgánom činným v trestnom konaní za ich rýchlu reakciu na streľbu, ktorá sa práve odohrala v Butleri v Pensylvánii.
Najdôležitejšie je, že chcem prejaviť úprimnú sústrasť rodine usmrtenej osoby na zhromaždení, ako aj rodine ďalšej ťažko zranenej osoby.
Je neuveriteľné, že k takémuto činu môže dôjsť v našej krajine.
O strelcovi, ktorý je už mŕtvy, nie je v súčasnosti nič známe. Bol som postrelený guľkou, ktorá mi prestrelila hornú časť pravého ucha. Okamžite som vedel, že niečo nie je v poriadku, pretože som počul svišťanie, výstrely a cítil som, ako mi guľka preráža kožu. Následne došlo k veľkému krvácaniu, takže som si uvedomil, čo sa mi deje.
BOH ŽEHNAJ AMERIKE!
|
|
|
| |
Markuss
|
14.07.2024, 14:05 | #32953
|
| |
Fullu tíme job
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 14:34 | #32954
|
| |
No ty si kus kkta, pekne na frontu by som ťa poslal, nech si to užiješ.
|
|
|
Lajos
|
14.07.2024, 13:50 | #14345
|
DALŠÍ ATENTÁT LEN POTVRDZUJE, ŽE LIBERALIZMUS JE REINKARNOVANÝ FAŠIZMUS
Presne a zase sa len potvrdzuje to, čo hovoríme stále - pokrytci a liberálni extrémisti, ktorí tu najviac rozprávajú o nenásilí, láske, humanizme a demokracii, sú v skutočnosti tými, ktorí v mene ich liberálnej ideológie nemajú žiadny problém s tým niekomu ublížiť a niekoho hoci aj zabiť. Rovnako tak liberálne médiá, ktorých pracovnou metódou je doslova denné šírenie nenávisti proti normálnej väčšine spoločnosti, toto všetko je vaša vizitka a vaša robota!
Naozaj ešte niekto pochybuje o tom, že liberalizmus je reinkarnovaný fašizmus?
Rovnako ako po tragických udalostiach u nás vyjadrujem najhlbšiu ľútosť nad tým, čo sa stalo v USA a odsudzujem akékoľvek násilie, moja najhlbšia sústrasť patrí nevinnej obeti, ktorá prišla o život a jej rodine, a verím, že ostatní zranení budú v poriadku.
ZA SKUTOČNÝ POKOJ A MIER VO SVETE
ZA SLOVENSKO!
Dagmar Kramplová
podpredsedníčka SNS
poslankyňa NR SR
|
|
|
Lajos
|
14.07.2024, 13:43 | #14344
|
Martinka Š.: So zdesením som si v noci prečítala a neskôr pozrela zábery z atentátu na amerického kandidáta na prezidenta Donalda Trumpa.
Myslím, že v tejto súvislosti začína byt čoraz jasnejsie, že ani atentát na slovenského premiéra nebol len ojedinelým aktom, ktorý nesúvisí s tým, čo sa deje vo svete.
Svet sa mení a tento proces je nezastaviteľný. Aj keď, stále sú tu snahy zachovať status quo. Ti, ktorí sú pri moci, sa snažia si ju udržať za akýchkoľvek podmienok, aj za cenu obetí na životoch. Vplyv a moc im za to stoja.
Ani tieto akty nezastavia zmeny, ktoré prichádzajú. Svet sa mení a zmení, ten tlak je už nezastaviteľný.
Želám bývalému americkému prezidentovi a opätovnému kandidátovi na tuto funkciu skoré uzdravenie. Verím, že ani to, čo sa stalo včera v Pensylvánii ho nezastaví. Tak ako to, čo sa stalo na Slovensku, nezastavilo Roberta Fica.
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 14:35 | #32955
|
| |
Nj, mafiáni, dezoláti a náckovia šíria nenávisť a toto je odpoveď od slabších jedincov, čo to neuniesli.
