Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2 |
1.67 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Rakusko vlastny gol |
13 |  |
 |
Alžirsko - Rakusko |
Alžisko vlastny gol |
11 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
Deco2508
|
06.01.2010, 14:04 | #1976
|
Napoli 2 Ahc 1,8
As Roma 2 Ahc 1,8
Atletico Madrid Ahc 1,4
idealne pri oboch azijsky handicap ako som dal ja ale aj ciste 2 sa oplatia
|
|
|
slaven
|
06.01.2010, 13:43 | #1975
|
AIK Hockey vs. VIK Västerås HK / priklanam sa k overu
a z ITA sa mi paci: Cagliari Calcio vs. AS Roma over 2.5
GL !
|
|
|
slaven
|
06.01.2010, 13:36 | #1974
|
Straubing Tigers vs. Nürnberg Ice Tigers 2jka alebo OVER ?
|
|
| |
Deco2508
|
06.01.2010, 14:00 | #3276
|
| |
under podobne ako minule kolo cakal som over a vyhru a bol under a prehra
|
|
|
slaven
|
06.01.2010, 13:14 | #1973
|
Magneti 2:2 FT ... mam to doma
ale lada , tiez sa nejako rozbehli, snad spomalia
|
|
| |
slaven
|
06.01.2010, 13:14 | #3272
|
| |
za 7 minut 2 goly, to neni dobre
|
|
| |
slaven
|
06.01.2010, 13:32 | #3273
|
| |
tak trocha sa skludnili a v 1.tr uz nepadol gol ...
|
|
|
kinly79
|
06.01.2010, 12:58 | #1972
|
|
pridana analyza...
|
|
| |
slaven
|
06.01.2010, 13:33 | #3274
|
| |
skus pridat aj nazor na ostatne zapasy v SVK baskete, dik
|
|
| |
kinly79
|
06.01.2010, 13:54 | #3275
|
| |
pridana dalsia analyza...
|
|
|
Deco2508
|
06.01.2010, 12:51 | #1971
|
|
Iran vyhrava uz 2-0 a to je 20 minuta
|
|
| |
Deco2508
|
06.01.2010, 13:06 | #3269
|
| |
oh 1-2
|
|
| |
Deco2508
|
06.01.2010, 14:01 | #3277
|
| |
1-3 konecne
|
|
| |
Deco2508
|
06.01.2010, 14:25 | #3280
|
| |
FT 1-3 parada este jeden zapas z azije dnes potrebujem
|
|
|
slaven
|
06.01.2010, 12:47 | #1970
|
U magnetov rovnaka situacia ako vcera CSKA .. 4 goly pred 3.tr ...
tak, treba verit, ze to skonci podobne ako v CSKA vcera ....
|
|
| |
slaven
|
06.01.2010, 12:49 | #3267
|
| |
15 minut ...
|
|
| |
slaven
|
06.01.2010, 13:02 | #3268
|
| |
8 minut ...
|
|
| |
slaven
|
06.01.2010, 13:10 | #3270
|
| |
3 minuty
|
|
| |
Mike7400
|
06.01.2010, 13:13 | #3271
|
| |
uz je to iste, este jekaterinburg
|
|
|
tiky
|
06.01.2010, 12:15 | #1969
|
Hossa 2.65 kurz = dal 2 goly
inak slaven mal vcera svoj den, skoda, ze som sa neispiroval
|
|
|
Deco2508
|
06.01.2010, 11:30 | #1968
|
Singapore v Iran 1 HC Iran +1gol kurz : 2
SAE v Malaysia over 3,5 kurz: 1,9
|
|
|
|
slaven
|
06.01.2010, 10:45 | #1967
|
hned z rana skusim undery zasa v KHL
Metallurg Magnitogorsk vs. Ak Bars Kazaň under 5.5
Avtomobilist Jekaterinburg vs. HC Lada Togliatti under 5.5
|
|
| |
slaven
|
06.01.2010, 10:51 | #3261
|
| |
a pridam este aj nieco z basketu:
Partizan Belehrad vs. Lietuvos Rytas -5.5hc 1
Panathinaikos Atény vs. Asseco Prokom Gdynia under 157
majte sa, idem sa venovat rodine, dnes urcite este nieco vyberieme, su tam hokeje, aj SK basket, nhl, nba ...
