Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

POLITICKÁ DISKUSIA


Aktualizuj POLITIKA diskusiu NaseTipy.com na sieti X KLASICKÁ DISKUSIA
<< < 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 > >>

true 04.11.2024, 17:13 | #15615
Na jednání i na příměří musí být dva, stejně silní a stejně vyčerpaní. To ale není realita války na Ukrajině. Zde půjde o mír, daný vyčerpáním a následnou územní porážkou jednoho. Kapitulací Ukrajiny, kterou Západ v jednu chvíli odmítne živit a vyzbrojovat. Následně se Zelenského režim zhroutí.
  true 04.11.2024, 17:13 | #35090
  https://42tcen.com/index.php/entry/kotrba-hegemonie-usa-uz-neexistuje-o-novem-americkem-stoleti-nemu...
Lajos 04.11.2024, 16:49 | #15614
Víťazom tenisového turnaja Slovak Open sa stal Rus Roman Safiullin. V NTC mu ľudia tlieskali v stojí

Istá skupina ľudí ale možno siahla po Xanaxe
  Lajos 04.11.2024, 16:50 | #35088
  https://t.me/progresivne/10648
  frame 04.11.2024, 17:40 | #35091
  Profesionálna kopírka nastúpila do zmeny
  slaven 04.11.2024, 17:55 | #35092
  On aspoň dáva zdroje, autorov, ty to len bohapusto kopíruješ z Denníčka Nenávisť a SMEtiska.
  frame 04.11.2024, 18:10 | #35093
  Konšpiračný plátol eReport sa ti páči?
  slaven 04.11.2024, 18:30 | #35095
  nesledujem ich, ale kukol som tam. Pekny clanok na titulke, dobre ze sa ospravedlnili, bol to jeden progresivny grc co predviedli ...
https://ereport.sk/ziaci-bratislavskeho-gymnazia-sa-ospravedlnil/
  slaven 04.11.2024, 18:31 | #35096
  Inak prečo Ťa napadol eReport? Reaguješ na príspevok z inej redakcie.
  frame 04.11.2024, 19:17 | #35097
  V tomto konšpiračnom plátku bol redaktorom Michal Zoldy,Lajosov obľúbený konšpirátor
  slaven 04.11.2024, 19:50 | #35098
  Michal Zoldy je do pohody komentátor a hlavne odborník.
Poichybujem že vieš o ňom čo študoval, kde pracoval a aké úspechy dosiahol ...
  Redbul 04.11.2024, 19:55 | #35099
  5 minút som videl z tohto turnaja nášho hráča s týmto ruským hráčom.Co som si všimol,tak bývalá stv šport, mala v grafike a pri ruskom hráčovi Rusku vlajku.Oficialne v NTC, to asi nebolo, ale televízia mala.Aspon sa mi to tak marí To je dobre**03
  Redbul 04.11.2024, 19:56 | #35100
  *aj pri.
Lajos 04.11.2024, 16:46 | #15613
NAJNEPRAVDEPODOBNEJŠÍ KRITIK WASHINGTONU A LONDÝNA: https://www.progresivne.com/2024/11/04/najnepravdepodobnejsi-kritik-washingtonu-a-londyna/
Lajos 04.11.2024, 16:46 | #15612
ĎATEĽ ZDIEĽA PRAGMATICKÝ PRÍSTUP K ČÍNE ROBERTA FICA: https://www.progresivne.com/2024/11/04/datel-zdiela-pragmaticky-pristup-k-cine-roberta-fica/
Lajos 04.11.2024, 16:46 | #15611
Veľký brat v Paríži?: https://www.progresivne.com/2024/11/04/velky-brat-v-parizi/
Lajos 04.11.2024, 16:45 | #15610
Je to šokujúce, hovorí o ťažení proti ukrajinskej pravoslávnej cirkvi americký právnik: https://www.progresivne.com/2024/11/04/je-to-sokujuce-hovori-o-tazeni-proti-ukrajinskej-pravoslavnej...
Lajos 04.11.2024, 16:45 | #15609
Tridsať rokov „normálnych“ politikov viedlo západné štáty k úpadku: https://www.progresivne.com/2024/11/04/tridsat-rokov-normalnych-politikov-viedlo-zapadne-staty-k-upa...
Lajos 04.11.2024, 16:45 | #15608
Česká republika sa pripojila k Taliansku: https://www.progresivne.com/2024/11/04/ceska-republika-sa-pripojila-k-taliansku/
Lajos 04.11.2024, 16:44 | #15607
Breton varuje pred „smrteľnou krízou“ pre EÚ, ak Trump vyhrá voľby v USA: https://www.progresivne.com/2024/11/04/breton-varuje-pred-smrtelnou-krizou-pre-eu-ak-trump-vyhra-vol...
frame 04.11.2024, 16:37 | #15606
Premiér, ktorý neodpovedá viacerým slovenským médiám, lebo vraj píšu proti Slovensku, dal rozhovor pre Rossia1, kde miestni propagandisti bežne hovoria o nutnosti bombardovať Bratislavu, čo je nepochybne veľmi proslovenské. A to je na tom ešte tá menej desivá vec.