Riešenie: Mafiáni, dezoláti a náckovia prestanú šíriť nenávisť a možno mysľou slabí jedinci nebudú páchať takéto ohavné činy.
|
|
|
Lajos
|
14.07.2024, 06:56 | #14340
|
Tu už každý musí vidieť o čo ide !
Fico postreleny!
Trump postreleny !
Orban havária!!!!
Prezident Iránu mrtvy !
|
|
| |
Lajos
|
14.07.2024, 06:58 | #32931
|
| |
Náhodičky. Atentát na Trumpa som čakal už skôr.
|
|
| |
Markuss
|
14.07.2024, 08:00 | #32932
|
| |
Prosím ťa. Nič im není. Miško by to dal hocijako
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 08:49 | #32935
|
| |
Zabudol si na teroristický útok v ruSSku. Hnusné, tí liberáli. Iba že by to neboli liberali, ale rôzni konzervativisti, republikáni, a hlavne vymetení ľudia.
|
|
| |
Markuss
|
14.07.2024, 10:59 | #32940
|
| |
Veru. Napr. Daria Dugina alebo Vladlen Tatarsky
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 11:15 | #32943
|
| |
No veru Markuss, fašistickí kriminálnici dostali vo vojne to, na čo vyzývali.
|
|
| |
Markuss
|
14.07.2024, 12:35 | #32949
|
| |
Tak pôjde dole aj Budanov aj Zele. Ale od vlastných
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 14:37 | #32956
|
| |
Markuss: Prečo by išli? Sú to hrdinovia národa.
|
|
|
slaven
|
13.07.2024, 23:05 | #14339
|
Kúsok som sa sem dostal.
-----------------
Koľko zloby dokáže jeden nepodarený festival narobiť, to je sila
Ja len verím, že organizátor si už konečne vstúpi do svedomia a nebude robiť akcie, ktoré zabíjajú, resp. ohrozujú životy mladých ľudí a dokonca som na niektorých fotkách videl aj malé deti, tak to už je sila, keď na takúto akciu niekto vezme malé deti. Choré.
-----------------
Zraneným prajem skoré uzdravenie
|
|
| |
Michalides
|
14.07.2024, 10:18 | #32938
|
| |
Deti tam chodia už x rokov ako rodič máš za to dieťa zodpovednosť …
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 11:15 | #32945
|
| |
slaven je mentálne inde, jak opičiak
|
|
| |
RUTY
|
14.07.2024, 11:18 | #32946
|
| |
Mňa keby tam odviezli, dali lístok zadara, tak aj tak by som nešiel na taký trápny festival so super kapelami.
Nebude ho vôbec škoda
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 11:20 | #32947
|
| |
RUTY: Ja by som tiež nešiel, festivaly sú pre mňa nepochopiteľné a nerozumiem, ako to niekoho môže baviť. Ale ľudia sa tam chodievajú baviť a ja im to prajem
|
|
| |
Michalides
|
14.07.2024, 11:41 | #32948
|
| |
Mňa keby odviezli napriklad na Topfest dopadne to rovnako
|
|
|
Svetonazor
|
13.07.2024, 21:39 | #14338
|
Chmelár obviňuje predstaviteľov Slovenska a Maďarska, že vykopávame dvere, keď apelujeme na článok NATO, ktorý tam už je.
Nevykopávame, ale upozorňujeme na to, že tam je, pretože sa ho veľmoci rozhodli ignorovať.
A to je niečo, čo v minulosti sám propagoval, čo by malo Slovensko robiť - trvať na existujúcich pravidlách a ich dodržiavaní. Dnes už nie, dnes je z Fica sklamaný.
Buď jeho obzor v skutočnosti nesiaha za túto myšlienku alebo ho znovu zatlačilo ego, že ho niekto neposlúchol, keď už je ten poradca.
https://standard.sk/712096/fico-akoby-zabudol-ze-je-premierom-kritizuje-chmelar-politiku-slovenska-k...
|
|
|
|
|
Lajos
|
13.07.2024, 20:50 | #14335
|
|
jednoznačne!!!
|
|
|
|
true
|
13.07.2024, 18:23 | #14334
|
Takto vyhnali z Pohody kňaza...Boh tu nieje vítaní !