|
|
| |
matomaska
|
06.01.2010, 12:03 | #3264
|
| |
slaven ten basket ma tiez tuto noc zachranil nakolko nevysla kanada20, takze diky :)
|
|
| |
pohodak
|
06.01.2010, 12:16 | #3265
|
| |
metalurg 2:2 mohli by sa laskavo zastavit
|
|
|
Leicester
|
06.01.2010, 10:42 | #1966
|
Slaven dik za to milwaukkee Link na Tiket a ten Nymburg tiez vysiel Link na Tiket este som tam nedal tikety z nike,vcera konecne zadarilo 
|
|
| |
slaven
|
06.01.2010, 11:04 | #3262
|
| |
prosim
|
|
|
slaven
|
06.01.2010, 10:29 | #1965
|
jeeej, mam krasne ranko, v noci usiel len ten under vo Vancouveri, skoda, bo ostatne zapasy vysli krasne, ale spokojnost ...
Milwaukee vyhralo o 22 bodov  
#1954
|
|
| |
matomaska
|
06.01.2010, 12:33 | #3266
|
| |
Parádne ti to vyslo, aj analýza super
|
|
|
Supi13
|
06.01.2010, 02:39 | #1964
|
ten zapas Kanada-Usa nekutocny zapas
|
|
| |
matomaska
|
06.01.2010, 02:48 | #3259
|
| |
Paradny, sledujem ho, otvaram dalsie pivko
|
|
|
Supi13
|
06.01.2010, 01:00 | #1963
|
zajtra-skoky na lyziach,,,, AHONEN 1-3,,Morgenstern T.1-6,,fajn kurzy
|
|
|
Supi13
|
06.01.2010, 00:55 | #1962
|
Toronto-Florida 2 ako brno,,
|
|
| |
matomaska
|
06.01.2010, 00:59 | #3258
|
| |
Chicago Blackhawks - Minnesota 1
Asi sa zase nevyspím a kuknem to :)
|
|
|
slaven
|
05.01.2010, 22:09 | #1961
|
tak, ja sa lucim, pridam este niecio na noc, okrem MILLW:
Dallas Mavericks vs. Detroit Pistons +8.5hc 2
Sacramento Kings vs. Phoenix Suns -2.5hc 2
Vancouver Canucks vs. Columbus Blue Jackets under 5.5
GL ! a dobrúúúú
|
|
|
tiky
|
05.01.2010, 22:01 | #1960
|
Hossa Marian 2.65
inak slaven, klobuk dole, dnes krasna praca
|
|
| |
matomaska
|
06.01.2010, 03:20 | #3260
|
| |
Mas ho tam prave dal Hosa gol :)
|
|
|
|
| |
Deco2508
|
05.01.2010, 21:24 | #3253
|
| |
gratulacia k dnesnim tipom a na tomto tiketi myslim ze to nebol jediny zapas Calgary a Kanada nepadnu
|
|
| |
Deco2508
|
05.01.2010, 21:26 | #3254
|
| |
ten druhy dobry tiket a ked padnu este 5 goly tak mozes oslavovat
|
|
| |
slaven
|
05.01.2010, 21:31 | #3255
|
| |
vdaka, dnes super slo, naozaj skoda toho linkopingu ...
a tamtie zapasy, uvidime ...