https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/7/89/8922787/8922787_625x.jpg?rev=4
  true 04.11.2024, 17:13 | #35089
  chudák majko chudáci slniečka a bývaly mainstream - ste v prdelke, úpadok, nikoho nezaujímate
Svetonazor 04.11.2024, 15:59 | #15605
Lekári tvrdia, že počet výpovedí narastá

K tomuto som čítal jeden komentár pod článkom - nech idú, tých pár mesiacov to prežijeme, pretože sme prežili 3 podobné roky počas kovidu.

Myslím, že ľudia to už chápu. Teraz nech to ešte pochopia aj samotní lekári.
slaven 04.11.2024, 14:02 | #15604
Nieco k elektro debilite ... Akoze velky pick up, casto na tahanie nakladov ... a ti hlupaci ze elektro a tak aj dopadli **35
----------------------
https://www.auto.cz/ford-zastavi-vyrobu-elektrickych-pick-upu-f-150-lightning-neni-o-ne-zajem-154515
Svetonazor 04.11.2024, 13:03 | #15603
Čítam si postupne reakcie na cestu našich vládnych predstaviteľov do Číny a pozastavil som sa pri Chmelárovi, ktorý označil Čínu za najmocnejšiu krajinu sveta.

Komentátori by sa zásadne nemali vyjadrovať v superlatívoch. Podľa akej mierky je Čina najmocnejšia? Z pohľadu obyvateľstva? Z pohľadu armády? Alebo technologického pokroku? Každá zo spomínaných oblastí v sebe zároveň obsahuje aj časovanú bombu - neriešené problémy, ktoré môžu položiť na kolená aj kolos. Nie jeden kolos sa v dejinách ľudstva už stihol zrútiť.
frame 04.11.2024, 11:34 | #15602
Poslanec Roman Michelko potvrdil, že SNS má záujem o rezort vnútra v prípade, ak by sa Matúš Šutaj Eštok stal predsedom parlamentu. „Neviem o tom, že by dohoda bola uzavretá,“ povedal o stave rokovaní. Na otázku, prečo by mala mať SNS, ktorá má len sedem poslancov, až štyri ministerstvá, odpovedal aj to, že každý hlas je potrebný.

Uviedol, že je to ich vyjednávacia pozícia.

Poslanec Hlasu Samuel Migaľ povedal, že ak by šiel Šutaj Eštok do parlamentu, strana si ponechá aj ministerstvo vnútra. „Vôbec si neviem predstaviť, že by došlo k nejakému šachovaniu s rezortmi v rámci koalície,“ vraví.

Kto by mohol Šutaja Eštoka v prípade presunu do parlamentu nahradiť, povedať nevedel. „Moje meno nie je v hre určite,“ reagoval Migaľ, ktorý patrí ku kritickým poslancom Hlasu.
frame 04.11.2024, 10:42 | #15601
Čínske pastorále- https://img.projektn.sk/wp-static/2024/11/N25103112024.jpg?w=1920&fm=jpg&q=85
Markuss 03.11.2024, 22:11 | #15600
Už je to tu. Vedie Sanduovej konkurent. Sakra, že aj toho nezakázali... Nevadí, nájdu sa ďalšie hlasy poštou. Alebo teda neuznajú voľby. Veď podplácali Rusi vo veľkom na uliciach, aj hackli hlasovacie mašiny
  Markuss 03.11.2024, 22:11 | #35081
  Link na článok na doméne pravda.sk
  frame 03.11.2024, 22:40 | #35082
  Môj tip Sandu 53-47
  Markuss 03.11.2024, 22:50 | #35083
  Voľajako slabo to tí Rusi poistili. Málo hlasov kúpili. Už zasa... **01
  frame 03.11.2024, 22:55 | #35084
  Link na príspevok na doméne X.com
  frame 03.11.2024, 23:22 | #35085
  MAIA SANDU