V pozadí sa fanúšikovia smejú...
Žeby karma bola zdarma ?
Nech ste veriaci alebo nie ...toto by som nikdy nespravil ...ani moslimskému duchovnému...nikomu
|
|
|
| |
true
|
13.07.2024, 18:23 | #32926
|
| |
Neznabohovia a kokoti, dopadli ako dopadli  
|
|
| |
Michalides
|
14.07.2024, 10:17 | #32937
|
| |
Keď veríš v imaginárnu postavičku tak je to v poriadku, tak šup do kostola a potom chod šíriť nenávisť , klasika veriaci pre mňa za mňa na plochu zem a fúzatého deduška na obláčiku …
|
|
| |
RUTY
|
14.07.2024, 11:15 | #32944
|
| |
Nie najlepšie je veriť na xy pohlaví
A rozmnožovať ich bude AI
|
|
| |
ball8
|
14.07.2024, 14:46 | #32961
|
| |
RUTY: Vymenuj mi teda 3 pohlavia, keď tvrdíš, že niekto na to verí. Prosím. Dám ti milión eur potom. Ďalší oblbnutý pajác, čo opakuje nezmysly.
|
|
|
true
|
13.07.2024, 17:58 | #14333
|
Takže Fero Joke vyzýva na city , spolupatričnosť a aby sme neboli príšery ale ľudia?
(Nikto z ľudí tu neprial nikomu zranenie alebo smrť)
Vieš koľko ľudí sa tešilo z atentátu? Nevieš lebo žiješ v bubline ale to ti nevadilo....
Keď sa Gulik spolu s Progresívcami smiali na videu ,,Fico je ostrieľaný Politik " si bol kde ???
Vieš si predstaviť,čo by spustili denníky, keby takýto festival organizuje Šimkovičová a Machala a toto by sa stalo ???
Tak ti niečo poviem zo srdca
Ešte pred Pohodou si si robil Srandu z matky deti Šimkovičovej za jej názory...
Ďalej si sa smial ľuďom,ktorí volia smer ...sns... republiku atď.
Takže ti odkazujem , že my budeme spať veľmi dobre ,
Pretože pred spaním si otvoríme šampanské
|
|
|
|
true
|
13.07.2024, 17:56 | #14332
|
|
pre zaslepené liberálne slniečka bez mozgov
|
|
| |
true
|
13.07.2024, 17:56 | #32920
|
| |
ball8
yakybu
Michalides
Quake
a iní
|
|
| |
true
|
13.07.2024, 17:56 | #32921
|
| |
Neuveriteľná výpoveď návštevníka Pohody  
varovanie pred búrkou a výzvu na úkryt nechávali organizátori na poslednú chvíľu!!!
Aj keď viacero ľudí malo informácie,že z Bratislavy a Česka ide silná búrka...
Viacerí ľudia nám píšete, že statusy a komentáre, ktoré vypovedajú o zlyhaní organizátorov miznú zo sociálnych sietí  
|
|
|
| |
true
|
13.07.2024, 17:57 | #32923
|
| |
tupé hlavy, už si priznajte zlyhanie  
|
|
| |
ball8
|
13.07.2024, 19:37 | #32927
|
| |
Hodinu vopred true, overené od viacerých účastníkov, čo tam boli.
|
|
| |
Michalides
|
14.07.2024, 10:16 | #32936
|
| |
Jasne ty pako a preto opúšťali areál ľudia už viac ako hodinu pred búrkou … šašo …
|
|
|
|
Inferno
|
13.07.2024, 15:39 | #14330
|
Chudák bývala prezidentka Čaptavá. mala byť na Pohode a Pohoda nie je.