|
|
| |
slaven
|
05.01.2010, 21:34 | #3256
|
| |
tak nakoniec jeden under v rakusku, v koline tiez under
|
|
| |
slaven
|
05.01.2010, 21:48 | #3257
|
| |
jeden under v rakusku a jeden v nemecku, skoda ... ostatne ok
rodovre OK, z mojich hlavnych tipov nevysiel len ten linkoping
|
|
|
Deco2508
|
05.01.2010, 20:54 | #1958
|
a tennis
Karatantcheva, S v Henin, J - Henin, J 1.05
Safarova, L v Wozniak, A - Wozniak, A 1.833
Virginie Razzano-Kimiko Date krumm -Razzano, V 1.666
Oleksandr Dolgopolov Jr-Radek Stepanek - Stepanek, R 1.166
|
|
|
| |
admin
|
05.01.2010, 21:14 | #3251
|
| |
vdaka, ten nahlad mozes kludne pridat medzi tikety
|
|
|
Deco2508
|
05.01.2010, 20:50 | #1957
|
uvidime rano jak to dopadne
Chicago v Minnesota Vítěz zápasu - Zápas (sázky s remízou)
CHI Blackhawks
1.625
Pittsburgh v Atlanta Vítěz zápasu - Zápas (sázky s remízou)
ATL Thrashers
3.40
|
|
|
Deco2508
|
05.01.2010, 20:35 | #1956
|
Link na Tiket myslim ze Daniela hra tradicne 3 sety a nesklame ani teraz
|
|
|
slaven
|
05.01.2010, 18:39 | #1955
|
Helsinky 1.94 overik v pohode doma a este nie je ani polovica zapasu
dnes zatial vsetko OK
|
|
|
slaven
|
05.01.2010, 16:53 | #1954
|
chlapci, na noc vidim jeden zapas, ktoremu veri 7/10
New Jersey Nets vs. Milwaukee Bucks krasna 2jka v kurze 1.82 na doxxbete
mozno pridam aj analyzu k tomu zapasu.
|
|
| |
slaven
|
05.01.2010, 16:54 | #3247
|
| |
verim, nie veri
|
|
| |
matomaska
|
05.01.2010, 18:07 | #3248
|
| |
1,94 v nike, necham sa inspirovat :)
|
|
| |
slaven
|
05.01.2010, 18:26 | #3249
|
| |
pridana analyza
|
|
|
Deco2508
|
05.01.2010, 16:44 | #1953
|
|
pridany tiket basketbal zacina o 17-00
|
|
|
dubc3k
|
05.01.2010, 16:09 | #1952
|
|
ta co je novgorod ste zaspali?? podme este dva goliky
|
|
| |
slaven
|
05.01.2010, 16:22 | #3245
|
| |
klud, mame cas ... petrohrad 3:0
|
|
| |
slaven
|
05.01.2010, 16:47 | #3246
|
| |
4:2  
dnes musim napisat I love Russia
|
|
|
slaven
|
05.01.2010, 12:36 | #1951
|
v tom CSKA sa nejako rozbehli
ak v 3.tr neubrzdia, tiket bude v ...
|
|
| |
slaven
|
05.01.2010, 13:07 | #3244
|
| |
hehe, 3.tr 0:0, tiketik doma
|
|
|
Leicester
|
05.01.2010, 11:16 | #1950
|
|
Dnes davam Nymburg-Biella 1X 100 E druhy tiket mariupol-galatasara 1X,seviila da gol,frolunda- HV 1X
|
|
|
dubc3k
|
05.01.2010, 10:52 | #1949
|
Barca: Pinto; Dani Alves, Marques, Chygrynskiy, Maxwell; Busquets, Dos Santos, Iniesta; Pedro, Bojan, Jeffren
Sevilla:
Palop; Konko, Escude, Dragutinovic, Fernando Navarro; Romaric, Lolo; Navas, Renato, Diego Capel; Kone ....takze moj tip sevilla da gol @1,68 GL na dnes
|
|
|
dubc3k
|
05.01.2010, 10:48 | #1948
|
dnes ghana @1,5
|
|
|
|
Leicester
|
05.01.2010, 09:49 | #1947
|
|
hehe vcera bol riadne modry pondelok ale Slaven tebe ide
|
|
| |
slaven
|
05.01.2010, 10:45 | #3242
|
| |
vcera sa cez den velmi nedarilo, az vecer, v noci to vyslo, predvcerom totalne zle, takze nie je to take ruzove ...
dnes to zacina pekne, Amur 2:2, under OK
|
|