53.18% (832304)

ALEXANDR STOIANOGLO

46.70% (733298)

2147/2219
96.85%
  Markuss 04.11.2024, 08:32 | #35086
  ked ta doma milujú, a volby ti vyhrá zahranicie**01 nová Caputová.
inak také císla chodia, ze... v Rusku je oficiálne 150.000 Moldavcov, neoficiálne az 500.000, ale hlasovacích lístkov bolo 10.000**01
  Svetonazor 04.11.2024, 13:10 | #35087
  V moldavských prezidentských volbách po sečtení 99,5 procenta hlasů vede Maia Sanduová s 55,25 procenty.

Ještě před vyhlášením výsledků oznámila své vítězství a prohlásila, že bude „prezidentkou pro všechny“. Blahopřála jí také von der Leyenová.

Soupeř Sanduové, Alexandr Stoianoglo, získal více než 51 procent hlasů sečtených v tuzemsku, ale pouze 17,44 procenta hlasů v zahraničních volebních místnostech.
Svetonazor 03.11.2024, 21:42 | #15599
Blížia sa americké prezidentské voľby a USA možno zažijú The Čaputova Moment. Opakovaný vtip už ale nie je vtipom... Aj preto, že Kamala nemá proti sebe vlažného Ševčoviča. Oni je to v podstate taký hybrid dvoch slovenských volieb - Kiska/Fico a Čaputová/Ševčovič. Takže sa to skôr podobá na americkú verziu duelu Čaputová/Fico. Bábika vs. nenávidený politik, ktorý už predtým zastával vysokú funkciu.

Tak ako tak, je to divadlo a ako vždy sa pozerám na to, čo sa deje v tieni týchto udalostí.
slaven 03.11.2024, 20:51 | #15598
Osobne si myslím, že aj voliči PS, teda jeho voliči ho považujú za debila ...
Tento idiot by chcel aj legalizovať drogy
#15593
Svetonazor 03.11.2024, 19:38 | #15597
Spomínate si, ako pred voľbami politik FPÖ volal po povolaní armády do Viedne a zvyšok politickej scény ho prehlásil za populistu?

Medzičasom sú útoky nožom alebo strelnou zbraňou takmer na dennom poriadku. Naposledy koncom októbra, kde sa dostali do konfliktu opäť osoby z arabského sveta - Sýrčan a Lýbijčan. V tomto prípade ide zrejme o drogovú trestnú činnosť, ktorú prevádzkujú v Rakúsku aj Nemecku práve takéto osoby. Dokedy sa budú rakúski politici tváriť, že je to v pohodičke? Zrejme dlho, pretože aj tu je už prítomná cenzúra naštvaných občanov, ktorým sa tento druh teroru páči stále menej.

2. decembra si v tej istej Viedni zasa pripomenuli výročie teroristického útoku z roku 2020. Výsledkom sú oceľové stĺpiky namontované na rôznych dôležitých miestach mesta, ale napríklad aj na známej Mariahilfestraße. Tam už budú mimochodom čoskoro zbytočné, pretože sa tu prestáva dariť obchodu a pribúdajú prázdne miesta. Zvaľujú to samozrejme na eshopy, ale to je len čiatočná pravda. Je to pešia zóna a ľudí je tu dosť, chodievam tam pravidelne. Problém bude niekde inde. Upadla stredná vrstva, ktorá tieto obchody jednak viedla a tiež v nich nakupovala.

https://kurier.at/chronik/wien/schuesse-am-wiener-yppenplatz-verletzte-sind-20-und-21-jahre-alt/4029...
frame 03.11.2024, 19:35 | #15596
https://img.projektn.sk/wp-static/2024/11/2024-10-03-Styri-svetove-strany.jpg?w=1920&fm=jpg&q=85
  Svetonazor 03.11.2024, 19:39 | #35076
  Prečo zatracujete všetko, aj to čo je dobré?

Čo je na tomto prístupe dobré? Odpoviem za Teba: NIČ!
  slaven 03.11.2024, 19:54 | #35077
  Odpoviem Ti za neho: LEBO FICO, LEBO PUTIN.
  frame 03.11.2024, 21:06 | #35079
  Azda ani netreba pripomínať, že guráž opäť raz prejavil vo vzťahu k našim ešte stále oficiálnym spojencom, ktorým z Pekingu odkázal, že sa vojna neskončí, kým bude Západ podporovať Ukrajinu.