Pohoda - festival hudby, kde sa politici nepozývajú. Ale Čaptavá dostala výnimku - to povedal riaditeľ festivalu
|
|
| |
Bond007
|
13.07.2024, 15:48 | #32917
|
| |
Samozrejme výnimka pre Zuzanku musela byť, pre organizátorov neplatí ani predpoveď počasia o ktorej sa vedelo 3-4 dni dopredu, ani výstraha druhého stupňa od SHMÚ v ten deň pred silnými búrkami.
|
|
|
Lajos
|
13.07.2024, 13:57 | #14329
|
|
Progresivci vysvetľujú prečo na pohode prsalo
|
|
|
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 13:46 | #32911
|
| |
Už tu niekto o tom písal. Šatan a jeho práca.
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 13:46 | #32912
|
| |
A keď to niekto spojí s ministerstvom športu, tak jeho mozog musí byť pekne pomýlený.
|
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
13.07.2024, 13:34 | #32910
|
| |
slaboduchym take vyjadrenie staci  
|
|
| |
Bond007
|
13.07.2024, 15:58 | #32918
|
| |
Niekto z imeteo je evidentne fanúšikom Pohody . Zaujímavý je ich ďalší článok....
Silné búrky všetci čakali
Búrky sú pre meteorológov vždy najnáročnejšie na predpoveď, no včerajšia situácia bola oveľa viac jasnejšia a predvídateľnejšia ako pri iných situáciách. Mnohé meteorologické autority varovali pred silnými búrkami.
Známa meteorologická služba Estofex vydala varovanie pre celú oblasť severozápadného Slovenska. Varovanie sa týkalo predovšetkým silných nárazov vetra a služba vydala pred búrkami výstrahu 2. stupňa.
https://www.imeteo.sk/spravy/slovenskom-sa-prehnalo-derecho-dali-sa-takto-silne-burky-predvidat-dali...
|
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 12:07 | #32901
|
| |
ktorí majú problém to vidieť, Tomáš Taraba sa vyjadril: Toľko múdrych hláv každý rok reční na Pohode, ktoré vedia všetko robiť najlepšie, už len sa naučiť pozerať predpoveď počasia.
|
|
| |
Michalides
|
13.07.2024, 12:09 | #32902
|
| |
Boli tam traja jeho zamestnanci tak mu doporučujem vyhodiť cele SHMÚ a môže to robiť sám
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 12:10 | #32903
|
| |
Aha, takže hlupák to zhodí na SHMU ktoré o tom informovalo. O tej búrke sa vedelo.
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 12:11 | #32904
|
| |
Pozri. Ľudovo povedané: Dojebali ste to a nevykrútiš sa z toho nijako aj keď sa veľmi snažíš.
|
|
| |
Michalides
|
13.07.2024, 12:13 | #32906
|
| |
Čítaj s porozumením, traja zamestnanci SHMÚ bolo na letisku a dávali info organizátorom …keďže všetci vedeli že to príde a dokonca aj presne kedy to príde asi svoju robotu spravili dobre … že sami nečakali tu silu je na inú debatu tak ten debilko môže mudrovať za PC miesto nich … ale keďže jeho IQ je na úrovni šimpanza a poslušnej opičky tak by nezvládol pochopiť ani na čo sa na monitore pozerá …
|
|
| |
Michalides
|
13.07.2024, 12:14 | #32908
|
| |
Netuším čo sme dojebali keďže som sa na organizovaní nepodieľal ale tak v pohode ty mudrlant…
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 13:47 | #32913
|
| |
Nevadí, neskôr pochopíš.
|
|
| |
Michalides
|
13.07.2024, 14:07 | #32916
|
| |
 hlavne že ty chápeš 
|
|
|
|
| |
yakubu
|
13.07.2024, 12:03 | #32900
|
| |
Veď si aj srandu spravil. A vy ste zlí ľudia, lebo máte radosť z nešťastia iných. Keby ste aspoň riešili toho vášho Fica, ktorý už fajne dovolenkuje v Chorvátsku. Po 4 priestreloch. ????
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 12:11 | #32905
|
| |
Tak sa mu ta sranda vrátila, hlupákovi liberálnemu.
|
|
| |
yakubu
|
13.07.2024, 12:44 | #32909
|
| |
Ako vrátila? Veď nebol organizátor.
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 13:47 | #32914
|
| |
Ty tiež si nechápavý.
|
|
| |
Bond007
|
13.07.2024, 16:05 | #32919
|
| |
Ešte stále ti nedajú spávať tie 4 priestrely? . Ťažko znášaš že sa z toho rýchlo dostal miesto toho aby bol namieste mŕtvy, to by bolo potešenie pre vás liberálov čo?
|
|
|
|
|
|
|
Lajos
|
13.07.2024, 10:41 | #14319
|
|
Organizatori Pohody zasa spravili zo seba kokotov a zlyhali.
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 10:42 | #32888
|
| |
Pro info. Dnes jsme s Pražským Výběrem hráli na festivalu Pohoda. Několik hodin jsme věděli, že těsně po konci koncertu přijde nebezpečná bouřka. Přišla. Věděli to všichni včetně organizátorů. Ve chvíli, kdy vyzvali diváky (tisíce), aby se schovali do aut, zbývalo 5 minut do
,,Apokalypsy" Ptali jsme se před koncertem, a produkční odpověděla : ,,že se to snad v okolních horách roztrhá." Já s přítelem jsme udělali minutu po koncertě ,,Rychlý výsadek", a i díky tomu jsme v pořádku. Naprosté selhání organizátorů, zvlášť po neštěstí v roce 2009.
Link na príspevok na doméne X.com
|
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 10:42 | #32890
|
| |
Chválabohu pre toho idiota liberálnho Kaščáka nikto teraz nezomrel, veľké šťastie.
|
|
| |
Michalides
|
13.07.2024, 10:58 | #32891
|
| |
Kokota si spravil zo seba akurat tak ty ľudia mali na schovanie viac ako 20 minút po koncerte a to celý deň vedeli že okolo pol deviatej ta búrka príde …preto teta pazderkova ten príspevok aj zmazala ale chápem že tu budeme mať odborníkov na počasie a organizovanie festivalov
|
|
| |
ball8
|
13.07.2024, 11:06 | #32892
|
| |
Lajos zas spravil zo seba kkta, dnes podľa mňa trhne rekord, koľko krát za deň sa mu to podarí
|
|
| |
Michalides
|
13.07.2024, 11:10 | #32893
|
| |
Link na príspevok na doméne X.com
A tu máš fotecku doslova minúty pred začiatkom ako ľudia majú ťažko v pici čo im organizátor povedal …takže každý nech sa pozrie na seba a potom kritizuje …
|
|
|
| |
Michalides
|
13.07.2024, 11:46 | #32895
|
| |
Ty majster sveta toto video dokazuje akože čo? Že ľudia vedeli o tej búrke, že mali byt dávno vo svojich stanoch a autách samozrejme odignoruješ….majster sveta …
|
|
| |
Lajos
|
13.07.2024, 11:56 | #32896
|
| |
V takom veľkom stane schovávali v tej brutálnej búrke ľudi = debilizmus najvyššieho stupňa.
Pozri si diskusie, ľudia čo tam boli sami nadávajú na organizáciu. Wake up človeče, keď aj toto neodsúdiš.
|
|
| |
Michalides
|
13.07.2024, 12:01 | #32899
|
| |
Ty si fakt že blb…o pol ôsmej vedela celá Pohoda že ta búrka príde, niektorý odchádzali z areálu už vtedy…keď si debil ktorý potrebuje viesť za ručičku lebo si neschopný použiť svoju hlavu tak vráť občiansky …nadáva presne tá skupina debilov čo je neschopná sa o seba postarať …takže wakeup ty inteligent
|
|
| |
ball8
|
13.07.2024, 12:14 | #32907
|
| |
Michalides, nechaj ho. Lajos je ruSSký obrkokot, čo má problém s veľkou násobilkou.
|
|
|
| |
yakubu
|
13.07.2024, 12:00 | #32898
|
| |
Bože, ten Chmelar je idiot. Vlastným telom ide brániť Fica. Ten, ktorému predpovede vychádzajú raz za 10 rokov, obycajny nohsled. Fico šíri nenavist a on to obhajuje.
|
|