Kto by nebodaj čakal, že slovenský premiér svojim hostiteľom vyčítal, že sa vojna neskončí, kým Čína, Irán či Severná Kórea neprestanú dodávkami technológií, zbraní či priamo s nasadením vojakov podporovať Rusko, musel zostať sklamaný. Robert Fico vie, čo sa na takej návšteve v Pekingu patrí: k hostiteľovi sa správame s úctou,prinesieme mu dar, pochválime ho, ako pekne má zariadené, a ak má zaznieť nejaká kritika, tak len kritika tých, od ktorých nám nič nehrozí a ktorí nás z nejakých záhadných dôvodov stále rátajú medzi svojich spojencov.

No viete si predstaviť vhodnejšieho kandidáta na post miestodržiteľa?
  Svetonazor 03.11.2024, 21:44 | #35080
  Západ už ale dlho podporovať Ukrajinu nebude frame. Z Ukrajiny vychádzajú aj hlasné slová o povinnej mobilizácii žien. Však vieš prečo?
Markuss 03.11.2024, 17:13 | #15595
Nehodí sa zasa... Takže vsadené na osvedčené ruské zásahy do hlasovania.. zázračne to Sandu zasa otočí


https://hnonline.sk/svet/96177457-doslo-k-rozsiahlym-zasahom-do-prezidentskych-volieb-zo-strany-rusk...
  frame 03.11.2024, 19:14 | #35074
  Ústredná volebná komisia Moldavska: kybernetický útok spomalil systém registrácie voličov
Predsedníčka Ústrednej volebnej komisie Moldavska Angela Karamanová oznámila kybernetický útok na systém registrácie voličov. Na službu bolo podľa nej vykonaných niekoľko DDoS útokov, preto sa jej práca na istý čas spomalila.

"To viedlo na určité obdobie k spomaleniu práce programu, ktorý registruje voličov, ktorí prišli do volebných miestností," povedala (cituje TASS ). Podľa pani Karamanovej je teraz služba obnovená.
https://www.kommersant.ru/doc/7281768?from=top_main_3
  frame 03.11.2024, 19:23 | #35075
  https://pv.cec.md/
Svetonazor 03.11.2024, 11:00 | #15594
Bol som pár dní v Nemecku, a potom sviatky, tak som sa na moment odmlčal. Samozrejme, že som očkom sledoval, čo sa kde deje a všimol som si nasledovné:

Premiér bol s delegáciou v Číne. Nezobral zo sebou žiadnych novinárov a namiesto toho vzal so sebou bežných ľudí (kvôli baterkárni). Jediná novinárka, ktorá bola s nimi, bola regionálna reportérka Jana Obrancová, ktorá bude aj ďalej pokrývať tému čínskej fabriky v Šuranoch. Je logické, že ju zobral so sebou, keď sa dlhodobo tejto téme venuje.
Čo sa týka ostatných výstupov, o všetkom ostatnom informuje on a priamo.

To je pomerne zásadná zmena v mediálnom svete a zároveň asymetrická odpoveď na úbohosť novinárskeho stavu, ktorý teraz z diaľky šteká, ale prichádza svojim arogantným správaním o samotnú podstatu svojej práce - o informácie. Bez nich to môžu zabaliť.

Všimol som si tiež "novinárov" v USA, kde to pred voľbami funguje tak, že redakcie otvorene priznávajú podporu konkrétnemu prezidentskému kandidátovi. Lenže teraz sa majiteľ The Washington Post rozhodol, že to zmenia a nebudú odporúčať nikoho. Čo nastalo potom silne pripomína "štrajk" a hystériu našej nekultúrnej obce. Komentátor týchto novín odstúpil a ďalší označili tento deň za ohrozenie demokracie. Jedným slovom fraška.
Markuss 03.11.2024, 10:21 | #15593
silé slová.
pre vás fanušikov PS a ich odborníkov zaujímavé od 01:09:38
že prečo to fungovalo a za koho éry sa zabilo najviac ľudí

Link YouTube video


Slovenský Catani a jeho zásluhy
  Svetonazor 03.11.2024, 11:03 | #35071
  Neschopný človek a najviac ľudí zomrelo. No proste odborník PS.
Redbul 02.11.2024, 20:54 | #15592
Link YouTube video
  Redbul 02.11.2024, 21:03 | #35070
  Treba si inak aj specialne najst dokument o Moskovskom metre.Vela ludi hovori,ze je to vobec, architektonicky najkrajsie metro na svete a urcite najcistejsie.Nie ako v Europskych metropolach.Bezdomovci ,spina,narkomani.
  slaven 03.11.2024, 12:38 | #35073
  Len môj pohľad: Najkrajšie, architektonický skvost 100%
----------------------
Najčistejšie? Podľa mna metro v Singapúre je na tom lepšie. Neviem osobne porovnať, v Moskve som ešte nebol, ale v Singapúre máš brutál poriadok. Veľké pokuty, ak napríklad vyhodíš žuvačku. Na to som bol hneď upozornený. Pre istotu som radšej nežúval **01
Redbul 02.11.2024, 09:12 | #15591
Link YouTube video
  Redbul 02.11.2024, 12:53 | #35067
  Nikdy som nemal rad ten klan Banašovcov ale ako fajn.Ale to viem ,ze pan Banáš ma rozumne nazory.Dobre**03Tak je to mudry clovek.To mu treba uznat.
  Redbul 02.11.2024, 12:56 | #35068
  Dufam ze trochu edukativne posobi aspon na svoju slnieckarsku dceru.Mohol by**01**03Ale ta je tiez asi bohuzial mudra,len nam vlastencom sa jej nazory nepacia.Mala by sa poducit nieco od svojho otca.**03**02
  slaven 02.11.2024, 18:08 | #35069
  Pekný rozhovor, aj Tomáša môžem **26
Inferno 01.11.2024, 15:42 | #15590
Keby vladli Šimečkom ovládané opice, na 100% by sme hlasovali tiež za.
Čína a jej famózny krok: https://www.topspeed.sk/novinky/cina-sa-za-dodatocne-cla-na-jej-elektromobily-pomsti-adresne-trestat...
Markuss 01.11.2024, 14:48 | #15589
No o Putinovi naši investigativci napísali:

Link na článok na doméne pravda.sk
  Markuss 01.11.2024, 14:48 | #35060
  Som zvedavý, či dajú aj o Macronovi

https://www.lemonde.fr/en/france/article/2024/10/27/how-emmanuel-macron-can-be-tracked-watch-the-fir...
  Markuss 01.11.2024, 14:50 | #35061
  A keďže bol aj Trump podobne... tak v UK napísali o všetkých troch.
U nás len o Putinovi....

https://www.independent.co.uk/world/strava-security-trump-putin-macron-secret-service-b2637282.html
Redbul 01.11.2024, 14:13 | #15588
Link YouTube video
  Redbul 01.11.2024, 14:15 | #35056
  Ja som to az teraz postrehol,ze Fico mal takyto rozhovor.Bomba toto**03Vybrali mu na rozhovor, snad najkrajsiu ženu,aku len mohli.Nadhera z oboch stran**02**03
  Redbul 01.11.2024, 14:27 | #35058
  Ako nieco som tusil ,ale az teraz som si to vaznejsie uvedomil.Nadherna bábika.Vyborny rozhovor.Samozrejme z mojho pohladu.**03
Markuss 01.11.2024, 14:02 | #15587
Tak ma napadá, že či tá Kamala tiež nemala vo svojom teame Kubinu.
**12
Len sa pýtam **13
Redbul 01.11.2024, 10:30 | #15586
Link YouTube video
  Redbul 01.11.2024, 10:36 | #35045
  Prijemne**03Ja ho sice nesludujem,ale viem ze je to renomovany hudobnik.Prezentuje zaujmave vlastenecke nazory.To som ani nevedel,ze on sa ma angazovat k uprave nasej hymny.Zaujmave,super**03
  frame 01.11.2024, 10:36 | #35046
  Včera som dal 20€ v BET 365 na Harris s kurzom 2,62.Dnes je kurz
2,50,Trump 1,57
  frame 01.11.2024, 10:49 | #35050
  Pardón,málo to ísť nižšie
  Bond007 01.11.2024, 13:10 | #35054
  pridaj nám sem tiket, tiper Majko
  frame 01.11.2024, 15:13 | #35063
  Z BET neviem prekopírovať tiket.Keď prekopírujem,pýta si prihlasovacie údaje.
Teraz sú kurzy 1,61-2,40
  frame 03.11.2024, 11:50 | #35072
  Na Pomarančového orangutána v Tipsporte kurz 1,77-Harris 2,07
<< < 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions